מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

חדשות ומידע על מתכת ו סחורה יקר מחירים

גרף המחירים של זהב
ב ש"ח

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS

בורסה

This RSS feed URL is deprecated
2018-06-24

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


בורסה שנייה – לא פתרון לחברות קטנות ובינוניות - גלובס
2018-06-24

גלובסבורסה שנייה – לא פתרון לחברות קטנות ובינוניותגלובסיו"ר רשות ניירות ערך, ענת גואטה, והמשנה ליועץ המשפטי לממשלה למשפט כלכלי, מאיר לוין, הגישו בשבוע שעבר לשר האוצר משה כחלון ולשרת המשפטים איילת שקד את ההמלצות הסופיות של הצוות לבחינת הקמת בורסה יעודית לחברות קטנות ובינוניות. לפי הדו"ח, הבורסה הקיימת לא היוותה עד כה אלטרנטיבה יעילה לגיוס הון על ידי חברות אלה. הבורסה היעודית, במסגרתה יוכלו לגייס הון חברות ששווין במועד ההנפקה הראשונה לא יעלה על 300 מיליון שקל. הבורסה הייעודית תפוקח על ידי רשות ניירות ערך, תוך מינוי גורם חדש, ספונסר, שהינו חתם מלווה שתפקידו ...


"מי שמבין כוח יקבל כוח": מנכ"ל הבורסה יורה לכל הכיוונים - גלובס
2018-06-23

גלובס"מי שמבין כוח יקבל כוח": מנכ"ל הבורסה יורה לכל הכיווניםגלובסלצד הכישרון, אפילו הברק שמייחסים לו גם מתנגדיו, בן זאב נחשב סוליסט, ויש האומרים אפילו יהיר. את הליך חיפושי הקונים לבורסה עשה ללא יועצים וללא חתמים. "הוא אדם שמאוד מאמין בעבודת צוות", מתייחס לכך גורם המקורב אליו, "אבל בסוף, האחריות היא עליו לטוב ולרע". בעוד אחדים מבקרים את מה שנתפס בעיניהם "שלטון יחיד", עוקצים בסביבת בן זאב ואומרים כי אולי יש כאלה "שלא רוצים לראות בורסה חזקה מדי". 2017, הם מזכירים, הייתה שנה פורה עבור הבורסה, עם 17 הנפקות ראשוניות שבהן גויסו 3 מיליארד שקל. זאת, לעומת תקופת יובש ב-2016 ...ועוד »


בורסה גדולה למטבעות וירטואליים בדרום קוריאה: נגנבו לנו 30 מיליון דולר - כלכליסט
2018-06-20

כלכליסטבורסה גדולה למטבעות וירטואליים בדרום קוריאה: נגנבו לנו 30 מיליון דולרכלכליסטהאתר Bithumb הפופולרי במדינה הודיע שהוא משהה זמנית את שירותי המשיכה וההפקדה לאחר הגניבה. לדברי האתר, המטבעות הגנובים יכוסו על ידי העתודות של האתר עצמו ונכסי המשתמשים יעברו למקום בטוח. שירות כלכליסט 13:5220.06.18. תגיות: · מטבעות וירטואלים · דרום קוריאה · בורסה · גניבה · Bithumb. שוב צרות בממלכת המטבעות הדיגיטליים: אתר המרת המטבעות הקריפטוגרפיים הדרום קוריאני Bithumb הודיע שהוא משהה זמנית את שירותי המשיכה וההפקדה שלו לאחר שנגנבו ממנו מטבעות קריפטוגרפיים בשווי 30 מיליון דולר. מנהלי האתר כתבו בטוויטר ...ועוד »


מנכ"ל פסגות: "נדרשת ודאות רגולטורית לשנים" - גלובס
2018-06-20

גלובסמנכ"ל פסגות: "נדרשת ודאות רגולטורית לשנים"גלובסדובר על הקמת בורסה נוספת, וכל דבר כזה הוא מבורך, אבל קודם כל צריך לדאוג לחיזוק הבורסה הקיימת, שגם לה יש הרבה מאוד אתגרים". בהתייחסות לסכסוך העבודה הקיים בפסגות אמר סורני כי "אנחנו במו"מ רציני וכנה עם העובדים שלנו, שהם כל מה שיש לנו, ואני מניח שנגיע לתוצאות טובות". לסיום העניק סורני כמה טיפים להשקעה בימים אלה ואמר כי "הימים הנוכחיים נראים קצת מוזרים, עם תנודתיות בשווקים, שנגרמת גם בגלל נשיא ארה"ב דונלד טראמפ וגם בגלל נתונים חזקים המתפרסמים בנוגע לכלכלה האמריקאית, שמגדילים את הצפי להעלאת ריבית בארה"ב ...


הקמת בורסה משנית: יש המלצות סופיות והחקיקה יוצאת לדרך - גלובס
2018-06-19

גלובסהקמת בורסה משנית: יש המלצות סופיות והחקיקה יוצאת לדרךגלובסהתקדמות ניכרת במהלכים ליצירת המבנה המשפטי להקמת בורסה משנית בישראל. הבורסה החדשה תשמש כאפיק גיוס לחברות בינוניות וקטנות, ובעיקר לחברות "צמיחה", בדומה ל-AIM בלונדון, ותאפשר מסחר בני"ע של חברות קטנות עם נזילות נמוכה. יו"ר רשות ני"ע, ענת גואטה, והמשנה ליועמ"ש למשפט כלכלי, מאיר לוין, שבעבר היה בכיר ברשות ני"ע, הגישו אתמול לשר האוצר משה כחלון ולשרת המשפטים איילת שקד את ההמלצות הסופיות של הצוות לבחינת הקמת בורסה ייעודית לחברות קטנות ובינוניות, שהקים יו"ר הרשות הקודם, פרופ' שמואל האזור, בשלהי 2016. הצוות יצא ...הוגשו ההמלצות הסופיות להקמת בורסה משנית: "תאפשר לציבור להשתתף בהצלחתן של החברות"TheMarkerהוגשו ההמלצות הסופיות להקמת בורסה משנית לחברות קטנות ובינוניותBizportalהוגשו ההמלצות להקמת בורסה לחברות קטנותNews1 מחלקה ראשונהישראל היום -ספונסר (הודעות לעיתונות) -ערוץ 7כל 17 הכתבות החדשות »


הרצף החיובי בהשתלמות נמשך גם במאי - כלכליסט
2018-06-18

כלכליסטהרצף החיובי בהשתלמות נמשך גם במאיכלכליסטשוק ההון · בורסה · מניות · מדדים · קרנות השתלמות. חודש שני חיובי רצוף של עליות שערים בקרנות ההשתלמות הישראליות. אחרי שאיבדו 0.23% בינואר־מרץ ורשמו תשואה חיובית של 0.7% באפריל, סיימו הקרנות את מאי עם תשואה חיובית ממוצעת של 0.3%. התשואה מתחילת השנה עומדת על 0.8%. הקרן הטובה ביותר במאי היתה של אלטשולר שחם שהניבה 0.86% ואילו קרן הגרועה ביותר היתה של מנורה, היחידה שרשמה תשואה שלילית של 0.02%. קרן ההשתלמות של מגדל מובילה את הטבלה מתחילת השנה עם תשואה מצטברת של 1.28%. קצת אחריה קרן ההשתלמות של אלטשולר שחם עם ...ועוד »


בורסת תל אביב בקושי שורדת, אז מה בוער להקים בורסה חדשה - כלכליסט
2018-06-18

כלכליסטבורסת תל אביב בקושי שורדת, אז מה בוער להקים בורסה חדשהכלכליסטלכאורה, כדי למשוך את העסקים הקטנים בהמוניהם — שמתקשים לגייס כסף בבנקים, שדורשים מהם עלויות מימון גבוהות — כל שצריך לעשות הוא להקים בורסה חדשה והרבה פחות מאיימת, כזו שתקל את נטל הרגולציה ותפחית את הלחץ והדרישות. אבל קריאה קצת יותר מעמיקה בדו"ח הסופי מגלה כי הבשורה הגדולה ביותר בו היא הפטור מפרסום שכרם של חמשת המנהלים הבכירים, ובמקומו יהיה על החברות לחשוף רק את הסכום המצרפי של שכר אותם חמישה. לפחות את זה הבינו ברשות ני"ע: אין שום סיכוי שעסק קטן או בינוני ייאות לחשוף את הפרטים הרגישים הללו. אלא שהבעיה ...שובם של "המפציץ" ו"החבורה החיפאית"TheMarkerכל 2 הכתבות החדשות »


בעקבות קריסת שורט טרייד וגנרל טרייד >> רשות ניירות ערך פרסמה להערות הציבור מדיניות מתן היתרים לפנייה להצעת שירותי מסחר בניירות ערך באמצעות מערכת שאינה פועלת ... - Funder (הודעות לעיתונות)
2018-06-10

בעקבות קריסת שורט טרייד וגנרל טרייד >> רשות ניירות ערך פרסמה להערות הציבור מדיניות מתן היתרים לפנייה להצעת שירותי מסחר בניירות ערך באמצעות מערכת שאינה פועלת ...Funder (הודעות לעיתונות)מדובר בסעיף שעניינו באיסור או במתן היתר לגבי פנייה להצעת שירותי מסחר בניירות ערך באמצעות מערכת שאינה פועלת על פי רישיון בורסה. לעמדת הרשות, ההיתרים מכוח הסעיף צריכים לחול לא רק על בורסות זרות, אלא גם על גורמים הפועלים מטעמן או פועלים באופן עצמאי. כמו כן, יש להבחין בין סוגי הלקוחות אליהם נעשית הפנייה, תוך הבחנה בין פניה לגופים כשירים ובין פניה לציבור הרחב. סעיף 49א אינו מסדיר את פעילות הברוקראז' בישראל, המבוצעת כיום ביחס לבורסה בתל-אביב ולבורסות בחו"ל. בעניין זה נדרשת הסדרה מקיפה שתכלול רישוי של הפעילות ...


נעילה שלילית בת"א: בזק איבדה 1.9%, אינטרנט זהב נפלה ב-4.8% - כלכליסט
2018-06-06

כלכליסטנעילה שלילית בת"א: בזק איבדה 1.9%, אינטרנט זהב נפלה ב-4.8%כלכליסטנעילה שלילית בת"א: בזק איבדה 1.9%, אינטרנט זהב נפלה ב-4.8%. ת"א 35 נחלש ב-0.3%, ת"א 125 נסוג ב-0.2%; משרד התקשורת מגביל את הפעילות הקווית של בזק - בי-קום ירדה ב-2.4%, לידר: "פוטנציאל הנזק לבזק גבוה"; מנועי בית שמש טיפסה ב-3% לאחר עסקה חדשה. כתבי שוק ההון 17:3106.06.18. תגיות: · בורסה · בורסת תל אביב · שוק ההון. דיווח שוטף מהבורסה בת"א: העדכונים החשובים, המניות הבולטות, אגרות החוב, ועדכוני האנליסטים. ת"א 35( 1,524.3 0.25%) ת"א 125( 1,370.1 0.17%) בנקים-5( 2,080.3 0.29%) טכנולוגיה( 539.5 0.31%) ביומד( 364 ...ועוד »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net