מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

חדשות ומידע על יקר מתכת, כסף מחירים

גרף המחירים של זהב
ב ש"ח

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS

מחיר כסף

This RSS feed URL is deprecated
2018-04-21

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


ירידות בוול סטריט בהובלת אפל; שצנחה ביותר מ-4% - גלובס
2018-04-20

גלובסירידות בוול סטריט בהובלת אפל; שצנחה ביותר מ-4%גלובסציפיות האנליסטים היו להפסד של 2.4 מיליארד קרונות. מניית אריקסון מזנקת ביותר מ-16% בבורסת שטוקהולם. יצרנית השבבים מטאיוואן TSMC דיווחה אתמול על תחזיות מאכזבות להכנסות הרבעון השני של השנה. החברה, אחת מהגדולות בעולם לייצור שבבים, צופה הכנסות של 7.8-7.9 מיליארד דולר, בעוד שהערכות האנליסטים עמדו על 8.8 מיליארד דולר. מניית TSMC נפלה במסחר בבורסת ניו יורק אתמול בכ-6%. חברות השבבים אנבידיה ואינטל וחברת אפל , ש-TSMC היא אחת מספקות השבבים לחברה, הושפעו מהחולשה של החברה הטאיוונית. אמזון.קום פרסמה לראשונה את נתוני ...ועוד »


מוכרי הדירות מאמינים שהשוק בדרך למטה - ומורידים מחירים - TheMarker
2018-04-19

מוכרי הדירות מאמינים שהשוק בדרך למטה - ומורידים מחיריםTheMarkerואולם מיד אחרי הרבעון שבו נשבר השיא, התחילה הירידה הגדולה במספר העסקות שבוצעו בשוק, ומדדי מחירי הדירות הצביעו על עליות מתונות. בתחילה, הסיבה היתה הקטנת חלקם של המשקיעים בשוק. לפי המחקר, הדבר אילץ את בעלי הדירות לגלות גמישות גדולה יותר באשר למחירים: מהרבעון השלישי של 2015 התחילה קפיצה מהירה בסך הירידה בין המחיר הנקוב למחיר המכירה. ברבעון הראשון של 2016 הירידה הממוצעת זינקה ל–78 אלף שקל מהמחיר הנקוב, ואילו ברבעון הראשון של 2017 היא טיפסה ל–88 אלף שקל. בסוף 2017 הירידה בין המחיר שמבקשים בעלי הדירות לסכום ...ועוד »


כך נולד הסדר החוב הענק של הקיבוצים. מה מציל אותם היום? - גלובס
2018-04-18

גלובסכך נולד הסדר החוב הענק של הקיבוצים. מה מציל אותם היום?גלובסבעשורים הראשונים הקיבוצים התרגלו לינוק מהמדינה ולבנקים שמחלקים אשראי ללא הגבלה ○ ה"מהפך" ב-77 ומשברים כלכליים אילצו אותם להבין שהחגיגה נגמרה, מה שהוביל לגלי עזיבה שאיימו על עתידם ○ וגם, האם מחירי הדירות הגבוהים הם אלה שמצילים היום את הקיבוצים? ○ הקיבוצים והכלכלה הישראלית, פרויקט מיוחד. 19/04/2018, 19:43 שלח תגובה במייל סטלה קורין ליבר · הפרטהקיבוצים70 לישראל: הקיבוץ והכלכלה הישראלית · נושאים למעקב >>. הקיבוצים התאוששו מהמשברים וחזרו לפרוח / צילום: לע"מ. שנים עברו מאז חשיפת השבר הקיבוצי הגדול שהוביל ל ...ועוד »


האם מגיעות לכחלון מחיאות כפיים על הורדת מחירי הדירות? - TheMarker
2018-04-16

TheMarkerהאם מגיעות לכחלון מחיאות כפיים על הורדת מחירי הדירות?TheMarkerפלוג: ירידת מחירי הנדל"ן מבורכת; יש להגדיל את היצע הדירות 16.04.2018 · שוק הדירות קפוא? להיפך: הוא פעיל, קשוח ובררן - ואלה הסכנות 16.04.2018. האם לא מגיעה לממשלה ולכחלון מלה טובה על כך שהם מצליחים לבלום את טירוף המחירים? המבחן להצלחה אינו במדדי מחירי הדירות האחרונים וגם לא בבאים, אלא בהתנהגות השוק כשיחזור לפעול באופן חופשי. האם ייתכן שתוכנית מחיר למשתכן לבדה אחראית לריסון המחירים? יש משתנים נוספים? לירידות המחירים יש שני גורמים עיקריים: המיסוי הגבוה על המשקיעים וההגרלות הגדולות של מחיר למשתכן. טענות ...


בנק ישראל הנפיק מטבעות מיוחדים לציון 70 שנה למדינה - גלובס
2018-04-15

גלובסבנק ישראל הנפיק מטבעות מיוחדים לציון 70 שנה למדינהגלובסלטובת האספנים: 3 מטבעות זיכרון לציון 70 שנות עצמאות לישראל הונפקו, והם מוצעים למכירה. המטבעות מונפקים מכסף ומזהב וכוללים 3 מהדורות, בערכים של שקל, 2 שקלים ו-10 שקלים - ממטבע זהב. מחירי המטבעות ינועו מ-269 שקל למטבע כסף רגיל, 429 שקל למטבע כסף מקושט ועד ל-6,500 שקל למטבע זהב. מטבע 10 שקלים לציון 70 שנות עצמאות לישראל / צילום: קרן אור - אלי גרוס. סט של שלושת המטבעות יעלה כ-7,200 שקל. על גבי המטבע יופיע הלוגו שבחרה המדינה לציון 70 שנה לעצמאותה. בצד הערך של המטבע, שעוצב על-ידי המעצבת מיכל חמאוי, מופיעים שני ...מזכרת מיום העצמאות - אבל לעשירים בלבד: מטבע זהב ב-6500 שקלTheMarkerכל 10 הכתבות החדשות »


פערי מחירים אדירים: כמה כסף צריך לשלם אם אתם נמנעים מגלוטן - וואלה!
2018-04-12

וואלה!פערי מחירים אדירים: כמה כסף צריך לשלם אם אתם נמנעים מגלוטןוואלה!בקטגוריה ללא גלוטן נמצאו קמחים מסוגים שונים בטווח מחירים רחב - קמח תירס, קמח חומוס ועוד. המוצר היקר ביותר ברשת סאלח דבאח הוא קמח החומוס של נטורל קייקס בחבילת 500 גרם, במחיר 12.90 שקלים - פער של 1,190%. המחיר מטפס עוד יותר כשעוברים רשת. במגה בעיר ניתן לקנות את אותו קמח החומוס ב-16.90 שקלים - המחיר הגבוה ביותר מבין הרשתות שנבדקו. מוצר בסיסי נוסף הוא הלחם הפרוס. בין הרשתות שנבדקו, רשת חצי חינם אשר מוכרת את המוצר היקר ביותר. הרשת גובה 19.90 שקלים עבור לחם ללא גלוטן במשקל 500 גרם, תוצרת חברת גידרון. לעומתו ...


תכנית מחיר למשתכן: מדוע זוגות צעירים מוותרים על הזכיות בהגרלות הדירות? - כלכליסט
2018-04-02

כלכליסטתכנית מחיר למשתכן: מדוע זוגות צעירים מוותרים על הזכיות בהגרלות הדירות?כלכליסט"כאשר זכאים רוכשים דירה במסגרת מחיר למשתכן", מסביר אלי קאופמן, מנכ"ל מכללת אפיק ומומחה בשוק ההון, "המחיר שנקבע היום יכול להיות גבוה מהמחיר שבו הדירה היתה נמכרת בשוק החופשי. למעשה, זה נראה כאילו המדינה והיזמים עושים השקעה דומה למכירה בחסר בשוק ההון – מוכרים עכשיו במחיר מסוים ואם השוק יורד אז הם מקבלים למעשה מחיר גבוה ממחיר השוק, זאת על חשבון הזכאים של מחיר למשתכן. התכנית הייתה אמורה להוריד את המחירים, אבל במחירי שוק הנדל"ן הנוכחיים הירידה בשוק החופשי יכולה להיות של 40-30 אחוז לעומת המחיר של היום". קאופמן ...ועוד »


הניצול והזלזול: מה מוכנה פייסבוק לעשות בשביל הרבה יותר כסף - ולמה היא יכולה? - TheMarker
2018-03-31

TheMarkerהניצול והזלזול: מה מוכנה פייסבוק לעשות בשביל הרבה יותר כסף - ולמה היא יכולה?TheMarkerאבל ענקיות האינטרט מתנהלות כמונופולים בכל הדרכים המוכרות: הן גובות תשלום מהציבור באמצעות המידע שהן אוגרות עליו שנמכר לאחרים (ובלי לתת הזדמנות לציבור לברר אם יקבל מחיר גבוה יותר ממתחרים, על אותו המידע), הן מזלזלות בשירות שהן מעניקות לציבור, והן מתנהלות בשחצנות כלפי הלקוחות, כלפי הציבור וכלפי השלטונות — כפי שכל העולם נוכח מתרגילי ההתחמקות שלהם מתשלום מסים. בשבועות ובחודשים הקרובים יעסקו הציבור והשלטונות בעיקר בסוגיות של פרטיות. פייסבוק — וייתכן שגם חברות נוספות — ייחקרו על נוהלי הטיפול במידע שהן אוגרות ...ועוד »


יוצאים לבלות בפסח: זה מה שיש לעשות בסוף השבוע בירושלים - מיינט ירושלים (הודעות לעיתונות) (בלוג)
2018-03-28

יוצאים לבלות בפסח: זה מה שיש לעשות בסוף השבוע בירושליםמיינט ירושלים (הודעות לעיתונות) (בלוג)מחיר: לפי ראות עיניכם. לאיוונט: https://www.facebook.com/events/448894922226631/. סאלטנה سلطنة בבסרביה: "מעין פסיפס של מוסיקאים צעירים מירושלים שהתחברו בצורה טבעית מתוך חברות עמוקה ואהבה לנגינה משותפת של מוסיקה ערבית קלאסית. חפלה ערבית מטורפת". שעה: 22:00. מקום: בן יהודה 34. מחיר: חינם אין כסף. לאיוונט: https://www.facebook.com/events/703078633149333/. SaveDon'tSave באולפן השקוף של דראם בית: "פרוייקט אלקטרוני ייחודי המשלב צלילים מעולמות מוסקליים שונים - ג׳אז, היפ-הופ, גליץ׳-הופ, דאבסטפ. מוסיקה אלקטרונית ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net