מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

חדשות ומידע על יקר מתכת, כסף מחירים

גרף המחירים של זהב
ב ש"ח

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS

מחיר כסף

זעזוע בשוק התקשורת: זה הזמן להתקשר לחברות האינטרנט והטלוויזיה ולהוריד מחירים - ynet ידיעות אחרונות
2017-06-28

ynet ידיעות אחרונותזעזוע בשוק התקשורת: זה הזמן להתקשר לחברות האינטרנט והטלוויזיה ולהוריד מחיריםynet ידיעות אחרונותלקוחות חדשים ב-HOT: יש מבצעים, לא ירידת מחירים. "פרטנר עדיין בייבי, אולי יירדו בהמשך". ללקוחות חדשים – הסיפור אחר. ב-HOT מציעים מבצע קיץ: טריפל ב-199 שקל בלבד. מחיר מצוין לאינטרנט עד 200 מגה (תשתית בלבד. צריך להוסיף 20 שקל לספק אינטרנט), טלפון ביתי וטלוויזיה: 183 ערוצים, ממיר מקליט וממיר רגיל (שניהם Fiberbox) וכן התקנה בגובה 79 שקל. אחרי 3 חודשים המחיר מזנק ל-359 שקל בחודש. נציגת השירות אמרה לנו: "זה מבצע קיץ שלא קשור לכניסה של פרטנר לשוק. רוצים לתת ללקוחות חדשים לקבל את כל הבופה. הלקוח דוגם במשך שלושה ...ועוד »


פערי מחיר של מאות אחוזים: כמה יעלה לכם בילוי בחוף הים? - וואלה!
2017-06-27

וואלה!פערי מחיר של מאות אחוזים: כמה יעלה לכם בילוי בחוף הים?וואלה!הבדיקה בוצעה ב-18 חופים, הבולטים שבהם – מציצים בתל אביב, אכדיה בהרצליה, ירושלים בבת ים, דלילה ובר כוכבא באשקלון, הקשתות באשדוד, בת גלים ודדו בחיפה, קריית חיים, נהריה וראשון לציון. שלושה מוצרים בולטים שרבים מהרוחצים בחופים משלמים עליו כסף בחופים הם שמשיית צל, כיסאות נוח ומיטות שיזוף. מהבדיקה של סיירת המועצה לצרכנות עולה כי המחיר המרבי להשכרת שמשיה בחופים שנסקרו עומד על עשרה שקלים. מחיר כיסא הנוח הנלווה מגיע גם הוא לעשרה שקלים והמחיר המירבי למיטת שיזוף הוא 15 שקלים. עם זאת, יצוין כי בלא מעט חופים נמצא כי ...


מנכ"ל האוצר: "לא יקרה כלום אם מחירי הדירות יירדו ב-15%" - גלובס
2017-06-27

גלובסמנכ"ל האוצר: "לא יקרה כלום אם מחירי הדירות יירדו ב-15%"גלובסשאלה נוספת שעלתה במהלך הדיון הייתה האם לא נכון יותר היה לפעול במסגרת מענקים לזוגות הצעירים במקום תוכנית מחיר למשתכן. באב"ד השיב: "לבוא לחלק צ'קים לאזרחים זה לא נכון לעשות מתקציב המדינה. אבל לא לגבות כסף מהקרקע זה תהליך נכון מאוד. מחיר למשתכן זה סוג של מענק. במקום לספסר בקרקע, הנחות של מאות אלפי שקלים על דירות מגורים. בכל הקשור לשכירות לטווח ארוך, יש חקיקה עכשיו בכנסת. אנחנו מתמרצים חברות לבנות לשכירות וגם לייצר תמריצים להשכרה לטווח ארוך. הממשלה קיימת שנתיים וחודשיים, בכל נושא הדיור אי-אפשר להגיד שיש ...ועוד »


מכה למחלבות: מחיר החלב שהן משלמות לרפתנים יעלה - TheMarker
2017-06-27

TheMarkerמכה למחלבות: מחיר החלב שהן משלמות לרפתנים יעלהTheMarkerבינואר עלה מחיר המטרה מ-1.81 שקלים לליטר ל-1.89 שקלים לליטר, ובאפריל בוצעה עלייה נוספת ל-1.94 שקלים לליטר. כעת, הוא יעלה לכמעט 2 שקלים. במחלבות מספרים שהחלב הגולמי שאותו הן רוכשות מהרפתות מהווה 60%-70% מעלויות הייצור. גביע קוטג' 250 גרם מכיל ליטר חלב, וקילו גבינה צהובה מכיל 10 ליטרים חלב. כך, התייקרות של 16.4 אגורות במחיר החלב הגולמי מתחילת השנה, משמעותה תוספת עלות של 16.4 אגורות למחלבות בייצור קוטג' או קרטון חלב, ו-1.64 שקל לייצור קילו גבינה צהובה. המחלבות צורכות 1.4 מיליארד חלב גולמי בשנה. התייקרות של ...ועוד »


יזמים: מאוכזבי מחיר למשתכן יעלו את מחירי הדירות - וואלה!
2017-06-27

וואלה!יזמים: מאוכזבי מחיר למשתכן יעלו את מחירי הדירותוואלה!המדינה מפסידה המון כסף – רק על מודיעין המדינה הפסידה מיליארד ו-300 אלף שקל . המדינה גורמת נזק, והמצב הוא ש-70% מהחברות שמשתתפות במכרזי מחיר למשתכן עושות את זה רק משום שאין להן ברירה, לא כי הם רוצים". דמרי ציין כי "ההאטה הכי גדולה נכון להיום היא בפלח השוק של משפרי הדיור - כי הזכאים לדירות של מחיר למשתכן לא קונים כיום את הדירות בשוק היד שנייה שמשפרי הדיור רוצים למכור. למה? כי הם מחכים על הגדר וממתינים להגרלות. כלומר יש האטה בשוק הדיור של מעמד הביניים". מי שהזהיר כי התוכנית צפויה להיכשל במקומות רבים הוא ...ועוד »


אלי גרונר: "אנחנו משלמים פי 2 בגלל עודף הרגולציה בדיור" - גלובס
2017-06-27

גלובסאלי גרונר: "אנחנו משלמים פי 2 בגלל עודף הרגולציה בדיור"גלובסנציין כי השר הזמין את המוחים לשאול אותו שאלות עליהן יענה. בין היתר פירט השר על הפעילות של המשרד בתחום הדיור הציבורי ועל כך שנרכשו יותר דירות . "אנחנו גם נשלב את הדיור הציבורי במחיר למשתכן. זה הולך להתחיל לקרות ממש בקרוב. אני הגעתי למשרד הבינוי והשיכון והפעילות בתחום הדיור הציבורי הייתה אפסית. אנחנו עושים הרבה מאוד, לקחנו מיליארדים והפננו אותם לכיוון מחיר למשתכן. העברנו כסף מהקרקע לאזרחים". השר גלנט ניסה להשיב גם על השאלה הנוגעת להקמת יישובים חדשים בדרום אולם קבוצת המוחים בקהל לא הניחה לו והמשיכה לצעוק ...ועוד »


כשחברות הנפט בוכות, משקיעי איגרות החוב השקליות מחייכים בהנאה - כלכליסט
2017-06-25

כלכליסטכשחברות הנפט בוכות, משקיעי איגרות החוב השקליות מחייכים בהנאהכלכליסטבשלב זה הירידה במחיר הנפט לרמה של כ־43 דולר מועילה יותר מאשר מזיקה, וזאת היות שהיא מגדילה את ההכנסה הפנויה של הצרכנים. במילים אחרות, ככל שמשק בית מוציא פחות כסף על דלק, כך נשאר לו יותר כסף לשימושים אחרים. החשש הוא שירידת מחיר הנפט אל מתחת ל־40 דולר לחבית, מחיר שהופך את הפקת הנפט עבור חלק מהחברות ללא משתלמת, עלולה להעיב על השווקים ולגרום ליותר נזק מתועלת. בנוסף, ישנן לא מעט מדינות, בעיקר מתפתחות, שמסתמכות על הרווחים מיצוא חביות נפט כדי לצמוח ולעמוד בהחזרי החוב שלהן. בין המדינות המאוימות נמצאות רוסיה ...


הקאמבק של הלוואת הזכאות: המשכנתא שתחסוך לכם לא מעט כסף - ynet ידיעות אחרונות
2017-06-23

ynet ידיעות אחרונותהקאמבק של הלוואת הזכאות: המשכנתא שתחסוך לכם לא מעט כסףynet ידיעות אחרונותעוד יתרון הוא שניתן לקחת את ההלוואה הזו עד 30 שנה באותה הריבית. בנוסף, במקרה של הלוואת זכאות ניתנת הנחה בעלות השמאות. הנחה זו רלוונטית רק לדירה מיד שנייה או דירה בפרויקט מחיר למשתכן, כיוון שבדירה יד ראשונה שלא במסגרת מחיר למשתכן אין צורך בביצוע שמאות לנכס. (צילום: Gettyimages). "כאשר נוטלים מהבנק משכנתא, כחלק מהבדיקות והביטחונות שהבנק מבקש, יש לבצע שמאות לנכס הנרכש מרשימה של שמאים מורשים שהבנק מנפיק", אומר אבישי, "עבור ביצוע השמאות על הלווים לשלם לשמאי סכום שנע בין 600 שקל ועד 1,200 שקל (שמאות רגילה ...ועוד »


מחיר למשתולל: 15 אלף דירות של כחלון עולות לנו 3 מיליארד ש' - גלובס
2017-06-22

גלובסמחיר למשתולל: 15 אלף דירות של כחלון עולות לנו 3 מיליארד ש'גלובסהמודעות של "נטו כחלון" עלו למשלם המסים כמה מאות-אלפי שקלים (כי בישראל מימון המפלגות מגיע ברובו מתקציב המדינה), אבל זה כסף קטן - כי תוכנית מחיר למשתכן עולה הרבה יותר. התוכנית מבוססת על סבסוד גדול של מחיר הקרקע שקונה הקבלן מהמדינה. לפי הערכות זהירות, זהו סבסוד של כ-200 אלף שקל לדירה. נכפיל ב-15 אלף הדירות של ההגרלה הנוכחית, ונקבל 3 מיליארד שקל. אז כמו ששר שלמה ארצי - זה בהחלט "עולה, עולה, עולה לנו". וחוזר אחריו עומר אדם ושר - "עולה לי, עולה לי, עולה, ולא יורד לי". אבל הוא שר את זה על תל-אביב, שבה לא ...


מחיר למשתכן: מאוכזבי התכנית מחפשים את המפתח לדירה - וואלה!
2017-06-20

וואלה!מחיר למשתכן: מאוכזבי התכנית מחפשים את המפתח לדירהוואלה!כ-25 אלף זכאי תכנית מחיר למשתכן נרשמו בימים האחרונים להגרלה שעליה הכריז שר האוצר משה כחלון בשבוע שעבר, בתקווה לזכות בהנחה של כ-200 אלף שקל על דירה חדשה. אולם למרות הכוונות הטובות, לא כל הזכאים מרוצים מהתכנית ומתלוננים על מחירים גבוהים, מיקומים לא אטרקטיביים ועיכובים בהקמת הפרויקטים. שגיא (31) ממרכז הארץ זכה עם בת זוגו בהגרלה לפרויקט מחיר למשתכן בראש העין בתחילת השנה. אולם מכיוון שהוא תושב הרצליה, עם היוודע דבר ההגרלה הגדולה - התלבט אם לבטל את זכייתו לטובת תחרות על 15 אלף דירות, בין היתר גם בעיר הולדתו ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net