מחיר.זהב.נט - מחירים זהב כםף פלטינה ופלדיום

מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

חדשות ומידע על יקר מתכת, כסף מחירים

גרף המחירים של זהב
ב ש"ח

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS

מחיר כסף

This RSS feed URL is deprecated
2018-08-19

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


מות החיילת במסיבה בדרום: חששו להפסיד כסף ולא פינו לביה"ח - וואלה! חדשות - וואלה!
2018-08-18

וואלה!מות החיילת במסיבה בדרום: חששו להפסיד כסף ולא פינו לביה"ח - וואלה! חדשותוואלה!שלושה ממארגני מסיבת הטבע בדרום שבה מתה הצעירה טוהר דוד בת ה-20 בשנה שעברה ככל הנראה יואשמו בהריגתה. מחקירת האירוע שהסתיימה לאחר שנה עולה כי המארגנים סירבו ...ועוד »


כשהמצב משתפר - הכלכלנים השמרנים עוברים לנבואות זעם - TheMarker
2018-08-18

TheMarkerכשהמצב משתפר - הכלכלנים השמרנים עוברים לנבואות זעםTheMarkerכסף שחוזר למעמד הביניים מתגלגל לצריכה ולעסקים קטנים ומתניע פעילות כלכלית, שבתורה מגדילה הכנסות. יותר פעילות עסקית מחלחלת גם לאוכלוסיות שעד כה הודרו מהכלכלה הישראלית, יחד עם צמיחה והגדלת העוגה. על כל שקל שנחסך מהוצאה של זוגות צעירים במסגרת תוכנית מחיר למשתכן, שני שלישים מגיעים מצמצום ברווחי הקבלנים ומיעילות התוכנית ועוד שליש מוויתור על הכנסות מדינה. מדובר על מיליארדי שקלים שחוזרים לפלח בציבור שנמצא בדיוק בשלב בחיים שבו הכסף שיחסוך יושקע בצמיחתו הכלכלית. זה לא צעד נכון רק לטובת הורדת מחירי הנדל"ן, אלא ...


10 תיקי בית ספר מגניבים שיגרמו לכם להתגעגע ללימודים - גיקטיים
2018-08-18

גיקטיים10 תיקי בית ספר מגניבים שיגרמו לכם להתגעגע ללימודיםגיקטייםהורים: עשו לעצמך ולילדים שלכם טובה ותציצו בכתבה הזו לפני שאתם קונים להם תיק בית ספר. מקור: עמוד המוצר, Amazon. חלקו העיקרי של החופש הגדול כבר מאחורינו, מה שאומר שאם יש לכם ילדים קטנים שחוזרים או מתחילים בקרוב בית ספר, אתם בוודאי כבר בהכנות. במקום לעמוד בתורים ולשלם לא מעט כסף עבור תיקי בית ספר, חרשנו את הרשת כדי למצוא 10 תיקים לילדים גיקים, או להורים גיקים שרוצים שהילדים שלהם יהיו גיקים, או לגיקים שהם פשוט גיקים.


החדשות - משבר הדיור: גם מחיר השכירות זינק - Mako - mako
2018-08-16

makoהחדשות - משבר הדיור: גם מחיר השכירות זינק - Makomakoביממה האחרונה תשומת הלב לנתונים על מחירי הדיור עלתה, וכעת מתברר שלא רק לקנות דירה עולה יותר כסף - אלא גם לשכור אחת. כמו בדירות המוצעות למכירה, גם בשוק השכירות ...ועוד »


ראש מטה הדיור על עליות מחירי הדירות: "ההשתוללות שהיתה נפסקה" - Ynet - ynet ידיעות אחרונות
2018-08-16

ynet ידיעות אחרונותראש מטה הדיור על עליות מחירי הדירות: "ההשתוללות שהיתה נפסקה" - Ynetynet ידיעות אחרונותזאב ביילסקי לא מתרגש מעלית מדד מחירי הדירות ביולי. "אנחנו במאבק מתמשך", אמר בראיון לאולפן ynet. "בעשר השנים האחרונות מחירי הדירות עלו בצורה פרועה, ואנחנו כבר רואים ...ועוד »


מחירי הבתים בארה"ב זינקו - אבל הם בעצם די נמוכים - TheMarker
2018-08-15

TheMarkerמחירי הבתים בארה"ב זינקו - אבל הם בעצם די נמוכיםTheMarkerזה לא סוד שהמשמעות של שיעורי ריבית גבוהים יותר הם החזרים חודשיים גבוהים יותר. מה שמדהים הוא עד כמה יעיל היה המשקל הנגדי של שיעורי הריבית הנמוכים לעלייה החדה במחירי הבתים. "אף ששיעורי הריבית הגיעו כיום ליותר מ-4%, מבחינה היסטורית הם היו ב-10% או 16%", אומרת שרה מיקהיטריאן, כלכלית בזילו, חברת נדל"ן מקוונת. המחירים ותשלומי המשכנתאות לא אחראיים לבדם לבחינת הנגישות של מחירי הדיור. גם ההכנסות של אזרחי ארה"ב, בהתאמה לאינפלציה, עלו ב-27% ב-2016-1980, לפי מחקר נפרד של אתר הנדל"ן טרוליה. ואולם באותו פרק זמן זינקו ...


עליית מחירי הדירות: ירושלים ותל אביב מככבות - היכן נרשם הזינוק הגבוה ביותר? - TheMarker
2018-08-15

TheMarkerעליית מחירי הדירות: ירושלים ותל אביב מככבות - היכן נרשם הזינוק הגבוה ביותר?TheMarkerמדד מחירי הדירות עלה במאי־יוני 2018 ב–0.9% בהשוואה לאפריל־מאי. זהו זינוק המחירים הגדול ביותר מאז אוקטובר 2016, אז עלו המחירים ב-1.1% - ומכה קשה ל"חגיגות פיצוץ הבועה" של שר האוצר משה כחלון ואנשי משרדו. גם מחירי הדירות החדשות רשמו עלייה משמעותית של 0.8%, אף ש–22% מהמדגם היו דירות שנמכרו בתוכנית מחיר למשתכן. מחירי דירות לא צונחים או קורסים, רק יורדים — וגם זה לא ברצף. היכולת לאבחן אם המחירים הגיעו לשיא או שהירידה זמנית בלבד והם ישובו לעלות מאוחר יותר אינה אפשרית בטווח זמנים כה קצר, ויש להמתין זמן רב עד ...ועוד »


מסלולים הזויים והונאות קיא: השיטות של נהגי אובר לגבות מהנוסעים עוד כסף - TheMarker
2018-08-13

TheMarkerמסלולים הזויים והונאות קיא: השיטות של נהגי אובר לגבות מהנוסעים עוד כסףTheMarkerנהגים של שירותי שיתוף הנסיעות אובר וליפט נוהגים להאריך בכוונה את מסלולי הנסיעות שלהם כדי להגדיל את הכנסתם, במיוחד כאשר הנוסעים אינם מקומיים ולא יכולים להבחין בכך. העיתון "וול סטריט ג'ורנל" דיווח כי במקרים כאלה העלות המוגדלת נופלת על כתפי החברות עצמן מכיוון שהנוסעים משלמים מחיר קבוע מראש שהתבסס על הערכת האפליקציה לנתיב הנסיעה האידיאלי. שירותי שיתוף הנסיעות אמנם מעודדים את הנהגים לנסוע בנתיב הישיר ביותר, אולם הנהגים רשאים להתעלם ממכשירי הניווט הדיגיטליים ולבחור במסלול ארוך יותר, ציין העיתון. התופעה של ...


מחירי העוף צפויים לעלות בעד 20% לקראת החגים - ynet ידיעות אחרונות
2018-08-12

ynet ידיעות אחרונותמחירי העוף צפויים לעלות בעד 20% לקראת החגיםynet ידיעות אחרונותכיוון שמייצרים הרבה יותר ממה שהשוק צריך, זה גורם לכולם להפסיד הרבה יותר כסף. מספיק ששתי משחטות יפשטו רגל כדי שהצרכן ישלם פי 2. "לייצר עוף עולה 12.5 שקל לק"ג, והרשתות משלמות למשחטות סביב 10 שקלים לק"ג ולפעמים גם 8 שקלים. מעולם לא היה מצבן טוב יותר. המחיר הממוצע בו עוף שלם נמכר לצרכן: 17.90-16.0 שקל. הן מרוויחות פה לא מעט. כשברשתות עורכים מבצע על העוף השלם (בימים אלה אפשר למצוא עוף שלם גם במחיר 4.90 שקלים, מחיר מבצע מ.ק), מעלים מחירים על חלקים אחרים. היצרנים מפסידים המון כסף והם לא מעבירים את המחיר לצרכן ...ועוד »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net