מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של כסף

גרף של המחירים הכסף בדולר לאונקיה

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על מחירי כסף

This RSS feed URL is deprecated
2018-03-23

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


רשות ההגבלים צריכה לחשוף את דו"ח הקוטג' - כלכליסט
2018-03-23

כלכליסטרשות ההגבלים צריכה לחשוף את דו"ח הקוטג'כלכליסטהפגנה נגד תנובה, על רקע העלאת מחיר הקוטג' צילום: אוראל כהן. תנובה ביקשה להפוך לחסוי את הדו"ח שהיא מצאה פתאום, אולי בזכות הניקיונות לפסח, ואותו הגישה במעטפה סגורה לשופטת. היא כנראה חוששת שחשיפת נתונים מתוכו בשתי תביעות ייצוגיות שהוגשו נגדה בעקבות המלצת מקינזי – אחת על גבית מחיר מופרז בקוטג' על ידי עו"ד שחר בן מאיר, והשנייה על גביית מחיר מופרז בגבינה הלבנה והשמנת המתוקה על ידי עוה"ד אופיר נאור ורנן גרשט – יכולה לעלות לה בתשלום של עשרות אם לא מאות מיליוני שקלים לצרכנים. ההליכים המשפטיים בנושא חשיפת הדו"ח ...


מה יכול טראמפ ללמוד ממדיניות האננס של ממשלת ישראל? - גלובס
2018-03-23

גלובסמה יכול טראמפ ללמוד ממדיניות האננס של ממשלת ישראל?גלובסכל זה השתנה באחת לאחר המעבר לעולם כסף הפיאט וכלכלת החוב. שנת 1975 הייתה האחרונה שבה היה לארה"ב עודף במאזן המסחרי. מאז היא הפכה ליבואנית הגדולה בעולם. ב-1980 היא ייבאה בכ-20 מיליארד דולר יותר משייצאה, עד 1990 הנתון עלה ל-80 מיליארד דולר, בשנת 2000 הגירעון במאזן הסחר כבר עמד על 370 מיליארד דולר, וב-2005 הוא הגיע לשיא של 715 מיליארד דולר. ב-2017 עמד הגירעון על 570 מיליארד דולר. סך הגירעון העצום הזה במאזן הסחר הסתכם בכ-20 טריליון דולר (לפי ערכם היום). כמחצית מהגירעון היה עם סין. כיצד מומן הגירעון הזה ...and more »


חדש על שולחן הסדר - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-21

ynet ידיעות אחרונותחדש על שולחן הסדרynet ידיעות אחרונותמחירים החל מ-99 שקל. ג'ורג' ג'נסון המותג החדש ברשת הצורפים (צילום: יחצ חול. ג'ורג' ג'נסון המותג החדש ברשת הצורפים(צילום: יחצ חול). לאוהבי כלי כסף, ב"חדד כסף טהור" מציעים כלי כסף במראה אוריינטלי. בין החידושים: קערת הגשה עגולה למצה שמורה, מעוצבת בריקועים מגוונים מכסף טהור, בציפוי כסף טהור או בשילוב זכוכית, או כלי חרוסת מעוטר או כוסות קידוש אישיות ועוד. חדד כסף טהור (צילום: עדי גלעד). חדד כסף טהור(צילום: עדי גלעד). FOX HOME מציעה תבניות שניתן לאפות בהן ומשמשות גם ככלי הגשה מעוצב. תבנית שבסיסה מזכוכית והיא ...and more »


מה לכדה המצלמה שלנו מאחורי הקלעים של "ארץ נהדרת"? - mako
2018-03-21

makoמה לכדה המצלמה שלנו מאחורי הקלעים של "ארץ נהדרת"?makoמצלמת לייט 16 (Light). סטארטאפ אמריקאי עמל במשך שנים בשביל להוציא מצלמה בשם Light 16 שיש בה המון שופוני, שמאחוריו מסתתרת המון טכנולוגיה. המצלמה מוצעת למכירה בארה"ב מאז אוגוסט האחרון, ועדיין לא הגיעה (לפחות באופן רשמי) לישראל. למצלמה יש סט של 16 עדשות וחיישנים, שלהם יש פרמטרים שונים של חשיפה ואורך מוקד. אהיה רגע טכני עד סוף הפסקה: בין העדשות הרבות שנמצא במצלמה ניתן למנות 6 עדשות טלפוטו 150 מ"מ עם מפתח צמצם f/2.4, עוד 5 עדשות 70 מ"מ עם מפתח צמצם f/2.0 לטווח צילום בינוני ו-5 עדשות 28 מ"מ רחבות עם מפתח צמצם ...and more »


"לא שילמתי שום מחיר שלא הייתי מוכנה לשלם" - כלכליסט
2018-03-20

כלכליסט"לא שילמתי שום מחיר שלא הייתי מוכנה לשלם"כלכליסט... ואני בעצם הזיכרון הארגוני שמשמר את הקשר עם כל התורמים המשמעותיים. אנחנו חייבים המשכיות". התרומות הללו הן עניין קריטי. הקיצוצים בתקציבי ההשכלה הגבוהה בשנים האחרונות והמחסור הכרוני בתקציבי מחקר הגבירו את תלותן של האוניברסיטאות בתרומות. התחרות בין נשיאי האוניברסיטאות על לבם וכיסם של התורמים אינטנסיבית מאוד. "קרה שהייתי בארצות הברית ושוחחתי בטלפון עם נשיא של אוניברסיטה מקומית, ואז התברר ששנינו נמצאים באותו רחוב, בדרך לאותו תורם", היא מספרת. בעת שאנחנו משוחחות היא מפגינה סבלנות אינסוף לאחד מתורמי ...


ככה תחסכו כסף בטיול שלכם בחו"ל - mako
2018-03-20

makoככה תחסכו כסף בטיול שלכם בחו"לmakoמהרגע שמהפכת השמיים הפתוחים נכנסה לחיינו, זה כבר לא קשה למצוא טיסה זולה לחו"ל. אותו דבר קורה גם עם הלינה, כשפלטפורמות כמו Airbnb שברו את השק ונלנו לנומ את האופצייה לבחור בין טווח מחירים , בניגוד לבעבר. אבל מלבד ההוצאות הללו (וקניות כמובן), ישנן לא מעט הוצאות, אולי קטנות יותר, אך משמעותיות לא פחות, כמו: ביטוח הנסיעות, כרטיס האשראי וחבילות הסלולר. בדקנו מה הכי זול ומשתם מכל מה שיש לשוק להציע: ביטוח נסיעות. בעונת החגים האחרונה נכנס לתוקפו המודל החדש בביטוחי הנסיעות, הכולל "חבילת בסיס" עם כיסויים דומים בכל ...


על מה תוציאו את הכסף שלכם בפסח? - mako
2018-03-20

makoעל מה תוציאו את הכסף שלכם בפסח?makoעל פנאי וספורט תזכו, על פי זאפ השוואות מחירים להנחה ממוצעת של 33 אחוזים, אופנה- 39 אחוזים, אטרקציות 37 אחוזים, מתנות- 33 אחוזים ילדים – 27 אחוזים ותיירות -17 אחוזים. בסקר שערך אתר מאמאגורו עבור מאקו, בקרב למעלה מ 2500 נשים בגילאי 25-50, ניסנו להבין כמה גדול הולך להיות הטירוף השנה וכמה כסף כדאי להשקיע על מתנה לחמות. לפי תוצאות הסקר, רק 20.3 אחוזים יארחו השנה בעוד השאר התארחו מה שאומר שהרבה כסף הולך לזרום לרשתות השונות. רוב הנשאלות הכריזו כי הן הולכות לקנות מעל 5 מתנות למארחים ולבני הבית וכי אין להם תקציב ...and more »


רוצים שמחירי הדירות ירדו? זה מה שצריך לעשות - mako
2018-03-20

makoרוצים שמחירי הדירות ירדו? זה מה שצריך לעשותmakoקרקע יציבה מדי. עלות הקרקע היא עלות מרכזית בעלות כוללת של דירה. הקרקע בממוצע מהווה 30% ממחיר הדירה. עם זאת השונות גדולה – במרכז הקרקע מהווה הרבה יותר מ-30% מהעלות, ובפריפריה הקרקעות זולות. קרקעות משווקות (לרוב) על ידי המדינה כך שהמדינה בעצם קובעת את המחיר. בתוכנית מחיר למשתכן נקבע שהקרקע תהיה אפס וההנחה הזו לקבלן מתגלגלת לזכאים, ולכן ככל שמחיר הקרקע יקר יותר, כך ההנחה גבוה יותר – במרכז ההנחה שמתבטאת בתוכנית היא גדולה ומנגד בפריפריה ההנחה נמוכה יחסית. כך או כך, בהתעלם מתוכנית מחיר למשתכן שייעודית לקבוצה ...and more »


שי לחג: כמה כסף יקבלו ועדי העובדים לחג הפסח - וואלה!
2018-03-19

וואלה!שי לחג: כמה כסף יקבלו ועדי העובדים לחג הפסחוואלה!למעסיקים נחסכה ביורוקרטיה של אריזות ובחירת מתנות, ואילו העובדים מקבלים שווה כסף שיכול לשמש גם לקניות. על פניו נשמע פיתרון אידיאלי, אבל לא כולם מרוצים. לדברי מנכ"ל חברת ועדים, יעקב אלוש, מישהו מפסיד מהעסקה הזו, והפעם זה הציבור הרחב. לפני 4 שנים עבר חוק המחייב את רשתות השיווק לכבד את מלוא ערכו של התו. המשמעות היא שיותר לא ניתן לקבל תו בשווי 100 שקלים, ולגלות במעמד הקנייה שהוא שווה רק 90 שקלים ואינו חל על מבצעים, או תקף לזמן מוגבל וניתן למימוש חלקי. "בעבר רשתות השיווק ניסו כל מיני תרגילים כדי להרוויח מעסקת ...


העקשה כסף

כסף, כמו כל המתכות היקרות, עשוי לשמש להשקעה. במשך יותר מארבע שנים אלף, כסף כבר ראו כמו סוג של הכסף של חנות ערך. עם זאת, מאז סוף רגילה של כסף, כסף איבדה את תפקידו מטבע חוקי בארצות הברית. (הוא המשיך לשמש עד שיטת המטבע בשנת 1964, כאשר חבוי הערך של מטבעות כסף overtook את 'ערכים הפנים.)

המחיר של כסף הייתה מאוד נדיף כפי שהוא יכול לעלות ולרדת בין התעשייה ו חנות הערך של דרישות. לפעמים זה יכול לגרום טווח רחב של הערכות שווי שוק, יצירת נמיגה.

כסף לעיתים קרובות עוקב אחר מחיר הזהב עקב דרישות הערך של החנות, אם כי היחס יכול להשתנות. זהב / כסף יחס לעיתים נותחו על ידי הסוחרים ומשקיעים ו הקונים. בשנת 1792, זהב / כסף היחס היה מקובע לפי החוק בארצות הברית בשעה 1:15, אשר נועדו שאחת Troy אונקיה של זהב היה קונה 15 אונקיות של כסף; א היה יחס של 1:15.5 שחוקקה בצרפת בשנת 1803. ממוצע זהב / כסף יחס במהלך המאה ה -20, עם זאת, היה 1:47.

קונה מטבעות כסף פופולרי נוסף הוא שיטת פיזית מחזיק כסף. אחת הדוגמאות היא 99.99% כסף טהור קנדי maple עלה. מטבעות עשויים להיות מוטבע כמו גם בסדר או כסף הזבל כסף, אלה האחרונות להיות מטבעות ישנים עם אחוז קטן יותר של כסף. ארה"ב 1964 ו מטבעות ישנים (חצי דולר, dimes, ועל רבעים) 25 גרם לכל דולר של ערך נומינלי ו -90% כסף (22 ½ G כסף לכל דולר). (כל 1965-1970 וחצי של 1975-1976 Bicentennial סן פרנסיסקו הוכחה ו מנתה בחר חצי דולר קנדי הם "clad" בתוך כסף Alloy ומכילות רק תחת מחצית של כסף ב 1965 בעיות מראש.)

זבל כסף מטבעות זמינים גם כמו מטבעות כסף שטרלינג, שהיו עד 1919 טבוע רשמי בבריטניה ובקנדה ו 1945 באוסטרליה. אלו הן מטבעות כסף 92.5% והן בצורת (ב יורדים במשקל) Crowns, חצי crowns, Florins, Shillings, Sixpences, ו threepence. את זעיר threepence שוקל 1.41 גרם, ואת Crowns הם 28,27 גרם (1.54 גרם heavier מאשר US $ 1). קנדה מייצרות מטבעות כסף עם 80% כסף תוכן מ 1920 עד 1967.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net