מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של כסף

גרף של המחירים הכסף בדולר לאונקיה

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על מחירי כסף

This RSS feed URL is deprecated
2017-12-17

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


בלומברג: זו רשלנות כלכלית - News1 מחלקה ראשונה
2017-12-17

News1 מחלקה ראשונהבלומברג: זו רשלנות כלכליתNews1 מחלקה ראשונהזוהי העלאת מס בדלת האחורית למיליוני משפחות במעמד הביניים, להן יישאר פחות כסף לחיסכון, להשקעות ולצריכה. גרעונות: מחיר הרפורמה – 1.5-1 טריליון דולר – יקשה על משלם המיסים לממן ביטוח בריאות וביטוח סוציאלי לבני דור ה"בייבי בום" המגיעים כעת לגיל הפרישה. הרפובליקנים מתעלמים מתג המחיר של הרפורמה, או מעמידים פנים שהגרעונות לא צריכים להדאיג אותנו. זה כמו להתעלם מהשלכות שינויי האקלים. אני יכול להגיד דבר אחד לטובת הרפובליקנים בקונגרס: הם עקביים. בפועל, חוק המס ישיג ארבעה דברים: הוא לוקח כסף מבתי ספר ותלמידים, הוא ...


הזחיחות והעיוורון חושפים את ראשי טבע לתביעות - כלכליסט
2017-12-16

כלכליסטהזחיחות והעיוורון חושפים את ראשי טבע לתביעותכלכליסטאת מחיר הכישלון של טבע ישלמו בוודאות העובדים, כי את המחיר הזה הכי קל לגבות: מכתב פיטורים וגמרנו. הרבה יותר קשה לגבות מחיר מהאחראים לכישלון — המנהלים והדירקטורים. מי שיכול לכפות עליהם לשלם — כסף וגם קלון — הם בתי המשפט שידונו בשלל התביעות הנגזרות והייצוגיות שכבר הוגשו. עורכי הדין שמתמחים במשברים כלכליים מסוג זה כבר התקבצו ליד הגופה המפרפרת של טבע כדי לתבוע את ארז ויגודמן, יצחק פטרבורג, גליה מאור וחבריהם, שבשילוב קטלני ומתוגמל היטב של זחיחות, יוהרה והימור (ההנהלה) שמגובים באימפוטנציה ועיוורון ...


הפחתת המכסים תיטיב עם הצרכן, אך תגבה מחיר כבד מהתעשיינים - מעריב
2017-12-15

מעריבהפחתת המכסים תיטיב עם הצרכן, אך תגבה מחיר כבד מהתעשייניםמעריבכחלון מכיר היטב את חרב הפיפיות של הפחתת מכסים, המכניסה כסף רב ליבואנים ולצרכנים אך גובה מחיר כבד מתעשיינים ומעובדים בתעשיות מסורתיות, שפרנסתם ממילא אינה קלה. עוד כשהכריז על ביטול המכסים באפריל, זכה כחלון לביקורת מצד כלכלנים על כך שהמוצרים הפטורים ממכס היו כאלה שאין להם מתחרים מקומיים, ובכך נמנעה אפשרות להגברת התחרות והפחתת מחירים גם בענפי הייצור המקומי. השבוע הבהיר כחלון שלא היו כאן מקריות או חוסר תכנון. כאשר הציג את רשימת הפחתות המכסים ומסי הקנייה ברפורמה החדשה, אמר: "כל זה כמובן בהתחשבות מלאה בתעשייה ...and more »


צפו: מנהל התפעול של טבע - "אין ודאות שהתוכנית של המנכ"ל החדש תבריא את החברה" - כלכליסט
2017-12-15

כלכליסטצפו: מנהל התפעול של טבע - "אין ודאות שהתוכנית של המנכ"ל החדש תבריא את החברה"כלכליסטלדבריו, נעשתה עבודה מקיפה למצוא "אילו מוצרים מרוויחים כסף ואילו לא, ומצאנו הרבה מאוד מוצרים שלא מרוויחים כסף, כאלה שמהייצור שלהם אנחנו מפסידים כסף. ככה לא מנהלים ביזנס. ומוצרים בתעשייה שלנו קשורים למפעלים. אי אפשר להעביר ייצור ממפעל למפעל. במפעל בירושלים הבנו עוד קודם שאם מורידים את המוצרים הלא רווחיים, נשארים עם כמות ייצור שלא מסוגלת להחזיק את המפעל. אבל לא רצינו לבוא אליכם בסוף 2019 ולהגיד 'זהו, נגמר'. וברגע שקיבלנו את ההחלטה, אין מנוס אלא לבוא אליכם עם ההודעה". אחד העובדים התפרץ ושאל "למה עשיתם את זה ...


"רוצים להמשיך את החלום ולהוכיח שהמקום שלנו ראוי" - מעריב
2017-12-15

מעריב"רוצים להמשיך את החלום ולהוכיח שהמקום שלנו ראוי"מעריב"יואב תמיד יודע להכניס אצלנו מוטיבציה גם אם מדובר בשיטה משונה. בכל מקרה כולנו רוצים להמשיך את החלום ולהמשיך להוכיח משבוע לשבוע שהמקום שלנו ראוי" אמר הבוקר שחקן בקבוצה. מבחינה מקצועית קלינגר אינו מתכוון לבצע שינויים וזה אומר כי השוער הליטאי ארנסטס שטקוס ימשיך בין הקורות ובמרכז ההגנה ישחקו גבריאל תאמאש שהחלים מפציעה וניסו קפילוטו. בקישור ישחקו ראסמוס סטוידטט, רוסלן ברסקי וראדו גינסארי וזאת למרות מקרה הדחיפה שלו במחזור שעבר מול אשדוד ובחוד חנן ממן, עדן בן בסט ואלון תורג'מן. קלינגר. לא יעשה שינויים בהרכב ...and more »


"הורדת עמלת האינטרנט תעלה את מחיר הכרטיס" - News1 מחלקה ראשונה
2017-12-13

News1 מחלקה ראשונה"הורדת עמלת האינטרנט תעלה את מחיר הכרטיס"News1 מחלקה ראשונהח"כ זנדברג אמרה בתגובה כי מדובר רק ב-30% מהרוכשים באינטרנט. נציגת משרד המשפטים, עו"ד הילה דוידוביץ', טענה כי ועדת השרים לחקיקה התנגדה להצעת החוק, ואמרה כי זה מחייב את כל נציגי הממשלה. לדבריה, "לא צריך להיות כלכלן כדי לדעת שפיקוח יכול להביא להעלאת מחירים". היועצת המשפטית של הוועדה, עו"ד אתי בנדלר, אמרה כי ועדת השרים אומנם התנגדה אולם שר הכלכלה, ח"כ אלי כהן, הבעיה תמיכה בהצעה לפני ההצבעה במליאה. יועצת מנכ"ל משרד הכלכלה, ליאת יונניאן, אמרה כי המשרד מעוניין לקדם פשרה, אך ציינה כי הפשרה של גביית עמלה מהכרטיס ...and more »


טירוף הביטקוין - נוגע ב-15 אלף דולר; כך הפכו 1000 דולר למיליארד שקל - TheMarker
2017-12-07

TheMarkerטירוף הביטקוין - נוגע ב-15 אלף דולר; כך הפכו 1000 דולר למיליארד שקלTheMarkerתראה לאיזה מחיר הגיע הביטקוין. מזעזע. ח': לגמרי!!! לא ייאמן. אני: לא קנית מתישהו? ח': קניתי ב-MTgox והם "פשטו את הרגל" וגנבו את הכסף. אני: יש לך מידע על עוד כאלו שהפסידו? ח': לא... אחרי יומיים: אני: הי ח', מה נשמע? ח': סבבה, איך אצלך? אני: מצוין. יכול להסביר לי איך דווקא אתה הפסדת על הביטקוין? אתה הרי סוחר כל הזמן במטבעות ובמניות בכל העולם. איך זה קרה לך? ח': וואלה לא יודע. השקענו כמה חבר'ה יחד כשהביטקוין היה, אני חושב, ב-200 דולר. לא הרבה כסף. אולי 1000 דולר כל אחד. ואז אחרי כמה חודשים הבורסה הזו ביפן ...and more »


סטארטאפ ישראלי שיחזיר לכם כסף על קניות מגייס 9 מיליון דולר - גיקטיים
2017-12-05

גיקטייםסטארטאפ ישראלי שיחזיר לכם כסף על קניות מגייס 9 מיליון דולרגיקטייםבארצות הברית, להלן 'גן העדן הצרכני', מפעילים גופים כמו אתרי סחר וחברות אשראי תוכנית הגנה מירידת מחיר (“Price Protection”). התוכנית מאפשרת לכם לקנות בראש שקט ולא לדפוק את הראש בקיר, כשאתם מגלים שיום אחרי שקיבלתם את המוצר, נחתך מחירו בחצי. הסטארטאפ Earny (ארני), שמבצע את בדיקות המחיר ודורש את ההפרש אוטומטית עבור המשתמש, הודיע היום על השלמת גיוס בגובה 9 מיליון דולר. החזר כספי אוטומטי. מרגע שהמשתמש מתקין את Earny ומאפשר לה לגשת למייל שלו, הוא אינו צריך לעשות דבר על מנת שהמערכת תחזיר לו כסף על הרכישות, בצורה ...


המחסום הגדול של זוכי מחיר למשתכן בדרך לדירה - mako
2017-11-26

makoהמחסום הגדול של זוכי מחיר למשתכן בדרך לדירהmakoאלא שבפועל הדברים אינם פשוטים כל כך כפי שבאוצר היו רוצים שתאמינו. מתלונות שהגיעו למערכת mako כסף עולה, שכמו שנוהגים שמאי הבנקים למשכנתאות בהערכת שווי דירות לצורך משכנתא, שם הם בדרך כלל מעריכים אותן במחיר נמוך יותר, כך הם נוהגים בתוכנית "מחיר למשתכן". י' רכשה דירת גן בישוב רכסים שבצפון במסגרת מחיר למשתכן וגילתה שההנחה שקיבלה נמוכה יותר ממה שהובטח לה. "רכשנו דירה בפרויקט למשתכן ברכסים תמורת 1.25 מיליון שקלים", היא מספרת. "שמאי מטעם בנק המשכנתאות העריך את הדירה ב-1.39 מיליון שקלים, כלומר, זו הייתה הערכת ...


העקשה כסף

כסף, כמו כל המתכות היקרות, עשוי לשמש להשקעה. במשך יותר מארבע שנים אלף, כסף כבר ראו כמו סוג של הכסף של חנות ערך. עם זאת, מאז סוף רגילה של כסף, כסף איבדה את תפקידו מטבע חוקי בארצות הברית. (הוא המשיך לשמש עד שיטת המטבע בשנת 1964, כאשר חבוי הערך של מטבעות כסף overtook את 'ערכים הפנים.)

המחיר של כסף הייתה מאוד נדיף כפי שהוא יכול לעלות ולרדת בין התעשייה ו חנות הערך של דרישות. לפעמים זה יכול לגרום טווח רחב של הערכות שווי שוק, יצירת נמיגה.

כסף לעיתים קרובות עוקב אחר מחיר הזהב עקב דרישות הערך של החנות, אם כי היחס יכול להשתנות. זהב / כסף יחס לעיתים נותחו על ידי הסוחרים ומשקיעים ו הקונים. בשנת 1792, זהב / כסף היחס היה מקובע לפי החוק בארצות הברית בשעה 1:15, אשר נועדו שאחת Troy אונקיה של זהב היה קונה 15 אונקיות של כסף; א היה יחס של 1:15.5 שחוקקה בצרפת בשנת 1803. ממוצע זהב / כסף יחס במהלך המאה ה -20, עם זאת, היה 1:47.

קונה מטבעות כסף פופולרי נוסף הוא שיטת פיזית מחזיק כסף. אחת הדוגמאות היא 99.99% כסף טהור קנדי maple עלה. מטבעות עשויים להיות מוטבע כמו גם בסדר או כסף הזבל כסף, אלה האחרונות להיות מטבעות ישנים עם אחוז קטן יותר של כסף. ארה"ב 1964 ו מטבעות ישנים (חצי דולר, dimes, ועל רבעים) 25 גרם לכל דולר של ערך נומינלי ו -90% כסף (22 ½ G כסף לכל דולר). (כל 1965-1970 וחצי של 1975-1976 Bicentennial סן פרנסיסקו הוכחה ו מנתה בחר חצי דולר קנדי הם "clad" בתוך כסף Alloy ומכילות רק תחת מחצית של כסף ב 1965 בעיות מראש.)

זבל כסף מטבעות זמינים גם כמו מטבעות כסף שטרלינג, שהיו עד 1919 טבוע רשמי בבריטניה ובקנדה ו 1945 באוסטרליה. אלו הן מטבעות כסף 92.5% והן בצורת (ב יורדים במשקל) Crowns, חצי crowns, Florins, Shillings, Sixpences, ו threepence. את זעיר threepence שוקל 1.41 גרם, ואת Crowns הם 28,27 גרם (1.54 גרם heavier מאשר US $ 1). קנדה מייצרות מטבעות כסף עם 80% כסף תוכן מ 1920 עד 1967.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net