מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של כסף

גרף של המחירים הכסף בדולר לאונקיה

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על מחירי כסף

This RSS feed URL is deprecated
2018-06-24

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


"הישראלים רגישים למחיר יותר מהנוסעים האירופאים" - גלובס
2018-06-24

גלובס"הישראלים רגישים למחיר יותר מהנוסעים האירופאים"גלובס"גם אם נראה בחברות מסוימות עליית מחירים, זה יהיה תהליך הדרגתי. זה משהו שיכול לבוא לידי ביטוי במספר הכרטיסים שיוצעו בהנחות או במבצעים או במספר הכרטיסים שמוקצים לתעריפים זולים בכל טיסה. אנחנו, בדומה למתחרים, נהיה עם האצבע על הדופק. כולן מחכות לראות מה יעשו המתחרות. אם נגיע למצב שבו נפסיד כסף בסופו של דבר נצטרך להגדיל את ההכנסות ולאזן אותן אל מול ההוצאות. זה לא שאני מצפה שפתאום לופטהנזה תעלה את כל המחירים של הטיסות שלה ב-50 אירו. זה משהו שבתחרות של היום לא יכול לקרות. אם יהיו שינויים בתעריפים זה יהיה ...


על כסף וזהות אישית - ערוץ 7
2018-06-24

ערוץ 7על כסף וזהות אישיתערוץ 7ככל שערך או חוויה הינם חשובים יותר עבור אדם באופן סובייקטיבי, הסכום שהוא ישלם עבורם לא יהיה בהכרח בהתאמה לערך האובייקטיבי של מחיר עלות הייצור שלו. הסכום שהוא ישלם יביע את ההערכה שהאדם חש כלפי מה שהקניה הזו אומרת עבורו. כשאני חושבת על סולם הערכים שלי שמוכתב ומכתיב את הרכישות שלי חשוב לי שיהיו בין הרכישות גם עניינים רוחניים כמו מעשר כספים, תשלום על לימודי קודש של ילדיי ורכישות ערכיות מגוונות, אבל גם רכישות ארציות. כשאדם יושב בבית קפה ואוכל ארוחת בוקר העלות האובייקטיבית של סך המוצרים יכולה להגיע ל 20 ש"ח ...


יורדים לעיר: זה מה שיש לעשות בסוף השבוע בירושלים - מיינט ירושלים (הודעות לעיתונות) (בלוג)
2018-06-20

מיינט ירושלים (הודעות לעיתונות) (בלוג)יורדים לעיר: זה מה שיש לעשות בסוף השבוע בירושליםמיינט ירושלים (הודעות לעיתונות) (בלוג)Zdurell ב'סיבהל'ה מסיבה': הליין השווה של החצי תוכי ממשיך עם מופע גיטרות הטראנס של זדורבל. יתקלטו גם: Jude ו- G-force. שעה: 22:00. מקום: הורקנוס 3. מחיר: חינם אין כסף. לאיוונט: https://www.facebook.com/events/242290369858537/. ביטים מהממלכה בסירה: ליין ההיפ הופ החדש והמשובח של ירושלים, 8 0 8, מביא אותה בערב על טהרת ההיפ הופ הבריטי עם עמרי 'באלו' אבידר, איציק 'גרא' פינלי ויוגב 'יוגי' ביר. שעה: 22:00. מקום: בן סירא 4. מחיר: חינם אין כסף. לאיוונט: https://www.facebook.com/events/1541010972674291/. היפנוטיק ...


"כשהוא שומע כסף הוא נדלק": חיי הפאר של גונן שגב בניגריה - וואלה!
2018-06-19

וואלה!"כשהוא שומע כסף הוא נדלק": חיי הפאר של גונן שגב בניגריהוואלה!"כשהוא שומע כסף הוא מיד נדלק, הוא מתוכנת, הוא היה נשוי לגרמניה, והוא התדהר בזה שיש לו דרכון דיפלומטי ואף אחד לא יכול לשים עליו יד", הוסיף אדם שהיה עמו בקשר. על השאלה כיצד השיג את הדרכון הסבירו ישראלים בניגריה: "או שהוא התחתן או שחי עם עובדת שגרירות גרמניה בניגריה ובאמצעותה הוא הצליח לקבל דרכון גרמני דיפלומטי". לאחר ששגב העזב מתפקידו הוא פתח באמצעות חברה אחרת הפועלת בניגריה מרפאה שטיפלה בעיקר בישראלים ובהם גם אנשי צוות השגרירות בניגריה. האירוע האחרון שבו נצפה שגב בציבור בניגריה היה אותו אירוע יום העצמאות ...


מחיר למשתכן: הסעיף שידחה את קבלת המפתח ב-14 חודשים - גלובס
2018-06-18

גלובסמחיר למשתכן: הסעיף שידחה את קבלת המפתח ב-14 חודשיםגלובסאנחנו שש שנים על הגדר והפסדנו כסף". מחברת גינדי החזקות נמסר: "מועד מסירת הדירות בפרויקט אושר ע"י משרד השיכון לאחר שהשתכנע כי מדובר בפרק זמן סביר. לא ניתן להקים פרויקט שכולל 133 יחידות דיור בשלושה בניינים עם חניון תת קרקעי בשכונה חדשה ב-20 חודשים, וממילא בהתאם להוראות המכרז החברה אינה מחויבת למועד זה כלפי הזוכים. בכנסים שנערכו לזוכים, נציגי החברה ונציגי משרד השיכון הסבירו את הנימוקים לקביעת מועד מסירת הדירות. אין בכוונת החברה להתחייב למועד מסירה שאינו ריאלי באופן שיגרום לה להפר מראש את התחייבויותיה ...


Russia May Lose on the Field at the World Cup, but Putin Is Winning - Haaretz
2018-06-14

HaaretzRussia May Lose on the Field at the World Cup, but Putin Is WinningHaaretzOn Wednesday afternoon, at the end of the FIFA congress where soccer's international governing body selected the venue for the 2026 World Cup Finals and patted itself on the back for the upcoming World Cup in Russia, FIFA President Gianni Infantino ...and more »


Modi's Missile Dilemma: Why India Keeps Spiking, and Reviving, a Massive Israeli Arms Deal - Haaretz
2018-06-13

HaaretzModi's Missile Dilemma: Why India Keeps Spiking, and Reviving, a Massive Israeli Arms DealHaaretzThey have put a lot of time, money and effort into lobbying, running PR campaigns and creative corporate restructuring to grab a piece of India's huge defense budget, which stands at around $53.5 billion. Warheads and missiles are the new profit-making ...and more »


מחיר למשתכן: הקבלנים מתרחקים מפרדס חנה, נתניה ואשקלון – ועטים על קרית אונו - TheMarker
2018-06-05

TheMarkerמחיר למשתכן: הקבלנים מתרחקים מפרדס חנה, נתניה ואשקלון – ועטים על קרית אונוTheMarkerבימים האחרונים התפרסמו תוצאות מכרזי הקרקעות ששיווקה רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) במסגרת תוכנית מחיר למשתכן. שלושה מכרזים באזורים שנחשבים לכדאיים - פרדס חנה, נתניה ואשקלון - כשלו, ולא נמצא מי שיתמודד בהן על הקמת 580 יחידות דיור. הסיבה לכישלון המכרזים נעוצה בעיקר בעלויות הפיתוח הגבוהות של הקרקע, שמייקרות עבור הקבלנים את הפרויקטים. בנתניה עמדו עלויות הפיתוח על יותר מ-32 מיליון שקל ובפרדס חנה על 29.4 מיליון שקל. לא מדובר בסכומים שלא מוכרים ממכרזים אחרים, אך נראה כי מרכיבים נוספים - כמו מחירי הדירות בפרויקטים ...and more »


בעקבות מחיר למשתכן: הרכישות של הזוגות הצעירים בשיא ושל המשקיעים בשפל - TheMarker
2018-06-03

TheMarkerבעקבות מחיר למשתכן: הרכישות של הזוגות הצעירים בשיא ושל המשקיעים בשפלTheMarker"ניתוח הממצאים מלמד כי ייתכן שהירידה החדה ברכישת דירות חדשות באזור זה אשתקד הביאה חלק מהקבלנים להוריד מחירים, מהלך שתרם להתאוששות במכירות. בולטות בהקשר זה קריית אונו, אשר הובילה את הגידול במכירות באזור המרכז, על רקע שיווק פרוייקט חדש במחירי פריסייל", נכתב בסקירה. לעומת זאת מציין הכלכלן הראשי כי בבני ברק הגידול בעסקות "חל במקביל לעלייה במחירי הדירות הנרכשות. כפי שצוין בסקירות החודשיות האחרונות, רמות השכר של רוכשי הדירות החדשות בבני-ברק ורמות המחירים של הדירות הנרכשות מעלים ספקות ביחס למקורות המימון של ...and more »


העקשה כסף

כסף, כמו כל המתכות היקרות, עשוי לשמש להשקעה. במשך יותר מארבע שנים אלף, כסף כבר ראו כמו סוג של הכסף של חנות ערך. עם זאת, מאז סוף רגילה של כסף, כסף איבדה את תפקידו מטבע חוקי בארצות הברית. (הוא המשיך לשמש עד שיטת המטבע בשנת 1964, כאשר חבוי הערך של מטבעות כסף overtook את 'ערכים הפנים.)

המחיר של כסף הייתה מאוד נדיף כפי שהוא יכול לעלות ולרדת בין התעשייה ו חנות הערך של דרישות. לפעמים זה יכול לגרום טווח רחב של הערכות שווי שוק, יצירת נמיגה.

כסף לעיתים קרובות עוקב אחר מחיר הזהב עקב דרישות הערך של החנות, אם כי היחס יכול להשתנות. זהב / כסף יחס לעיתים נותחו על ידי הסוחרים ומשקיעים ו הקונים. בשנת 1792, זהב / כסף היחס היה מקובע לפי החוק בארצות הברית בשעה 1:15, אשר נועדו שאחת Troy אונקיה של זהב היה קונה 15 אונקיות של כסף; א היה יחס של 1:15.5 שחוקקה בצרפת בשנת 1803. ממוצע זהב / כסף יחס במהלך המאה ה -20, עם זאת, היה 1:47.

קונה מטבעות כסף פופולרי נוסף הוא שיטת פיזית מחזיק כסף. אחת הדוגמאות היא 99.99% כסף טהור קנדי maple עלה. מטבעות עשויים להיות מוטבע כמו גם בסדר או כסף הזבל כסף, אלה האחרונות להיות מטבעות ישנים עם אחוז קטן יותר של כסף. ארה"ב 1964 ו מטבעות ישנים (חצי דולר, dimes, ועל רבעים) 25 גרם לכל דולר של ערך נומינלי ו -90% כסף (22 ½ G כסף לכל דולר). (כל 1965-1970 וחצי של 1975-1976 Bicentennial סן פרנסיסקו הוכחה ו מנתה בחר חצי דולר קנדי הם "clad" בתוך כסף Alloy ומכילות רק תחת מחצית של כסף ב 1965 בעיות מראש.)

זבל כסף מטבעות זמינים גם כמו מטבעות כסף שטרלינג, שהיו עד 1919 טבוע רשמי בבריטניה ובקנדה ו 1945 באוסטרליה. אלו הן מטבעות כסף 92.5% והן בצורת (ב יורדים במשקל) Crowns, חצי crowns, Florins, Shillings, Sixpences, ו threepence. את זעיר threepence שוקל 1.41 גרם, ואת Crowns הם 28,27 גרם (1.54 גרם heavier מאשר US $ 1). קנדה מייצרות מטבעות כסף עם 80% כסף תוכן מ 1920 עד 1967.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net