מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של כסף

גרף של המחירים הכסף בדולר לאונקיה

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על מחירי כסף

"המפצח": למה כיכר אתרים בתל אביב תיהרס לטובת שורת מגדלי ענק? - נענע 10
2017-07-22

נענע 10"המפצח": למה כיכר אתרים בתל אביב תיהרס לטובת שורת מגדלי ענק?נענע 10מחיר החניון עומד על 20 מיליון שקלים, והעירייה החליטה שאפשר לעשות קצת כסף מהכיכר הזנוחה - ומכרה את חלקה ליזם פרטי תמורת 150 מיליון שקלים, מהלך שעורר זעם ציבורי רב. ציפי ברנד, חברת מועצת עיריית תל אביב, הייתה היחידה שחשבה שבמקום למכור את חלקה של העירייה בכיכר צריך לרכוש את חלקו של היזם, ובכך לשמור על השליטה הציבורית בנכס. "האינטרס הציבורי צריך להיות מעל הכל", אמרה. הציבור התעורר והבין ששוב גנבו לו את הים, מכיוון שהעירייה מתכננת ליצור קו חוף שירוצף במגדלים - ומתנגדים רבים העלו את חמתם נגד הרעיון. תוכנית ...


"הילד והקסמים" - גודלה של החוויה הקטנה - הארץ
2017-07-22

הארץ"הילד והקסמים" - גודלה של החוויה הקטנההארץהיא קאמרית, קצרה, מאפשרת המצאות ויזואליות בלי לשפוך טונות כסף. ההפקה שלה שהועלתה עכשיו בסדנת האופרה הבינלאומית בתל אביב בבימוי נטע אמית מורו הדגימה כל זאת בבירור. חוויה תיאטרונית מערבת נוצרה מיד; היקסמות מהמוזיקה של ראוול — מיד; התפעלות מקולות נעימים עד זוהרים (אופראיים "גדולים" או לא) — מיד. מחיר אמנותי: חרף נגינת הפסנתר המצוינת של מרק ורתר, גירסה כזאת אכן סובלת, מבחינת צבעי הצליל (גיוון כלי), בהשוואה לגירסה המלאה המתוזמרת. הפקה של סדנת האופרה הבינלאומית בתל אביב. במאית: נטע אמית מורו. מנצח: כריס ...


ynet הכירו: המהפכה הצרכנית שתחסוך לכם הכי הרבה כסף - כלכלה - ynet ידיעות אחרונות
2017-07-20

ynet ידיעות אחרונותynet הכירו: המהפכה הצרכנית שתחסוך לכם הכי הרבה כסף - כלכלהynet ידיעות אחרונותארבע שנים אחרי שהוקמה המסלקה הפנסיונית ורוב הציבור עדיין לא שמע עליה, למרות שנעזר בשירותיה. מסך הערפל הוסר מסכום הכסף הגדול ביותר שיהיה לרובנו אי פעם ובקרוב גם נוכל ...and more »


המדינה: מחיקת חוב לקרן קיסריה תמורת מחיר למשתכן - כלכליסט - כלכליסט
2017-07-19

כלכליסטהמדינה: מחיקת חוב לקרן קיסריה תמורת מחיר למשתכן - כלכליסטכלכליסטאחרי שרמ"י פרסמה אזהרה מפני פרויקט אור ים, עתה היא מוכנה לאשר אותו ולמחוק חובות ליזמית, קרן קיסריה, ובלבד שיוגדר כמחיר למשתכן.and more »


כסף על ים כנרת - TheMarker
2017-07-19

TheMarkerכסף על ים כנרתTheMarkerואכן, על אף שלושת העשורים הלא מוצלחים שעברו על העיר, הרי שפוטנציאל - לפחות ברמה הנדל"נית - לא חסר. השילוב של נוף מרהיב לכנרת, לצד מחירי דירות נמוכים למדי, הביא אל העיר שורה של יזמים, ובעקבותיהם גם את המספר הגדול ביותר של פרויקטי בנייה ב־25 השנים האחרונות. בעוד שבשוק הנדל"ן בכללותו חלה צניחה במספר העסקות לרכישת דירה ב־2016, בטבריה חלה עלייה קלה דווקא. כ־1,500 עסקות לרכישת דירה נחתמו בעיר לאורך השנה – עלייה של 25% ביחס ל־2014. במקביל חלה עלייה של עשרות אחוזים במחירי הדירות בעיר. בעוד שמחירה של דירת 4 ...and more »


האתרים הנסתרים שיחסכו לכם כסף - ישראל היום
2017-07-17

ישראל היוםהאתרים הנסתרים שיחסכו לכם כסףישראל היוםרשות שוק ההון, ביטוח וחסכון שתככב בכתבה זו ובצדק, השיקה סדרה של מחשבונים שיכולים לחסוך לכם הרבה כסף. ביטוח החיים, או בשמו השיווקי המכובס "ביטוח מנהלים", הוא אפיק לחסכון פנסיוני. הציבור משתמש לא אחת גם בבן דודו המוכר לצורכי המשכנתא, בהוראת הבנק. בכמה קליקים תוכלו להשוות בין הפוליסות ולגלות אם אתם משלמים מחיר מנופח. 4. מחשבון ביטוח בריאות / bruit.cma.gov.il. במשך שנים לא ניתן היה לחשוב על השוואה בין פוליסות ביטוחי בריאות פרטיות. עד שכחלק מרפורמה נרחבת שהובילה הממונה על רשות שוק ההון, הביטוח והחסכון ...


"אני צריך יותר כסף": מה לא להגיד כשמבקשים העלאה - כלכליסט
2017-07-16

כלכליסט"אני צריך יותר כסף": מה לא להגיד כשמבקשים העלאהכלכליסטשיתוף יתר לא רק שלא ישיג לכם יותר כסף, הוא עלול לגרום לממונים לזלזל בכם, ולכך מתלווה תג מחיר גבוה יותר בהמשך מהזדמנות מפוספסת לקבלת העלאה בשכר. שיתוף פרטים אישיים במו"מ מלמד את האדם השני דברים עליכם, רובם לא בהכרח טובים. כך למשל, אתם עלולים לחשוף את עצמכם כאנשים שלא יודעים כצד לנהל את התקציב האישי שלהם, מה שעלול לגרום למנהל כוח האדם לחשוב פעמיים לפני שיבחר בכם לתפקיד הקשור בניהול כספים. גם אם מצבכם האישי אינו באשמתכם, שיתוף במידע אישי מוגזם בעת מו"מ על שכר מצביע על כך שאתם לא יודעים לזהות גבולות ...


מנכ"ל טריפל סי: "טלוויזיה ב-50 שקל? זה מספיק כסף" - גלובס
2017-07-12

גלובסמנכ"ל טריפל סי: "טלוויזיה ב-50 שקל? זה מספיק כסף"גלובסהמנחה, גד פרץ, כתב ופרשן התקשורת, "גלובס", שאל במהלך הפאנל איך אפשר להרוויח עם חבילת טלוויזיה ב-50 שקל. רמי נחום, טריפל סי: "לנו יש אסטרטגיה אחרת, הלכנו לשורת ההוצאה. אנחנו גוף קטן, יעיל, טכנולוגי. ההוצאה שלנו היא מאוד נמוכה. אנחנו יכולים גם לתת תוכן טוב, גם טכנולוגיה טובה, 50 שקל זה מספיק כסף, זה הרבה כסף, צריך לוודא שההוצאה תהיה קטנה, לא שההכנסה תהיה גדולה". יניב גרינוולד, סלקום, התייחס למחיר של 99 שקלים שגובה סלקום: "בסופו של דבר צריך להביא ללקוח מחיר אטרקטיבי מאוד ולהביא פנימה את התוכן שהוא באמת ...


"יש מספיק כסף במדינה כדי שאנשים יקנו דירה. יש הורים, דודים ואחיות. מי שרוצה מצליח" - כלכליסט
2017-07-12

כלכליסט"יש מספיק כסף במדינה כדי שאנשים יקנו דירה. יש הורים, דודים ואחיות. מי שרוצה מצליח"כלכליסט"כיום, בגלל הריבית שעולה וגם בגלל התנאים שמציבה הממשלה, בשביל להצליח בעסקים צריך לספק את הלחם והחמאה של הנדל"ן", הוא אומר בראיון ל"מגזין כלכליסט". "אנחנו מרגישים שקשה הרבה יותר מבעבר למכור פנטהאוזים, אך עדיין אפשר למכור דירות בטווח המחירים הנמוך יותר. אחרי הכל, בישראל רכישת בית היא צורך בסיסי, ויש מספיק כסף במדינה הזאת כדי שאנשים יקנו דירה. יש הורים, דודים ואחיות, ומי שרוצה דירה מוצא את הדרך לרכוש אותה. רק בעשירון העליון, בדירות היוקרה שאנשים לא חייבים לקנות, רואים השפעה של עליית הריבית. לכן, האסטרטגיה ...


הקאמבק של הלוואת הזכאות: המשכנתא שתחסוך לכם לא מעט כסף - ynet ידיעות אחרונות
2017-06-23

ynet ידיעות אחרונותהקאמבק של הלוואת הזכאות: המשכנתא שתחסוך לכם לא מעט כסףynet ידיעות אחרונותעוד יתרון הוא שניתן לקחת את ההלוואה הזו עד 30 שנה באותה הריבית. בנוסף, במקרה של הלוואת זכאות ניתנת הנחה בעלות השמאות. הנחה זו רלוונטית רק לדירה מיד שנייה או דירה בפרויקט מחיר למשתכן, כיוון שבדירה יד ראשונה שלא במסגרת מחיר למשתכן אין צורך בביצוע שמאות לנכס. (צילום: Gettyimages). "כאשר נוטלים מהבנק משכנתא, כחלק מהבדיקות והביטחונות שהבנק מבקש, יש לבצע שמאות לנכס הנרכש מרשימה של שמאים מורשים שהבנק מנפיק", אומר אבישי, "עבור ביצוע השמאות על הלווים לשלם לשמאי סכום שנע בין 600 שקל ועד 1,200 שקל (שמאות רגילה ...and more »


העקשה כסף

כסף, כמו כל המתכות היקרות, עשוי לשמש להשקעה. במשך יותר מארבע שנים אלף, כסף כבר ראו כמו סוג של הכסף של חנות ערך. עם זאת, מאז סוף רגילה של כסף, כסף איבדה את תפקידו מטבע חוקי בארצות הברית. (הוא המשיך לשמש עד שיטת המטבע בשנת 1964, כאשר חבוי הערך של מטבעות כסף overtook את 'ערכים הפנים.)

המחיר של כסף הייתה מאוד נדיף כפי שהוא יכול לעלות ולרדת בין התעשייה ו חנות הערך של דרישות. לפעמים זה יכול לגרום טווח רחב של הערכות שווי שוק, יצירת נמיגה.

כסף לעיתים קרובות עוקב אחר מחיר הזהב עקב דרישות הערך של החנות, אם כי היחס יכול להשתנות. זהב / כסף יחס לעיתים נותחו על ידי הסוחרים ומשקיעים ו הקונים. בשנת 1792, זהב / כסף היחס היה מקובע לפי החוק בארצות הברית בשעה 1:15, אשר נועדו שאחת Troy אונקיה של זהב היה קונה 15 אונקיות של כסף; א היה יחס של 1:15.5 שחוקקה בצרפת בשנת 1803. ממוצע זהב / כסף יחס במהלך המאה ה -20, עם זאת, היה 1:47.

קונה מטבעות כסף פופולרי נוסף הוא שיטת פיזית מחזיק כסף. אחת הדוגמאות היא 99.99% כסף טהור קנדי maple עלה. מטבעות עשויים להיות מוטבע כמו גם בסדר או כסף הזבל כסף, אלה האחרונות להיות מטבעות ישנים עם אחוז קטן יותר של כסף. ארה"ב 1964 ו מטבעות ישנים (חצי דולר, dimes, ועל רבעים) 25 גרם לכל דולר של ערך נומינלי ו -90% כסף (22 ½ G כסף לכל דולר). (כל 1965-1970 וחצי של 1975-1976 Bicentennial סן פרנסיסקו הוכחה ו מנתה בחר חצי דולר קנדי הם "clad" בתוך כסף Alloy ומכילות רק תחת מחצית של כסף ב 1965 בעיות מראש.)

זבל כסף מטבעות זמינים גם כמו מטבעות כסף שטרלינג, שהיו עד 1919 טבוע רשמי בבריטניה ובקנדה ו 1945 באוסטרליה. אלו הן מטבעות כסף 92.5% והן בצורת (ב יורדים במשקל) Crowns, חצי crowns, Florins, Shillings, Sixpences, ו threepence. את זעיר threepence שוקל 1.41 גרם, ואת Crowns הם 28,27 גרם (1.54 גרם heavier מאשר US $ 1). קנדה מייצרות מטבעות כסף עם 80% כסף תוכן מ 1920 עד 1967.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net