מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של פלטינה

גרף של המחירים הפלטינה בדולר לאונקיה

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על המתכת היקרה

ירידות בסיום המסחר באירופה - יום לפני הבחירות בבריטניה - גלובס
2017-06-07

גלובסירידות בסיום המסחר באירופה - יום לפני הבחירות בבריטניהגלובס... החלטת ריבית באירופה ועדותו של ראש ה-FBI לשעבר ג'יימס קומי, אשר פוטר על ידי הנשיא טראמפ. קיראו עוד ב"גלובס". "הצמחים תכנתו לנו את המוח, הערימו על בני האדם והאבולוציה" · הוראה ישירה מפוטין לפקודיו: פעלו להביס את קלינטון בבחירות · פייסבוק יודעת עליכם הכול: מה אומרת עליכם תמונת הפרופיל שלכם? האם כדאי להשקיע בדירה באזור מתפתח? רבים מעריכים כי ליום זה פוטנציאל לטלטל את שוקי המניות, האג"ח והמט"ח, בוודאי אם יקרו במסגרתו דברים מפתיעים ולא צפויים. בינתיים, המשקיעים נוהרים לזהב בחפשם אחר "מקלט בטוח", ומחיר ...


שיהיה לכם במזל: טבעת של פעם בחיים - ישראל היום
2017-06-02

ישראל היוםשיהיה לכם במזל: טבעת של פעם בחייםישראל היוםבעוד בעבר תכשיטי הזהב והכסף היו עשויים במלואם מחומר טהור הרי שכיום התכשיטים אינם טהורים במאת האחוזים ויש בהם רק אחוז מסוים מן המתכת היקרה. כאשר מדובר בטבעות הרי שניתן למצוא טבעות אירוסין שונות בהן כמות הזהב הינה קטנה (15 קראט ומטה) מה שמאפשר לזוג העומד להינשא לרכוש טבעות אירוסין אשר עומדות בתקציב שלהם. ARDONN. עולים מדרגה. בעוד טבעות אירוסין זולות ניתן למצוא בטווח של 1000-1500 ₪ הרי שישנן טבעות היכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים, לעיתים אף לעשרות רבות. מחירן של טבעות אירוסין, כמו גם של כל תכשיט אחר, נקבע ...


וול סטריט סיכמה עוד שבוע של ירידות, פוט לוקר התרסקה ב-17% - ynet ידיעות אחרונות
2017-05-19

וול סטריט סיכמה עוד שבוע של ירידות, פוט לוקר התרסקה ב-17%ynet ידיעות אחרונותאת יום המסחר אתמול סיכמה המתכת היקרה עם עלייה קלה של 0.1% ומחירה נקבע על 1,253.6 דולר לאונקיה. מלאי הנפט בארה"ב ממשיך לעלות. Baker Hughes דיווחה אתמול כי מספר אסדות קידוח הנפט הפעילות בארה"ב עלו השבוע ב-8 ל-720 בסך הכל. זהו השבוע ה-18 ברציפות שבו נרשמת עלייה במספר אסדות הקידוח במדינה. בורסות אירופה ננעלו אתמול בעליות שערים. מדד הבנצ'מארק האירופי EuropeStoxx 600 עלה ב-0.6%, על רקע העליות שנרשמו אתמול בארה"ב, אך איבד 1% מערכו בסיכום שבועי. בורסת לונדון ננעלה אתמול בעליות, זו הפעם הראשונה זה 3 מחזורי מסחר ...and more »


וול סטריט: הנפט צנח ביותר מ-5%, הדולר קרוב לשיא של 15 שנה - כלכליסט
2017-03-08

כלכליסטוול סטריט: הנפט צנח ביותר מ-5%, הדולר קרוב לשיא של 15 שנהכלכליסטמחיר המתכת היקרה ירד זה היום השביעי ברציפות. 20:30 - טראמפ שוקל לא לחלק אישורי עבודה לבני זוג של עובדים זרים בתעשיית ההייטק. מומחים זרים המועסקים בחברות טכנולוגיה על בסיס ויזת H-1B דואגים לעתידם? מעתה יש להם סיבה נוספת לדאגה, לאור החשש כי לבני הזוג שלהם לא יינתן אישור עבודה בניגוד למדיניות שהיתה נהוגה בתקופת אובמה. מניות חברות הטכנולוגיה מגיבות באדישות: אפל יורדת ב-0.1%, פייסבוק עולה ב-0.4% ומיקרוסופט מוספיה 1% לערכה. 20:00 - התנודתיות במניית סנאפצ'ט ממשיכה: לאחר שנפלה ב-10% אמש, המניה עולה כעת ב-6 ...and more »


פרשת תרומה • וורט מיוחד מאת הרב נחמיה וילהלם - כיכר השבת
2017-03-02

כיכר השבתפרשת תרומה • וורט מיוחד מאת הרב נחמיה וילהלםכיכר השבתבפרשת השבוע אנחנו קוראים על התרומות שעם ישראל תורמים לבית המקדש והתורה מונה סוגים רבים של דברים שאנשים תרמו ומהם נעשה המקדש, מתחיל מזהב וכסף ונחושת ונשאלת השאלה מדוע לא נבנה המשכן רק מזהב שזוהי המתכת היקרה ביותר ולכאורה הכי ראויה לבנות את בית השם. מסביר על כך הרבי מליובאוויטש שכל אחד מהחומרים שאיתם נבנה המשכן מסמל סוג מסויים של יהודים, ישנם יהודים שהם נמשלים לזהב שהוא המתכת היקרה ביותר, הם אנשים שלכאורה החיים שלהם חלקים וקלים, הם עשירים וחיים חיי רווחה בגשמיות או ברוחניות. ישנם אנשים שנמשלו לכסף שהוא ...and more »


הבריח זהב בשווי 127 אלף דולר, במקום מאוד לא נעים - mako
2017-02-13

makoהבריח זהב בשווי 127 אלף דולר, במקום מאוד לא נעיםmakoבנובמבר האחרון, לסטון לורנס נמצא אשם בבית משפט בקנדה על כך שהבריח זהב ממקום העבודה שלו בשווי של כ-127 אלף דולר. הבחור הקנדי עבד בחברה בין-לאומית לייצור מטבעות, ובמהלך תקופת העבודה שלו במקום הוא ניסה להבריח את המתכת היקרה בדרך מאוד לא נעימה – בתוך הישבן שלו. לאור העובדה שצוות החוקרים מצאו בתא האישי של העובד כפפות לטקס וקופסא של וזלין, השופט הניח שזה מתקבל על הדעת שהנאשם ביצע את המעשה המיוחס לו. בכתב האישום השופט התייחס אל הפיל בחדר וקבע שהנאשם השתמש בכפפות ובוזלין על מנת להקל על החדרת חומר הגלם אל תוך ...


וול סטריט ננעלה בעליות אחרי השבעת טראמפ; ג'ים רוג'רס: "אם הוא מתחיל מלחמת סחר - תמכרו הכל" - כלכליסט
2017-01-21

כלכליסטוול סטריט ננעלה בעליות אחרי השבעת טראמפ; ג'ים רוג'רס: "אם הוא מתחיל מלחמת סחר - תמכרו הכל"כלכליסט21:00 - החוזים על הנפט עלו היום ב-2% וננעלו על 52.4 דולר לחבית, זאת על רקע ציפיות המשקיעים לפגישה שאמורה להתקיים בסוף השבוע בהשתתפות יצרניות הנפט הגדולות, ושבה אמורים האחרונים להציג אחדות שורות באשר לקיצוץ שעליו החליטה אופ"ק במכסות הנפט. בסיכום שבועי עלה מחיר הנפט ב-0.1% בלבד. החוזים העתידיים על זהב עלו היום ב-0.3%. מחיר המתכת היקרה ננעל על 1,204.9 דולר לאונקיה. בסיכום שבועי עלה מחיר הזהב ב-0.7%. 20:50 - גורו ההשקעות ג'ים רוג'רס אמר היום כי "יש הרבה אופטימיות סביב טראמפ. אנשים מתמקדים בצד החיובי. אבל ...and more »


UBS: מחיר אונקיית זהב יתייצב על 1350 דולר ב-2017 - מכון היהלומים הישראלי
2017-01-02

מכון היהלומים הישראליUBS: מחיר אונקיית זהב יתייצב על 1350 דולר ב-2017מכון היהלומים הישראלי'הזהב ירד אך לא נעלם': כך הגדיר הבנק השוויצרי UBS את ביצועי המתכת היקרה בדו"ח עדכני שפרסם בנושא, כך דווח ב-Art of Jewelry. הבנק צופה כי מחיר הזהב הממוצע יעמוד על 1,350 דולר במהלך 2017. לדברי אסטרטג הבנק, ג'וני טבס (Joni Teves), התחזית היא כי הזהב "ישקף מהלכים הניכרים בשווקים רבים לאחר הבחירות בארה"ב, וצופה כי תמריצים כלכליים יגבירו את הצמיחה הכלכלית והתשואות". לדברי UBS, הזהב נותר "אטרקטיבי", ובכוונתו לרכוש זהב כשמחירו נמוך, כדי לבנות בהדרגה עמדה מוצקה של הבנק בתחום הזהב. עוד נמסר מהבנק כי "לפני כמה ...


לפני חופשת חג המולד: בורסות ניו יורק ננעלו בעליות קלות, הנפט בשיא של 52 שבועות - כלכליסט
2016-12-23

כלכליסטלפני חופשת חג המולד: בורסות ניו יורק ננעלו בעליות קלות, הנפט בשיא של 52 שבועותכלכליסט21:30 - החוזים על הנפט מסוג WTI ננעלו היום בשיא של 52 שבועות. מחיר הזהב השחור עלה ב-0.1% ונקבע על 53 דולר לחבית - הרמה הגבוהה ביותר שבה ננעל הנפט מאז 14 ביולי 2015. הנפט מסוג ברנט הוסיף לערכו 0.2% וננעל על 55.2 דולר לחבית בלונדון. במהלך רוב יום המסחר נרשמו ירידות בנפט, בין היתר על רקע נתונים שהצביעו על עלייה במספר אסדות קידוח הנפט הפעילות - זה השבוע השמיני ברצף. הנפט ננעל בעליות בישורת האחרונה של המסחר. 20:30: החוזים על הזהב ננעלו היום בעלייה של 0.3%, ומחירה של המתכת היקרה נקבע על 1,133.6 דולר לחבית ...and more »


סיבוב פרסה בנפט: הזהב השחר מחק את הירידות ועבר לעלייה קלה - כלכליסט
2016-11-09

כלכליסטסיבוב פרסה בנפט: הזהב השחר מחק את הירידות ועבר לעלייה קלהכלכליסטהזהב נוסק ב-2.5% למחיר של 1,306 דולר לאונקיה. מוקדם יותר היום נסחר הנפט מסוג WTI בקריסה של 3.6%, כאשר הזהב המריא בשיעורים של כ-5%. מדובר בשיעור עלייה מרשים בזהב - אך הוא עדיין נמוך יותר מהזינוק של 8% שרשמה המתכת היקרה לאחר החלטת הברקזיט - אז החלטת העם הבריטי לעזוב את האיחוד האירופי שלחה גלי הדף דומים מאוד בשוקי המטבעות, הסחורות, המניות והאג"ח. מארק ווטקינס, מנהל השקעות אזורי ב-US בנק, אמר הבוקר כי "יש אי ודאות רבה במצע הכלכלי של טראמפ, כך שצפויה תנודתיות רבה בנכסים הנחשבים למסוכנים בטווח הקצר - ונראה את ...


העקשה פלטינה

פלטינום יש הרבה היסטוריה קצרה יותר של המגזר הפיננסי מ או זהב או כסף, שהיו ידועים העתיק הציביליזציות.

פלטינום הוא נדיר יחסית אפילו בין המתכות היקרות. הפקה חדשה שלי רק סך של כ 5 מיליון Troy אונקיות בשנה. לעומת זאת, מכרה זהב ייצור מפעיל כ 82 מיליון אונקיות בשנה, ועל כסף הייצור הוא כ 547 מיליון אונקיות. ככזה, הוא נוטה לעבר המסחר גבוה יותר לכל יחידה מחירים.

פלטינום היא traded על שערי מסחרי ניו יורק (NYMEX) ואת לונדון פלטינום ו פלדיום בשוק. כדי להשתכנע ביותר מצרך שווקים, פלטינה ingots יש assayed ו hallmarked בצורה דומה לאופן זהב כסף הם.

המחיר של פלטינה שינויים יחד עם היצע וביקוש. במהלך תקופות של מתקבלת יציבות וצמיחה כלכלית, את המחיר של פלטינה נוטה להיות ככל פעמיים את מחירו של הזהב, ואילו, במהלך תקופות של אי ודאות כלכלית, את המחיר של פלטינה נוטה מופחת עקב ירידה בביקושים, נופל מתחת מחיר זהב, בחלקו בשל המחירים עלה זהב. פלטינה מחיר peaked בסמוך 2,300 דולר לכל Troy אוקיה במארס 2008 מונעים על הייצור דאגות (בערך הביאו בחלקו עקב בעיות אספקת הכוח לדרום אפריקאי מוקשים). לאחר מכן הוא ירד ל-US $ 780 לכל Troy עוז בנובמבר 2008.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net