מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של פלטינה

גרף של המחירים הפלטינה בפאונד לאונקיה

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר ביורו
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על המתכת היקרה

כסף וזהב רב התגלו בשקיות אוכל של קשישה שנחבלה ופונתה לרמב"ם - BOAZ GOLAN
2017-10-17

BOAZ GOLANכסף וזהב רב התגלו בשקיות אוכל של קשישה שנחבלה ופונתה לרמב"םBOAZ GOLANלאה לוי, מזכירת המיון שהוזעקה על ידי האחיות והרופאים לחדר ההלם מספרת כי "בתוך השקית הגדולה, בין שקיות של פיצוחים ואוכל היו גם שקיות עמוסות בכסף מזומן, עשרות אלפי שקלים בהערכה ראשונית". עוד מספרת המזכירה כי "כאשר פתחו אנשי המיון את קופסאות המזון הקטנות שגם הן היו בשקית הניילון הממורטת, התברר שהאישה האלמונית נשאה איתה גם כמות גדולה של תכשיטי זהב טהור – לפי הערכה ראשונית קרוב לחצי קילו של המתכת היקרה". הכסף והתכשיטים נספרו תחת פיקוח של שוטר בית החולים והועברו לכספת מחלקת הביטחון של רמב"ם עד להתאוששותה של ...


נפלה ברחוב ובידה נמצאו תכשיטים וכסף רב - כיכר השבת - כיכר השבת
2017-10-17

כיכר השבתנפלה ברחוב ובידה נמצאו תכשיטים וכסף רב - כיכר השבתכיכר השבתאל חדר ההלם בבית החולים רמב"ם פונתה הבוקר (שלישי) אשה שנפצעה בראשה לאחר נפילה ברחוב באחד מיישובי הצפון. האישה, בשנות השמונים לחייה, הגיעה עם שקית ניילון גדולה מלאה ...and more »


וול סטריט: דאו ג'ונס ונאסד"ק שברו שיאים, הנפט עלה השבוע ב-4% - כלכליסט
2017-10-13

כלכליסטוול סטריט: דאו ג'ונס ונאסד"ק שברו שיאים, הנפט עלה השבוע ב-4%כלכליסטבסיכום שבועי, עלה מחיר המתכת היקרה ב-2.3%. 19:00 - בורסות אירופה ננעלו הערב בעליות קלות. מדד הבנצ'מארק הפן-אירופי Europe Stoxx 600 עלה ב-0.3%, ובסיכום שבועי הוסיף לערכו 0.5%. מדד פוטסי הבריטי ירד ב-0.3%, הקאק הצרפתי ירד ב-0.2%, והדאקס הגרמני עלה ב-0.1%. מדד המשאבים הבסיסיים הוביל את העליות באירופה עם זינוק של יותר מ-2.5%, זאת על רקע נתוני יבוא חזקים בסין ועלייה במחיר הניקל. הובילה את העליות באירופה: מניית פרובידנט הבריטית שזינקה בכמעט 12.5%, על רקע תוכנית הבראה חדשה שפרסמה לאחת מיחידותיה. מניית חברת ...and more »


43 ק"ג של זהב - בביוב - mako
2017-10-12

mako43 ק"ג של זהב - בביובmakoכעת בודקים החוקרים האם משתלם למצות את המתכות היקרות מתוך הביוב, אולם בשלב זה טרם ברור אם העלויות הכרוכות בכך הופכות את המהלך לכדאי כלכלית. עוד הבהירו החוקרים כי החלקיקים מסוננים מהמים על ידי המערכות הקיימות לפני שהם מגיעים לברזים של האזרחים. "אין טעם שאנשים יתחילו להרתיח את המים כדי לנוסת למצוא זהב וכסף", הבהירו, "הם יוצאים מהמים הרבה לפני שהם מגיעים למערכות מי השתייה". לא מדובר בפעם הראשונה בה שוויצרים מוצאים אוצרות במקומות משונים: רק בחודש שעבר רק בחודש שעבר נפתחה חקירה לאחר שאסלות בבנק ובשלוש מסעדות ...and more »


וול סטריט ממשיכה לשבור שיאים; בכירי הפד: העלאת ריבית בדצמבר לא בטוחה - כלכליסט
2017-10-11

כלכליסטוול סטריט ממשיכה לשבור שיאים; בכירי הפד: העלאת ריבית בדצמבר לא בטוחהכלכליסטזהו יום המסחר הראשון זה ארבעה ימים, שבו ננעלת המתכת היקרה בירידות. 20:40 - מניית פוקס המאה ה-21 (21st Century Fox) יורדת ב-2.5% במחזור גבוה על רקע כשלונה של נבחרת ארה"ב בכדורגל להעפיל למונדיאל, טורניר אליפות העולם בכדורגל שיערך בקיץ הבא ברוסיה. ענקית המדיה האמריקאית שילמה 425 מיליון דולר עבור זכויות השידור בטלוויזיה של שני המונדיאלים הקרובים, ב-2018 וב-2022, והיעדרה של הנבחרת האמריקאית מהטורניר של הקיץ הבא יפגע קשות ברייטינג הצפוי של השידורים. במסגרת פרסום הדוחות עדכנה בלאקרוק שנכון לסוף הרבעון השלישי ...and more »


תמיר פישמן >> מוקדם לחגוג על רפורמת המסוי של טראמפ | חשש מרבעון חלש בארה"ב - Funder (הודעות לעיתונות)
2017-10-03

Funder (הודעות לעיתונות)תמיר פישמן >> מוקדם לחגוג על רפורמת המסוי של טראמפ | חשש מרבעון חלש בארה"בFunder (הודעות לעיתונות)בארה״ב הפוקוס בשבוע החולף היה על רפורמת המיסוי של ממשלת טראמפ. הרפורמה צפויה לכלול מעבר לשלוש מדרגות מס במקום שבע כיום, העלאת סכום ההכנסה המינימאלית הפטורה ממס והפחתת מס החברות, אשר גבוה כיום בהשוואה למדינות המפותחות. המשקיעים התעניינו בעיקר בהורדת מס החברות אשר צפוי לרדת ל-20% (ובחברות קטנות צפוי מס זה לרדת ל-25%). יש לציין שכיום תאגידי הענק האמריקאי משלמים מס אפקטיבי נמוך מכך. בנוסף, הרפורמה המוצעת תדרוש כנראה להגדיל את הגירעון הציבורי מעבר לרמתו כיום ויש הטוענים כי התרומה לצמיחת הכלכלה לא תביא לעודף ...


תמיר פישמן >> Moodys הורידה את דירוג האשראי של בריטניה ל-Aa1 עם תחזית יציבה - Funder (הודעות לעיתונות)
2017-09-25

Funder (הודעות לעיתונות)תמיר פישמן >> Moodys הורידה את דירוג האשראי של בריטניה ל-Aa1 עם תחזית יציבהFunder (הודעות לעיתונות)זהב. הזהב סגר את סוף השבוע בירידות שערים, וזאת למרות המשך המתיחות הגאו-פוליטית. חילופי האיומים בין ארה"ב לצפון קוראיה המשיכו להעלות את התנודתיות בשווקים השבוע, אך עם זאת נראה כי המשקיעים הפנימו שייתכן ופעולה אקטיבית מצד ממשלת ארה"ב, עדיין רחוקה מלהגיע. בנוסף, נאום נגידת הפד והורדת ציפיות האינפלציה, תרמו לירידת מחירי המתכת היקרה. בסיכום השבוע, נחלש מחיר הזהב ב- 1.71%. נפט. מחירי הנפט ממשיכים לשבור שיאים גם השבוע, וזאת לאחר שחברות OPEC כגון, אלגיריה, כווית וונצואלה וכאלה שאינן חברות, כגון, רוסיה, הודיעו ...


"ספינת הכלות": אין גלים, יש תככים - ynet ידיעות אחרונות
2017-09-22

ynet ידיעות אחרונות"ספינת הכלות": אין גלים, יש תככיםynet ידיעות אחרונותהיא ראתה שהנטייה הטבעית של סאנג'יי לא לקחת סיכונים התמתנה בגלל הצורך שלו להיראות בעיניה כהרפתקן כמוה, ואפילו כמגן שלה. ״ג'ניפר יקירתי -״ אמרה, בניסיון לחסוך לו את המבוכה. ״חמש דקות.״ ג'ניפר ניתרה, כמעט קיפצה מרוב חוסר סבלנות. ואז היתה במחצית הדרך מעבר לכביש. ״כדאי שאלך איתה,״ אמר סאנג'יי, רמז להשלמה בקולו. ״אני אגיד לה להישאר במקום שבו תוכלו לראות אותה.״. ״צעירים,״ אמר מר ואגהלה ולעס בניחותא. ״אי־אפשר לדעת מה קורה איתם.״. משאית ענקית חלפה על פניהם, חלקה האחורי עמוס בפיסות מתכת מעוותות ששישה או שבעה ...and more »


הזהב ירד ב-1.1% לשפל של שלושה שבועות - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-09-18

הזהב ירד ב-1.1% לשפל של שלושה שבועותספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)מחירי הזהב ירדו הערב בפעם החמישית מזה שישיה ימי מסחר, על רקע שיאים חדשים במדדי המניות בוול סטריט אשר משכו את מחירי המתכת היקרה לשפל של יותר משלושה שבועות. הזהב ירד ב-14.40 דולר, או 1.1%, ונסגר במחיר של 1,310.80 דולר לאונקיה בניו יורק. מדובר, כאמור, במחיר הסגירה הנמוך ביותר מאז ה-25 באוגוסט. מצאתם טעות בכתבה? ספרו לנו ונתקן. כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך. הבורסה הישראלית מתייבשת? זה הזמן לסחור בחו”ל · איך יודעים אם הבנק שלנו עושק אותנו בעמלות ני”ע? סוחר בחו”ל? אלו האפשרויות שלך לעשות את זה כמו שצריך ...and more »


הזהב עלה הערב והחזיר חלק מההפסדים של ימי המסחר האחרונים - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-09-14

הזהב עלה הערב והחזיר חלק מההפסדים של ימי המסחר האחרוניםספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)מחירי הזהב עלו הערב והחזירו חלק מההפסדים של שלושת ימי המסחר האחרונים, אך תמונת המצב של אינפלציה שהייתה גבוהה מהצפוי, הגבילה את עליית המתכת היקרה. נתונים שפורסמו היום הראו כי מדד המחירים לצרכן עלה ב 0.4% בחודש אוגוסט העלייה הגדולה ביותר מאז ינואר. העלייה העלתה את העלייה השנתית באינפלציה ל - 1.9% לעומת 1.7%. החוזים העתידיים על הזהב לדצמבר עלו ב- 1.30 $, או 0.1%, וסגרו ב 1,329.30 $ לאונקיה. ביום רביעי, החוזים העתידיים סגרו ב -1,328 דולר - הרמה הנכומה ביותר מאז ה -31 באוגוסט. מצאתם טעות בכתבה? ספרו לנו ...and more »


העקשה פלטינה

פלטינום יש הרבה היסטוריה קצרה יותר של המגזר הפיננסי מ או זהב או כסף, שהיו ידועים העתיק הציביליזציות.

פלטינום הוא נדיר יחסית אפילו בין המתכות היקרות. הפקה חדשה שלי רק סך של כ 5 מיליון Troy אונקיות בשנה. לעומת זאת, מכרה זהב ייצור מפעיל כ 82 מיליון אונקיות בשנה, ועל כסף הייצור הוא כ 547 מיליון אונקיות. ככזה, הוא נוטה לעבר המסחר גבוה יותר לכל יחידה מחירים.

פלטינום היא traded על שערי מסחרי ניו יורק (NYMEX) ואת לונדון פלטינום ו פלדיום בשוק. כדי להשתכנע ביותר מצרך שווקים, פלטינה ingots יש assayed ו hallmarked בצורה דומה לאופן זהב כסף הם.

המחיר של פלטינה שינויים יחד עם היצע וביקוש. במהלך תקופות של מתקבלת יציבות וצמיחה כלכלית, את המחיר של פלטינה נוטה להיות ככל פעמיים את מחירו של הזהב, ואילו, במהלך תקופות של אי ודאות כלכלית, את המחיר של פלטינה נוטה מופחת עקב ירידה בביקושים, נופל מתחת מחיר זהב, בחלקו בשל המחירים עלה זהב. פלטינה מחיר peaked בסמוך 2,300 דולר לכל Troy אוקיה במארס 2008 מונעים על הייצור דאגות (בערך הביאו בחלקו עקב בעיות אספקת הכוח לדרום אפריקאי מוקשים). לאחר מכן הוא ירד ל-US $ 780 לכל Troy עוז בנובמבר 2008.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net