מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של פלטינה

גרף של המחירים הפלטינה בדולר לגרם

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לאונקיה
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על המתכת היקרה

This RSS feed URL is deprecated
2018-03-23

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


ארה"בדונלד טראמפמסיםממשלת ישראלמשרד החקלאות - גלובס
2018-03-23

גלובסארה"בדונלד טראמפמסיםממשלת ישראלמשרד החקלאותגלובסבימים שבעולם שלט כסף עולמי בינלאומי ואחיד, כלומר הזהב, כל סוגיית האיזון בין יבוא ליצוא וכל סוגיית המחירים הקשורה בהם טופלו באופן אוטומטי על ידי הכסף עצמו בעזרת מנגנון שכונה price-specie flow mechanism ("מנגנון המחירים-זרימת המתכות היקרות"). עוד בנושא וול סטריט ושוקי עולם. נעילה אדומה בנ"י: חשש ממלחמת סחר בעקבות הטלת המכסים · טראמפ ירה את הירייה הראשונה במלחמת סחר עם סין · אחרי שנה בתפקיד: מנכ"ל אבן קיסר - רענן זילברמן מתפטר · להגיע לשיא: ארבעה דברים שהופכים מנהלים לטובים יותר. מאחר שבסיס המטבע היה זהה ...


מה יכול טראמפ ללמוד ממדיניות האננס של ממשלת ישראל? - גלובס
2018-03-23

גלובסמה יכול טראמפ ללמוד ממדיניות האננס של ממשלת ישראל?גלובסבימים שבעולם שלט כסף עולמי בינלאומי ואחיד, כלומר הזהב, כל סוגיית האיזון בין יבוא ליצוא וכל סוגיית המחירים הקשורה בהם טופלו באופן אוטומטי על ידי הכסף עצמו בעזרת מנגנון שכונה price-specie flow mechanism ("מנגנון המחירים-זרימת המתכות היקרות"). עוד בנושא וול סטריט ושוקי עולם. נעילה אדומה בנ"י: חשש ממלחמת סחר בעקבות הטלת המכסים · טראמפ ירה את הירייה הראשונה במלחמת סחר עם סין · אחרי שנה בתפקיד: מנכ"ל אבן קיסר - רענן זילברמן מתפטר · מגרגירים ועד חומצות: מהם סוגי הפילינג השונים הנפוצים כיום? מאחר שבסיס המטבע ...and more »


מטען של 1.5 ק"ג קליפורניום נתגלה בטורקיה. 4 נעצרו. המחיר לגרם: 4 מיליון דולר - Israel Defense
2018-03-21

Israel Defenseמטען של 1.5 ק"ג קליפורניום נתגלה בטורקיה. 4 נעצרו. המחיר לגרם: 4 מיליון דולרIsrael Defenseמטען של 1.5 ק"ג קליפורניום נתגלה בטורקיה. 4 נעצרו. המחיר לגרם: 4 מיליון דולר. דן ארקין | 21/03/2018 Contact author. הדפס. שלח לחבר. A+A-גודל. שתף ב- · שתף ב-. אנקרה (צילום: AP). תעלומה: כיצד הגיע לטורקיה מטען קליפורניום, אחד החומרים היקרים ביותר בעולם. משטרת טורקיה עצרה ארבעה אנשים שברשותם 1.5 ק"ג קליפורניום, חומר סינטטי רדיואקטיבי, אחת המתכות היקרות בעולם. המחיר בשוק: ארבעה מיליון דולר לגרם אחד. העיתון הטורקי YENI SAFAK מדווח כי הארבעה נעצרו בפורסקאר שבאזור אנקרה, והן התכוונו למכור את החומר במחיר של 72 ...


המסחר בוול סטריט ננעל באדום על רקע הצניחה בפייסבוק; אורבטוק עלתה בכמעט 7% - ספונסר (הודעות לעיתונות)
2018-03-19

המסחר בוול סטריט ננעל באדום על רקע הצניחה בפייסבוק; אורבטוק עלתה בכמעט 7%ספונסר (הודעות לעיתונות)המסחר בוול סטריט ננעל בירידות חדות, כאשר המדדים המובילים יורדים לשפל יומי, והנאסדק יורד כ-2% על רקע הצניחה במניות פייסבוק. מדד ה-S&P ירד ב-1.42% ל-2,712.92. מדד הנאסדק ירד ב-1.84% ל-7,344.24 והדאו ירד 1.35% ל-24,610.91. חוזים עתידיים על נפט ירדו היום בעקבות הירידות בשוק המניות, ואיבדו את רוב רווחי השבוע שעבר. עם זאת, המתיחות בין ערב הסעודית ואיראן וכן חשש בנוגע לתפוקת הפנט בוונצואלה הגבילו את הירידות. ביום שישי המחירים עלו בחדות על רקע הודעת ערב הסעודית כי תפתח נשק גרעיני במידה שאיראן תעשה זאת. הנפט ירד ...and more »


הזהב עלה ב-0.4% ל-1317.80 דולר לאונקיה - ספונסר (הודעות לעיתונות)
2018-03-19

הזהב עלה ב-0.4% ל-1317.80 דולר לאונקיהספונסר (הודעות לעיתונות)בפסח הקרוב: רצועת חוף פנויה נוספת בחוף הדרומי של אילת ... המשך. חדשות וול סטריט ושווקי העולם לכל הכתבות בערוץ. הזהב עלה ב-0.4% ל-1,317.80 דולר לאונקיה. ירידות בדולר ובשוק המניות בוול סטריט תמכו במחירי הזהב, שאיבד 0.4% ביום שישי ו-0.9% במהלך השבוע שעבר. 19/03/2018 | 20:36 | מערכת ספונסר |. החזר ממס הכנסה. הוסף תגובה | הדפס כתבה |. מרכנתיל TRADE. חוזים עתידיים על זהב עלו היום וכיסו את ההפסדים שנרשמו ביום שישי, על רקע חולשה בדולר וירידות בשוק המניותב וול סטריט אשר תמכו במחירי המתכת היקרה. המשקיעים ממתינים ...and more »


עליות קלות בנעילה בבורסות ניו יורק - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-16

כלכליסטעליות קלות בנעילה בבורסות ניו יורקynet ידיעות אחרונותעליות קלות בנעילה בבורסות ניו יורק. המדדים המובילים ננעלו בעליות של עד 0.3% על רקע נתוני מאקרו חיוביים: אופטימיות בקרב משקי הבית החלשים בארה"ב, וגידול חד בתוצר התעשייתי. בכיר בנייקי פוטר עקב טענות ל"התנהגות בלתי הולמת". מחיר הנפט ירד היום ב-1.9% ונקבע על יותר מ-62 דולר לחבית. שירות כלכליסטפורסם: 16.03.18 , 22:16. 22:00 - המדדים המובילים בניו יורק ננעלו הערב בעליות קלות, על רקע של שורה של נתוני מאקרו חיוביים שגברו על חוסר הוודאות הפוליטית בוושינגטון והחשש מהשפעות אפשריות של מלחמת סחר קרובה. דאו ג'ונס עלה ...עליות קלות בנעילה בניו יורק; מניית ברודקום צנחה ב-5%כלכליסטall 2 news articles »


מגמה מעורבת בוול סטריט: מניית מקדונלד'ס צנחה בכמעט 5% - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-02

ynet ידיעות אחרונותמגמה מעורבת בוול סטריט: מניית מקדונלד'ס צנחה בכמעט 5%ynet ידיעות אחרונותסחורות. מחיר הנפט הגולמי מסוג WTI עלה היום ב-0.3% ונקבע על 61.2 דולר לחבית. מחיר הזהב עלה היום ב-1.4% ל-1,323.4 דולר לאונקיה, זאת בצל החששות ממלחמת סחר עולמית. בסיכום שבועי, ירד מחיר המתכת היקרה ב-0.5%. טראמפ: קל לנצח במלחמות סחר. המשקיעים חוששים מצעדי תגובה למהלך של טראמפ מצד מדינות שונות, ובהן יצואנית הפלדה הגדולה בעולם - סין. גם יפן נחשבת ליצואנית פלדה משמעותית, והמהלך האמריקאי גורם למתח גם שם. בנוסף, המהלך עלול להביא גם להעלאת מחירים ולהגברת הלחצים האינפלציוניים. נציבות האיחוד האירופי הבהירה כי לא ...נעילה מעורבת בוול סטריט: מניית מקדונלד'ס צנחה בכמעט 5%כלכליסטall 13 news articles »


פרשת השבוע: כשבבית המקדש קיבלו רק דולרים - מיינט ראש העין (הודעות לעיתונות) (בלוג)
2018-03-01

מיינט ראש העין (הודעות לעיתונות) (בלוג)פרשת השבוע: כשבבית המקדש קיבלו רק דולריםמיינט ראש העין (הודעות לעיתונות) (בלוג)פה מקבלים רק מטבע זר | המחשה: שאטרסטוק. השבוע חגגנו עם תחפושות, מגילה ומשלוחי מנות, אבל יום קודם לפורים חלה לא רק תענית אסתר אלא גם מנהג מעניין – מתן מחצית השקל. מצוות מחצית השקל פותחת את פרשת השבוע "כי תשא": כִּי תִשָּׂא אֶת-רֹאשׁ בְּנֵי-יִשְׂרָאֵל, לִפְקֻדֵיהֶם, וְנָתְנוּ אִישׁ כֹּפֶר נַפְשׁוֹ לַיהוָה, בִּפְקֹד אֹתָם; וְלֹא-יִהְיֶה בָהֶם נֶגֶף, בִּפְקֹד אֹתָם", נכתב בפרשה. "זֶה יִתְּנוּ, כָּל-הָעֹבֵר עַל-הַפְּקֻדִים--מַחֲצִית הַשֶּׁקֶל, בְּשֶׁקֶל הַקֹּדֶשׁ". מחצית השקל הייתה מעין מס שכל גבר מגיל עשרים ...and more »


וול סטריט ננעלה בעליות חדות: יצרניות הנשק איבדו גובה - ynet ידיעות אחרונות
2018-02-23

ynet ידיעות אחרונותוול סטריט ננעלה בעליות חדות: יצרניות הנשק איבדו גובהynet ידיעות אחרונותדאו ג'ונס עלה ב-1.4% ו-S&P 500 הוסיף לערכו 1.6%.מניות חברות הנשק ירדו, בעקבות הקריאות להגבלת הנשק בארה"ב לאחר הטבח בפלורידה. מחיר הנפט מסוג WTI עלה ב-1.2% ונקבע על 63.5 דולר לחבית, הזהב בשבוע הגרוע מתחילת השנה. "כלכליסט"פורסם: 24.02.18 , 00:06. בורסות ניו יורק ננעלו הערב בעליות חדות, על רקע דו"ח חצי שנתי של הפד, שתמך בשוק המניות לאחר שהטיל ספק בצורך לבצע ארבע העלאות ריבית ב-2018. מדד דאו ג'ונס עלה ב-1.4%, נאסד"ק זינק ב-1.8% ו-S&P 500 הוסיף לערכו 1.6%. במוקד המסחר עמדו גם מניות יצרניות הנשק שאיבדו ...וול סטריט ננעלה בעליות חדות: נאסד"ק זינק ב-1.8%, יצרניות הנשק איבדו גובהכלכליסטall 4 news articles »


העקשה פלטינה

פלטינום יש הרבה היסטוריה קצרה יותר של המגזר הפיננסי מ או זהב או כסף, שהיו ידועים העתיק הציביליזציות.

פלטינום הוא נדיר יחסית אפילו בין המתכות היקרות. הפקה חדשה שלי רק סך של כ 5 מיליון Troy אונקיות בשנה. לעומת זאת, מכרה זהב ייצור מפעיל כ 82 מיליון אונקיות בשנה, ועל כסף הייצור הוא כ 547 מיליון אונקיות. ככזה, הוא נוטה לעבר המסחר גבוה יותר לכל יחידה מחירים.

פלטינום היא traded על שערי מסחרי ניו יורק (NYMEX) ואת לונדון פלטינום ו פלדיום בשוק. כדי להשתכנע ביותר מצרך שווקים, פלטינה ingots יש assayed ו hallmarked בצורה דומה לאופן זהב כסף הם.

המחיר של פלטינה שינויים יחד עם היצע וביקוש. במהלך תקופות של מתקבלת יציבות וצמיחה כלכלית, את המחיר של פלטינה נוטה להיות ככל פעמיים את מחירו של הזהב, ואילו, במהלך תקופות של אי ודאות כלכלית, את המחיר של פלטינה נוטה מופחת עקב ירידה בביקושים, נופל מתחת מחיר זהב, בחלקו בשל המחירים עלה זהב. פלטינה מחיר peaked בסמוך 2,300 דולר לכל Troy אוקיה במארס 2008 מונעים על הייצור דאגות (בערך הביאו בחלקו עקב בעיות אספקת הכוח לדרום אפריקאי מוקשים). לאחר מכן הוא ירד ל-US $ 780 לכל Troy עוז בנובמבר 2008.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net