מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של פלטינה

גרף של המחירים הפלטינה בדולר לגרם

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לאונקיה
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על המתכת היקרה

המסחר בוול סטריט ננעל במגמה חיובית; ירד הצפי להעלאת ריבית נוספת השנה - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-08-16

המסחר בוול סטריט ננעל במגמה חיובית; ירד הצפי להעלאת ריבית נוספת השנהספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)חוזים עתידיים על זהב נסגרו בעלייה היום על רקע דיווח על פירוקן של שתי וועדות יועצות בבית הלבן, אשר תמך במחירי המתכת היקרה. הזהב הוסיף לעלות במסחר האלקטרוני על רקע פרסום פרוטוקול ישיבת הפדרל ריזרב ביולי, אשר הצביע על מאבק הבנק המרכזי באינפלציה הנמוכה. בסופו של היום נסגר מחיר הזהב על 1,282.90 דולר לאונקיה בניו יורק, עלייה של 3.20 דולר, או 0.3%. רוב בכירי הפדרל ריזרב בארה"ב רצו להמתין על פגישה 'עתידית' לפני שיכריזו על תחילת מכירת אחזקות האג"ח בסך 4.5 טריליון דולר, ורזמו על פגישה בפסטמבר. כך עולה מפרסום ...and more »


הזהב עלה ב-0.3% ל-1282.90 דולר לאונקיה - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-08-16

הזהב עלה ב-0.3% ל-1282.90 דולר לאונקיהספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)חוזים עתידיים על זהב נסגרו בעלייה היום על רקע דיווח על פירוקן של שתי וועדות יועצות בבית הלבן, אשר תמך במחירי המתכת היקרה. הזהב הוסיף לעלות במסחר האלקטרוני על רקע פרסום פרוטוקול ישיבת הפדרל ריזרב ביולי, אשר הצביע על מאבק הבנק המרכזי באינפלציה הנמוכה. בסופו של היום נסגר מחיר הזהב על 1,282.90 דולר לאונקיה בניו יורק, עלייה של 3.20 דולר, או 0.3%. מצאתם טעות בכתבה? ספרו לנו ונתקן. כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך. איך יודעים אם הבנק שלנו עושק אותנו בעמלות ני”ע? הבורסה הישראלית מתייבשת? זה הזמן לסחור בחו”ל ...and more »


וול סטריט ננעל בעליות חדות: נאסד"ק עלה ב-1.4% - ynet ידיעות אחרונות
2017-08-14

וול סטריט ננעל בעליות חדות: נאסד"ק עלה ב-1.4%ynet ידיעות אחרונותוהיא נסחרה לפי שווי של 18 מיליארד דולר. מניית טבע איבדה 0.8% ונסחרה לפי שווי של 17.6 מיליארד דולר. מחיר הנפט מסוג WTI ננעל היום בירידה של 2.5% לרמה של 47.6 דולר לחבית - שפל של שלושה שבועות, זאת על רקע נתוני מאקרו חלשים בסין והתחזקות של הדולר. מחיר הזהב ירד היום ב-0.3% ונקבע על 1,290.4 דולר לאונקיה. מדובר בירידה הראשונה במחיר המתכת היקרה זה ארבעה ימים. הבורסות באירופה חתמו את יום המסחר בעליות חדות: מדד דאקס הגרמני עלה ב-1.3% כמו עמיתו הצרפתי קאק. מדד פוטסי הבריטי התחזק ב-0.6%. בנעילה באסיה: ניקיי ירד ב-1 ...


טבע איבדה בניו יורק 4.3%, המתח עם קוריאה הקפיץ את הזהב - כלכליסט
2017-08-09

כלכליסטטבע איבדה בניו יורק 4.3%, המתח עם קוריאה הקפיץ את הזהבכלכליסטמוקדם יותר היום הודיעה טבע כי היא בוחנת אפשרות למכור את חברת התרופות האיסלנדית מדיס שקיבלה עם רכישת אקטביס לפני שנה. במקביל בלומברג דיווחה כי טבע בוחנת את מכירת חטיבת מוצרי מערכת הנשימה שלה. מניית דיסני ירדה ב-3.9%, לאחר שהודיעה כי היא נוטשת את נטפליקס ותשיק שירות סטרימינג משלה. מפעל טבע צילום: בלומברג. 21:35 - הזהב רשם היום את הזינוק היומי הגדול ביותר שלו זה 3 חודשים והוסיף לערכו 1.3% - זאת על רקע המתיחות ההולכת וגוברת בין ארה"ב וצפון קוריאה והחשש מפני הפיכתו לעימות צבאי. מחיר המתכת היקרה נקבע על 1,279 ...and more »


מניית טבע לא מוצאת את התחתית - התרסקה ב-24% במחזור ענק בניו יורק - ynet ידיעות אחרונות
2017-08-03

מניית טבע לא מוצאת את התחתית - התרסקה ב-24% במחזור ענק בניו יורקynet ידיעות אחרונותהמתכת היקרה סגרה את יום המסחר במחיר של 1,274 דולר לאונקיה. שווקים באירופה סיימו את המסחר במגמה מעורבת. פוטסי הבריטי עלה ב-0.9%, דאקס הגרמני ירד ב-0.2% וקאק הצרפתי התחזק ב-0.5%. מספר הבקשות הראשונות לדמי אבטלה ירד בשבוע שעבר ב-5,000 ועמד על 240 אלף. הבנק הבריטי הותיר את הריבית ללא שינוי, בגובה של 0.25%, החלטה שהתקבלה ברוב של 2-6 (ראו עוד בעדכון מוקדם). הבנק עדכן במעט את תחזיות האינפלציה שפרסם בחודש מאי. נתוני נעילה באסיה: ניקיי והאנג סנג ירדו ב-0.3%, שנגחאי ירד ב-0.4%. מדד דאו ג'ונס עלה אתמול ב-0.2 ...and more »


בורסות ניו יורק ננעלו בירידות קלות; פרנקפורט ביום הגרוע של השנה - ynet ידיעות אחרונות
2017-07-21

בורסות ניו יורק ננעלו בירידות קלות; פרנקפורט ביום הגרוע של השנהynet ידיעות אחרונותמחיר המתכת היקרה עלה ב-0.8% ונקבע על 1,254.9 דולר לאונקיה. בסיכום שבועי, עלה מחיר הזהב ב-2.2%. בורסות אירופה ננעלו הערב בירידות שערים חדות ורשמו את היום הגרוע ביותר שלהן זה 3 שבועות, זאת על רקע התחזקותו של היורו מול הדולר. המדד הכל-אירופי Europe Stoxx 600 ננעל בירידה של קצת יותר מ-1%, ומדד הדאקס הגרמני איבד מערכו 1.7% ורשם את היום הגרוע ביותר שלו השנה. במקביל מדד הקאק הצרפתי ירד ב-1.8%. ספקית המוצרים האוטומטיים Valeo ירדה ב-6%, לאחר פרסום דוחות הרבעון השני. מניות חברות הבנייה איבדו באירופה 2%. מניית ...and more »


הזהב עלה ב-0.7% ל-1241.90 דולר לאונקיה - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-07-18

הזהב עלה ב-0.7% ל-1241.90 דולר לאונקיהספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)הדולר החלש ממשיך לתמוך במחירי המתכת היקרה, שרשמה היום שיא חודשי; הכסף עלה ביותר מאחוז. 18/07/2017 | 22:00 | מערכת ספונסר | 1. רוצה לסחור בזול דרך הבנק? הוסף תגובה | הדפס כתבה |. רוצה ללמוד ניתוח טכני? חוזים עתידיים על זהב נסגרו בעלייה היום, כאשר הדולר החלש ממשיך לתמוך במחירים זה היום השלישי ברציפות. הזהב עלה היום לשיא חודשי. הזהב עלה ב-8.20 דולר, או 0.7%, ונסגר במחיר של 1,241.90 דולר לאונקיה בניו יורק, מחיר הסגירה הגבוה ביותר מאז ה-30 ביוני. הכסף הוסיף 16.9 סנט, או 1.1%, ונסגר על 16.268 דולר לאונקיה ...


שיהיה לכם במזל: טבעת של פעם בחיים - ישראל היום
2017-06-02

ישראל היוםשיהיה לכם במזל: טבעת של פעם בחייםישראל היוםבעוד בעבר תכשיטי הזהב והכסף היו עשויים במלואם מחומר טהור הרי שכיום התכשיטים אינם טהורים במאת האחוזים ויש בהם רק אחוז מסוים מן המתכת היקרה. כאשר מדובר בטבעות הרי שניתן למצוא טבעות אירוסין שונות בהן כמות הזהב הינה קטנה (15 קראט ומטה) מה שמאפשר לזוג העומד להינשא לרכוש טבעות אירוסין אשר עומדות בתקציב שלהם. ARDONN. עולים מדרגה. בעוד טבעות אירוסין זולות ניתן למצוא בטווח של 1000-1500 ₪ הרי שישנן טבעות היכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים, לעיתים אף לעשרות רבות. מחירן של טבעות אירוסין, כמו גם של כל תכשיט אחר, נקבע ...


וול סטריט: הנפט צנח ביותר מ-5%, הדולר קרוב לשיא של 15 שנה - כלכליסט
2017-03-08

כלכליסטוול סטריט: הנפט צנח ביותר מ-5%, הדולר קרוב לשיא של 15 שנהכלכליסטמחיר המתכת היקרה ירד זה היום השביעי ברציפות. 20:30 - טראמפ שוקל לא לחלק אישורי עבודה לבני זוג של עובדים זרים בתעשיית ההייטק. מומחים זרים המועסקים בחברות טכנולוגיה על בסיס ויזת H-1B דואגים לעתידם? מעתה יש להם סיבה נוספת לדאגה, לאור החשש כי לבני הזוג שלהם לא יינתן אישור עבודה בניגוד למדיניות שהיתה נהוגה בתקופת אובמה. מניות חברות הטכנולוגיה מגיבות באדישות: אפל יורדת ב-0.1%, פייסבוק עולה ב-0.4% ומיקרוסופט מוספיה 1% לערכה. 20:00 - התנודתיות במניית סנאפצ'ט ממשיכה: לאחר שנפלה ב-10% אמש, המניה עולה כעת ב-6 ...and more »


הבריח זהב בשווי 127 אלף דולר, במקום מאוד לא נעים - mako
2017-02-13

makoהבריח זהב בשווי 127 אלף דולר, במקום מאוד לא נעיםmakoבנובמבר האחרון, לסטון לורנס נמצא אשם בבית משפט בקנדה על כך שהבריח זהב ממקום העבודה שלו בשווי של כ-127 אלף דולר. הבחור הקנדי עבד בחברה בין-לאומית לייצור מטבעות, ובמהלך תקופת העבודה שלו במקום הוא ניסה להבריח את המתכת היקרה בדרך מאוד לא נעימה – בתוך הישבן שלו. לאור העובדה שצוות החוקרים מצאו בתא האישי של העובד כפפות לטקס וקופסא של וזלין, השופט הניח שזה מתקבל על הדעת שהנאשם ביצע את המעשה המיוחס לו. בכתב האישום השופט התייחס אל הפיל בחדר וקבע שהנאשם השתמש בכפפות ובוזלין על מנת להקל על החדרת חומר הגלם אל תוך ...


העקשה פלטינה

פלטינום יש הרבה היסטוריה קצרה יותר של המגזר הפיננסי מ או זהב או כסף, שהיו ידועים העתיק הציביליזציות.

פלטינום הוא נדיר יחסית אפילו בין המתכות היקרות. הפקה חדשה שלי רק סך של כ 5 מיליון Troy אונקיות בשנה. לעומת זאת, מכרה זהב ייצור מפעיל כ 82 מיליון אונקיות בשנה, ועל כסף הייצור הוא כ 547 מיליון אונקיות. ככזה, הוא נוטה לעבר המסחר גבוה יותר לכל יחידה מחירים.

פלטינום היא traded על שערי מסחרי ניו יורק (NYMEX) ואת לונדון פלטינום ו פלדיום בשוק. כדי להשתכנע ביותר מצרך שווקים, פלטינה ingots יש assayed ו hallmarked בצורה דומה לאופן זהב כסף הם.

המחיר של פלטינה שינויים יחד עם היצע וביקוש. במהלך תקופות של מתקבלת יציבות וצמיחה כלכלית, את המחיר של פלטינה נוטה להיות ככל פעמיים את מחירו של הזהב, ואילו, במהלך תקופות של אי ודאות כלכלית, את המחיר של פלטינה נוטה מופחת עקב ירידה בביקושים, נופל מתחת מחיר זהב, בחלקו בשל המחירים עלה זהב. פלטינה מחיר peaked בסמוך 2,300 דולר לכל Troy אוקיה במארס 2008 מונעים על הייצור דאגות (בערך הביאו בחלקו עקב בעיות אספקת הכוח לדרום אפריקאי מוקשים). לאחר מכן הוא ירד ל-US $ 780 לכל Troy עוז בנובמבר 2008.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net