מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של פלטינה

גרף של המחירים הפלטינה בדולר לאונקיה

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על המתכת היקרה

This RSS feed URL is deprecated
2017-11-19

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


וול סטריט ננעלה בירידות; טבע זינקה ב-8% - ynet ידיעות אחרונות
2017-11-17

וול סטריט ננעלה בירידות; טבע זינקה ב-8%ynet ידיעות אחרונותמוקדם יותר העריכה אנליסטית מבנק מיזוהו היפני כי "טבע תשמור על יציבות או תתאושש - ותנווט את דרכה בהצלחה ב-2018". מניית אלטיס של פטריק דרהי התרסקה ב-12% בבורסת אמסטרדם. פוט לוקר טסה 27% לאחר רווחים טובים מהצפוי ברבעון השלישי - בדרך לרשום את יומה הטוב ביותר זה 40 ...


וול סטריט ננעלה בירידות; טבע טיפסה יותר מ-8% - כלכליסט
2017-11-17

כלכליסטוול סטריט ננעלה בירידות; טבע טיפסה יותר מ-8%כלכליסטהמדדים המובילים ננעלו בירידות קלות, דאו ג'ונס ו-S&P 500 ירדו זה השבוע השני ברציפות. מניית אלטיס של פטריק דרהי התרסקה ב-12% באמסטרדם, הנפט מסוג WTI עלה ב-2.6%. אנליסטית מבנק מיזוהו היפני העריכה כי "טבע תשמור על יציבות או תתאושש - ותנווט את דרכה בהצלחה ב-2018".and more »


וול סטריט: דאו ג'ונס ו-S&P 500 בירידה השבועית הראשונה מזה חודשיים - כלכליסט
2017-11-10

כלכליסטוול סטריט: דאו ג'ונס ו-S&P 500 בירידה השבועית הראשונה מזה חודשייםכלכליסט23:00 - דאו ג'ונס ו-S&P 500 ננעלו בירידות של 0.2% ו-0.1% על רקע החששות מעיכובים ביישום הפחתת מס החברות בארה"ב וירידה במדד אמון הצרכנים. בסיכום שבועי שברו שני המדדים רצף של שמונה שבועות רצופים של עליות - הארוך ביותר זה ארבע שנים - לאחר שירדו ב-0.5% ו-0.2% בהתאמה.


הזהב ירד ב-1.3% לשפל של יותר משבוע - ספונסר (הודעות לעיתונות)
2017-10-17

הזהב ירד ב-1.3% לשפל של יותר משבועספונסר (הודעות לעיתונות)ארה”ב: מחירי היבוא והיצוא עלו מעל הצפי בספטמבר... המשך. חדשות וול סטריט ושווקי העולם לכל הכתבות בערוץ. הזהב ירד ב-1.3% לשפל של יותר משבוע. דולר חזק משך את מחירי המתכת היקרה מתחת לקו ה-1,300 דולר לאונקיה, ולמחיר הנמוך ביותר מאז ה-9 באוקטובר. 17/10/2017 | 22:13 ...


נפלה ברחוב ובידה נמצאו תכשיטים וכסף רב - כיכר השבת
2017-10-17

כיכר השבתנפלה ברחוב ובידה נמצאו תכשיטים וכסף רבכיכר השבתלדבריה: "התברר שהאשה האלמונית נשאה איתה גם כמות גדולה של תכשיטי זהב טהור, לפי הערכה ראשונית קרוב לחצי קילו של המתכת היקרה. הכסף והתכשיטים שנספרו תחת עיניו הבוחנות של שוטר בית החולים אדהם ספאיה הועברו לכספת של מחלקת הבטחון של רמב"ם". בבית החולים מספרים כי ...and more »


וול סטריט: דאו ג'ונס ונאסד"ק שברו שיאים, הנפט עלה השבוע ב-4% - כלכליסט
2017-10-13

כלכליסטוול סטריט: דאו ג'ונס ונאסד"ק שברו שיאים, הנפט עלה השבוע ב-4%כלכליסטבסיכום שבועי, עלה מחיר המתכת היקרה ב-2.3%. 19:00 - בורסות אירופה ננעלו הערב בעליות קלות. מדד הבנצ'מארק הפן-אירופי Europe Stoxx 600 עלה ב-0.3%, ובסיכום שבועי הוסיף לערכו 0.5%. מדד פוטסי הבריטי ירד ב-0.3%, הקאק הצרפתי ירד ב-0.2%, והדאקס הגרמני עלה ב-0.1%.and more »


וול סטריט שוב ננעלה בשיא: טבע איבדה 2.5%, הנפט בשיא של 5 שבועות - כלכליסט
2017-09-13

כלכליסטוול סטריט שוב ננעלה בשיא: טבע איבדה 2.5%, הנפט בשיא של 5 שבועותכלכליסט11:20 - הבנקים האיטלקים יוניקרדיט (UniCredit) ואינטסה סאנפאולו (Intesa Sanpaolo) השלימו היום מכירת את הנתח שהחזיקו בחברת המכרות והפקת המתכות הצרפתית אראמט (Eramet). צמד הבנקים מכר 11.76% מאראמט עבור 169.4 מיליון יורו - אינטסה מכר חלק של 7.114% ויוניקרדיט ...and more »


השקעתם בטונגסטן? תגידו תודה לסין על הרווח שגרפתם - TheMarker
2017-09-12

TheMarkerהשקעתם בטונגסטן? תגידו תודה לסין על הרווח שגרפתםTheMarkerמחיר אחת המתכות החשובות ביותר לכלכלת המערב זינק במהירות על רקע פעולות הממשל הסיני. טונגסטן, שמשמשת להקשחת פלדה בטילים בליסטיים ובמתקני קידוח ונורות ליבון, עלתה ביותר מ-50% בחודשיים האחרונים על רקע חשש לקיצוץ באספקה מסין, משם מגיעה 80% מתפוקה העולמית.


שיהיה לכם במזל: טבעת של פעם בחיים - ישראל היום
2017-06-02

ישראל היוםשיהיה לכם במזל: טבעת של פעם בחייםישראל היוםבעוד בעבר תכשיטי הזהב והכסף היו עשויים במלואם מחומר טהור הרי שכיום התכשיטים אינם טהורים במאת האחוזים ויש בהם רק אחוז מסוים מן המתכת היקרה. כאשר מדובר בטבעות הרי שניתן למצוא טבעות אירוסין שונות בהן כמות הזהב הינה קטנה (15 קראט ומטה) מה שמאפשר לזוג העומד להינשא ...


העקשה פלטינה

פלטינום יש הרבה היסטוריה קצרה יותר של המגזר הפיננסי מ או זהב או כסף, שהיו ידועים העתיק הציביליזציות.

פלטינום הוא נדיר יחסית אפילו בין המתכות היקרות. הפקה חדשה שלי רק סך של כ 5 מיליון Troy אונקיות בשנה. לעומת זאת, מכרה זהב ייצור מפעיל כ 82 מיליון אונקיות בשנה, ועל כסף הייצור הוא כ 547 מיליון אונקיות. ככזה, הוא נוטה לעבר המסחר גבוה יותר לכל יחידה מחירים.

פלטינום היא traded על שערי מסחרי ניו יורק (NYMEX) ואת לונדון פלטינום ו פלדיום בשוק. כדי להשתכנע ביותר מצרך שווקים, פלטינה ingots יש assayed ו hallmarked בצורה דומה לאופן זהב כסף הם.

המחיר של פלטינה שינויים יחד עם היצע וביקוש. במהלך תקופות של מתקבלת יציבות וצמיחה כלכלית, את המחיר של פלטינה נוטה להיות ככל פעמיים את מחירו של הזהב, ואילו, במהלך תקופות של אי ודאות כלכלית, את המחיר של פלטינה נוטה מופחת עקב ירידה בביקושים, נופל מתחת מחיר זהב, בחלקו בשל המחירים עלה זהב. פלטינה מחיר peaked בסמוך 2,300 דולר לכל Troy אוקיה במארס 2008 מונעים על הייצור דאגות (בערך הביאו בחלקו עקב בעיות אספקת הכוח לדרום אפריקאי מוקשים). לאחר מכן הוא ירד ל-US $ 780 לכל Troy עוז בנובמבר 2008.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net