מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של פלטינה

גרף של המחירים הפלטינה בדולר לאונקיה

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על המתכת היקרה

לקראת פתיחה בת”א: טבע חוזרת בפער שלילי של 4.3% ותכביד על המעו”ף - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-09-19

לקראת פתיחה בת”א: טבע חוזרת בפער שלילי של 4.3% ותכביד על המעו”ףספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)מחירי הזהב ירדו בפעם החמישית מזה שישה ימי מסחר, על רקע שיאים חדשים במדדי המניות בוול סטריט אשר משכו את מחירי המתכת היקרה לשפל של יותר משלושה שבועות. הזהב ירד ב-14.40 דולר, או 1.1%, ונסגר במחיר של 1,310.80 דולר לאונקיה בניו יורק. מדובר, כאמור, במחיר הסגירה הנמוך ביותר מאז ה-25 באוגוסט. חוזים עתידיים על נפט נסגרו בעלייה קלילה ביותר, בעקבות צפי בארה"ב לעלייה של 79 אלף חביות ביום של נפט פצלים בחודש אוקטובר. כך פרסם היום מנהל המידע של סוכנות האנגיה בארה"ב. הנפט עלה ב-2 סנט ונסגר במחיר של 59.91 דולר לחבית ...and more »


הזהב ירד ב-1.1% לשפל של שלושה שבועות - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-09-18

הזהב ירד ב-1.1% לשפל של שלושה שבועותספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)הזהב ירד ב-1.1% לשפל של שלושה שבועות. העליות בשוקי המניות לחצו על הזהב, שנסגר במחיר של 1,310.80 דולר לאונקיה - המחיר הנמוך ביותר מאז סוף אוגוסט. 18/09/2017 | 21:38 | מערכת ספונסר |. רוצה ללמוד ניתוח טכני? הוסף תגובה | הדפס כתבה |. רוצה לסחור בזול דרך הבנק? מחירי הזהב ירדו הערב בפעם החמישית מזה שישיה ימי מסחר, על רקע שיאים חדשים במדדי המניות בוול סטריט אשר משכו את מחירי המתכת היקרה לשפל של יותר משלושה שבועות. הזהב ירד ב-14.40 דולר, או 1.1%, ונסגר במחיר של 1,310.80 דולר לאונקיה בניו יורק. מדובר, כאמור ...and more »


וול סטריט ממשיכה לשבור שיאים: אורקל נחתכה ב-7.7%; הנפט עלה השבוע ב-5% - כלכליסט
2017-09-15

כלכליסטוול סטריט ממשיכה לשבור שיאים: אורקל נחתכה ב-7.7%; הנפט עלה השבוע ב-5%כלכליסטבלטו במסחר: מניית Nvidia שזינקה היום ב-6.3%, ובואינג שהוסיפה לערכה 1.6%. מנגד מניית אורקל נחתכה ב-7.7% במחזור ענק (פי 5 מהממוצע היומי). בגזרת הישראליות ירדה מניית טבע ב-1.4%. 21:40 - מחיר הנפט ננעל היום ללא שינוי ברמה של 49.9 דולר לחבית. בסיכום שבועי עלה מחיר הזהב השחור ב-5.1%. זהו השבוע הטוב ביותר של הנפט זה כמעט חודשיים. 20:45- בעוד המדדים המובילים בניו יורק בדרך לשבוא שיאים, מחיר הזהב ירד היום ב-0.3%, ומחירו נקבע על 1,325.2 דולר לאונקיה. בסיכום שבועי ירדו מחירי הזהב ב-1.9%. זוהי הירידה השבועית ...and more »


וול סטריט נסגרה במגמה מעורבת: הדאו ג'ונס בשיא; S&P500 ו-הנאסד”ק ירדו - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-09-14

וול סטריט נסגרה במגמה מעורבת: הדאו ג'ונס בשיא; S&P500 ו-הנאסד”ק ירדוספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)מחירי הזהב עלו הערב והחזירו חלק מההפסדים של שלושת ימי המסחר האחרונים, אך תמונת המצב של אינפלציה שהייתה גבוהה מהצפוי, הגבילה את עליית המתכת היקרה. נתונים שפורסמו היום הראו כי מדד המחירים לצרכן עלה ב 0.4% בחודש אוגוסט העלייה הגדולה ביותר מאז ינואר. העלייה העלתה את העלייה השנתית באינפלציה ל - 1.9% לעומת 1.7%. החוזים העתידיים על הזהב לדצמבר עלו ב- 1.30 $, או 0.1%, וסגרו ב 1,329.30 $ לאונקיה. ביום רביעי, החוזים העתידיים סגרו ב -1,328 דולר - הרמה הנכומה ביותר מאז ה -31 באוגוסט. שוקי המניות באירופה נסגרו ...and more »


וול סטריט שוב ננעלה בשיא: טבע איבדה 2.5%, הנפט בשיא של 5 שבועות - כלכליסט
2017-09-13

כלכליסטוול סטריט שוב ננעלה בשיא: טבע איבדה 2.5%, הנפט בשיא של 5 שבועותכלכליסט21:15 - הזהב ממשיך לאבד גובה, זה היום השלישי ברצף: מחיר המתכת היקרה ירד היום ב-0.2% - 3.2 דולר - לרמה של 1,329.5 דולר לאונקיה. הירידה נרשמה, על רקע התחזקות של הדולר, מה שדילל את הביקוש לזהב. 20:20 - רפורמת המס שמתכנן נשיא ארה"ב דונלד טראמפ הולכת ומאבדת אחיזה במציאות. על פי שר האוצר האמריקאי סטיב מנושין, שאמר את הדברים ל־CNBC, הורדת מס החברות מ־35% כיום ל־15% ככל הנראה לא תתאפשר. "אני לא יודע אם נוכל להשיג את המטרה הזו, בהתחשב בבעיות התקציביות של ארה"ב", אמר. "אבל נוריד את המס לרמה שתאפשר תחרותיות גבוהה ...and more »


לקראת תבוסה: דאעש מעביר את כספו לתאי טרור באירופה - ישראל היום
2017-09-13

ישראל היוםלקראת תבוסה: דאעש מעביר את כספו לתאי טרור באירופהישראל היוםבזמן שדאעש סופג תבוסות קשות בסוריה ועיראק והנוכחות של המדינה האיסלאמית במזה"ת מצטמצמת כמעט לחלוטין, ברוסיה מדווחים כי הארגון החל להעביר את הכספים הרבים שצבר במסחר בנפט ועתיקות לתוך תאי טרור באירופה. משרד החוץ הרוסי חשף במהלך מסיבת עיתונאים כי הארגון החל בהעברת כספים מהשטחים שבשליטתו לחשבונות בנק במדינות זרות, בעיקר באירופה. "אם בעבר דיברנו על מטיפים שגייסו כספים באירופה על מנת לממן טרור במזרח התיכון, נראה שהגלגל התהפך", אומר בכיר במשרד החוץ הרוסי, דימיטרי פוקטיסטוף. הוא הוסיף כי "כעת, שהארגון מרגיש את ...


Gold-to-Silver Ratio - TheMarker
2017-09-09

TheMarkerGold-to-Silver RatioTheMarkerלכסף יש יישומים תעשייתיים רבים, ולכן בעיתות משבר, כאשר המשקיעים מצפים למיתון כלכלי, מחירו נוטה דווקא לרדת. ואכן, בימי המשבר של העולמי 2008 צנח מחיר הכסף בכמעט 60% — בעוד מחירו של הזהב טיפס חדות. בסוף 2008 עבר היחס בין שתי המתכות את הרף של 80, בדומה לרמה שנרשמה בתחילת 2003, לקראת התקיפה האמריקאית בעיראק. סוחרי המתכות משתמשים לא פעם ביחס הזהב־כסף, כדי להחליט מתי למכור ומתי לקנות אותן. אם הם מעריכים שהיחס אמור להתכנס לממוצע מסוים, אזי עלייה מעל ליחס זה מאותתת שהזהב יקר מדי באופן יחסי. ירידה מתחת לממוצע זה ...


אירופה: הדאקס סגר בעליות ורשם תשואה שבועית של 1.3% - Bizportal
2017-09-08

Bizportalאירופה: הדאקס סגר בעליות ורשם תשואה שבועית של 1.3%Bizportalהאירוע המרכזי של היום היה עדכון הריבית באירופה והדברים שאמר דראגי בעניין תוכנית רכישות האג"ח. בנוסף, המשקיעים ממשיכים לפקוח עינים בכל הקשור בהוריקן אירמה שעושה את דרכו לחופי פלורידה. שוק הסחורות ממשיך לרכז עניין, גם באסיה. כעת הזהב עולה בשיעור של 0.6% ומגיע למחיר של כמעט 1,360 דולר. ברקע להערכות חולשת הדולר והאפשרות להגדלת תקרת החוב בארה"ב, משקיעים רבים מסביב לעולם רוכשים זהב כהגנה. מתחילת השנה, המתכת היקרה רשמה עלייה של 18% במונחים דולרים. מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו ונתקן. תודה עבור פנייתך, היא תיבדק ...


שיהיה לכם במזל: טבעת של פעם בחיים - ישראל היום
2017-06-02

ישראל היוםשיהיה לכם במזל: טבעת של פעם בחייםישראל היוםבעוד בעבר תכשיטי הזהב והכסף היו עשויים במלואם מחומר טהור הרי שכיום התכשיטים אינם טהורים במאת האחוזים ויש בהם רק אחוז מסוים מן המתכת היקרה. כאשר מדובר בטבעות הרי שניתן למצוא טבעות אירוסין שונות בהן כמות הזהב הינה קטנה (15 קראט ומטה) מה שמאפשר לזוג העומד להינשא לרכוש טבעות אירוסין אשר עומדות בתקציב שלהם. ARDONN. עולים מדרגה. בעוד טבעות אירוסין זולות ניתן למצוא בטווח של 1000-1500 ₪ הרי שישנן טבעות היכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים, לעיתים אף לעשרות רבות. מחירן של טבעות אירוסין, כמו גם של כל תכשיט אחר, נקבע ...


הבריח זהב בשווי 127 אלף דולר, במקום מאוד לא נעים - mako
2017-02-13

makoהבריח זהב בשווי 127 אלף דולר, במקום מאוד לא נעיםmakoבנובמבר האחרון, לסטון לורנס נמצא אשם בבית משפט בקנדה על כך שהבריח זהב ממקום העבודה שלו בשווי של כ-127 אלף דולר. הבחור הקנדי עבד בחברה בין-לאומית לייצור מטבעות, ובמהלך תקופת העבודה שלו במקום הוא ניסה להבריח את המתכת היקרה בדרך מאוד לא נעימה – בתוך הישבן שלו. לאור העובדה שצוות החוקרים מצאו בתא האישי של העובד כפפות לטקס וקופסא של וזלין, השופט הניח שזה מתקבל על הדעת שהנאשם ביצע את המעשה המיוחס לו. בכתב האישום השופט התייחס אל הפיל בחדר וקבע שהנאשם השתמש בכפפות ובוזלין על מנת להקל על החדרת חומר הגלם אל תוך ...


העקשה פלטינה

פלטינום יש הרבה היסטוריה קצרה יותר של המגזר הפיננסי מ או זהב או כסף, שהיו ידועים העתיק הציביליזציות.

פלטינום הוא נדיר יחסית אפילו בין המתכות היקרות. הפקה חדשה שלי רק סך של כ 5 מיליון Troy אונקיות בשנה. לעומת זאת, מכרה זהב ייצור מפעיל כ 82 מיליון אונקיות בשנה, ועל כסף הייצור הוא כ 547 מיליון אונקיות. ככזה, הוא נוטה לעבר המסחר גבוה יותר לכל יחידה מחירים.

פלטינום היא traded על שערי מסחרי ניו יורק (NYMEX) ואת לונדון פלטינום ו פלדיום בשוק. כדי להשתכנע ביותר מצרך שווקים, פלטינה ingots יש assayed ו hallmarked בצורה דומה לאופן זהב כסף הם.

המחיר של פלטינה שינויים יחד עם היצע וביקוש. במהלך תקופות של מתקבלת יציבות וצמיחה כלכלית, את המחיר של פלטינה נוטה להיות ככל פעמיים את מחירו של הזהב, ואילו, במהלך תקופות של אי ודאות כלכלית, את המחיר של פלטינה נוטה מופחת עקב ירידה בביקושים, נופל מתחת מחיר זהב, בחלקו בשל המחירים עלה זהב. פלטינה מחיר peaked בסמוך 2,300 דולר לכל Troy אוקיה במארס 2008 מונעים על הייצור דאגות (בערך הביאו בחלקו עקב בעיות אספקת הכוח לדרום אפריקאי מוקשים). לאחר מכן הוא ירד ל-US $ 780 לכל Troy עוז בנובמבר 2008.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net