מחיר.זהב.נט

בחר הסחורות לקבלת הצעת מחיר

מחירי נפט גולמי (ביניים)מחירי נפט גולמי (חמוץ)מחירי נפט גולמי (מתוק)מחירי נפט גולמי (אלסקה)מחירי מזוטמחירי דיזל (גופרית נמוכה)מחירי דיזל (גופרית נמוך מאוד)מחירי בנזין (קונבנציונלי, פרמיה)מחירי בנזין (מחדש, פרמיה)מחירי דלק רגיל (קונבנציונאלי)מחירי דלק רגיל (מחדש)מחירי בנזין (CARBOB)מחירי פרופאןמחירי גז בוטאןמחירי גז טבעי

אנרגיה

מחירו של נפט צוטט בחדשות מתייחס בדרך כלל במחיר ספוט לחבית (159 ליטר) של או WTI / גולמי קל כפי הנסחרות בבורסת ניו יורק מרכנתיל החליפין (NYMEX) למסירה ב קושינג, אוקלהומה, או של ברנט הנסחר כמו על אינטרקונטיננטל אקסצ'יינג' (ICE, שלתוכו נפט בינלאומיות לחילופי כבר שולבו) למסירה ב סולום בו.

מחירה של חבית נפט תלויה מאוד גם בכיתה שלה, נקבע על ידי גורמים כגון הסגולי שלה או API ואת תכולת גופרית שלו, ומיקומו. מבחני ביצועים חשובים נוספים דובאי, Tapis, ואת סל אופ"ק.מינהל מידע האנרגיה (EIA) משתמשת זקק מיובאים עלות הרכישה, עלות ממוצע משוקלל של כל הנפט המיובאים לתוך ארה"ב, כמו "מחיר הנפט בעולם" שלה.

הביקוש לנפט תלויה מאוד בתנאי המקרו הגלובלית. על פי סוכנות האנרגיה הבינלאומית, מחירי הנפט הגבוהים בדרך כלל השפעה שלילית גדולה על הצמיחה הכלכלית הגלובלית.

ארגון המדינות המייצאות נפט (אופ"ק) הוקמה בשנת 1960 כדי לנסות הדלפק לקרטל חברות הנפט, אשר היה בשליטה המחירים שפורסמו מאז הסכם 1927 שנקרא הקו האדום 1928 אכנקרי הסכם, והיה לו להשיג רמה גבוהה של יציבות המחירים עד 1972.