מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

חדשות ומידע על זהב יקר מתכת מחירים

מחיר זהב

This RSS feed URL is deprecated
2017-12-17

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


יין ב-5.99 יורו זכה בתואר העולמי מהיוקרתיים ביותר בתחום - הארץ
2017-12-17

הארץיין ב-5.99 יורו זכה בתואר העולמי מהיוקרתיים ביותר בתחוםהארץהקשר בין איכות היין לבין מחירו לצרכן הוא נושא קבוע בוויכוחים רבים של חובבי אוכל ומשקה. לאלו הטוענים שלא צריך בהכרח להיות קשר כזה - ניתן חיזוק בימים אלה. בתחרות היין הנחשבת על ידי אנשי מקצוע לא מעטים לאחת מהיוקרתיות ביותר מסוגה International Wine Challenge, לשנת 2018, זכה במדליית זהב יין קיאנטי, איטלקי כמובן, אשר מחירו לצרכן הוא 5.99 יורו על המדף, כ-25 שקלים בלבד. הניצחון הזה גדול עוד יותר כאשר מגלים כי הבקבוקים שהתחרו עמו על לב המומחים הטועמים הציגו תגי מחיר, בממוצע, של 35 עד 50 יורו (145 עד 208 שקלים ...


חיסול טבע בישראל: מאבק הפיטורים הגדול זה 30 שנה - בחדרי חרדים
2017-12-13

בחדרי חרדיםחיסול טבע בישראל: מאבק הפיטורים הגדול זה 30 שנהבחדרי חרדיםבימים האחרונים נפוצו אינספור שמועות על מספר המפוטרים שישלמו את מחיר ההסתבכות של טבע. מתוך 57 אלף עובדיה בעולם, החברה מעסיקה בישראל 6,800 עובדים, ומספר המפוטרים כאן יכול להגיע ל–3,000. לא היה בישראל מהלך כזה מאז הקריסה של מפעלי ההסתדרות בסוף שנות ה–80, שאילצה את קונצרן כור לפטר 16 אלף עובדים. זה אירוע ענק בחייה של טבע, והוא מעיד על עוצמת המשבר שאליו הביאו אותה מנהליה בשנים האחרונות. רובם כבר שילמו את המחיר והלכו הביתה — מצוידים כמובן בחבילות פרישה ומצנחי זהב. עכשיו הגיע תורם של העובדים לשלם את מחיר ...ועוד »


"תקרת הזכוכית שלנו היא מברזל": החרדיות שיצאו לעבוד בהייטק - וגילו שלא כל הנוצץ זהב - TheMarker
2017-12-10

TheMarker"תקרת הזכוכית שלנו היא מברזל": החרדיות שיצאו לעבוד בהייטק - וגילו שלא כל הנוצץ זהבTheMarkerהקונפליקט הזה אינו מפתיע, אומרת ד"ר לי כהנר, חוקרת בתוכנית "חרדים בישראל" במכון הישראלי לדמוקרטיה, המשמשת גם ראש החוג ללימודים רב־תחומיים במכללת אורנים. "נשים חרדיות שנכנסו לעולם העבודה לא קיבלו שחרור אוטומטי מהלחצים והקונפליקטים שנשים מאז ומעולם נאלצו להתמודד עמם: הצורך לג'נגל בין הבית לבין העבודה, השעות הארוכות, אפקט המשמרת השנייה (הטיפול בילדים, הבישולים והכביסות ושאר מטלות הבית, כאשר מגיעים הביתה אחרי יום העבודה, ת"ר). כל הקשיים הללו הם כפולים ומכופלים אצל נשים המתחילות מוקדם יותר את הלידות ויש להן ...ועוד »


המשקיע שצפה את המשבר הפיננסי: "המשבר הבא יגמור את הדולר; מחיר הזהב יתפוצץ" - TheMarker
2017-12-07

TheMarkerהמשקיע שצפה את המשבר הפיננסי: "המשבר הבא יגמור את הדולר; מחיר הזהב יתפוצץ"TheMarkerבראיון השתמש שיף בדימוי של גמל עמוס בחבילות קש כדי להסביר את מצבה של ארה"ב הכורעת תחת נטל חובות של 20 טריליון דולר. "כמה פעמים אפשר להעמיס עוד קש על גב הגמל? אי אפשר לדעת זאת עד שמעמיסים את הקש האחרון ששובר את גב הגמל. אז, האם נוכל להגיע לחוב של 25 טריליון דולר? אולי. אבל בשלב מסוים, אנחנו נשבור את גב הגמל עם כל החוב הזה. ואז נגלה כמה חובות אנחנו יכולים לשאת, וזה לא יהיה מחזה נעים". "כולם יפסידו. זה יגמור את כל אלו שחגגו בשוק המניות, בשוק האג"ח ובשוק הנדל"ן. הדולר יצלול, ויהרוס את כוח הקנייה", המשיך שיף ...ועוד »


ציפוי זהב או קרם חמאת בוטנים: כמה עולה סופגניה? יותר משחשבתם - וואלה!
2017-12-05

וואלה!ציפוי זהב או קרם חמאת בוטנים: כמה עולה סופגניה? יותר משחשבתםוואלה!למרות הטעם המיוחד, מחירי הסופגניות גבוהים, מאוד גבוהים. קונדיטורית שמו ניסתה לפצות על המחיר והשיקה תעלול שיווקי: סופגניות ביס במילוי ריבה, במחיר של 15 שקלים ל-5 סופגניות. הקלה של ממש? לא בטוח. כך או כך שאר המחירים אינם שונים, ואף מעט גבוהים מהממוצע: סופגניה קלאסית במילוי ריבה, 5 שקלים, וסופגניות מיוחדות בין 8-10 שקלים. וההיצע בהחלט מפתה, במחווה לממתקים האהובים על כולנו: סופגניות "פררו רושה", "אוריאו", "שוקולד קליק", "מרשמלו", "מקופלת" ועוד. אחת השחקניות המרכזיות בשוק הסופגניות בישראל היא רולדין. אפשר ...


הוכרז: Gionee M7 Plus – עם גב עור, מסגרת בציפוי זהב ותג מחיר יוקרתי - Gadgety | גאדג'טי
2017-11-29

Gadgety | גאדג'טיהוכרז: Gionee M7 Plus – עם גב עור, מסגרת בציפוי זהב ותג מחיר יוקרתיGadgety | גאדג'טילצד סדרת מכשירי הפרימיום לשוק הביניים Gionee S11 הציגה יצרנית הסמארטפונים הסינית, במסגרת אירוע אותו אירוע הכרזה שנערך אמש (ב', 27.11), סמארטפון נוסף המהווה למכשיר הפרימיום העוצמתי ביותר בייצורה כיום, זהו ה-Gionee M7 Plus. מכשיר זה מגיע למשתמשיו עם עיצוב יוקרתי וייחודי במינו, המשלב בין גב עשוי עור לבין מסגרת אלומיניום המגיעה בציפוי זהב 24 קרט. ציפוי הזהב אינו מגיע רק במסגרת המכשיר, אלא משולב גם על גבי יריעה חלקית מגבו, סביב מערך הצילום הראשי וקורא טביעות האצבע הקפסטיבי. בחלקו הקדמי של המכשיר נמצא קווי ...ועוד »


איך מ-1000 דולר באפריל הביטקוין מתקרב היום ל-10000 דולר? - TheMarker
2017-11-26

TheMarkerאיך מ-1000 דולר באפריל הביטקוין מתקרב היום ל-10000 דולר?TheMarkerבתחילת אפריל הוא עוד נשק ל-1,000 דולר, היום הוא דוהר במרץ לקראת שווי של 10,000 דולר למטבע יחיד, ולא נראה שמישהו יכול לעצור אותו. בשנה האחרונה, הביטקוין זכה ביושר במוניטין של מטבע תנודתי במיוחד, אבל לקראת סופה של 2017 נראה כי כל מהמורה שהביאה לירידה בערכו התבררה כמכה קלה בכנף; הביטקוין התפצל (פעמיים), כמה מהבורסות שלו נפרצו, אנשי פיננסים בכירים השמיצו אותו. אבל כרגע נראה שג'יימי דימון, אחד המתנגדים הקולניים יותר למטבע, יכול לאכול את הכובע - הביטקוין לא הולך לשום מקום. ויש לכך כמה סיבות טובות. ביום ראשון ...ועוד »


לקראת חג השמן: מבחן הסופגניות הגדול - ישראל היום
2017-11-23

ישראל היוםלקראת חג השמן: מבחן הסופגניות הגדולישראל היוםמדובר בסופגניית "פברז'ה זהב" במילוי קרם דולצ'ה עם וניל מדגסקר וזעפרן וציפוי זהב 24 קראט. סופגניות מיוחדות של אוטמזגין, למשל סופגניית מנגו, סופגניית לימון, הר געש שוקולד ועוד, יעלו "רק" 45-35 שקלים. סופגניית פרלינים בטעמים שני ציון: 6.5 התלהבנו מהסופגניות הקטנטנות, אך לא מדובר בסופגנייה קלאסית. סופגניית פרלינים בטעמים של שני. ציון: 6.5. התלהבנו מהסופגניות הקטנטנות, אך לא מדובר בסופגנייה קלאסית. ה"קוקיז אנד קרים" טעימה במיוחד. כאמור, מי שירצה לרכוש בתקציב מוגבל יוכל לרכוש סופגניות קלאסיות ברשתות המזון ...


הקרן שסוחרת בזהב מצטרפת לטירוף הביטקוין - TheMarker
2017-11-23

TheMarkerהקרן שסוחרת בזהב מצטרפת לטירוף הביטקויןTheMarkerהקרן שסוחרת בעיקר במניות של מתכות יקרות, The Old Mutual Gold & Silver Fund, ומנהלת 220 מיליון דולר - קופצת על עגלת הביטקוין. הקרן החלה את הרכישות באפריל, עם אישור להקצות עד 5% מתיק ההשקעות שלה למטבעות דיגיטליים, לדברי המנהל שלה, נד ניילור-ליילנד. הרעיון הוא להשתמש ברווחים מהביטקוין שממשיך לעלות ולהשקיע בנכסים של זהב וכסף, הוא הדגיש בראיון שנערך ב-16 בנובמבר. "הפיתוח של ביטקוין נועד באופן מפורש להפוך אותו לזהב דיגיטלי", אמר ניילור-ליילנד. "אז אם יש לקרן אחזקה קטנה בביטקוין, זו צריכה להיות קרן שעוסקת בזהב ...ועוד »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net