מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

חדשות ומידע על זהב יקר מתכת מחירים

מחיר זהב

מדדי המניות בפרו ירדו בנעילת המסחר; מדד S&P Lima General השיל 0.38 ... - Investing.com Israel
2017-06-28

מדדי המניות בפרו ירדו בנעילת המסחר; מדד S&P Lima General השיל 0.38 ...Investing.com IsraelInvesting.com – המניות בפרו סגרו בירידות בתום המסחר של יום רביעי, כאשר ירידות שערים נרשמו בענפי הכרייה, התעשייה והמינרלים הלא-מתכתיים, ומשכו את המדדים למטה.ועוד »


נעילה שלילית בבורסה בת"א; בזק ירדה ב-1% במחזור גדול - גלובס
2017-06-28

גלובסנעילה שלילית בבורסה בת"א; בזק ירדה ב-1% במחזור גדולגלובסלדבריו, "בשבוע האחרון היה אפשר לחוש את המתח בקרב בכירי הפדרל ריזרב לגבי הצורך בהמשך העלאות ריבית מהירות כאשר האינפלציה מגמגמת, הכלכלה לא מראה סימני עוצמה מחודשים ומעל כולם, מחיר הנפט ממשיך לצנוח. הדולר אומנם נותר חלש בינתיים ולכן הפגיעה בכלכלה בעקבות העלאות ריבית אינה גבוהה אם בכלל ובכל זאת נראה שבבנק המרכזי בארה"ב ... בכלל, מניות קבוצת בזק המשיכו לעמוד במוקד המסחר - בזק , אינטרנט זהב , ובי קומיונקיישנס . פרט ליום אחד של תיקון, המניות ירדו בימי המסחר בשיעור דו ספרתי ברקע חקירת רשות ניירות ערך. גם מניות ...


סיטי: להחליף את ההנהלה הבכירה של בזק - כלכליסט - כלכליסט
2017-06-26

כלכליסטסיטי: להחליף את ההנהלה הבכירה של בזק - כלכליסטכלכליסטאנליסטים של בנק ההשקעות האמריקאי חוזרים על המלצת ה'קנייה' שלהם לבזק: "על מנת להחזיר את אמון המשקיעים הקבוצה צריכה להראות שההנהלה הבכירה היא עצמאית - על ידי מינוי ...ועוד »


הפירמידה של אלוביץ' מתנדנדת - ומחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב בורחים - TheMarker
2017-06-25

TheMarkerהפירמידה של אלוביץ' מתנדנדת - ומחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב בורחיםTheMarkerביום חמישי ירד מחיר האג"ח ב-0.6% במחזור של 9.3 מיליון שקל וברביעי נרשמה ירידה של 0.2% במחזור של 3.3 מיליון שקל. מניית אינטרנט זהב נפלה היום ב-7.5% ובסך הכל מחירה ... דורון תורג'מן, מנכ"ל אינטרנט זהב ובי קומיוניקיישנס, מסר בתגובה: "מצבן הפיננסי של שתי החברות שאני מנהל טוב מאוד, לוחות הסילוקין של איגרות החוב שלהן פרוסים היטב ולטווח ארוך, כל מניות אינטרנט בבי-קום וכל מניות בי-קום בבזק אינן משועבדות, לשתי החברות שווי נכסי נקי חיובי מאוד וגבוה מאוד, דירוגי חוב גבוהים והגמישות הפיננסית של שתיהן היא חזקה ביותר ...ועוד »


הכי מיוחדת: מי אמר שכל טבעות האירוסין נראות אותו דבר? - mako
2017-06-25

makoהכי מיוחדת: מי אמר שכל טבעות האירוסין נראות אותו דבר?makoעד לא מזמן נדמה היה שמגוון האפשרויות לטבעת האירוסין מצומצם מאוד ועשוי על פי אותה תבנית – רצועת זהב צהוב או לבן בשילוב יהלום משמעותי במרכזה. בשנים האחרונות הולכת ומתגבשת ההכרה בכך שה-טבעת צריכה להתאים באופן אישי ומושלם לזו שעונדת אותה. יותר ויותר רשתות ומעצבים מציעים אפשרויות שמתרחקות מהבחירה הקלאסית והבנאלית, מה שפותח עולם שלם של אפשרויות אך במקביל עלול גם להציב אתגר לא פשוט למר-מושלם במעמד הבחירה. כדי להפוך את התהליך להרבה יותר פשוט, איגדנו את כל טבעות האירוסין הכי מיוחדות והכי יפות במקום אחד. כי למה ...


מניית אל על תיסחר על רקע צניחת מחיר הנפט לשפל של קרוב לשנה - TheMarker
2017-06-21

מניית אל על תיסחר על רקע צניחת מחיר הנפט לשפל של קרוב לשנהTheMarkerמחיר הנפט, שנפל אתמול במעל ל-2% ל-42.5 דולר לחבית, הקשה אמנם על מדדי המניות בניו-יורק בשל משקלן של חברות האנרגיה במדדים - אך עשוי להיטיב עם חברות התעופה. מניית אל ...ועוד »


נעילה בבורסת ת"א: בזק נפלה ב-4.8% ואיבדה 910 מיליון שקל משוויה - ynet ידיעות אחרונות
2017-06-20

ynet ידיעות אחרונותנעילה בבורסת ת"א: בזק נפלה ב-4.8% ואיבדה 910 מיליון שקל משוויהynet ידיעות אחרונותלמרות הקיפאון בתקציב במדינת ניגריה, אחד מאזורי הפעילות המרכזים של שיכון ובינוי מקבוצת אריסון, האנליסט עוז לוי, מנהל המחקר של אייפקס קפיטל, הוציא היום המלצת קנייה לחברה באפסייד של 18% על מחיר השוק. לוי העניק למניה מחיר יעד של 10.28 שקל: "החברה רושמת גידול משמעותי בצבר ההזמנות מחוץ לניגריה, בזכות 3 סגירות פיננסיות שביצעה אשתקד של מגה פרויקטים בארה"ב, קולומביה ואשלים. השנה עשויה החברה להשלים סגירה פיננסית לפרויקט צאלים ולמגה פרויקט באוגנדה, להתמודד במגה פרויקטים נוספים בארה"ב ולהמשיך לנהל חשיפות למטבע ...הפרוטוקלים של עסקת בזק-יס נחשפים: מי דאג לשאול אלוביץ'?TheMarkerת”א סגרה בירידות קלות בצל הנפילות במניות בזק ובמחיר הנפטספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)כל 67 הכתבות החדשות »


בעקבות הירי: מחיר הזהב מבצע תנועה חדה למעלה - Bizportal
2017-06-14

Bizportalבעקבות הירי: מחיר הזהב מבצע תנועה חדה למעלהBizportalזהב. החוזים עתידיים על הזהב מבצעים כעת מהלך חזק למעלה ומוסיפים 1% למעלה. מתוך כך, מחיר אונקייה מגיע לכדי 1,280 דולר לאונקייה. המגמה מופיעה ברקע לשלל דיווחי מאקרו בארה"ב שהיו רחוקים מלעמוד בציפיות השוק. מדד המחירים לצרכן, למשל, הציג עלייה קלה בשיעור של 0.1% בחודש מאי לעומת צפי לעלייה כפולה מכך. כמו כן, המכירות הקמעונאיות של מוצרי הליבה הציגו היום ירידה מפתיעה בשיעור של 0.3% בחודש מאי, לעומת צפי השוק לעליה בשיעור של 0.1%. רוצה לקבל עדכונים חמים בזמן אמת? הירשם לניוזלטרים של ביזפורטל. נציין כי הזהב שיפר ...


הזהב סגר בעליה של 2.5 דולר לאונקייה - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-06-05

הזהב סגר בעליה של 2.5 דולר לאונקייהספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)הזהב סגר בעליה של 2.5 דולר לאונקייה. המשקיעים מחכים לפגישת הבנק המרכזי של אירופה ולבחירות בבריטניה בהמשך השבוע. מחיר אונקיית זהב עלה ל-1,282.7 דולר. 05/06/2017 | 22:21 | מערכת ספונסר |. רוצה לסחור בזול דרך הבנק? הוסף תגובה | הדפס כתבה |. רוצה ללמוד ניתוח טכני? מחירי הזהב רשמו עלייה הערב במסחר יום מסחר שני ברציפות ווהם ממשיכים להחזיק בשיא שבועי של שישה שבועות שנקבע בשבוע שעבר. המשקיעים מחכים לתוצאות פגישת הבנק המרכזי של אירופה והבחירות הכלליות של בריטניה בהמשך השבוע. מחיר אונקיית זהב זהב עלתה ב- 2.50 ...ועוד »


שעונים לגבר: הבחירה הנכונה לשנת 2017 - ישראל היום
2017-06-05

ישראל היוםשעונים לגבר: הבחירה הנכונה לשנת 2017ישראל היוםמחיר: 2100 ₪; שעון יד לגבר 3560MK - אנלוגי, בעל רצועת זהב מתכתית, צלילה עד 50 מטר, שעון יד מוזהב משובץ ספרות רומיות. מחיר: 1800 ש”ח. ארמני – אמפוריו ארמני נחשב בעולם כשם נרדף למעצב שעוני יד לגברים אופנתיים מובילים ואיכותיים. שעוני היד מבית אופנה זה נחשבים אלגנטיים ויוקרתיים וידועים כשעוני יד בעלי עיצוב נקי ואלגנטי. השעונים מיוצרים כך שיתאימו לגברים בעלי סגנונות חיים שונים ובגילאים שונים. דגמים השעונים הספורט אלגנט: שעוני גברים מדגם 1404AR - אנלוגי, אבזם push button, קרמי, בצבע לבן, דגם עדין. מחיר: 3300 ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net