מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

חדשות ומידע על זהב יקר מתכת מחירים

מחיר זהב

מדדי המניות בפרו עלו בנעילת המסחר; מדד S&P Lima General הוסיף - Investing.com Israel
2017-10-16

מדדי המניות בפרו עלו בנעילת המסחר; מדד S&P Lima General הוסיףInvesting.com Israelמניית Credicorp (LM:BAP) השילה מערכה 0.33% או 0.69 נקודות למחיר של 207.88, ומניית Bco Continenta (LM:CON) 0.00% או 0.000 נקודות עם מחיר של 4.300. מספר המניות שסגרו בעלייה עלה על מספר המניות שסגרו בירידה במסחר ... ועוד במסחר בסחורות - חוזים עתידיים על נפט ברנט למסירה בחודש דצמבר השלים עלייה של 0.02% או 0.01 והגיע למחיר של $57.91 לחבית, כשהחוזה לחודש דצמבר עבור חוזים עתידיים על זהב רשם ירידה של 0.54% או 7.03 נקודות, וננעל במחיר של $1297.57 לאונקיה. הצמד USD/PEN שמר על יציבות - 0.00% ונסחר במחיר של 3 ...ועוד »


04 - כמה עולה לכם טבעת האירוסין כמה שתחליט! - אשקלונט
2017-10-16

אשקלונט04 - כמה עולה לכם טבעת האירוסין כמה שתחליט!אשקלונטהצעת הנישואין, שאמורה להיות מבוססת על אהבה כנה וטהורה, המון פעמים מושפעת מאי היכולת של גברים להשקיע המון כסף בטבעת האירוסין. בעוד ישנן חנויות תכשיטים המציעות לקהל הגברים קטלוג קבוע של טבעות שלהן משודכים מחירים שונים, ישנה גם חנות המאפשרת לגברים לקבוע את מחיר הטבעת שלהם. ... שלך אליה תוכל להנציח בטבעת מרהיבה המגלמת בתוכה סיפור מרגש של אהבה גדולה. הטבעת? פרי אהבתכם! אתה בוחר את הרכב הטבעת על בסיס טעמה האישי. הדבר החשוב ביותר בעיצוב הטבעת הוא לקחת בחשבון את טעמה האישי: החל מחיבתה לזהב לבן או זהב צהוב ועד ...איך לבחור טבעות נישואין ? טיפים מנצחים לקניית טבעותThe Pulse (הודעות לעיתונות)כל 3 הכתבות החדשות »


הביטקוין דוהר, "כל פיפס מקפיץ אותו" - גלובס
2017-10-15

גלובסהביטקוין דוהר, "כל פיפס מקפיץ אותו"גלובסבמבט על 12 החודשים האחרונים, מחיר הביטקוין עלה ביותר מ-800% מרמה של כ-640 דולר באמצע אוקטובר 2016. עליית הביטקוין בשבוע האחרון גררה עמה עלייה של עשרות אחוזים גם במטבעות דיגיטליים אחרים. ייתכן כי הנסיקה ... עם החברות שבהן נשקיע הוא מונה, בין השאר, את אתר Bits of Gold הישראלי, הפועל כחלפן ביטקוין, וגם את הסטארט-אפ Qed.it, שמפתח פלטפורמה להוכחות "אפס ידיעה" - טכנולוגיה של הוכחות הצפנה, הקשורה בין השאר ליושרה החישובית של מטבעות דיגיטליים. חברה אחרת המוכרת מתחום זה היא Zcash, שגם הנפיקה מטבע דיגיטלי בשם זה ...ועוד »


"אנו משלמים מחיר על כך שנשותינו פוסקות הלכה" - NRG
2017-10-15

NRG"אנו משלמים מחיר על כך שנשותינו פוסקות הלכה"NRG"ברור שאנחנו משלמים מחיר על העיסוק שלה", מודה הרב יואל פרנק, ראש בית המדרש הישיבתי באוניברסיטת אריאל, הנשוי לרבנית חני פרנק. "אני לא מצטער על כך, כי הרווח עולה לאין ערוך על ההפסד. אף שיש לנו מעט חילוקי דעות לגבי אופן פעולתה, חשוב מאוד לעודד נשים לקדם ולהפרות את העולם הרוחני שלהן. .... כאן כבר מתחיל הנושא להסתבך. ב־18 באוקטובר יערוך ארגון 'קולך' כנס שיעסוק בשאלה, ובו ידונו המשתתפים אם כניסתן של נשים למרחב הדתי הוא תהליך דתי או חברתי. חני פרנק, אשתו של הרב יואל פרנק, היא יועצת בקהילת מגוריה עלי־זהב ...


חוקי אלעזרא: איש העסקים המצליח נותן לכם עצות זהב - מעריב
2017-10-13

מעריבחוקי אלעזרא: איש העסקים המצליח נותן לכם עצות זהבמעריבהספר מותח ביקורת, בוטה לעתים, על אנשי עסקים ידועים, ומנתח את כישלונו של משה כחלון בניסיון להוריד את מחירי הדירות. ייחודו של הספר בתובנות שרכש אלעזרא במהלך חייו הציבוריים והעסקיים. כמה מהן סותרות מוסכמות נפוצות בעולם העסקים. אלי אלעזרא. צילום: ראובן קסטרו 1 הוא נכנס לעסקים רק בתחומי ישראל ונמנע מעסקים בחו"ל. הוא דחה הצעות להשקיע בחו"ל ופועל במקומות קרובים שהוא מכיר, כך שהוא יכול לטפל במהירות בבעיות שצצות. 2 הוא מצהיר על עצמו כמי ש"קונה ביוקר", אבל השכיל לנצל הזדמנויות לרכישת חברות הסובלות מניהול גרוע ...


ZTE הכריזה על Nubia Z17S ו-Nubia Z17 MiniS - ynet ידיעות אחרונות
2017-10-13

ynet ידיעות אחרונותZTE הכריזה על Nubia Z17S ו-Nubia Z17 MiniSynet ידיעות אחרונות... המכשיר מצויד בערכת השבב Snapdragon 653 ביחד עם 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה לצד נפח אחסון 64 גיגה-בייט מסוג eMMC 5.1 שניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון לעד 256 גיגה-בייט נוספים. המכשיר רץ על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד 7.1 עליה מולבש ממשק המשתמש של החברה הוא ה-Nubia UI 5.0, קיבולת הסוללה של ה-Z17 MiniS סטנדרטית ועומדת על 3200 מיליאמפר/שעה ללא תמיכה בטעינה המהירה המוזכרת בהקשר ל-Nubia Z17S. ה-Nubia Z17 MiniS מוצע למכירה תחת תג מחיר של כ-303 דולר בצבעים כחול עמוק ושחור-זהב. אם תרצו בצבע המיוחד לו החברה ...ועוד »


סגירה חיובית בוול סטריט: המדדים המשיכו לקבוע שיאים חדשים, טבע טיפסה 1.9% - Bizportal
2017-10-03

Bizportalסגירה חיובית בוול סטריט: המדדים המשיכו לקבוע שיאים חדשים, טבע טיפסה 1.9%Bizportalמחיר זהב נחתך בחודש האחרון בכמעט 100 דולר, זאת בעקבות הזינוק החד בדולר ובתשואות בשוקי האג"ח. מניות במרכז מניות הבנקים המשיכו לרכז עניין לנוכח הזינוק בחודש האחרון. נציין כי בחודש האחרון הסקטור נהנה מהסטת כספים מסקטורים אחרים (כדוגמת סקטור הטכנולוגיה). מניות הבנקים: ג'יפי מורגן (סימול:JPM), גולדמן זאקס (סימול:GS), בנק אוף אמריקה (סימול:BAC) סגרו בעלייה של עד 0.9%. מניית טסלה (סימול:TSLA) טיפסה הערב בכ-2% במסחר תנודתי במיוחד. החברה פרסמה אמש לאחר הסגירה על מספר הרכבים שנמכרו על ידה ברבעון האחרון, נתון ...ועוד »


תמיר פישמן >> מוקדם לחגוג על רפורמת המסוי של טראמפ | חשש מרבעון חלש בארה"ב - Funder (הודעות לעיתונות)
2017-10-03

Funder (הודעות לעיתונות)תמיר פישמן >> מוקדם לחגוג על רפורמת המסוי של טראמפ | חשש מרבעון חלש בארה"בFunder (הודעות לעיתונות)בארה״ב הפוקוס בשבוע החולף היה על רפורמת המיסוי של ממשלת טראמפ. הרפורמה צפויה לכלול מעבר לשלוש מדרגות מס במקום שבע כיום, העלאת סכום ההכנסה המינימאלית הפטורה ממס והפחתת מס החברות, אשר גבוה כיום בהשוואה למדינות המפותחות. המשקיעים התעניינו בעיקר בהורדת מס החברות אשר צפוי לרדת ל-20% (ובחברות קטנות צפוי מס זה לרדת ל-25%). יש לציין שכיום תאגידי הענק האמריקאי משלמים מס אפקטיבי נמוך מכך. בנוסף, הרפורמה המוצעת תדרוש כנראה להגדיל את הגירעון הציבורי מעבר לרמתו כיום ויש הטוענים כי התרומה לצמיחת הכלכלה לא תביא לעודף ...


המוסדיים דורשים שיפור ביחס ההחלפה של אג"ח אינטרנט זהב - כלכליסט
2017-09-25

כלכליסטהמוסדיים דורשים שיפור ביחס ההחלפה של אג"ח אינטרנט זהבכלכליסטהגופים המוסדיים שמחזיקים באג"ח מסדרה ג' של אינטרנט זהב שבשליטת שאול אלוביץ' דורשים שיפור ביחס ההחלפה שמציעה להם החברה. אינטרנט זהב הגישה הצעה למחזיקי אג"ח מסדרה ג' - בהיקף של 245 מיליון שקל - להחליף את האג"ח שברשותם באג"ח מסדרה ד' הקיימת. אינטרנט זהב מציעה יחס החלפה של 1.0476. כלומר, כל מחזיק של אג"ח מסדרה ג' שייענה להצעה יקבל 1.0476 מאג"ח מסדרה ד'. היחס נקבע כחלוקה של מחירי האג"ח עם הנחה של 2.5% על מחיר השוק כדי לשכנע את המוסדיים לבצע את ההחלפה, אולם המשקיעים דורשים יותר. קראו עוד בכלכליסט: הפרקליטה ...ועוד »


אייפון 8 הגיע לישראל: יימכר החל מ-3379 ש"ח - מעריב
2017-09-21

מעריבאייפון 8 הגיע לישראל: יימכר החל מ-3379 ש"חמעריבההיסטריה החלה: כשבועיים אחרי ההכרזה המתוקשרת, וכשבוע אחרי שהחלה מכירתם בארצות הברית, מכירת מכשירי האייפון 8 והאייפון 8 פלוס החלה הלילה (רביעי) בחצות. היא החלה כ-24 שעות לפני שיגיעו לשאר המדינות הנכללות ב"גל השני" של הפצת המכשירים, שכן תאריך ההשקה המיועד היה אמור להיות יום שישי, ערב יום הכיפורים. החנויות הישראליות פנו בבקשה חריגה לאפל בשל כך, וזו אישרה את הבקשה. רשת iStore היתה הראשונה להכריז על מחירי הדגמים החדשים. אייפון 8 עם זיכרון של 64 ג'יגה יעלה 3,399 שקלים והדגם עם 256 ג'יגה יעלה 4,149 שקלים. מי ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net