מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

חדשות ומידע על זהב יקר מתכת מחירים

מחיר זהב

This RSS feed URL is deprecated
2018-06-24

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


האחים צחי וחן נוימן עושים צעד נוסף בדרך לבעלות על בזק - גלובס
2018-06-24

גלובסהאחים צחי וחן נוימן עושים צעד נוסף בדרך לבעלות על בזקגלובסכאמור, השגת ההסכמות עם ועדי העובדים נעשית כאשר ברקע ישנו צו מניעה כנגד העסקה שהוגש ע"י הבנקים הנושים ביורוקום, ושאליו גם הצטרף בית ההשקעות אלטשולר שחם - בעל המניות השני בגודלו באינטרנט זהב. האחים נוימן מציעים לרכוש את מניות בי קום, המוחזקת על-ידי אינטרנט זהב לפי שווי של מיליארד שקל, המהווה פרמיה של כ-30% מעל מחיר השוק. יחד עם זאת, המנהלים המיוחדים ביורוקום ואלטשולר שחם הגישו את הצו בטענה כי מדובר במחטף, והם טוענים כי יש לקיים מכרז מסודר למכירת השליטה בבזק. עוד הם טוענים כי רק כמה ימים לפני ההודעה על ...ועוד »


הקרב על בזק: דירקטוריון אינטרנט זהב נלחם נגד הבנקים שאמורים לשלוט בו - TheMarker
2018-06-24

TheMarkerהקרב על בזק: דירקטוריון אינטרנט זהב נלחם נגד הבנקים שאמורים לשלוט בוTheMarkerמצד אחד, האחים נוימן הסכימו לשלם על מניות בי־קום מחיר הגבוה ב-35% ממחירן בבורסה. זו פרמיית שליטה גבוהה מאוד במונחים של חברות גדולות במשק הישראלי כיום. העסקה אמורה לאפשר לאינטרנט זהב לשרת את החוב לנושים ולהותיר גם שארית לבעלי המניות, כולל יורוקום ואלטשולר שחם. עם זאת, הבנקים יצטרכו למחוק את רוב החוב של אלוביץ'. המנהלים המיוחדים יטענו בבית המשפט שמדובר במכירת השליטה בבזק בנזיד עדשים, ושניתן להשיג מחיר גבוה בהרבה. אלטשולר שחם טוענת בבקשה לבית המשפט כי מניית בזק נמצאת "בנקודת שפל" ו"אין כל סיבה נראית לעין ...


מה עומד מאחורי ההשתלטות של אלטשולר על ההנפקות בת"א - גלובס
2018-06-24

גלובסמה עומד מאחורי ההשתלטות של אלטשולר על ההנפקות בת"אגלובסהמכירה בוצעה דרך מכרז לגופים מוסדיים, ובסיומו נקבע כי מחיר המכירה ישקף הנחה של 7% ביחס למחיר בבורסה. באלטשולר שחם ניצלו את ההזדמנות והצליחו לרכוש 25.4% מהמניות שנמכרו בתמורה ל-217 ... הרכישה בהנפקה הגדילה את שיעור ההחזקה של אלטשולר שחם באינטרנט זהב ל-11.3%, כשהסיפור המעניין מאחורי ההנפקה היה הצלחתו של בית ההשקעות לרכוש 70% מחלקו של הציבור שהשתתף בה (בנטרול חלקם בהנפקה של בעלת השליטה יורוקום, שנשלטת כעת בידי הבנקים הנושים שלה). גיוס ההון של אינטרנט זהב, ששולטת בעקיפין בבזק, כלל גם הנפקת אופציות, שמימושן ...ועוד »


גאווה ישראלית: הכירו את מוצרי הטיפוח האורגניים - ערוץ עשר
2018-06-21

ערוץ עשרגאווה ישראלית: הכירו את מוצרי הטיפוח האורגנייםערוץ עשרסיסלי מחיר 351 שח (יחצ ). מסכות קוריאניות נחתו בסופר פארם. מתקפה המסכות הקוריאניות נחתה בסופר פארם והפעם של המותג CETTUA המשווק בבלעדיות ברשת. בין המסכות החדשות תמצאו מסכת זהב, ותמצית פרח התפוז, מסיכת יהלומים וחומצה היאלורונית ומסיכת הידרוג'ל המכילה זהב 24 קאראט. לא ניסינו את מסכות הבד החדשות, אבל הן אמורות להעשיר את העור בלחות ולהעניק נצנוץ אינסטגרמי, לפי הבטחות המשווקים. גם אם לא תנצצו אחרי השימוש, לפחות זה לא יעלה לכן ביוקר. 24.90 שקלים למסכה. מסכות זהב, זהב קארט 24 קארט יהלומים וחומצה היאלורונית ...


מנכ"ל אינטרנט זהב: "עד סוף השנה נראה בעל בית חדש בבזק" - Bizportal
2018-06-20

Bizportalמנכ"ל אינטרנט זהב: "עד סוף השנה נראה בעל בית חדש בבזק"Bizportalתורג'מן: "אינטרנט זהב היא חברה מאוד מסוכנת, עם סטיות תקן מאוד גבוהות. כשאני מנהל חברה ברמת מינוף של 80% ומתנהל בלי בעל שליטה ביום-יום, אחת הבדיקות הייתה גיוס הון באינטרנט זהב, שנעשתה. בדיקה נוספת היא לעזור ככל יכולתי למנהלים המיוחדים לקדם עסקה בה יורוקום מוכרת את מניות אינטרנט זהב, ואפשרות נוספת היא מכירה. התהליך שהובלתי היה לדבר עם הרבה אנשים רציניים. אחד מהם, תוך כדי התהליך שאני מנהל, מצא לנכון לשלוח הצעה מחייבת. חובתי היא להביא אותה לידיעת הדירקטוריון שלי ודיווחנו על כך. לא דיווחנו שנקבל את ההצעה ולא ...דורון תורג`מן, מנכ"ל אינטרנט זהב לגלובס: "עד סוף השנה נראה בעל בית חדש בבזק"Funder (הודעות לעיתונות)הדיון במכירת בי-קום נקבע ליום רביעיכלכליסטכל 23 הכתבות החדשות »


אינטרנט זהב במו"מ למכירת החזקותיה בביקום עם האחים נוימן - Bizportal
2018-06-16

Bizportalאינטרנט זהב במו"מ למכירת החזקותיה בביקום עם האחים נוימןBizportalחברת אינטנרנט זהב הודיעה הבוקר לבורסה על משא ומתן למכירת עד 52% בחברה הבת, בי קומיוניקיישנס, עם קבוצת נוימן. בסוף השבוע האחרון חלה התקדמות משמעותית במשא ומתן. כתבות נוספות בנושא: סגירה בבורסה: ת"א 35 איבד 0.6%, סלקום צנחה בעוד 4.3% לאחר התרסקות של 45% מהשיא, האם בזק מהווה הזדמנות "קנייה"? על פי מתווה העסקה, תרכוש קבוצת נוימן החזקות של החברה בביקום בהיקף של בין 36%-52% בתמורה לסכום המשקף מחיר למניה בטווח של 48-46 שקל. על פי מתווה העסקה, הרכישה תבוצע במספר שלבים כאשר חלק מההחזקה (זה שאינו מחייב היתר שליטה ...הבנקים הנושים דורשים מאינטרנט זהב לעצור את מכירת בי-קום לאחים נוימןכלכליסט"אינטרנט זהב מנסים להצטייר כאביר שקיפל את הפירמידה'"גלובסאינטרנט זהב מתקרבת למכירת השליטה בבזק לאחים נוימןספונסר (הודעות לעיתונות)TheMarkerכל 14 הכתבות החדשות »


72 אלף דירות בדיור הציבורי ו-7 מיליארד שקל: מי יממן את התוכנית החדשה? - TheMarker
2018-06-12

TheMarker72 אלף דירות בדיור הציבורי ו-7 מיליארד שקל: מי יממן את התוכנית החדשה?TheMarker1,500 דירות נוספות יגיעו מהרחבת ההקצאה של 5% מדירות המשווקות במסגרת מכרזי מחיר למשתכן לטובת הדיור הציבורי. מדובר ביישום מלא של החלטת ממשלה שאושרה, והרחבתה מעבר לאזורי ביקוש שבהם מחיר הקרקע גבוה לאזורים שבהם מחיר הקרקע נמוך. סעיפים אלה דורשים שיתוף פעולה עם משרד האוצר ועם גופים הנמצאים בסמכותו - מינהל התכנון, רשות מקרקעי ישראל ורשות המסים - שהתוכנית לא הובאה לידיעתם. עוד תוספת תגיע במנגנון שהמשרד מכנה "משכנתא רוכשת", שיאפשר לרכוש מכספי קרן הדיור הציבורי ארבע דירות, לעומת דירה אחת כיום, במהלך שבו הרוכש ...ועוד »


אינטרנט זהב הצליחה לגייס 100 מיליון שקל - גלובס
2018-06-11

גלובסאינטרנט זהב הצליחה לגייס 100 מיליון שקלגלובסבמסחר בוול סטריט הערב בכ-25%. עוד נציין כי הבנקים הנושים ביורוקום - בעלת השליטה בבזק - השתתפו בהנפקה על מנת שלא להיות מדוללים, ועם מימוש האופציות תסתכם הזרמתם במעל ל-70 מיליון שקל. כעת כאשר מצבה של אינטרנט זהב התייצב מבחינה פיננסית, ניתן יהיה לקדם מגעים למכירת השליטה בבזק, כאשר האופציה המרכזית הנבחנת כרגע היא מכירת מניות בי קום (החברה הבת של אינטרנט זהב) למשקיעים זרים, שהביעו בימים האחרונים רצינות ברכישת השליטה בחברה. הצלחת ההנפקה של אינטרנט זהב היא גם בשורה חיובית לבנקים הנושים של יורוקום, שכאמור נטלו ...אינטרנט זהב נושמת לרווחה: גייסה כ-100 מיליון שקל במניותTheMarkerאחרי הזינוק: ההנפקה של אינטרנט זהב יוצאת לדרךBizportalלוקסנבורג ואלשטיין שוב לוטשים עיניים למניות השליטה בבזקכלכליסטכל 21 הכתבות החדשות »


עובדי רשות מקרקעי ישראל מאיימים לפגוע במומנטום של ירידת מחירי הדיור - TheMarker
2018-06-05

TheMarkerעובדי רשות מקרקעי ישראל מאיימים לפגוע במומנטום של ירידת מחירי הדיורTheMarkerמאז יום ראשון מקיימים עובדי רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) עיצומים, שצפויים להחריף מחרתיים. זאת, לאחר שהיום (ג') התכנסה הוועדה לביקורת המדינה, בפעם השנייה בשבוע האחרון, כדי לדון ברפורמה הארגונית ברשות, שלפי התוכנית המקורית היתה אמורה לצאת לדרך ב-6 ליוני - משמע מחר. הרשות צפויה לסיים את הרבעון השני של 2018 עם שיא בשיווקי קרקעות, ונראה כי השוק השתחרר והמחירים במגמת ירידה. התנגדות עובדי הרשות למהלך שמנסה לבצע מנהל רמ"י, עדיאל שמרון, מאיימת לפגוע במומנטום של ירידת מחירי הדיור - והשאלטר שבידיהם הוא קריטי מתמיד ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net