מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של זהב

גרף של מחירים הזהב בדולר לאונקיה

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על מחירי זהב

מדדי המניות בפורטוגל עלו בנעילת המסחר; מדד PSI 20 הוסיף - Investing.com Israel
2017-06-26

Investing.com Israelמדדי המניות בפורטוגל עלו בנעילת המסחר; מדד PSI 20 הוסיףInvesting.com Israelמניית Novabase (LS:NBA) השילה מערכה 1.21% או 0.039 נקודות למחיר של 3.171, ומניית EDP (LS:EDP) סגרה בירידות של 0.91% או 0.0270 נקודות עם מחיר של 2.9440. מספר המניות שסגרו בעלייה עלה על מספר המניות שסגרו בירידה במסחר ... ועוד במסחר בסחורות - חוזים עתידיים על נפט גולמי למסירה בחודש אוגוסט השלים עלייה של 0.86% או 0.37 והגיע למחיר של $43.38 לחבית, כשהחוזה לחודש אוגוסט עבור חוזים עתידיים על זהב רשם ירידה של 0.95% או 11.88 נקודות, וננעל במחיר של $1244.52 לאונקיה. הצמד EUR/USD איבד 0.07% ונסחר במחיר של 1 ...and more »


טבע השלימה קפיצה של מעל ל-16% מתחילת החודש - TheMarker
2017-06-26

טבע השלימה קפיצה של מעל ל-16% מתחילת החודשTheMarkerמניית בזק, שאיבדה מאז התפוצצות פרשת אלוביץ' בשבוע שעבר כ-11% מערכה, תיקנה אתמול מעלה וטיפסה ב-3% תוך ריכוז המחזור הגבוה בשוק. האנליסטים של בנק ההשקעות סיטי בנק המליצו על קניית המניה וסימנו מחיר יעד של 6.8 שקל למניה, הגבוה בכ-17% ממחיר הבסיס שלה אתמול. לדברי האנליסטים בסיטי, על המשקיעים לשים בצד את חוסר הוודאות לטווח הקצר הקשור להנהלת החברה ולחקירה, ולהתמקד בעסק עצמו אשר מציג תזרים מזומנים חזק, מיצוב חזק למרות התחרות והזדמנות להשתפר לאור רגולציה חדשה. שאר מניות הקבוצה, בי קומיוניקיישנס ואינטרנט זהב נסחרו ...


לאחר 4 ימי ירידות: בזק עלתה ב-3% במחזור הגבוה בבורסת ת"א - כלכליסט
2017-06-26

כלכליסטלאחר 4 ימי ירידות: בזק עלתה ב-3% במחזור הגבוה בבורסת ת"אכלכליסטלאחר שנפגש בשבוע שעבר עם ראשי החברה חוזר סיטי על המלצת ה'קנייה' שלו למניה וקובע לה מחיר יעד של 6.80 שקל. שער הבסיס של המניה עמד היום על 5.79 שקלים. 10:45 - שעה לפתיחת המסחר, קצוות בת"א 35: החברה לישראל וכיל בראש, עם עלייה של 1% כ"א. בזק סוגרת את המדד עם ירידה של 1.2%, קבוצת דלק יורדת ב-1%. חברות הפירמידה של בזק במדד ת"א 90 יורדות גם הן: אינטרנט זהב מאבדת 2.1%, ביקום יורדת ב-1.7%. 10:40 - נכסים ובנייןמגיבה לדיווח ב"כלכליסט" על מגעים למכירת ישפרו (ראו עדכון מוקדם): "בעקבות פרסומים בכלי התקשורת, מבהירה ...and more »


סיטי: להחליף את ההנהלה הבכירה של בזק - כלכליסט - כלכליסט
2017-06-26

כלכליסטסיטי: להחליף את ההנהלה הבכירה של בזק - כלכליסטכלכליסטאנליסטים של בנק ההשקעות האמריקאי חוזרים על המלצת ה'קנייה' שלהם לבזק: "על מנת להחזיר את אמון המשקיעים הקבוצה צריכה להראות שההנהלה הבכירה היא עצמאית - על ידי מינוי ...and more »


הפירמידה של אלוביץ' מתנדנדת - ומחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב בורחים - TheMarker
2017-06-25

TheMarkerהפירמידה של אלוביץ' מתנדנדת - ומחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב בורחיםTheMarkerביום חמישי ירד מחיר האג"ח ב-0.6% במחזור של 9.3 מיליון שקל וברביעי נרשמה ירידה של 0.2% במחזור של 3.3 מיליון שקל. מניית אינטרנט זהב נפלה היום ב-7.5% ובסך הכל מחירה ... דורון תורג'מן, מנכ"ל אינטרנט זהב ובי קומיוניקיישנס, מסר בתגובה: "מצבן הפיננסי של שתי החברות שאני מנהל טוב מאוד, לוחות הסילוקין של איגרות החוב שלהן פרוסים היטב ולטווח ארוך, כל מניות אינטרנט בבי-קום וכל מניות בי-קום בבזק אינן משועבדות, לשתי החברות שווי נכסי נקי חיובי מאוד וגבוה מאוד, דירוגי חוב גבוהים והגמישות הפיננסית של שתיהן היא חזקה ביותר ...and more »


הכי מיוחדת: מי אמר שכל טבעות האירוסין נראות אותו דבר? - mako
2017-06-25

makoהכי מיוחדת: מי אמר שכל טבעות האירוסין נראות אותו דבר?makoעד לא מזמן נדמה היה שמגוון האפשרויות לטבעת האירוסין מצומצם מאוד ועשוי על פי אותה תבנית – רצועת זהב צהוב או לבן בשילוב יהלום משמעותי במרכזה. בשנים האחרונות הולכת ומתגבשת ההכרה בכך שה-טבעת צריכה להתאים באופן אישי ומושלם לזו שעונדת אותה. יותר ויותר רשתות ומעצבים מציעים אפשרויות שמתרחקות מהבחירה הקלאסית והבנאלית, מה שפותח עולם שלם של אפשרויות אך במקביל עלול גם להציב אתגר לא פשוט למר-מושלם במעמד הבחירה. כדי להפוך את התהליך להרבה יותר פשוט, איגדנו את כל טבעות האירוסין הכי מיוחדות והכי יפות במקום אחד. כי למה ...


לאומי >> הפער בין הריביות המוניטאריות של ארה"ב ושל ישראל צפוי להמשיך ולהתרחב גם במחצית השנייה של שנת 2017 - Funder (הודעות לעיתונות)
2017-06-24

Funder (הודעות לעיתונות)לאומי >> הפער בין הריביות המוניטאריות של ארה"ב ושל ישראל צפוי להמשיך ולהתרחב גם במחצית השנייה של שנת 2017Funder (הודעות לעיתונות)אנו ממשיכים להמליץ על אחזקת חסר בענף האנרגיה בחו"ל מתוך הערכה שהתמחור בענף גבוה בהנתן הסביבה הנוכחית של מחירי הנפט, ושההסתברות להתייקרות ארוכת טווח במחירי הנפט הינה נמוכה. שבוע המסחר בבורסת תל אביב הסתיים בירידות שערים, בדומה למגמה מעבר לים. גם בישראל, כמו במדד העולמי, ענף האנרגיה הוביל את ירידות ... מדד הסחורות הכללי ירד השבוע בכ-1.6%. מחיר הנפט מסוג WTI ירד בסיכום השבוע בכ-2.7%, למחיר הנמוך ביותר מאז נובמבר (לפני הסכם קיצוץ התפוקה). עיקר הירידה נרשמה לאחר שפורסם כי מלאי הנפט בארה"ב ירד ב-1.7 מיליון ...and more »


נעילה בבורסת ת"א: בזק נפלה ב-4.8% ואיבדה 910 מיליון שקל משוויה - ynet ידיעות אחרונות
2017-06-20

ynet ידיעות אחרונותנעילה בבורסת ת"א: בזק נפלה ב-4.8% ואיבדה 910 מיליון שקל משוויהynet ידיעות אחרונותלמרות הקיפאון בתקציב במדינת ניגריה, אחד מאזורי הפעילות המרכזים של שיכון ובינוי מקבוצת אריסון, האנליסט עוז לוי, מנהל המחקר של אייפקס קפיטל, הוציא היום המלצת קנייה לחברה באפסייד של 18% על מחיר השוק. לוי העניק למניה מחיר יעד של 10.28 שקל: "החברה רושמת גידול משמעותי בצבר ההזמנות מחוץ לניגריה, בזכות 3 סגירות פיננסיות שביצעה אשתקד של מגה פרויקטים בארה"ב, קולומביה ואשלים. השנה עשויה החברה להשלים סגירה פיננסית לפרויקט צאלים ולמגה פרויקט באוגנדה, להתמודד במגה פרויקטים נוספים בארה"ב ולהמשיך לנהל חשיפות למטבע ...הפרוטוקלים של עסקת בזק-יס נחשפים: מי דאג לשאול אלוביץ'?TheMarkerת”א סגרה בירידות קלות בצל הנפילות במניות בזק ובמחיר הנפטספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)all 67 news articles »


בעקבות הירי: מחיר הזהב מבצע תנועה חדה למעלה - Bizportal
2017-06-14

Bizportalבעקבות הירי: מחיר הזהב מבצע תנועה חדה למעלהBizportalזהב. החוזים עתידיים על הזהב מבצעים כעת מהלך חזק למעלה ומוסיפים 1% למעלה. מתוך כך, מחיר אונקייה מגיע לכדי 1,280 דולר לאונקייה. המגמה מופיעה ברקע לשלל דיווחי מאקרו בארה"ב שהיו רחוקים מלעמוד בציפיות השוק. מדד המחירים לצרכן, למשל, הציג עלייה קלה בשיעור של 0.1% בחודש מאי לעומת צפי לעלייה כפולה מכך. כמו כן, המכירות הקמעונאיות של מוצרי הליבה הציגו היום ירידה מפתיעה בשיעור של 0.3% בחודש מאי, לעומת צפי השוק לעליה בשיעור של 0.1%. רוצה לקבל עדכונים חמים בזמן אמת? הירשם לניוזלטרים של ביזפורטל. נציין כי הזהב שיפר ...


שעונים לגבר: הבחירה הנכונה לשנת 2017 - ישראל היום
2017-06-05

ישראל היוםשעונים לגבר: הבחירה הנכונה לשנת 2017ישראל היוםמחיר: 2100 ₪; שעון יד לגבר 3560MK - אנלוגי, בעל רצועת זהב מתכתית, צלילה עד 50 מטר, שעון יד מוזהב משובץ ספרות רומיות. מחיר: 1800 ש”ח. ארמני – אמפוריו ארמני נחשב בעולם כשם נרדף למעצב שעוני יד לגברים אופנתיים מובילים ואיכותיים. שעוני היד מבית אופנה זה נחשבים אלגנטיים ויוקרתיים וידועים כשעוני יד בעלי עיצוב נקי ואלגנטי. השעונים מיוצרים כך שיתאימו לגברים בעלי סגנונות חיים שונים ובגילאים שונים. דגמים השעונים הספורט אלגנט: שעוני גברים מדגם 1404AR - אנלוגי, אבזם push button, קרמי, בצבע לבן, דגם עדין. מחיר: 3300 ...


העקשה זהב

כל המתכות היקרות, זהב, הוא הפופולרי ביותר של ההשקעה. המשקיעים בדרך כלל קונים זהב בתור מקלט בטוח גפה או נגד כל הכלכליים, הפוליטיים, החברתיים, או המטבע מבוסס המשברים. משברים אלה כוללים השקעה בשוק יורדת, אינפלציה, מלחמה, ועל אי שקט חברתי. גם משקיעים לקנות זהב של פעמים במהלך שור בשוק כדי להרוויח כלכלית

הרגילות benchmark עבור מחיר של זהב ידוע בתור הזהב של לונדון תיקון, א פעמיים יומי (טלפונית) בפגישה של נציגי חמש חברות מסחר-מטילים. יתר על כן, קיים מסחר פעיל זהב על בסיס תוך יום כתם מחיר, נגזר זהב המסחר בשווקים ברחבי העולם כפי שהם לפתוח ולסגור בכל שעות היום

היום, כמו כל השקעות ו סחורה, את מחירו של הזהב הוא בסופו של דבר מונעים על ידי היצע וביקוש. שלא כמו ברוב מצרך אחר, לרשותו של אגירה ועל משחק הרבה יותר גדול תפקיד המשפיע על המחיר, כי רוב זהב ממוקש מאי פעם, והוא עדיין קיים פוטנציאל יכול לבוא אל השוק עבור המחיר הנכון. נוכח כמות אדירה של זהב מאוחסן, לעומת השנתיים הייצור, מחירו של הזהב הוא מושפע בעיקר על ידי שינויים רגש, ולא שינויים הייצור השנתי. לדברי המועצה העולמית זהב שנתי מכרה זהב של הייצור במהלך השנים האחרונות כבר קרוב ל 2500 טון. מי הולך ל 3000 טון תכשיטים או תעשיה / ייצור שיניים, ו כ 500 טון הולכת קמעונאות משקיעים ו Exchange traded זהב הכספים. זה מתרגם את הביקוש השנתי זהב להיות 1,000 טון מעבר מעל שלי הייצור אשר באה ממרכז המכירות הבנק ועוד לרשותו.

הבנקים המרכזיים של קרן המטבע הבינלאומית לשחק תפקיד חשוב של מחיר הזהב. בסוף שנת 2004 הבנקים המרכזיים ושל ארגונים רשמיים שהתקיימו 19 אחוזים מכלל מעל הקרקע זהב כ-Gold הרשמית שומרת לעצמה. את וושינגטון על הסכם זהב (ליצן), אשר תאריכי מספטמבר 1999, גבולות זהב המכירות שלה חברים (אירופה, ארצות הברית, יפן, אוסטרליה, הבנק הבינלאומי של ההתנחלויות ושל קרן המטבע הבינלאומית) פחות מ -400 טון בשנה. הבנקים המרכזיים האירופית, כגון בנק אנגליה ו שוויצרי בנק לאומי, היו מוכרים מפתח של זהב על פני תקופה זו. אמנם הבנקים המרכזיים אינם זהב רוכשת בדרך כלל מודיעים מראש, חלק, כגון רוסיה, כבר הביעו עניין הגוברת שלהם זהב שומרת לעצמה שוב החל בסוף 2005. בתחילת שנת 2006, סין, אשר מחזיקה 1.3% בלבד שלה שומרת על זהב, הודיע כי הוא מחפש דרכים לשפר את מחזיר הרשמית שומרת על שלה. חלק bulls מקווה שזה האותות כי סין עשויה למקם יותר את אחזקותיו לתוך זהב בקנה אחד עם בנקים מרכזיים אחרים.

משקיעים באמצעות ניתוח היסוד macroeconomic לנתח את המצב, כולל מחוונים כלכליים בינלאומיים, כגון שיעורי צמיחה מהתמ"ג, אינפלציה, ריבית, הפרודוקטיביות ואת מחירי האנרגיה. הם היו מנתחים גם את סך כל האספקה הגלובלית זהב לעומת הביקוש. במהלך 2005 מועצת הזהב העולמית הכולל מוערך האספקה הגלובלית זהב להיות 3,859 טון ו הדרישה להיות 3754 טון, על מתן עודף של 105 טון. בעוד זהב ייצור לא סביר לשנות בעתיד הקרוב, בשל היצע וביקוש פרטיים בעלות גבוהה נוזלי ובכפוף שינויים מהירים. זה עושה זהב מאוד שונה מזה כמעט כל סחורה.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net