מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של זהב

גרף של מחירים הזהב בדולר לאונקיה

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על מחירי זהב

מדדי המניות בקנדה ירדו בנעילת המסחר; מדד קנדה TSX השיל - Investing.com Israel
2017-07-21

Investing.com Israelמדדי המניות בקנדה ירדו בנעילת המסחר; מדד קנדה TSX השילInvesting.com Israel... Energy Corp (TO:SPE) השילה מערכה 5.21% או 0.330 נקודות למחיר של 6.000, ומניית פרסיזיון דרילינג קורפ (TO:PD) סגרה בירידות של 4.50% או 0.18 נקודות עם מחיר של 3.82. מספר המניות היורדות עלה על מספר המניות שסגרו בעלייה במסחר בבורסת המניות של טורונטו עם 678 לעומת 405 בהתאמה, כש-125 נותרו ללא שינוי. מדד S&P/TSX 60 VIX, המודד את סטיית התקן הגלומה של האופציות על מדד קנדה TSX, נסחר בירידה של 0.34% וסגר במחיר של 11.76. החוזה על חוזים עתידיים על זהב למסירה בחודש אוגוסט הוסיף לערכו 0.67% או 8.39 וננעל במחיר של ...and more »


קבוצת זאפ משיקה את" זאפ נינג'ה"; פלטפורמת שירותים מתקדמת - YedaTech
2017-07-20

קבוצת זאפ משיקה את" זאפ נינג'ה"; פלטפורמת שירותים מתקדמתYedaTechחדש בעולמות השירותים בישראל: קבוצת זאפ, משיקה את זאפ נינג'ה, פלטפורמת שירותים מבוססת מיקום וזמינות של בעל העסק כולל שליחת הצעות מחיר בזמן אמת ובהתאם לצורך. הפלטפורמה פועלת לפי מודל SOD (service on demand) כשהשירות יתבצע באתר ייעודי ובאתר דפי זהב, המכיל מאגר של למעלה מ 400 אלף בעלי מקצוע ובאתרים נוספים תחת קבוצת זאפ. השירות נועד להבטיח למשתמשים מאגר איכותי של בעלי עסקים מקצועיים, הישר מהאינדקס המגוון והרחב של דפי זהב, לפי קטגוריה נדרשת ואשר זמינים עבורם לפי מיקום ומועד הגעה, כך ייהנו מחיסכון בזמן ומענה ...


אחוות נשים: מי התנשקה עם מיה דגן על הבמה? תודה שהצבעתם! איזו הופעה מצפה לנו בתכנית הסיום של "מועדון לילה"? בראשון ב-21:00 נגלה - mako
2017-07-19

makoאחוות נשים: מי התנשקה עם מיה דגן על הבמה? תודה שהצבעתם! איזו הופעה מצפה לנו בתכנית הסיום של "מועדון לילה"? בראשון ב-21:00 נגלהmakoאבל כמו ישראלים טובים, אי אפשר שלא להתלונן על מחיר הכרטיסים והצפיפות בפארקים השונים, ולכן ב"מועדון לילה" מצאו פתרון יצירתי. אז תתרווחו לכם בגולדן רינג הפרטי בסלון וצפו באניה בוקשטיין מבצעת את כל הופעות הקיץ על במה אחת. מפרגן: שימי תבורי שר זהב. בחליפת סאטן לבנה ועם האישה שלצידו יהודית באומן, הזמר שימי תבורי הגיע ל"מועדון לילה", ועשה לנו פלאשבק לתקופה שבה המוזיקה המזרחית החלה לפרוח. שימי כמובן לא יכול היה להתעלם מההצלחה המטאורית של בנו, הפגין חוש הומור, ופירגן בביצוע משלו ללהיט "זהב" של סטטיק ובן אל ...


המסחר הסתיים בעליות; אינטרנט זהב ובזק נפלו - TheMarker
2017-07-19

TheMarkerהמסחר הסתיים בעליות; אינטרנט זהב ובזק נפלוTheMarkerמניית בזק (538 -1.77%) איבדה ב-2% - כשהחברות שנמצאות בקומות שמעליה בפירמידה של שאול אלוביץ' ירדו בשיעורים משמעותיים אף יותר: בי-קום (5,299 -3.65%) איבדה 4%, ואינטרנט זהב (2,531 -7.63%) צנחה ב-8%. מניית מפתחת התרופות הדואלית אופקו (2,303 +6.37%) זינקה ב-6% במחזור גבוה מעט מהממוצע, מפתחת האפליקציות מיי סייז (519.4 +31.86%) קפצה ב-32%, ומניית כיטוב פארמה (28.1 +5.24%) טיפסה ב-5% בהמשך לעלייה שרשמה אתמול בעקבות הודעה על הצלחה בניסוי פרה-קליני. אינסוליין (1,876 -14.34%) נפלה ב-14%. מחירי האג"ח השקליות ...and more »


הסוחר מוול סטריט מכריז: I'm a golden boy - TheMarker
2017-07-13

TheMarkerהסוחר מוול סטריט מכריז: I'm a golden boyTheMarkerב-2012 ו-2013, השנים הטובות של תכנית ה-Qualitative easing של הפד האמריקאי, עסק הבנק המרכזי בהדפסת דולרים בהיקף עצום של 85 מיליארד דולר בחודש על מנת לתמוך בכלכלה - מה שהוזיל את הדולר והטיס את מחיר אונקיית זהב עד לכ-1,900 דולר; כמה מהטריידים הרווחיים ביותר בקריירה שלי הגיעו מסחר באופציות על מחיר הזהב, אבל הם כנראה שייכים לפוסט אחר. מאז השתנתה המדיניות המוניטרית של הפד והזהב איבד הרבה מערכו, ובשנה האחרונה הוא נסחר באזור 1,300-1,200 דולר. את הביקוש הזה אפשר למדוד, בין היתר, בנפח של מכשירים פיננסיים המבוססים ...and more »


בזק חילקה דיווידנדים של 17 מיליארד שקל – שאול אלוביץ' לא ראה אגורה - TheMarker
2017-07-04

TheMarkerבזק חילקה דיווידנדים של 17 מיליארד שקל – שאול אלוביץ' לא ראה אגורהTheMarkerזאת כשרק באחרונה אושר הסכם דמי ניהול בגין גמול דירקטורים של מאות אלפי שקלים בשנה עבור הדירקטורים מטעם יורוקום באינטרנט זהב. יורוקום גם נהנית מדמי ניהול שנתיים מבזק של כ–5 מיליון שקל. ב–2010–2017 היו לאינטרנט זהב שלוש סדרות אג"ח. סך התשלומים לסדרה ב' בתקופה הזו הסתכמו ב–150 מיליון שקל, לבעלי אג"ח ג' שולמו 220 מיליון שקל ולבעלי אג"ח ד' שולמו כ–100 מיליון שקל — כלומר בסך הכל שולמו 470 מיליון שקל. דורון תורג'מן, מנכ"ל בי־קום ואינטרנט זהב, ציין בתגובה: "מחיר הבורסה אינו תמיד האינדיקציה היחידה לבחינת יצירת ...and more »


עצה ששווה זהב: למה כדאי לרוץ לקנות ביטוח סיעוד של קופות החולים - TheMarker
2017-07-03

TheMarkerעצה ששווה זהב: למה כדאי לרוץ לקנות ביטוח סיעוד של קופות החוליםTheMarkerלהלן עצת זהב: רוצו וקנו לעצמכם את ביטוח הסיעוד של קופת החולים שלכם, ועשו זאת לפני גיל 49. זהו הגיל האחרון שבו אפשר לרכוש את ביטוח הסיעוד של קופות החולים בתנאים המלאים שלו - הבטחה לתשלום של 5,500 שקל בחודש למטפל בבית, או 10,000 שקל בחודש לאשפוז במוסד, במשך חמש שנים - לפני שתנאי הביטוח מידרדרים עם עליית הגיל. המהלך הזה יבטיח לכם ביטוח סיעוד טוב, שתנאיו הוכתבו בידי רשות שוק ההון, ולכן הפוליסה היא הגונה, ובמחיר מצוין. רכישת ביטוח סיעוד בגיל 46–50 עולה 65 שקל בחודש במכבי ו-69 שקל בחודש בכללית. לפי נתוני אתר ...and more »


צלצול יקר: מספר טלפון שבו כל הספרות זהות שווה 50 אלף ש' - גלובס
2017-07-03

גלובסצלצול יקר: מספר טלפון שבו כל הספרות זהות שווה 50 אלף ש'גלובסכעת, כאמור, הסאגה עם המספר של עזרא הגיעה אל סיומה. את המספר המקורי, 5555555-05X, הוא לא יקבל בחזרה, ויסתפק ב"מספר יהלום" אחר, 2222222-05X, המוערך לפי הפשרה בסכום של 50 אלף שקל, את הסכום הזה כאמור תקבל גולן טלקום, ובתמורה היא תעביר לתובע "מספר זהב" אחר. "אני שמח שהמאבק המשפטי מול חברות הסלולר הסתיים עם ניצחון למרשי", אומר עו"ד יניב גבע, שמציין כי הנושא נידון ככל הנראה לראשונה בערכאות המשפטיות, ולפיכך הוא משקף מחיר רשמי ל"מספרי הזהב" שנסחרים באופן פרוץ בשוק, שתופס תאוצה רבה. ואכן, "מספרי זהב" או "מספרי ...and more »


קריסת אינטרנט זהב מסכנת את מקומה במדדים המובילים - כלכליסט
2017-07-02

כלכליסטקריסת אינטרנט זהב מסכנת את מקומה במדדים המוביליםכלכליסטשווי זה מעמיד את אינטרנט זהב במקום ה־101 בין מניות המתאימות למדדים הבכירים, כאשר הדירוג הסופי של המניות בעדכון הקרוב ייקבע, בין היתר, לפי ממוצע מחירי המניה בשבועיים הראשונים של יולי. כל מניה שתהיה מדורגת במקום ה־100 ומטה בדירוג הקובע תצא מהמדד, וכעת אלוביץ' צריך להתפלל שמניית אינטרנט זהב תוסיף לערכה ותשמור על סיכוייה להישאר במדדים. עדכון המדדים הקרוב מתבסס על שיעור אחזקות הציבור ב־30 ביוני; על מחיר המניות הממוצע מאתמול ועד 13 ביולי; ועל כמות המניות הרשומה ב־13 ביולי. אם אינטרנט זהב אכן תיפלט מת"א־90 ות ...


הפירמידה של אלוביץ' מתנדנדת - ומחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב בורחים - TheMarker
2017-06-25

TheMarkerהפירמידה של אלוביץ' מתנדנדת - ומחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב בורחיםTheMarkerביום חמישי ירד מחיר האג"ח ב-0.6% במחזור של 9.3 מיליון שקל וברביעי נרשמה ירידה של 0.2% במחזור של 3.3 מיליון שקל. מניית אינטרנט זהב נפלה היום ב-7.5% ובסך הכל מחירה ... דורון תורג'מן, מנכ"ל אינטרנט זהב ובי קומיוניקיישנס, מסר בתגובה: "מצבן הפיננסי של שתי החברות שאני מנהל טוב מאוד, לוחות הסילוקין של איגרות החוב שלהן פרוסים היטב ולטווח ארוך, כל מניות אינטרנט בבי-קום וכל מניות בי-קום בבזק אינן משועבדות, לשתי החברות שווי נכסי נקי חיובי מאוד וגבוה מאוד, דירוגי חוב גבוהים והגמישות הפיננסית של שתיהן היא חזקה ביותר ...and more »


העקשה זהב

כל המתכות היקרות, זהב, הוא הפופולרי ביותר של ההשקעה. המשקיעים בדרך כלל קונים זהב בתור מקלט בטוח גפה או נגד כל הכלכליים, הפוליטיים, החברתיים, או המטבע מבוסס המשברים. משברים אלה כוללים השקעה בשוק יורדת, אינפלציה, מלחמה, ועל אי שקט חברתי. גם משקיעים לקנות זהב של פעמים במהלך שור בשוק כדי להרוויח כלכלית

הרגילות benchmark עבור מחיר של זהב ידוע בתור הזהב של לונדון תיקון, א פעמיים יומי (טלפונית) בפגישה של נציגי חמש חברות מסחר-מטילים. יתר על כן, קיים מסחר פעיל זהב על בסיס תוך יום כתם מחיר, נגזר זהב המסחר בשווקים ברחבי העולם כפי שהם לפתוח ולסגור בכל שעות היום

היום, כמו כל השקעות ו סחורה, את מחירו של הזהב הוא בסופו של דבר מונעים על ידי היצע וביקוש. שלא כמו ברוב מצרך אחר, לרשותו של אגירה ועל משחק הרבה יותר גדול תפקיד המשפיע על המחיר, כי רוב זהב ממוקש מאי פעם, והוא עדיין קיים פוטנציאל יכול לבוא אל השוק עבור המחיר הנכון. נוכח כמות אדירה של זהב מאוחסן, לעומת השנתיים הייצור, מחירו של הזהב הוא מושפע בעיקר על ידי שינויים רגש, ולא שינויים הייצור השנתי. לדברי המועצה העולמית זהב שנתי מכרה זהב של הייצור במהלך השנים האחרונות כבר קרוב ל 2500 טון. מי הולך ל 3000 טון תכשיטים או תעשיה / ייצור שיניים, ו כ 500 טון הולכת קמעונאות משקיעים ו Exchange traded זהב הכספים. זה מתרגם את הביקוש השנתי זהב להיות 1,000 טון מעבר מעל שלי הייצור אשר באה ממרכז המכירות הבנק ועוד לרשותו.

הבנקים המרכזיים של קרן המטבע הבינלאומית לשחק תפקיד חשוב של מחיר הזהב. בסוף שנת 2004 הבנקים המרכזיים ושל ארגונים רשמיים שהתקיימו 19 אחוזים מכלל מעל הקרקע זהב כ-Gold הרשמית שומרת לעצמה. את וושינגטון על הסכם זהב (ליצן), אשר תאריכי מספטמבר 1999, גבולות זהב המכירות שלה חברים (אירופה, ארצות הברית, יפן, אוסטרליה, הבנק הבינלאומי של ההתנחלויות ושל קרן המטבע הבינלאומית) פחות מ -400 טון בשנה. הבנקים המרכזיים האירופית, כגון בנק אנגליה ו שוויצרי בנק לאומי, היו מוכרים מפתח של זהב על פני תקופה זו. אמנם הבנקים המרכזיים אינם זהב רוכשת בדרך כלל מודיעים מראש, חלק, כגון רוסיה, כבר הביעו עניין הגוברת שלהם זהב שומרת לעצמה שוב החל בסוף 2005. בתחילת שנת 2006, סין, אשר מחזיקה 1.3% בלבד שלה שומרת על זהב, הודיע כי הוא מחפש דרכים לשפר את מחזיר הרשמית שומרת על שלה. חלק bulls מקווה שזה האותות כי סין עשויה למקם יותר את אחזקותיו לתוך זהב בקנה אחד עם בנקים מרכזיים אחרים.

משקיעים באמצעות ניתוח היסוד macroeconomic לנתח את המצב, כולל מחוונים כלכליים בינלאומיים, כגון שיעורי צמיחה מהתמ"ג, אינפלציה, ריבית, הפרודוקטיביות ואת מחירי האנרגיה. הם היו מנתחים גם את סך כל האספקה הגלובלית זהב לעומת הביקוש. במהלך 2005 מועצת הזהב העולמית הכולל מוערך האספקה הגלובלית זהב להיות 3,859 טון ו הדרישה להיות 3754 טון, על מתן עודף של 105 טון. בעוד זהב ייצור לא סביר לשנות בעתיד הקרוב, בשל היצע וביקוש פרטיים בעלות גבוהה נוזלי ובכפוף שינויים מהירים. זה עושה זהב מאוד שונה מזה כמעט כל סחורה.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net