מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של נחושת

גרף של מחירים נחושת בדולר לפאונד

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לק"ג
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על מחירי נחושת

גורדי השחקים הישנים של מנהטן הופכים למגדלי יוקרה - גלובס
2017-10-16

גלובסגורדי השחקים הישנים של מנהטן הופכים למגדלי יוקרהגלובסכשהחלה ב-2012 מכירת הדירות במגדל הדירות ווקר טאואר (Walker Tower) - מגדל משרדים בסגנון ארט דקו משנות העשרים, ושבו שכנה בעבר ורייזון - נרשמו מחירי שיא, וכל 50 יחידות הדיור במגדל נמכרו תוך 14 חודשים, לדברי היזם. מגדל משרדים במס' 212 בשדרה החמישית שהפך למגדל דירות משך גם הוא מספר רב של קונים עשירים, כולל מפתח הנדל"ן צ'רלס קושנר והמיליארדר הטקסני אד ... דרומית לסנטרל פארק ובקרבת מלון פלאזה, ניצב בניין שעוצב בידי Warren & Westmore ונבנה ב-1921. הבניין בולט בגג הנחושת דמוי הפירמידה שלו ובסגנון הרנסנס הצרפתי ...


מדד המחירים ליצרן בסין מזנק - TheMarker
2017-10-16

מדד המחירים ליצרן בסין מזנקTheMarkerמדד המחירים ליצרן בסין טיפס לשיא של שישה חודשים בחודש שעבר, מה שהפתיע כלכלנים רבים. לפי נתוני משרד הסטטיסטיקה הממשלתי, מדד המחירים ליצרן עלה בספטמבר ב-6.9% ...and more »


המלחמה של סין בזיהום האוויר עשויה לזעזע את שוק הסחורות - TheMarker
2017-09-26

TheMarkerהמלחמה של סין בזיהום האוויר עשויה לזעזע את שוק הסחורותTheMarkerתוכניתה של סין להילחם בזיהום האוויר בחורף עשויה להיות האירוע הבא שיטלטל את שוק הסחורות, ומפעלים עשויים להיסגר בגלל הגבלות על תחבורה ובנייה, לפי בנק מורגן סטנלי. "המדיניות הזו היא חסרת תקדים", מסר צוות האנליסטים של מורגן סטנלי, ביניהם טום פרייס, ביום שני. הבנק העלה את התחזיות למחירי רוב המתכות. קרוב לוודאי שהמשקיעים ינהגו בזהירות וימתינו לראות את היקף ותזמון המהלכים למניעת זיהום אוויר בסין, שיכולים לכלול שיבוש עבודת הנמלים, רכבות וכן סגירת מפעלי פלדה ואלומיניום, טוען הבנק. אספקת המתכות מהיצרנית המובילה ...


טבע השלימה את מכירת חטיבת בריאות האשה - במחיר גבוה מהתחזיות - TheMarker
2017-09-18

TheMarkerטבע השלימה את מכירת חטיבת בריאות האשה - במחיר גבוה מהתחזיותTheMarkerמכירה זו מצטרפת למכירת התקן הנחושת התוך רחמי Paragard תמורת 1.1 מיליארד דולר שהוכרזה בשבוע שעבר. התמורה תשמש במלואה להקטנת החוב הפיננסי נטו של טבע, שהסתכם ב-35.1 מיליארד דולר נכון לסוף יוני 2017 ושרובו נוצר ברכישת חברת אקטוויס ... רנדל סטניקי, אנליסט ב-RBC, הוריד את המלצתו למניית טבע ל"תשואת חסר" ואת מחיר היעד למניית טבע מ-21 ל-15 דולר - שנמוך ב-7% ממחיר הפתיחה של המניה בבורסה של ניו יורק. סטניקי הסביר את הורדת ההמלצה בכך שלהערכתו המפנה העסקי בטבע יהיה ממושך, גם משום שבפני מנכ"ל טבע החדש, קאר שולץ ...and more »


ירידה בביקושים למתכות הביאה לשפל של 4.5 שנים בהכנסות הרבעוניות של סקופ - TheMarker
2017-08-28

TheMarkerירידה בביקושים למתכות הביאה לשפל של 4.5 שנים בהכנסות הרבעוניות של סקופTheMarkerמשווקת מוצרי המתכת בישראל ובחו"ל סקופ (9,431 -0.51%) סבלה ברבעון החולף מירידת ביקושים למוצריה - מה שמנע ממנה להעלות מחירים, למרות עליית מחירי המתכות בעולם. סקופ, שבשליטת היו"ר שמואל שילה (45%), משמשת כמרכז לוגיסטי לאספקת מוצרי מתכת ופלסטיקה הנדסית, ומהווה "One Stop Shop" המספקת מגוון של כ-80 אלף מוצרים מסוגי אלומיניום, פלדה, נחושת ועוד. החברה דיווחה על מכירות בהיקף של כ-300 מיליון שקל בלבד ברבעון השני של 2017, לעומת כ-325.8 מיליון שקל ברבעון הראשון של השנה - ירידה של 8%. סך המכירות הרבעוניות הוא הנמוך ...


נעילה יציבה בוול סטריט: הנפט נחלש ב-3%, הנחושת בשיא מאז נובמבר 2014 - ynet ידיעות אחרונות
2017-08-21

נעילה יציבה בוול סטריט: הנפט נחלש ב-3%, הנחושת בשיא מאז נובמבר 2014ynet ידיעות אחרונותמחירי היבוא בארה"ב עלו ב-0.1% ביולי וב-1.5% ב-12 החודשים האחרונים. בלידר שוקי הון סבורים שקיימת ציפייה שעלייה במחירי היבוא שבצריכה הפרטית עקב הפיחות בדולר תביא לעלייה מסוימת באינפלציה, למרות שמשקל היבוא בתוצר בארה"ב עומד על 12% בלבד. "התעשיינים בארה"ב אופטימיים (אולי גם עקב הפיחות בדולר) ומסתמן שיפור בנתוני הצריכה הפרטית. יחד עם זאת, עקב ההתמתנות באינפלציה אין אנו צופים העלאת ריבית בארה"ב לפני תחילת 2018", אמרו הכלכלנים. "המתיחות בחזית צפון קוריאה צפויה להמשיך ללוות אותנו, בשעה שארה"ב ודרום קוריאה ...and more »


הנזק שערבה מיינס גורמת לממשלה - TheMarker
2017-07-20

TheMarkerהנזק שערבה מיינס גורמת לממשלהTheMarkerלנגד עיניה של הוועדה עמדו רווחי העתק של כיל בין 2010 ל–2015 על רקע האמרת מחירי האשלג העולמיים, והדרישה של הציבור לקבל נתח גדול יותר מרווחים אלה. בפועל, כל מסקנותיה של ועדת ששינסקי 2 כוונו למיסוי של כיל, אבל בשל החשש לעתירה לבג"ץ כנגד חקיקה המותאמת למידותיה של חברה יחידה, נקבע כי כללי המיסוי יחולו על כל משאבי הטבע בישראל. מעשית, מחוץ לים המלח יש רק עוד משאב יחיד שנכרה בארץ: הנחושת בתמנע. זאת ועוד, כדי להימנע מתחושת רדיפה מכוונת נגד כיל, ההמלצות של ועדת ששינסקי 2 כללו פשרה: על כיל הוטל מס רווחי יתר, אבל ...יועמ"ש האוצר נגד החרגת ערבה מיינס מששינסקי 2כלכליסטall 3 news articles »


"החומרים הטכנולוגיים" שעלולים להיעלם מכדור הארץ - ynet ידיעות אחרונות
2017-07-06

ynet ידיעות אחרונות"החומרים הטכנולוגיים" שעלולים להיעלם מכדור הארץynet ידיעות אחרונותמלבד השימוש המסורתי יותר במכונות, מנועים, בנייה וברשת החשמל המרכזית, כיום בכל הטלפונים החכמים, המחשבים והמסכים, הנחושת משמשת מרכיב מרכזי בעיקר בחיווט והולכת חשמל בין מרכיבי המכשיר. על פי המודל שהוצג במחקר הזה ועל פי מחקרים נוספים שהובאו כתימוכין לטענה, אם צריכת הנחושת תמשיך לגדול כמו בשנים האחרונות בגלל גידול באוכלוסיית העולם ועליית ברמת החיים, תוך שניים או שלושה עשורים יורגש מחסור משמעותי במתכת הזו שיוביל לעליות מחירים של מוצרים רבים שנחשבים כיום מוצרי צריכה בסיסיים. החוקרים מזהירים שאי אפשר להמתין עם ...and more »


יבשת האפשרויות הבלתי מוגבלות - פורבס ישראל
2017-04-10

פורבס ישראליבשת האפשרויות הבלתי מוגבלותפורבס ישראלהם הגיעו לביקור ראשון בארץ, בתקווה לגייס השקעות ישראליות, שיעזרו לזמביה להיחלץ מהמשבר הכלכלי הקשה שבו היא נמצאת בשל נפילת מחירי הנחושת - משאב הייצוא העיקרי שלה. הרומן עם זמביה, מדינה של 16 מיליון תושבים בדרומה של יבשת אפריקה, החל עוד לפני כשנה, זמן קצר לאחר בחירתו של לונגו לנשיאות, אז נפתחה לראשונה בארץ שגרירות זמביה. היקף הסחר בין המדינות מצומצם למדי ומגיע כיום לכמה מאות מיליוני דולרים בשנה, אך נראה כי לונגו יוצא מגדרו כדי שהמספרים הללו יגדלו באופן משמעותי. במפגש עם אנשי עסקים ישראלים, שארגנו מכון ...


האדומה האדומה הזאת - mako
2017-03-22

האדומה האדומה הזאתmako"מספיק פריט אחד עשוי נחושת כדי לספק מראה שונה וייחודי לחלל כולו". עם זאת מזהיר בן צבי כי מאחר שמדובר בחומר בעל מראה דומיננטי, חשוב לשלבו בצורה מאוזנת על מנת שלא ליצור עומס ויזואלי בחלל. נחושת, ברז חמת, מחיר מומלץ החל מ-1500 שקל ברז חמת, מחיר מומלץ החל מ-1,500 שקל | צילום: מלנית גל נחושת, ברז חמת, מחיר מומלץ החל מ-1500 שקל ברז חמת, מחיר מומלץ החל מ-1,500 שקל | צילום: מלנית גל נחושת, גוף תלוי מתכתי של טום דיקסון, החל מ- 4,822 שקל, להשיג גוף תלוי מתכתי של טום דיקסון, החל מ-4,822 שקל, קרני תכלת | צילום: יח ...


העקשה נחושת

שיא נחושת היא נקודת הזמן שבה המקסימלי גלובל נחושת ייצור הדולר היא הגיעה. מאז נחושת הוא משאב מוגבל, בשלב מסוים בעתיד תהיה הפסקת הייצור, ועל כמה זמן קודם לכן הייצור תגיע מקסימלית. מתי זה יתרחש הוא עניין של מחלוקת. שלא כמו מאובן דלק, אם כי, נחושת היא scrapped ו לעשות בה שימוש חוזר. נחושת היא בין החשובות ביותר מתכות תעשייתיות. נחושת משמשת כוח כבלי חשמל, כבלי נתונים, ציוד חשמלי, רכב radiators, קירור ו קירור צנור, חום exchangers, פגז ארטילריה casings, צינורות מים, וכן תכשיטים.

נחושת הייתה בשימוש לפחות 10,000 שנים, אבל יותר מ 95 אחוז כל פעם ממוקש נחושת ו smelted כבר מאז 1900 שחולצו. כמו הודו וסין גזע כדי לגמור עם המערב, נחושת נהיה בכמות לא מספקת, שמוביל גדל המחירים ו גידול גניבת נחושת. צפון אמריקה לבד ממוקש 164 מיליון טון מטרי של חום אדמדם-מתכת.

מחיר נחושת פגע את הרמה הגבוהה ביותר אי פעם ב 6 במרץ, 2008 על לונדון Metal Exchange (LME), surging 5.8 אחוזים במהלך יום המסחר הקודם 4.02 דולר לכל חצי קילו. את הרשומה הקודם נקבע ב -12 במאי, 2006 בשעה 3.98 דולר לכל חצי קילו. הבינלאומי נחושת מחיר גדל במהירות בתחילת שנת 2008, עולה 23 אחוזים בחודש פברואר 2008, ולאחר מכן נדחה 40% לפני דצמבר 2008, ו הגיעו $ 1.30 על ידי הסיום של השנה.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net