מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של נחושת

גרף של מחירים נחושת בפאונד לפאונד

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לק"ג
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר ביורו
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על מחירי נחושת

4 הדרכים לפתור את פלונטר האמוניה - כלכליסט
2017-08-02

כלכליסט4 הדרכים לפתור את פלונטר האמוניהכלכליסטבתגובה להודעה הכריז יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן כי ישבית מפעלים באזור הדרום אם לא יימצא פתרון לעובדים. "מספיק עם הסחבת והברברת", אמר ניסנקורן. "די למופע האיוולת שקשור לטיפול בחיפה כימיקלים, מאות משפחות וכל כלכלת ישראל משלמות על כך מחיר כבד. אני מצפה מהצדדים, בהם נציגי הממשלה ובעלי .... גרונר נקט עמדה דומה בסוגיית ערבה מיינס, מפעל הנחושת שמוקם בימים אלו בדרום. אלא שבחודשיים האחרונים חלה תפנית והוא ניתק מגע. גרונר מסר בתגובה כי אינו קשור לנושא ואינו מטפל בו. Sponsored Comments are paid messages in response ...and more »


נגב של כוכבים: מה צפוי באירועי לילות מדבר 2017? - עכבר העיר
2017-07-27

עכבר העירנגב של כוכבים: מה צפוי באירועי לילות מדבר 2017?עכבר העירמחירים: סיור בכפר ובמערה, ארוחת ערב ותצפית כוכבים: 100 שקלים למבוגר, 50 שקלים לילד. סיור בכפר ובמערה, ארוחת ערב, תצפית כוכבים, סיור עששיות, לינה וארוחת בוקר: 220 שקלים למבוגר, 110 שקלים לילד (גילאים 3-12). לפרטים נוספים: 054-7969576. סיור שקיעה וסדנת ... הביקור מתחיל בצפייה במיצג מולטימדיה המספר על אורח החיים של כורי הנחושת בתקופה המצרית, הסיור עובר בין "יצירות טבע" מפתיעות. מתחילים ב"קשתות" - מסלול רגלי קצר הכולל זחילה בפיר נחושת עתיק שעל קירותיו נטיפי טורקיז, סיור לילי ב"דרך האור והחושך", ביקור במקדש ...and more »


עשה זאת בעצמו: ספר בריטי בנה רצפה מחומר בלתי רגיל - ישראל היום
2017-07-25

ישראל היוםעשה זאת בעצמו: ספר בריטי בנה רצפה מחומר בלתי רגילישראל היוםריץ' הולטמן, ספר ומעצב שיער, קיבל הצעת מחיר של 1,000 לירות סטרלינג מבעל מקצוע כשרצה לשפץ את הרצפה במספרה שלו. הולטמן חשב שמדובר בסכום שערורייתי והחליט לעשות את העבודה בעצמו. 70 אלף מטבעות של פני אחד. הולטמן המיר 700 לירות שטרלינג בבנק עבור 70 אלף מטבעות של פני בודד והחל לרצף את רצפת החנות במטבעות הנחושת הזעירים. והתוצאה מרהיבה. "רצינו רצפה חדשה אבל המחיר היה יקר מידי. רצינו לעשו תמשהו טיפה בלתי רגיל והתחלתי לחפש אחרי כל מיני רעיונות בלתי שגרתיים ברחבי הרשת", סיפר ריץ' ל"דיילי מייל" הבריטי. הרצפה המיוחדת ...


המלחמה הסודית על האינטרנט המהיר: בישראל כבר יש מי שיכול לגלוש במהירות של 1 ג'יגה - TheMarker
2017-07-23

TheMarkerהמלחמה הסודית על האינטרנט המהיר: בישראל כבר יש מי שיכול לגלוש במהירות של 1 ג'יגהTheMarkerההודעה מפרטת כי מחיר החיבור לאינטרנט (תשתית בתוספת ספק) הוא 100 שקל לחודש, "עם נתב בהשאלה ללא עלות והתקנת טכנאי גם ללא עלות". בצמוד להודעה מופיע צילום מסך שהעלה לקוח מ–Speedtest, אתר בדיקות מהירות באינטרנט, שלפיה הלקוח נהנה מגלישה ... הסיבים מגיעים עד הבניין או העמוד בחצר, אך שם הסיב מתחבר למעין נתב, והתקשורת עד בית הלקוח נעשית באמצעות זוג כבלי הנחושת הישנים והטובים, שמחברים את רוב הבתים בישראל לשירות הטלפון של בזק. היתרון של הטכנולוגיה הזאת הוא פרישה מהירה: לא צריך להיכנס לבית הלקוח, אלא מספיק להניח ...and more »


יועמ"ש האוצר נגד החרגת ערבה מיינס מששינסקי 2 - כלכליסט
2017-07-19

כלכליסטיועמ"ש האוצר נגד החרגת ערבה מיינס מששינסקי 2כלכליסטאולם לפי גורמים באוצר, ייתכן כי כחלון יקבל את עמדת היועצים המשפטיים ולא יתמוך בהצעה. לפחות כרגע נראה כי כחלון יהיה בסופו של דבר זה שיידרש להכריע אם לפתוח את חוק שישנסקי 2, או לא. עוד בשלבים המוקדמים של גיבוש חוק שישנסקי 2 נערכו דיונים רבים עם ערבה מיינס. בעקבות איומי החברה כי תעזוב את הארץ, הוחלט להעניק לה מגן מס של 680 מיליון שקל עבור הוצאות מהשנים האחרונות שלא היו אמורות להיכלל בששינסקי 2. ההערכות הן שלפי מחירי הנחושת החברה לא תידרש לשלם כלל מס לפי מתווה ששינסקי כאשר תתחיל לכרות. אלא שלטענת החברה ...הנזק שערבה מיינס גורמת לממשלהTheMarkerall 3 news articles »


"החומרים הטכנולוגיים" שעלולים להיעלם מכדור הארץ - ynet ידיעות אחרונות
2017-07-06

ynet ידיעות אחרונות"החומרים הטכנולוגיים" שעלולים להיעלם מכדור הארץynet ידיעות אחרונותמלבד השימוש המסורתי יותר במכונות, מנועים, בנייה וברשת החשמל המרכזית, כיום בכל הטלפונים החכמים, המחשבים והמסכים, הנחושת משמשת מרכיב מרכזי בעיקר בחיווט והולכת חשמל בין מרכיבי המכשיר. על פי המודל שהוצג במחקר הזה ועל פי מחקרים נוספים שהובאו כתימוכין לטענה, אם צריכת הנחושת תמשיך לגדול כמו בשנים האחרונות בגלל גידול באוכלוסיית העולם ועליית ברמת החיים, תוך שניים או שלושה עשורים יורגש מחסור משמעותי במתכת הזו שיוביל לעליות מחירים של מוצרים רבים שנחשבים כיום מוצרי צריכה בסיסיים. החוקרים מזהירים שאי אפשר להמתין עם ...and more »


יבשת האפשרויות הבלתי מוגבלות - פורבס ישראל
2017-04-10

פורבס ישראליבשת האפשרויות הבלתי מוגבלותפורבס ישראלהם הגיעו לביקור ראשון בארץ, בתקווה לגייס השקעות ישראליות, שיעזרו לזמביה להיחלץ מהמשבר הכלכלי הקשה שבו היא נמצאת בשל נפילת מחירי הנחושת - משאב הייצוא העיקרי שלה. הרומן עם זמביה, מדינה של 16 מיליון תושבים בדרומה של יבשת אפריקה, החל עוד לפני כשנה, זמן קצר לאחר בחירתו של לונגו לנשיאות, אז נפתחה לראשונה בארץ שגרירות זמביה. היקף הסחר בין המדינות מצומצם למדי ומגיע כיום לכמה מאות מיליוני דולרים בשנה, אך נראה כי לונגו יוצא מגדרו כדי שהמספרים הללו יגדלו באופן משמעותי. במפגש עם אנשי עסקים ישראלים, שארגנו מכון ...


דאו ג'ונס ננעל בשיא, בשבוע הטוב ביותר שלו זה חמש שנים - כלכליסט
2016-11-11

כלכליסטדאו ג'ונס ננעל בשיא, בשבוע הטוב ביותר שלו זה חמש שניםכלכליסט13:20 - מחירי הנחושת וחברות התשתיות בראלי. ההבטחה של טראמפ לבנות מחדש את תשתיות ארה"ב מניע ראלי שמחירי המתכות התעשייתיות, ובפרט בנחושת. הנחושת עולה כעת ב-5.3%, והיא בדרך להשלים ראלי שבועי של 19%. העליות בנחושת החלו על בסיס ספקולטיבי לפני הבחירות - אך כעת מונעות מצפי מוצק יותר להשקעות בבנייה ויציאה לפרויקטי תשתית נרחבים בארה"ב. השקעה מוגברת בתשתיות בארה"ב יכולה להעלות משמעותית את הדרישה לנחושת בשנים הקרובות. גם חברות כמו קאטרפילר( 107.03 0.95%) (יצרנית הציוד התעשייתי) נהנות מהמגמה - והיא צפויה לשלים ...


משרד האוצר מעכב תוספת מענק שאושר למיזם הנחושת בתמנע שעלול להיסגר - TheMarker
2016-10-31

TheMarkerמשרד האוצר מעכב תוספת מענק שאושר למיזם הנחושת בתמנע שעלול להיסגרTheMarkerועדת הארבעה מצאה כי הפגיעה במיזם הנחושת נובעת מכך שנוסחת רווחי היתר מתאימה למשאב טבע שאינו מתכלה, כמו אשלג, ולא למשאב מתכלה, כמו נחושת, שלאחר תחילת הכרייה צפוי לפעול 14 שנה עד לסיום הנחושת במכרות. ירידה מתמשכת מחיר הנחושת בבורסת הסחורות של ניו יורק, בדולרים לפאונד. לאור הצפי לתקבולי מס בסך 700 מיליון שקל לאורך חיי המיזם - ממס חברות, מס רווחי יתר ותמלוגים, תעסוקה ישירה ל-450 עובדים ועקיפה למאות עובדים נוספים - הסכים צוות הארבעה על תוספת מענק בסך 80 מיליון שקל לחברה. "מוצע, כי מקורות התקציב להגדלת המענק ...


גולדמן סאקס: "שוק הנחושת עומד בפני סערה" - The Marker
2016-08-07

The Markerגולדמן סאקס: "שוק הנחושת עומד בפני סערה"The Markerשוק הנחושת העולמי עומד בפני סערה, כך לפי תחזית של גולדמן סאקס, אשר צופה כי מחיר המתכת יצנח ל-4,000 דולר לטונה בתוך שנה על רקע הגידול בהיצע, העלויות הנמוכות ליצרניות והירידה בביקוש. "התחזית של החברה וההערכות שלנו מראים שהנחושת נכנסת לעין הסערה של ההיצע", כתבו אנליסטים בגולדמן סאקס, בהם מקס לייטון ויובין פו בדו"ח ביום שישי. המשמעות של 4,000 דולר לטונה היא ירידה של 17% ממחיר הסגירה של הנחושת ביום שישי בבורסת המתכות של לונדון. מכרה נחושת באלברטה, קנדה עמוד 43 מכרה נחושת באלברטה, קנדהבלומברג. הנחושת השתרכה ...


העקשה נחושת

שיא נחושת היא נקודת הזמן שבה המקסימלי גלובל נחושת ייצור הדולר היא הגיעה. מאז נחושת הוא משאב מוגבל, בשלב מסוים בעתיד תהיה הפסקת הייצור, ועל כמה זמן קודם לכן הייצור תגיע מקסימלית. מתי זה יתרחש הוא עניין של מחלוקת. שלא כמו מאובן דלק, אם כי, נחושת היא scrapped ו לעשות בה שימוש חוזר. נחושת היא בין החשובות ביותר מתכות תעשייתיות. נחושת משמשת כוח כבלי חשמל, כבלי נתונים, ציוד חשמלי, רכב radiators, קירור ו קירור צנור, חום exchangers, פגז ארטילריה casings, צינורות מים, וכן תכשיטים.

נחושת הייתה בשימוש לפחות 10,000 שנים, אבל יותר מ 95 אחוז כל פעם ממוקש נחושת ו smelted כבר מאז 1900 שחולצו. כמו הודו וסין גזע כדי לגמור עם המערב, נחושת נהיה בכמות לא מספקת, שמוביל גדל המחירים ו גידול גניבת נחושת. צפון אמריקה לבד ממוקש 164 מיליון טון מטרי של חום אדמדם-מתכת.

מחיר נחושת פגע את הרמה הגבוהה ביותר אי פעם ב 6 במרץ, 2008 על לונדון Metal Exchange (LME), surging 5.8 אחוזים במהלך יום המסחר הקודם 4.02 דולר לכל חצי קילו. את הרשומה הקודם נקבע ב -12 במאי, 2006 בשעה 3.98 דולר לכל חצי קילו. הבינלאומי נחושת מחיר גדל במהירות בתחילת שנת 2008, עולה 23 אחוזים בחודש פברואר 2008, ולאחר מכן נדחה 40% לפני דצמבר 2008, ו הגיעו $ 1.30 על ידי הסיום של השנה.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net