מחיר.זהב.נט - יומי טבלת מחרים של נחושת

מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

יומי טבלת מחרים של נחושת

גרף של מחירים נחושת בדולר לפאונד

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לק"ג
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד
 
גרף מקסימליתגרף 1 שנהגרף 6 חודשים
 

חדשות על מחירי נחושת

This RSS feed URL is deprecated
2018-08-19

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


לא כל סחורה זהב - כלכליסט
2018-07-30

כלכליסטלא כל סחורה זהבכלכליסטכך, למשל, חוזים עתידיים על זהב ירדו מתחילת השנה ב־7%, על הנחושת ב־17% ועל סוכר ב־26%. במקביל, החוזים על נפט גולמי מסוג WTI רשמו עלייה של 14%, על חיטה ב־11% ועל ניקל ב־9%. על אף הביצועים הלא טובים של הסחורות מתחילת השנה, גולדמן דבק בעמדה שורית לגביהן. ... לדעת הבנק, מחירי הנפט יעלו במחצית השנייה של 2018, תוך תנודתיות מוגברת בשל הסנקציות המחודשות על איראן. לפי גולדמן, ההסלמה במלחמות הסחר לא תשפיע על הנפט באופן משמעותי השנה, אך ב־2019 היא תיצור סיכונים לתחזית ביקושי הנפט; הסיכונים של מלחמות הסחר כבר ...


נעילה יציבה בוול סטריט; מיקרוסופט עלתה ב-1.8%, GE איבדה 4.5%, הנפט מעל 70 דולר - כלכליסט
2018-07-20

כלכליסטנעילה יציבה בוול סטריט; מיקרוסופט עלתה ב-1.8%, GE איבדה 4.5%, הנפט מעל 70 דולרכלכליסטמוקדם יותר ירד הדולר בעקבות אמירתו של דונלד טראמפ שאינו מרוצה מהעלאת שיעורי הריבית ע"י הבנק הפדרלי, מה שנתפס כהגברת רמת ההתערבות הפוליטית בבנק האמריקאי המרכזי. במקביל, עונת הדוחות נמצאת בשיאה, עם תמונה מעורבת עד כה, שמספיקה כדי להניע מניות אמריקאיות בחזרה לכיוון השיא שלהן שנקבע בינואר. בד בבד ממשיכים מחירי הנחושת לרדת אחרי הנפילה שלה אתמול, ומחיר חבית נפט גולמי מסוג WTI עלתה אל מעל ל-69 דולר. בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >> ...and more »


מנחושת, דרך נפט ועד זהב: מדוע צונחות הסחורות - כלכליסט
2018-07-19

כלכליסטמנחושת, דרך נפט ועד זהב: מדוע צונחות הסחורותכלכליסט"הנחושת תעלה". כלכלני סיטי התייחסו למחירי הנחושת, אשר נחשבת לברומטר למצב הכלכלה. בסיטי פרסמו תחזית פסימית לטווח הקצר ואופטימית לטווח הארוך. "אנחנו מביטים אל מעבר למלחמת הסחר וההשלכות בשוק הנחושת וסבורים כי בטווח הארוך מחירי הנחושת הנוכחיים של 6,000 דולר לטונה לא קרובים אפילו למחיר שיאפשר לשוק להגיע לשיווי משקל", כותבים האנליסטים של הבנק. "הנחושת צפויה לעלות בביצועיה על רוב הסחורות האחרות שאנו סוקרים במהלך העשור הקרוב עקב היעדר צמיחה בשיעורי הכרייה ועלייה ביקושים". מפעל נחושת צילום: בלומברג ...


מחירי עפרות ברזל עשויים לזנק ל-100 דולר לטונה - TheMarker
2018-07-16

TheMarkerמחירי עפרות ברזל עשויים לזנק ל-100 דולר לטונהTheMarker... ביליטון האוסטרליות וכן חברת ווייל הברזילאית. סין הטילה בשנה שעברה הגבלות על מפעלי ייצור למתכות, וכעת מגבירה את הלחץ ומרחיבה את האזור שעליו יחולו הגבלות הייצור - וכן מקצצת במכסת הייצור של טאנגשאן, עיר מרכזית בתחום ייצור הברזל בסין. השימוש בעפרות ברזל באיכות גבוהה, המכילות כמות קטנה יותר של מזהמים כמו אלומיניום, מאפשרת למפעלים לייצר יותר ברזל ולצמצם את זיהום הסביבה. ניתן לראות את חשיבות עפרות הברזל ביחס למתכות אחרות: היום ירדו מחירי הנחושת, הניקל והאבץ במסחר בבורסת לונדון - בעוד מדד SGX לעפרות ברזל ...


טראמפ מגביר לחץ: מכסים נוספים על סין בשווי 200 מיליארד ד' - גלובס
2018-07-10

גלובסטראמפ מגביר לחץ: מכסים נוספים על סין בשווי 200 מיליארד ד'גלובסהחששות ממלחמת הסחר המשיכו להעיק על מחירי הקומודיטיס, והחוזים העתידיים על נחושת צללו ב-2.7% לשפל של קרוב לשנה. הנחושת נפגעה קשה במיוחד מההסלמה בהצהרות הסחר הלוחמניות, ואנליסטים רבים מחשיבים אותה לברומטר של בריאות הכלכלה העולמית. במועד מוקדם יותר השבוע הפגינו סוחרים אופטימיות זהירה, והמניות עלו מכיוון שהם ציפו לדוחות כספיים חיוביים לרבעון השני. אם מחירי המניות יירדו, זה לא יהיה בגלל הדוחות, אמר אתמול בוב פיליפס, בכיר ב-Spectrum Management Group. אך "מלחמת סחר שתצא מכלל שליטה" תפיל את המניות. המשקיעים ...and more »


"יריקה בפרצופה של האוכלוסייה המוחלשת בישראל": המכתב שגרם לכחלון לעצור מכרז של מחיר למשתכן - TheMarker
2018-07-04

TheMarker"יריקה בפרצופה של האוכלוסייה המוחלשת בישראל": המכתב שגרם לכחלון לעצור מכרז של מחיר למשתכןTheMarker18תגובות שתף בפייסבוק. מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, חגי רזניקששון תירם. מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, חגי רזניק, יצא אמש (ג') במתקפה חריפה נגד יו"ר מטה הדיור זאב ביילסקי ונגד מנהל רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) עדיאל שמרון, בטענה להפרת הסכם לקידום הדיור הציבורי. המתקפה הגיעה לאחר שפורסמה באתר רמ"י חוברת למכרז מחיר למשתכן בבאר יעקב של כ-800 יחידות דיור, בלי שיכללו 40 דירות לדיור ציבורי - בניגוד גמור להחלטת מועצת רמ"י ולסיכומים בעניין. במאי 2017 אישרה מועצת רמ"י הצעה שקידמו השרים משה כחלון ויואב גלנט, שלפיה עד 5 ...and more »


ריט 1 ממשיכה להתרחב בלוד: רכשה שני בנייני משרדים ב-109 מיליון שקל - TheMarker
2018-05-24

TheMarkerריט 1 ממשיכה להתרחב בלוד: רכשה שני בנייני משרדים ב-109 מיליון שקלTheMarkerמשרד הבריאות מסייע לחברה שהקפיצה מחיר תרופה פי 12 לשמור על המונופול. ג'וינטים של קנאביס רפואי. יצרנית בירה קורונה בדרך להשתלט על חברת הקנאביס הגדולה בעולם. רכב. כביש מספר 1. שפיר-פיצרוטי תקים את כביש 16 בכניסה לירושלים - במיליארד שקל. תחנת רכבת סבידור מרכז בתל אביב, הבוקר. בעקבות העבודות על הקו לירושלים: עומסים ושיבושים הבוקר ברכבת. כ"ץ גוזר את הסרט בטקס החניכה, היום. פחות פקקים? לא ממש: נפתח החיבור בין כביש 531 לאיילון דרום. נמל חיפה החדש לא נפתח עדיין – והעובדים כבר סוחטים את הקופה. נמל אשדוד. בעלי ...and more »


הלוואה של 600 אלף שקל לדירה: כך עוקפות קבוצות הרכישה את הבנקים - TheMarker
2018-05-23

TheMarkerהלוואה של 600 אלף שקל לדירה: כך עוקפות קבוצות הרכישה את הבנקיםTheMarkerחלקן של קבוצות הרכישה בשוק הדיור הישראלי הצטמצם והלך בשנים האחרונות. במקביל, משך הזמן הממוצע למסירת דירה בפרויקטים אלה התארך בהשוואה למסירת דירה מקבלן. אחת הסיבות לכך טמונה בקושי של קבוצות רבות לזכות במימון בנקאי בפרק זמן קצר יחסית — מה שדחף אותן לחפש אפיקי מימון אחרים. מבדיקת TheMarker עולה כי אחד האפיקים המשמעותיים שאליו נוהרות קבוצות רכישה כיום הוא מימון המונים, ובפרט הלוואות P2P (הלוואות עמית לעמית) וקרנות פרטיות. כך למשל, על פי נתונים של משרד עורכי הדין גינדי כספי ושות', בשנה וחצי האחרונות ליווה ...


מחירי הדירות יורדים - האם זה הזמן לקנות דירה? - TheMarker
2018-05-17

TheMarkerמחירי הדירות יורדים - האם זה הזמן לקנות דירה?TheMarkerחברה חסרת דירה סיפרה לי שאמא שלה התקשרה אליה השבוע מיד עם פרסום ההודעה על ירידת מחירי הדירות ב–12 החודשים האחרונים, ואמרה לה: "קדימה, המחירים יורדים, קני דירה". החברה לא מיהרה לקנות דירה, ובצדק, כי מהי ירידה של 0.1% במחירים לאחר עשור שבו הם הוכפלו. אבל אין ספק שזהו רגע משמח במיוחד עבור שר האוצר, משה כחלון. שלוש שנים מכניסתו לתפקיד וסימון שוק הדיור כתחום הפעילות המרכזי שלו, הוא מניב הישג ראשון של תפנית במחירי הדירות — דבר שקודמיו באוצר ובמשרד השיכון נכשלו בו. יש כמה סימני שאלה גדולים לגבי ההישג הזה ...and more »


העקשה נחושת

שיא נחושת היא נקודת הזמן שבה המקסימלי גלובל נחושת ייצור הדולר היא הגיעה. מאז נחושת הוא משאב מוגבל, בשלב מסוים בעתיד תהיה הפסקת הייצור, ועל כמה זמן קודם לכן הייצור תגיע מקסימלית. מתי זה יתרחש הוא עניין של מחלוקת. שלא כמו מאובן דלק, אם כי, נחושת היא scrapped ו לעשות בה שימוש חוזר. נחושת היא בין החשובות ביותר מתכות תעשייתיות. נחושת משמשת כוח כבלי חשמל, כבלי נתונים, ציוד חשמלי, רכב radiators, קירור ו קירור צנור, חום exchangers, פגז ארטילריה casings, צינורות מים, וכן תכשיטים.

נחושת הייתה בשימוש לפחות 10,000 שנים, אבל יותר מ 95 אחוז כל פעם ממוקש נחושת ו smelted כבר מאז 1900 שחולצו. כמו הודו וסין גזע כדי לגמור עם המערב, נחושת נהיה בכמות לא מספקת, שמוביל גדל המחירים ו גידול גניבת נחושת. צפון אמריקה לבד ממוקש 164 מיליון טון מטרי של חום אדמדם-מתכת.

מחיר נחושת פגע את הרמה הגבוהה ביותר אי פעם ב 6 במרץ, 2008 על לונדון Metal Exchange (LME), surging 5.8 אחוזים במהלך יום המסחר הקודם 4.02 דולר לכל חצי קילו. את הרשומה הקודם נקבע ב -12 במאי, 2006 בשעה 3.98 דולר לכל חצי קילו. הבינלאומי נחושת מחיר גדל במהירות בתחילת שנת 2008, עולה 23 אחוזים בחודש פברואר 2008, ולאחר מכן נדחה 40% לפני דצמבר 2008, ו הגיעו $ 1.30 על ידי הסיום של השנה.

מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net