מחיר.זהב.נט

להשוות את הביצועים של זהב, כסף, פלטינה, פלדיום, נחושת, ואלומיניום

השוואה של שינוי מחיר של זהב וכסף


אחוז שינוי מחיר

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS

בחר מתכת: בחר מתכת:

להשוות את הביצועים של שתי המתכות היקרות.חדשות המתכות היקרות

This RSS feed URL is deprecated
2018-04-21

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


וול סטריט: מניית אפל ירדה ב-4.1% - ונחתכה ב-36 מיליארד דולר - ynet ידיעות אחרונות
2018-04-20

ynet ידיעות אחרונותוול סטריט: מניית אפל ירדה ב-4.1% - ונחתכה ב-36 מיליארד דולרynet ידיעות אחרונותהמדדים המובילים בוול סטריט ננעלו בירידות בהובלת מניית אפל שירדה ב-4.1% ונחתכה ב-36 מיליארד דולר, לאחר שאחת מספקיות השבבים המרכזיות שלה הפחיתה את תחזית ההכנסה להמשך השנה. נאסד"ק איבד מערכו 1.3%, S&P 500 ירד ב-0.9% ומחק את העליות מתחילת השנה, ודאו ג'ונס הפחית מערכו 0.8%. האג"ח ל-10 שנים של ממשלת ארה"ב טיפס ב-4.4 נקודות בסיס ל-2.956% - הרמה הגבוהה ביותר מאז ינואר 2014. לאחר הדו"חות: ג'נרל אלקטריק עלתה ב-4%, יצרנית הנעליים סקצ'רס צללה ב-27.1%. 22:45 - תשואת אג"ח ממשלת ארה"ב ל-10 שנים מתקדמת הערב ב-4.4 ...וול סטריט: מניית אפל ירדה ב-4.1% - ונחתכה ב-36 מיליארד דולר - כלכליסטכלכליסטall 2 news articles »


"עדיף המגע הגס מן השכחה" - מקור ראשון
2018-04-17

מקור ראשון"עדיף המגע הגס מן השכחה"מקור ראשוןפרופסור גולדברג היקרה, לאה, מוזר לכתוב לך ארבעים ושמונה שנים לאחר פטירתך, והרי מעולם לא הכרנו. כשהלכת לעולמך הייתי בן חמש, ונדמה לי כי שנינו לא נמשכים לסיאנסים. לכן אכתוב לך כשכן אל שכנתו, במידת האיפוק מחד, והקרבה המסוימת מאידך, שנדרשת בין שכנים שחלונותיהם מצויים זה מול זה, ואספר לך מעט ממה שנתחדש בשכונתנו, בעירנו ובארצנו מאז שנת 1970 שבה הלכת לעולמך. "רחוב ארנון איננו הרחוב הגדול ביותר בתל־אביב. אדרבה, רחוב קטון הוא, כמעט סמטה. התנועה בו מועטה, אוטו־קומתיים אינו עובר בו ולא כל אוטובוס אחר. רק מכוניות ...


מבנה נפיץ ועצבני - News1 מחלקה ראשונה
2018-04-05

News1 מחלקה ראשונהמבנה נפיץ ועצבניNews1 מחלקה ראשונההשינויים הצפויים יהיו במבנה הבנקים, בחוקי משחק חדשים, שחלקם יפתיעו את כולם. אולי גם השפעה על הסטטוס של הדולר. שימו לב, אורנוס נמצא במזל כ-7 שנים. כך שלא כל דבר יתרחש בן רגע. נעקוב כמובן אחר התהליכים. מזל שור משפיע גם על החקלאות, גם על הבקר. שינויים בתחומים האלה גם יהיו. השווקים ימשיכו בחוסר יציבות, אומנם לא "נפילה" אבל בהחלט חוסר ודאות. בדרך לפנינו, כוכב מרקורי בנסיגה, נעצר ב-15.4 שינוי מחשבתי, משפיע תמיד על המגמה בשווקים. ב-17.4, כוכב סאטורן נעצר על אותה מעלה ב-9.4 ומתחיל בנסיגה, ואחר כך פלוטו שנעצר ...and more »


מערך הייעוץ להשקעות בבנק לאומי >> ההערכות הן שסביבת האינפלציה בישראל תעלה באופן מתון יותר בהשוואה לעולם - Funder (הודעות לעיתונות)
2018-03-27

מערך הייעוץ להשקעות בבנק לאומי >> ההערכות הן שסביבת האינפלציה בישראל תעלה באופן מתון יותר בהשוואה לעולםFunder (הודעות לעיתונות)בשוק המקומי, המדדים המובילים רשמו גם כן ירידות שערים חדות, בהובלת מניות הבנקים, הדשנים, הביטוח, והתעשיות הבטחוניות. מנגד, מניות הנדל"ן המניב רשמו בשבוע החולף ירידות שערים מתונות בלבד, בהשפעת הירידה שחלה בתשואות האג"ח הממשלתיות, התומכת בענף. בסקטור האופנה, שסבל לאחרונה ממגמה שלילית, נרשמו השבוע עליות שערים, בעקבות דוחות כספיים שהפיגו במידת מה את החשש מפגיעה בענף בשל הגידול בהיקף המסחר המקוון, והצביעו על סביבה עסקית יציבה. מטבעות וסחורות. הדולר נחלש השבוע מול המטבעות העיקריים בכ- 0.9%. זאת, חרף העלייה ...


וול סטריט: מניות הטכנולוגיה הפילו את נאסד"ק בכ-3%, פייסבוק צנחה בכ-5% - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-27

ynet ידיעות אחרונותוול סטריט: מניות הטכנולוגיה הפילו את נאסד"ק בכ-3%, פייסבוק צנחה בכ-5%ynet ידיעות אחרונותיום קשה למניות הטכנולוגיה שצבעו את ניו יורק באדום: הרשת החברתית המשיכה לאבד גובה; אלפבית ירדה ב-4.5%, מניית אפל איבדה 2.6% לאחר שהשיקה אייפד חדש, מיקרוסופט ירדה 4.6%, אמזון ב-3.8%. במקביל - דאו ג'ונס ירד ב-1.4%. "כלכליסט"פורסם: 27.03.18 , 23:28. יום קשה מאוד (ג') למניות הטכנולוגיה שצבעו את ניו יורק באדום בנעילה. נאסד"ק נפל ב-2.9%, וכל ענקיות הטכנולוגיה ספגו הפסדים כבדים. פייסבוק המשיכה במסע למטה וצנחה ב-4.9%, אלפבית ירדה ב-4.5%, מניית אפל איבדה 2.6% לאחר שהשיקה אייפד חדש וזול, ומיקרוסופט ירדה ב-4.6 ...וול סטריט: מניות הטכנולוגיה הפילו את נאסד"ק ב-3%, פייסבוק צנחה בכמעט 5%כלכליסטall 18 news articles »


וול סטריט ממשיכה לרעוד: המדדים המובילים צנחו ביותר מ-2% - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-23

ynet ידיעות אחרונותוול סטריט ממשיכה לרעוד: המדדים המובילים צנחו ביותר מ-2%ynet ידיעות אחרונותברקע למסחר. מחיר הנפט הגולמי מסוג WTI עלה היום ב-2.5% ונקבע על 65.9 דולר לחבית. בסיכום שבועי עלה מחיר הזהב השחור ב-5.6%. מחיר הזהב עלה היום ב-1.7% ונקבע על 1,349.9 דולר לאונקיה - שיא של שלושה שבועות. בסיכום שבועי עלה מחיר המתכת היקרה ב-3%. הנשיא הודיע כי חתם על התקציב אף שהוא "לא מאושר ממנו". הנשיא האמריקאי איים מוקדם יותר היום שלא לחתום על התקציב, שהיקפו עומד על 1.3 טריליון דולר, בטענה כי סוגיית "החולמים" לא טופלה במסגרתו, וכן כי הוא כלל תקצוב חלקי בלבד לבניית החומה בגבול מקסיקו. בעקבות החתימה על ...and more »


מה יכול טראמפ ללמוד ממדיניות האננס של ממשלת ישראל? - גלובס
2018-03-23

גלובסמה יכול טראמפ ללמוד ממדיניות האננס של ממשלת ישראל?גלובסבימים שבעולם שלט כסף עולמי בינלאומי ואחיד, כלומר הזהב, כל סוגיית האיזון בין יבוא ליצוא וכל סוגיית המחירים הקשורה בהם טופלו באופן אוטומטי על ידי הכסף עצמו בעזרת מנגנון שכונה price-specie flow mechanism ("מנגנון המחירים-זרימת המתכות היקרות"). עוד בנושא גלובלי ושוקי עולם. אפל גררה את וול סטריט לירידות; S&P 500 שוב במסחר שלילי · נעילה אדומה בניו יורק; פיליפ מוריס צנחה ב-15% בשל הדוחות · נטלי פורטמן ביטלה הגעה לישראל עקב "האירועים האחרונים" · שלב הגמר: אתם קובעים מי יהיה המנהל של ישראל. מאחר שבסיס המטבע היה ...and more »


פלטינה לנצח: מפיקות המתכת היקרה נאבקות על חייהן - גלובס
2018-01-17

גלובספלטינה לנצח: מפיקות המתכת היקרה נאבקות על חייהןגלובסכשהשימושים התעשייתיים דועכים, יצרניות המתכת היקרה מקצצות משרות, מוכרות נכסים ומוציאות מיליוני דולרים על פרסום ושיווק □ המטרה: לפתות דור חדש של רוכשי תכשיטים לעבור מזהב לפלטינה. 17/01/2018, 10:09 שלח תגובה במייל וול סטריט ג'ורנל · זהבמתכותסחורותשוק הסחורות · נושאים למעקב >>. מטיל פלטינהי / צילום: הרויטרס, Ilya Naymushin. תשדיר פרסום בטלוויזיה בהודו מציג בני זוג מביטים זה בזו בעצבנות, וסביבם בני משפחה שארגנו את נישואיהם בשידוך. במהלך הביקור שלהם באולם החתונות, בני הזוג מבינים לפתע שהם מאוהבים. כדי לחגוג ...


להפתעת החוקרים: 43 ק"ג של זהב - בביוב - חדשות 2 - רשת
2017-10-12

חדשות 2 - רשתלהפתעת החוקרים: 43 ק"ג של זהב - בביובחדשות 2 - רשתרמות גבוהות יותר של זהב נמצאו במערכות הביוב בחלקה המערבי של המדינה, שם מרוכזת תעשיית השענות שלה. כעת בודקים החוקרים האם משתלם למצות את המתכות היקרות מתוך הביוב, אולם בשלב זה טרם ברור אם העלויות הכרוכות בכך הופכות את המהלך לכדאי כלכלית. עוד הבהירו החוקרים כי החלקיקים מסוננים מהמים על ידי המערכות הקיימות לפני שהם מגיעים לברזים של האזרחים. "אין טעם שאנשים יתחילו להרתיח את המים כדי לנוסת למצוא זהב וכסף", הבהירו, "הם יוצאים מהמים הרבה לפני שהם מגיעים למערכות מי השתייה". לא מדובר בפעם הראשונה בה שוויצרים ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net