מחיר.זהב.נט

להשוות את הביצועים של זהב, כסף, פלטינה, פלדיום, נחושת, ואלומיניום

השוואה של שינוי מחיר של זהב וכסף


אחוז שינוי מחיר

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS

בחר מתכת: בחר מתכת:

להשוות את הביצועים של שתי המתכות היקרות.חדשות המתכות היקרות

כסף וזהב רב התגלו בשקיות אוכל של קשישה שנחבלה ופונתה לרמב"ם - BOAZ GOLAN
2017-10-17

BOAZ GOLANכסף וזהב רב התגלו בשקיות אוכל של קשישה שנחבלה ופונתה לרמב"םBOAZ GOLANלאה לוי, מזכירת המיון שהוזעקה על ידי האחיות והרופאים לחדר ההלם מספרת כי "בתוך השקית הגדולה, בין שקיות של פיצוחים ואוכל היו גם שקיות עמוסות בכסף מזומן, עשרות אלפי שקלים בהערכה ראשונית". עוד מספרת המזכירה כי "כאשר פתחו אנשי המיון את קופסאות המזון הקטנות שגם הן היו בשקית הניילון הממורטת, התברר שהאישה האלמונית נשאה איתה גם כמות גדולה של תכשיטי זהב טהור – לפי הערכה ראשונית קרוב לחצי קילו של המתכת היקרה". הכסף והתכשיטים נספרו תחת פיקוח של שוטר בית החולים והועברו לכספת מחלקת הביטחון של רמב"ם עד להתאוששותה של ...


נפלה ברחוב ובידה נמצאו תכשיטים וכסף רב - כיכר השבת
2017-10-17

כיכר השבתנפלה ברחוב ובידה נמצאו תכשיטים וכסף רבכיכר השבתבחדר הלם ישנו נוהל כי במקרים כאלה הוא לזרוק את המזון, אך אחרי בסדיקה יסודית של השקית ציפתה לאנשי המיון הפתעה. לאה לוי, מזכירת המיון שהוזעקה ע"י האחיות הורופאים לחדר הלם שחזרה: "בתוך השקית הגדולה, בין שקיות של פיצוחים ואוכל היו גם שקיות עמוסות בכסף מזומן, עשרות אלפי שקלים בהערכה ראשונית. וכאשר פתחו אנשי המיון את קופסאות המזון הקטנות שגם הן היו בשקית הניילון הממורטטת". לדבריה: "התברר שהאשה האלמונית נשאה איתה גם כמות גדולה של תכשיטי זהב טהור, לפי הערכה ראשונית קרוב לחצי קילו של המתכת היקרה. הכסף והתכשיטים ...and more »


וול סטריט: דאו ג'ונס ונאסד"ק שברו שיאים, הנפט עלה השבוע ב-4% - כלכליסט
2017-10-13

כלכליסטוול סטריט: דאו ג'ונס ונאסד"ק שברו שיאים, הנפט עלה השבוע ב-4%כלכליסטבסיכום שבועי, עלה מחיר המתכת היקרה ב-2.3%. 19:00 - בורסות אירופה ננעלו הערב בעליות קלות. מדד הבנצ'מארק הפן-אירופי Europe Stoxx 600 עלה ב-0.3%, ובסיכום שבועי הוסיף לערכו 0.5%. מדד פוטסי הבריטי ירד ב-0.3%, הקאק הצרפתי ירד ב-0.2%, והדאקס הגרמני עלה ב-0.1%. מדד המשאבים הבסיסיים הוביל את העליות באירופה עם זינוק של יותר מ-2.5%, זאת על רקע נתוני יבוא חזקים בסין ועלייה במחיר הניקל. הובילה את העליות באירופה: מניית פרובידנט הבריטית שזינקה בכמעט 12.5%, על רקע תוכנית הבראה חדשה שפרסמה לאחת מיחידותיה. מניית חברת ...and more »


43 ק"ג של זהב - בביוב - mako
2017-10-12

mako43 ק"ג של זהב - בביובmakoכעת בודקים החוקרים האם משתלם למצות את המתכות היקרות מתוך הביוב, אולם בשלב זה טרם ברור אם העלויות הכרוכות בכך הופכות את המהלך לכדאי כלכלית. עוד הבהירו החוקרים כי החלקיקים מסוננים מהמים על ידי המערכות הקיימות לפני שהם מגיעים לברזים של האזרחים. "אין טעם שאנשים יתחילו להרתיח את המים כדי לנוסת למצוא זהב וכסף", הבהירו, "הם יוצאים מהמים הרבה לפני שהם מגיעים למערכות מי השתייה". לא מדובר בפעם הראשונה בה שוויצרים מוצאים אוצרות במקומות משונים: רק בחודש שעבר רק בחודש שעבר נפתחה חקירה לאחר שאסלות בבנק ובשלוש מסעדות ...and more »


וול סטריט ממשיכה לשבור שיאים; בכירי הפד: העלאת ריבית בדצמבר לא בטוחה - כלכליסט
2017-10-11

כלכליסטוול סטריט ממשיכה לשבור שיאים; בכירי הפד: העלאת ריבית בדצמבר לא בטוחהכלכליסטזהו יום המסחר הראשון זה ארבעה ימים, שבו ננעלת המתכת היקרה בירידות. 20:40 - מניית פוקס המאה ה-21 (21st Century Fox) יורדת ב-2.5% במחזור גבוה על רקע כשלונה של נבחרת ארה"ב בכדורגל להעפיל למונדיאל, טורניר אליפות העולם בכדורגל שיערך בקיץ הבא ברוסיה. ענקית המדיה האמריקאית שילמה 425 מיליון דולר עבור זכויות השידור בטלוויזיה של שני המונדיאלים הקרובים, ב-2018 וב-2022, והיעדרה של הנבחרת האמריקאית מהטורניר של הקיץ הבא יפגע קשות ברייטינג הצפוי של השידורים. במסגרת פרסום הדוחות עדכנה בלאקרוק שנכון לסוף הרבעון השלישי ...and more »


תמיר פישמן >> מוקדם לחגוג על רפורמת המסוי של טראמפ | חשש מרבעון חלש בארה"ב - Funder (הודעות לעיתונות)
2017-10-03

Funder (הודעות לעיתונות)תמיר פישמן >> מוקדם לחגוג על רפורמת המסוי של טראמפ | חשש מרבעון חלש בארה"בFunder (הודעות לעיתונות)בארה״ב הפוקוס בשבוע החולף היה על רפורמת המיסוי של ממשלת טראמפ. הרפורמה צפויה לכלול מעבר לשלוש מדרגות מס במקום שבע כיום, העלאת סכום ההכנסה המינימאלית הפטורה ממס והפחתת מס החברות, אשר גבוה כיום בהשוואה למדינות המפותחות. המשקיעים התעניינו בעיקר בהורדת מס החברות אשר צפוי לרדת ל-20% (ובחברות קטנות צפוי מס זה לרדת ל-25%). יש לציין שכיום תאגידי הענק האמריקאי משלמים מס אפקטיבי נמוך מכך. בנוסף, הרפורמה המוצעת תדרוש כנראה להגדיל את הגירעון הציבורי מעבר לרמתו כיום ויש הטוענים כי התרומה לצמיחת הכלכלה לא תביא לעודף ...


תמיר פישמן >> Moodys הורידה את דירוג האשראי של בריטניה ל-Aa1 עם תחזית יציבה - Funder (הודעות לעיתונות)
2017-09-25

Funder (הודעות לעיתונות)תמיר פישמן >> Moodys הורידה את דירוג האשראי של בריטניה ל-Aa1 עם תחזית יציבהFunder (הודעות לעיתונות)זהב. הזהב סגר את סוף השבוע בירידות שערים, וזאת למרות המשך המתיחות הגאו-פוליטית. חילופי האיומים בין ארה"ב לצפון קוראיה המשיכו להעלות את התנודתיות בשווקים השבוע, אך עם זאת נראה כי המשקיעים הפנימו שייתכן ופעולה אקטיבית מצד ממשלת ארה"ב, עדיין רחוקה מלהגיע. בנוסף, נאום נגידת הפד והורדת ציפיות האינפלציה, תרמו לירידת מחירי המתכת היקרה. בסיכום השבוע, נחלש מחיר הזהב ב- 1.71%. נפט. מחירי הנפט ממשיכים לשבור שיאים גם השבוע, וזאת לאחר שחברות OPEC כגון, אלגיריה, כווית וונצואלה וכאלה שאינן חברות, כגון, רוסיה, הודיעו ...


וול סטריט נסגרה בעליות שערים קלילות; הדאו עלה בכמעט 0.3% - ספונסר (הודעות לעיתונות)
2017-09-18

וול סטריט נסגרה בעליות שערים קלילות; הדאו עלה בכמעט 0.3%ספונסר (הודעות לעיתונות)המסחר בוול סטריט ננעל הערב בעליות שערים קלילות, בהמשך לסגירה חיובית בבורסות אירופה ונעילה שלילית באסיה. מדד ה-S&P עלה ב-0.15% ל-2,503.88. מדד הנאסדק עלה ב-0.1% ל-6,454.64 והדאו עלה ב-0.28% ל-22,331.35. מחירי הזהב ירדו הערב בפעם החמישית מזה שישיה ימי מסחר, על רקע שיאים חדשים במדדי המניות בוול סטריט אשר משכו את מחירי המתכת היקרה לשפל של יותר משלושה שבועות. הזהב ירד ב-14.40 דולר, או 1.1%, ונסגר במחיר של 1,310.80 דולר לאונקיה בניו יורק. מדובר, כאמור, במחיר הסגירה הנמוך ביותר מאז ה-25 באוגוסט. חוזים עתידיים ...and more »


הזהב ירד ב-1.1% לשפל של שלושה שבועות - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-09-18

הזהב ירד ב-1.1% לשפל של שלושה שבועותספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)מחירי הזהב ירדו הערב בפעם החמישית מזה שישיה ימי מסחר, על רקע שיאים חדשים במדדי המניות בוול סטריט אשר משכו את מחירי המתכת היקרה לשפל של יותר משלושה שבועות. הזהב ירד ב-14.40 דולר, או 1.1%, ונסגר במחיר של 1,310.80 דולר לאונקיה בניו יורק. מדובר, כאמור, במחיר הסגירה הנמוך ביותר מאז ה-25 באוגוסט. מצאתם טעות בכתבה? ספרו לנו ונתקן. כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך. הבורסה הישראלית מתייבשת? זה הזמן לסחור בחו”ל · איך יודעים אם הבנק שלנו עושק אותנו בעמלות ני”ע? סוחר בחו”ל? אלו האפשרויות שלך לעשות את זה כמו שצריך ...and more »


Gold-to-Silver Ratio - TheMarker
2017-09-09

TheMarkerGold-to-Silver RatioTheMarkerלכסף יש יישומים תעשייתיים רבים, ולכן בעיתות משבר, כאשר המשקיעים מצפים למיתון כלכלי, מחירו נוטה דווקא לרדת. ואכן, בימי המשבר של העולמי 2008 צנח מחיר הכסף בכמעט 60% — בעוד מחירו של הזהב טיפס חדות. בסוף 2008 עבר היחס בין שתי המתכות את הרף של 80, בדומה לרמה שנרשמה בתחילת 2003, לקראת התקיפה האמריקאית בעיראק. סוחרי המתכות משתמשים לא פעם ביחס הזהב־כסף, כדי להחליט מתי למכור ומתי לקנות אותן. אם הם מעריכים שהיחס אמור להתכנס לממוצע מסוים, אזי עלייה מעל ליחס זה מאותתת שהזהב יקר מדי באופן יחסי. ירידה מתחת לממוצע זה ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net