מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים סחורות במחיר של פרופאן

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של פרופאן מטקסס

מחיר לליטר

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגלון
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

פרופאן

פרופן מופק כתוצר ידי שני תהליכים אחרים, עיבוד גז טבעי וזיקוק נפט. העיבוד של הגז הטבעי כרוכה הסרת פרופאן בוטאן, וכן כמויות גדולות של אתאן מהגז גלם, כדי למנוע התעבות של נדיפים אלה צינורות גז טבעי. בנוסף, בתי הזיקוק לייצר כמה פרופאן כמו תוצר לוואי של פיצוח נפט לתוך בנזין או נפט לחימום. אספקת הגז לא יכול בקלות להיות מותאם כדי לענות על הביקוש גדל, בגלל האופי תוצר לוואי של ייצור בנזין. כ -90% בנזין בארה"ב מייצור מקומי. [עריכה] ארצות הברית מייבאת כ -10% פרופאן הנצרכת בכל שנה, עם כ -70% כי מגיע מקנדה דרך צינור המעקה.30% הנותרים של פרופאן מיובא מגיע לארצות הברית ממקורות אחרים באמצעות תובלה ימית.

לאחר שהוא מיוצר, פרופאן צפון אמריקה מאוחסן מערות מלח ענק הממוקם בפורט ססקצ'ואן, אלברטה, Mont Belvieu, טקסס קונווי, קנזס. מערות מלח אלה היו חלולות בשנת 1940, והם יכולים לאחסן 80000000 או יותר חביות בנזין. כאשר יש צורך פרופאן, רוב זה נשלח על ידי צינורות לאזורים אחרים של המערב התיכון, בצפון, בדרום, לשימוש על ידי הלקוחות. פרופאן נשלח גם על ידי דוברה ואת הרכבת באזורים נבחרים בארה"ב.

חדשות אחרונות על פרופאן

This RSS feed URL is deprecated
2018-03-23

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


שווי מאגר לוויתן עלה לכ-9 מיליארד דולר; התזרים צפוי לגדול - Bizportal
2018-03-21

Bizportalשווי מאגר לוויתן עלה לכ-9 מיליארד דולר; התזרים צפוי לגדולBizportalתנודה חדה במניות הגז ברקע לדיווח על בחינה של עסקת ענק נשיא מצרים בהתייחסות ראשונה לעסקת הגז עם ישראל. על פי הדוח שקיבלה השותפות מ-NSAI, כמות העתודות המוכחות והצפויות ממאגר לוויתן, צפויה לעמוד על כ-358 BCM, שינוי קל לעומת 354 BCM בדיווח הקודם מהשנה שעברה. הסכמי המכר החדשים וההתקדמות לקראת מועד תחילת הפקת הגז מהמאגר הובילו להגדלת המשאבים המסווגים כעתודות , ולהגדלת המשאבים המסווגים כמשאבים מותנים של שלב 1א" במאגר. עדכון זה, בין היתר, מעלה את ערכו של המאגר לכ-9 מיליארד דולר. לפי דוח המשאבים המעודכן, היקף ...and more »


השקעה ממשלתית של 500 מיליון שקל ברפורמת המיסוי הירוק לפיתוח רשת הגז הטבעי, להפחתת זיהום האוויר ולעצמאות אנרגטית. - Tashtiot
2018-03-21

Tashtiotהשקעה ממשלתית של 500 מיליון שקל ברפורמת המיסוי הירוק לפיתוח רשת הגז הטבעי, להפחתת זיהום האוויר ולעצמאות אנרגטית.Tashtiotועדת הכספים אישרה את רפורמת המיסוי הירוק של משרד האוצר ומשרד האנרגיה, שנועדה להפחית את השימוש בסולר ובפחם ולהגביר את השימוש בגז טבעי. הרפורמה צפויה להוביל להגדלת העצמאות האנרגטית של ישראל ולהקטנת התלות בנפט. בנוסף היא צפויה להוביל לעידוד הצמיחה בהשקעות במעבר לגז טבעי, לרכישת כלי רכב שאינם מונעים בדלק ולהקמת עשרות תחנות תדלוק בגז טבעי בסיוע המדינה בהיקף 100 מיליון שקל. הרפורמה כוללת השקעה ממשלתית של 500 מיליון שקל בשדרוג רשת החלוקה של הגז הטבעי ופרישת קווי החלוקה וכן עידוד שימוש ברכבים מונעים בגז על ידי ...


שטייניץ: "שר אוצר לא יכול להיערך לבחירות תוך כדי כהונה" - TheMarker
2018-03-19

TheMarkerשטייניץ: "שר אוצר לא יכול להיערך לבחירות תוך כדי כהונה"TheMarkerהנוכחים נשאלו מה דעתם לגבי משבר הדיור, והאם תוכנית מחיר למשתכן היא חיובית או שלילית. וגם כאן גלשו במהירות לוויכוח פוליטי. ניסים אמר כי "נושא הדיור הוא אחד הכישלונות של הכלכלה הישראלית. ממשלות ישראל מעולם לא לקחו את הנושא ברצינות". שוחט העיר: "כשמדובר בהצלחות אתה אומר שהן בזכות נתניהו, אבל בכישלונות אתה מאשים את הכלכלה הישראלית. מי היה ראש הממשלה בעשור האחרון והאחראי למחירי הדיור? לעניין עצמו - מחיר למשתכן הוא ניסיון אמיתי. עשינו מחיר למשתכן ב-1994 כשהגיעו מיליון עולים. במציאות הקיימת הניסיון הוא נכון ...and more »


ה-OECD על ישראל: הכלכלה חזקה אך יותר עובדים עניים; ביקורת על מחיר למשתכן - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-11

כיכר השבתה-OECD על ישראל: הכלכלה חזקה אך יותר עובדים עניים; ביקורת על מחיר למשתכןynet ידיעות אחרונותהכלכלה חזקה - החברה הישראלית פחות (צילום: אלכס קולומויסקי). נתניהו וכחלון. הכלכלה חזקה - החברה הישראלית פחות(צילום: אלכס קולומויסקי). הארגון טוען כי כלכלת ישראל ממשיכה לרשום ביצועים פיסקליים ומאקרו-כלכליים מרשימים, צמיחתה של ישראל חזקה, האבטלה נמוכה וממשיכה לצנוח, ועם שיעורי ריבית נמוכים ויציבות של מחירים, המדיניות הכלכלית היא זהירה והחוב הציבורי הוא יחסית נמוך ואף מצטמצם. מעמדה החיצוני של כלכלה ישראל הוא יציב ומוצק, וזאת הודות לסקטור ההיי-טק הדינאמי. גם איכות החיים הממוצעת משתפרת, טוענים ב-OECD, בעיקר ...מחירי הדיור בישראל - גבוהים ברמה בינלאומיתכיכר השבתall 11 news articles »


התובע נפטר, התביעה הייצוגית על מחיר הגז תימשך - כלכליסט
2018-03-10

כלכליסטהתובע נפטר, התביעה הייצוגית על מחיר הגז תימשךכלכליסטבשבוע שעבר נפטר משה נזרי, שהגיש תביעה ייצוגית נגד מחירי הגז שגולגלו על האזרחים בחוזה הגז של חברת החשמל. הן התביעה והן ההגנה סבורות שההליך יימשך כרגיל, ומאחר שזו תביעה ייצוגית יש להחליף את זהות התובע הייצוגי - האדם שמבקש פיצוי עבור קהל גדול שאותו הוא לכאורה מייצג - בתובע אחר. לפני כשנתיים וחצי הגיש נזרי בקשה להיות מוכר כתובע ייצוגי בהיותו לקוח של חברת החשמל הטוען ששותפות הגז תמר ניצלה את מעמדה כמונופול כדי לגבות מחיר גז גבוה מדי שמתגלגל על הצרכנים בתעריף החשמל. עורכי דינו של נזרי, יצחק יערי וגלעד ברנע ...


אנרג'יאן ישראל חתמה על הסכם מימון לפיתוח כריש בכ-1.3 מיליארד דולר - TheMarker
2018-03-04

TheMarkerאנרג'יאן ישראל חתמה על הסכם מימון לפיתוח כריש בכ-1.3 מיליארד דולרTheMarkerביום שישי האחרון נחתם הסכם המימון לפיתוח שדה הגז כריש על ידי אנרג'יאן ישראל. מימון העסקה בהיקף 1.275 מיליארד דולר יתבצע על ידי קבוצת מלווים בינלאומית בהובלת בנק הפועלים, מורגן סטנלי, סוסייטה ג'נרל ומטיקסיס. בנוסף לכך, מתכננת אנרג'יאן לבצע הנפקה בלונדון במטרה לגייס כ-500 מיליון דולר למימון פיתוח המאגרים כריש ותנין, שעלותו מוערכת בכשני מיליארד דולר. במהלך חודש מארס עשויים להצטרף למימון בנקים וגופים מוסדיים בישראל. אנרג'יאן ישראל רכשה את רישיונות החיפוש בשדות כריש ותנין מול חופי ישראל מקבוצת דלק ב-2016 ...and more »


בשל עליית מחירי הנפט: "הזדמנות ישראלית" מרחיבה חיפושי נפט בארה"ב - Bizportal
2018-03-04

Bizportalבשל עליית מחירי הנפט: "הזדמנות ישראלית" מרחיבה חיפושי נפט בארה"בBizportalלאחר שהחלה בהפקת נפט מסחרית בארה"ב, ועקב מחירי הנפט הגבוהים, שותפות חיפושי הגז והנפט "הזדמנות ישראלית" תחל בהשלמת בארות נוספות בשטח הפרויקט שרכשה בצפון דקוטה. כתבות נוספות בנושא: שווי מאגר לוויתן עלה לכ-9 מיליארד דולר; התזרים צפוי לגדול תנודה חדה במניות הגז ברקע לדיווח על בחינה של עסקת ענק. בדיווח שהוציאה הבוקר לבורסה (סימול: הזיש) מציינת השותפות כי במהלך הרבעון השני של השנה בכוונתה לבצע בשטח הפרויקט 4 השלמות לבארות קיימות בטכניקת השלמה הכוללת המרצה. כל השלמה לבאר קיימת, מוערכת בעלות של כ-500 אלפי דולר ..."הזדמנות ישראלית" נערכת להפקת נפט מ-10 בארות בצפון דקוטה כבר במהלך 2018Tashtiotall 4 news articles »


בעיצומו של גל קור מקפיא: רוסיה עצרה את אספקת הגז לאוקראינה - מעריב
2018-03-03

מעריבבעיצומו של גל קור מקפיא: רוסיה עצרה את אספקת הגז לאוקראינהמעריבעיתוי אומלל: בדיוק בעיצומו של גל קור מקפיא, שמכה ללא רחמים במדינות רבות באירופה, הודיעה רוסיה כי היא עוצרת את אספקת הגז לאוקראינה. ענקית הגז הרוסית גזפרום הדגישה כי לא תחדש את משלוחי הגז לאוקראינה, שנעצרו בחודשים האחרונים בעקבות סכסוך בין שתי המדינות. לטענת ראשי החברה, התיקונים בחוזה שבין גזפרום לממשלת אוקראינה טרם הושלמו. מי שבינתיים משלם את המחיר הכבד בשל הסכסוך בין שתי המדינות הם מיליוני אוקראינים, שנאלצים להתמודד ללא חימום כנגד הקור המקפיא. סלע המחלוקת בין שני הצדדים הוא מחירי הגז שגובה רוסיה ...


רון-טל: נפחית את מחיר הגז שאנו משלמים לתמר כבר השנה - TheMarker
2018-02-27

TheMarkerרון-טל: נפחית את מחיר הגז שאנו משלמים לתמר כבר השנהTheMarkerמצרים הופכת למרכז אנרגיה אזורי, היא תייצא גז לאירופה ולעולם, וישראל תהיה ספק הגז למצרים ולעולם. זו שותפות אמיצה שמחזקת את האיזור ותחזק את השלום, גם עם מדינות נוספות. אני תקווה שעוד הרבה הסכמים יבואו". תשובה העלה מחדש את חזון הקמת תעלת הימים בין ים סוף לים המלח שנקטע מסיבות פוליטיות: "ייתכן שהחזון המחודש מבוסס על תחושה שהיחסים המשתנים במזרח התיכון יאפשרו את קיומה, כשברקע הסכמי יצוא הגז בים מאגר לווייתן בבעלותו לירדן ומצרים". "אני מאמין בכלכלה הישראלית וביכולת להשתמש במיזמים משותפים, שלום וכלכלה הולכים ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net