מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר מטבע זהב פזו מקסיקני

גרף יומי מעודכן של מחיר ספוט של המטבע פזו מקסיקני זהב לאונקיה טרוי

מחיר לגרם

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לאונקיה טרוי
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

מטבע פזו מקסיקני זהב

פזו מקסיקני מטבעות זהב מטילי כמה מטבעות זהב הכי יפה בעולם. בעוד מחירי הזהב להשתנות, הפופולריות של פזו מקסיקני מטבעות זהב מטילי רק מגביר בשל מצטיינים ערך המטבע של זהב מטילי זהב. פזו מקסיקני זהב מושך משקיעים ואספנים כאחד גבוהה תוכנו מטילי זהב. הנפקה במקסיקו סיטי, פזו מקסיקני מטבעות זהב זהב טהור מכיל 90% נחושת ו - 10%. תוספת של נחושת בתהליך הטבעה נותן מטבעות זהב פזו קשיות זהב כי לבד לא יכול לספק. עם נוכחות של נחושת, זהב המטבעות פזו היו מסוגלים לעמוד בפני שחיקה של מחזור הדם.

מטבעות זהב

This RSS feed URL is deprecated
2017-12-14

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


השלב הבא של הנפקות ה-ICO – מהם Security Tokens? [הנפקה ורגולציה] - גיקטיים
2017-12-14

גיקטייםהשלב הבא של הנפקות ה-ICO – מהם Security Tokens? [הנפקה ורגולציה]גיקטייםבמסגרת הליך זה ישנן הקלות נוספות על החברות המנפיקות תוך הגנה מירבית על המשקיעים. כמו כן מציע הפרויקט נזילות מקסימאלית, היות וכנגד המניות יקבלו המשקיעים מטבעות, שבהם יוכלו לסחור בבורסות המפוקחות למטבעות קריפטוגרפיים. יהיה מעניין לעקוב אחר התפתחות פרויקט זה גם כן. מטבעות אחרים שנראה הם המטבעות הריאליים, אשר השקעותיהם צמודות באופן ישיר או עקיף לנכסי בסיס ריאליים, כגון זהב, סחורות, נכסי נדל”ן ואחרים. יש הנפקות של בנקים מבוזרים המבטיחים תשואות ודיבידנדים, יש קרנות אינדקס (למשל Bitwise Asset Management של ...


מדיניות התגמול המפנקת של טבע לבכיריה: מצנח לכל מנהל - News1 מחלקה ראשונה
2017-12-13

News1 מחלקה ראשונהמדיניות התגמול המפנקת של טבע לבכיריה: מצנח לכל מנהלNews1 מחלקה ראשונהסיגי אולפסון, מי שניהל את הגנריקה בטבע ופרש לפני שנה, קיבל תגמולים מטבע עד חודש אוגוסט; מנהל הכספים הראשי, איל דשא, פרש ביוני לטובת תפקיד יו"ר ישראכרט, אך סביר להניח שהוא עדיין על ה"payroll" של טבע. בקרוב צפויים לעזוב עוד מספר בכירים בעקבות השינוי הארגוני שמוביל שולץ - ד"ר מייקל היידן, נשיא המו"פ הגלובלי והמדען הראשי של טבע; ד"ר רוב קורמנס, נשיא ומנכ"ל קבוצת התרופות הייחודיות הגלובלית של טבע; וכן דיפנקר בהאטארג'י, נשיא ומנכ"ל קבוצת התרופות הגנריות הגלובלית בטבע. כל אחד מהם היה זכאי בתפקידו לתגמולים ...and more »


מצנח לכל מנהל: מדיניות התגמול המפנקת של טבע לבכיריה - גלובס
2017-12-13

גלובסמצנח לכל מנהל: מדיניות התגמול המפנקת של טבע לבכיריהגלובסבשלוש השנים האחרונות, מאז מינויו ליו"ר ועד לעזיבתו הנוכחית, קיבל פטרבורג מטבע שכר בעלות של כ-2.5 מיליון דולר (לא כולל תגמול הוני): כיו"ר, שכרו השנתי עמד על 567 אלף דולר; כמנכ"ל זמני הוא היה זכאי לשכר חודשי בגובה כ-130 אלף דולר; וכדירקטור מן המניין (תפקיד אותו מילא בשבועות האחרונים), הוא היה זכאי לשכר שנתי של כ-160 אלף דולר. מעבר לכך, כיו"ר קיבל פטרבורג תגמול הוני בגובה כ-378 אלף דולר בשנה, וכמנכ"ל זמני אושרה לו הקצאה של תגמול הוני בשווי הוגן של עד 4.5 מיליון דולר - חלקו מבוסס על ביצועים, כך שלא ידוע כמה ...


לא קניתי ביטקוין. האם אני לוזר מטומטם? - הארץ
2017-12-12

הארץלא קניתי ביטקוין. האם אני לוזר מטומטם?הארץמטבע וירטואלי. הוא מופיע באמצעות כרייה אלקטרונית שמתבצעת על ידי מחשבים משוכללים. סליחה? לא הבנתי. זה ג'יבריש מוחלט. מאיפה המטבע הזה הגיע? למה? איך? מה עושים איתו? מה קורה פה לעזאזל? ביטקוין מדגיש בפני לא רק את טיפשותי, אלא את הניתוק שלי מהתקופה הנוכחית. אני עדיין חי בעולם שבו סופרים שטרות באצבע שמרטיבים עם הלשון. הקטע שאני הכי אוהב במערבונים, זה כשהאיש הרע שודד את הבנק בעיירה ומכניס ערימה של מטילי זהב נוצצים לתוך שק יוּטה. בכיס הקדמי של הג'ינס שלי משקשקים מטבעות של חצי שקל ועשרות אגורות. כסף שאי אפשר ...


כך זה נראה: מרכז העצבים של קדחת הביטקוין - TheMarker
2017-12-09

TheMarkerכך זה נראה: מרכז העצבים של קדחת הביטקויןTheMarkerלשוק המניות המבעבע של שנות ה–20 היתה בורסת ניו יורק. לבועת הטכנולוגיה של שנות ה–90 היו נאסד"ק ואי־טרייד. לשוק המטבעות הדיגיטליים של השנה יש את קוינבייס (Coinbase). קוינבייס נמצא במרכזה של הקדחת הספקולטיבית שמזניקה את ערכו של ביטקוין — ששערו עלה ביום שישי ל–17 אלף דולר וצלל בתוך שעות ספורות אל מתחת ל–15 אלף דולר — ושל מטבעות דומים. בעולם יש בורסות ביטקוין רבות, אך קוינבייס הוא המקום הדומיננטי לאמריקאים מהשורה לקנות ולמכור מטבעות דיגיטליים. אין חברה שהפכה את המסחר בו לפשוט כל כך — נרשמים, מקשרים את ...and more »


האזהרה החודשית של גרוס - והפעם עם התייחסות לביטקיון - Bizportal
2017-12-07

Bizportalהאזהרה החודשית של גרוס - והפעם עם התייחסות לביטקיוןBizportalאת השלושה הכניס גרוס תחת סוגריים ובכך הכליל למעשה את הביטקוין תחת ההגדרה של "כסף". לדבריו, במקרה כזה המערכת הפיננסית כפי שאנו מכירים אותה (חברות ביטוח, בנקים, קרנות ועוד) נתונה לסיכון בעוד האשראי מתכווץ והכסף זורם. כלומר, כמות הכסף שזורמת בשוק נוגסת מהאשראי האיכותי, ורק נציין כי השוק סביב המטבע הדיגיטלי עקף את השווי של קוקה קולה, סיטי בנק ועוד. בהקשר זה, בראיון ל-CBNC אמר גרוס בנוסף כי הביטקוין לא מהווה כעת כלי השקעה מתאים, אך יהיה לו מקום בחברה בעתיד כאשר יענה על הדרישות של מטבע. כלומר, יהווה ערך ...


רכבת הרים במטבעות הווירטואליים -הביטקוין ירד 20% מהגבוה היומי - Bizportal
2017-11-29

Bizportalרכבת הרים במטבעות הווירטואליים -הביטקוין ירד 20% מהגבוה היומיBizportalהמתנגדים גם אומרים שקבצי מחשב אינם מהווים תחליף למטילי זהב, ולכן לא מאבדים את האמון מטבעות הפיאט, אמצעי התשלום המסורתי כפי שמוכר לכולנו. מה גם, אם ניסיתם להפקיד חשבון הבנק שלכם מזומנים כתוצאה ממכירה של ביטקוין - ודאי נתקלת בסירוב. הבנקים לא מכירים במטבע שלמעשה מאיים על הפעילות הפיננסית המסורתית, אבל במזרח הסיפור שונה לגמרי. מוקדם יותר השבוע נודע כי הבנק השני בגודלו בקוריאה בוחן טכנולוגיה שתתמוך במטבע, וזהו מהלך משמעותי נוסף לידיעה לפי בורסת החוזים של שיקגו צפויה להשיק חוזים על הביטקוין. ככל שהגופים ...and more »


מתחת למים: עיר אבודה נחשפה במצרים - NRG
2017-11-23

NRGמתחת למים: עיר אבודה נחשפה במצריםNRGהוא התאבד יחד עם קלאופטרה בסוף מלחמת האזרחים בשנת 30 לפני הספירה. צילום: AP. יש לציין כי מאז עלייתו לשלטון של הגנרל א-סיסי הרשויות המצריות מבצעות מבצע ענק של חפירות ארכיאולוגיות ברחבי המדינה. שרידי מקדש שנמצאו במצרים צילום: AP. בנוסף לראש המלכותי נמצאו במקום שברי שלוש ספינות רומאיות, ויתכן שאף שברים של ספינה נוספת, כך מסר ד"ר מוסטפא וזירי, מנכ"ל ראשות העתיקות המצרית. על פי הדיווח, במקום נמצאו גם כלי חרס רבים שעשויים להיות מטען של אחת הספינות, וכן שלוש מטבעות זהב רומאיים מתקופת הקיסר אוגוסטוס. ממצא ...and more »


תגלית חדשה, בעיר האבודה שטבעה בים התיכון - ynet ידיעות אחרונות
2017-11-23

ynet ידיעות אחרונותתגלית חדשה, בעיר האבודה שטבעה בים התיכוןynet ידיעות אחרונותבנוסף נמצאו ליד אבו קיר שלושה מטבעות זהב שמתוארכים לימיו של הקיסר אוגוסטוס, ששלט בשנים 27 לפני הספירה ל-14 לספירה. לפי ואזירי, נמצאה באזור גם סירה מקודשת, שבה מוצג האל הפרעוני אוזיריס. תוניס-הרקליון, שם התגלתה הספינה ושרידים נוספים, התקיימה מהמאה ה-12 לפני הספירה ועד שקיעתה במימי הים התיכון במאה השישית או השביעית לספירה. אחד ממטבעות הזהב שנמצאו. שנים ארוכות היא נחשבה לאגדה - אבל ב-2001 נחשפה העיר שטבעה. בחפירות נמצאו פסלי אבן בגובה של כחמישה מטרים שעיטרו את המקדש המרכזי בעיר, 64 ספינות טרופות ולמעלה מ ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net