מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מייפל ליף הקנדית המטבע זהב מחירי מתעדכן מדי יום

גרף יומי מעודכן של מחירי יומית של מייפל ליף מטבעות

מחיר לאונקיה טרוי

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

מייפל ליף קנדי

גולד הקנדית מייפל ליף הוא מטילי זהב מטבע רשמי של קנדה, מופק על ידי המטבעה המלכותית הקנדית. פרי יוזמתם של וולטר אוט, הוא אחד הטהור רגיל בנושא מטבעות זהב בעולם [עריכה] עם תוכן זהב עדינות של 0.9999 millesimal (24 קראט), עם כמה בעיות מיוחדות 0.99999 בסדר. כלומר, הוא מכיל מתכות בסיס כמעט ללא כל זהב בלבד, ממכרות בקנדה.

המטבע הוצג בשנת 1979. באותו זמן את המטבע מטילי היחיד היה קרוגרנגד, אשר לא היה זמין באופן נרחב בגלל החרם הכלכלי של האפרטהייד בדרום אפריקה. מטבעות שהוטבעו בין 1979 ל 1982 יש תוכן זהב של 0.999.

המטבע מוצע גרם 1 / 20., גרם 1 / 10., גרם 1 / 4., 1 / 2 גרם. ו -1 גרם. כתות ו מובטחת להכיל את כמות הצהיר (ב אונקיות טרוי) זהב .9999 קנס (24 - קרט). המטבעות בעלי מעמד הילך חוקי בקנדה ערכים הפנים שלהם ($ 1, 5 $, 10 $, 20 $ ו -50 $), בכפוף לחוק המטבע הקנדי המלכותי הקנדי מנטה חוק. למרות לקטגוריות כמו "אי - במחזור מטבעות מטילי" בחוק מנטה, מטבעות אלה עדיין הילך חוקי על פי חוק מטבע.

1 / 20, 1 / 10, 1 / 4, ו 1 / 2 מטבעות לאונקיה טרוי זהים בעיצוב למטבע אחד טרוי גרם, למעט סימנים בצידי הפנים ולהפוך המציין את המשקל הערך הנקוב של מטבע. בשנת 1994, 1 / 15 גרם. (הערך הנקוב 2.00 $) מטבעות זהב ופלטינה הוצאו, ככל הנראה לשימוש ותכשיטים. הם לא היו פופולריים מאוד, 1994 נשאר השנה היחידה שבה זהב 1 / 15 גרם ו מטילי מטבעות פלטינה יוצרו.

החל משנת 1988 מייפל ליף יש גם מטבעות שנטבעו פלטינה 0.9995 עדין, בעל משקל זהה וערכים פנים כמו מטבעות זהב. מאז 1988, אחד גרם 0.9999 עדין Maple Leaf כסף יש גם פגע, עם ערך נקוב של 5 $. בשנת 2005, 0.9995-קנס פלדיום מייפל ליף 1 מטבע עוז הוצג, עם ערך נקוב של 50 $. זה מטבע פלדיום כפוף טובין פדרלי ומס שירותי בקנדה.

ב -3 במאי 2007, חשפה הקנדית המלכותית מנטה הזהב מייפל ליף מטבע עם ערך נקוב של 1,000,000 $, אם כי התוכן היה שווה זהב מעל 2,000,000 $ באותה תקופה. הוא מודד 50 ס"מ קוטר של 3 ס"מ עובי ויש לו מסה של 100 ק"ג, בטוהר של 99.999%. האמן הוא סטנלי וויטן. המטבע הוא בעיקר מוצר קידום מכירות, לתת מנטה פרופיל בינלאומי גבוה יותר. מטבע של מאה קילוגרם נתפסה ראווה חד פעמי לקידום הקו החדש של נענע של זהב אחד לאונקיה 99.999-טהור אחוזים מייפל ליף מטבעות הכסף, אבל אחרי הקונים מעוניינים כמה ניגשו נענע הודיעה לייצר אותם הורה ולמכור אותם בין 2.5 $ ו - 3 מיליון דולר. נכון ל 3 מאי 2007 היו חמישה צווי אישר.

מטבעות זהב קנדי

This RSS feed URL is deprecated
2017-12-17

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


חנוכה, גרסת רמב"ם: סביבון OUT – משחק וירטואלי IN‏ - BOAZ GOLAN
2017-12-17

חנוכה, גרסת רמב"ם: סביבון OUT – משחק וירטואלי IN‏BOAZ GOLANנהנים מכל העולמות: ילדי בית החולים "רות" רפפורט לילדים שברמב"ם, השתתפו לאחרונה בפעילות חנוכה יוצאת דופן. בעזרתם של מנטורים מבין תלמידי ביה"ס היסודי "נופים" שבחיפה ומול קהילה של עשרות תלמידים נוספים אשר ישבו בכיתות בית הספר, נכנסו הילדים המאושפזים לעולם וירטואלי אשר פותח במיוחד לחג החנוכה. מדובר במשחק אחד מני רבים אשר הומצא במסגרת פיילוט של פעילות יצירה ולמידה שיתופית בעולמות תלת-מימד מרובי משתתפים שבית הספר "נופים", בניהולה של אסתי גרינבוך, מקדם ומוביל מזה חמש שנים. את הפלטפורמות שהתלמידים מפתחים, יחד ...


השלב הבא של הנפקות ה-ICO – מהם Security Tokens? [הנפקה ורגולציה] - גיקטיים
2017-12-14

גיקטייםהשלב הבא של הנפקות ה-ICO – מהם Security Tokens? [הנפקה ורגולציה]גיקטייםמשקיעיה של SPiCE VC זכאים לקבל כספים מרווחי הקרן ישירות ביחס לכמות ההחזקה שלהם במטבע וממכירת המטבע שבידיהם, לעומת קרנות אחרות אשר תשואת המשקיעים נגזרת מתשואת המטבע בלבד והמשקיעים נפגשים עם כספם במכירה בלבד. פרויקט נוסף כאמור, ביילקס, אמור להשיק במהלך 2018 פלטפורמה מפוקחת המאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים לגייס הון באמצעות הנפקת מטבעות עד לסך של 5 מיליון אירו בכפוף לחוק ההולנדי למימון המונים. זהו מנגנון גיוס המנצל את כל היתרונות של חוק גיוס המונים ודומה במידה רבה לחוק המימון האמריקאי (JOB Act) והישראלי ...


כך זה נראה: מרכז העצבים של קדחת הביטקוין - TheMarker
2017-12-09

TheMarkerכך זה נראה: מרכז העצבים של קדחת הביטקויןTheMarker... מכיר בצדדים השליליים של קדחת הביטקוין הנוכחית. "אנשים מתמקדים יותר מדי במחיר ובגריפת רווח", הוא אמר בשבוע שעבר. "אני מתלהב מכך שלעולם יש מערכת פיננסית פתוחה". יש אירוניה בהצלחה של ארמסטרונג — לפני שנתיים הוא ניסה להוביל להרחבה של רשת ביטקוין כדי שתוכל לטפל ביותר עסקות, ונכשל. "זה שבר את לבי קצת", הוא אמר בראיון. לדבריו, הוא מחזיק כעת יותר מכספו במתחרה של ביטקוין, אתר, שגם אותו אפשר לסחור דרך קוינבייס. רוב המסכים במשרדי קוינבייס מראים את ביצועי השרתים והלקוחות של החברה — מספר הלקוחות המורידים את ...and more »


האזהרה החודשית של גרוס - והפעם עם התייחסות לביטקיון - Bizportal
2017-12-07

Bizportalהאזהרה החודשית של גרוס - והפעם עם התייחסות לביטקיוןBizportalרגע לפני סיום שנה של עליות נאות במדדים המובילים (שסידרו לטראמפ סיבה לגאווה ולבנקים המרכזיים סיבה לדאגה), בעוד אלו מאותתים על צמצום התמיכה האגרסיבית בשווקים, גרוס מזהיר מפני התפתחות האשראי בשוק על רקע שלל גורמים - ובהם הביטקוין. רגע לפני העלאת הריבית של הפד' בדצמבר שאותה מתמחר השוק באופן ודאי, גרוס אמר כי ככל שהאשראי האיכותי מצטמצם לצד עליית החשש מחוסר יכולת לשרת את החוב, ויכולת ההחזר מצטמצמת כאשר התשואה הריאלית או הנזילות פוחתת, השילוב של הדברים דוחף את המשקיעים להחזיק "classical money" ובהם "מזומן, זהב ...


עוקף סנקציות: ונצואלה משיקה מטבע דיגיטלי מגובה נפט - TheMarker
2017-12-03

TheMarkerעוקף סנקציות: ונצואלה משיקה מטבע דיגיטלי מגובה נפטTheMarkerנשיא ונצואלה, ניקולס מדורו פונה לעולם המטבעות הדיגיטליים בניסיון לעקוף את הסנקציות הפיננסיות שהטילה ארה"ב על מדינתו. מדורו הכריז אתמול על השקת ה"פטרו" – מטבע דיגיטלי מגובה ברזרבות הנפט של ונצואלה – בניסיון לעצור את ההתמוטטות הכלכלית של המדינה. מדורו לא סיפק פרטים על המטבע החדש או כיצד המדינה, שחברה באופ"ק, תוכל לבצע מהלך שכזה אך הכריז כי "המאה ה-21 הגיעה". "ונצואלה תיצור מטבע קריפטולוגי מגובה ברזרבות הנפט, זהב ויהלומים של המדינה", אמר מדורו בנאומו הקבוע בטלוויזיה ביום ראשון. הוא אמר כי ה"פטרו" יעזור ...and more »


שבת חמימה ומשפחתית בעיר – כל הפעילויות שיש - כל העיר – ירושלים
2017-12-01

כל העיר – ירושליםשבת חמימה ומשפחתית בעיר – כל הפעילויות שישכל העיר – ירושליםמוזיאון ישראל ירושלים. מציג את התערוכה הון-שלטון. מטבעות זהב רומיים מאוסף ויקטור אדה. אוסף מיוחד במינו של 75 מטבעות זהב שטרם הוצגו לקהל הרחב מספק הצצה נדירה לעולמם של שליטי האימפריה הרומית. הדיוקנאות הטבועים עליהם של קיסרים רומים ונשותיהם עשויים מלאכת מחשבת ומדגימים כיצד רואים בפנים האנושיים ראי לאופיו של האדם וליכולותיו ומשתמשים בהם לצורכי תעמולה. מטבעות האוסף פרוסים על פני כ-350 שנה, מהקמת הקיסרות ועד לקבלת הנצרות כדת הרשמית של האימפריה הרומית. התערוכה עוקבת אחרי התפתחות הדיוקנאות ואחרי הסיסמאות ...


רכבת הרים במטבעות הווירטואליים -הביטקוין ירד 20% מהגבוה היומי - Bizportal
2017-11-29

Bizportalרכבת הרים במטבעות הווירטואליים -הביטקוין ירד 20% מהגבוה היומיBizportal... ובישראל קדחת הביטקיון עולה מדרגה עם עומס על נקודות המכירה. שני אתרי המסחר המרכזיים בישראל הפסיקו את פעילותם בשעות אלה. שגרירות הביטקויון הישראלית שבאחוזת בית 1 פרסמה באתר הודעה לרוכשים שמסבירה את הסיפור: "לקוחות יקרים, עקב ביקוש יוצא דופן, יש עיכובים בשליחת המטבעות לארנק האלקטרוני. חשוב לציין כי השערים של המטבע - נעולים כרגיל, בכל שעה עגולה, ולפי השער שמצוטט בהגיעו אלינו". נקודת המכירה השנייה, אתר Bit2c שמספק שירותי מסחר ביטקוין ישראל, הורידה את אתר האינטרנט לצורך תחזוקה, ולפי ההודעה האתר "צפוי ...and more »


תתחילו להתכונן לחופשה שלכם בפולין - mako
2017-11-29

makoתתחילו להתכונן לחופשה שלכם בפוליןmako3. לבקר במזח בעיר אלה המספנות המפורסמות של גדנסק. כאן, בשנות השבעים והשמונים של המאה הקודמת, פרחה תנועת 'סולידריות' בהנהגתו של לך ולנסה – התנועה שהוצאה אל מחוץ לחוק וששביתתה סימנה את תום עידן ברית המועצות. 4. מזרקת נפטון המזרקה היא סמל העיר. היא הוצבה כאן באמצע המאה ה-17. נפטון – אל הים – מגן על עיר הנמל. בשנים ההן, תושבי הגאנסק היו כל כך עשירים, שהם נהגו לזרוק מטבעות זהב למזרקה. זה דווקא עצבן את נפטון שהטיל את קלשונו למין והפך את המטבעות לאבק זהב. וכך, תאמינו או לא, נוצרו מי הזהב – הגולדווסר המפורסם של ...


מתחת למים: עיר אבודה נחשפה במצרים - ישראל היום
2017-11-23

ישראל היוםמתחת למים: עיר אבודה נחשפה במצריםישראל היוםעתיקות בעיר אלכנסדריה במצרים // צילום: getty images. תגלית יוצאת דופן במצרים: משלחת ארכיאולוגית מצרית, שמבצעת חפירות ארכיאולוגיות תת ימיות בנמל אלכסנדריה וכן במפרץ אבו קייר שבו הייתה ממוקמת העיר האגדית הרקליון, מצאה ראש פסל מלכותי עשוי קריסטל של הגנרל הרומאי הקדום מארק אנטוני (מרקוס אנטוניוס). מארק אנטוני היה מתומכיו הגדולים של יוליוס קיסר, ושלט מאוחר יותר באימפריה הרומית יחד עם אוקטביאנוס ולפידוס במסגרת הטריאומווירט השני. הוא התאבד יחד עם קלאופטרה בסוף מלחמת האזרחים בשנת 30 לפני הספירה. בנוסף לראש ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net