מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים המחירים הסיטוניים של מטבעות קרוגרנד

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של מטבעות זהב קרוגרנד

מחיר לאונקיה

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

קרוגרנד מטבעות זהב

הוצג בשנת 1967 ככלי בעלות פרטית של זהב. באופן חריג עבור מטבעות מטילי, קרוגרנד נועדה למעשה להפיץ כמטבע. לשם כך, היה זה שנטבע סגסוגת נחושת זהב עמידים יותר. למרות המעמד החוקי של המטבע, הסנקציות הכלכליות נגד דרום אפריקה על מדיניות האפרטהייד עשה את קרוגרנד ייבוא ​​בלתי חוקית במדינות מערביות רבות במהלך -1970 ו -1980. סנקציות אלה הסתיים כאשר דרום אפריקה נטוש האפרטהייד ב -1994.

עד 1980 קרוגרנד היוו 90% של שוק מטבע זהב. באותה שנה בדרום אפריקה הציגה שלושה מטבעות קטנים עם גרם וחצי, לאונקיה ברבעון, ו עשירית אונקיה זהב.

במהלך 2008, מטבעות המכיל קרוגרנד 46,000,000 אונקיות של זהב נמכרו.

מטבעות זהב

איך לבחור טבעות נישואין ? טיפים מנצחים לקניית טבעות - The Pulse (הודעות לעיתונות)
2017-10-16

The Pulse (הודעות לעיתונות)איך לבחור טבעות נישואין ? טיפים מנצחים לקניית טבעותThe Pulse (הודעות לעיתונות)עומדים לבחור טבעת נישואין? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. רכישה של טבעות נישואין הינה רכישה שחשוב לבצע בצורה חכמה, לאחר שבדקתם את האפשרויות השונות ואתם יודעים בדיוק ...and more »


הביטקוין דוהר, "כל פיפס מקפיץ אותו" - גלובס - גלובס
2017-10-15

גלובסהביטקוין דוהר, "כל פיפס מקפיץ אותו" - גלובסגלובסשוק הביטקוין לוהט בימים האחרונים, ומחירו הגיע במהלך היום ליותר מ-5800 דולר □ בבתי ההשקעות עדיין חשדנים כלפי המטבעות הדיגיטליים ורואים בהם מכשיר השקעה ספקולטיבי ...הביטקוין לא שווה בלי האנונימיות - כלכליסטכלכליסטall 4 news articles »


מה הדבר הכי יקר שהילדים שלכם הרסו? - mako
2017-10-14

makoמה הדבר הכי יקר שהילדים שלכם הרסו?mako״פעם קניתי לילדים שלי קופסת תכשיטים במכירה ביתית. עטפתי אותה כשגיליתי מגירה מוחבאת מאחור. היו שם שרשרת יהלומים וטבעת זהב. החזרתי אותם והאישה היתה מאושרת. מסתבר שהילדים שלה החביאו אותם לפני שנים״. ... ״אחרי שהסטריאו הפסיק לעבוד, פתחנו אותו ומצאנו בתוכו המון מטבעות קטנים ש*מישהו* דחף פנימה״, ״כשהבן שלי היה קטן הוא גזר לי פוסטר אורגינלי של מלחמת הכוכבים משנת 1977 והכין ממנו פאזל. לא אמרתי כלום כי הוא לא התכוון, אבל היום הוא מעריץ כבד של הסרטים ולא מאמין שעשה דבר כזה״. ״היה לנו אקווריום ענק ומושקע בשווי ...


ביטקוין תוצרת בית? ככה עושים את זה ברוסיה - TheMarker
2017-10-12

TheMarkerביטקוין תוצרת בית? ככה עושים את זה ברוסיהTheMarkerבמטבח של דמיטרי גוטוב במוסקבה יש גם מיזם אוטומטי לכרייה - לא של זהב או מתכות תעשייתיות אחרות שרבים מייצאים מרוסיה, אלא של מטבעות דיגיטליים כמו המטבע אתר של אתריום. מאז שהתקין מערכת DIY מחיבור של מעבדים גראפיים מכמה מחשבים שונים באפריל, גוטוב הרוויח 3,000 דולר במטבעות דיגיטליים ושילם את עלות הציוד שרכש לשם כך. גוטוב, שעובד במשך היום בחברת מיקור חוץ שיושבת במוסקבה, הוא אחד מרוסים רבים שעוסק בכרייה מאז שמחיר המטבעות הדיגיטליים, כמו אתר וביטקוין, התחיל לנסוק. הממשלה הרוסית, מצדה, עדיין לא סיפקה מסגרת ...and more »


הביטקוין שוב מתפצל? בואו נעשה סדר - גיקטיים
2017-10-10

גיקטייםהביטקוין שוב מתפצל? בואו נעשה סדרגיקטייםעבור מטבע פיזי כמו זהב, חוקי הפיזיקה קובעים את תכונותיו. עבור מטבע ריכוזי כמו ש”ח, הגופים הממונים עליו כמו בנק ישראל קובעים כיצד הוא מתנהג. אך מה דינו של מטבע המבוסס כולו על קוד תוכנה ומידע דיגיטלי, ללא גוף מרכזי השולט בו? התשובה היא שהכוח נתון בידי המשתמשים, היכולים להחליט באיזו גרסה של התוכנה הם משתמשים. מכיוון שמדובר בקוד פתוח, ניתן תמיד לקחת את התוכנה ולכתוב גרסה חדשה שלה. אם כולם יעברו להשתמש בגרסה זו, שינינו למעשה את הפרוטוקול עליו מבוסס המטבע. אם חלק מהמשתמשים יאמצו את הגרסה החדשה, נקבל מטבע חדש ...and more »


ייתכן שהמחשב שלכם הוא מכרה זהב, ואתם אפילו לא ידעתם - הארץ
2017-10-08

הארץייתכן שהמחשב שלכם הוא מכרה זהב, ואתם אפילו לא ידעתםהארץבחודש שעבר התברר כי אתר שיתוף הקבצים פיירט ביי (The Pirate Bay) ואתר רשת הטלוויזיה האמריקאית שואוטיים השתמשו במחשבי הגולשים כדי לכרות מטבעות דיגיטליים, ובשבוע שעבר הצטרף לרשימה גם האתר הרשמי של כריסטיאנו רונאלדו. כל השלושה השתמשו בכלי חדש שפיתחה חברת קוינהייב (Coinhive), המאפשר לאתרים לכרות מטבעות וירטואליים — במקרה הזה, מטבע חדש יחסית (נולד ב-2014) בשם מונרו (Monero, פה אפשר להבין יותר טוב על מה מדובר) — באמצעות שימוש במעבדים של מחשבי הגולשים שלהם, ולעשות דרכם רווח. קטע מקוד המקור של האתר הרשמי של ...


הוועד האולימפי הקפיא הקשרים עם ברזיל - בעקבות מעצרו של מארגן ריו 2016 - כלכליסט
2017-10-08

כלכליסטהוועד האולימפי הקפיא הקשרים עם ברזיל - בעקבות מעצרו של מארגן ריו 2016כלכליסטpowered by. דיאק היה חבר בעל זכות הצבעה בוועד האולימפי כשהוחלט להעניק לריו את זכויות האירוח באירוע שהתקיים בקופנהגן לפני שמונה שנים. דה מנזש העביר לפי החשדות 1.5 מיליון דולר באמצעות חברה שהקים בנו של דיאק, פאפא מאסאטה, זאת במטרה להשיג את קולות חברי הוועד האפריקאים בעד ריו. החקירה מצאה כי בחודש האחרון הגיש נוזמן בקשות להחזרי מס עבור הכנסות של 480 אלף ריאל (155 אלף דולר) שנמצאו בביתו בחמש מטבעות שונים ו-16 מטילי זהב במשקל קילוגרם כל אחד שהפקיד בשוויץ. הגשת הצהרות המס נועדה לפי חשד הרשויות לספק "מראית עין ...and more »


מזכרות אנטישמיות בפרלמנט הפולני? - ערוץ 7
2017-10-05

ערוץ 7מזכרות אנטישמיות בפרלמנט הפולני?ערוץ 7"אני חושב שהעובדה כי בובות כאלו נמכרות בחנות המכרות הרשמית של הפרלמנט הפולני בוורשה מצביעה עד כמה הסטריאוטיפ היהודי נטוע בתוך החברה הפולנית, לרבות הקשר עם כלכלה, כסף, תאוות בצע ועוד. מכירת בובות כאלו בתוך הפרלמנט מצביעה על רמה גבוהה של חוסר רגישות טיכטלה להיחשב כפוגעת במיוחד. החנות פתוחה בפני חברי הפרלמנט הפולני, משלחות רשמיות וקבוצות של בתי ספר המגיעות לביקור בפרלמנט. המיקום של מכירת הבובות האלו הוא סמלי במיוחד: הפרלמנו הוא מוקד הזהות הפולנית, ועליו להבטיח כבוד לכל הקבוצות האתניות, לרבות יהודים. הצגתי ...


הכירו את 3 הגורואים הכלכליים שחושבים שהביטקוין לא שווה כלום - כלכליסט
2017-10-01

כלכליסטהכירו את 3 הגורואים הכלכליים שחושבים שהביטקוין לא שווה כלוםכלכליסטבלי תמיכה מרכזית יהיה קשה עד בלתי אפשרי להפוך מטבעות כמו ביטקוין לחוקיים ולחלק מהמיינסטרים. צילום: גטי אימג'ס. גם זוכה פרס נובל לכלכלה פול קרוגמן שייך למקהלת המתנגדים. כבר שנים שהוא מטיל ספק ביכולת ההישרדות של הביטקוין. עוד ב-2013 טען קרוגמן במאמר דעה שפורסם בניו יורק ... בעוד שלאחרונה הפך הביטקוין לנכס הבטוח המועדף על חלק מהמשקיעים במקום זהב, הוא לא משאב מוגבל כמו הזהב. ניתן לשנות את הפרוטוקולים של הביטקוין בכל רגע, כך שיותר מ-21 מיליון מטבעות ייכרו בסופו של דבר. בנוסף, בלי תמיכה ממשלתית, אין מי שיציב ...and more »


חיפשו מטבעות זהב עתיקים בבאר הלמות - ונעצרו - ynet ידיעות אחרונות
2017-02-13

ynet ידיעות אחרונותחיפשו מטבעות זהב עתיקים בבאר הלמות - ונעצרוynet ידיעות אחרונותשודדי העתיקות חיפשו ממצאים עתיקים באמצעות מכושים וגלאי מתכות באתר מהתקופה הביזנטית הנמצא בנגב המערבי. ברשות העתיקות אמרו כי יוגשו נגד השודדים כתבי אישום. איתי בלומנטלפורסם: 13.02.17 , 15:07. חוליית שודדי עתיקות מרהט נתפסה בסוף השבוע על ידי מפקחי רשות העתיקות כשהם חופרים באתר הארכיאולוגי "באר הלמות" הסמוך לאופקים. חברי החוליה נעצרו בשטח, נלקחו לחקירה במשטרה ושוחררו למעצר בית של חמישה ימים. רכב הגי'פ ששימש את החשודים נתפס ובהמשך, כך מבטיחים ברשות העתיקות, יוגשו נגדם כתבי אישום. גלאי מתכות שנמצא אצל ...שודדי עתיקות נתפסו בדרום: "חיפשנו מטבעות זהב"NRGשודדי עתיקות חפשו מטבעות זהב מצאו עצמם באזיקים "על חם"The Pulse (הודעות לעיתונות)all 7 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net