מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחירי הבנזין פרמיה מהשוק בארה"ב בתמורה

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של בנזין, קונבנציונאלי פרמיה

מחיר לליטר

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגלון
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

דלק פרמיום (קונבנציונלי)

בנזין הוא רעיל שקוף, בגוון צהוב תערובת נוזלית, שמקורם בנפט, אשר משמש בעיקר כדלק במנועי בעירה פנימית. כמו כן הוא משמש כממיס, הידוע בעיקר ביכולתו לדלל מצייר. היא מורכבת בעיקר של פחמימנים מתקבל על ידי זיקוק השבר של נפט, משופרת עם פחמימנים ארומטיים טולואן ובנזין להגדיל את דירוג אוקטן שלה. כמויות קטנות של תוספים שונים הם נפוצים, לצורך ביצוע כוונון מנוע או צמצום גזי הפליטה המזיקים. תערובות חלקם מכילים גם כמויות משמעותיות של אתנול כדלק חלופי חלקית. בצפון אמריקה, המונח הוא "בנזין", מקוצר לעתים קרובות בשימוש המדוברת של "גז", ואילו העדכנית ביותר או לשעבר ממדינות חבר העמים הבריטי, השתמש "דלק" טווח. תחת תנאי הסביבה מדינה נורמלית חומר שלה הוא נוזל ולא גז נכון לעומת גז נפט נוזלי או "גז טבעי".

חדשות דלק

This RSS feed URL is deprecated
2018-03-23

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


בדרך לעסקה של 100 מיליון דולר? נפטא שוקלת למחוק את ישראמקו אינק מנאסד"ק - TheMarker
2018-03-21

TheMarkerבדרך לעסקה של 100 מיליון דולר? נפטא שוקלת למחוק את ישראמקו אינק מנאסד"קTheMarkerכמו דלק אנרגיה, גם בפירמידת אקויטל – שהשליטה בה מזוהה בשוק ההון עם קובי מימון – מנסים להתקרב לתמלוגי העל ממאגר תמר, שקפצו באחרונה לשיעורים גבוהים בעקבות החזר ההשקעה בפרויקט. נפטא (2,359 +0.55%) , בשליטתה העקיפה של קבוצת אקויטל, דיווחה הערב לבורסה כי הדירקטוריון הנחה את החברה, שמנוהלת על ידי ערן סער, לבחון את האפשרויות השונות למחיקתה של החברה הבת, ישראמקו אינק מהמסחר בנאסד"ק. המחיקה, לפי הדיווח, יכולה להיעשות באמצעות הצעת רכש למלוא המניות, מיזוג או כל דרך אחרת. ישראמקו אינק נסחרת בנאסד"ק לפי שווי של כ ...and more »


צפו: הליצ'י מגיע לעיר – הרכב החשמלי הקומפקטי שיחסוך לכם דלק ובעיות חניה - השקמה חולון
2018-03-21

השקמה חולוןצפו: הליצ'י מגיע לעיר – הרכב החשמלי הקומפקטי שיחסוך לכם דלק ובעיות חניההשקמה חולוןצפו: הליצ'י מגיע לעיר – הרכב החשמלי הקומפקטי שיחסוך לכם דלק ובעיות חניה. הכירו את הרכב שישנה את האופן שבו התניידתם עד עכשיו בתוך העיר העמוסה והצפופה: "ליצ'י" - רכב חשמלי מעוצב במחיר השקה מיוחד, שחוסך למשתמשים את הוצאות הדלק הכבדות, ולא מעט תסכול ועצבים בחיפוש אחר חניה. ככה זה נראה: 21.3.18 16:18. מאת: דני לנצמן (תוכן מקודם). יש בשורה מקומית לבעיות ההתניידות במרחב האורבני הצפוף, נטול החנייה והעמוס ברכבים: רכב חשמלי קומפקטי, שחוסך את ההוצאות הכבדות של דלק וטיפולים ותיקונים במוסך שמגיעות לאלפי שקלים בשנה ...


דלק קידוחים: גידול של 150% בהכנסות ב-2017 - TheMarker
2018-03-21

TheMarkerדלק קידוחים: גידול של 150% בהכנסות ב-2017TheMarkerרווחי דלק קידוחים הסתכמו ב-2017 בכ-817.2 מיליון דולר, לעומת כ-326.9 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד – גידול של כ-150%. כך עולה מדו"חות השותפות, שפורסמו היום (ד'). הגידול נובע ברובו ממכירת 9.25% מאחזקות השותפות במאגר תמר לחברת תמר פטרוליום ביולי האחרון. ב-2017 שילמו שותפות תמר למדינה תמלוגים בסך כולל של כ-790 מיליון שקל. חלקה של דלק קידוחים בתשלום היה כ-215 מיליון שקל. בנוסף, ב-2017 שילמה השותפות מקדמות למס הכנסה ומס רווחי הון בסך כולל של כ-765 מיליון שקל. בסך הכל הסתכמו תשלומי דלק קידוחים למדינה בכ-980 ...מכירת חלק מההחזקה בתמר הקפיצה את רווחי דלק קידוחיםגלובסall 3 news articles »


לאחר הפרסום בכאן חדשות: כתב אישום נגד 3 צעירים שתקפו מוכר בתחנת דלק - כאן תאגיד השידור הישראלי
2018-03-20

כאן תאגיד השידור הישראלילאחר הפרסום בכאן חדשות: כתב אישום נגד 3 צעירים שתקפו מוכר בתחנת דלקכאן תאגיד השידור הישראלילפי חקירת המשטרה, החשודים תקפו את המוכר בגלל ויכוח על 30 אגורות. המוכר אמר לכאן חדשות: "לפי מה שהם אמרו זה היה עניין גזעני". צפו בתיעוד. יערה שפירא. שתף. 20 במרץ 2018. 17:13. כתב אישום הוגש היום (שלישי) לבית משפט השלום בירושלים נגד שלושה צעירים בשנות ה-20 לחייהם בגין תקיפת מוכר ופציעתו בתחנת דלק בירושלים בשבוע שעבר. תיעוד האירוע במצלמות האבטחה של תחנת הדלק פורסם בחדשות הערב בכאן 11. לפי חקירת המשטרה, החשודים הגיעו לתחנת הדלק בשעות הלילה, כאשר אחד מהם נכנס לחנות הנוחות, רכש כמה מוצרים, ובעודף שקיבל לידיו ...


בגלל 30 אגורות: שלושה צעירים תקפו מוכר בתחנת דלק - מיינט ירושלים (הודעות לעיתונות) (בלוג)
2018-03-20

מיינט ירושלים (הודעות לעיתונות) (בלוג)בגלל 30 אגורות: שלושה צעירים תקפו מוכר בתחנת דלקמיינט ירושלים (הודעות לעיתונות) (בלוג)על פי כתב האישום, הצעירים הכו את המוכר לאחר שבעודף שקיבלו היה חסר פחות משקל. לאחר מכן הוא פונה לביה"ח. ניידת משטרה (צילום: לירן טטרו). בגלל 30 אגורות: כתב אישום הוגש נגד שלושה צעירים בשנות ה-20 לחייהם מאחר ופצעו מוכר בתחנת דלק באמצעות מקל. מכתב האישום עולה, כי בתאריך 15.3.18 בשעות הלילה הגיעו החשודים לתחנת דלק בעיר, כאשר אחד מהם נכנס לחנות הנוחות, רכש מספר מוצרים, ובעודף שקיבל לידיו היו חסרים 30 אגורות. בעקבות כך החל החשוד להתווכח עם המוכרן, דבר שהוביל לבסוף לתקיפה שהתרחשה מחוץ לחנות. שניים מחבריו ...and more »


תשובה קודח את דרכו אל הנכס הגדול של קבוצת דלק - כלכליסט
2018-03-17

כלכליסטתשובה קודח את דרכו אל הנכס הגדול של קבוצת דלקכלכליסטתשובה קודח את דרכו אל הנכס הגדול של קבוצת דלק. קבוצת דלק מנסה שוב להשטיח את הפירמידה שלה, והפעם באמצעות הצעת רכש למניות דלק אנרגיה, והתמורה שהיא מציעה משקפת פרמיה של 14.75%. אם תתקבל ההצעה, יתקרב בעל השליטה לנכס העיקרי שלו — דלק קידוחים — ונתח הציבור יגדל. אורי טל טנא 08:0518.03.18. תגיות: · יצחק תשובה · דלק אנרגיה · קבוצת דלק · הצעת רכש · דלק קידוחים · גז טבעי · לווייתן · תמר. קבוצת דלק, שבשליטת יצחק תשובה, פרסמה השבוע הצעת רכש למניות דלק אנרגיה( 165,600.0 --- הוסף לתיק האישי ) במטרה למחוק את החברה ...


בפעם השביעית: תשובה מנסה למחוק את דלק אנרגיה מהמסחר – האם המורים והגננות יתנגדו? - TheMarker
2018-03-13

TheMarkerבפעם השביעית: תשובה מנסה למחוק את דלק אנרגיה מהמסחר – האם המורים והגננות יתנגדו?TheMarkerקבוצת דלק פירסמה הערב הצעת רכש לרכישת מלוא מניות דלק אנרגיה (162,700 -1.45%) המוחזקות בידי הציבור (כ-12%) - כך שלאחר השלמת המהלך תחזיק הקבוצה במלוא ההון המונפק. זוהי הצעת רכש שביעית שמפרסמת קבוצת דלק, לאחר שהניסיונות הקודמים למחוק את החברה מהמסחר הסתיימו בכישלון בשנים האחרונות. בדלק הסבירו כי הצעת הרכש "היא חלק מהאסטרטגיה העסקית של הקבוצה, שמעוניינת לפשט את מבנה ההחזקות, כחלק מהיערכותה לביצוע הנפקה אפשרית בחו"ל של פעילות האנרגיה של הקבוצה". יצוין כי בקבוצת דלק מעוניינים לבצע רישום כפול של מניית הקבוצה ...הפעם זה יעבוד? ניסיון נוסף למחיקת דלק אנרגיה מהבורסהגלובסדלק אנרגיה מזנקת 15% לאחר הצעת הרכשBizportalתשובה רוצה למחוק את דלק אנרגיה: קבוצת דלק גיבשה הצעה חדשהEnergiaNewsספונסר (הודעות לעיתונות)all 9 news articles »


עסקת דלק רכב-ורידיס: איפה השקיפות? - גלובס
2018-03-12

גלובסעסקת דלק רכב-ורידיס: איפה השקיפות?גלובסהאתגרים של חברת דלק רכב אינם נושא חדש לקוראי טור זה. החברה שבשליטת גיל אגמון סובלת בשנים האחרונות מאובדן מהותי של נתח שוק במותגי הדגל שלה - מאזדה ופורד - ומתקשה להתמודד עם שינוי בטעמי הצרכנים הישראלים, המעדיפים רכישת רכבי שטח וכן מכוניות קטנות וזולות - סגמנטים בהם מותגי החברה אינם מספקים פתרון תחרותי. נתח השוק של מותגי דלק רכב התכווץ ל-7.3% אשתקד לעומת 7.8% בשנת 2016 ו-8.9% ב-2015. בעלי המניות של דלק רכב סובלים בשנים האחרונות מתשואות חלשות על השקעתם, כשמחיר המניה איבד כחמישית מערכו בשנה האחרונה. הנקודה ...and more »


דלק רכב רוכשת 70% מחברת ורידיס תמורת כמיליארד שקל - גלובס
2018-03-04

גלובסדלק רכב רוכשת 70% מחברת ורידיס תמורת כמיליארד שקלגלובסהאסטרטגיה שמוביל מנכ"ל דלק רכב, גיל אגמון, להפיכת יבואנית הרכב הוותיקה לחברת החזקות בעלת תחומי פעילות נוספים, קורמת עור וגידים. היום חתמה דלק רכב על הסכם לרכישת קבוצת הקיימות ורידיס, שעוסקת בתחומים של איכות הסביבה, התפלת מי ים וייצור חשמל ופתרונות אנרגיה. במסגרת העסקה, הסכימה דלק רכב לרכוש מידי קרן אוקטרי הבינלאומית 70% מחברת OCM Luxemburg, חברת החזקות ללא פעילות שמחזיקה בקבוצת ורידיס והלוואות הבעלים שהוענקו לה. בתמורה, תשלם דלק רכב סכום של 992 מיליון שקל, המשקף שווי של 1.42 מיליארד שקל לחברת ההחזקות ...עסקת ורידיס נחתמה: דלק רכב רוכשת 70% מהחברה ב-992 מיליון שקלכלכליסטדלק רכב והראל רכשו 80% מחברת התשתיות ורידיס - תמורת 992 מיליון שקלTheMarkerדלק רכב חתמה על הסכם לרכישת ורידיס בכמיליארד שקלBizportalספונסר (הודעות לעיתונות)all 6 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net