מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחירי הבנזין פרמיה מהשוק בארה"ב בתמורה

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של בנזין, קונבנציונאלי פרמיה

מחיר לליטר

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגלון
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

דלק פרמיום (קונבנציונלי)

בנזין הוא רעיל שקוף, בגוון צהוב תערובת נוזלית, שמקורם בנפט, אשר משמש בעיקר כדלק במנועי בעירה פנימית. כמו כן הוא משמש כממיס, הידוע בעיקר ביכולתו לדלל מצייר. היא מורכבת בעיקר של פחמימנים מתקבל על ידי זיקוק השבר של נפט, משופרת עם פחמימנים ארומטיים טולואן ובנזין להגדיל את דירוג אוקטן שלה. כמויות קטנות של תוספים שונים הם נפוצים, לצורך ביצוע כוונון מנוע או צמצום גזי הפליטה המזיקים. תערובות חלקם מכילים גם כמויות משמעותיות של אתנול כדלק חלופי חלקית. בצפון אמריקה, המונח הוא "בנזין", מקוצר לעתים קרובות בשימוש המדוברת של "גז", ואילו העדכנית ביותר או לשעבר ממדינות חבר העמים הבריטי, השתמש "דלק" טווח. תחת תנאי הסביבה מדינה נורמלית חומר שלה הוא נוזל ולא גז נכון לעומת גז נפט נוזלי או "גז טבעי".

חדשות דלק

יציבות בת"א; קבוצת דלק יורדת ב-1.1%, בזק עולה ב-1.4% - כלכליסט
2017-06-26

כלכליסטיציבות בת"א; קבוצת דלק יורדת ב-1.1%, בזק עולה ב-1.4%כלכליסט13:30 - בוטלה עסקת הפניקס: קבוצת דלק מודיעה לפני שעה קלה כי בוטלה מכירת החברה הבת לקבוצת ינגו. 13:00 - אירונאוטיקס פותחת את דרכה כחברה ציבורית: לאחר השלמת ההנפקה בשבוע שעבר, החברה נסחרת היום לראשונה בבורסה של תל אביב. 12:30 - סאמיט מדווחת כי החברה הבת סאמיט גרמניה, חתמה על הסכם לרכישת פורטפוליו נכסים בעיר וולפסבורג שבגרמניה, בתמורה כוללת של 100 מיליון יורו. דמי השכירות שמניבים הנכסים הנרכשים עומדים על כ-7.9 מיליון יורו לשנה, נתון המשקף תשואה של כ-7.9% על ההשקעה. זוהר לוי, בעל השליטה ויו"ר סאמיט. 11:35 ...and more »


קבוצת דלק: בוטלה מכירת הפניקס לקבוצת יאנגו הסינית - גלובס
2017-06-26

גלובסקבוצת דלק: בוטלה מכירת הפניקס לקבוצת יאנגו הסיניתגלובסבדלק ציינו עוד "החברה קיבלה פניות חדשות מגופים ישראלים וגופים זרים בקשר למכירת אחזקותיה בהפניקס והיא תמשיך לפעול למכירת אחזקותיה כמתחייב לפי החוק". נראה שבקבוצה לא מצטערים במיוחד על ביטול העסקה שכן מאז נחתם ההסכם בין הצדדים טיפסה מניית הפניקס בכ-65% לשווי שוק נוכחי של כ-3.8 מיליארד שקל (כחלק ממגמת עליות במניות הביטוח המקומיות). מדד הביטוח עלה בתקופה זו ביותר מ-40%. העסקה בין דלק ליאנגו שנחתמה בשלהי אוגוסט 2016 קבעה כי דלק תמכור את החזקותיה בחברת הביטוח (כ-52%) לידי יאנגו תמורת כ-1.95 מיליארד שקל - עסקה ...בוטלה עסקת המכירה של הפניקס ליאנגו; קב' דלק: קיבלנו הצעות חדשותספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)בוטלה עסקת הפניקס: יאנגו לא רוכשת את החברהכלכליסטהפניקס מאבדת 2.9% - בעקבות פיצוץ המכירה ליאנגו הסיניתTheMarkerNews1 מחלקה ראשונה -Bizportalall 10 news articles »


פקיסטן: 148 הרוגים בפיצוץ מיכלית דלק - ערוץ 7
2017-06-25

ערוץ 7פקיסטן: 148 הרוגים בפיצוץ מיכלית דלקערוץ 7מיכלית דלק התהפכה כשאחד מצמיגיה התפוצצו והנהג איבד שליטה, בסיבוב חד בכביש המחבר את קר'אצי ללאהור. נהגים רבים, חלקם הגדול על טוסטוסים, מיהרו למקום בכדי לדלות לעצמם את הדלק שדלף מהמשאית. אז אירע פיצוץ שהרג כאמור לפחות 148 איש ופצע עוד כמאה. בין המתים, כ-20 ילדים. סוכנות רויטרס דיווחה מפי פקידים מקומיים כי הפיצוץ אירע כנראה כשמישהו הדליק סיגריה. "אנשים מהאזור, ואנשים שעברו במקום, החלו לאסוף את הדלק, כשהוא התפוצץ, ושרף את כולם", אמר דובר הממשלה המחוזית, מליכ מוחמד אחמד חאן. עוד לפני הפיצוץ, התאונה חסמה את ...


כחלון חתם על תקנות שאמורות לספק דלק להליכי הבנייה - Bizportal
2017-06-25

Bizportalכחלון חתם על תקנות שאמורות לספק דלק להליכי הבנייהBizportalשר האוצר משה כחלון ממשיך בניסיונות לקרר את שוק הדיור, כשחתם היום על תקנות שצפויות לקצר את לוחות הזמנים למתן היתר בנייה להליכי רישוי מצומצמים, כך שמתן היתר יעמוד במקסימום על 45 יום ממועד קליטת הבקשה. רוצה לקבל עדכונים חמים בזמן אמת? הירשם לניוזלטרים של ביזפורטל. עוד נקבע כי במידה ולא תינתן החלטה של רשות רישוי תוך 25 יום מקליטת הבקשה, רואים את הבקשה כאילו התקבלה החלטה לאשרה וזאת בניגוד למהלך רישוי רגיל שבו היעדר החלטה מהווה סירוב לבקשה. נוסף על כך, ככל שבסוף התהליך לא ניתן ההיתר בפועל, רואים את הבקשה ...and more »


פקיסטן: 150 ניצלו תאונה כדי לאסוף דלק - ונשרפו למוות - ynet ידיעות אחרונות
2017-06-25

כיכר השבתפקיסטן: 150 ניצלו תאונה כדי לאסוף דלק - ונשרפו למוותynet ידיעות אחרונותאסון נורא ליד בהוולפור: מכלית התהפכה, הדלק שנשאה נשפך, ובמסגד בעיר כרזו על כך לתושבים - והם רצו לשם חמושים בבקבוקים כדי לקחת דלק. אז ניצתה אש ו-148 נשרפו למוות. עוד 50 נפצעו קשה. "אנשים נלכדו בכדור האש וצרחו, לא יכולנו לעזור". APעדכון אחרון: 25.06.17 , 13:42. לפחות 148 בני אדם נהרגו הבוקר (יום א') בשריפה שפרצה אחרי שמכלית דלק התהפכה בכביש מהיר בפקיסטן. גורם רשמי פקיסטני אמר כי המונים נהרו לזירת האירוע כדי לאסוף דלק שנשפך – ואז אירע האסון. זירת האסון בפקיסטן. המונים נהרו למקום בגלל הכריזה במסגד (צילום ...148 בני אדם נהרגו בהתלקחות מיכלית דלקכיכר השבתאסון בפקיסטן: לפחות 140 נשרפו למוות לאחר שמשאית דלק התהפכהמעריבall 2 news articles »


פקיסטן: יותר מ-100 הרוגים משרפת מכלית דלק - NRG
2017-06-24

NRGפקיסטן: יותר מ-100 הרוגים משרפת מכלית דלקNRGלפי דיווחים שלא אומתו, נהגים שאחזו בסיגריות בוערות הגיעו למכלית אף הם במטרה לקחת דלק, והם שהציתו את השרפה הענקית. המשטרה ניסתה להדוף אותם ולתחם את האזור, אך נכשלה בעקבות מספר האנשים הגדול. צילום: AP. זירת הפיצוץ צילום: AP. חמישים בני אדם פחות נפצעו באורח חמור בתקרית. לדברי הבכיר, מספר ההרוגים צפוי לעלות. ד"ר ריזוואן נסיר. מנהל שירותי ההצלה של מחוז פונג'ב, ציין כי המחלצים אוספים הגופות שנשרפו באופן חמור, רבות מהן מעבר ליכולת זיהוי. יהיה צורך בבדיקות די-אן-אי כדי לזהות אותן. צילום: EPA. זירת הפיצוץ צילום ...


תיעוד: משאית מתנגשת בכלי רכב בתחנת דלק בכביש 1 וגורמת לתאונת שרשרת - נענע 10
2017-06-24

נענע 10תיעוד: משאית מתנגשת בכלי רכב בתחנת דלק בכביש 1 וגורמת לתאונת שרשרתנענע 10תאונה לא שגרתית בכביש 1: נהג משאית התנגש בתחנת דלק של "פז" סמוך למחלף שער הגיא בכלי רכב וגרם לתאונת שרשרת בה 6 רכבים התנגשו זה בזה. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים 6 פצועים במצב קל. לכתבות נוספות בחדשות 10: בתגובה לזליגת הירי: צה"ל תקף מטרות של צבא סוריה בצפון רמת הגולן · ביטן: "הגיע הזמן לתת לאולמרט ללכת הביתה ולהמשיך את חייו" · בן 67 מנהריה חשוד בעבירות מין בנכדתו בת ה-6. בתאונה נוספת שאירעה היום בצהריים בכביש הגישה לכפר קיש, מסיבה שטרם ברורה נהג רכב ...תיעוד: משאית פגעה בתחנת דלק בשער הגיא; 6 נפצעו קלוואלה!משאית סטתה לתחנת דלק - וזרעה הרסmakoall 4 news articles »


על הדרך: המסעדות הכי טובות בתחנות דלק - mako
2017-06-22

makoעל הדרך: המסעדות הכי טובות בתחנות דלקmakoאחת הקלישאות של עולם המסעדנות הישראלי היא שמסעדות בתחנות דלק תמיד יהיו מסעדות שלא באמת שוות עצירה, אלא אם עברתם במקרה ואתם מורעבים ממש. בדרך כלל מדובר במסעדות שהן במקרה הטוב שיפודיות שגרתיות ובמקרה הרע מלכודות תיירים של ממש, או ככה לפחות היה לאורך השנים, אבל תתפלאו לשמוע שבכל זאת, יש כמה וכמה מסעדות בתחנות דלק ברחבי הארץ שלגמרי שוות עצירה בדרך, ואפילו נסיעה במיוחד. אספנו את כל אלו, כדי שתתחילו לתדלק לפי המקום שאתם רוצים לאכול בו, ולא להפך.


בניסיון להקל על משבר החשמל: מצרים החלה להעביר דלק לעזה - וואלה!
2017-06-21

וואלה!בניסיון להקל על משבר החשמל: מצרים החלה להעביר דלק לעזהוואלה!מצרים החלה היום (רביעי) להעביר מיליון ליטרים של דלק לרצועת עזה כדי להקל על משבר החשמל שנגרם בעקבות צמצום האספקה של ישראל. הדלק, שהועבר במשאיות דרך מעבר רפיח, יסופק לתחנת הכוח היחידה ברצועה, שסגורה זה כמה חודשים בשל מחסור חמור. משלוחי הדלק החלו יומיים לאחר שישראל החלה בצמצום אספקת החשמל לעזה בעקבות החלטת הקבינט להיענות לדרישת יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן, שמנסה ללחוץ על חמאס השולט ברצועה זה עשור. עוד בוואלה! NEWS: בניסיון להקל על משבר החשמל: מצרים החלה להעבר דלק לעזה · משבר החשמל קרוב לסיום; בתפקיד ...


דלק הרוויחה 220 מיליון שקל ברבעון - תשובה יקבל דיבידנד של 128 מיליון שקל - ynet ידיעות אחרונות
2017-05-29

ynet ידיעות אחרונותדלק הרוויחה 220 מיליון שקל ברבעון - תשובה יקבל דיבידנד של 128 מיליון שקלynet ידיעות אחרונותהדיבידנד הכולל שתחלק הקבוצה יעמוד על 200 מיליון שקל. פעילות הנפט והגז תרמה לדלק רווח של 127 מיליון שקל - מול 110 מיליון שקל ברבעון המקביל. אורן פרוינד, "כלכליסט"פורסם: 29.05.17 , 11:29. קבוצת דלק שבשליטת יצחק תשובה הרוויחה ברבעון הראשון של השנה 220 מיליון שקל - זינוק חד של פי 2.5 לעומת הרווח ברבעון המקביל, שעמד על 85 מיליון שקל. בעקבות הזינוק הודיעה היום (ב') הקבוצה על חלוקת דיבידנד של 200 מיליון שקל לבעלי מניותיה - חלקו של תשובה בדיבידנד יעמוד על 128 מיליון שקל. יצחק תשובה לצד מנכ״ל קבוצת תשובה, עידן ...עדכון מחיר עסקת הפניקס הקפיץ את הרווח של קבוצת דלק ב-160%TheMarkerזינוק חד ברווחי קבוצת דלק ברבעון הראשון ל-220 מיליון שקלגלובסקבוצת דלק: הרווח הנקי זינק ל-220 מיליון שקל ברבעון הראשוןBizportalall 4 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net