מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחירי הבנזין פרמיה מהשוק בארה"ב בתמורה

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של בנזין, קונבנציונאלי פרמיה

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

דלק פרמיום (קונבנציונלי)

בנזין הוא רעיל שקוף, בגוון צהוב תערובת נוזלית, שמקורם בנפט, אשר משמש בעיקר כדלק במנועי בעירה פנימית. כמו כן הוא משמש כממיס, הידוע בעיקר ביכולתו לדלל מצייר. היא מורכבת בעיקר של פחמימנים מתקבל על ידי זיקוק השבר של נפט, משופרת עם פחמימנים ארומטיים טולואן ובנזין להגדיל את דירוג אוקטן שלה. כמויות קטנות של תוספים שונים הם נפוצים, לצורך ביצוע כוונון מנוע או צמצום גזי הפליטה המזיקים. תערובות חלקם מכילים גם כמויות משמעותיות של אתנול כדלק חלופי חלקית. בצפון אמריקה, המונח הוא "בנזין", מקוצר לעתים קרובות בשימוש המדוברת של "גז", ואילו העדכנית ביותר או לשעבר ממדינות חבר העמים הבריטי, השתמש "דלק" טווח. תחת תנאי הסביבה מדינה נורמלית חומר שלה הוא נוזל ולא גז נכון לעומת גז נפט נוזלי או "גז טבעי".

חדשות דלק

בורסת ת"א; שגריר מטפסת ב-7%, דלק רכב יורדת ב-4% - כלכליסט
2017-08-21

כלכליסטבורסת ת"א; שגריר מטפסת ב-7%, דלק רכב יורדת ב-4%כלכליסטאייל דבי, מנהל דסק מחקר מניות ישראליות בלאומי שוקי הון, הוריד היום אגרסיבית את ההמלצה על המניה וחתך בחדות את מחיר היעד של דלק רכב, בעקבות דוחות הרבעון השני. ההמלצה ירדה מתשואת יתר למכירה ומחיר היעד ירד מ-34.5 שקלים ל-26 שקלים. שער הבסיס של המניה עמד הבוקר על 28.8 שקלים. "שחיקת הרווחיות ברבעון השני הייתה חריגה ולא צפויה, שכן שערי מטבעות היבוא נחלשו לכל רוחב הגזרה גם הין, גם היורו וגם הדולר. נדמה לנו שגם מי שצפה כי הירידה בשערי המטבעות תגולגל ברובה ללקוחות באמצעות הורדת מחירים -והנחות הופתע מהעוצמה. לא ...and more »


בקשה לייצוגית ב-120 מיליון ש”ח נגד דלק רכב - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-08-21

בקשה לייצוגית ב-120 מיליון ש”ח נגד דלק רכבספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)דלק רכב (2848↓1.11%−) מדווחת לבורסה כי במשרדי חברת הבת דלק מוטורס בע"מ התקבלה היום (שני) תביעה, ולצידה בקשה לאשרה כתביעה ייצוגית, אשר הוגשה לביהמ"ש המחוזי בתל אביב כנגד החברה. עניינה של התביעה בטענה לשיווק ומכירה של רכבי מאזדה, הכוללים מסכי מולטימדיה שבהם לטענת התובעים מסכי המגע פגומים. התובעים העריכו את היקף התביעה, ככל שתאושר כתובענה ייצוגית, בכ-120 מיליון ש"ח. "החברה קיבלה זה עתה את התביעה, והיא לומדת בעזרת יועציה המשפטיים את הנטען בה", מסרה דלק רכב בדיווח לבורסה והוסיפה כי תגיש את תגובתה המפורטת ...


דלק רכב חוטפת המלצת 'מכירה' מלאומי - תראו את מחיר היעד - Bizportal
2017-08-21

Bizportalדלק רכב חוטפת המלצת 'מכירה' מלאומי - תראו את מחיר היעדBizportalדלק רכב לאומי שוקי הון. לפני כשבוע וחצי פרסמה חברת דלק רכב (-2.95%) דלק רכב 2,795 -2.95% 10:54 21/08/2017תל אביב הוסף לתיק האישי דלק רכב בסיס:2,880 פתיחה:2,870 גבוה:2,870 נמוך:2,795 תמורה:1,033,697 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2017 והיום בבנק לאומי נוקטים ובצעד כמעט חריג בשוק המקומי - נוקבים בהמלצת 'מכירה'. רוצה לקבל עדכונים חמים בזמן אמת? הירשם לניוזלטרים של ביזפורטל. כך כותב איל דבי, מנהל דסק מחקר מניות ישראליות בלאומי שוקי הון: "דוחות הרבעון השני משנים ...


מניות הגז בבורסה קפצו עד 5%: "רויאל דאץ'-של במגעים לרכוש גז מלווייתן ומאפרודיטה" - TheMarker
2017-08-20

TheMarkerמניות הגז בבורסה קפצו עד 5%: "רויאל דאץ'-של במגעים לרכוש גז מלווייתן ומאפרודיטה"TheMarkerביוני 2014 נחתם מזכר הבנות בין בריטיש גז לבין השותפות במאגר לווייתן – קבוצת דלק, נובל אנרג'י ורציו - למכירת 7 BCM גז טבעי בשנה למשך 15 שנה. החוזה הוערך בשעתו בשווי כולל של כ-30 מיליארד דולר. ואולם, העסקה מעולם לא יצאה אל הפועל, בין השאר על רקע גיבוש תנאי הרגולציה בישראל, אך בעיקר מאחר ש-shell רכשה את BG ולא התעניינה בשוק המצרי הבעייתי. אם אכן העסקה תצא אל הפועל, מדובר בחדשות טובות לשותפות בלווייתן. הדיווח קשור ככל הנראה, לאישורו של "חוק הנפט" החדש במצרים, עליו חתם לפני כשבועיים נשיא מצרים, עבד אל-פתאח א ...


יובל רכלבסקי מונה לדירקטור בחברת דלק - News1 מחלקה ראשונה
2017-08-15

News1 מחלקה ראשונהיובל רכלבסקי מונה לדירקטור בחברת דלקNews1 מחלקה ראשונהיובל רכלבסקי, הממונה לשעבר על השכר באוצר, מונה (יום ג', 15.8.17) לדירקטור חיצוני בחברת דלק מערכות אנרגיה. מאז פרישתו של רכלבסקי מן האוצר, בשנת 2005, כיהן כסמנכ"ל משאבי אנוש בחברת בזק. מאז שנת 2008 הוא עומד בראש משרד 'רכלבסקי יעוץ, יזמות פרויקטים בע"מ. הוא מכהן כדירקטור חיצוני בחברת אורדע פרינט תעשיות ומכהן כיו"ר מועצת המנהדסים והטכנאים. לרכלבסקי תואר במשפטים מהמרכז הבינתחומי הרצליה, תואר ראשון בכלכלה ויחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.and more »


הרווח המתואם של דלק קידוחים זינק ב-30%; חילקה 800 מיליון דולר בשנה ... - TheMarker
2017-08-15

TheMarkerהרווח המתואם של דלק קידוחים זינק ב-30%; חילקה 800 מיליון דולר בשנה ...TheMarkerחלוקות הדיווידנד משקפות תשואת דיווידנד של כ-19% □ במהלך הרבעון השני נרשמה עלייה של כ-8.6% באספקת הגז לעומת הרבעון המקביל ב-2016, והיקף האספקה היה 2.5 BCM.ירידה קלה ברווחי דלק קידוחים - תחלק דיבידנד של 300 מיליון דולר - כלכליסטכלכליסטדוחות דלק קידוחים: עלייה בצריכת הגז מתמר, תחלק דיבידנד - גלובסגלובסall 5 news articles »


הערכות: דלק לפני הסכם נוסף למכירת השליטה בהפניקס - גלובס - גלובס
2017-08-10

גלובסהערכות: דלק לפני הסכם נוסף למכירת השליטה בהפניקס - גלובסגלובסעל פי הערכות בשוק, שבועות מעטים לאחר שניסיון קודם לביצוע עסקה שכזו פסק, דלק עשויה לדווח בזמן הקרוב על הסכם עקרונות חדש למכירת השליטה בקבוצת הביטוח והפיננסים ...and more »


הופעת בכורה: קבוצת דלק בוחנת הנפקת מניות בכורה - גלובס - גלובס
2017-08-02

גלובסהופעת בכורה: קבוצת דלק בוחנת הנפקת מניות בכורה - גלובסגלובסשבשליטת יצחק תשובה דיווחה היום (ד'), כי היא בוחנת את האפשרות להנפיק לראשונה מניות בכורה לציבור, ולרשום אותן למסחר בבורסה בת"א. זאת לאחר שבחודש מארס האחרון אישר ...קבוצת דלק בוחנת גיוס הון באמצעות הנפקת מניות בכורה - כלכליסטכלכליסטדלק בוחנת הנפקת מניות בכורה - המניה מאבדת גובה - שוק ההון | BizportalBizportalספונסר - קב' דלק בוחנת הנפקת מניות בכורה לציבור ורישומן בבורסת ת”אספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)all 4 news articles »


תוקף ההפקעה פג, והמדינה מזרימה דלק בקרקע פרטית ללא רשות - דינמו ... - TheMarker
2017-08-01

TheMarkerתוקף ההפקעה פג, והמדינה מזרימה דלק בקרקע פרטית ללא רשות - דינמו ...TheMarkerהחברה הממשלתית תשתיות נפט (תש"ן), האחראית על הולכת תזקיקי נפט ברחבי הארץ, מזרימה בשלוש השנים האחרונות דלק בשטחים שבהם איבדה כבר את זכויות המעבר שלה — כך ...and more »


מגורים ליד תחנת דלק: המדינה אדישה לסיכון - כלכליסט
2017-07-26

כלכליסטמגורים ליד תחנת דלק: המדינה אדישה לסיכוןכלכליסטהדיון בנושא תחנות הדלק החל ב־2014, בעת שמספר פרויקטים של התחדשות עירונית ברמת גן לא קיבלו היתר בשל האיסור לבנות בנייני מגורים ברדיוס של פחות מ־40 מטר מתחנת דלק קיימת. בשל החשש כי מספר גדול של מיזמי התחדשות עירונית ייתקעו בשל המגבלה הזו, המועצה הארצית לתכנון ולבנייה אישרה תיקון לתמ"א 18 (תוכנית המתאר הארצית לתחנות דלק), שצמצם את המרחק בין תחנות דלק לבנייני מגורים מ־40 מטר ל־20 מטר. לפי התיקון, המרחק בין תחנות דלק קטנות וזעירות – שבהן שתי עמדות תדלוק לשני כלי רכב לכל היותר – למיזמי התחדשות עירונית יעמוד ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net