מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחירי הבנזין פרמיה מהשוק בארה"ב בתמורה

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של בנזין, קונבנציונאלי פרמיה

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

דלק פרמיום (קונבנציונלי)

בנזין הוא רעיל שקוף, בגוון צהוב תערובת נוזלית, שמקורם בנפט, אשר משמש בעיקר כדלק במנועי בעירה פנימית. כמו כן הוא משמש כממיס, הידוע בעיקר ביכולתו לדלל מצייר. היא מורכבת בעיקר של פחמימנים מתקבל על ידי זיקוק השבר של נפט, משופרת עם פחמימנים ארומטיים טולואן ובנזין להגדיל את דירוג אוקטן שלה. כמויות קטנות של תוספים שונים הם נפוצים, לצורך ביצוע כוונון מנוע או צמצום גזי הפליטה המזיקים. תערובות חלקם מכילים גם כמויות משמעותיות של אתנול כדלק חלופי חלקית. בצפון אמריקה, המונח הוא "בנזין", מקוצר לעתים קרובות בשימוש המדוברת של "גז", ואילו העדכנית ביותר או לשעבר ממדינות חבר העמים הבריטי, השתמש "דלק" טווח. תחת תנאי הסביבה מדינה נורמלית חומר שלה הוא נוזל ולא גז נכון לעומת גז נפט נוזלי או "גז טבעי".

חדשות דלק

תשובה מקים חברה נפרדת עבור תמלוגי העל ממאגרי תמר ולווייתן - TheMarker
2017-06-27

TheMarkerתשובה מקים חברה נפרדת עבור תמלוגי העל ממאגרי תמר ולווייתןTheMarkerמועצת הנפט במשרד האנרגיה אישרה לפני שבועיים לאיש העסקים יצחק תשובה להעביר את תמלוגי העל שגובה קבוצת דלק (75,600 +1.2%) ממאגרי הגז הטבעי תמר ולווייתן לחברה בת חדשה שתיקרא דלק תמלוג בע"מ. זאת, בכפוף לאישור תשקיף ההנפקה של החברה בידי רשות ניירות ערך ובכפוף לביצוע ההנפקה בהצלחה. הכוונה לרכז את תמלוגי העל של דלק בחברה אחת הועלתה כבר ב-2013 - אז רשמה דלק את החברה החדשה למסחר. המהלך נועד לסייע לדלק למחוק מהמסחר את החברה הבת, דלק אנרגיה, על ידי הסטת התמלוגים שמעבירות לה שותפויות הקידוחים אבנר ודלק קידוחים ...and more »


שר הכלכלה נגד הקולה בתחנות דלק: "המחיר מופקע, לא לקנות במקומות האלו" - נענע 10
2017-06-27

נענע 10שר הכלכלה נגד הקולה בתחנות דלק: "המחיר מופקע, לא לקנות במקומות האלו"נענע 10שר הכלכלה אלי כהן נסע לירוחם לטובת טקס הנחת אבן פינה, ובדרך עצר בתחנת נוחות בכביש 6, שם הוא גילה לתדהמתו מחיר של בקבוק שתייה קלה מסוגר "קולה זירו" במחיר של 10.90 שקלים - וזעמו התעורר. "זהו מחיר לא סביר. באים ומנצלים את האפשרות שיש כאן רק תחנת דלק אחת וגובים מחירים מופרזים. אנחנו צריכים לבוא ולעשות צרכנות נבונה", אמר השר. >> כתבות נוספות בחדשות 10: מדוע גננת סירבה להכניס לקייטנה ילד בן 4.5 שהגיע ללא הסייעת שלו? צל כבד: המאבק על הצללת בריכות השחייה בישראל · האמריקנים חוששים מהתערבות במסע הנקמה של אסד ...


דלק ביקשה אישור למכור את מניות הפניקס בבורסה - כלכליסט
2017-06-26

כלכליסטדלק ביקשה אישור למכור את מניות הפניקס בבורסהכלכליסטדלק ביקשה אישור למכור את מניות הפניקס בבורסה. אחרי שלא הצליחה לרצות את הפיקוח על הביטוח ביטלה יאנגו הסינית, בדיוק כמו קודמתה פוסון, את רכישת הפניקס. דלק, הנדרשת מכוח היתר השליטה לאחזקה של 50% לפחות, ביקשה מהממונה דורית סלינגר למכור את המניות בשוק. גולן חזני 08:1627.06.17. תגיות: · קבוצת דלק · הפניקס · שוק ההון · בורסה · סינים · יאנגו · קבוצת דלק( 76,550.0 --- הוסף לתיק האישי )נערכת למכירה של מניותיה (52.3%) בהפניקס בבורסה, אחרי שמאמציה למכור אותן לגופים בינלאומיים, בעיקר סיניים, נתקלו בסירוב מצד הפיקוח ...קבוצת דלק: בוטלה מכירת הפניקס לקבוצת יאנגו הסיניתגלובסבוטלה עסקת המכירה של הפניקס ליאנגו; קב' דלק: קיבלנו הצעות חדשותספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)בוטל הסכם מכירת הפניקס ל'יאנגו' הסינית | דבר ראשוןדבר ראשוןישראל היום -ynet ידיעות אחרונות -Bizportalall 18 news articles »


כחלון חתם על תקנות שאמורות לספק דלק להליכי הבנייה - Bizportal
2017-06-25

Bizportalכחלון חתם על תקנות שאמורות לספק דלק להליכי הבנייהBizportalשר האוצר משה כחלון ממשיך בניסיונות לקרר את שוק הדיור, כשחתם היום על תקנות שצפויות לקצר את לוחות הזמנים למתן היתר בנייה להליכי רישוי מצומצמים, כך שמתן היתר יעמוד במקסימום על 45 יום ממועד קליטת הבקשה. רוצה לקבל עדכונים חמים בזמן אמת? הירשם לניוזלטרים של ביזפורטל. עוד נקבע כי במידה ולא תינתן החלטה של רשות רישוי תוך 25 יום מקליטת הבקשה, רואים את הבקשה כאילו התקבלה החלטה לאשרה וזאת בניגוד למהלך רישוי רגיל שבו היעדר החלטה מהווה סירוב לבקשה. נוסף על כך, ככל שבסוף התהליך לא ניתן ההיתר בפועל, רואים את הבקשה ...and more »


פקיסטן: 150 ניצלו תאונה כדי לאסוף דלק - ונשרפו למוות - ynet ידיעות אחרונות
2017-06-25

ערוץ 7פקיסטן: 150 ניצלו תאונה כדי לאסוף דלק - ונשרפו למוותynet ידיעות אחרונותאסון נורא ליד בהוולפור: מכלית התהפכה, הדלק שנשאה נשפך, ובמסגד בעיר כרזו על כך לתושבים - והם רצו לשם חמושים בבקבוקים כדי לקחת דלק. אז ניצתה אש ו-148 נשרפו למוות. עוד 50 נפצעו קשה. "אנשים נלכדו בכדור האש וצרחו, לא יכולנו לעזור". APעדכון אחרון: 25.06.17 , 13:42. לפחות 148 בני אדם נהרגו הבוקר (יום א') בשריפה שפרצה אחרי שמכלית דלק התהפכה בכביש מהיר בפקיסטן. גורם רשמי פקיסטני אמר כי המונים נהרו לזירת האירוע כדי לאסוף דלק שנשפך – ואז אירע האסון. זירת האסון בפקיסטן. המונים נהרו למקום בגלל הכריזה במסגד (צילום ...פקיסטן: 148 הרוגים בפיצוץ מיכלית דלקערוץ 7148 בני אדם נהרגו בהתלקחות מיכלית דלקכיכר השבתאסון בפקיסטן: לפחות 140 נשרפו למוות לאחר שמשאית דלק התהפכהמעריבall 4 news articles »


פקיסטן: יותר מ-100 הרוגים משרפת מכלית דלק - NRG
2017-06-24

NRGפקיסטן: יותר מ-100 הרוגים משרפת מכלית דלקNRGלפי דיווחים שלא אומתו, נהגים שאחזו בסיגריות בוערות הגיעו למכלית אף הם במטרה לקחת דלק, והם שהציתו את השרפה הענקית. המשטרה ניסתה להדוף אותם ולתחם את האזור, אך נכשלה בעקבות מספר האנשים הגדול. צילום: AP. זירת הפיצוץ צילום: AP. חמישים בני אדם פחות נפצעו באורח חמור בתקרית. לדברי הבכיר, מספר ההרוגים צפוי לעלות. ד"ר ריזוואן נסיר. מנהל שירותי ההצלה של מחוז פונג'ב, ציין כי המחלצים אוספים הגופות שנשרפו באופן חמור, רבות מהן מעבר ליכולת זיהוי. יהיה צורך בבדיקות די-אן-אי כדי לזהות אותן. צילום: EPA. זירת הפיצוץ צילום ...


משאית סטתה לתחנת דלק - וזרעה הרס - mako
2017-06-24

makoמשאית סטתה לתחנת דלק - וזרעה הרסmakoאירוע מעורר חרדה סמוך לבירה: משאית שנסעה מכיוון ירושלים לכיוון תל אביב בכביש 1 נכנסה לתחנת הדלק "פז" בשער הגיא - ופגעה במספר כלי רכב ובמתקני התחנה. חובשים הוזעקו למקום ופינו שישה בני אדם במצב קל להמשך טיפול רפואי. נהג המשאית עוכב במקום והמשטרה חוקרת. לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו. מהמשטרה נמסר כי המשאית סטתה מהנתיב בשער הגיא "ככל הנראה כתוצאה מאיבוד שליטה" ופגעה בכלי הרכב שהיו בתחנת הדלק. הכניסה לתחנת הדלק נסגרה זמנית עקב התאונה: שוטרי אגף התנועה ובוחן תנועה הוזעקו למקום. התאונה ...תיעוד: משאית פגעה בתחנת דלק בשער הגיא; 6 נפצעו קלוואלה!all 4 news articles »


על הדרך: המסעדות הכי טובות בתחנות דלק - mako
2017-06-22

makoעל הדרך: המסעדות הכי טובות בתחנות דלקmakoאחת הקלישאות של עולם המסעדנות הישראלי היא שמסעדות בתחנות דלק תמיד יהיו מסעדות שלא באמת שוות עצירה, אלא אם עברתם במקרה ואתם מורעבים ממש. בדרך כלל מדובר במסעדות שהן במקרה הטוב שיפודיות שגרתיות ובמקרה הרע מלכודות תיירים של ממש, או ככה לפחות היה לאורך השנים, אבל תתפלאו לשמוע שבכל זאת, יש כמה וכמה מסעדות בתחנות דלק ברחבי הארץ שלגמרי שוות עצירה בדרך, ואפילו נסיעה במיוחד. אספנו את כל אלו, כדי שתתחילו לתדלק לפי המקום שאתם רוצים לאכול בו, ולא להפך.


בניסיון להקל על משבר החשמל: מצרים החלה להעביר דלק לעזה - וואלה!
2017-06-21

וואלה!בניסיון להקל על משבר החשמל: מצרים החלה להעביר דלק לעזהוואלה!מצרים החלה היום (רביעי) להעביר מיליון ליטרים של דלק לרצועת עזה כדי להקל על משבר החשמל שנגרם בעקבות צמצום האספקה של ישראל. הדלק, שהועבר במשאיות דרך מעבר רפיח, יסופק לתחנת הכוח היחידה ברצועה, שסגורה זה כמה חודשים בשל מחסור חמור. משלוחי הדלק החלו יומיים לאחר שישראל החלה בצמצום אספקת החשמל לעזה בעקבות החלטת הקבינט להיענות לדרישת יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן, שמנסה ללחוץ על חמאס השולט ברצועה זה עשור. עוד בוואלה! NEWS: בניסיון להקל על משבר החשמל: מצרים החלה להעבר דלק לעזה · משבר החשמל קרוב לסיום; בתפקיד ...


"יש כאן נכים עם מכלי דלק. אנחנו על סף להצית את עצמנו" - שיחה מקומית
2017-06-21

שיחה מקומית"יש כאן נכים עם מכלי דלק. אנחנו על סף להצית את עצמנו"שיחה מקומיתמנגד, יו"ר ארגון "פעולה לנכים" נעמי מורבייה אמרה בהפגנה כי "ישנם פה אנשים עם מיכלי דלק. אנחנו על סף להצית את עצמנו". לדברי המפגינים, צעדי המחאה החריפו מול התעלמות הממשלה וחברי הכנסת, גרירת רגליים וסחבת בעניינם. "יכול להיות שיש כאלה שמופתעים. אני לא מופתע" אומר לשיחה מקומית דוד מזרחי, פעיל בולט במאבק ובן לשני הורים נכים, "אני מתקשר לחברים שלי שנמצאים שם והם אומרים לי אבל אמרנו לך שאין לנו ברירה. איך אנחנו יכולים לחיות ככה? נמאס לי לחיות בלי אפשרות לרחוץ את עצמי, נמאס לי לאסוף בקבוקים, נמאס לי להתחנן. אני ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net