מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחירי הבנזין פרמיה מהשוק בארה"ב בתמורה

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של בנזין, קונבנציונאלי פרמיה

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

דלק פרמיום (קונבנציונלי)

בנזין הוא רעיל שקוף, בגוון צהוב תערובת נוזלית, שמקורם בנפט, אשר משמש בעיקר כדלק במנועי בעירה פנימית. כמו כן הוא משמש כממיס, הידוע בעיקר ביכולתו לדלל מצייר. היא מורכבת בעיקר של פחמימנים מתקבל על ידי זיקוק השבר של נפט, משופרת עם פחמימנים ארומטיים טולואן ובנזין להגדיל את דירוג אוקטן שלה. כמויות קטנות של תוספים שונים הם נפוצים, לצורך ביצוע כוונון מנוע או צמצום גזי הפליטה המזיקים. תערובות חלקם מכילים גם כמויות משמעותיות של אתנול כדלק חלופי חלקית. בצפון אמריקה, המונח הוא "בנזין", מקוצר לעתים קרובות בשימוש המדוברת של "גז", ואילו העדכנית ביותר או לשעבר ממדינות חבר העמים הבריטי, השתמש "דלק" טווח. תחת תנאי הסביבה מדינה נורמלית חומר שלה הוא נוזל ולא גז נכון לעומת גז נפט נוזלי או "גז טבעי".

חדשות דלק

This RSS feed URL is deprecated
2017-11-19

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


האם האוטובוסים האדומים של לונדון יתחילו לנסוע על קפה? - הידברות
2017-11-19

הידברותהאם האוטובוסים האדומים של לונדון יתחילו לנסוע על קפה?הידברותהקפה הרב שנצרך על ידי תושבי לונדון יתרום מעתה לשמירה על הסביבה: 6000 ליטרים של שמן המופק ממשקעי קפה יוספו לדלק המניע את התחבורה הציבורית של לונדון – כמות המספיקה לנסיעות של אוטובוס אחד במשך שנה שלמה. אוטובוס אחד, כמובן, לא יספיק כדי לשנות את תמונת מצב זיהום האוויר בלונדון, אולם החברה המייצרת את דלק-הקפה מקווה שזה יהיה רק צעד ראשון בדרך לשימוש רב הרבה יותר בדלק ידידותי לסביבה. החברה, ביו-בין, אוספת שאריות של קפה ומשקעי קפה מבתי קפה בלונדון, ומעבדת אותם לכדי דלק. כל תושב בלונדון צורך במוצע 2.3 ספלי קפה ...


בקרוב: גוגל לא תראה לכם יותר תחנות דלק - mako
2017-11-16

makoבקרוב: גוגל לא תראה לכם יותר תחנות דלקmakoכל אחד מאיתנו נוסע למקומות אחרים באמצעים אחרים - אז למה שנראה את אותה מפה בדיוק? גוגל חושבת שהגיע הזמן לשנות את זה, ואמש (ד') הודיעה על עדכון משמעותי לשירות המפות שלה, שיתאים את ההצגה של המפות לצרכים של כל משתמש. הבשורה המשמעותית ביותר היא בנקודות עניין: אם עד היום כל מי שהתבונן במפות של גוגל ראה אייקונים של תחנות דלק בכל מקום, מעתה הן יוצגו רק למי שנוסע ברכב פרטי ולכן תחנות דלק רלוונטיות עבורו. מי שנוסע באוטובוסים או רכבות, לעומת זאת, יראה את התחנות שלהם. גם דיווחי התנועה יותאמו אישית, עם התראות על ...


הצטייד בגלון דלק ופרץ לתוך רכב בבני ברק רק כי "רצה להאזין לרדיו" - חרדים10
2017-11-16

חרדים10הצטייד בגלון דלק ופרץ לתוך רכב בבני ברק רק כי "רצה להאזין לרדיו"חרדים10המשטרה עצרה שלשום חשוד, בן 54 מתל אביב, שפרץ לרכב ברחוב הירש בבני ברק. על פי החשד, האיש הגיע כשהוא מצויד בגלון דלק, ולאחר מכן התפרץ לרכב וניסה להניע אותו. עוברת אורח שהבחינה במעשיו של החשוד הזעיקה כוחות משטרה, שהגיעו לזירה וביצעו סריקות כדי לאתר את החשוד אשר הספיק לברוח. החשוד אותר ונעצר. בחקירתו טען האיש כי רק רצה להאזין לרדיו. החשוד הובא להארכת מעצר בבית משפט שלום בת"א ומעצרו הוארך עד היום. "משטרת ישראל תפעל למיצוי הדין עם עברייני רכוש", אומרים במשטרה. "שמירה על רכושו וקניינו של הפרט הינם חלק בלתי ...פרץ לרכב בבני ברק: 'רק רציתי להאזין לרדיו'כיכר השבתall 3 news articles »


קבוצת דלק: "לא חל שינוי בהערכותינו לגבי יצוא גז למצרים" - כלכליסט
2017-11-16

כלכליסטקבוצת דלק: "לא חל שינוי בהערכותינו לגבי יצוא גז למצרים"כלכליסטהבשורה השנייה שעלולה להעיב על תוכניות דלק לייצא גז היא שורת פרסומים זרים שלפיהם שר הנפט המצרי מאמין שמצרים אינה זקוקה לגז (ישראלי או אחר) בשנה הקרובה כדי לספק את צרכיה, וכן שהחל מ-2019 היא תהפוך ליצואנית. קידוח גז טבעי צילום: מיטל שטדלר. במידה והמידע נכון, אפשרויות הייצוא למצרים הולכות וקטנות. מאגר תמר (שדלק קידוחים מחזיקה בו 22%) מחזיק במזכר הבנות מאמצע 2014 לייצא גז למתקני הנזלת הגז של יוניון פנוסה שמוצבים בצפון מצרים ובהיקף שנאמר אז בכ-15 מיליארד דולר לאורך חיי החוזה. מזכר הבנות שני, שאף הוא נחתם ב ...דלק קידוחים: לא חל שינוי בהערכות לגבי יצוא גז טבעי למצריםספונסר (הודעות לעיתונות)all 2 news articles »


סגירה בת"א: המעו"ף איבד 0.85% בלחץ הבנקים - מניית קבוצת דלק צללה 4.5% - Bizportal
2017-11-15

Bizportalסגירה בת"א: המעו"ף איבד 0.85% בלחץ הבנקים - מניית קבוצת דלק צללה 4.5%Bizportalאחוזת בית. סגירה בת"א: המעו"ף איבד 0.85% בלחץ הבנקים - מניית קבוצת דלק צללה 4.5%. פרוטרום נפלה 2.5% ורשמה יום 5 של ירידות. אלביט מערכות ירדה 1.8% ואף היא רשמה יום 5 של ירידות. מערכת Bizportal | 15/11/2017 17:30 65. אחוזת בית. Share · inShare0. צור תגובה חדשה לכתבה זו · שתף את הכתבה באימייל. קוביית באנר. בחר אפליקציה והישאר מעודכן קישור ל iPhone קישור ל BlackBerry קישור ל Android גלישה סלולרית ברשתות חברתיות קישור לפייסבוק קישור לטוויטר · תל אביב. המדדים המובילים בת"א סגרו בירידות שערים, זאת במקביל ...and more »


לידר שוקי הון על קבוצת דלק: "האפסייד הסחיר - כ-30%" - גלובס
2017-11-07

גלובסלידר שוקי הון על קבוצת דלק: "האפסייד הסחיר - כ-30%"גלובסלצד זאת צירף שוחט הערכת שווי על פי מודל ה-NAV הסחיר לקבוצת דלק, שממנה עולה כי לטעמו "האפסייד הסחיר עומד על כ-30.4%", כאמור. ההמלצה החיובית של לידר באה על רקע חולשה במניית קבוצת דלק, לאחר שמתחילת השנה היא השילה כ-30% מערכה. בסיכום שנתי מציגה מניית הקבוצה ירידה של כ-20%, שמצטברת לכ-50% בשלוש השנים האחרונות, ומשקפת לה שווי נוכחי של כ-6.5 מיליארד שקל. יחידות ההשתתפות של דלק קידוחים שבשליטת קבוצת דלק נסחרת במגמה דומה, אם כי מתונה קצת יותר, עם ירידות של כ-20% מתחילת השנה. שווייה הנוכחי של השותפות מתקרב ל-11.4 ...


מנכ"ל דלק קידוחים: "אנו מקדימים את לוחות הזמנים בלווייתן" - TheMarker
2017-10-31

TheMarkerמנכ"ל דלק קידוחים: "אנו מקדימים את לוחות הזמנים בלווייתן"TheMarkerאבו חשף לראשונה סרטון שבו נראה צינור הגז שמקימה המדינה ודרכו תוכל דלק לנייד גז למצרים ולירדם. "התכנון המקורי שלנו לצינור בירדן היה 6 bcm והגדלנו אותו ליותר מ-10. לפני חודשיים, אחרי הליך ארוך, קיבלה ממשלת מצרים החלטה לשנות את החוק כך שגם יזמים פרטיים יוכלו לייבא גז למצרים בצנרת". אבו הסביר כי על אף התחרות בשוק, לאורך זמן עדיין ייצור הגז לא עולה על הביקושים הכבושים מצד ירדן ומצרים. המנכ"ל ברטפלד התייחס גם הוא לנושא. "שואלים אותנו כל הזמן 'לאן דלק הולכת?'. דלק החליטה להתמקד ולהיות שחקנית בינלאומית במגזר ...מה מדאיג את המשקיעים בקבוצת דלק?גלובסקבוצת דלק בכנס משקיעים: "הביקוש לגז בישראל יגדל ב-40% עד 2020"כלכליסטall 5 news articles »


דלק: "אין אמת אחת ויחידה - יש תחזיות לביקושי גז; ב-3 השנים האחרונות צדקנו" - TheMarker
2017-10-26

TheMarkerדלק: "אין אמת אחת ויחידה - יש תחזיות לביקושי גז; ב-3 השנים האחרונות צדקנו"TheMarkerלכן בין אנחנו צפויים לראות ביקושים של כ-20 BCM. זה ממלא את הקיבולת של תמר ולווייתן ביחד – ורואים את זה ב-DCF (דו"ח תזרים חזוי) שלנו". בהמשך דבריו התייחס אבו גם לתחרות עם מאגרי כריש ותנין, שנרכשו על ידי חברת אנרג'יאן היוונית: "אנחנו יותר ממברכים על כניסת אנרג'יאן לשוק הישראלי. אנחנו חושבים שזה ייתן לנו יציבות ארוכת טווח. אנחנו מאוד מברכים על זה שיש פעילות. מבחינת דלק קידוחים, פיתוח כריש ותנין יניב הכנסות, כתמלוגים וכשתלום ממכירת המאגרים של למעלה מ-100 מיליון דולר. אנחנו מעריכים שכריש ותנין ייכנסו לפעילות ...קבוצת דלק מגיבה לאירועים בשיחת הוועידהBizportalall 2 news articles »


לאחר שנפלה ב-15%: קבוצת דלק תבצע רכישה עצמית של מניות בכ-100 מיליון שקל - TheMarker
2017-10-24

TheMarkerלאחר שנפלה ב-15%: קבוצת דלק תבצע רכישה עצמית של מניות בכ-100 מיליון שקלTheMarkerלאחר שמנייתה נפלה בכ-15% בתוך שלושת החודשים האחרונים, קבוצת דלק (52,550 -2.14%) – בשליטתו של יצחק תשובה – מעבירה מסר של אמון למשקיעים. הקבוצה דיווחה היום (ג') כי תבצע תוכנית רכישה עצמית של מניות בהיקף של עד 100 מיליון שקל - עד לסוף 2017, כלומר לתקופה של חודשיים. עם הדיווח, מניית החברה עברה מירידה של 2.3% לעלייה של 1.7%. רכישה עצמית של מניות מתארת מצב שבו חברה רוכשת מניות שהיא עצמה הנפיקה בעבר, באמצעות המזומנים שעומדים לרשותה. הרכישה העצמית - פעולה נפוצה בקרב חברות הנסחרות בארה"ב - מגדילה את הביקוש למניה ...דלק אישרה תכנית רכישת מניות בהיקף של עד 100 מיליון שקלBizportalקבוצת דלק תרכוש ברכישה עצמית מניות החברה ב-100 מיליון ש”חספונסר (הודעות לעיתונות)אחרי ירידה של 20% השנה: תשובה מבצע רכישה עצמית של מניות בדלקכלכליסטall 4 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net