מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחירי הבנזין פרמיה מהשוק בארה"ב בתמורה

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של בנזין, קונבנציונאלי פרמיה

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

דלק פרמיום (קונבנציונלי)

בנזין הוא רעיל שקוף, בגוון צהוב תערובת נוזלית, שמקורם בנפט, אשר משמש בעיקר כדלק במנועי בעירה פנימית. כמו כן הוא משמש כממיס, הידוע בעיקר ביכולתו לדלל מצייר. היא מורכבת בעיקר של פחמימנים מתקבל על ידי זיקוק השבר של נפט, משופרת עם פחמימנים ארומטיים טולואן ובנזין להגדיל את דירוג אוקטן שלה. כמויות קטנות של תוספים שונים הם נפוצים, לצורך ביצוע כוונון מנוע או צמצום גזי הפליטה המזיקים. תערובות חלקם מכילים גם כמויות משמעותיות של אתנול כדלק חלופי חלקית. בצפון אמריקה, המונח הוא "בנזין", מקוצר לעתים קרובות בשימוש המדוברת של "גז", ואילו העדכנית ביותר או לשעבר ממדינות חבר העמים הבריטי, השתמש "דלק" טווח. תחת תנאי הסביבה מדינה נורמלית חומר שלה הוא נוזל ולא גז נכון לעומת גז נפט נוזלי או "גז טבעי".

חדשות דלק

This RSS feed URL is deprecated
2018-01-22

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


"השוטר הטוב": חילץ נהגת שנתקעה בלי דלק בציר מסוכן בשומרון - מעריב
2018-01-19

מעריב"השוטר הטוב": חילץ נהגת שנתקעה בלי דלק בציר מסוכן בשומרוןמעריבסיפור על שוטר שמכה, או סורח תופס כותרות ענק והופך מיד לחקירה של המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) בפרקליטות וכך מוצג לכאורה מה שמכנים "השוטר הרע". אלא, שבמשטרה, ישנם גם שוטרים רחמניים ואכפתיים ובאחד כזה, יניב כהן מתחנת בנימין שבמחוז ש"י, פגשה במהלך השבוע חני לביא, תושבת היישוב אלון שנמצא על כביש 458 בירידות ממעלה אדומים, שעה שנתקעה עם רכבה ללא דלק על ציר 457 התלול והמסוכן. לביא לא חששה מאירוע פח"עי שיתקוף אותה שכן היא עצמה חמושה, אולם מה שהפחיד אותה יותר מכל היא העובדה שבכביש האמור אין שוליים בצידי הדרך ורק ...


מה חמור יותר: לגנוב דלק או לצלם חיילת בעירום? - הארץ
2018-01-15

הארץמה חמור יותר: לגנוב דלק או לצלם חיילת בעירום?הארץמקריאת מספר פסקי דין של בתי דין צבאיים משנת 2017 עולה כי פרטיותה של האשה, האוטונומיה שלה, גופה וכבודה אינם שווים הרבה. פסקי הדין הללו עסקו בצילום של חיילות במצבים אינטימיים וכן בפרסום הסרטונים או הצילומים לגורמים שונים. כל בר דעת מבין כי אין פגיעה בפרטיות גדולה מזו ועל אף זאת, גזרי הדין שניתנו על ידי בתי הדין הצבאיים במקרים הללו קלים מאוד. הנזק שנגרם לחיילות הוא אדיר, עד כדי כך שבאחד מן המקרים ציינה אחת החיילות הנפגעות כי ניסתה לשים קץ לחייה. המחקרים הרבים שנכתבו על סיטואציות מעין אלה מגבים את עדות ...


דלק מימן יוצר בהשראת הפוטוסינתזה בטבע - ynet ידיעות אחרונות
2018-01-11

ynet ידיעות אחרונותדלק מימן יוצר בהשראת הפוטוסינתזה בטבעynet ידיעות אחרונותדלק מימן יוצר בהשראת הפוטוסינתזה בטבע. חוקרות מהטכניון פיתחו זרז חדשני המשפר משמעותית את תהליך הייצור של מימן ממים. ynetפורסם: 11.01.18 , 20:16. פירוק מים לצורך יצירת מימן הוא אתגר המעסיק בעשורים האחרונים קבוצות מחקר רבות ברחבי העולם. זאת משום שדלק מימן הוא תחליף ירוק ואקולוגי לדלקים הקיימים: הוא מיוצר ממשאב זול וזמין - מים - וגם תוצר הלוואי של רכב מוּנע-מימן הוא מים, בניגוד לעשן המזהם הנפלט מכלי רכב המונעים בבנזין. במאמר שהתפרסם בכתב העת Nature Catalysis מציגה פרופ'-משנה גליה מעין מהפקולטה לכימיה ע"ש ...ייצור דלק מימן בהשראת הפוטוסינתזה בטבעהידעןall 2 news articles »


חברת דלק תשקיע 50 מיליון דולר במפרץ מקסיקו - מעריב
2018-01-08

מעריבחברת דלק תשקיע 50 מיליון דולר במפרץ מקסיקומעריבאיש העסקים יצחק תשובה, בעל השליטה בקבוצת דלק, ממשיך להמר על הפעילות בשוק האנרגיה הבינלאומי. אתמול נמסר כי דלק חתמה על הסכם אסטרטגי לחיפוש ולהפקת גז ונפט במפרץ מקסיקו בשיתוף עם Gulfslope Energy וחברת Texas South. עוד נמסר כי בשלב הראשון של הפרויקט יושקעו 50 מיליון דולר בשני קידוחים. דלק כבר הצטרפה למגמה שהוביל גדעון תדמור, לשעבר מנהל בכיר בקבוצה, השקיעה בשותפות עם נטוויטאס, וכן השתתפה בגיוס ההון שלה, שיועד להשקעות בפרויקטים לחיפושי נפט במפרץ מקסיקו. השקעה זו אינה עומדת בפני עצמה, וכי רק לפני כמה חודשים ...דלק נכנסת לתשעה רישיונות חיפושי נפט במפרץ מקסיקוכלכליסטדלק נכנסת ל-9 רישיונות במפרץ מקסיקוBizportalקבוצת דלק נכנסת ל-9 רישיונות חיפושי נפט במפרץ מקסיקוספונסר (הודעות לעיתונות)all 9 news articles »


ההנחה שקיבלה דלק מוטורס ממאזדה תידון בדלתיים סגורות - TheMarker
2018-01-07

TheMarkerההנחה שקיבלה דלק מוטורס ממאזדה תידון בדלתיים סגורותTheMarkerבאילו תנאים חברה יכולה לבקש כי דיון בבית המשפט יתנהל בדלתיים סגורות בשל חשיפה של סודות מסחריים? בית המשפט העליון דן באחרונה בעניין זה וקיבל את הערעור שהגישה חברת דלק מוטורוס, יבואנית מאזדה, נגד ההחלטה שדיון בעניינה ייערך בדלתיים פתוחות. מדובר בערעור מס שהגישה החברה לאחר שחויבה בתשלום מסי יבוא בגין המחיר המלא של החלפים שהיא קונה ממאזדה — אף שלטענתה היא קונה אותם בהנחה קבועה של 10%. בהסכמים שנחתמו בשנים 2010–2014 בין דלק מוטורס לבין יצרנית מאזדה לאספקת חלקי חילוף מקוריים לרכבי מאזדה ניתנה לדלק הנחה של 10 ...and more »


גיל אגמון מחפש דלק חדש לצמיחה מחוץ לענף הרכב - כלכליסט
2018-01-06

כלכליסטגיל אגמון מחפש דלק חדש לצמיחה מחוץ לענף הרכבכלכליסטדלק רכב מנהלת מו"מ לרכישת השליטה בחברת ורידיס תמורת 1.05 מיליארד שקל · לאומי חתך המלצה ומחיר יעד לדלק רכב: "לא נותרה לנו ברירה" · כמה עוד יוכל לעבוד מנוע הדיבידנדים של דלק רכב. דלק רכב מייבאת, באמצעות החברה־הבת דלק מוטורס, את המכוניות מאזדה, פורד, ב.מ.וו ולינקולן ואת אופנועי ב.מ.וו. למרות שחיקה מסוימת במכירותיה ב־2017, הרי שבשנים האחרונות היא רשמה רווחים של מאות מיליוני שקלים, כמו יבואניות הרכב האחרות. רווחים אלה אפשרו לחברה להעלות דיבידנדים לבעלי מניותיה, ובראשם אגמון (37.5%), ואלה סייעו לו לשלם כמעט ...דלק רכב של גיל אגמון חילקה דיבידנדים של 3.4 מיליארד שקלגלובסרכישה במיליארד שקל שולחת את משקיעי דלק רכב לחשב מסלול מחדשTheMarkerall 3 news articles »


דלק רכב מנהלת מו"מ לרכישת השליטה בחברת ורידיס תמורת מיליארד שקל - TheMarker
2018-01-04

TheMarkerדלק רכב מנהלת מו"מ לרכישת השליטה בחברת ורידיס תמורת מיליארד שקלTheMarkerחברת דלק רכב (2,704 +0.52%) מתכננת להיכנס לתחום פעילות חדש באמצעות רכישת ענק: החברה הודיעה למשקיעים על משא ומתן לרכישת השליטה (75%) בחברת ורידיס מקרן ההשקעות אוקטרי תמורת 1.05 מיליארד שקל. ורידיס עוסקת בתחום הסביבה והתשתיות בישראל ופועלת בין היתר בתחומי איסוף, טיפול ומחזור של פסולת עירונית וטיפול בחומרים מסוכנים, התפלת מים, ייצור חשמל ופתרונות אנרגיה. דלק רכב נסחרת בשווי של 2.5 מיליארד שקל ובעל השליטה בה הוא גיל אגמון (37%). קבוצת דלק מחזיקה ב-22% מהחברה. עופר וקנין. בחודש יולי האחרון פורסם ב-TheMarker ...דלק רכב במו"מ לרכישת השליטה בורידיס ב-1.05 מיליארד שקלגלובסדלק רכב מנהלת מו"מ לרכישת השליטה בחברת ורידיס תמורת 1.05 מיליארד שקלכלכליסטמשנה כיוון? דלק רכב נכנסת לתחום הסביבה והתשתיותBizportalספונסר (הודעות לעיתונות)all 5 news articles »


דלק קידוחים: בינואר יעלה תשלום תמלוגי העל ל-6.5% - גלובס
2018-01-01

גלובסדלק קידוחים: בינואר יעלה תשלום תמלוגי העל ל-6.5%גלובסחברת דלק קידוחים שבשליטת יצחק תשובה, הודיעה בשבוע שעבר לבורסה כי היא צפויה לסיים את החזר השקעתה בפרויקט תמר עד סוף ינואר. כתוצאה מכך, החל ממועד זה יעלה תשלום תמלוגי העל המשולמים לדלק אנרגיה ודלק וקבוצת דלק מ-1.5% ל-6.5%. בהודעת החברה לבורסה נכתב כי "מתכבדת השותפות לעדכן כי בהתאם להערכתה העדכנית המבוססת על אומדנים שטרן בוקרו על ידי רואה החשבון המבקרים של השותפות, מועד החזר ההשקעה כאמור צפוי להתקיים עד סוף חודש ינואר". תמלוג על הוא שיעור מסוים מההכנסה ברוטו מהפקת נפט או גז, שנקבע מראש, ואשר מועבר מבעל ...תשובה מגדיל את הרווח מתמר, הציבור יחכה שלוש שניםכלכליסטall 4 news articles »


האחים דיין רכשו את דלק תעשיות מידי תשובה ב-62 מיליון שקל - כלכליסט
2017-12-28

כלכליסטהאחים דיין רכשו את דלק תעשיות מידי תשובה ב-62 מיליון שקלכלכליסטמשפחת דיין רכשה את חברת דלק תעשיות מקבוצת דלק( 63,000.0 1.12% הוסף לתיק האישי ) של יצחק תשובה תמורת 62 מיליון שקל. כך נודע ל"כלכליסט". העסקה נסגרה ונחתמה אתמול. משפחת דיין היא הבעלים של חברת פטרו טק - העוסקת בין היתר בפעילות יבוא ושיווק דלקים ושמנים - ורכישת דלק תעשיות צפויה לתרום להרחבת הפעילות. מבחינת קבוצת דלק, העסקה נעשית במסגרת האסטרטגיה של התמקדות בפעילות גז ונפט ומימוש נכסים מחוץ לליבת פעילות זו. העסקה תניב לדלק תזרים נקי של 49 מיליון שקל. קראו עוד בכלכליסט: ההסכם החדש מעניק לאריסון אופציה לשלוט ...מלונות מאפריקה, שמן וגריז מיצחק תשובה - העסקה החדשה של משפחת דייןTheMarkerall 2 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net