מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר סולר עם גופרית נמוכה מאוד

גרף יומי מעודכן של מחיר ספוט של הדיזל בנמל ניו יורק

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

דלק דיזל

נכון ל 2010, את הצפיפות של נפט דיזל הוא כ 0.832 ק"ג / ליטר (6.943 £ / ארה"ב גל), כ -12% יותר דלק אתנול בחינם (בנזין), שבו יש צפיפות של כ - 0.745 ק"ג / ליטר (6.217 £ / ארה"ב גל). כ 86.1% ממסת הדלק פחמן, כאשר שרף, היא מציעה ערך חימום נקי של 43.1 MJ / ק"ג לעומת 43.2 MJ / ק"ג של דלק. עם זאת, בשל צפיפות גבוהה, דיזל מציעה צפיפות אנרגיה גבוהה יותר לפי נפח ב 35.86 MJ / L (128 700 BTU / ארה"ב גל) לעומת 32.18 MJ / L (115 500 BTU / ארה"ב גל) עבור דלק, 11% יותר , אשר צריכים להילקח בחשבון כאשר משווים את צריכת הדלק לפי נפח. פליטת ה-CO2 ממנועי סולר הם 73.25 גרם / MJ, רק מעט נמוך יותר מאשר בנזין ב 73.38 g / MJ [8] דיזל הוא בדרך כלל פשוט כדי לחדד מנפט מאשר בנזין, והוא מכיל פחמימנים בעל נקודת רתיחה בטווח של 180. - 360 ° C (360-680 ° F). מחירו של סולר מסורתי עולה בחודשים הקרים כמו הביקוש לנפט עולה לחימום, שהוא מעודן בצורה דומה. בגלל השינויים האחרונים בתקנות איכות דלק, זיקוק נוסף נדרש להסיר גופרית, אשר תורמת את עלות לפעמים יותר. בחלקים רבים של ארצות הברית ברחבי בריטניה ואוסטרליה, [9] דיזל עשוי להיות במחיר גבוה יותר מאשר בנזין. הסיבות דיזל היקרות כוללים הכיבוי של בתי הזיקוק כמה במפרץ מקסיקו, הסחה של קיבולת זיקוק המוני לייצור דלק, העברה האחרונות דיזל גופרית נמוכה מאוד (ULSD), אשר גורם לסיבוכים תשתיתי. בשוודיה, סולר המיועד כח"כ-1 (מחלקה 1 סביבתיים דיזל) הוא גם נמכר, זהו ULSD כי יש גם תוכן ארומטיים נמוך יותר, עם הגבלה של 5%. דלק זה הוא מעט יקר יותר לייצור מאשר ULSD קבוע.

חדשות על מחיר הסולר

This RSS feed URL is deprecated
2018-02-23

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


מחשמל: בית שמש תקלוט אוטובוסים היברידיים - קול חי
2018-02-20

קול חימחשמל: בית שמש תקלוט אוטובוסים היברידייםקול חילפי הנתונים שבידי המשרד להגנת הסביבה, בכל שנה מתים בישראל כ- 2,200 בני אדם מזיהום אוויר, יותר ממחציתם מזיהום אוויר מתחבורה. לפיכך המטרה בפרויקט חשוב זה היא הטמעת האוטובוסים החשמליים בכל ציי התחבורה הציבורית, שיפחיתו את זיהום האוויר, יוזילו את התחזוקה וישפרו גם את תנאי הנסיעה של התושבים. תהליך החלפת האוטובוסים שפועלים על דיזל לאוטובוסים חשמליים בכל הארץ ייקח עוד זמן רב, בינתיים רק בכמה מקומות בודדים התחילו עם זה, אבל עתה עם הפעלת המכרז החדש הוחלט כי חלק נכבד מהאוטובוסים בתוך העיר יפעלו על בסיס של אנרגיה ...


קחו אוויר: זה המחיר שאנחנו משלמים על העמידה בפקקים - TheMarker
2018-02-18

TheMarkerקחו אוויר: זה המחיר שאנחנו משלמים על העמידה בפקקיםTheMarkerלפי הדו"ח של גרינפיס, מקורם של העשן והערפיח הממלאים את שמי גוש דן בכל בוקר הוא בעיקר בפליטות מזהמי אוויר מתחבורה. המזהמים העיקריים מתחבורה הם תחמוצות חנקן, חלקיקים נשימים עדינים ואוזון. חומרים אלה נמצאים גם בתעשייה, אך באזור גוש דן הפקוק הם נובעים באופן כמעט בלעדי מתחבורה. ריכוז החלקיקים הנשימים העדינים במרכז הארץ הוא 25 מיקרוגרם לקוב אוויר — פי 2.5 מהמלצות ארגון הבריאות העולמי. בארגון הסביבתי בחנו את השפעת גודש התנועה על פליטות המזהמים שנגרמות מכלי רכב בגוש דן על בסיס מדדי המשרד להגנת הסביבה. מהשוואת ...


קיה סיד חדשה נחשפה, בישראל השנה - אוטו
2018-02-15

אוטוקיה סיד חדשה נחשפה, בישראל השנהאוטובדומה לתאומתה, יונדאי i30, חידוש משמעותי יותר עבור השוק הישראלי נמצא דווקא מתחת למכסה המנוע, שם יחידת הבנזין הוותיקה (1.6 ליטר ו-135 כ"ס) הוחלפה במנוע טורבו-בנזין בנפח 1.4 ליטר. זה מפיק 140 כ"ס וישודך לתיבת שבעה הילוכים רובוטית דו-מצמדית, במקום תיבה דומה עם שישה יחסי העברה כיום. נתוני ביצועים ותצרוכת דלק לא פורסמו. 1590987. מנוע שני המוצע בישראל, טורבו-דיזל בנפח 1.6 ליטר עם 136 כ"ס, ממשיך לדור החדש של הסיד ללא שינוי, ועדיין עם תיבת שבעה הילוכים רובוטית דו-מצמדית. באירופה יוצעו גם גרסאות נוספות - אותו ...and more »


נהיגה ראשונה: ריינג'-רובר וולאר - ישראל היום
2018-02-15

ישראל היוםנהיגה ראשונה: ריינג'-רובר וולארישראל היוםהוולאר הוא עוד שלב בהתחדשות הדגמים של המותג הבריטי האריסטורקטי. ככזה הוא מוצר טכנולוגי ומרשים לתפעול כמו שהוא מרשים למראה. הוא גם פוזל בצורה ברורה למדי לכביש. וזו לא פזילה מקרית, ריינג'-רובר מתכננת להציג מכונית כביש בשנה הבאה. תחילתו או סופו של עידן, תלוי במתבונן. מה חדש. הוולאר נסמך על פלטפורמת יגואר F-פייס, אחיו לקונצרן לנד-רובר-יגואר. אחרי מקורות פלטפורמת האלומיניום הזו ניתן להתחקות לדגמים אחרים של יגואר. הוולאר ארוך יותר מאחיו אבל העיקר כאן הוא העיצוב. התוצאה מרשימה מאוד, מבפנים ומבחוץ כשהוולאר ...


ב.מ.וו חשפה X4 חדש - אצלנו בסוף 2018 - ynet ידיעות אחרונות
2018-02-14

ynet ידיעות אחרונותב.מ.וו חשפה X4 חדש - אצלנו בסוף 2018ynet ידיעות אחרונותלדברי דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, ה-X4 החדש צפוי לעלות על כבישים מקומיים בסוף השנה הנוכחית. הדגם החדש גדול משמעותית מקודמו כמקובל בתעשייה ובהתאם ל-X3 החדש. הוא ארוך בכשמונה ס"מ, רחב בכמעט ארבעה ס"מ ובסיס הגלגלים שלו ארוך בכ-5.5 ס"מ משמעותיים (286 ס"מ בסך הכל). ממדים אלה שייכים למרכב שעבר בכל זאת שינויי עיצוב קלים אשר הפכו את ה-X4 למעט אגרסיבי יותר למראה, נמוך במעט ורחב ושרירי. הוא גם קל בכ-50 ק"ג מקודמו ונמול בכמה מ"מ, אם לדייק. תא הנוסעים וסביבת הנהג מיישרים קו עם המקובל כיום בב.מ.וו. המשמעות ...and more »


הצצה לגיליון 384/ טור עורך - אוטו
2018-02-13

אוטוהצצה לגיליון 384/ טור עורךאוטו1590741. דוגמא טובה לכך היא מנוע סקייאקטיב-X שמאזדה מפתחת בימים אלו. זהו מנוע בנזין, במחזור אוטו (שנבדל באופן הפעולה שלו ממנוע במחזור דיזל. זה לא רק עניין של סוג הדלק, למי שתהה), שמשלב בין הצתה עם פלאג להצתה בדחיסה (כמו במנוע דיזל — עניין שבדרך כלל מנועי בנזין מנסים להימנע ממנו). כל זה כדי לאפשר למנוע לעבוד עם יחס דלק־אוויר נמוך בהרבה מהמקובל, עניין שמשפר מאוד את היעילות התרמו־דינמית של המנוע (זוכרים את המגבלות ברמת התאוריה ביחס ליעילות? משם זה מגיע). כדי שהעסק יעבוד כמו שצריך — והיו כבר ניסיונות ...and more »


ערבים השליכו בקבוקי תבערה וירו זיקוקין לעבר ביה״ח הר הצופים, בקת״בים גם לעבר תחנת הדלק בעיסאוויה - חדשות 0404
2018-02-10

חדשות 0404ערבים השליכו בקבוקי תבערה וירו זיקוקין לעבר ביה״ח הר הצופים, בקת״בים גם לעבר תחנת הדלק בעיסאוויהחדשות 0404ערבים השליכו בקבוקי תבערה וירו זיקוקין לעבר ביה״ח הר הצופים, בקת״בים גם לעבר תחנת הדלק בעיסאוויה. איציק וייס. 10/02/2018 22:48. חדשות. Share. הטרור בירושלים חוגג: ערבים השליכו בקבוקי תבערה לעבר מתחם בית החולים הר הצופים בירושלים. במקביל, ירו ערבים זיקוקין לעבר צוות ביה״ח שעבר במקום. לחדשות 0404 נמסר כי באירוע לא היו נפגעים ולא נגרם כל נזק. בנוסף, כ–30 ערבים רעולי פנים התפרעו באזור עיסאוויה וזרקו בקבוקי תבערה לעבר תחנת הדלק ״דלק דיזל״. כוחותינו פעלו במקום והרחיקו את הטרוריסטים באמצעות אמצעים לפיזור ...


לנד רובר דיסקברי 5 - מבחן דרכים - אוטו
2018-01-29

אוטולנד רובר דיסקברי 5 - מבחן דרכיםאוטו1590122. ובכל זאת, לא ממש אהבתי את המנוע הזה. הוא עולה לסל"ד גבוה (יחסית, זה עדיין דיזל) כדי לספק את הביצועים ולא מספק את אותה תחושה נינוחה שיש למנועי דיזל גדולים, אבל מה שמפריע יותר הוא העובדה שלוקח לו יותר מדי זמן לבנות לחץ במגדש ולהתחיל לספק כוח יעיל. ההשהיה הזו מעצבנת כאשר צריך להשתלב בתנועה, ובנוסף, כשהכוח מגיע הוא מגיע במכה, וזה מפריע במצבים בהם נדרש מינון מדויק שלו, בעיקר בשטח אבל גם בתוואי עירוני צפוף. בהשקת הדגם התאפשר לי לנהוג גם בגרסת ה־3.0 ליטרים, ואין ספק שמדובר במנוע עדיף משמעותית. מצד שני ...and more »


ניסוי בבני אדם: שאיפת גז רעיל - חדשות 2 - רשת
2018-01-29

חדשות 2 - רשתניסוי בבני אדם: שאיפת גז רעילחדשות 2 - רשתניסוי מסוכן בבני אדם: קבוצת יצרניות רכב בגרמניה מימנה ניסוי שבו שאפו קבוצת נחקרים פחמן דו חמצני הנפלט מאגזוז הרכב, מטעמים שאינם ברורים לחלוטין. כך פורסם אתמול (ראשון) בעיתון הגרמני "שטוטגרט צייטונג". חברה המייצרת את כלי הרכב של החברות שלקחו חלק בניסוי גינתה: "אנחנו מזועזעים מהניסוי ומקיומו". רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת. על פי התחקיר, החברות שמימנו את הניסויים הללו הן יצרניות הרכב "BMW" ו"פולקסווגן". נסיבות המחקר אינן ידועות, אך ידוע כי במסגרת הניסוי לקחו חלק צעירים ששאפו פליטות של ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net