מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר סולר עם גופרית נמוכה מאוד

גרף יומי מעודכן של מחיר ספוט של הדיזל בנמל ניו יורק

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

דלק דיזל

נכון ל 2010, את הצפיפות של נפט דיזל הוא כ 0.832 ק"ג / ליטר (6.943 £ / ארה"ב גל), כ -12% יותר דלק אתנול בחינם (בנזין), שבו יש צפיפות של כ - 0.745 ק"ג / ליטר (6.217 £ / ארה"ב גל). כ 86.1% ממסת הדלק פחמן, כאשר שרף, היא מציעה ערך חימום נקי של 43.1 MJ / ק"ג לעומת 43.2 MJ / ק"ג של דלק. עם זאת, בשל צפיפות גבוהה, דיזל מציעה צפיפות אנרגיה גבוהה יותר לפי נפח ב 35.86 MJ / L (128 700 BTU / ארה"ב גל) לעומת 32.18 MJ / L (115 500 BTU / ארה"ב גל) עבור דלק, 11% יותר , אשר צריכים להילקח בחשבון כאשר משווים את צריכת הדלק לפי נפח. פליטת ה-CO2 ממנועי סולר הם 73.25 גרם / MJ, רק מעט נמוך יותר מאשר בנזין ב 73.38 g / MJ [8] דיזל הוא בדרך כלל פשוט כדי לחדד מנפט מאשר בנזין, והוא מכיל פחמימנים בעל נקודת רתיחה בטווח של 180. - 360 ° C (360-680 ° F). מחירו של סולר מסורתי עולה בחודשים הקרים כמו הביקוש לנפט עולה לחימום, שהוא מעודן בצורה דומה. בגלל השינויים האחרונים בתקנות איכות דלק, זיקוק נוסף נדרש להסיר גופרית, אשר תורמת את עלות לפעמים יותר. בחלקים רבים של ארצות הברית ברחבי בריטניה ואוסטרליה, [9] דיזל עשוי להיות במחיר גבוה יותר מאשר בנזין. הסיבות דיזל היקרות כוללים הכיבוי של בתי הזיקוק כמה במפרץ מקסיקו, הסחה של קיבולת זיקוק המוני לייצור דלק, העברה האחרונות דיזל גופרית נמוכה מאוד (ULSD), אשר גורם לסיבוכים תשתיתי. בשוודיה, סולר המיועד כח"כ-1 (מחלקה 1 סביבתיים דיזל) הוא גם נמכר, זהו ULSD כי יש גם תוכן ארומטיים נמוך יותר, עם הגבלה של 5%. דלק זה הוא מעט יקר יותר לייצור מאשר ULSD קבוע.

חדשות על מחיר הסולר

This RSS feed URL is deprecated
2018-04-21

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


כך בעתיד המכונית תייצר עבורכם כסף - ערוץ הספורט
2018-04-20

כך בעתיד המכונית תייצר עבורכם כסףערוץ הספורט... מהנעה חשמלית בלבד, הנעה קונבנציונאלית עם מנוע הבעירה הפנימית או שילוב של השניים, עד כאן אין חדש. אולם, המפתח לטכנולוגית ה-PHEV שכבר קיימת כאופציה בדגמי אאוטלנדר גם בישראל, טמון באפשרויות טעינת הסוללה שתפקידה לספק אנרגיה למנועים החשמליים וזאת מעבר ליכולת המוכרת להטעין את הסוללות בבלימה רגנרטיבית, או באמצעות כוח המנוע או בחיבור של המכונית לשקע חשמל חיצוני. בדגמי PHEV מתאפשרת צורת טעינה שמבדלת אותה משאר המתחרים בשוק. במצב "טעינת סוללות", מנוע הבעירה מניע גנרטור קטן המזין בחשמל את הסוללות הממוקמת ברצפת ...


דור המדבר - טויוטה לנד קרוזר 2018 Toyota Land Cruiser - אתר השטח הישראלי
2018-04-11

אתר השטח הישראלידור המדבר - טויוטה לנד קרוזר 2018 Toyota Land Cruiserאתר השטח הישראלימנוע דיזל (177 כ"ס) עם תיבה אוטומטית שישה הילוכים, אותם פגשנו כבר בדור היוצא. זו גם יחידת ההנעה היחידה שתגיע בשלב זה ארצה; גרסת הבנזין, כך טויוטה, לא שרדה את תקנות זיהום האוויר המחמירות, ולכן לא תקבל תקינה אירופאית. רמת האבזור הבסיסית – בדיעבד, היא הרלוונטית לארץ – ישבה על קפיצי פלדה וויתרה על רוב האלקטרוניקה המתקדמת, כמו גם על ריפודי העור והתא המקורר בין המושבים, אך שמרה על מושב הנהג החשמלי, בקרת האקלים המפוצלת, והמושבים המחוממים מלפנים. רמת האבזור הגבוהה הוסיפה גם מושבים ממוזגים מלפנים (היפ היפ ...and more »


למה מהפכת הרכב החשמלי תקועה בישראל? - TheMarker
2018-04-08

TheMarkerלמה מהפכת הרכב החשמלי תקועה בישראל?TheMarkerשתף בפייסבוק. תחנות טעינה של חברת מוניות חשמליות בסין. השוק נשלט בידי יצרניות מקומיותבלומברג. למרות שהממשלה אמורה לדאוג שהציבור ישאף אוויר נקי יותר, בפועל היא תורמת להמשך זיהום האויר. כיצד? פשוט מאוד: בעוד שבעולם יצרני הרכב מעלים הילוך בייצור כלי רכב חשמליים — בישראל הממשלה לא הכינה רגולציה מתאימה לשימוש ברכב שאינו מזהם ולא הכשירה תשתיות טעינה לרכב חשמלי. כיום יש כ–700 כלי רכב חשמליים בישראל, פרטיים ואוטובוסים (להבדיל ממנוע היברידי הפועל על דלק וחשמל שנוצר בנסיעה לסירוגין). רובם הם שאריות של חברת בטר ...


מי הכי יפה בכל העיר? - ריינג' רובר וולאר RANGE ROVER - אתר השטח הישראלי
2018-04-08

אתר השטח הישראלימי הכי יפה בכל העיר? - ריינג' רובר וולאר RANGE ROVERאתר השטח הישראליהדגם החדש מוצע במגוון מחירים וגרסאות, ואנחנו עם גרסת ה־2.0 ליטר דיזל ברמת האבזור הגבוהה ביותר; מחירה 731,000 שקלים, לפני תוספת של מתלי אוויר שהיו ברכב המבחן ומוסיפים למחיר 15,000 שקלים. אחרי שהתרשמנו מהעיצוב החיצוני, התקבלנו על ידי שפע של עור בצבע כחול בתא הנוסעים הנאה. העור מפוזר כאן ביד נדיבה, וזה משדר מסר יוקרתי כצפוי וכנדרש. אותו מסר מועצם גם על ידי שפע המסכים — אחד מהם ("12.3) משמש כלוח מחוונים; אחר ("10) נמצא בראש הקונסולה ודרכו מתפעלים את מערך המולטימדיה, הטלפון והניווט; בשלישי (בגודל זהה ...and more »


עושק הדלק הירוק: רוצים לנשום אוויר נקי? שלמו על זה ביוקר - TheMarker
2018-03-31

TheMarkerעושק הדלק הירוק: רוצים לנשום אוויר נקי? שלמו על זה ביוקרTheMarkerממשרד האנרגיה נמסר: "השימוש בביודיזל אפשרי בכל תחנת תדלוק קיימת ואינו מחייב השקעה בתשתית תדלוק או שינוי בכלי הרכב. ככל שלחברות הדלק יגיע ביקוש לשימוש בביודיזל בהיקף המצדיק הקצאת משאבה ומכל ייעודיים לביודיזל, יוקמו מתקנים כאלה. "עמידת ציי הרכב בחוק אוויר נקי יכולה להתבטא גם בשימוש בגז טבעי דחוס או בחשמל. אלה מחייבים הקמת תשתיות ייעודיות והחלפה לכלי רכב מתאימים, ומשרד האנרגיה פועל בכמה פרויקטים לקידום הנושא". מרשות המסים נמסר: "מתווה המיסוי על ביודיזל נקבע לאחר עבודה משותפת עם משרד האנרגיה והמשרד להגנת ...


על קרקע יציבה: אופל גרנדלנד X במבחן דרכים - וואלה!
2018-03-28

וואלה!על קרקע יציבה: אופל גרנדלנד X במבחן דרכיםוואלה!אבל לא נדרשת עבודה בלשית קשה כדי לגלות שהגרנדלנד יושב על פלטפורמת פיג'ו 3008 ומצויד במנוע הפיורטק של PSA בנפח 1.2 ליטר (יש גם דיזל 1.6 ליטר) אליו משודכת תיבת ההילוכים של אייסין היפנית - פלנטרית 6 הילוכים. עם זאת, אי אפשר לטעות בזהותו ה'אופלית' של הגרנד. עיצובו של הגי'פון קוהרנטית עם השפה העיצובית של דגמי אופל השונים, והוא נראה כמו אסטרה שהתאמנה במכון כושר. חזית הרכב מורכבת ממספר 'שכבות' - למטה כונס אוויר טרפזי בצבע שחור עם פנסי ערפל עוקבי פניה. מעליו פס שחור עם 'גומות חן' בשתי הקצוות, מעל הגריל הטרפזי ...and more »


ביקורת רכב: ניסאן X-Trail - כיפה
2018-03-28

כיפהביקורת רכב: ניסאן X-Trailכיפהבהאצה, התגובה הראשונית ללחיצה על דוושת הגז היא עלייה בטורים מלווה ברעש רב והתאוצה מתקבלת לאחר השהיה קצרה האופיינית לתיבות רציפות. בכל המצבים ה- X-Trailמעניק תחושה של נהיגה ברכב גדול יותר – יציב ונטוע על מקומו, מעלים מפגעי כביש קלים ולא מתרגש מהגדולים שבהם ושומר על נוחות נסיעה טובה לאורך כל הדרך. מרווח גחון של 21 ס"מ מעניק בטחון בנסיעה בשבילי קק"ל, אך לא הרבה מערב לכך... צריכת הדלק בנסיעות עירוניות בעיקר, אך עמידה בפקקי גוש דן במשך זמן עמדה על 13.5 ק"מ לליטר (בזמן דימום המנוע – יש חיווי כמה CO2 נחסך ...and more »


חייבים להיערך לסוף עידן הדיזל - TheMarker
2018-03-26

TheMarkerחייבים להיערך לסוף עידן הדיזלTheMarkerבאחרונה רשות המסים הביאה בפני ועדת הכספים תקנות חדשות שנועדו לשים קץ לפארסה הזאת ולהפסיק את הסדר ההישבון בתוך כמה שנים. המסלול פשוט: מוניות צריכות להיות היברידיות או חשמליות; אוטובוסים עירוניים צריכים לנסוע על חשמל; אוטובוסים בין־עירוניים ומשאיות על גז. למרבה הצער, הרפורמה נתקלת בקשיים: מפעלים ומסיעים מתלוננים על כך שאין אלטרנטיבה זמינה, כלומר עדיין לא קמה רשת חלוקה ותדלוק בגז. בעיה נוספת היא גובה המיסוי המתוכנן על הגז, שמוריד את הכדאיות של מעבר של כלי רכב מדיזל או בנזין לגז, אך לא על חשמל. לאור הקשיים ...


ניסאן אקס טרייל – מבחן דרכים (1.6 ל' דיזל, מתיחת פנים) - אוטו
2018-01-10

אוטוניסאן אקס טרייל – מבחן דרכים (1.6 ל' דיזל, מתיחת פנים)אוטומכתבי הרכב הוותיקים והמוערכים בישראל. ידוע ביכולתו לשאול את כל השאלות הנכונות. ובתור בונוס - גיטריסט הלהקה האגדית פונץ'. קונים רכב? דברו ישירות ובחינם עם כתב רכב לחץ כאן. הנצפים ביותר באתר. היום; השבוע; החודש. מי הוא רכבי הפנאי הקטן הבטיחותי ביותר? בדקנו את מפרטי הבטיחות של כל רכבי הפנאי הקטנים הנמכרים בישראל – כולל הדגמים>. מרצדס בסין: A סדאן ומייבאך לשטח גרסת סדאן של ה-A-קלאס בדרך לישראל, ובכורה עולמית לרכב פנאי ראשון של מייבאך.> קיה ספורטאז' - השמועות רכב הפנאי הנמכר ביותר בישראל אשתקד, עומד בפני ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net