מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר הנפט הגולמי (אלסקה במדרון הצפוני)

גרף יומי מעודכן של מחיר מעודכן יומית של נפט גולמי מאלסקה

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

סלופ צפון באלסקה

צפון סלופ באלסקה הוא האזור של המדינה של ארה"ב באלסקה נמצא במדרון הצפוני של רכס ברוקס לאורך החוף של שני הימים השולית של האוקיינוס ​​הארקטי, ים Chukchi להיות בצד המערבי של פוינט בארו, וים בופור על המזרחי. האזור כולל את הנפט הלאומית ריזרב, אלסקה, עם חלק הארי של הנפט הידוע של אלסקה עד שדה במפרץ Prudhoe נפט התגלה בשנת 1968, כמו גם הלאומי הארקטי מקלט חיות בר, אשר כשלעצמו כבר את הנושא של המחלוקת סביב האפשרות של נפט קידוח בתחומה. הנפט המופק באזור מועבר לדרום באמצעות מערכת חוצה אלסקה צינור אל ולדז על האוקיינוס ​​השקט. בתוך המדרון הצפוני, רק משטח "שכבת פעיל" של הטונדרה מפשירה כל העונה, רוב האדמה קפואים לצמיתות השנה. נוסף על כך permafrost, מים זורמים אל הים דרך, נחלים רדודים קלוע או שוקע לתוך בריכות ובריכות. לאורך החלק התחתון של התמונה Landsat 7 בצד ימין את השטח סלעי ההרים טווח ברוקס הוא מכוסה שלג במקומות (אזורים כחול) חשופים (אזורים ורוד) אצל אחרים. רוב האזור ממוקם ברובע צפון סלופ.

אלסקה

This RSS feed URL is deprecated
2017-12-17

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


רגל אנושית בנעל נשטפה לחוף בקנדה: ה-13 במספר מאז 2007 - הארץ
2017-12-12

הארץרגל אנושית בנעל נשטפה לחוף בקנדה: ה-13 במספר מאז 2007הארץהשילוב בין הגלים הגבוהים בים בעונה זאת, והעובדה שנעלי ספורט צפות במים, גורם לכך שייתכן שהנעל הגיעה ממקומות רחוקים מהחוף - דוגמת אלסקה בצפון או אורגון בדרום. "החיפוש שלנו לא יישאר רק בקנדה", אמר ווטסון. כשכף הרגל עם הנעל הראשונה הגיעה לחופי בריטיש קולומביה באוגוסט 2007, הציתה המציאה את דמיונם של תושבי קנדה והאזור. עד יולי 2008, חמש כפות רגליים נעולות הגיעו לקו החוף בין ונקובר שבקנדה למדינת וושינגטון. כף הרגל ה-12 נמצאה בפברואר 2016 - נעולה בנעל ספורט בצבע כחול ושחור של ניו בלאנס - כ-30 ק"מ מערבית לנקודה ...and more »


טראמפ נגד הניבתנים והפילים - ynet ידיעות אחרונות
2017-12-10

ynet ידיעות אחרונותטראמפ נגד הניבתנים והפיליםynet ידיעות אחרונותהניבתנים ניצודים על ידי ילידי אלסקה וציד זה הוא הסכנה הגדולה ביותר שלהם. אולם, סכנה חמורה לא פחות הוא שינוי האקלים. הניבתנים תלויים בקרח הים לצורך הישרדותם: הם זקוקים לו למטרות אכילה, התרבות, הנקה והתחמקות מטורפיהם, דובי הקוטב והלווייתן הקטלן (אורקה). "זה בעצם יונק ימי", אומר פרופ' אורי שיינס מהחוג לביולוגיה וסביבה באוניברסיטת חיפה-אורנים. "משטחי הקרח בקוטב הצפוני הכרחיים למחזור החיים של הניבתנים, וכשמשטחי הקרח הולכים ונעלמים אז הם ממש בבעיה". (צילום: shutterstock). בכל הנוגע לכמות הקרח הימי, שנמצאת ...


רנדי צוקרברג: "נוסע במטוס הטריד אותי מינית והצוות התעלם" - כלכליסט
2017-12-02

כלכליסטרנדי צוקרברג: "נוסע במטוס הטריד אותי מינית והצוות התעלם"כלכליסטאלסקה איירליינס הגיבו בהקפאה זמנית של זכויות הנוסע המתמיד של הנוסע המטריד. "על חברות התעופה לנקוט עמדה חזקה יותר נגד הטרדות ותקיפות מיניות בטיסות", מסרה בתגובה שרה נלסון, הנשיאה הבינלאומית של איגוד דיילי האוויר CWA. "בואו נהיה ברורים כאן בעניין אלסקה אייר", אמרה עוד נלסון בהודעה רשמית. "זה נושא שנמצא במוקד תשומת הלב הלאומית ותעשיית התעופה חייבת לשקול את מהלכיה בנושא". נלסון מסרה עוד כי השאיפה היא למדיניות של אפס סובלנות ולתקנות ספציפיות שיטפלו בנושא. רנדי צוקרברג צילום: איי פי. בסקר שערך איגוד התעופה ...רנדי צוקרברג מאשימה חברת תעופה: נוסע שתוי הטריד אותי ולא עצרתם אותוTheMarkerאחות מייסד פייסבוק: הוטרדתי מינית בטיסהNews1 מחלקה ראשונהall 3 news articles »


Mark Zuckerberg's sister slams Alaska Airlines for letting drunken male first class passenger 'talk to her about ... - Daily Mail
2017-11-30

Daily MailMark Zuckerberg's sister slams Alaska Airlines for letting drunken male first class passenger 'talk to her about ...Daily MailMark Zuckerberg's sister has written a scathing letter of complaint to Alaska Airlines claiming she was sexually harassed on one of their flights and that their crew allowed it. Randi Zuckerberg, whose brother founded Facebook, was on a flight from Los ...Alaska Airlines Has the Best Frequent Flyer ProgramFortuneRandi Zuckerberg on Twitter: "UPDATE: I just got off the phone with two executives from @AlaskaAir who informed me ...Twitterall 129 news articles »


אלסקה אירליינס רוכשת מטוסי מטען מהתעשייה האווירית - ynet ידיעות אחרונות
2017-11-07

ynet ידיעות אחרונותאלסקה אירליינס רוכשת מטוסי מטען מהתעשייה האוויריתynet ידיעות אחרונותאלסקה אירליינס רוכשת מטוסי מטען מהתעשייה האווירית. לפני כמעט 70 שנה, מטוסי הדגלס C־54 סקיימסטר של אלסקה איירליינס נחתו שוב ושוב בשדה התעופה לוד, אחרי טיסה בת תשע שעות וניווט מסוכן, ופרקו את מטענם היקר: יהודים עולים מתימן, במסגרת מצבע "מרבד קסמים". כיום, החברה האמריקנית מסבה בארץ מטוסי 737 למטען, לטובת הטסת מטעני דגים לארה"ב. אודי עציוןפורסם: 08.11.17 , 07:35. 70 שנה אחרי שלקחו חלק במבצע לעליית יהודי תימן לישראל, שוב אנחנו יכולים לראות את מטוסי אלסקה איירליינס בשדה לוד, כיום נתב"ג. חדשים ונוצצים. הם ...and more »


הטבע הפראי של אלסקה - mako
2017-09-14

makoהטבע הפראי של אלסקהmakoהטבע הפראי של אלסקה. צלם הטבע עידו פאלח יצא למסע של שלושה שבועות בעקבות הטבע הפראי של אלסקה. הוא גילה שם דובי גריזלי ענקיים, חיות שלא רואים בדרך כלל ונופים שלא מהעולם הזה. מזל שהוא הצטייד במצלמה, אחרת לא היינו מאמינים שדבר כזה באמת קיים. עידו פאלח | mako חופש | פורסם 15/09/17 07:35. הטבע הפראי של אלסקה |צילום: עידו פאלח. כשאמא דובה מאכילה אותך יותר מידי, אתה נרדם על הצלחת . שמורת קטמאי , אלסקה. הטבע הפראי של אלסקה |צילום: עידו פאלח. כולם אחרי אמא אווזה שנמצאת הכי מימין. הטבע הפראי של אלסקה |צילום: עידו ...


Alaskan Bush People's Billy Brown on Nursing Wife Ami Through Lung Cancer Battle: 'I Can't Lose Her' - PEOPLE.com
2017-08-24

PEOPLE.comAlaskan Bush People's Billy Brown on Nursing Wife Ami Through Lung Cancer Battle: 'I Can't Lose Her'PEOPLE.com“The doctor came in and said 'You're giving her so much support' and I said, 'She's the one holding me up,' ” Brown, 64, says of what it's been like watching Ami, 54, battle lung cancer over the past few months. Discovery. In his only sit-down ...and more »


מחיר הגלובליזציה: אלסקה נפתחת לעולם ומאבדת מייחודיותה - הארץ
2017-08-21

הארץמחיר הגלובליזציה: אלסקה נפתחת לעולם ומאבדת מייחודיותההארץאלסקה תמיד תהיה שונה, ולו רק בגלל גודלה, האקלים שלה וההוד שבמרחביה. אך תושבים, סופרים ואנשי עסקים רבים במדינה אומרים כי הולכת ומתפוגגת תחושת החריגות שאפיינה את המקום ואת זהותו — זהות המגולמת בביטוי "רק באלסקה". השכלולים הטכנולוגיים באמצעי התקשורת ובתחבורה מפוגגים את תחושת המרחק. האינטרנט המהיר מגיע לכפרים קטנים, ומאפשר לקהילות ולמשפחות להתחבר עם העולם שבחוץ. "העולם שטוח והוא נעשה יותר ויותר שטוח", אומר ריק זרקל, טייס מאנקורג' ונשיא חברת "לינדן אייר קארגו", המובילה סחורות ברחבי המדינה. זרקל אומר שהוא ...


Alaskan Bush People Family Prepare to Leave Alaska as Mom Ami Brown Battles Advanced Lung Cancer - PEOPLE.com
2017-06-28

PEOPLE.comAlaskan Bush People Family Prepare to Leave Alaska as Mom Ami Brown Battles Advanced Lung CancerPEOPLE.com“We might outta talk about y'all going up and getting our stuff and actually closing Browntown down,” patriarch Billy, 64, tells his children during Wednesday's emotional episode of the Discover reality series after revealing that Ami, 53, has stage 3 ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net