מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים חמוץ מחירי הנפט גולמי במערב טקסס

גרף יומי מעודכן של מחירי הנפט הגולמי חמוץ

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

נפט גולמי חמוץ

נפט גולמי חמוץ הוא נפט גולמי המכיל גופרית טומאה. זה נפוץ למצוא נפט גולמי המכיל כמה זיהומים. כאשר רמת הגופרית סך השמן> 0.5% שמן נקרא "חמוץ". זיהומים צורך להסיר לפני זה גולמי באיכות נמוכה יותר ניתן לזקק לתוך דלק, ובכך להגדיל את עלות הטיפול. התוצאה היא דלק במחיר גבוה יותר מאשר זה עשוי נפט גולמי מתוק. כך גולמי חמוץ מעובד בדרך כלל לתוך נפט כבד כגון סולר ודלק במקום בנזין כדי להפחית את עלות העיבוד. רוב גופרית של נפט גולמי מתרחשת קשור אטומי פחמן, עם כמות קטנה המתרחשים כמו גופרית היסודות בתמיסה כמו גז מימן גופרתי. נפט חמוץ יכולים להיות רעילים מאכל, במיוחד כאשר השמן מכיל רמות גבוהות של מימן גופרתי. בריכוזים נמוכים שמן יש ריח של ביצים סרוחות, אך בריכוזים גבוהים שאיפה של מימן גופרתי היא קטלנית באופן מיידי. בריכוזים גבוהים יותר, מימן גופרתי עלולה לגרום נזק עצבי חוש הריח, עיבוד גז חסר ריח יעיל לגילוי, בעוד משתק את מערכת הנשימה. אם החשיפה אינה קטלנית, השפעותיו על גוף האדם דומים לאלו של תסמונת מלחמת המפרץ, כולל עייפות, כאבי ראש כרוניים, סחרחורות, בעיות עור, בעיות זיכרון, מומים מולדים, וכן שורה של בעיות נשימה כגון אסטמה. נפט גולמי חמוץ צריך להיות מיוצב על ידי בעל גז מימן גופרתי (H2S) להסיר אותה לפני מובלים על ידי מיכליות נפט מטעמי בטיחות. מאז גולמי חמוץ נפוץ יותר מתוק גולמי במפרץ מקסיקו בארה"ב, Platts יצא מרס 2009 עם ביצועים חדשים גולמי חמוץ (נפט גולמי) סמן שמן שנקרא "אמריקה דה מרקר גולמי (ACM)". דובאי גולמי (ו גולמי עומאן) שניהם שמנים גולמי חמוץ שימשו כסמן (נפט גולמי) benchmark שמן שמנים במזרח התיכון גולמי במשך זמן מה.

חדשות אחרונות על נפט גולמי חמוץ

This RSS feed URL is deprecated
2018-11-18

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


טראמפ מביע תקווה שאופ"ק לא תקצץ תפוקה, תחזית הביקוש העולמית נחתכת - והנפט מגיב בירידה חדה - גלובס
2018-11-13

גלובסטראמפ מביע תקווה שאופ"ק לא תקצץ תפוקה, תחזית הביקוש העולמית נחתכת - והנפט מגיב בירידה חדהגלובסבחזרה לציוץ של טראמפ, נזכיר כי שר הנפט הסעודי הודיע אתמול על כוונתה של סעודיה להקטין כבר בחודש דצמבר את אספקת הנפט בחצי מיליון חביות ביום, החלטה שהתבצעה, בין היתר, על רקע ההקלות בסנקציות שנתן ממשל טראמפ ל-8 מדינות ביבוא נפט מאיראן. בתגובה, טראמפ צייץ בטוויטר כי הוא מקווה שסעודיה ואופ"ק לא יקצצו את ההפקה וכי מחירי הנפט צריכים להיות נמוכים הרבה יותר בהתחשב בהיצע, אך נזכיר כי מלאי הנפט בארה"ב נמצא בשיא היסטורי. "בתקווה, סעודיה ואופ"ק לא יצמצמו את ייצור הנפט. מחירי הנפט אמורים להיות נמוכים בהרבה בהתבסס על ...סעודיה רואה צורך בקיצוץ תפוקת הנפט במיליון חביות ביוםTheMarkerall 6 news articles »


איראן מוכרת נפט לחברות פרטיות כדי לעקוף את הסנקציות - TheMarker
2018-11-12

TheMarkerאיראן מוכרת נפט לחברות פרטיות כדי לעקוף את הסנקציותTheMarkerמתקן ייצור נפט בדרום איראןREUTERS. איראן מכרה היום (א') 700 אלף חביות נפט גולמי לחברות פרטיות שמייצאות נפט, כך דווח באתר החדשות של משרד הנפט האיראני SHANA. זה הסבב השני של מכירת נפט, שמטרתו לרסן את ההשפעות של הסנקציות האמריקאיות שהוטלו על יצוא הנפט של המדינה. מהדיווח עולה כי שלוש חברות ששמן לא נמסר שילמו 64.97 דולר לחבית בעבור 245 אלף חביות כל אחת, שיסופקו בשני משלוחים - ומשלוח שלישי שיכלול 210 אלף חביות נפט. איראן החלה למכור נפט גולמי לחברות פרטיות למטרות יצוא בסוף אוקטובר, לקראת כניסתן לתוקף של ...


ממשיכים לשנתיים נוספות: פז תספק נפט וגז לרשות הפלסטינית - כלכליסט
2018-11-11

כלכליסטממשיכים לשנתיים נוספות: פז תספק נפט וגז לרשות הפלסטיניתכלכליסטקיבלה הבוקר הודעה מהרשות הפלסטינית על זכייתה במכרז לאספקת מוצרי נפט ומוצרי גז ביתי (גפ"מ) לפי צרכי הרשות, לשטחי הגדה המערבית ולעזה. אספקת הנפט תיעשה במסגרת הסכם שייחתם בין החברה לבין הרשות. קראו עוד בכלכליסט: פז נענתה לדרישת מיטב דש: תכנס אסיפה להגדלת מספר חברי הדירקטוריון · סמנכ"לית הכספים של פז שרונה נובק התפטרה מתפקידה · דירקטוריון פז החליט לא להחליט: מעוניין בדיון נוסף, בינתיים אין יו"ר. פז היא ספקית הנפט של הרשות לפי הסכמים שונים משנת 2007 וההסכם האחרון (מזכר הבנות) המסדיר את היחסים בין הצדדים נחתם ...פז נפט זכתה במכרז לאספקת מוצרי נפט לרשות הפלשתינאיתספונסר (הודעות לעיתונות)all 2 news articles »


רוסיה לוחצת על לקוחות מערביים לשלם על נפט ביורו - ולא בדולר - כלכליסט
2018-11-09

כלכליסטרוסיה לוחצת על לקוחות מערביים לשלם על נפט ביורו - ולא בדולרכלכליסטשבעה מקורות בתעשיית האנרגיה הרוסית אמרו לרויטרס שחברות אנרגיה ובתי מסחר מערביים גדולים נמצאים בקונפליקט עם יצרניות האנרגיה הרוסיות השלישית והרביעית בגודלן, Gazprom Neft ו-Surgutneftgaz, בקשר לתנאי חוזי מכירות נפט עתידיים, במהלך משאים ומתנים קשים במיוחד שמתנהלים ביניהם בשבועות האחרונים. הדברים מתרחשים במקביל למבוי הסתום במשא ומתן בין קונים מערביים ויצרנית הנפט המובילה ברוסיה, רוסנפט. מוקדם יותר השבוע, מקורות סחר אמרו לרויטרס שרוסנפט רוצה שרוכשי נפט מערביים ישלמו קנסות החל מ-2019 אם לא ישלמו על רכישותיהם ...and more »


הסנקציות האמריקאית על איראן נכנסו לתוקף, שמונה יבואניות נפט גדולות הוחרגו זמנית - הארץ
2018-11-05

הסנקציות האמריקאית על איראן נכנסו לתוקף, שמונה יבואניות נפט גדולות הוחרגו זמניתהארץהסנקציות החריפות שהטילה ארה"ב על איראן נכנסו היום (שני) לתוקפן. עם זאת, שמונה מדינות הידועות כיבואניות גדולות של נפט איראני הוחרגו באופן זמני מהסנקציות שהוביל הנשיא דונלד טראמפ. הסנקציות הוטלו על איראן בעקבות החלטתו של טראמפ לסגת מהסכם הגרעין, והן מתמקדות בענפי האנרגיה, המסחר והתובלה. הצעד מחדש את כל הסנקציות שהוסרו מעל איראן בעקבות החתימה על ההסכם מ-2015, שבמסגרתו הסכימה הרפובליקה האיסלאמית לצמצם את תוכנית הגרעין שלה. הסנקציות מקפיאות נכסים שנמצאים באזורים שתחת ריבונות ארה"ב, ואוסרות על אמריקאים לעשות ...


הנפת דגלי מדינות אחרות על המכליות כבר לא תעזור לאיראנים להבריח נפט - גלובס
2018-11-05

הנפת דגלי מדינות אחרות על המכליות כבר לא תעזור לאיראנים להבריח נפטגלובסהתרעות על התנהגות חשודה אמנם לא יכולות לעצור הברחות נפט בזמן אמת, אך הן משמשות ראיה להתנהגות לא חוקית. Kayrros מסתמכת על קופרניקוס, תוכנית אירופית למעקב סביב כדור הארץ שהוקמה ב-2014 ומעדכנת ללא הפוגה צילומי קטעים גדולים של שטחי אוקיינוסים. "לפני כן, העדכון היה מתבצע רק בכל שישה חודשים", אמר אחד ממייסדי החברה והנשיא שלה, אנטואן רוסטן. החברות הללו משלבות תצלומי לוויינים וכלים נוספים שיכולים לזהות תנועות חשודות, לאתר ניסיונות הונאה ולעקוב אחרי אוניות שמעבירות מטען לאוניות אחרות. Windward ו-TankerTrackers ...


עכשיון זה רשמי: ארה"ב תאפשר ל-8 מדינות לרכוש נפט מאיראן - למרות הסנקציות - כלכליסט
2018-11-02

כלכליסטעכשיון זה רשמי: ארה"ב תאפשר ל-8 מדינות לרכוש נפט מאיראן - למרות הסנקציותכלכליסטארה"ב הודיעה הערב כי תאפשר באופן זמני לשמונה מדינות להמשיך ולרכוש נפט איראני גם לאחר הטלת הסנקציות שייכנסו לתוקף ב-5 בנובמבר. מזכיר המדינה מייק פומפאו לא ציין אילו מדינות יוכלו לסחור עם איראן, אך הדגיש כי אף אחת מ-28 החברות באיחוד האירופי לא תזכה להקלה. מוקדם יותר היום פורסם כי עם המדינות שיקבלו פטור נמנות יפן, הודו ודרום קוריאה. קראו עוד בכלכליסט: בגלל הסנקציות האמריקאיות: הודו תחתוך בחצי את יבוא הנפט מאיראן · "הסנקציות על איראן עשויות לשלוח את מחיר הנפט ל-100 דולר לחבית" · מחיר הסנקציות: ענקית הנפט ...טראמפ: לא חייבים לרכוש נפט מאיראן, יש כמות מספקת במדינות אחרותישראל היוםלמרות הסנקציות: ארה"ב תאפשר לשמונה מדינות לייבא נפט מאיראןynet ידיעות אחרונותשובן של הסנקציותדבר ראשוןגלובס -TheMarker -וואלה!all 26 news articles »


סין: שריפת ענק במחסן נפט - mako
2018-10-28

סין: שריפת ענק במחסן נפטmakoסין: שריפת ענק במחסן נפט. צפו: מעל ל-500 כבאים ו-70 משאיות כיבוי הוזעקו לטפל באש התלקחה במחסן בו אוחסן תוצר נפט המשמש כחומר סיכה למכונות. שפרצה מסיבה לא ברורה התפשטה על מתחם המחסנים. אין נפגעים בתקרית. סוכנויות הידיעות | החדשות | פורסם 28/10/18 23:12. תגיות: נפט סין שריפה. {title}. תגובות ({replies_count} תגובות ב-{talkbacks_count} דיונים), סגור. שם. נושא. תוכן. ביטול |. פתח הכל סגור הכל ...טוען. {post_index}{post_subject}. {post_body} {post_name} {post_date}. דווח כתגובה לא הולמת |. {post_replies}. לכל ...


סין לחברות ממשלתיות: אל תרכשו נפט איראני - כלכליסט
2018-10-25

כלכליסטסין לחברות ממשלתיות: אל תרכשו נפט איראניכלכליסטממשלת סין הודיעה לשתי חברות נפט ממשלתיות כי עליהן להימנע מרכישת נפט איראני, זאת לקראת כניסתן לתוקף של הסנקציות שהטילה ארה"ב על המדינה, כך לפי גורמים המעורים בנושא ומצוטטים בסוכנות בלומברג. לדבריהם, הקפאת היבוא של נפט איראני על ידי החברות CNPC וסינופק היא זמנית בלבד והן יחזרו לרכוש את הנפט בהתאם לתוצאות המו"מ עם ארה"ב. חברות שימשיכו לרכוש נפט איראני לאחר כניסת הסנקציות לתוקף ב-4 בנובמבר מסתכנות בהרחקה מהמערכת הפיננסית האמריקאית. קראו עוד בכלכליסט: ארה"ב הטילה על איראן סנקציות כלכליות חדשות · רז צימט ...סין הורתה לשתי חברות הנפט שבבעלותה להימנע מרכישת נפט איראניTheMarkerall 2 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net