מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים חמוץ מחירי הנפט גולמי במערב טקסס

גרף יומי מעודכן של מחירי הנפט הגולמי חמוץ

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

נפט גולמי חמוץ

נפט גולמי חמוץ הוא נפט גולמי המכיל גופרית טומאה. זה נפוץ למצוא נפט גולמי המכיל כמה זיהומים. כאשר רמת הגופרית סך השמן> 0.5% שמן נקרא "חמוץ". זיהומים צורך להסיר לפני זה גולמי באיכות נמוכה יותר ניתן לזקק לתוך דלק, ובכך להגדיל את עלות הטיפול. התוצאה היא דלק במחיר גבוה יותר מאשר זה עשוי נפט גולמי מתוק. כך גולמי חמוץ מעובד בדרך כלל לתוך נפט כבד כגון סולר ודלק במקום בנזין כדי להפחית את עלות העיבוד. רוב גופרית של נפט גולמי מתרחשת קשור אטומי פחמן, עם כמות קטנה המתרחשים כמו גופרית היסודות בתמיסה כמו גז מימן גופרתי. נפט חמוץ יכולים להיות רעילים מאכל, במיוחד כאשר השמן מכיל רמות גבוהות של מימן גופרתי. בריכוזים נמוכים שמן יש ריח של ביצים סרוחות, אך בריכוזים גבוהים שאיפה של מימן גופרתי היא קטלנית באופן מיידי. בריכוזים גבוהים יותר, מימן גופרתי עלולה לגרום נזק עצבי חוש הריח, עיבוד גז חסר ריח יעיל לגילוי, בעוד משתק את מערכת הנשימה. אם החשיפה אינה קטלנית, השפעותיו על גוף האדם דומים לאלו של תסמונת מלחמת המפרץ, כולל עייפות, כאבי ראש כרוניים, סחרחורות, בעיות עור, בעיות זיכרון, מומים מולדים, וכן שורה של בעיות נשימה כגון אסטמה. נפט גולמי חמוץ צריך להיות מיוצב על ידי בעל גז מימן גופרתי (H2S) להסיר אותה לפני מובלים על ידי מיכליות נפט מטעמי בטיחות. מאז גולמי חמוץ נפוץ יותר מתוק גולמי במפרץ מקסיקו בארה"ב, Platts יצא מרס 2009 עם ביצועים חדשים גולמי חמוץ (נפט גולמי) סמן שמן שנקרא "אמריקה דה מרקר גולמי (ACM)". דובאי גולמי (ו גולמי עומאן) שניהם שמנים גולמי חמוץ שימשו כסמן (נפט גולמי) benchmark שמן שמנים במזרח התיכון גולמי במשך זמן מה.

חדשות אחרונות על נפט גולמי חמוץ

עוד מדינה על הכוונת: ארה"ב שוקלת הטלת סנקציות על ונצואלה - כלכליסט
2017-07-22

כלכליסטעוד מדינה על הכוונת: ארה"ב שוקלת הטלת סנקציות על ונצואלהכלכליסטעל פי מנהל נתוני האנרגיה, ארה"ב רכשה 780 אלף חביות נפט ביום מוונצואלה בארבעת החודשים הראשונים של השנה - קרוב ל-8% מכלל היבוא. חברת הנפט הממשלתית של ונצואלה, PDVSA, היא ספקית מרכזית של חברות כמו ואלרו אנרג'י, פיליפס 66, שברון ו-PBF אנרג'י. איום הסנקציות נגד ונצואלה היה הסיבה העיקרית לקיום שיחות השבוע בין PDVSA ורוסנפט, חברת הנפט הרוסית, שגם עליה הוטלו סנקציות בארה"ב. לפי דיווח ברויטרס, המו"מ בין החברות התמקד בהצעה להמיר את האחזקה של רוסנפט בסיטגו - חטיבת הזיקוק של PDVSA בארה"ב - בשורה של נכסי נפט אחרים ...


המדדים אתמול: נפט וגז ירד ב-1.7%, תקשורת ב-1% - TheMarker
2017-07-18

TheMarkerהמדדים אתמול: נפט וגז ירד ב-1.7%, תקשורת ב-1%TheMarkerהבורסה תפתח את יום המסחר הרביעי של השבוע על רקע השיאים החדשים אשר נרשמו בוול סטריט אתמול בערב, ועליות השערים בבורסות במזרח. מדד S&P 500 טיפס ב-0.1% ונסגר בשיא נומינלי; מדד דאו ג'ונס נסוג ב-0.3% בהובלת מניית בנק גולדמן סאקס (223.31 -2.6%) . מדד נאסד"ק טיפס ב-0.5% ונסגר בשיא נומינלי בעקבות דו"חות חזקים של נטפליקס (183.6 +13.54%) , והשלים בכך יום שמיני ברציפות של עליות - רצף העליות היומי הארוך ביותר פברואר 2015. ימשיכו להעסיק את המשקיעים בישראל כיוון הדולר, והאם הוא באמת שינה כיוון או העובדה שהתחזק מול ...and more »


שדה נפט עצום התגלה במקסיקו בעלות קידוח נמוכה - Bizportal
2017-07-17

Bizportalשדה נפט עצום התגלה במקסיקו בעלות קידוח נמוכהBizportalברקע לחשש מפני עלייה בהיצע העולמי, חדשות משמעותיות הגיעו הערב ממפרץ מקסיקו, ארה"ב. שדה נפט בעל פוטנציאל של כ-1 מיליארד חביות נפט התגלה שם על ידי חברת פריימר אויל (primer oil) הבריטית. רוצה לקבל עדכונים חמים בזמן אמת? הירשם לניוזלטרים של ביזפורטל. החברה ציינה אתמול בערב כי מדובר בשדה הגז הימי הראשון במפרץ מקסיקו לחופי של מקסיקו שנגלה על ידי חברה פרטית. ממשלת מקסיקו החלה רפורמות חוקתיות בשנת 0213 שהביאו לסיום המונופול בן עשרות שנים של חברת הנפט הממשלתית על חיפושי נפט ימיים. עלות הפקת הנפט מוערך על פי ...


נמצאו סימני נפט בקידוח Mountain View בקליפורניה - ומודיעין מזנקת ב-20% - TheMarker
2017-07-16

TheMarkerנמצאו סימני נפט בקידוח Mountain View בקליפורניה - ומודיעין מזנקת ב-20%TheMarkerשותפות מודיעין (1,008 +3.07%) , שבשליטת אי.די.בי פיתוח וצחי סולטן, עולה ב-20% לאחר שדיווחה על הימצאות סימני נפט בקידוח Mountain View שבקליפורניה. לפי הודעת מודיעין, הקידוח הגיע לעומק הסופי, ועל פי ניתוח הממצאים וניתוח הלוגים החשמליים, הבודקים את תכונות הסלע, קיימים סימנים להימצאות נפט. על בסיס הממצאים הללו, מפעילת הקידוח, Tamarack Oil and Gas, המליצה לבצע מבחני הפקה, שיסייעו לאמוד את קצבי ההפקה ואת גודל המאגר. מודיעין ושותפותיה ב-Mountain View החלו בקידוח האימות בסוף חודש יוני (קידוח Cattani-Rennie 47X ...סימני נפט ראשוניים בקידוח של שותפות מודיעין בקליפורניהכלכליסטמודיעין: סימני נפט בפרויקט בקליפורניה; המניה מזנקת בחדותגלובסall 6 news articles »


מודיעין מדווחת על הימצאות סימני נפט בקידוח Mountain View בקליפורניה - טלנירי
2017-07-16

מודיעין מדווחת על הימצאות סימני נפט בקידוח Mountain View בקליפורניהטלנירישותפות חיפושי הנפט והגז מודיעין דיווחה היום כי הקידוח בו היא שותפה בפרויקט Mountain View בקליפורניה הגיע לעומקו הסופי, ועל פי ניתוח הממצאים שנאספו תוך כדי קדיחה וניתוח בדיקת הלוגים החשמליים (הבודקת את תכונות הסלע והנוזלים המצויים בתוכו באמצעות מכשירי מדידה חשמליים), קיימים סימנים להימצאות נפט בקידוח. על בסיס ממצאים אלו, ממליץ מפעיל הקידוח לבצע מבחני הפקה על מנת לאמוד את קצבי ההפקה ואת גודל המאגר בקידוח. באזור פרויקט Mountain View מתבצעת זמן רב הפקת נפט משכבות רדודות; לאחר ביצוע סקר תלת מימד מתקדם בשטח ...


הכירו את הצדפות שזוללות נפט - ynet ידיעות אחרונות
2017-07-15

ynet ידיעות אחרונותהכירו את הצדפות שזוללות נפטynet ידיעות אחרונותwww.mathnasium.com · Mathnasium Presents Incredible Franchise Opportunity.www.mathnasium.com. Undo. The Motley Fool · 4 Times in 14 Years: Rare Stock Alert ReleasedThe Motley Fool. Undo. by Taboola by Taboola · Sponsored Links Sponsored Links · Promoted Links Promoted Links. הכירו את הצדפות שזוללות נפט. במעמקי מפרץ מקסיקו שוכנות צדפות שמעכלות נפט - בעזרתם הנדיבה של חיידקים שחיים בתוכן. הבנת שיתוף הפעולה הזה בין חיידק לצדפה יוכל בעתיד לסייע בניקוי דליפות נפט. רחלי ווקס, זוויתפורסם: 15.07.17 , 17:04 ...and more »


משפחת ייננים אוסטרלית רוצה להפיק נפט בנגב בכ-125 מיליון דולר - TheMarker
2017-07-12

TheMarkerמשפחת ייננים אוסטרלית רוצה להפיק נפט בנגב בכ-125 מיליון דולרTheMarkerענף האנרגיה ממשיך לקרוץ ליזמים מקומיים וזרים, שמוצאים עניין רב בפוטנציאל הנפט הקיים בישראל. לאחר הניסיונות של לפידות, גבעות, גלוב אקספלוריישין ואפק בקידוחים יבשתיים, שותפות חדשה מעוניינת לקדם הפקת נפט - אך הפעם מכריית פצלי שמן. רותם אנרגיה מחצבים, שבשליטת נורת'ווד אקספלוריישן ישראל (Northwood Exploration Israel), נערכת לביצוע גיוס הון בבורסה, באמצעות הנפקה ראשונית (IPO). השותפות פירסמה הבוקר (ד') תשקיף לקראת הגיוס המתוכנן, שיכלול הנפקה של יחידות השתתפות וכתבי אופציה. דבר ההנפקה פורסם ב-TheMarker לפני ...האוסטרלים באים לחפש פצלי נפט בנגב: שותפות רא"מ יוצאת לגיוס של 25 מיליון שקלכלכליסטרא"מ תנסה לגייס 25 מיליון שקל בת"א לצורך הפקת פצלי שמןגלובסall 6 news articles »


הזדמנות ישראלית תשקיע בפרויקט נפט בצפון דקוטה בהיקף של 115 מיליון דולר - TheMarker
2017-06-27

TheMarkerהזדמנות ישראלית תשקיע בפרויקט נפט בצפון דקוטה בהיקף של 115 מיליון דולרTheMarkerכספי החוסכים בישראל ממשיכים לזרום לפרויקטים של חיפושי נפט – בשעה שמחיר הנוזל השחור ממשיך לסבול מלחץ ויורד ל-43 דולרים לחבית. שותפות הזדמנות ישראלית (139.8 -1.55%) , נכנסת, לראשונה לפעילות קידוחי נפט והפקה בארה"ב. השותפות הודיעה על רכישת 10 בארות נפט בצפון דקוטה. בכוונת השותפות לבצע כבר השנה שני קידוחי פיתוח ושניים נוספים במהלך שנת 2018, כשתזרים המזומנים ממכירת הנפט צפוי להתחיל כבר ב-2018. המוכרת בעסקה, Thurston Energy, מפעילת הפרויקט שמחזיקה בכ-94% מהזכויות, יעביר להזדמנות ושותפותיה 75% מהזכויות בשדה ...הזדמנות ישראלית בצפון דקוטה: השותפות השלימה רכישת בארות נפט ב-2.5 מיליון דולרכלכליסטall 3 news articles »


כ-150 הרוגים ו-80 פצועים בהתהפכות ופיצוץ מכלית נפט בפקיסטאן - הארץ
2017-06-25

הארץכ-150 הרוגים ו-80 פצועים בהתהפכות ופיצוץ מכלית נפט בפקיסטאןהארץזירת הפיצוץ בפקיסטאן, היום STRINGER/רויטרס. לפחות 148 בני אדם נהרגו היום (ראשון) בעקבות התהפכות ופיצוץ מכלית נפט בפקיסטאן, כך מסרו גורמים רשמיים במדינה. על פי הודעת הרשויות, לאחר התהפכות המכלית מיהרו עשרות בני אדם למקום עם ג'ריקנים ריקים בניסיון לאסוף נפט שדלף ורבים אחרים הגיעו כדי לחזות במתרחש. תוך זמן קצר התלקח הנפט, להבות הקיפו את הנוכחים והמכלית התפוצצה. כ-80 בני אדם נפצעו - 50 מהם במצב אנוש. קודם לפיצוץ ניסתה המשטרה לחסום את הגישה לאזור ההתהפכות, אך השוטרים לא הצליחו להתמודד עם המספר הרב של הכפריים ...and more »


153 הרוגים בהתהפכות מכלית נפט בפקיסטן - נענע 10
2017-06-24

נענע 10153 הרוגים בהתהפכות מכלית נפט בפקיסטןנענע 10תאונת דרכים טרגית בפקיסטן. לפחות 153 בני אדם נהרגו היום (ראשון) ויותר מ-100 נפצעו בעקבות התהפכות של מכלית נפט בכביש מהיר בבהוולפור. מדיווחים בתקשורת המקומית עולה כי לאחר ההתהפכות של מכלית הנפט, אנשים שהיו באזור ניסו לאסוף דלק תוך כדי שהם מעשנים סיגריה, דבר שהוביל ככל הנראה לשריפה. >> לכתבות נוספות בחדשות 10. ישראל במסר לאיראן: לא נסבול הקמת מפעלים בלבנון לייצור נשק לחיזבאללה · דקירות ביער באליקים: בן 22 נהרג, צעיר במצב בינוני-קשה · שנה לפני המונדיאל ברוסיה - הנבחרת הרוסית של 2014 חשודה בשימוש בסמים ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net