מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים נפט גולמי ביניים כיתה היומית מחיר

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של נפט גולמי (קושינג)

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

ציון נפט גולמי ביניים

(WTI), הידוע גם בשם אור טקסס מתוק, הוא סוג של נפט גולמי המשמש כאמת מידה בתמחור הנפט. זהו שמן אור (צפיפות נמוכה) ומתוקים (נמוך גופרית) גולמי. זה המצרך הבסיסי של ניו יורק מרכנתיל חילופי חוזים עתידיים בנפט. המחיר של WTI הפניה לעתים קרובות בדיווחי החדשות על מחירי הנפט, לצד המחיר של נפט גולמי מסוג ברנט מהים הצפוני. סמנים נוספים כוללים את הנפט חשוב גולמי בדובאי סל הפניה אופ"ק.

WTI הוא נפט גולמי קל, עם כוח הכבידה API של כ 39.6 ו הסגולי של כ - 0.827, שהוא קל יותר מאשר נפט גולמי מסוג ברנט. הוא מכיל גופרית על 0.24%, והיא מדורגת ובכך כמו נפט גולמי מתוק (לאחר פחות מ -0.5% גופרית), מתוק יותר ברנט אשר גופרית 0.37%. WTI מעודן בעיקר באזורי המערב התיכון חוף המפרץ בארצות הברית, שכן הוא דלק באיכות גבוהה מיוצר בתוך המדינה.

אחרון נפט גולמי חדשות

בעקבות ירידת מחיר הנפט: משבת - מחיר ליטר דלק יורד ב-27 אגורות - Bizportal
2014-10-30

Bizportalבעקבות ירידת מחיר הנפט: משבת - מחיר ליטר דלק יורד ב-27 אגורותBizportalתוספת בעד שירות מלא תעמוד על 19 אגורות לליטר (כולל מע"מ) ללא שינוי מחודש קודם. המחיר המירבי ליטר בנזין 95 אוקטן באילת (ללא מע"מ) לא יעלה על 5.98 שקל לליטר, ירידה של 22 אגורות מהחודש הקודם (ירידה של 3.55%. תוספת בעד שירות מלא (ללא מע"מ) תעמוד על 16 אגורות לליטר, ללא שינוי מחודש קודם. בסך הכול מחיר הדלק ירד ב-57 אגורות בארבעת החודשים האחרונים – סך הכול מחיר CIF W MED עם תוספות המהווה 32% ממחירו של ליטר דלק, ירד ב-23 אגורות וכתוצאה מכך רכיב המע"מ במחיר ירד ב-4 אגורות. סל הוצאות השיווק, המהווה 9% מהמחיר ...הדלק יוזל במוצ"ש ב-27 אגורות; מחיר ליטר בנזין - 7.05 שקליםThe Markerבשורה לנהגים: מחיר הדלק יורד ב-27 אג' ל-7.05 ש' לליטרגלובסבשבת בלילה: ליטר בנזין יוזל ב-27 אג'מעריבall 10 news articles »


מחיר הנפט הצונח מביא ברכה לכלכלה העולמית - אבל גם קשיים - The Marker
2014-10-29

The Markerמחיר הנפט הצונח מביא ברכה לכלכלה העולמית - אבל גם קשייםThe Markerלהתפרקות ברית המועצות ב–1991 היו סיבות רבות, אבל אין עוררין על התפקיד המרכזי שהיה לצניחה במחיר הנפט, ענף היצוא העיקרי שלה, בכשני שלישים בין 1980 ל–1986 בהתמוטטות המעצמה הקומוניסטית. 20 שנה מאוחר יותר, זינוק של פי שלושה במחיר הנפט היה מהגורמים העיקריים לפריחת שרידי האימפריה בהנהגתו של ולדימיר פוטין. כעת מחירי הנפט שוב יורדים. מאז יוני, מחירה של חבית נפט מסוג ברנט צנח מכ–115 דולר לכ–85 דולר. אם המחירים יתייצבו ברמתם הנוכחית, חשבון ההוצאות השנתי של צרכני הנפט בעולם יירד בכטריליון דולר. את הכלכלה העולמית ...מלחמת הנפט של ארה"ב וסעודיה נגד איראן ורוסיהEnergiaNewsall 3 news articles »


התחזית של גולדמן זאקס: מחיר הנפט יצלול בשנה הבאה - לכיוון ה-70 דולר - Bizportal
2014-10-27

Bizportalהתחזית של גולדמן זאקס: מחיר הנפט יצלול בשנה הבאה - לכיוון ה-70 דולרBizportalלפי הבנק, הכלכלה העולמית צפויה לגדול בשיעור של כ-3.5% ב-2015, אולם לדבריהם היחס בין גידול בתוצר העולמי לבין הביקוש לנפט הולך ונחלש. מעבר לכך, לפי הבנק, הגידול בהפקת נפט באמצעות פצלי שמן בארצות הברית צפוי להחליש את השפעת OPEC על מחירי הנפט ולהפחית עוד יותר את המחירים בהמשך. "ברגע שהמחירים יירדו והתפוקה בארצות הברית תרד, OPEC תקטין את התפוקה, בהובלת ערב הסעודית, מדינה שעד כה נתנה למחירים לרדת בתקווה שמגמה זו תוציא את ארצות הברית משוק פצלי השמן. אולם כל ירידה בתפוקת OPEC תהיה מתונה, עד שתהיה הוכחה לירידה ...and more »


מחירי הנפט יורדים: יצוא אזורי בצינור עדיף ללא ספק על ה-LNG - Bizportal
2014-10-26

Bizportalמחירי הנפט יורדים: יצוא אזורי בצינור עדיף ללא ספק על ה-LNGBizportalכך, הירידה במחירי הנפט מסכנת כיום לא רק את עתיד הקמת הפרויקטים לייצוא של 49 מיליון טון גז נוזלי מארה"ב, שאושרו עד כה ע"י הממשל, אלא גם את הקונים בדרום מזרח אסיה המייחלים לבואם. זאת כיוון שמאז שחוזים אלו נחתמו ירד מחיר MMBtu גז נוזלי בכ-30%. קיים כעת חשש כי אם תימשך ירידת המחירים, חלק מהפרויקטים בשלבי תכנון בצפון אמריקה לא יקרמו עור וגידים. מכיוון שהמימון נסמך על חוזים קיימים, הסיכון הוא לשני הצדדים. חשוב לציין כי מבחינת הבנקים המממנים, הדגל האדום כבר הונף, ואם יגיע מחיר הנפט ל-70 דולר לחבית, הוא עלול ...


מחיר הדלק צפוי לרדת ב-30 אגורות בלבד בחודש הבא - גלובס
2014-10-19

כלכליסטמחיר הדלק צפוי לרדת ב-30 אגורות בלבד בחודש הבאגלובסהאם זו ההאטה העולמית בכלכלה, קרב ענקים בין ערב הסעודית לארה"ב או שילוב של השניים, שגורמים למחיר הנפט לצנוח לרמתו הנמוכה ביותר מ-2010? בעוד התקשורת הכלכלית הבינלאומית עוסקת בימים האחרונים בהרחבה בניתוח הסיבות לצלילת מחירי הנפט, יכול הצרכן הישראלי להסתפק בידיעה שמחיר הבנזין בתחנות הדלק עשויים לרדת ב-30 אג' לליטר בתחילת החודש הבא (ראה מסגרת), זאת אם מחיר הנפט יישאר ברמתו עד סוף החודש. מחירה של חבית נפט מסוג ברנט ירד ביום שלישי האחרון ב-3 דולרים נוספים לפחות מ-85.5 דולר לחבית. לאחר תיקון קל בסופ"ש, עומד ...הנפט בשפל של ארבע שנים - אבל מחיר הבנזין בישראל לא יורדכלכליסטall 3 news articles »


ירידת מחירי הנפט - בשורות טובות לכלכלה, פחות לחברות הגז - The Marker
2014-10-19

The Markerירידת מחירי הנפט - בשורות טובות לכלכלה, פחות לחברות הגזThe Markerנפילת מחירי הנפט לשפל של ארבע שנים תספק זריקת עידוד של 1.1 טריליון דולר בשנה לכלכלה העולמית, היות שהיא תוריד את מחירי הדלק וסחורות אחרות. כך עולה מתחזית של בנק ההשקעות סיטיגרופ. מחיר הנפט מסוג נפט ברנט בחסות נתוני המסחר המלצות אנליסטים הרשמה לנתונים בזמן אמת חדשות חברה הוסף לתיק אישי נתונים גרפים עבור נפט ברנט לגרף ניתוח טכני · ברנט נקבע אתמול בלונדון ברמה של 83.78 דולר לחבית - יותר מ–20% מתחת לממוצע בשלוש השנים האחרונות. הדבר יחסוך 1.8 מיליארד דולר ביום בהתבסס על התפוקה הנוכחית, לפי הערכת סיטיגרופ ...and more »


סעודיה נזהרת לא לעשות את הטעות של שנות ה-80 ולהילחם בירידת מחיר הנפט - The Marker
2014-10-13

The Markerסעודיה נזהרת לא לעשות את הטעות של שנות ה-80 ולהילחם בירידת מחיר הנפטThe Markerסעודיה עדיין רדופה מהניסיון שלה למנוע ירידה חדה במחירי הנפט בשנות ה-80 בכך שהפחיתה את הייצור בשיעור חד של כמעט שלושה רבעים. כעת נחושה סעודיה שלא לחזור שוב על אותה טעות. הצפת הנפט של שנות ה-80, בימים הראשונים של שוק הנפט המודרני, הם זיכרון רחוק עבור רוב הסוחרים – אבל הנושא הזה צף באחרונה בשיחות עם גורמים רשמיים בסעודיה ועם אנליסטים ותיקים שרואים במשבר ההוא את הרגע שהגדיר את המדיניות של סעודיה בניסיון לשמור על נתח השוק שלה בטווח הבינוני. על אף שהצניחה של 25% במחירי הנפט אל מתחת ל-90 דולר לחבית רחוקה ...


מחיר הנפט הנוכחי הינו תחנת ביניים - כל עלייה תהיה לצורך ירידה - Bizportal
2014-10-06

מחיר הנפט הנוכחי הינו תחנת ביניים - כל עלייה תהיה לצורך ירידהBizportalאיך שלא נסתכל על זה, מחיר הסחורה החשובה משפיע על לא מעט מרכיבים מסביב, מה גם שהוא מתנקז בסופו של דבר לפיה הפולטת אותו ישירות למיכל הדלק שלנו. לאחר תקופה לא פשוטה, בה היו תהיות לגבי כיוון מחיר החבית והדעות היו חלוקות להפליא, דומני שהשוק מגבש החלטה שתהיה טובה עבור כולנו. ואלה הפרמטרים: המגמה הראשית 1. הנחת העבודה הבסיסית, לגבי מגמות עלייה ארוכות טווח, גורסת שכל ירידה תהיה לצורך עלייה, וכי העלייה הבאה תחצה את רמת השיא הקודמת. 2. באפריל 2011 הגיע הנפט לשיא של כ-112 דולר לחבית ומשם נסוג לשפל של 75 דולר - רמה ...and more »


מדוע נפל מחיר הנפט? - The Marker
2014-10-04

The Markerמדוע נפל מחיר הנפט?The Markerהשימוש בגז בארה"ב מתרחב, ובחלק מהמקרים הוא מחליף את הנפט. בנוסף, מפיקות נפט גדולות כמו סעודיה ואפילו ארה"ב הגבירו את התפוקה שלהן בשנה האחרונה, מה שגרם לעודפי היצע. זאת, בשעה שחלק גדול ממדינות העולם עדיין סובלות ממיתון או מצמיחה אטית מאוד, שגורמת לירידה בביקושים לנפט. גם שינוי הטעמים בעולם, שכולל מעבר למכוניות חסכוניות יותר בשימוש בדלק משפיע על הביקושים. עד לפני כמה שנים הביקוש לנפט הושפע מאוד גם מגורמים ספקולטיביים, וכן מהשקתן של תעודות סל רבות שעקבו אחר מחיר הנפט. גם הריבית הנמוכה סייעה בכך, וכן החשש ...


ומה עם מחירי הדלק? הנפט כבר ב-88 דולר לחבית - שפל של שנה וחצי - EnergiaNews
2014-10-03

ומה עם מחירי הדלק? הנפט כבר ב-88 דולר לחבית - שפל של שנה וחציEnergiaNewsיורד היום ב-1.8%. מנהל קרן סחורות בניו יורק: "יכולות ייצור הנפט של ארה"ב משאירות את הביקוש הרחק מאחור". פסגות: "הירידה במחירים לא תתגלגל לצרכן". שי סלינס,כלכלכיסט 02.10.14, 14:49. לראשונה מזה 18 חודשים מחיר חבית נפט מסוג WTI נופל מתחת ל-90 דולר. ברקע לצניחה במחירי הזהב השחור: העלייה החדה בדולר מול המטבעות המרכזיים בעולם והירידה בצריכה העולמית - במקביל לעלייה חדה במלאים. במסחר בבורסת Nymex שבניו יורק, החוזה העתידי על הנפט מסוג קרוד למסירה בדצמבר 2014 מאבד במסחר 1.8% מערכו ומוחלף תמורת 88 דולר. בכך משלים ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2014 זהב.net