מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים נפט גולמי ביניים כיתה היומית מחיר

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של נפט גולמי (קושינג)

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

ציון נפט גולמי ביניים

(WTI), הידוע גם בשם אור טקסס מתוק, הוא סוג של נפט גולמי המשמש כאמת מידה בתמחור הנפט. זהו שמן אור (צפיפות נמוכה) ומתוקים (נמוך גופרית) גולמי. זה המצרך הבסיסי של ניו יורק מרכנתיל חילופי חוזים עתידיים בנפט. המחיר של WTI הפניה לעתים קרובות בדיווחי החדשות על מחירי הנפט, לצד המחיר של נפט גולמי מסוג ברנט מהים הצפוני. סמנים נוספים כוללים את הנפט חשוב גולמי בדובאי סל הפניה אופ"ק.

WTI הוא נפט גולמי קל, עם כוח הכבידה API של כ 39.6 ו הסגולי של כ - 0.827, שהוא קל יותר מאשר נפט גולמי מסוג ברנט. הוא מכיל גופרית על 0.24%, והיא מדורגת ובכך כמו נפט גולמי מתוק (לאחר פחות מ -0.5% גופרית), מתוק יותר ברנט אשר גופרית 0.37%. WTI מעודן בעיקר באזורי המערב התיכון חוף המפרץ בארצות הברית, שכן הוא דלק באיכות גבוהה מיוצר בתוך המדינה.

אחרון נפט גולמי חדשות

"מה זה משנה מה יהיה המחיר - כל שעה שאנו מדברים פה ישראל מפסידה מיליון וחצי שקל" - כלכליסט
2015-07-07

כלכליסט"מה זה משנה מה יהיה המחיר - כל שעה שאנו מדברים פה ישראל מפסידה מיליון וחצי שקל"כלכליסטיוסי אבו, מנכ"ל דלק קידוחים, התייחס לתקרה (5.4 דולר) שנקבעה על מחיר הגז במתווה ואמר כי "יש פיקוח על מחירים בעולם. אם יש לנו מחיר גג זה כמו פיקוח על מחיר" . אבו התייחס גם לסוגיית הייצוא במתווה. "אנו מחויבים להציע ללקוחות במשק הישראלי חלופות למחיר הגז שאנו מוכרים להם. אחת זה מחיר ממוצע של המשק הישראלי. המדינה רצתה לכפות עלינו את החלופה הזאת כיוון שאם יכנסו מתחרות נוספות ותהיה תחרות זה ישפיע עלינו. אפשרות שנייה זה מחיר הנפט. אתם צריכים להבין שאם הוא יישאר במחיר הנוכחי אז מחיר הגז יהיה 5.2 דולר אבל אם ...


מתווה הגז יוביל לעלייה של עד 18% במחירים מתמר - כלכליסט
2015-07-06

כלכליסטמתווה הגז יוביל לעלייה של עד 18% במחירים מתמרכלכליסטלהגביל את המחיר בחוזים החדשים במחיר קבוע. משתנה נוסף בעליית מחיר הגז הוא העלייה הצפויה במחירי הנפט הגולמי בעולם. זאת, משום שהחוזה בין חברות הגז לחברת זיקוק הנפט בז"ן, המהווה 13% מהמכירות כעת, מוצמד למחיר הנפט הגולמי. שותפויות הגז המחזיקות בתמר (אבנר, דלק קידוחים, ישראמקו ואלון גז) מעריכות מחיר יחידת אנרגיה יעלה עד 2020 לכ־6.45 דולר בהנחה שמדד המחירים האמריקאי יעלה ב־2.35% בשנה וכי מחיר הנפט הגולמי יטפס באופן הדרגתי מכ־54 דולר לחבית היום, ל־95 דולר לחבית ב־2018.


בגלל יוון: מחיר הנפט בשפל של 3 חודשים - ynet ידיעות אחרונות
2015-07-06

בגלל יוון: מחיר הנפט בשפל של 3 חודשיםynet ידיעות אחרונותהחוזה על נפט מסוג WTI ננעל ברמה של 52.5 דולר לחבית. עוד ברקע למסחר: ההסכם המתגבש בין איראן למעצמות סביב סוגיית הגרעין. כלכליסט פורסם: 06.07.15 , 23:48. תגובה חריפה להתפתחויות ביוון בשוק הסחורות העולמי. הנפט מסוג WTI ננעל הערב (ב') בירידה של 7.7% לרמה של 52.5 דולר לחבית - שפל של שלושה חודשים. הנפט מסוג ברנט ירד ב-6.3% וננעל על 56.5 דולר לחבית. אפילו הזהב שנחשב למפלט בזמן משבר רשם היום ירידות של עד 1% ונסחר ברמה של 1,164 דולר לאונקיה, אך לבסוף עלה ב-0.8% ונקבע על 1,173.2 דולר לאונקיה. לפי ראש מחלקת סחורות ...and more »


המסחר בוול סטריט ננעל בירידות; מחיר הנפט צנח ב-7.7% - גלובס
2015-07-06

המסחר בוול סטריט ננעל בירידות; מחיר הנפט צנח ב-7.7%גלובסהמסחר בוול סטריט ננעל היום (ב') בירידות שערים, לאחר שיוון אמרה "לא" לתוכנית החילוץ האירופית אתמול במשאל העם. גם הנפט ספג היום מכה, והחוזה מסוג WTI נפל ב-7.7% ל-52.5 דולר לחבית. כאמור, תוצאות משאל העם שהתקיים אתמול ביוון הצביעו על כך שיותר מ-60% מהמצביעים מתנגדים לתכנית החילוץ האירופית. למרות התוצאות, שמהוות הבעת אמון בממשלת השמאל הרדיקאלית, שר האוצר היווני יאניס וארופאקיס הודיע על התפטרותו וזאת במטרה לרכך את ליבם של הנושים ולסלול את הדרך להסכם. עם זאת, כלל לא בטוח שהצעד הזה יעזור ליוונים במו"מ מול ...


נעילה חיובית בניו יורק; טבע עלתה ב-3.1% - כלכליסט
2015-07-01

כלכליסטנעילה חיובית בניו יורק; טבע עלתה ב-3.1%כלכליסט22:00 - קריסה במחיר הנפט. מחיר הנפט צנח ב-4.2% ונקבע על 56.96 דולר לחבית - הרמה הנמוכה ביותר מאז 22 באפריל. 21:00 - ירידה קלה בזהב. מחיר החוזה על הזהב ירד היום ב-0.2% (2.50 דולר) לרמה של 1.169.3 דולר לאונקיה. 20:50 - המטבע האמריקאי עולה. במסחר במט"ח רושם היורו ירידה של 0.6% מול הדולר, והצמד נסחר ב-1.106 דולר ליורו. שרי האוצר של גוש היורו החליטושלא לדון בתוכנית החילוץ השלישית של יוון לפני משאל העם שיתקיים במדינה ביום ראשון. 20:25 - סיכום נתוני מכירות תעשיית הרכב. מתוך השביעייה הפותחת של יצרניות הרכב ...and more »


מחיר הנפט חזר משפל של שלושה שבועות, בזינוק אך האיום האיראני עדיין קיים - Bizportal
2015-06-30

Bizportalמחיר הנפט חזר משפל של שלושה שבועות, בזינוק אך האיום האיראני עדיין קייםBizportalלאחר שאתמול מחיר הנפט ירד לשפל של שלושה שבועות השתקם מחיר הנפט ועלה ב-1.8% אל מחיר של 59.4 דולר. המחיר של הנפט נחלש בחודש יוני בסך של 2.6%. רוצה לקבל עדכונים חמים בזמן אמת? הירשם לניוזלטרים של ביזפורטל. מחיר הנפט ירד מעט בתחילת היום, עם החדשות על כך שבכירים ביוון טענו כי לא ישלמו את החוב לקרן המטבע. אם כי בשעה האחרונה, התפרסם כי אלקסיס ציפראס ראש ממשלת יוון, בדרכו לבריסל במה שכל הנראה יהיה חתימה על הסכם הבנות להחזרת החוב. הבשורה על מצבה של יוון גורמת לעליות בשווקים ובתוך כך לעלייה באופטימיות ליציבות שוק ...and more »


רוסיה 2018: קיצוצים של 544 מיליון דולר בתקציב - גלובס
2015-06-23

גלובסרוסיה 2018: קיצוצים של 544 מיליון דולר בתקציבגלובסהכיווץ בכלכלת רוסיה, בשל ירידת מחירי הנפט, ממשיך לעשות את שלו: המדינה הודיעה כי תמשיך להדק את החגורה בכל הנוגע לתקציב אירוח מונדיאל 2018. דמיטרי מדבדב, ראש הממשלה, חתם על צו המורה לחתוך 544 מיליון דולר מההוצאות המתוכננות. הקיצוץ מתוכנן בעיקר בגזרת מלונות היוקרה. חששם העיקרי של המארגנים הוא שלאחר סיום גביע העולם, אלו יישארו ריקים מתיירים. כמו כן, הגיעה רוסיה להסכמה עם פיפ"א כי תוריד את כמות מתקני האימונים שתספק ל-32 הנבחרות המשתתפות, מ-48 שתוכננו תחילה ל-36. תחום בו הרוסים לא מתכוונים לקצץ הוא בניית ...


מחירי האנרגיה ויוקר המחיה - כלכליסט
2015-06-18

כלכליסטמחירי האנרגיה ויוקר המחיהכלכליסטמחירי נפט/גז בתבל חלק ממאבקי כוח בין הייצואנים. גיאופולטיקה. וקשה לדעת לאיזה מקום נגיע אצלנו, מאגרי גז במים עמוקים. עלות הפקה מאוד גבוהה ושיקולים רבים על כדאיות כלכלית ומקורות מימון. אי-יציבות מחירונים מטילה צל כבד על השקעות מיליארדים לעתיד רחוק. אנרגיה זולה טובה למשק כל עוד היא לא מזהמת. בנוסף, עידן ההדרוקרבונים לא לנצח נצחים. פעם ראשונה רואים קידמה לאנרגיה מתחדשת בייצור חשמל--עדיין לא בחימום/קירור או תחבורה. מה נחוץ לנו? מדיניות אנרגטית, תוכנית אב, כדי לספק וודאות. בינתיים בענף האנרגיה, האי-וודאות ...פרופ` דן גלאי >> על הקשר שבין מחירי האנרגיה ויוקר המחיהFunder (הודעות לעיתונות)all 2 news articles »


הבנק העולמי הוריד את תחזית הצמיחה העולמית - מחיר הנפט ירד 1.8% - Bizportal
2015-06-11

Bizportalהבנק העולמי הוריד את תחזית הצמיחה העולמית - מחיר הנפט ירד 1.8%Bizportalהבנק העולמי פרסם תחזית לצמיחה העולמית בשנה הנוכחית בסך של 2.8%. התחזית הקודמת מחודש ינואר של הבנק הייתה לצמיחה בת 3%. מוקדם יותר, סוכנות האנרגיה העולמית פרסמה סקירה אופטימית על שוק הנפט. הסוכנות טענה כי נרשמת בתקופה האחרונה עלייה מפתיעה בביקוש לנפט מסביב לעולם. על פי הסוכנות, הביקוש העולמי יעלה בשנת 2015 ב- 1.4 מיליון חביות ליום, כך שהביקוש הכללי יגיע לכדי 94 מיליון חביות ליום. בימים האחרונים מחיר הנפט קיבל רוח גבית מירידת כמות מלאי הנפט הגולמי בארה"ב. השבוע, על פי משרד האנרגיה, המלאים ירדו ב-6.7 מיליון ...and more »


יום שני של עליות: כמות המלאים בארה"ב המשיכה לרדת, מחיר הנפט קפץ 1.8% - Bizportal
2015-06-10

Bizportalיום שני של עליות: כמות המלאים בארה"ב המשיכה לרדת, מחיר הנפט קפץ 1.8%Bizportalמחיר חבית נפט עלה היום 1.8% אל מחיר של 61.4 דולר לחבית. זהו היום השני שבו מחיר חבית מטפס, בעיקר בשל הסימנים להמשך הירידה במלאי הנפט הגולמי בארה"ב. היום פורסם השינוי השבועי בכמות מלאי הנפט הגולמי בארה"ב על ידי משרד האנרגיה האמריקני. כמות הנפט הגולמי ירדה השבוע ב-6.8 מיליון חביות. רמז מקדים לתוצאה יכול להילקח מסקר ה-API (ארגון הנפט האמריקני) שפורסם אתמול בלילה. הסקר הציג ירידה של 6.7 מיליון חביות נפט. פרט להודעה על ירידה במלאי, ארגון ה-API סיפק עוד דלק לעלייה בשווי הסחורה על ידי שינוי התחזית שלו לשנת 2016 ...ירידה במלאי הנפטEnergiaNewsall 5 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2015 זהב.net