מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים נפט גולמי ביניים כיתה היומית מחיר

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של נפט גולמי (קושינג)

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

ציון נפט גולמי ביניים

(WTI), הידוע גם בשם אור טקסס מתוק, הוא סוג של נפט גולמי המשמש כאמת מידה בתמחור הנפט. זהו שמן אור (צפיפות נמוכה) ומתוקים (נמוך גופרית) גולמי. זה המצרך הבסיסי של ניו יורק מרכנתיל חילופי חוזים עתידיים בנפט. המחיר של WTI הפניה לעתים קרובות בדיווחי החדשות על מחירי הנפט, לצד המחיר של נפט גולמי מסוג ברנט מהים הצפוני. סמנים נוספים כוללים את הנפט חשוב גולמי בדובאי סל הפניה אופ"ק.

WTI הוא נפט גולמי קל, עם כוח הכבידה API של כ 39.6 ו הסגולי של כ - 0.827, שהוא קל יותר מאשר נפט גולמי מסוג ברנט. הוא מכיל גופרית על 0.24%, והיא מדורגת ובכך כמו נפט גולמי מתוק (לאחר פחות מ -0.5% גופרית), מתוק יותר ברנט אשר גופרית 0.37%. WTI מעודן בעיקר באזורי המערב התיכון חוף המפרץ בארצות הברית, שכן הוא דלק באיכות גבוהה מיוצר בתוך המדינה.

אחרון נפט גולמי חדשות

שלושה ממקורבי פוטין ברשימת הסנקציות החדשות של האיחוד האירופי - הארץ
2014-07-30

Bizportalשלושה ממקורבי פוטין ברשימת הסנקציות החדשות של האיחוד האירופיהארץ... והירקות מפולין ואמרה כי תוכל להרחיב את העיצומים לכל האיחוד האירופי, בעקבות הסנקציות החדשות שהטילו עליה מדינות המערב ביום שלישי. מוסקבה כינתה את הסנקציות כ"הרסניות וקצרות רואי", ואמרה כי הן יביאו לעליית מחירי החשמל באירופה ויפגעו בשיתוף הפעולה עם ארה"ב בסוגיות בינלאומיות. העימות בין רוסיה למערב החריף השבוע, לאחר שארה"ב והאיחוד האירופי נקטו בצעדים החריפים ביותר עד כה נגד מוסקבה בשל תמיכתה במורדים באוקראינה. הסנקציות החדשות מגבילות מכירת כלי נשק וציוד לתעשיית הנפט ברוסיה, ואוסרות על בנקים ממשלתיים ...ארה"ב והאיחוד האירופי הרחיבו את הסנקציות נגד רוסיהכלכליסטall 15 news articles »


אין אלטרנטיבה באג"ח הקונצרני ? - Funder (הודעות לעיתונות)
2014-07-30

אין אלטרנטיבה באג"ח הקונצרני ?Funder (הודעות לעיתונות)סנטימנט. המונח הכל-כך חמקמק הזה בשוק. לפעמים הוא חיובי, עם תחושת התרוממות רוח, לפעמים הוא שלילי, עם הצטברות נתונים שליליים. אבל להצביע עליו, להגיד מתי הוא התחיל, קשה מאוד. בואו ננסה לנתח את הסנטימנט הזה בשווקים - שוק המניות, ולעומתו - שוק אגרות החוב הקונצרניות. לסנטימנט הזה נטייה להפוך לנבואה המגשימה עצמה. אם כולם עם סנטימנט חיובי, אז כולם במצב של "אל תבלבל אותי עם עובדות, תן לחגוג". לדעתי האישית זה המצב בשוק המניות שדילג בקלילות מעל המשבר של אוקראינה, שלא מגיב למשבר בעיראק, ולהתחממות במזרח התיכון, עם ...


נעילה מעורבת בארה"ב: הנאסד"ק טיפס 0.45%, 'סודהסטרים' זינקה 10% - Bizportal
2014-07-30

נעילה מעורבת בארה"ב: הנאסד"ק טיפס 0.45%, 'סודהסטרים' זינקה 10%Bizportalיום המסחר (ד') בוול סטריט ננעל במגמה מעורבת עם נטייה לעליות שערים, כאשר יום המסחר מתאפיין בתנודתיות רבה. ברקע למסחר 2 נתוני מאקרו משמעותיים מאוד שהתפרסמו לפני הפתיחה. הראשון הוא מדד התעסוקה של ADP שהציג קריאה מאכזבת. הנתון השני המעניין הוא התוצר המקומי הגולמי (רבעוני) שהפתיע והציג עליה מרשימה. בשעה 21:00 שעון ישראל הכרזת הריבית בארה"ב נשארה כצפוי על כנה והבנק המרכזי הודיע על קיצוץ נוסף של 10 מיליארד דולר בתוכנית רכישות האג"ח שלו. נציין כי 'הפד' בראשות ג'נט ילן לא יצא בהצהרות מיוחדות הערב. גם עונת הדוחות ...


נובל מעכבת השקעה של 6 מיליארד דולר ב"לוויתן" - גלובס
2014-07-30

גלובסנובל מעכבת השקעה של 6 מיליארד דולר ב"לוויתן"גלובססימן שאלה נוסף תלוי מעל מועד תחילתו של קידוח הנפט במאגר, שהיה אמור להתחיל בתחילת 2015 לאחר שכבר נדחה בשנה. הלחימה בעזה הייתה כנראה הגורם המיידי ל"רגליים קרות" שקיבלה נובל, אך היא מצטרפת לשתי התפתחויות קודמות שציננו את התלהבותה של החברה מפיתוח "לוויתן" כעת. מדובר קודם כל במתן עדיפות גבוהה יותר להשקעות בפיתוח שני מאגרי פצלי גז ענקיים שנובל מחזיקה בארה"ב עצמה. בנוסף, מוטרדים בנובל מחוסר הוודאות בשוק הישראלי סביב שאלת הטלת פיקוח על מחיר הגז. ועדת המחירים של האוצר, העוסקת בנושא זה למעלה משנה, אמורה להחליט ...and more »


סופית: מחירי הדלק לאוגוסט יירדו ב-22 אג' ל-7.4 ש' לליטר - גלובס
2014-07-30

גלובססופית: מחירי הדלק לאוגוסט יירדו ב-22 אג' ל-7.4 ש' לליטרגלובסמחירי הבנזין לחודש יולי עומדים על 7.62 שקל לליטר בנזין 95 אוקטן במשאבות לתדלוק עצמי, לאחר שרשמו עלייה של 10 אגורות לעומת יוני. המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי יירד ל-7.4 שקלים לליטר, ירידה של 2.89% לעומת החודש הקודם, והמחיר לליטר באילת יעלה 6.27 שקלים לליטר. ירידה במחירי הדלק שנמצאים בפיקוח באה על רקע ירידה במחיר הנפט. מחירה של חבית נפט מסוג ברנט ירד במהלך חודש יולי משיא של 112 דולר בתחילת החודש ל-108 דולר, במסחר היום. הירידה מוסברת בירידה במתיחות בין רוסיה ואוקראינה ...מחירי הבנזין באוגוסט צפויים לרדת ב-20-22 אג' לליטרmakoמחיר הדלק יירד ב-22 אג' ל-7.40 שקליםynet ידיעות אחרונותממחר בחצות: הוזלה משמעותית במחיר הדלקדה פוסטall 11 news articles »


ניו יורק המסחר ננעל במגמה שלילית; הרבלייף צנחה ב-13.4% - כלכליסט
2014-07-29

E! ערוץ הבידורניו יורק המסחר ננעל במגמה שלילית; הרבלייף צנחה ב-13.4%כלכליסט23:00 - המסחר ננעל במגמה שלילית על רקע הודעת האיחוד האירופי על סנקציות נגד רוסיה בשל מעורבותה באוקראינה, ולקראת סיום המסחר - גם הודעה דומה של נשיא ארה"ב ברק אובמה על הרחבת הסנקציות האמריקאיות. דאו ג'ונס ירד ב-0.4%, S&P 500 - ב-0.5% ונאסד"ק ננעל בירידה של פחות מ-0.1%. בכך נמחקה המגמה החיובית בחלק מהמדדים היום. 22:15 - הנפט מסוג קרוד ירד ב-0.7% וננעל על 101 דולר לחבית, ואילו הנפט מסוג ברנט עלה ב-0.1% ל-107.7 דולר לחבית. 22:00 - דאו ג'ונס ו-S&P 500 עברו לירידות שערים. 20:55 - מחיר החוזה על הזהב ירד היום ב ...נעילה שלילית בוול סטריט: מדד אמון הצרכן הפתיע, קמטק זינקה 14%Bizportalall 22 news articles »


חנין זועבי הושעתה לחצי שנה - מכון היהלומים הישראלי
2014-07-29

חנין זועבי הושעתה לחצי שנהמכון היהלומים הישראליועדת האתיקה של הכנסת השעתה היום (ג׳) את חברת הכנסת חנין זועבי לחצי שנה. במהלך התקופה לא תורשה זועבי להשתתף בדיוני ועדות הכנסת והמליאה. נפתלי בנט: רק הכרעה ברורה תמנע את המלחמה הבאה "העולם צריך לפנות לנו את הדרך עד שנסיים את המלאכה", אמר היום שר הכלכלה נפתלי בנט. לדבריו, "רק הכרעה ברורה תמנע את המלחמה הבאה". יציבות שערים בוול סטריט; ירידה במחיר הנפט המסחר בבורסת וול סטריט בניו יורק ננעל אמש ביציבות. מדד הדאו ג'ונס עלה ב-0.13%, מדד הנאסד"ק ירד ב-0.1%, ומדד ה-S&P 500 עלה ב-0.03%. בבורסת הסחורות ירד אמש ...and more »


הנפט נמצא במצב של "ריסק פרימיום" כשירד הסיכון מחיר הנפט יצנח - טלנירי
2014-07-21

הנפט נמצא במצב של "ריסק פרימיום" כשירד הסיכון מחיר הנפט יצנחטלניריבמחלקת המחקר של בית ההשקעות יוטרייד התייחסו לתמורות האחרונות במסחר בנפט. ביוטרייד מעריכים כי אנו עשויים לראות בעתיד ירידה חדה במחיר הנפט בשל העובדה שמחירו מושפע בעיקר בשל הפחד מסיכונים גיאופוליטיים ברחבי העולם ולא בשל מחסור בהיצע או עודף ביקוש. המצב הנוכחי נקרא על פי מומחים "ריסק פרימיום" מצב שבו מחיר נכס הבסיס נקבע כאמור רק על פי החשש מסיכונים עתידיים שונים. ביוטרייד אומרים כי הסיכון הראשון למחירי הנפט הוא ההסלמה במזרח התיכון – כשהסכסוך העיקרי המעניין את הסוחרים הוא הסכסוך בעיראק והאיום על רציפות אספקת ...and more »


הורד ללא תשלום את אפליקציות TheMarker: - The Marker
2014-07-07

The Markerהורד ללא תשלום את אפליקציות TheMarker:The Markerהנפט הגולמי ירד שבוע רביעי ברציפות - נסגר בשפל של חודשיים. החוזים על הנפט הגולמי למסירה באוגוסט נסגרו במחיר של 100.83 דולר לחבית, ירידה של 2%, בבורסת הסחורות של ניו יורק. בסיכום שבועי ירד מחיר הנפט ביותר מ-3%. 21:46 בורסות וול סטריט עברו לעליות לאחר שפתחו את יום המסחר ביציבות, אולם מדד S&P 500 עודנו נמצא בדרכו לירידה שבועית. מדד דאו ג'ונס עולה ב-0.1%; מדד S&P 500, אשר נסוג מתחילת השבוע ועד אתמול ב-1.1% - ירידה שמהווה את הנפילה השבועית החדה ביותר זה שלושה חודשים - מתאושש ב-0.1%; מדד נאסד"ק מטפס ב-0.5 ...


איך אפשר לתרגם את הבלגן בעיראק להשקעות כדאיות? - גלובס
2014-07-03

גלובסאיך אפשר לתרגם את הבלגן בעיראק להשקעות כדאיות?גלובסהמתיחות הגיאופוליטית האחרונה בעיראק הקפיצה את מחיר הנפט בכ-7% תוך פרק זמן קצר יחסית, מתוך חשש כי רציפות אספקת הנפט מהמדינה השסועה עשויה להיפגע דווקא בשיא עונת הקיץ, כאשר הביקוש לדלק לשימושי תחבורה שונים נמצא בשיאו. מחירי הנפט העולים גררו עלייה במחירי הדלק, ומי שנפגעו מכך בין היתר הן מניות חברות התעופה. התפיסה המקובלת בשוק, היא שרכישה של מניות אלו יוצרת חשיפה הפוכה למחירי האנרגיה: מחיר הדלק הסילוני הוא מרכיב ההוצאה הגבוה ביותר בעלויות התפעול של חברות התעופה, ובממוצע מהווה כ-30% מהוצאות ההפעלה שלהן. כל ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2014 זהב.net