מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים נפט גולמי ביניים כיתה היומית מחיר

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של נפט גולמי (קושינג)

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

ציון נפט גולמי ביניים

(WTI), הידוע גם בשם אור טקסס מתוק, הוא סוג של נפט גולמי המשמש כאמת מידה בתמחור הנפט. זהו שמן אור (צפיפות נמוכה) ומתוקים (נמוך גופרית) גולמי. זה המצרך הבסיסי של ניו יורק מרכנתיל חילופי חוזים עתידיים בנפט. המחיר של WTI הפניה לעתים קרובות בדיווחי החדשות על מחירי הנפט, לצד המחיר של נפט גולמי מסוג ברנט מהים הצפוני. סמנים נוספים כוללים את הנפט חשוב גולמי בדובאי סל הפניה אופ"ק.

WTI הוא נפט גולמי קל, עם כוח הכבידה API של כ 39.6 ו הסגולי של כ - 0.827, שהוא קל יותר מאשר נפט גולמי מסוג ברנט. הוא מכיל גופרית על 0.24%, והיא מדורגת ובכך כמו נפט גולמי מתוק (לאחר פחות מ -0.5% גופרית), מתוק יותר ברנט אשר גופרית 0.37%. WTI מעודן בעיקר באזורי המערב התיכון חוף המפרץ בארצות הברית, שכן הוא דלק באיכות גבוהה מיוצר בתוך המדינה.

אחרון נפט גולמי חדשות

למרות צלילת מחירי הנפט: מניית האנרגיה הזו עולה 12.2% במסחר - Bizportal
2014-11-17

למרות צלילת מחירי הנפט: מניית האנרגיה הזו עולה 12.2% במסחרBizportalחברות אשר מספקות ציוד לחיפוש אנרגיה גם הן נפגעות משמעותית לנוכח הירידה במחירי הנפט.Halliburton הינה חברה שמספקת שירותים וציוד בשדות נפט, פנתה לחברת Baker Hughes והציעה מיזוג לפני מספר שבועות. בעת ההצעה, מניית החברה השנייה נסחרה במחירה הנמוך ביותר השנה. במידה ו-Halliburton תרכוש את Baker Hughes המחיר אמור להיות 34.6 מיליארד דולרים, הרכישה הגדולה ביותר בשוק האנרגיה אי פעם. המיזוג מחד יהווה הזרקת הון נזיל ל- Baker Hughes שיאפשר לה להתמודד עם סביבה מאתגרת של ירידת מחירי האנרגיה. חברות אנרגיה נוספות שסובלות ...


סוכנות האנרגיה הבינ"ל: מחירי הנפט צפויים להמשיך לרדת במחצית הראשונה של 2015 - כלכליסט
2014-11-15

כלכליסטסוכנות האנרגיה הבינ"ל: מחירי הנפט צפויים להמשיך לרדת במחצית הראשונה של 2015כלכליסט5 תגובות ל ”סוכנות האנרגיה הבינ"ל: מחירי הנפט צפויים להמשיך לרדת במחצית הראשונה של 2015“. סדר את התגובות:מההתחלה לסוף|מהסוף להתחלה|לפי ציון גולשים. סקרן, (16.11.14) 0 תנו ציון לתגובה זו: 5. איך קורה שמחיר הנפט יורד ב-30% ומחיר הדלק ירד בפחות מ-5%? אנא, הסבירו לי את התעלומה. שירן, מרכז (15.11.14) 1 תנו ציון לתגובה זו: 4. כל ארה"ב עוברת לרכבים חשמליים!!! נמכרים במאות אלפים! ישראל, (15.11.14) 0 תנו ציון לתגובה זו: 3. מיסוי 60% - הבלו והמע"מ עליו 50% מהמחיר לצרכן ובנוסף יש מע"מ על הדלק ועדין ... ועדין ירידה ...פוטין: רוסיה מכינה עצמה ל"נפילה קטסטרופלית" במחירי הנפטThe Markerall 2 news articles »


מחיר הנפט ממשיך לצנוח ומגיע לרמה קריטית במיוחד - גלובס
2014-11-14

מחיר הנפט ממשיך לצנוח ומגיע לרמה קריטית במיוחדגלובסמחיר הנפט לא מפסיק לצנוח ואת ההקלה בכיס אתם צפויים להרגיש בחודש הבא, כאשר ב-5 הימים האחרונים של החודש ייקבעו מחירי הדלק לדצמבר. מחיר הנפט מסוג ברנט, המשמש לקביעת מחירי הדלק בישראל, נגע היום (ו') בשפל של 4 שנים - 76.7 דולר לחבית. מחיר הנפט מסוג WTI נופל ל-73.3 דולר לחבית. לצניחה במחיר הנפט יש השלכות שליליות לטווח ארוך, שכן כאשר מחיר הנפט נמוך מ-76 דולר לחבית, ההערכות הן כי הדבר פוגע בתעשיית פצלי השמן בארה"ב ויניא חברות מלבצע השקעות שיגדילו את היצע הנפט לטווח הארוך. לפי פרסומים בסוכנות רויטרס לאחרונה, זו ...


מחיר הנפט מסוג ברנט בשפל של 4 שנים - ynet ידיעות אחרונות
2014-11-13

כלכליסטמחיר הנפט מסוג ברנט בשפל של 4 שניםynet ידיעות אחרונותדבריו של שר הנפט הסעודי לא הצליחו למנוע את הירידה במחירי הנפט היום: הנפט מסוג ברנט נפל לרמתו הנמוכה ביותר מזה 4 שנים. כתבות נוספות בערוץ כלכלה בעולם. מחיר הנפט הגולמי מסוג ברנט למסירה בדצמבר בבורסת ICE לחוזים עתידיים בלונדון נפל ב-74 סנט או ב-0.9% ל-80.64 דולר לחבית, ונסחר ברמתו הנמוכה ביותר מאז ספטמבר 2010. בבורסת הסחורות בניו יורק, הנפט מסוג קרוד יורד ב-31 סנט, או ב-0.4% לרמה של 76.87 דולר לחבית. מוקדם יותר באסיה נסחר הקרוד בסביבות 80 דולר לחבית, כשהמשקיעים וחברות האנרגיה מנסות עדיין לעכל את דבריו של ...חור בחבית: הנפט צלל ל-74.4 דולר - השלים צניחה של יותר מ-20% בחודשייםכלכליסטall 2 news articles »


מחירי נפט נמוכים יזיקו לאופ"ק אבל יועילו לכלכלה הגלובלית - גלובס
2014-11-09

מחירי נפט נמוכים יזיקו לאופ"ק אבל יועילו לכלכלה הגלובליתגלובסוודי'ס סמוקהאוס, מסעדה ותחנת דלק בסנטרוויל, טקסס, במחצית הדרך בין דאלאס ליוסטון, הציגו ביום ד' שעבר מחיר של 1.999 דולר לגלון דלק. זה היה אמנם מבצע קידום ליום אחד, אבל זה היה גם סימן למגמה ממושכת יותר: מחירי הדלק בארה"ב יורדים מהר. בשבוע שעבר, המחיר הממוצע לצרכן ברחבי ארה"ב ירד אל מתחת ל-3 דולר לגלון (3.7 ליטר). זו ירידה של יותר מ-70 סנט לגלון מאז יוני. טקסס היא מדינה מפיקת נפט, אבל סנטרוויל היא אזור חקלאי, וצניחה של 25% במחיר הנפט הגולמי בארבעת החודשים האחרונים היא בשורה טובה כאן. "אלה חדשות נהדרות ...דוד מסיקה בהתייחסות למחירי הנפטטלניריall 2 news articles »


מחיר הנפט פשוט מתרסק בעולם - והנה הגרף שמראה זאת - גלובס
2014-11-04

גלובסמחיר הנפט פשוט מתרסק בעולם - והנה הגרף שמראה זאתגלובסמחיר הנפט מסוג WTI נפל היום (ג') לשפל שלא נראה מאז 2011 ונסחר קרוב ל-77 דולר לחבית. גם מחיר חבית נפט מסוג ברנט (הסוג המשמש את הלקוחות האירופים ומשליך על מחירי הדלק בישראל) יורד ב-1.3% ל-84.7 דולר. מדובר בהמשך למגמת היחלשות הנפט שנמשכת מזה שבועות. סוכנות הידיעות רויטרס דיווחה כי חברת נפט ממשלתית סעודית בשם Saudi Aramco חתכה את מחירי הנפט לרוכשים אמריקאים, אך העלתה אותם עבור קונים אסייתיים ואירופיים. הנה גרף שמראה את הקריסה האחרונה במחיר הנפט: מחירי הנפט / צילום מסך מתוך ביזנס אינסיידר. חדש: באפשרותכם ...הנפט צנח ב-2.1% לרמה של 77.2 דולר לחבית - שפל של שלוש שניםכלכליסטall 3 news articles »


מחירי מניות הנפט צנחו - האם זה הזמן לקנות? - The Marker
2014-11-02

The Markerמחירי מניות הנפט צנחו - האם זה הזמן לקנות?The Markerבתחנות הדלק זה עוד לא מורגש כל כך, אבל מי שעוקב אחר מחירה של הסחורה החשובה בעולם, הנפט, מרגיש את רוח השינוי היטב. מאז 20 ביוני, אז רשם הנפט שיא זמני של 107 דולר לחבית, מחירו נמצא בנפילה חדה. בתוך ארבעה חודשים צלל מחירה של חבית נפט מסוג "טקסס מתוק" בחדות - עד לשפל של כ-80 דולר לחבית - נפילה של כ-25%. ירידה בשיעור דומה, ממחיר של 115 דולר לחבית ל-85 דולר, רשם הנפט מסוג ברנט, שמופק בים הצפוני. צלילה כה חדה ומהירה במחיר של סחורה כה חשובה ובסיסית יכולה לחולל שינוי כלכלי משמעותי ברבות ממדינות העולם. מחירה של ...מניות האנרגיה בדרך למעלה?ynet ידיעות אחרונותall 2 news articles »


מחיר הנפט הצונח מביא ברכה לכלכלה העולמית - אבל גם קשיים - The Marker
2014-10-29

The Markerמחיר הנפט הצונח מביא ברכה לכלכלה העולמית - אבל גם קשייםThe Markerלהתפרקות ברית המועצות ב–1991 היו סיבות רבות, אבל אין עוררין על התפקיד המרכזי שהיה לצניחה במחיר הנפט, ענף היצוא העיקרי שלה, בכשני שלישים בין 1980 ל–1986 בהתמוטטות המעצמה הקומוניסטית. 20 שנה מאוחר יותר, זינוק של פי שלושה במחיר הנפט היה מהגורמים העיקריים לפריחת שרידי האימפריה בהנהגתו של ולדימיר פוטין. כעת מחירי הנפט שוב יורדים. מאז יוני, מחירה של חבית נפט מסוג ברנט צנח מכ–115 דולר לכ–85 דולר. אם המחירים יתייצבו ברמתם הנוכחית, חשבון ההוצאות השנתי של צרכני הנפט בעולם יירד בכטריליון דולר. את הכלכלה העולמית ...and more »


התחזית של גולדמן זאקס: מחיר הנפט יצלול בשנה הבאה - לכיוון ה-70 דולר - Bizportal
2014-10-27

Bizportalהתחזית של גולדמן זאקס: מחיר הנפט יצלול בשנה הבאה - לכיוון ה-70 דולרBizportalקצב ההפקה של המדינות מחוץ לאופ"ק ומחוץ לארצות הברית צפוי להגיע ל-412 אלף חבריות ליום השנה, 573 אלף ב-2015 ו-505 אלף ב-2016. בקרב מדינות OPEC, קצב התפוקה בעירק צפוי לגדול ב-200 אלף חביות ליום, אולם הקצב של לוב צפוי לרדת לרמה של 700 אלף חביות ליום, לעומת 900 אלף כיום. לפי הבנק, הכלכלה העולמית צפויה לגדול בשיעור של כ-3.5% ב-2015, אולם לדבריהם היחס בין גידול בתוצר העולמי לבין הביקוש לנפט הולך ונחלש. מעבר לכך, לפי הבנק, הגידול בהפקת נפט באמצעות פצלי שמן בארצות הברית צפוי להחליש את השפעת OPEC על מחירי הנפט ...and more »


מחירי הנפט יורדים: יצוא אזורי בצינור עדיף ללא ספק על ה-LNG - Bizportal
2014-10-26

Bizportalמחירי הנפט יורדים: יצוא אזורי בצינור עדיף ללא ספק על ה-LNGBizportalכך, הירידה במחירי הנפט מסכנת כיום לא רק את עתיד הקמת הפרויקטים לייצוא של 49 מיליון טון גז נוזלי מארה"ב, שאושרו עד כה ע"י הממשל, אלא גם את הקונים בדרום מזרח אסיה המייחלים לבואם. זאת כיוון שמאז שחוזים אלו נחתמו ירד מחיר MMBtu גז נוזלי בכ-30%. קיים כעת חשש כי אם תימשך ירידת המחירים, חלק מהפרויקטים בשלבי תכנון בצפון אמריקה לא יקרמו עור וגידים. מכיוון שהמימון נסמך על חוזים קיימים, הסיכון הוא לשני הצדדים. חשוב לציין כי מבחינת הבנקים המממנים, הדגל האדום כבר הונף, ואם יגיע מחיר הנפט ל-70 דולר לחבית, הוא עלול ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2014 זהב.net