מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים נפט גולמי ביניים כיתה היומית מחיר

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של נפט גולמי (קושינג)

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

ציון נפט גולמי ביניים

(WTI), הידוע גם בשם אור טקסס מתוק, הוא סוג של נפט גולמי המשמש כאמת מידה בתמחור הנפט. זהו שמן אור (צפיפות נמוכה) ומתוקים (נמוך גופרית) גולמי. זה המצרך הבסיסי של ניו יורק מרכנתיל חילופי חוזים עתידיים בנפט. המחיר של WTI הפניה לעתים קרובות בדיווחי החדשות על מחירי הנפט, לצד המחיר של נפט גולמי מסוג ברנט מהים הצפוני. סמנים נוספים כוללים את הנפט חשוב גולמי בדובאי סל הפניה אופ"ק.

WTI הוא נפט גולמי קל, עם כוח הכבידה API של כ 39.6 ו הסגולי של כ - 0.827, שהוא קל יותר מאשר נפט גולמי מסוג ברנט. הוא מכיל גופרית על 0.24%, והיא מדורגת ובכך כמו נפט גולמי מתוק (לאחר פחות מ -0.5% גופרית), מתוק יותר ברנט אשר גופרית 0.37%. WTI מעודן בעיקר באזורי המערב התיכון חוף המפרץ בארצות הברית, שכן הוא דלק באיכות גבוהה מיוצר בתוך המדינה.

אחרון נפט גולמי חדשות

הערכה: מחירי הדלק יצללו בעקבות הסכם הגרעין - NRG
2015-05-21

NRGהערכה: מחירי הדלק יצללו בעקבות הסכם הגרעיןNRGלפי המומחים, מחירי הנפט בשוק העולמי צפויים לרדת בעקבות ההסכם בעשרות אחוזים, עד לשפל של 30-35 דולרים לחבית, וזאת לעומת מחירם כיום - כשישים דולר לחבית. במקביל יצנחו מחירי הבנזין בארץ ב-30 אחוזים בערך, ועשויים להגיע ל-4.9 שקלים לליטר. צילום: פלאש 90. מחירי הדלק עולים, אילוסטרציה צילום: פלאש 90. כבר עכשיו קיים היצע נרחב בשוק הנפט העולמי, על רקע התפתחות הטכנולוגיה להפקת נפט מפצלים, ובעולם כולו מיוצרות כ-84 מיליון חביות ביום. הסכם הגרעין צפוי להגדיל בהרבה את התפוקה, ועל כן להביא להורדת המחירים. הרפובליקה ...and more »


בסימן שיפור: אל על נהנתה מצניחת מחירי הנפט - אך הפסידה 16 מיליון דולר ב-Q1 - Bizportal
2015-05-19

Bizportalבסימן שיפור: אל על נהנתה מצניחת מחירי הנפט - אך הפסידה 16 מיליון דולר ב-Q1Bizportalמה שגרם לירידה החדה בהוצאות הרבעוניות הייתה הצניחה במחיר הנפט בעולם שהביאה לקיטון של 30 מיליון דולר בהוצאות על דלק לצד גידול בהיקף הפעילות העסקית. לחברת אל על מדיניות גידור של מחיר הדלק הסילוני לתקופה של שנה קדימה. העסקאות של הרבעון הראשון נעשו במהלך שנת 2014 ולכן קיזזו את ההשפעה של ירידת המחירים ברבעון. מצד שני, העסקאות שבוצעו ברבעון הראשון ייאפשרו לאל על ליהנות ממחירי דלק סילוני נמוכים יותר בהמשך השנה. בחברת אל על מציינים עוד כי בחודש מארס קיבלו לידיהם מטוס 737-900 נוסף. מדובר במטוס החמישי מתוך שמונה ...הוזלת מחיר הדלק הסילוני תרמה לצמצום ההפסדים של אל עלThe Markerאל על הקטינה את ההפסדים ברבעון הראשון של 2015Port2Port ספנות ותעופהאל-על משפרת תוצאות ברבעון הראשוןNews1 מחלקה ראשונהערוץ 7all 7 news articles »


ממשיך לדמם: מחיר הנפט צלל 3.7%, "הראלי יפעל נגד הנפט ויחמיר את הירידות" - Bizportal
2015-05-19

Bizportalממשיך לדמם: מחיר הנפט צלל 3.7%, "הראלי יפעל נגד הנפט ויחמיר את הירידות"Bizportalלאחר ארבעה ימים של ירידות, מחיר הנפט המשיך לרדת היום ובאופן חד יותר. מחיר חבית נפט נסחר במחיר של 57.3 דולר, ירידה יומית של 3.7%. הירידות מגיעות לאור דיווחים חוזרים ונשנים על חולשה בצמיחה העולמית והמשך העלייה בתפוקת חברות הנפט בארה"ב ובמזרח התיכון. מחיר הנפט עלה מאז אפריל מעל ל-20%. בגולדמן סאקס ממשיכים להזהיר את השוק מפני השקעה בנפט בעקבות הראלי האחרון. "אנו מבחינים שהשוק הגלובאלי ממשיך לסבול מחוסר איזון. אנו מאמינים שהראלי האחרון במחיר הנפט יתברר כמזיק לשוק הנפט כאשר הוא יקשה על הסחורה להגיע לאיזון ...and more »


האם מחירי הנפט עומדים בפני התרסקות מחודשת? - גלובס
2015-05-18

גלובסהאם מחירי הנפט עומדים בפני התרסקות מחודשת?גלובסעם זאת, הדעות בקרב האנליסטים המכסים את התחום חלוקות מתמיד. חלקם מאמינים שמחיר הנפט יחדש את הנפילה בקרוב שכן מדינות OPEC בהובלת סעודיה ממשיכות בהפקה מקסימלית ומנגד הביקושים נותרו נמוכים יחסית. מנגד, הירידה במספר אסדות הנפט הפעילות בארה"ב הייתה תלולה למדי בחודשים האחרונים ולכן, טוענים כלכלני "המחנה השורי", מחירי הנפט לא ישובו לרדת בחדות אלא יתייצבו או ימשיכו לעלות. האנליסט הטכני Fawad Razaqzada מ-FOREX.com מעריך שנפט הגיעה לנקודה קריטית. זאת, על סמך נקודת פיבונאצ'י. נקודת תמיכה חזקה לדעתו נמצאת ב-58.35 ...


הראלי בסכנה: מה מביא את מחיר הנפט לירידה של שלושה ימים ברציפות? - Bizportal
2015-05-15

Bizportalהראלי בסכנה: מה מביא את מחיר הנפט לירידה של שלושה ימים ברציפות?Bizportalכמו כן בתחילת יום המסחר, הדולר עלה 0.4% אל מול סל המטבעות, נתון שגם דוחף את מחיר הנפט מטה. ביום רביעי האחרון פורסם דוח המלאים בארה"ב שהצביע על ירידה של 2.2 מיליון חביות בנפט הגולמי. זהו השבוע השני ברציפות בו נרשמה ירידה בכמות המלאים, לאחר עלייה רצופה בת שלושה חודשים. לטענת כלכלני סחורות הירידה במלאי הסחורות העניקה את אישור המשך הראלי במחיר הנפט וחציית גבול ה-60 דולר. אם כי עתה, קיים חשש נוסף שהעלייה במחיר הנפט תביא לעלייה מחודשת בתפוקת תעשיית פצלי השמן במדינת ארה"ב ותגרום לשינוי מהותי בכיוונו של המחיר ...and more »


גולדמן זקס: מחירי הנפט יירדו - EnergiaNews
2015-05-12

גולדמן זקס: מחירי הנפט יירדוEnergiaNewsלהערכות אלה שותפים גם כלכלני אופק, שהעריכו בסוף השבוע שעבר שמחירי הנפט לא יחזרו הזמן הקרוב לרמה בה היה באמצע השנה שעברה. לדברי הכלכלנים ימשיכו עודפי הנפט ללחוץ על המחירים כלפי מטה, בעוד שהירידה המתמשכת בפעילויות הקידוח, המתבטאת בירידה במספר המגדלים, אינה חריפה מספיק כדי להשפיע על השוק הזמן הקרוב. מחירי הנפט עלו בכ-34% מאז הגיעו לשפל בחודש מארס האחרון אולם דווקא התאוששות זו מנעה ירידה בהיקפי התפוקה ומנעה הידלדלות בעודפי ההיצע. מול המאגרים המלאים ממשיכה סעודיה, יצואנית הנפט הגדולה באופק לשמור על קצב תפוקה ...


"רק אללה יודע לאן פניו של מחיר הנפט" - ynet ידיעות אחרונות
2015-05-11

ynet ידיעות אחרונות"רק אללה יודע לאן פניו של מחיר הנפט"ynet ידיעות אחרונות"רק אללה יודע לאן פניו של מחיר הנפט". כך השיב שר הנפט הסעודי כאשר נשאל, מה הכיוון של מחיר הנפט. אך למרות זאת, ערב הסעודית ממשיכה בעמדתה הנוכחית להותיר את תפוקת הנפט של ארגון אופ"ק ללא שינוי, במטרה ולשמור על נתח שוק. בינתיים, מחיר הנפט ירד ל-65 דולר לחבית, בעקבות הודעה של חברות האנרגיה העצמאיות. סקירה. אוהד חיים פורסם: 11.05.15 , 18:21. בשבוע האחרון המשיך הנפט להיסחר בתנודתיות. למרות שבתחילת השבוע החולף היה נראה כי המתיחות בתימן והציפיות לצמצום התפוקה האמריקאית תומכים במחיר הנפט שהיה בתחילת השבוע - 68 ...הראלי בנפט לא עוצר: עולה 2.3%, הלילה יפורסם הדוח החשוב למשקיעיםBizportalall 5 news articles »


צניחת מחירי הנפט פגעה בתוצאות אורמת טכנ' ברבעון - גלובס
2015-05-06

גלובסצניחת מחירי הנפט פגעה בתוצאות אורמת טכנ' ברבעוןגלובסהנהלת החברה מציינת בדוחות כי הירידה בהכנסות נגרמה עקב הצניחה במחירי הנפט והגז הטבעי, תפוקת אנרגיה נמוכה במפעל בפונה עקב סופת הוריקן והכרה מאוחרת בהכנסות ממוצרים. הירידה במחירי הנפט והגז הביאה לפגיעה של כ-6.6 מיליון דולר בהכנסות והירידה בתפוקה בפונה פגעה בכ-3.1 מיליון דולר. הרווח הנקי עמד 10 מיליון דולר לעומת 21.6 מיליון דולר ברבעון המקביל. יצחק אנג'ל, מנכ"ל אורמת, חזר על תחזית הכנסות של 380-390 מיליון דולר בסקטור החשמל ו-180-190 מיליון דולר בסקטור המוצרים לשנת 2015. גלובס לחודש היכרות – כל הכתבות ...אורמת: הירידה במחירי האנרגיה השפיעה לרעה על Q1Bizportalall 3 news articles »


מחיר הנפט סיים בראלי מדהים: חצה את גבול ה-60 דולר, הסעודים ניסו להרגיע - Bizportal
2015-05-05

Bizportalמחיר הנפט סיים בראלי מדהים: חצה את גבול ה-60 דולר, הסעודים ניסו להרגיעBizportalלאחר ראלי כמעט רצוף בין שבועיים בו מחיר הנפט עלה משפל של 45 דולר אל מחיר של מעל 60 דולר בו נסחר היום (ג'), גדלים חילוקי הדעות בשוק האם העליות מיצו את עצמן או שמא כיוונו של הנפט ימשיך כלפי מעלה. את רוח הדברים תמצת הבוקר שר הנפט הסעודי עלי אל נעימי (Ali Al-Naimi) שטען כי "רק אללה יודע מה הוא מחיר הנפט". מחיר {נפט WTI יוני 15} עלה היום 2.5% אל מחיר של 60.4 דולר לחבית לראשונה מאז ה-11 לדצמבר. העליות היומיות מגיעות בעקבות הסגירה של חלק מבארות הנפט בלוב בעקבות התפרעות מורדים. ללוב כמעט ולא נותרו בארות ...and more »


הנפט טיפס לשיא שנתי; "רק אללה יודע לאן הולכים המחירים" - גלובס
2015-05-05

גלובסהנפט טיפס לשיא שנתי; "רק אללה יודע לאן הולכים המחירים"גלובסשלשום (ב') נסחר נפט ברנט בשיא ל-2015, 67.10 דולר לחבית. הירידה במחיר הנפט בשנה האחרונה הוחמרה על ידי קרטל אופ"ק, קבוצת 12 יצואניות נפט בראשות סעודיה, שהחליטה בשנה שעברה לשמור על תפוקה של 30 מיליון חביות ביום כדי לשמר את נתח השוק שלה, וכנראה גם לגרום למפיקות בארה"ב לחדול להפיק במחירים הנמוכים. עם זאת, מחירי הזהב השחור המשיכו לזנק היום. החוזים על הנפט מסוג WTI טיפסו בכ-2.5% ל-60.4 דולר לחבית והחוזים על הנפט מסוג ברנט סיימו בעלייה של כ-1.6% ל-68.4 דולר לחבית, שיא חדש ב-2015. עליות המחירים מגיעות ברקע ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2015 זהב.net