מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר מטבעות הזהב אמריקן איגל מתעדכן מדי יום

גרף יומי מעודכן של המחירים אמריקן איגל

מחיר לגרם

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לאונקיה טרוי
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

אמריקן איגל מטבעות זהב

זהב אמריקן איגל הוא זהב מטילי המטבע הרשמי של ארצות הברית. מורשה לפי חוק מטילים מטבע זהב של 1985, זה היה הראשון שפורסמו בשנת 1986 על ידי ארצות הברית מנטה.

שווי השוק של המטבעות הוא בדרך כלל שווה עומד שווי השוק של התוכן הזהב שלהם, ולא לפי ערכם הנקוב. החל ביולי 2011 ל -5 $, 10 $, 25 $, ו - 50 $ מטבעות על ידי הערך הנקוב שווים ולמכור כ $ 180, $ 430, $ 650, ו - 1,650 $ דולר בהתאמה. הערכים פנים הם יחסי המשקלים למעט 1 / 4 גרם מטבע, אשר יהיה אז 12.50 $. מחירי המכירה שלהם בפועל להשתנות בהתבסס על מחיר הספוט הנוכחי של זהב. ארצות הברית מנטה מייצרת גם גרסה הוכחה עבור אספנים מטבע. מטבעות אלו מיוצרים המטבעה ווסט פוינט ב בווסט פוינט, ניו יורק לשאת סימן של מנטה ("W") או מתחת לתאריך.

מטבעות זהב

החוזים העתידיים על הזהב נחלשים במהלך המסחר באירופה מאת Investing.com - Investing.com Israel
2017-08-16

החוזים העתידיים על הזהב נחלשים במהלך המסחר באירופה מאת Investing.comInvesting.com Israelבחטיבת הקומקס של בורסת הניימקס, החוזים העתידיים על הזהב למסירה בדצמבר נסחרו במחיר של 1275.71 דולר לאונקיה בשעת הכתיבה, בירידה של 0.31%. מוקדם יותר היום נסחרו ...and more »


אקסלנס: הביטקוין הוא חוף המבטחים החדש של המשקיעים - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-08-14

אקסלנס: הביטקוין הוא חוף המבטחים החדש של המשקיעיםספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)חברון מציין כי "ביטקוין הוא המטבע הוירטואלי המפורסם בעולם, שנמצא על רשת הבלוקצ'יין ונחשב למטבע מרכזי בעולם של מטבעות וירטואליים כאשר רוב המטבעות הווירטואליים בעולם נסחרים ביחס אליו (יש יותר מ-1300 כאלה היום). לפני שלושה שבועות היה פיצול ברשת Bitcoin, ונוצר מטבע נוסף בשם bitcoin cash, אחריו הביטקוין לא מפסיק ... בניגוד אליהם, תשואות האג"ח רשמו התמתנות שהגיעה בארה"ב ובגרמניה לכדי 7 ו-9 נקודות בסיס, בהתאמה, ומחיר הזהב רשם עלייה שבועית של כמעט 3.0%". עוד ציין הכלכלן הראשי של אקסלנס כי "אם נחפש את הנקודה ...


הביטקוין עולה לשיא - "חוף המבטחים החדש למשקיעים" - Bizportal
2017-08-14

Bizportalהביטקוין עולה לשיא - "חוף המבטחים החדש למשקיעים"Bizportalביטקוין הוא המטבע הווירטואלי המפורסם בעולם, שנמצא על רשת הבלוקצ'יין ונחשב למטבע מרכזי בעולם של מטבעות וירטואליים כאשר רוב המטבעות הווירטואליים בעולם נסחרים ביחס אליו (יש יותר מ-1,300 כאלה היום). לפני שלושה שבועות היה פיצול ברשת Bitcoin, ונוצר מטבע נוסף בשם bitcoin cash, אחריו הביטקוין לא מפסיק לעלות. ... בניגוד אליהם, תשואות האג"ח רשמו התמתנות שהגיעה בארה"ב ובגרמניה לכדי 7 ו-9 נקודות בסיס, בהתאמה, ומחיר הזהב רשם עלייה שבועית של כמעט 3.0%". חברון אומר כי "אם נחפש את הנקודה 'יוצאת הדופן' בריצה הנוכחית ...and more »


החוזים העתידיים על הזהב מתחזקים במהלך המסחר באירופה - Investing.com Israel
2017-08-11

Investing.com Israelהחוזים העתידיים על הזהב מתחזקים במהלך המסחר באירופהInvesting.com Israelהחוזים העתידיים על הזהב מתחזקים במהלך המסחר באירופה. Investing.com - החוזים העתידיים על הזהב עלו במהלך המסחר באירופה ביום שישי. בחטיבת הקומקס של בורסת הניימקס, החוזים העתידיים על הזהב למסירה בדצמבר נסחרו במחיר של 1293.44 דולר לאונקיה בשעת הכתיבה, בעלייה של 0.26%. מוקדם יותר היום נסחרו החוזים בגבוה יומי של 1294.60 דולר לאונקיה. הזהב צפוי למצוא תמיכה ברמה של 1257.10 דולר והתנגדות ברמה של 1294.60 דולר. החוזים עתידיים על מדד דולר ארה"ב, העוקב אחרי ביצועי המטבע האמריקאי אל מול סל של ששה מטבעות מובילים אחרים ...and more »


ענן וביג דאטה זה כל כך 2010 - TheMarker
2017-08-10

TheMarkerענן וביג דאטה זה כל כך 2010TheMarkerיום שלישי, 18:00, ובקומה החמישית ברחוב אחד העם 54 בתל אביב מתחילה להתאסף קבוצה של אנשים צעירים. מצב הרוח שלי לא משהו. מניית טבע איבדה כמעט 50% משווייה תוך חמישה ימים והמפוטרים של יצרנית התרופות עשויים להצטרף למפוטרים של חיפה כימיקלים, שהמפעל שלה מושבת מפעילות כבר ארבעה חודשים. בארה"ב, ההבטחות של דונלד טראמפ ל"אש וזעם" שיוטחו בצפון קוריאה בקרוב הביאו לנפילת בורסות וול סטריט, אבל פה כולם מסתובבים עם עיניים נוצצות. הכלכלה הישנה, שמתעסקת באמוניה ותרופות, לא מעניינת אותם. המשקיעים הצעירים הגיעו לכאן להרצאה ...


החוזים העתידיים על הזהב מתחזקים במהלך המסחר בארה"ב - Investing.com Israel
2017-08-10

Investing.com Israelהחוזים העתידיים על הזהב מתחזקים במהלך המסחר בארה"בInvesting.com Israelהחוזים העתידיים על הזהב מתחזקים במהלך המסחר בארה"ב. Investing.com - החוזים העתידיים על הזהב עלו במהלך המסחר בארה"ב ביום חמישי. בחטיבת הקומקס של בורסת הניימקס, החוזים העתידיים על הזהב למסירה בדצמבר נסחרו במחיר של 1291.62 דולר לאונקיה בשעת הכתיבה, בעלייה של 0.96%. מוקדם יותר היום נסחרו החוזים בגבוה יומי של 1293.37 דולר לאונקיה. הזהב צפוי למצוא תמיכה ברמה של 1257.10 דולר והתנגדות ברמה של 1293.37 דולר. החוזים עתידיים על מדד דולר ארה"ב, העוקב אחרי ביצועי המטבע האמריקאי אל מול סל של ששה מטבעות מובילים אחרים ...and more »


הכורים הסינים נגד המפתחים מהמערב: הקרב שהביא לפיצול הביטקוין - TheMarker
2017-08-01

TheMarkerהכורים הסינים נגד המפתחים מהמערב: הקרב שהביא לפיצול הביטקויןTheMarkerאחת מהן עוסקת בגודל "בלוק" — השם שניתן למצבור שלתוכו עסקות בביטקוין נאספות לפני שהן מתווספות לספר החשבונות הדיגיטלי, המכונה "בלוקצ'יין", שמכיל את ההיסטוריה של כל מטבעות הביטקוין שנמצאים במחזור. נאקמוטו הגביל את גודלו של בלוק למגה־בייט אחד, והגביל בכך את מספר העסקות שהמערכת יכולה להתמודד עמן לשבע בשנייה. לשם השוואה, המערכת של ויזה יכולה לעבד אלפי עסקות בשנייה. משום שהביקוש לעסקות ביטקוין גדל, המערכת התחילה להאט, ומשתמשים נאלצו להציע למיינרים כמה דולרים כדי לגרום לעסקות שלהן להיות מעובדות במהירות. הפתרון ...and more »


החוזים העתידיים על הזהב נחלשים במהלך המסחר באירופה - Investing.com Israel
2017-07-31

Investing.com Israelהחוזים העתידיים על הזהב נחלשים במהלך המסחר באירופהInvesting.com Israelהחוזים העתידיים על הזהב נחלשים במהלך המסחר באירופה. Investing.com - החוזים העתידיים על הזהב ירדו במהלך המסחר באירופה ביום שני. בחטיבת הקומקס של בורסת הניימקס, החוזים העתידיים על הזהב למסירה באוגוסט נסחרו במחיר של 1266.00 דולר לאונקיה בשעת הכתיבה, בירידה של 0.19%. מוקדם יותר היום נסחרו החוזים בנמוך יומי של 1265.00 דולר לאונקיה. הזהב צפוי למצוא תמיכה ברמה של 1243.20 דולר והתנגדות ברמה של 1270.31 דולר. החוזים עתידיים על מדד דולר ארה"ב, העוקב אחרי ביצועי המטבע האמריקאי אל מול סל של ששה מטבעות מובילים אחרים ...and more »


החוזים העתידיים על הזהב נחלשים במהלך המסחר בארה"ב - Investing.com Israel
2017-07-19

Investing.com Israelהחוזים העתידיים על הזהב נחלשים במהלך המסחר בארה"בInvesting.com Israelהחוזים העתידיים על הזהב נחלשים במהלך המסחר בארה"ב. Investing.com - החוזים העתידיים על הזהב ירדו במהלך המסחר בארה"ב ביום רביעי. בחטיבת הקומקס של בורסת הניימקס, החוזים העתידיים על הזהב למסירה באוגוסט נסחרו במחיר של 1241.06 דולר לאונקיה בשעת הכתיבה, בירידה של 0.07%. מוקדם יותר היום נסחרו החוזים בנמוך יומי של 1235.55 דולר לאונקיה. הזהב צפוי למצוא תמיכה ברמה של 1214.00 דולר והתנגדות ברמה של 1244.10 דולר. החוזים עתידיים על מדד דולר ארה"ב, העוקב אחרי ביצועי המטבע האמריקאי אל מול סל של ששה מטבעות מובילים אחרים ...and more »


מזל רע: מטבעות הזהב הביאו למותה של צבת הים האהובה בתאילנד - וואלה!
2017-03-21

וואלה!מזל רע: מטבעות הזהב הביאו למותה של צבת הים האהובה בתאילנדוואלה!אומסין, צבת ים בת 25, מתה היום (שלישי) מהרעלת דם, לאחר שלא הצליחה להתאושש מניתוח מורכב בבית חולים וטרינרי בתאילנד, להוצאת 915 מטבעות שבלעה. אומסין – "קופת חיסכון" בתאית – עברה מוקדם יותר החודש ניתוח שארך כשבע שעות, בסיומו הוצאו מבטנה כחמישה קילוגרמים של מטבעות שבלעה בטעות, לאחר שאלה הושלכו לבריכה שבה חיה במרכז שימור במדינה, כסימן למזל טוב. לאחר הניתוח ב-6 במרץ, הצבה נפלה לתרדמת. המטבעות הרבים שבלעה בבריכת מגוריה במחוז צ'ונבורי, ממזרח לבירה בנגקוק, גרמו לבעיות רבות באיבריה הפנימיים ואף סדקו את שריונה בשל ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net