מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר מטבעות הזהב אמריקן איגל מתעדכן מדי יום

גרף יומי מעודכן של המחירים אמריקן איגל

מחיר לאונקיה טרוי

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

אמריקן איגל מטבעות זהב

זהב אמריקן איגל הוא זהב מטילי המטבע הרשמי של ארצות הברית. מורשה לפי חוק מטילים מטבע זהב של 1985, זה היה הראשון שפורסמו בשנת 1986 על ידי ארצות הברית מנטה.

שווי השוק של המטבעות הוא בדרך כלל שווה עומד שווי השוק של התוכן הזהב שלהם, ולא לפי ערכם הנקוב. החל ביולי 2011 ל -5 $, 10 $, 25 $, ו - 50 $ מטבעות על ידי הערך הנקוב שווים ולמכור כ $ 180, $ 430, $ 650, ו - 1,650 $ דולר בהתאמה. הערכים פנים הם יחסי המשקלים למעט 1 / 4 גרם מטבע, אשר יהיה אז 12.50 $. מחירי המכירה שלהם בפועל להשתנות בהתבסס על מחיר הספוט הנוכחי של זהב. ארצות הברית מנטה מייצרת גם גרסה הוכחה עבור אספנים מטבע. מטבעות אלו מיוצרים המטבעה ווסט פוינט ב בווסט פוינט, ניו יורק לשאת סימן של מנטה ("W") או מתחת לתאריך.

מטבעות זהב

אפקט באנון התפוגג: וול סטריט ננעלה בירידות שערים - כלכליסט - כלכליסט
2017-08-18

כלכליסטאפקט באנון התפוגג: וול סטריט ננעלה בירידות שערים - כלכליסטכלכליסטפרישתו של היועץ לנשיא טראמפ דחפה את המסחר לעליות קלות, אך אלה נמחקו והמדדים המובילים ירדו עד 0.4%; פוט לוקר התרסקה ב-28%; מדד אמון הצרכנים הפתיע לטובה; הזהב ננעל ...and more »


אקסלנס: הביטקוין הוא חוף המבטחים החדש של המשקיעים - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-08-14

אקסלנס: הביטקוין הוא חוף המבטחים החדש של המשקיעיםספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)חברון מציין כי "ביטקוין הוא המטבע הוירטואלי המפורסם בעולם, שנמצא על רשת הבלוקצ'יין ונחשב למטבע מרכזי בעולם של מטבעות וירטואליים כאשר רוב המטבעות הווירטואליים בעולם נסחרים ביחס אליו (יש יותר מ-1300 כאלה היום). לפני שלושה שבועות היה פיצול ברשת Bitcoin, ונוצר מטבע נוסף בשם bitcoin cash, אחריו הביטקוין לא מפסיק ... בניגוד אליהם, תשואות האג"ח רשמו התמתנות שהגיעה בארה"ב ובגרמניה לכדי 7 ו-9 נקודות בסיס, בהתאמה, ומחיר הזהב רשם עלייה שבועית של כמעט 3.0%". עוד ציין הכלכלן הראשי של אקסלנס כי "אם נחפש את הנקודה ...and more »


ענן וביג דאטה זה כל כך 2010 - TheMarker
2017-08-10

TheMarkerענן וביג דאטה זה כל כך 2010TheMarkerיום שלישי, 18:00, ובקומה החמישית ברחוב אחד העם 54 בתל אביב מתחילה להתאסף קבוצה של אנשים צעירים. מצב הרוח שלי לא משהו. מניית טבע איבדה כמעט 50% משווייה תוך חמישה ימים והמפוטרים של יצרנית התרופות עשויים להצטרף למפוטרים של חיפה כימיקלים, שהמפעל שלה מושבת מפעילות כבר ארבעה חודשים. בארה"ב, ההבטחות של דונלד טראמפ ל"אש וזעם" שיוטחו בצפון קוריאה בקרוב הביאו לנפילת בורסות וול סטריט, אבל פה כולם מסתובבים עם עיניים נוצצות. הכלכלה הישנה, שמתעסקת באמוניה ותרופות, לא מעניינת אותם. המשקיעים הצעירים הגיעו לכאן להרצאה ...


"משחקי הכס" 7 פרק 4: תהיי דרקון - וואלה!
2017-08-07

וואלה!"משחקי הכס" 7 פרק 4: תהיי דרקוןוואלה!בפרט מאחר שמרבית הזהב כבר עשה את דרכו אל תוך מעלה מלך, כך שסרסיי יכולה להחזיר את חובותיה, לקבל את תמיכתו של בנק הברזל לקרבות הבאים שלה, ולשלם לפלוגות הזהובות כך שיוכלו להגיע מאסוס ולעזור לשבור את המצור המתרגש על העיר. ומי יודע, אולי יימצאו גם כמה מטבעות זהב שבעזרתם קייבורן יוכל ליצור יותר מאשר נשק נ"ד (נגד דרקונים) אחד. כי זו ללא ספק הייתה בחירה מטופשת. במקרה הזה המתקן - עקרב, כפי שהם קוראים לו - לא הצליח להרוג או לנטרל את דרוגון, אבל כן אילץ אותו לנחות. אם זה היה אחד מאחיו הקטנים יותר של המפלצת, הפגיעה ...and more »


מניית טבע באדום לוהט: איבדה 13.4% במסחר בוול סטריט - כלכליסט
2017-08-04

כלכליסטמניית טבע באדום לוהט: איבדה 13.4% במסחר בוול סטריטכלכליסט20:40 - הזהב נחלש ב-0.8% וננעל ברמה של 1,264.6 דולר לאונקיה בעקבות התחזקות הדולר שנרשמה היום. מדד ICE העוקב אחר המטבע האמריקאי עלה היום ב-0.8%. 19:00 - אירופה ננעלה בעליות שערים בעקבות דו"ח התעסוקה החיובי בארה"ב, כאשר ... מדד ICE שבודק את עוצמת המטבע האמריקאי מול מטבעות מרכזיים אחרים נסחר לפני פרסום הדו"ח ביציבות אולם עתה רושם עלייה של 0.3% ומתאושש מהרמה הנמוכה ביותר שנרשמה בו מאז מאי שעבר. צילום: שאטרסטוק. 16:05 - לאחר שכבר עלתה בטרום המסחר, מניית טבע שבה להיסחר בירידות ועתה היא מאבדת 3.5% מערכה. 15:30 ...and more »


הכורים הסינים נגד המפתחים מהמערב: הקרב שהביא לפיצול הביטקוין - TheMarker
2017-08-01

TheMarkerהכורים הסינים נגד המפתחים מהמערב: הקרב שהביא לפיצול הביטקויןTheMarkerאחת מהן עוסקת בגודל "בלוק" — השם שניתן למצבור שלתוכו עסקות בביטקוין נאספות לפני שהן מתווספות לספר החשבונות הדיגיטלי, המכונה "בלוקצ'יין", שמכיל את ההיסטוריה של כל מטבעות הביטקוין שנמצאים במחזור. נאקמוטו הגביל את גודלו של בלוק למגה־בייט אחד, והגביל בכך את מספר העסקות שהמערכת יכולה להתמודד עמן לשבע בשנייה. לשם השוואה, המערכת של ויזה יכולה לעבד אלפי עסקות בשנייה. משום שהביקוש לעסקות ביטקוין גדל, המערכת התחילה להאט, ומשתמשים נאלצו להציע למיינרים כמה דולרים כדי לגרום לעסקות שלהן להיות מעובדות במהירות. הפתרון ...and more »


הנפקת מטבעות וירטואליים: סדר עולמי חדש או הונאת פירמידה? - כלכליסט
2017-06-21

כלכליסטהנפקת מטבעות וירטואליים: סדר עולמי חדש או הונאת פירמידה?כלכליסטאפילו חלק מהמטבעות שקיימים ונסחרים היום, חלקם בשווי שוק מצטבר של יותר ממיליארד דולר, מוגדרים על ידי חלק מהקהילה הקריפטוגרפית כהונאה: כנכסים שלא מייצגים ערך, אלא מהווים מניפולציה מצד המפתחים שמוכרים, קונים ולעתים אף מוחקים מטבעות מהמסחר כדי לווסת את מחירם בשוק. חלק מהאשמות והוויכוחים הפנימיים יצרו פלגים בקהילה ואף הביאו לפיצולים של מטבעות. למעשה, לפעמים מתקבל הרושם שחלק לא מבוטל מהאנרגיות של חברי הקהילה מוקדש לביקורת קטלנית על הפרויקטים של עמיתיהם או על מבנה ההנפקות שלהם. אבל כל זה לא מצליח לעצור את בהלת ...and more »


פרשת שלח לך • וורט מיוחד מאת הרב נחמיה וילהלם - כיכר השבת
2017-06-15

כיכר השבתפרשת שלח לך • וורט מיוחד מאת הרב נחמיה וילהלםכיכר השבתסיים הרבי את סיפורו ואמר לי: 'ראה כמה טפש האברך - גם בראותו את בעל האכסניה משיב לו את כל מטבעות הזהב עדיין חשד בו שמא גנב ממנו מטבע נחושת פשוט... אף אתה יהודי יקר נוהג כאותו אברך שוטה. בכל לילה אתה מפקיד בידי הקב"ה את נשמתך היקרה לך מכל ושוכב לישון . אתה קם בבוקר ורואה שהקב"ה שומר נאמן הוא, שהחזיר לך את מטבעות הזהב היקרות שלך - את נשמתך. איך לא תאמין בו שגם יזמין לך את פרנסתך - הלא מטבע נחושת היא, קטנה היא לעומת נשמתך...' סיים הסוחר ואמר "לאחר דברי הרבי החלטתי לצאת לפרנסתי אחרי תפילת שחרית". בפרשת השבוע ...


חוגגים פסח באתרי מורשת: 3 בתי כנסת עתיקים - ynet ידיעות אחרונות
2017-04-12

ynet ידיעות אחרונותחוגגים פסח באתרי מורשת: 3 בתי כנסת עתיקיםynet ידיעות אחרונותבפירוק אחד הקירות נתגלתה כתובת יוונית -AZIZIO על גבי פריט שהינו חלק מקשת מעוטרת שמיקומה המקורי במבנה בית הכנסת עדיין לא הובהר. מטמון מטבעות הזהב. בניית במת ארון הקודש גרמה לפירוק והרכבה של הקיר הדרומי והספסלים לכל אורכם. בעוד ממערב לבסיס ארון-הקודש שוחזרו הספסלים לצורתם המקורית, ממזרח עניין זה איננו נהיר. באזור זה נחשף בחפירה רק קיר שרוחבו בדיוק כרוחב שלושת הספסלים יחד, והוא נראה כמו יסוד למתקן שלא שרד, בבנייתו שולבו פריטים בשימוש משני. בליבת היסוד הרחב, נמצאה פכית חרס קטנה שנועדה אל-נכון לבושם ובה אוצר ...


מזל רע: מטבעות הזהב הביאו למותה של צבת הים האהובה בתאילנד - וואלה!
2017-03-21

וואלה!מזל רע: מטבעות הזהב הביאו למותה של צבת הים האהובה בתאילנדוואלה!אומסין, צבת ים בת 25, מתה היום (שלישי) מהרעלת דם, לאחר שלא הצליחה להתאושש מניתוח מורכב בבית חולים וטרינרי בתאילנד, להוצאת 915 מטבעות שבלעה. אומסין – "קופת חיסכון" בתאית – עברה מוקדם יותר החודש ניתוח שארך כשבע שעות, בסיומו הוצאו מבטנה כחמישה קילוגרמים של מטבעות שבלעה בטעות, לאחר שאלה הושלכו לבריכה שבה חיה במרכז שימור במדינה, כסימן למזל טוב. לאחר הניתוח ב-6 במרץ, הצבה נפלה לתרדמת. המטבעות הרבים שבלעה בבריכת מגוריה במחוז צ'ונבורי, ממזרח לבירה בנגקוק, גרמו לבעיות רבות באיבריה הפנימיים ואף סדקו את שריונה בשל ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net