מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר יומי של אלומיניום

גרף יומי מעודכן של לונדון מתכת תמורת מחיר של אלומיניום

מחיר לטון מטרי

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לק"ג
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

מחזור אלומיניום

אלומיניום הוא 100% למחזור ללא כל אובדן של איכויות הטבעי. התאוששות המתכת באמצעות מיחזור הפכה היבט חשוב של תעשיית האלומיניום. מיחזור היתה פעילות פרופיל נמוך עד ה -1960 המאוחרות, כאשר השימוש הגובר של פחיות אלומיניום משקה והביא אותו למודעות הציבור.

מיחזור כרוך המסת גרוטאות, תהליך זה דורש רק 5% מהאנרגיה המשמש לייצור אלומיניום ממחצבים, עופרות, אם כי חלק משמעותי (עד 15% של החומר קלט) הולך לאיבוד סיג (אפר כמו תחמוצת). סיג יכול לעבור תהליך נוסף כדי לחלץ אלומיניום.

באירופה אלומיניום חוויות שיעורים גבוהים של מיחזור, הנעים בין 42% פחיות משקה, 85% חומרי בנייה ו -95% של כלי תחבורה.

אלומיניום ממוחזר המכונה אלומיניום משני, אבל שומר על תכונות פיזיות כמו אלומיניום העיקרי. אלומיניום משני מיוצר במגוון רחב של פורמטים מועסק 80% זריקות סגסוגת. שימוש נוסף חשוב עבור שחול.

סיג הלבן מייצור אלומיניום העיקרי מפעילות מיחזור משני עדיין מכיל כמויות שימושיות של אלומיניום שאפשר להפיק תעשייתית. התהליך מייצר מטילי אלומיניום, יחד עם חומר פסולת מורכבים ביותר. פסולת זו קשה לניהול. הוא מגיב עם מים, משחרר תערובת של גזים (כולל, בין השאר, מימן, אמוניה אצטילן,), אשר באופן ספונטני מתלקח במגע עם האוויר, מגע עם האוויר הלח תוצאות לשחרור של כמויות עצומות של גז אמוניה. למרות קשיים אלה, פסולת מצאה שימוש כחומר מילוי של אספלט ובטון.

הידיעה על אלומיניום

הזוג הזה גנב סחורה דרך אתר אינטרנט של חנות תמונה אחת יותר מדי: עד כמה אתם מביכים טכנולוגית? - mako
2017-08-21

makoהזוג הזה גנב סחורה דרך אתר אינטרנט של חנות תמונה אחת יותר מדי: עד כמה אתם מביכים טכנולוגית?makoהשניים ניסו להזמין סחורה בשווי כרבע מיליון דולר - אך בשלב כלשהו גילו בסניף המקומי של החנות שמשהו לא בסדר, והזעיקו את הרשויות. לפני כשבועיים וחצי הגיעו שוטרים לבית הזוג בעיר בְּריק, ביצעו בו חיפוש ומצאו סחורה בשווי כ-13,000 דולר. השוטרים דיווחו כי המקום "דמה יותר למחסן מאשר לבית", וכי הסחורה הגנובה שאספו ממנו מילאה משאית באורך כ-5.5 מטרים, כאשר רובם המוחלט של המוצרים היו עדיין באריזות, עם תגי המחיר. בין הפריטים היקרים יותר שנמצאו בבית נמנו טלוויזיה בגודל 70 אינצ', ציליית אלומיניום לגינה, 3 שואבי אבק של ...


הכירו את הרולר שישאיר אבק להוברבורד | ישראל היום - ישראל היום
2017-08-20

ישראל היוםהכירו את הרולר שישאיר אבק להוברבורד | ישראל היוםישראל היוםמהנדס סיני שלמד בארה"ב היה בהלם כשראה לראשונה סגווי בקמפוס • "תהיתי אם אפשר להקטין את הכלי הזה למשהו לביש"טכנולוגיה ומדע.לסבתא לא היו גלגלים, לנכד כן - כיכר השבתכיכר השבתall 2 news articles »


רבעון פושר לאינרום וקליל בהשפעת הרמדאן ומחירי האלומיניום - גלובס
2017-08-20

גלובסרבעון פושר לאינרום וקליל בהשפעת הרמדאן ומחירי האלומיניוםגלובסשתיים מחברות מוצרי הבנייה הגדולות בשוק - אינרום וקליל, סיכמו בימים האחרונים את הרבעון השני, עם צניחה דו-ספרתית ברווחיהן. אצל קליל, המתרכזת בייצור ושיווק מוצרי אלומיניום לבית, נרשמה צלילה של 18% ברווח הרבעוני, שעמד על כ-13 מיליון שקל לצד יציבות בשורת ההכנסות, שעמדה על 91 מיליון שקל. הרווח הגולמי של החברה, הנמצאת בשליטת היו"ר צורי דבוש, צנח בכ-10% ל-29 מיליון שקל והרווח התפעולי נחלש ב-16% ל-17 מיליון שקל, מגמה אותה היא מייחסת בעיקר לגידול בעלויות הייצור. קליל משווקת מוצרי אלומיניום (חלונות ודלתות מעוצבים ...


הביקוש לחומרי גלם לרכיבים פסיביים עולה - Chiportal
2017-08-19

הביקוש לחומרי גלם לרכיבים פסיביים עולהChiportalהביקוש לחומרי גלם לשימוש בייצור של רכיבים פסיביים, כגון חומרי אבקה ל-MLCC ורדיד אלומיניום לקבלים, עולה לפי מקורות בתעשייה. ספקים טאיוואנים של MLCC, ביניהם Yageo ו-Walsin Technology נהנו מביקוש חזק בפלחי השוק של אמצע התחום ורמת כניסה, כי החברות היפניות המקבילות מתמקדות יותר ויותר ביישומים בקצה הגבוה כמו אלקטרוניקה לרכב. Yageo ו-Walsin רשמו שתיהן הכנסות שיא ביולי, שנגרמו על ידי ביקוש מהיר ועליה במחירי ה-MLCC. חברות שמספקות לחברות ה-MLCC הטאיוואניות חומרי אבקה, כגון Prosperity Dielectrics Company (PDC ...


אין יותר זול מזה: פעילויות חינם עם הילדים באוגוסט - חדשות 2 - רשת
2017-08-10

חדשות 2 - רשתאין יותר זול מזה: פעילויות חינם עם הילדים באוגוסטחדשות 2 - רשתרבים חושבים כי מטקות הוא משחק שמשמש רק כפעילות להעביר את הזמן בחוף, אך למעשה מדובר בספורט לכל דבר, עם מטרה, חוקים, מנצחים ואפילו אליפות ארצית. אליפות המטקות הארצית הרביעית תתקיים באשדוד ביום שישי, 11 באוגוסט, בחוף הקשתות בעיר. האליפות תערך בהשתתפות עשרות זוגות שחקנים מכל רחבי הארץ, והצופים בתחרות יוכלו ליהנות גם מאימון זומבה בחוף, ברד, ארטיקים ושתייה קרה. הכל ללא תשלום. בסוף האירוע תיערך הגרלה בין כל הבאים כשהפרס הוא – איך לא, זוג מטקות. הצפייה בתחרות הינה ללא תשלום. מחיר להשתתפות בתחרות: 40 שקל לאדם ...


הרכב לידכם עשוי להיות מורכב מפחיות שזרקתם לפח: הסכם מחזור ענק לאסופתא - ynet ידיעות אחרונות
2017-08-09

ynet ידיעות אחרונותהרכב לידכם עשוי להיות מורכב מפחיות שזרקתם לפח: הסכם מחזור ענק לאסופתאynet ידיעות אחרונותזאת לאחר שהתאגיד ביצע מיון על ידי מסועים ומגנטים ייעודיים, בין פחיות העשויות ברזל לבין פחיות העשויות אלומיניום. בקרוב ברכב שלידכם (צילום: רועי שטינמץ). בקרוב ברכב שלידכם(צילום: רועי שטינמץ). היקף העסקה לייצוא פחיות לדרום קוריאה לא נמסר, אבל גורמים בשוק אמרו היום ל-ynet כי נכון להיום מחירו של טון אלומיניום הוא כ-1,000 דולר. חברת אסופתא אוספים מדי שנה כ-760 טון אלומיניום, מתוכם מייצאים כ- 500 טון. יצוין כי כ-95% מכלל פחיות המשקה הנמכרות במדינת ישראל עשויות מאלומיניום ורק כ-5% עשויות ברזל. "בכל שנה נמכרים ...and more »


שיר הסירים: זיכרונות מחכם פתאללה הסוחר. המדור של ד"ר שלמה צדוק - מלאבס
2017-08-02

מלאבסשיר הסירים: זיכרונות מחכם פתאללה הסוחר. המדור של ד"ר שלמה צדוקמלאבסתולדותיו של טייקון נחושת – אלומיניום. בספר תולדות האקסטרים של המעברה שמור לתור אללה מקום מרכזי, אבל בזכות נאום הירואי אחד שלו רשום האיש באותיות של זהב גם בספר דברי הימים של האומות. וסיפור הנאום ההוא קשור להיעלמותו של הטייקון פתאללה, סוחר האלומיניום הגדול של המעברה. היעלמות שהכניסה חרדה בעם וכמעט גרמה לפרוץ מלחמת עולם שלישית. אבל מה הסיפור בכלל?! ומי היה הטייקון פתאללה?! עיסוקי מעברה. לרבותינו חכמי המעברה היו עיסוקים מעניינים: מכרו נפט ומכרו קרח, מרטו נוצות בחצי לירה העוף ודפקו נוצות והכניסו אותן דפוקות ...and more »


קטיף ליצ'י עם הילדים וג'ימבורי כסוף: מה עושים בסופ"ש? - חדשות 2 - רשת
2017-08-02

חדשות 2 - רשתקטיף ליצ'י עם הילדים וג'ימבורי כסוף: מה עושים בסופ"ש?חדשות 2 - רשתלרגל החופש הגדול מציע מתחם דיזנגוף סנטר את אלומיני, פעילות חינמית לילדים בהשראת המופע הבינלאומי אלומיניום – שעושה שימוש בחומרי אלומיניום ממוחזרים ודמיון מפתיע. הפעילות הייחודית מעודדת את הילדים הן להפעלת דמיון כגון עשרות שימושים שונים מחומר אחד והן מפתחת יצירתיות החל בהמחזה וכלה בעבודת יצירה שנשארת איתם. במתחם הבילוי יפיעלו מספר תחנות- ג'ימבורי כסוף: זירת משחקים בסגנון ג'ימבורי מחומרי אלומיניום יזמין את הילדים לשחק, לקפוץ, לזרוק, להיכנס, לשחות, לדמיין ועוד בעזרת צינורות שרשורים כסופים ושקופים בגדלים ...


מעקה אלומיניום או זכוכית – מה עדיף? - אייס
2017-07-27

אייסמעקה אלומיניום או זכוכית – מה עדיף?אייסכשאנחנו מתכננים את אמצעי הבטיחות המרכזי ביותר בבית, הלא הוא המעקה, אנחנו מוצאים את עצמנו בפני דילמה אחת עיקרית. יש לא מעט חומרי גלם מהם ניתן לעצב מעקה בטיחות, אבל בין כולם בולטים שניים במיוחד: זכוכית ואלומיניום. אז איך תדעו מה עדיף, מה היתרונות של כל אחד ואיזה חומר יתאים להתקנת מעקות למרפסות או למדרגות הפנים? היתרונות של מעקה הזכוכית מעקות זכוכית בהחלט נפוצים מאוד היום, ואין זה משנה אם אתם מתכננים מעקה בטיחות לחלקו הפנימי של הבית או דווקא לחלקו החיצוני. שימוש בזכוכית לתכנון מעקה למדרגות הפנים הוא צעד ...כל מה שרציתם לדעת על בטיחות בביתBizportalall 2 news articles »


הוכרז: Moto Z2 Force – עם גוף עמיד עשוי אלומיניום, Snapdragon 835 ו-MotoMod חדש לצילום 4K ב-360 מעלות - Gadgety | גאדג'טי
2017-07-25

Gadgety | גאדג'טיהוכרז: Moto Z2 Force – עם גוף עמיד עשוי אלומיניום, Snapdragon 835 ו-MotoMod חדש לצילום 4K ב-360 מעלותGadgety | גאדג'טימוטורולה, חברה-בת של לנובו, הכריזה היום (ג', 25.7) על ה-Moto Z2 Force, סמארטפון חדש בעל מבנה עמיד המציג עיצוב מתכתי מרשים, מערך צילום כפול ומפרט המיועד עבור השוק הגבוה. לצד מכשיר הדגל החדש מציגה מוטורולה גם תוסף חדש, ה-Moto 360 Camera, שיוכל להתחבר ל-Moto Z2 Force ויאפשר לו לצלם וידאו באיכות 4K ב-360 מעלות. גוף המכשיר בנוי מאלומיניום מוברש מסדרה 7000, כאשר בחלקו הקדמי מצופה המסך בציפוי המקנה לו עמידות מפני שברים וסדקים. במוטורולה אף מציינים כי ניתנת אחריות לשברים או סדקים במסך למשך 4 שנים מיום הרכישה ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net