מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מייפל ליף הקנדית המטבע זהב מחירי מתעדכן מדי יום

גרף יומי מעודכן של מחירי יומית של מייפל ליף מטבעות

מחיר לאונקיה טרוי

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בשקלמחיר ביורומחיר בפאונד

מייפל ליף קנדי

גולד הקנדית מייפל ליף הוא מטילי זהב מטבע רשמי של קנדה, מופק על ידי המטבעה המלכותית הקנדית. פרי יוזמתם של וולטר אוט, הוא אחד הטהור רגיל בנושא מטבעות זהב בעולם [עריכה] עם תוכן זהב עדינות של 0.9999 millesimal (24 קראט), עם כמה בעיות מיוחדות 0.99999 בסדר. כלומר, הוא מכיל מתכות בסיס כמעט ללא כל זהב בלבד, ממכרות בקנדה.

המטבע הוצג בשנת 1979. באותו זמן את המטבע מטילי היחיד היה קרוגרנגד, אשר לא היה זמין באופן נרחב בגלל החרם הכלכלי של האפרטהייד בדרום אפריקה. מטבעות שהוטבעו בין 1979 ל 1982 יש תוכן זהב של 0.999.

המטבע מוצע גרם 1 / 20., גרם 1 / 10., גרם 1 / 4., 1 / 2 גרם. ו -1 גרם. כתות ו מובטחת להכיל את כמות הצהיר (ב אונקיות טרוי) זהב .9999 קנס (24 - קרט). המטבעות בעלי מעמד הילך חוקי בקנדה ערכים הפנים שלהם ($ 1, 5 $, 10 $, 20 $ ו -50 $), בכפוף לחוק המטבע הקנדי המלכותי הקנדי מנטה חוק. למרות לקטגוריות כמו "אי - במחזור מטבעות מטילי" בחוק מנטה, מטבעות אלה עדיין הילך חוקי על פי חוק מטבע.

1 / 20, 1 / 10, 1 / 4, ו 1 / 2 מטבעות לאונקיה טרוי זהים בעיצוב למטבע אחד טרוי גרם, למעט סימנים בצידי הפנים ולהפוך המציין את המשקל הערך הנקוב של מטבע. בשנת 1994, 1 / 15 גרם. (הערך הנקוב 2.00 $) מטבעות זהב ופלטינה הוצאו, ככל הנראה לשימוש ותכשיטים. הם לא היו פופולריים מאוד, 1994 נשאר השנה היחידה שבה זהב 1 / 15 גרם ו מטילי מטבעות פלטינה יוצרו.

החל משנת 1988 מייפל ליף יש גם מטבעות שנטבעו פלטינה 0.9995 עדין, בעל משקל זהה וערכים פנים כמו מטבעות זהב. מאז 1988, אחד גרם 0.9999 עדין Maple Leaf כסף יש גם פגע, עם ערך נקוב של 5 $. בשנת 2005, 0.9995-קנס פלדיום מייפל ליף 1 מטבע עוז הוצג, עם ערך נקוב של 50 $. זה מטבע פלדיום כפוף טובין פדרלי ומס שירותי בקנדה.

ב -3 במאי 2007, חשפה הקנדית המלכותית מנטה הזהב מייפל ליף מטבע עם ערך נקוב של 1,000,000 $, אם כי התוכן היה שווה זהב מעל 2,000,000 $ באותה תקופה. הוא מודד 50 ס"מ קוטר של 3 ס"מ עובי ויש לו מסה של 100 ק"ג, בטוהר של 99.999%. האמן הוא סטנלי וויטן. המטבע הוא בעיקר מוצר קידום מכירות, לתת מנטה פרופיל בינלאומי גבוה יותר. מטבע של מאה קילוגרם נתפסה ראווה חד פעמי לקידום הקו החדש של נענע של זהב אחד לאונקיה 99.999-טהור אחוזים מייפל ליף מטבעות הכסף, אבל אחרי הקונים מעוניינים כמה ניגשו נענע הודיעה לייצר אותם הורה ולמכור אותם בין 2.5 $ ו - 3 מיליון דולר. נכון ל 3 מאי 2007 היו חמישה צווי אישר.

מטבעות זהב קנדי

This RSS feed URL is deprecated
2018-04-21

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


חשיפה: תיק החקירה של החסיד שהוצא להורג - חב״ד אינפו
2018-04-19

חב״ד אינפוחשיפה: תיק החקירה של החסיד שהוצא להורגחב״ד אינפונחקר בחשד להחזקת מטבעות זהב [בתקופה מסויימת נאסר להחזיק מטבעות כאלו]. שאלה: תפרט את המכרים שלך שאתה מקיים איתם קשר. תשובה: המכרים שלי הינם: אלטהויז פיניה בורוכוביץ' [ר' פיניע אלטהויז ב”ר בנימין], אורג טריקו, השנה הוא נסע לפלסטינה. גורנשטיין – לא יודע את השם ושם האב. הוא גם בשנת 1937 נסע לפלסטינה. עבד כאורג טריקו [לא ברור מי האיש ומה היה הקשר עמו]. רסקין יעקב–יוסף, שם האב בן ציון, מתגורר ברחוב פלחנובה, לא זוכר את מספר הבית. עובד בצלמנייה. נוביקוב מנדל, עכשיו נמצא בפלסטינה אצל ילדיו. הוא נסע לשם לפני שלוש ...


70 שנות סטייל ישראלי - mako
2018-04-18

mako70 שנות סטייל ישראליmakoגלביה: סטודיו הכל דבש, כובע: מזל חסון, תכשיטים: אבגד. תמונת מקור: מתוך אלבום "שירי תימן". עם כל הכבוד (והו, כמה כבוד יש) לגל גדות, נדמה שהתואר "הכוכבת הישראלית הגדולה בכל הזמנים" עדיין שייך לעפרה חזה. הזמרת הענקית, שמותה בטרם עת הפך אותה גם למיתולוגית, לא רק כבשה את העולם והפכה לאייקון תרבות נצחי – היא גם הפכה לאייקון אופנה נצחי. לצד יופייה הפראי, וכמו שושנה דמארי לפניה, היטיבה חזה לחבר את התימניות המסורתית לרוח הפופ של התקופה, והתוצאה היא סטייל עוצר נשימה. רק חשבו על לוק האירוויזיון שלה ב-1983, אז ...


"הגיטרה היא השלווה שלי. אני מנגן בעיקר מוזיקה ישראלית" - גלובס - גלובס
2018-04-18

גלובס"הגיטרה היא השלווה שלי. אני מנגן בעיקר מוזיקה ישראלית" - גלובסגלובסהפורטפוליו של שרון זייד, מנכ"ל קבוצת ההנדסה ברן ○ "לפני כמה שנים, בעקבות ביטול פרויקט גדול ע"י המזמינים, נקלענו למשבר, ומאז החברה התאוששה עד לרווחיות ב-2017"and more »


הנפקת מטבע זיכרון לציון 70 שנים למדינת ישראל - Funder (הודעות לעיתונות)
2018-04-17

הנפקת מטבע זיכרון לציון 70 שנים למדינת ישראלFunder (הודעות לעיתונות)מדי שנה מנפיק בנק ישראל מספר מטבעות זיכרון לציון נושאים, הישגים, ערכים, מקומות ואירועים בעלי חשיבות ייחודית בתולדות העם והמדינה. לקראת יום העצמאות ובמסגרת חגיגות שנת ה- 70 למדינת ישראל, ינפיק בנק ישראל מטבעות זיכרון לציון 70 שנות עצמאות המדינה, שאישרה ועדת טקסים וסמלים בראשותה של השרה מירי רגב. מטבעות הזיכרון, המונפקים על גבי מתכות יקרות (כסף וזהב) יונפקו בשלוש מהדורות, בערכים של 1 ש"ח (כסף רגיל), 2 ש"ח (כסף קשוט) ו- 10 ש"ח (זהב קשוט). בצד הנושא של המטבע יופיע הסמליל הרשמי, כפי שנבחר על ידי ממשלת ישראל ...


70 לישראל: עשרה סיפורים שלא הכרתם על מנהיגי המדינה - ynet ידיעות אחרונות
2018-04-16

ynet ידיעות אחרונות70 לישראל: עשרה סיפורים שלא הכרתם על מנהיגי המדינהynet ידיעות אחרונותנבון ושקי הזהב. בעיר ניקופול שבבולגריה חיו שלושת האחים נבון. טורקיה, האימפריה העותומנית, שלטה אז על בולגריה. באחת המלחמות שהיו במאה ה-19 פרצה לתוך חצרם של משפחת נבון פרדה עמוסה בשקים. האחים פתחו את השקים וגילו שהם מלאים מטבעות זהב. הם נבהלו שמא יגיעו בעלי הפרדה ויפגעו בהם ולכן חילקו ביניהם את הזהב – וברחו. אח אחד ברח לאיסטנבול, בירת האימפריה העותומנית., אח אחר ברח לירושלים, ואחד מצאצאיו היה הנשיא יצחק נבון. ואילו האח השלישי ברח לעיר אחרת בבולגריה והקים שם משפחה. נבון. אף מטבע זהב לא הגיע אליו (צילום ...


תלמידים הכשירו שביל טיול כמתנה למדינה, וחשפו נר שמן עתיק עם סמל המנורה - וואלה!
2018-04-16

וואלה!תלמידים הכשירו שביל טיול כמתנה למדינה, וחשפו נר שמן עתיק עם סמל המנורהוואלה!תלמידים שהשתתפו בהכנת שביל במתנה למדינה, "שביל הסנהדרין", גילו נר שמן בן כ-1400 שנה עם סמל המנורה. מדובר בשביל הסנהדרין - שביל אינטראקטיבי יחיד מסוגו שמכשירים וחופרים אלפי בני נוער, ומוגש למדינה לכבוד שנת עצמאות ה-70. השביל משתרע על פני הגליל התחתון ואורכו כ-70 ק"מ (בחמישה מקטעי הליכה). הוא מוקדש ל-70 ענקי העם - חכמי הסנהדרין, אשר שיקמו את עם ישראל אחרי כשלון מרד בר כוכבא, ומוגש למדינה ולאזרחיה כשי לשנת ה-70, בסדרת פעילויות חינמיות לאורך המסלול ובאירועים בהשתתפות אלפי תלמידים. מידע בדף הפייסבוק "שביל ...התלמידים חשפו נר שמן עתיקערוץ 7all 4 news articles »


מזכרת מיום העצמאות - אבל לעשירים בלבד: מטבע זהב ב-6500 שקל - TheMarker
2018-04-15

TheMarkerמזכרת מיום העצמאות - אבל לעשירים בלבד: מטבע זהב ב-6500 שקלTheMarkerהמטבעות לציון 70 שנה למדינהצילום מסך מהאתר של החברה הישראלית למדליות ומטבעות. בנק ישראל הכריז היום (א') על הנפקת מטבעות זיכרון לכבוד יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל. בניגוד לארועי החג, שאותם מפרסמת שרת התרבות מירי רגב ברדיו – במקרה של המטבעות מדובר על מזכרת שירשה לעצמו כנראה רק מי שמשתייך למאיון העליון של תושבי המדינה. הסיבה לכך היא שהמטבעות יונפקו על גבי מתכות יקרות – כסף וזהב, וימכרו במחיר של כמה מאות עד כמה אלפי שקלים לכל אחד. מי שירצה מזכרת מיום העצמאות ה-70 של המדינה בדמות מטבע מיוחד של עשרה שקלים ...בנק ישראל הנפיק מטבעות מיוחדים לציון 70 שנה למדינהגלובסהמטבעות המיוחדים לכבוד שנת ה-70‎makoהמטבעות המיוחדים לשנת ה־70ישראל היוםערוץ 7 -כאן נעים (הודעות לעיתונות) (בלוג)all 10 news articles »


המשחק Shadow of War מוותר על מודל התשלומים - mako
2018-04-03

makoהמשחק Shadow of War מוותר על מודל התשלומיםmakoחברת המשחקים Monolith, שהוציאה לפני כחצי שנה את המשחק Shadow of War, מבטלת את מודל התשלומים של המשחק. עד כה, גיימרים יכלו לרכוש מטבעות זהב וירטואליים (תמורת כסף אמיתי, כמובן) ובאמצעותם לרכוש תיבות אוצר במשחק, שכללו חפצים שונים שחיזקו את דמות השחקן. כעת, בחברה מבטלים את האופציה הזאת, ולא מתכוונים לגבות עוד כסף מהשחקנים מעבר למחיר הראשוני של המשחק. ב-Monolith הצדיקו את המהלך בכך שמערכת התשלומים הזאת "מפחיתה מרמת המעורבות של השחקן בעולם המשחק". הטיעון הזה קולע לדעתם של גיימרים רבים, שמאמינים שמערכות ...and more »


הזהב בדרך להיות מקודד ע"י טכנולוגיית הבלוקצ'יין - Bizportal
2018-03-27

Bizportalהזהב בדרך להיות מקודד ע"י טכנולוגיית הבלוקצ'ייןBizportalהזהב מגיע לעולם הדיגיטלי ויקודד ע"י טכנולגיית הבלוקצ"יין, כך על פי דיווח של חברת Emergent Technology Holdings, אשר פועלת להבטחת ההתאמה בין הגרסה הגרסה הדיגיטלית לגרסה הפיזית של הזהב, המטבע החדש שיקרא "g-coin" יהיה מגובה על ידי זהב בצורה כזו שמטבע אחד יהיה שווה לגרם אחד של זהב. כתבות נוספות בנושא: הבורסה עברה לעליות: ת"א 35 עולה 0.5%, מניות הקנאביס נופלות טראמפ בנאום נחרץ, ומסר לרוסיה: "השמדנו 20% מחיל האויר הסורי". החברה תייצר מטבע דיגיטלי אשר כאמור יהיה מגובה על ידי זהב כשמטרתה היא להציע דרך לסחור ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net