מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מייפל ליף הקנדית המטבע זהב מחירי מתעדכן מדי יום

גרף יומי מעודכן של מחירי יומית של מייפל ליף מטבעות

מחיר לאונקיה טרוי

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בדולרמחיר ביורומחיר בפאונד

מייפל ליף קנדי

גולד הקנדית מייפל ליף הוא מטילי זהב מטבע רשמי של קנדה, מופק על ידי המטבעה המלכותית הקנדית. פרי יוזמתם של וולטר אוט, הוא אחד הטהור רגיל בנושא מטבעות זהב בעולם [עריכה] עם תוכן זהב עדינות של 0.9999 millesimal (24 קראט), עם כמה בעיות מיוחדות 0.99999 בסדר. כלומר, הוא מכיל מתכות בסיס כמעט ללא כל זהב בלבד, ממכרות בקנדה.

המטבע הוצג בשנת 1979. באותו זמן את המטבע מטילי היחיד היה קרוגרנגד, אשר לא היה זמין באופן נרחב בגלל החרם הכלכלי של האפרטהייד בדרום אפריקה. מטבעות שהוטבעו בין 1979 ל 1982 יש תוכן זהב של 0.999.

המטבע מוצע גרם 1 / 20., גרם 1 / 10., גרם 1 / 4., 1 / 2 גרם. ו -1 גרם. כתות ו מובטחת להכיל את כמות הצהיר (ב אונקיות טרוי) זהב .9999 קנס (24 - קרט). המטבעות בעלי מעמד הילך חוקי בקנדה ערכים הפנים שלהם ($ 1, 5 $, 10 $, 20 $ ו -50 $), בכפוף לחוק המטבע הקנדי המלכותי הקנדי מנטה חוק. למרות לקטגוריות כמו "אי - במחזור מטבעות מטילי" בחוק מנטה, מטבעות אלה עדיין הילך חוקי על פי חוק מטבע.

1 / 20, 1 / 10, 1 / 4, ו 1 / 2 מטבעות לאונקיה טרוי זהים בעיצוב למטבע אחד טרוי גרם, למעט סימנים בצידי הפנים ולהפוך המציין את המשקל הערך הנקוב של מטבע. בשנת 1994, 1 / 15 גרם. (הערך הנקוב 2.00 $) מטבעות זהב ופלטינה הוצאו, ככל הנראה לשימוש ותכשיטים. הם לא היו פופולריים מאוד, 1994 נשאר השנה היחידה שבה זהב 1 / 15 גרם ו מטילי מטבעות פלטינה יוצרו.

החל משנת 1988 מייפל ליף יש גם מטבעות שנטבעו פלטינה 0.9995 עדין, בעל משקל זהה וערכים פנים כמו מטבעות זהב. מאז 1988, אחד גרם 0.9999 עדין Maple Leaf כסף יש גם פגע, עם ערך נקוב של 5 $. בשנת 2005, 0.9995-קנס פלדיום מייפל ליף 1 מטבע עוז הוצג, עם ערך נקוב של 50 $. זה מטבע פלדיום כפוף טובין פדרלי ומס שירותי בקנדה.

ב -3 במאי 2007, חשפה הקנדית המלכותית מנטה הזהב מייפל ליף מטבע עם ערך נקוב של 1,000,000 $, אם כי התוכן היה שווה זהב מעל 2,000,000 $ באותה תקופה. הוא מודד 50 ס"מ קוטר של 3 ס"מ עובי ויש לו מסה של 100 ק"ג, בטוהר של 99.999%. האמן הוא סטנלי וויטן. המטבע הוא בעיקר מוצר קידום מכירות, לתת מנטה פרופיל בינלאומי גבוה יותר. מטבע של מאה קילוגרם נתפסה ראווה חד פעמי לקידום הקו החדש של נענע של זהב אחד לאונקיה 99.999-טהור אחוזים מייפל ליף מטבעות הכסף, אבל אחרי הקונים מעוניינים כמה ניגשו נענע הודיעה לייצר אותם הורה ולמכור אותם בין 2.5 $ ו - 3 מיליון דולר. נכון ל 3 מאי 2007 היו חמישה צווי אישר.

מטבעות זהב קנדי

This RSS feed URL is deprecated
2018-03-23

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


חגיגה למורשת הישראלית: זהו פסטיבל "מפה ומצה" - סרוגים
2018-03-23

סרוגיםחגיגה למורשת הישראלית: זהו פסטיבל "מפה ומצה"סרוגים... סיפור וחוויה בליווי מופעים אהובים של טובי התיאטרונים ומספרי הסיפורים. רשימת האירועים מיועדת לכל המשפחה, וכוללת בין השאר את המופעים: 'בואו לגני', 'גולי והגיטרה', 'אוריינטל קידס גרוב', 'ביאליק מסע בזמן', 'תיבת הנגינה של הדודה נעמי', 'מנגינת הפלאים', 'שבת הזהב', 'אוצר האבן העתיקה', 'הצגה בהקמה', 'הטרקטור בארגז החול' ועוד. כמו כן ייערכו פעילויות מיוחדות הקשורות לפסח, ביניהם ההצגה 'בוביל חוזר למצרים' המספר את סיפור ההגדה. מספר את סיפור ההגדה בפסטיבל. "בוביל חוזר למצרים" (צילום: יח"צ). חידון אינטרנטי ...


ארה"בדונלד טראמפמסיםממשלת ישראלמשרד החקלאות - גלובס
2018-03-23

גלובסארה"בדונלד טראמפמסיםממשלת ישראלמשרד החקלאותגלובסבימים שבעולם שלט כסף עולמי בינלאומי ואחיד, כלומר הזהב, כל סוגיית האיזון בין יבוא ליצוא וכל סוגיית המחירים הקשורה בהם טופלו באופן אוטומטי על ידי הכסף עצמו בעזרת מנגנון שכונה price-specie flow mechanism ("מנגנון המחירים-זרימת המתכות היקרות"). עוד בנושא וול סטריט ושוקי עולם. נעילה אדומה בנ"י: חשש ממלחמת סחר בעקבות הטלת המכסים · טראמפ ירה את הירייה הראשונה במלחמת סחר עם סין · אחרי שנה בתפקיד: מנכ"ל אבן קיסר - רענן זילברמן מתפטר · להגיע לשיא: ארבעה דברים שהופכים מנהלים לטובים יותר. מאחר שבסיס המטבע היה זהה ...


מה יכול טראמפ ללמוד ממדיניות האננס של ממשלת ישראל? - גלובס
2018-03-23

גלובסמה יכול טראמפ ללמוד ממדיניות האננס של ממשלת ישראל?גלובסבימים שבעולם שלט כסף עולמי בינלאומי ואחיד, כלומר הזהב, כל סוגיית האיזון בין יבוא ליצוא וכל סוגיית המחירים הקשורה בהם טופלו באופן אוטומטי על ידי הכסף עצמו בעזרת מנגנון שכונה price-specie flow mechanism ("מנגנון המחירים-זרימת המתכות היקרות"). עוד בנושא וול סטריט ושוקי עולם. נעילה אדומה בנ"י: חשש ממלחמת סחר בעקבות הטלת המכסים · טראמפ ירה את הירייה הראשונה במלחמת סחר עם סין · אחרי שנה בתפקיד: מנכ"ל אבן קיסר - רענן זילברמן מתפטר · מגרגירים ועד חומצות: מהם סוגי הפילינג השונים הנפוצים כיום? מאחר שבסיס המטבע ...and more »


מהצפון עד הדרום: כניסה חופשית ל-12 אתרי מורשת מרתקים - mako
2018-03-20

makoמהצפון עד הדרום: כניסה חופשית ל-12 אתרי מורשת מרתקיםmakoסדנאות יצירה מחומרים ממוחזרים, מפגש סופרת עם שלומית כהן-אסיף, המופע גולי והגיטרה, עם שירי הילדים האהובים מכל הזמנים, ההצגה ׳הצגה בהקמה׳ של תיאטרון חוצפה קטנה העוסקת בחגיגות השבעים לישראל. >>לפרטים נוספים. מתחם ביאליק, תל אביב. מה עושים? הדרכות מומחזות וסיורים מוזיאליים בבניין העירייה הישן ובבית ביאליק, ביתו של המשורר הלאומי, ששופצו שניהם על ידי עיריית תל אביב לכבוד שנת המאה לעיר. מה עוד? ההצגה ׳ביאליק מסע בזמן׳ של תיאטרון קשת, הכולל קטעי ליצנות ושירים של המשורר. בית ביאליק | צילום: ויקיפדיה. >>לפרטים ...and more »


הכירו את לירת הזהב - האם היא פטורה ממס? - Bizportal
2018-03-18

Bizportalהכירו את לירת הזהב - האם היא פטורה ממס?Bizportalבניגוד לביטקוין, "לירה זהב" (בוליון) מהווה הליך חוקי כמטבע בישראל ולכן הפרשי השער הנוצרים בגין השקעה זו פטורים ממס. כתבות נוספות בנושא: האם חוק חדלות פירעון החדש מעודד לקיחת סיכונים? מטבע "בוליון" הוא מטבע מתכתי (זהב, כסף וכו") במשקל ידוע המוטבע עליו. בנק ישראל החל להנפיק מטבעות בוליון, לראשונה בתולדות ההנפקה בישראל, בשנת 2010. הנפקת המטבעות כאמור צירפה את מדינת ישראל אל מדינות בולטות, ביניהן ארה"ב, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, דרום אפריקה, אוסטריה וסין – המנפיקות מטבעות בוליון חדשים בכל שנה. בישראל הונפקו ...


בלי קפיצות: הכירו את המטבעות הווירטואליים היציבים ביותר בשוק - פורבס ישראל
2018-03-14

פורבס ישראלבלי קפיצות: הכירו את המטבעות הווירטואליים היציבים ביותר בשוקפורבס ישראל"מטבע וירטואלי יציב" הוא מטבע וירטואלי שמחובר לנכס יציב אחר, כמו זהב או דולר. זהו מטבע גלובלי, אך הוא אינו קשור לבנק מרכזי ויש לו תנודתיות נמוכה. זה מאפשר שימוש מעשי במטבעות וירטואליים, כמו לשלם על דברים באופן יומיומי. מטבעות כמו Bitcoin ו-Ethereum תנודתיים מאוד. בכל יום נתון, ניתן לראות עלייה של 10%-20% או אפילו ירידה. זה הופך את המטבעות הווירטואליים האלו לפחות מתאימים לשימוש יומיומי. תארו לעצמכם - לשלם היום 5 דולר עבור קפה ולגלות מחר כי זה היה צריך להיות 4 דולר. שינויים כאלה במחיר מזעזעים את הצרכן ...


אסון ושמו ביטקוין - TheMarker
2018-03-12

TheMarkerאסון ושמו ביטקויןTheMarkerבית המשפט הפדרלי בארה"ב: מטבעות דיגיטליים הם סחורות 07.03.2018 · מלחמת המטבעות הדיגיטליים: המדינות הגדולות מגבילות — והקטנות מאמצות 04.03.2018 · צפייה ישירה בחינם? אתם עלולים לשלם על זה בחשבון החשמל 06.03.2018. לארה"ב יש בעיית פריון עבודה. הכלכלה צומחת לאט, וכמעט 20% מהמבוגרים בגילי העבודה אינם עובדים או אינם מחפשים עבודה. הם גם פחות נוטים להקים עסקים משלהם. אפילו תחומי הייצור הבסיסיים ביותר בארה"ב נמצאים בירידה, כולל ייצור תינוקות: אמריקאים מקיימים פחות יחסי מין ויולדים פחות תינוקות. כלכלנים רואים ...and more »


מהיום ניתן להשתמש במטבעות הזהב שלכם כדי לקבל הנחה בחנות של נינטנדו - Vgames.co.il
2018-03-06

Vgames.co.ilמהיום ניתן להשתמש במטבעות הזהב שלכם כדי לקבל הנחה בחנות של נינטנדוVgames.co.ilנינטנדו מוסיפה היום פיצ'ר שהרבה אנשים חיכו לו מאז שהוא הוכרז לראשונה בתחילת חודש פברואר, במסגרתו יהיה ניתן להשתמש במטבעות הזהב שאתם צוברים מקניות של משחקים עבור הנחות בחנות הדיגיטלית של נינטנדו, ה-Nintendo Eshop, על משחקי Nintendo Switch. כל 100 מטבעות זהב יהיו שווים דולר אחד של הנחה על משחק, כך שאם תרצו לקנות את משחק הקירבי החדש ל-Nintendo Switch - Kirby Star Allies - ויש לכם 1000 מטבעות זהב, המשחק יעלה לכם 49.99 דולר במקום 59.99. ברוב המקרים, על המשתמשים להגיע למינימום של כמות מטבעות מסוימת בשביל לקבל ...


מאחורי הקלעים: כך הסכימה מדינה ריבונית לקבל מטבע דיגיטלי - TheMarker
2018-03-06

TheMarkerמאחורי הקלעים: כך הסכימה מדינה ריבונית לקבל מטבע דיגיטליTheMarkerהדובר המרכזי בדיון על מטבעות הקריפטו והבלוקצ'יין היה פרופ' דני צידון, לשעבר משנה למנכ"לית בנק לאומי, שציין כי "הטכנולוגיה של הבלוקצ'יין היא בעלת פוטנציאל אדיר. עם זאת, צריך לעצור לפני שמכריזים עליו כמהפכה, כי היסטורית מעולם לא הצליחו לזהות את המהפכה הכלכלית הבאה. זה לא קרה עם האינטרנט, ולא עם מהפכות כלכליות אחרות. זְכרו כי המערכת הפיננסית שילמה יותר כסף על קנסות מאשר היא הפסידה בעסקים. כך, עד שהתחום הזה יהיה תחת רגולציה, והאמריקאים ייתנו לזה אישור, מערכת הבנקאות לא תפעל בתחום. כך, מי שאין לו אוויר ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net