מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר סולר עם גופרית נמוכה מאוד

גרף יומי מעודכן של מחיר ספוט של הדיזל בנמל ניו יורק

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בדולרמחיר ביורומחיר בפאונד

דלק דיזל

נכון ל 2010, את הצפיפות של נפט דיזל הוא כ 0.832 ק"ג / ליטר (6.943 £ / ארה"ב גל), כ -12% יותר דלק אתנול בחינם (בנזין), שבו יש צפיפות של כ - 0.745 ק"ג / ליטר (6.217 £ / ארה"ב גל). כ 86.1% ממסת הדלק פחמן, כאשר שרף, היא מציעה ערך חימום נקי של 43.1 MJ / ק"ג לעומת 43.2 MJ / ק"ג של דלק. עם זאת, בשל צפיפות גבוהה, דיזל מציעה צפיפות אנרגיה גבוהה יותר לפי נפח ב 35.86 MJ / L (128 700 BTU / ארה"ב גל) לעומת 32.18 MJ / L (115 500 BTU / ארה"ב גל) עבור דלק, 11% יותר , אשר צריכים להילקח בחשבון כאשר משווים את צריכת הדלק לפי נפח. פליטת ה-CO2 ממנועי סולר הם 73.25 גרם / MJ, רק מעט נמוך יותר מאשר בנזין ב 73.38 g / MJ [8] דיזל הוא בדרך כלל פשוט כדי לחדד מנפט מאשר בנזין, והוא מכיל פחמימנים בעל נקודת רתיחה בטווח של 180. - 360 ° C (360-680 ° F). מחירו של סולר מסורתי עולה בחודשים הקרים כמו הביקוש לנפט עולה לחימום, שהוא מעודן בצורה דומה. בגלל השינויים האחרונים בתקנות איכות דלק, זיקוק נוסף נדרש להסיר גופרית, אשר תורמת את עלות לפעמים יותר. בחלקים רבים של ארצות הברית ברחבי בריטניה ואוסטרליה, [9] דיזל עשוי להיות במחיר גבוה יותר מאשר בנזין. הסיבות דיזל היקרות כוללים הכיבוי של בתי הזיקוק כמה במפרץ מקסיקו, הסחה של קיבולת זיקוק המוני לייצור דלק, העברה האחרונות דיזל גופרית נמוכה מאוד (ULSD), אשר גורם לסיבוכים תשתיתי. בשוודיה, סולר המיועד כח"כ-1 (מחלקה 1 סביבתיים דיזל) הוא גם נמכר, זהו ULSD כי יש גם תוכן ארומטיים נמוך יותר, עם הגבלה של 5%. דלק זה הוא מעט יקר יותר לייצור מאשר ULSD קבוע.

חדשות על מחיר הסולר

This RSS feed URL is deprecated
2018-03-23

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


אאודי A3 פלאג-אין: ההפתעה בסיבובים - גלובס
2018-03-23

גלובסאאודי A3 פלאג-אין: ההפתעה בסיבוביםגלובסחברת אאודי עסוקה בשנים האחרונות בדחיקת הגבולות הטכנולוגיים של תעשיית הרכב. אמנם את מרבית הכותרות מקבלת יצרנית הבוטיק טסלה, שעדיין לא למדה כיצד לייצר כסף מייצור סדרתי והמוני של מכוניות, אבל אאודי היא זו שלוקחת את תעשיית המיינסטרים למים העמוקים והבלתי מוכרים של טכנולוגיות העתיד. אאודי היא היצרנית הראשונה בעולם עד כה שהעלתה על הכביש מכונית סדרתית בדרגת אוטונומיה 4 בסיוע דור חדש של מחשבי על לרכב. היא מפתחת כיום טכנולוגיות אינטליגנציה מלאכותית בעלות יכולת למידה עצמית, שנחשבת אקזוטיות אפילו בתעשיית ה-IT ...


מוזמנות למוסך: פולקסווגן, שברולט, קאדילק ופורד - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-20

ynet ידיעות אחרונותמוזמנות למוסך: פולקסווגן, שברולט, קאדילק ופורדynet ידיעות אחרונותמוזמנות למוסך: פולקסווגן, שברולט, קאדילק ופורד. יבואניות רכב מקומיות מזמינות מספר דגמים משנות ייצור שונות לתיקון יזום (ריקול) במוסכי הרשת המורשים. הלל פוסקפורסם: 21.03.18 , 08:24. יבואנית הרכב צ'מפיון מוטורס, משווקת מותג פולקסווגן, מזמינה למוסכיה מכוניות מדגם גולף ופאסאט עם מנועי דיזל, שיוצרו בין השנים 2011 ו-2012. לדברי היבואנית מדובר ב-79 מכוניות שנמכרו בישראל ובכולן יש צורך לבדוק או אף להחליף את מתנע הרכב. בכלי רכב בהם יש תקלה ישמעו רעשים ויהיו קשיי התנעה שכן המתנע עשוי שלא לנוע בעת הפעלתו, לקבל ...and more »


סאנגיונג רקסטון בנהיגה ראשונה - עידן חדש - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-12

ynet ידיעות אחרונותסאנגיונג רקסטון בנהיגה ראשונה - עידן חדשynet ידיעות אחרונותמנוע טורבו-דיזל ותיק בנפח 2.2 ליטר שעבר עדכון קל ומשחרר 181 כ"ס ו-42.8 קג"מ (תוספת של 3 כ"ס ו-2 קג"מ) לתיבת שבעה הילוכים אוטומטית. המנוע מספק ביצועים טובים יחסית תודות לזמינות כוח טובה, עם אופי פעולה חלק תוך פעולה שקטה יחסית למנועי דיזל. תיבת ההילוכים חלקה ובעלת תגובות מהירות, אך היא עדיין מחייבת שימוש במתג זעיר לטובת תפעול ידני. לא נוח ומיושן. כושר הגרירה גדל ב-400 ק"ג ועומד כעת על נתון מרשים של שלושה טון. (צילום: רונן טופלברג). נוחות והתנהגות: הרקסטון שומר על תצורת שלדת סולם נפרדת קלאסית ומיתלי עצמות ...and more »


המכונית שמחנים מהסמארטפון, היברידית דור 3 - והג'יפון של לקסוס - TheMarker
2018-03-12

TheMarkerהמכונית שמחנים מהסמארטפון, היברידית דור 3 - והג'יפון של לקסוסTheMarkerלצד יחידת הכוח החדשה, טויוטה תמשיך לשווק את האוריס עם ההנעה ההיברידית החלשה יותר (122 כ"ס). מנוע ה–1.6 ליטרים באוריס בנזין היוצאת הוחלף במנוע טורבו־בנזין בנפח מוקטן של 1.2 ליטרים טורבו (122 כ"ס). האוריס מושקת בז'נווה, שכן היא המשפחתית שטויוטה מייעדת לשוק האירופי, היא ארוכה ורחבה מקודמתה, אבל נמוכה יותר. הגעה לישראל: ב–2019. קרוסאובר: סנטה פה. יונדאי משיקה בתערוכה את הדור הרביעי של הסנטה־פה, הקרוסאובר הגדול של המותג הקוריאני בישראל. הדור החדש יהיה גדול עוד יותר — 4.77 מטרים לאורך על 1.89 מטרים לרוחב ...


שימו לב: המכונית שלכם לפתע פחות חסכונית - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-11

ynet ידיעות אחרונותשימו לב: המכונית שלכם לפתע פחות חסכוניתynet ידיעות אחרונותרוצים לדעת איך בדקו עד עכשיו צריכת דלק? קבלו הסבר · בעבר בדקנו פערי הבטחות מול מציאות. התוצאות מדהימות. כך בדקו פעם. קחו לדוגמא את טויוטה פריוס. ברמת גימור "קומפורט" שנמכרת מזה כשנה וחצי (147 אלף שקל). ההיברידית הפופולרית נהנית מצריכת דלק רשמית של 27.8 ק"מ לליטר, עם פליטת CO2 של 84 גרם לק"מ. וממש לצדה עומדת פריוס "אקטיב", שהגיעה לאחרונה (140 אלף שקל), עם אותה מערכת הנעה ואותם צמיגים אך נתונים שונים משמעותית: רק 25 ק"מ לליטר רשמיים, ו-92 גרם CO2 לק"מ. הבוקר (ב') תדון ועדת הפנים של הכנסת בבקשת המשרד להגנת ...and more »


E אקטרוס: המשאית החשמלית של מרצדס תחולל מהפך בענף ההובלה? - וואלה!
2018-03-10

וואלה!E אקטרוס: המשאית החשמלית של מרצדס תחולל מהפך בענף ההובלה?וואלה!לא הרבה מכירים את ההיסטוריה של מרצדס בתחום כלי הרכב המסחריים, אולם החברה הזו, עוד בראשית המאה ה-20 הייתה הראשונה להציע מנועי דיזל במשאיות. הראשון בשנת 1923, ומנוע דיזל שישה צילינדרים בטור בשנת 1927. בשנים אלו החברה גם התנסתה בפיתוח מערכות הזרקת דלק בשימוש בלחץ אוויר למשאיות. כמעט מאה שנים אחר כך, מרצדס שוב מקדימה את תעשיית המשאיות הכבדות עם ההכרזה על דגם כל חשמלי למשאית הכבדה שלה ה-E אקטרוס. דגם הקונספט שהוצג בתערוכת האנובר לכלי רכב מסחריים בשנת 2016 וגרר תגובות נלהבות בציבור הלקוחות וכמובן ארגונים ...and more »


קוואטרו-דיזל-היברידי: מבחן בניהול אנרגיה, עם אודי Q7 e-tron - וואלה!
2018-03-08

וואלה!קוואטרו-דיזל-היברידי: מבחן בניהול אנרגיה, עם אודי Q7 e-tronוואלה!אם יש לי עמדת טעינה גם במשרד, אוכל לעבור את שבוע העבודה עם אפס זיהום ואפס תצרוכת דלק, זו בהחלט מכונית ירוקה (ייצור החשמל בתחנת הכוח בקיסריה הרבה יותר נקי מאשר שריפת דלק רגיל על הכביש). אודי Q7 אי-טרון (ניר בן טובים , רמי גלבוע). השאלה היא, מה קורה כאשר טווח הנסיעה בין טעינה לטעינה ארוך יותר? מנוע הדיזל ייכנס לפעולה, וישרוף דלק. אם אתה יוצא מהבית עם מצבר טעון ונוסע במצב "היברידי אוטומטי", תוכל להגיע לתצרוכת דלק של 15-17 קילומטרים לליטר - זה נתון טוב עבור לווייתן מכאני כמו ה-7Q. אבל אם טווחי הנסיעה ארוכים ...


מיצובישי אקליפס קרוס - אוטו
2018-03-02

אוטומיצובישי אקליפס קרוסאוטוחוות דעת מיצובישי אקלפס קרוס הוא רכב פנאי קומפקטי של מיצובישי, המצטרף ל-ASX ולאאוטלנדר. גם אקליפס קרוס, המוגדר כרכב פנאי קופה, מבוסס על אאוטלנדר - ולמעשה מידותיו זהות לאלו של אחיו הגדול (פרט לאורך הכללי הקצר יותר, ב-15 ס"מ). יחד עם זאת, בשונה משני הדגמים האחרים, לאקליפס קרוס יש מערכות הנעה עדכניות בהרבה - 1.5 ל' טורבו (163 כ"ס) או 2.2 ל' דיזל (אין נתון הספק). המנוע הקטן מוצע עם תיבת שישה הילוכים ידנית או עם תיבה אוטומטית-רציפה, ואפשרות להנעה כפולה בגרסה האוטומטית; גרסת הדיזל מוצעת עם רק עם תיבת שמונה ...and more »


עכשיו: אוטובוסים חשמליים בדרך לעיר - כל הזמן
2018-02-24

כל הזמןעכשיו: אוטובוסים חשמליים בדרך לעירכל הזמןלפיכך המטרה בפרויקט חשוב זה היא הטמעת האוטובוסים החשמליים בכל ציי התחבורה הציבורית, על מנת שאלו יפחיתו את זיהום האוויר, יוזילו את התחזוקה וישפרו גם את תנאי הנסיעה של התושבים. בית שמש לא העיר הראשונה בו יופעלו אוטובוסים מן הסוג הזה, כאשר כבר בחיפה וכמה ערים נוספות פועלים אוטובוסים כאלו. תהליך החלפת האוטובוסים שפועלים על דיזל לאוטובוסים חשמליים בכל הארץ, ייקח עוד זמן רב, אך בינתיים בכמה מקומות בודדים התחילו עם זה. עתה, עם הפעלת המכרז החדש, הוחלט כי חלק מהאוטובוסים בתוך העיר יפעלו על בסיס אנרגיה חשמלית. יו ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net