מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר סולר עם גופרית נמוכה מאוד

גרף יומי מעודכן של מחיר ספוט של הדיזל בנמל ניו יורק

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בדולרמחיר ביורומחיר בפאונד

דלק דיזל

נכון ל 2010, את הצפיפות של נפט דיזל הוא כ 0.832 ק"ג / ליטר (6.943 £ / ארה"ב גל), כ -12% יותר דלק אתנול בחינם (בנזין), שבו יש צפיפות של כ - 0.745 ק"ג / ליטר (6.217 £ / ארה"ב גל). כ 86.1% ממסת הדלק פחמן, כאשר שרף, היא מציעה ערך חימום נקי של 43.1 MJ / ק"ג לעומת 43.2 MJ / ק"ג של דלק. עם זאת, בשל צפיפות גבוהה, דיזל מציעה צפיפות אנרגיה גבוהה יותר לפי נפח ב 35.86 MJ / L (128 700 BTU / ארה"ב גל) לעומת 32.18 MJ / L (115 500 BTU / ארה"ב גל) עבור דלק, 11% יותר , אשר צריכים להילקח בחשבון כאשר משווים את צריכת הדלק לפי נפח. פליטת ה-CO2 ממנועי סולר הם 73.25 גרם / MJ, רק מעט נמוך יותר מאשר בנזין ב 73.38 g / MJ [8] דיזל הוא בדרך כלל פשוט כדי לחדד מנפט מאשר בנזין, והוא מכיל פחמימנים בעל נקודת רתיחה בטווח של 180. - 360 ° C (360-680 ° F). מחירו של סולר מסורתי עולה בחודשים הקרים כמו הביקוש לנפט עולה לחימום, שהוא מעודן בצורה דומה. בגלל השינויים האחרונים בתקנות איכות דלק, זיקוק נוסף נדרש להסיר גופרית, אשר תורמת את עלות לפעמים יותר. בחלקים רבים של ארצות הברית ברחבי בריטניה ואוסטרליה, [9] דיזל עשוי להיות במחיר גבוה יותר מאשר בנזין. הסיבות דיזל היקרות כוללים הכיבוי של בתי הזיקוק כמה במפרץ מקסיקו, הסחה של קיבולת זיקוק המוני לייצור דלק, העברה האחרונות דיזל גופרית נמוכה מאוד (ULSD), אשר גורם לסיבוכים תשתיתי. בשוודיה, סולר המיועד כח"כ-1 (מחלקה 1 סביבתיים דיזל) הוא גם נמכר, זהו ULSD כי יש גם תוכן ארומטיים נמוך יותר, עם הגבלה של 5%. דלק זה הוא מעט יקר יותר לייצור מאשר ULSD קבוע.

חדשות על מחיר הסולר

This RSS feed URL is deprecated
2017-12-14

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


בעזרת מרצדס: מנוע 1.3 ל' טורבו חדש בדגמי רנו-ניסאן הבאים - וואלה!
2017-12-09

וואלה!בעזרת מרצדס: מנוע 1.3 ל' טורבו חדש בדגמי רנו-ניסאן הבאיםוואלה!הטכנולוגיה עצמה אינה פורצת דרך, כי אם מתבססת על הזרקת דלק ישירה, ציפוי צילינדרים לוויסות חום יעיל יותר והגדשת טורבו משופרת שכיום נמצאת גם בניסאן GT-R. כך למשל, במנוע ה-140 כ"ס (במקום 130 כ"ס) ותוספת מומנט של 3.5 קג"מ טמונה בטווח רחב יותר, החל מ-1,500 ועד 3,500 סל"ד. המנוע העיקרי של רנו בדור הנוכחי הוא ה-1.2 ל' TCE, וכן עושה שימוש נרחב במנוע טורבו דיזל 1.5 ל' (110 כ"ס). שני הדגמים הראשונים שיחנכו את המנוע החדש עם ה-סניק וגרנד סניק. בשנים חלה ירידה ל-122 גק"מ (זיהום אוויר) במקום 125, וצריכת הדלק תהיה ...and more »


ירוק ומשתלם: כבר זול יותר להחזיק מכונית חשמלית ממכונית בנזין ודיזל - TheMarker
2017-12-05

TheMarkerירוק ומשתלם: כבר זול יותר להחזיק מכונית חשמלית ממכונית בנזין ודיזלTheMarkerהחוקרים ניתחו את העלויות הכוללות הכרוכות בהחזקת מכונית על פני תקופה של ארבע שנים, כולל מחיר הרכישה וירידת ערך המכונית, דלק, ביטוח, מסים ותחזוקה. הם הופתעו לגלות כי מכוניות חשמליות לחלוטין (לא היברידיות) היו הזולות ביותר בכל השווקים שנבדקו: בריטניה, יפן, טקסס וקליפורניה. עלויות הדלק של מכוניות חשמליות לחלוטין זולות הרבה יותר - מכיוון שחשמל זול יותר מדלק או דיזל - וכך גם עלויות התחזוקה, מכיוון שהמנועים פשוטים יותר ומסייעים בבלימת המכונית, ובכך חוסכים שחיקה של רפידות הבלמים. בבריטניה, העלות השנתית היתה ...


יוזמה אקולוגית בלונדון: האוטובוסים הדו־קומתיים ינועו בעזרת משקעי קפה - הארץ
2017-11-21

הארץיוזמה אקולוגית בלונדון: האוטובוסים הדו־קומתיים ינועו בעזרת משקעי קפההארץבחנוכה מתוקשרת של יוזמתה הציגה שלשום חברת Bio-bean, יחד עם ענקית הנפט ההולנדית Royal Dutch Shell, כמויות קטנות יחסית של דלק המופק ממשקעי קפה מעורבבות בדיזל ובדלקים ביולוגיים. לדברי חברת Bio-bean, כמות דלק הקפה הראשונה שהופקה, כ–6,000 ליטרים, מספיקה להפעלת אוטובוס אחד במשך שנה. על פי נתונים רשמיים, בשנת 2015 צרכו האוטובוסים של לונדון כ–240 מיליון ליטרים של דלק דיזל.


בלונדון רוצים לנקות את האוויר - ומשתמשים בקפה כדי להניע את האוטובוסים - TheMarker
2017-11-21

TheMarkerבלונדון רוצים לנקות את האוויר - ומשתמשים בקפה כדי להניע את האוטובוסיםTheMarkerאתמול השיקה חברת ביו-בין, בשיתוף פעולה עם חברת האנרגיה רויאל דאץ' של, שמן שמופק מקפה ומערבבים אותו עם דיזל וביו-דלק. בתחילה הופקה תערובת של 6,000 ליטר שמסוגלת להניע אוטובוס אחד במשך שנה. לפי נתונים רשמיים, ב-2015 שרפו האוטובוסים בלונדון 240 מיליון ליטר של דיזל. בהתחשב בכמות הנמוכה של שמן קפה במוכנס לדלק של האוטובוסים, קשה להניח שהאוויר של לונדון יתחיל להריח בקרוב כמו אספרסו משובח או אפילו סתם כמו סטארבקס. ביו-בין טוענת שלשמן המופק מקפה יש ארומה חזקה של קפה, "אבל ברגע שמעבדים, מזקקים, מכניסים ומערבבים ...אנרגיה גם על הכביש: לונדון החלה לתדלק אוטובוסים בקפהסרוגיםמנקים את האוויר עם... אוטובוס שמתודלק בקפהכיכר השבתall 3 news articles »


סטיישן בסגנון SUV: סאנגיונג טיבולי XLV בישראל - וואלה!
2017-11-19

וואלה!סטיישן בסגנון SUV: סאנגיונג טיבולי XLV בישראלוואלה!מסביב כניסות USB, AUX, מערכת שמע עם ששה רמקולים, בלוטות', בקרת שיוט ועוד. יש בו 7 כריות אוויר, סייעני יציבות, בלימה ומשיכה, אולם הוא חסר מערכות בטיחות חכמות, ונעזר רק בהתרעה מפני תאונות בסיועה של מערכת 'מובילאיי' סטנדרטית. את הכוח הוא מקבל ממנוע טורבו דיזל בלבד (אין בנזין בהיצע של ה-XLV). הנפח הוא 1.6 ל' טורבו בהספק של 115 כ"ס ו-31 קג"מ הזמינים מ-1,550 סל"ד. השידוך הוא לתיבת ששה הילוכים אוטומטית המניבה צריכת דלק ממוצעת של כ-12 ק"מ לליטר בעיר ו-17 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת. המחירים לסאנגיונג טיבולי XLV ...and more »


האם האוטובוסים האדומים של לונדון יתחילו לנסוע על קפה? - הידברות
2017-11-19

הידברותהאם האוטובוסים האדומים של לונדון יתחילו לנסוע על קפה?הידברותהקפה הרב שנצרך על ידי תושבי לונדון יתרום מעתה לשמירה על הסביבה: 6000 ליטרים של שמן המופק ממשקעי קפה יוספו לדלק המניע את התחבורה הציבורית של לונדון – כמות המספיקה לנסיעות של אוטובוס אחד במשך שנה שלמה. אוטובוס אחד, כמובן, לא יספיק כדי לשנות את תמונת מצב זיהום האוויר בלונדון, אולם החברה המייצרת את דלק-הקפה מקווה שזה יהיה רק צעד ראשון בדרך לשימוש רב הרבה יותר בדלק ידידותי לסביבה. החברה, ביו-בין, אוספת שאריות של קפה ומשקעי קפה מבתי קפה בלונדון, ומעבדת אותם לכדי דלק. כל תושב בלונדון צורך במוצע 2.3 ספלי קפה ...


טסלה מדהימה (2): 800 ק"מ בטעינה אחת. לסמי-טריילר - אוטו
2017-11-19

אוטוטסלה מדהימה (2): 800 ק"מ בטעינה אחת. לסמי-טריילראוטודגם זה הוא האלטרנטיבה מונעת הסוללות ל"ניקולה 1" (שמו הפרטי של טסלה האיש), ראש-גורר מתקדם המבוסס על תאי דלק. הסמי-טריילר, בתצורת 6x4, מצויד בארבעה מנועים, שניים בכל אחד משני הסרנים האחוריים. למבנה זה, כך טסלה, גם יתרון בטיחותי, מכיוון שהוא מונע "דָּלֶת" (Jackknifing; זווית חדה מדי בין הגורר לנגרר). ההספק המשוער הוא כ-1000 כ"ס. נתונים מחכימים. הביצועים יותר ממרשימים: האצה מ-0 ל-97 קמ"ש (60 מייל לשעה) ללא מטען אך עם נגרר תוך 5 שניות(!), ובמשקל מרבי תוך 20 שניות. המהירות בעלייה של 5% היא 105 קמ"ש, בהשוואה ל ...


הוכרזו: Tesla Semi ו-Roadster – סמי טריילר ורכב ספורט חשמליים - Gadgety | גאדג'טי
2017-11-17

Gadgety | גאדג'טיהוכרזו: Tesla Semi ו-Roadster – סמי טריילר ורכב ספורט חשמלייםGadgety | גאדג'טיאף שמדובר ברכב בקטגוריה ספורטיבית, בטסלה מציידים את הרודסטר בסוללה גדולה למדי של 200 קילו-וואט\שעה שתאפשר לרכב להגיע עד למרחק של 620 מייל (קרוב ל-1,000 ק”מ) בטעינה אחת. מרחק זה משתווה לנסיעה בין ת”א לאילת וחזרה (מסלול של כ-709 ק”מ) ולאחר מכן לגיחה נוספת לחיפה וחזרה לת”א (מסלול של כ-190 ק”מ) עם מספיק דלק כדי לתת גיחה למכולת ואחר כך ולהסיע את הילדים ל-80 חוגים אחד אחרי השני. תמונות של Tesla Roadster (תמונות באדיבות Tesla Motors). המחיר הבסיסי של ה-Tesla Roadster עומד על 200,000 דולר (כ-700 אלף שקלים ...


עתיד קודר: מכירות הרכב יצנחו בכל העולם - אוטו
2017-11-15

אוטועתיד קודר: מכירות הרכב יצנחו בכל העולםאוטואיסור זה צפוי להתפשט בעשורים הקרובים לחלקים נרחבים מהעולם המערבי. החוקרים ב-IHS מעריכים עוד כי הציבור מתחיל להפנים את יתרונות הרכב השיתופי, ובפרט את יתרונות הרכב האוטונומי - שילוב שיכול ליצור שירותי הסעה שמבוססים על מכוניות נוסעים בבעלות פרטית או כחלק מציי רכב גדולים. מהמחקר עולה כי החסם העיקרי לאימוץ מכוניות חשמליות נותר מחיר המצברים הגבוה. ב-IHS סבורים כי ירידת המחיר בכמחצית, תהווה את הנקודה בה הלקוחות יחלו להעדיף רכב חשמלי על פני רכב דומה עם מנוע בנזין או דיזל. ומה לגבי צריכת דלק מאובנים? ב-IHS ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net