מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר הנפט הגולמי (אלסקה במדרון הצפוני)

גרף יומי מעודכן של מחיר מעודכן יומית של נפט גולמי מאלסקה

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בדולרמחיר ביורומחיר בפאונד

סלופ צפון באלסקה

צפון סלופ באלסקה הוא האזור של המדינה של ארה"ב באלסקה נמצא במדרון הצפוני של רכס ברוקס לאורך החוף של שני הימים השולית של האוקיינוס ​​הארקטי, ים Chukchi להיות בצד המערבי של פוינט בארו, וים בופור על המזרחי. האזור כולל את הנפט הלאומית ריזרב, אלסקה, עם חלק הארי של הנפט הידוע של אלסקה עד שדה במפרץ Prudhoe נפט התגלה בשנת 1968, כמו גם הלאומי הארקטי מקלט חיות בר, אשר כשלעצמו כבר את הנושא של המחלוקת סביב האפשרות של נפט קידוח בתחומה. הנפט המופק באזור מועבר לדרום באמצעות מערכת חוצה אלסקה צינור אל ולדז על האוקיינוס ​​השקט. בתוך המדרון הצפוני, רק משטח "שכבת פעיל" של הטונדרה מפשירה כל העונה, רוב האדמה קפואים לצמיתות השנה. נוסף על כך permafrost, מים זורמים אל הים דרך, נחלים רדודים קלוע או שוקע לתוך בריכות ובריכות. לאורך החלק התחתון של התמונה Landsat 7 בצד ימין את השטח סלעי ההרים טווח ברוקס הוא מכוסה שלג במקומות (אזורים כחול) חשופים (אזורים ורוד) אצל אחרים. רוב האזור ממוקם ברובע צפון סלופ.

אלסקה

פקיסטן: יותר מ-100 הרוגים משרפת מכלית דלק - NRG
2017-06-24

NRGפקיסטן: יותר מ-100 הרוגים משרפת מכלית דלקNRGאלסקה: דב שחור טרף נער שהשתתף במרוץ. Undo. הטלטלה בסעודיה הצליחה להכניס את האיראנים ללחץ. Undo. by Taboola by Taboola · Sponsored Links Sponsored Links · Promoted Links Promoted Links. האירוע התרחש הבוקר (יום א'), והנפט שניתז מהמכלית נאחז בתושבים שרצו למקום כדי לאסוף את הדלק הנוזל. לפי דיווחים שלא אומתו, נהגים שאחזו בסיגריות בוערות הגיעו למכלית אף הם במטרה לקחת דלק, והם שהציתו את השרפה הענקית. המשטרה ניסתה להדוף אותם ולתחם את האזור, אך נכשלה בעקבות מספר האנשים הגדול. צילום: AP. זירת הפיצוץ צילום: AP ...


יצורים דמויי מלפפון מאיימים לשבש מערכות אקולוגיות - ynet ידיעות אחרונות
2017-06-21

ynet ידיעות אחרונותיצורים דמויי מלפפון מאיימים לשבש מערכות אקולוגיותynet ידיעות אחרונותהם נוהרים בהמוניהם לחופי קולומביה הבריטית זה כמה חודשים, ונלכדים ברשתות וחוטי דיג. המשמעות המילולית של פירוזומים היא "גופי אש", והשם למעשה מתייחס לביולומינסנציה שלהם - או בצורה מופשטת יותר, פליטת אור. בלילה אפשר לראות את מיליוני הפירוזומים זוהרים בחושך. (צילום: Fisheries Science Center). כל אחד מהיצורים הקטנים הוא בעצם אסופה של המוני יצורים קטנטנים עוד יותר - כמו מעין מושבה של אורגניזמים רב-תאיים הנקראים "זואואיד". הם נצפו מאורגון ועד מפרץ אלסקה, וכאמור לאחרונה גם בחופי קולומביה הבריטית. מוקדם יותר השנה ...and more »


המתיחות בין ארה"ב לרוסיה - צפו במטוסי F-16 "מטרידים" את מטוס שר ההגנה - מעריב
2017-06-21

מעריבהמתיחות בין ארה"ב לרוסיה - צפו במטוסי F-16 "מטרידים" את מטוס שר ההגנהמעריב... של ארצות הברית שיזוהו טסים במרחב האווירי הסורי יחשבו בעינינו כמטרות לכל דבר", כך אמר שר ההגנה הרוסי, סרגיי שויגו. על כך אמרו בפנטגון כי "הטייסים האמריקאים יגנו על עצמם אם יותקפו על ידי הרוסים". עם היבחרו של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, קיוו בקרמלין כי המדיניות האמריקאית האנטי רוסית, שהחלה לאחר שצבא רוסיה כבש את חצי האי קרים מידי אוקראינה תשתנה והמתיחות בין המדינות תרד, אך נראה כי צחצוחי החרבות בין שתי המדינות נמשך ואף מתגבר כשחיכוכים באזורי השפעה בסוריה, בים הבלטי ובאזור אלסקה אף מחמירים במה ...and more »


אלסקה: דב שחור טרף נער שהשתתף במרוץ - NRG
2017-06-19

NRGאלסקה: דב שחור טרף נער שהשתתף במרוץNRGצילום: איי-פי. דב שחור צילום: איי-פי. לפי הדיווחים, הצעיר ששמו לא פורסם, התחרה במרוץ הטיפוס של חטיבת הנוער לזכרו של רוברט ספור, שנערך בין תושבי אנקורג' לגירדווד. מנהל המרוץ סיפר כי האצן ככל הנראה הצליח להגיע לסיבוב של אמצע הדרך בשביל רכס הציפורים, והיה בדרכו למטה כששלח הודעה לבן משפחתו ובה כתב לו שדוב שחור רודף אחריו. בכירים מכמה סוכנויות ממשלתיות באלסקה הגיבו מיד וטיפסו על האתר במטרה לחפש את הנער. חיילי מדינת אלסקה פרסמו אתמול הצהרה ולפיה שרידיו של הנער הועברו מאתר מותו לעיר, וכי הודעה נמסרה לבני ...


מדהים! התפרצות מהר געש תועדה מהחלל - ynet ידיעות אחרונות
2017-06-13

ynet ידיעות אחרונותמדהים! התפרצות מהר געש תועדה מהחללynet ידיעות אחרונותהאי בוגוסלוף שבאיים האלאוטיים הגעשיים של אלסקה אמנם ממוקם באזור מרוחק למדי בעולם, אבל בכל זאת הפעילות הוולקנית שלו לא נסתרת מעיניהם של לוויינים בחלל. בתמונה חדשה ומרהיבה שפרסמה בימים האחרונים סוכנות החלל האמריקנית (נאס"א) נראית התפרצות מדהימה וצבעונית שתועדה ב-5 ביוני. (צילום: נאס"א). באתר CBS דווח כי הר הגעש המדובר מתפרץ באופן רציף מאז דצמבר האחרון. לפי המצפה הגעשי של אלסקה, ההר מתנשא לגובה של כ-100 מטרים מעל גובה פני הים. 1,800 מטרים נוספים של ההר קבורים מתחת למים. החלקים של האי בוגוסלוף שנראים לעין ...


דיווח: ניסוי "חץ 3" ייערך בשנה הבאה באלסקה - ynet ידיעות אחרונות
2017-06-11

ynet ידיעות אחרונותדיווח: ניסוי "חץ 3" ייערך בשנה הבאה באלסקהynet ידיעות אחרונותהניסוי במערכת ההגנה האווירית יבוצע באי קודיאק, בשיתוף פעולה בין ישראל וארה"ב. זו הפעם הראשונה שישראל מבצעת ניסוי בטיל המיירט באלסקה המרוחקת. ynetפורסם: 11.06.17 , 22:49. שיגור מאתר הניסויים קודיאק באלסקה (צילום: AP). שיגור מאתר הניסויים קודיאק באלסקה(צילום: AP). ישראל תערוך ב-2018 ניסוי במערכת להגנה מפני טילים בליסטיים "חץ 3", שיבוצע לראשונה מאלסקה. מנכ"ל חברת החלל והתעופה של אלסקה, קרייג קמפבל, אמר כי הניסוי הוא חלק מהחוזה על סך 80.4 מיליון דולר בין החברה לבין הסוכנות האמריקנית להגנה מפני טילים, שנחתם ...and more »


להגיע ברכב של 250 דולר לאלסקה - וואלה!
2017-06-02

וואלה!להגיע ברכב של 250 דולר לאלסקהוואלה!אז אחרי שעשה חיים בג'מייקה והגיע גם ללאס וגאס, פלג כהן מתכונן למשימה הבאה שלו - אלסקה. במרחק של שעה נסיעה מלוס אנג'לס, הוא מצא באמצעות חברים ואן שעלה לו 250 דולר בלבד. זהו הרכב הראשון של לונלי פלג. אחרי החלפת משאבת שמן, הוא מקווה שהאוטו הזה יצליח לשאת אותו כל הדרך למדינה הקרה. המרחק בין לוס אנג'לס לאנקוראג', אלסקה, הוא כ-3,400 מייל, כמעט 5,500 ק"מ. עכשיו המסע האמתי יוצא לדרך. רוצים לראות ולקרוא עוד? היכנסו לעמוד הפייסבוק "לונלי פלג" של פלג כהן. לונלי פלג נוסע לאלסקה (באדיבות המצולמים). עם קצת תיקונים ...


עימות ליד אלסקה: מטוסים רוסיים הוסטו ממסלולם - ynet ידיעות אחרונות
2017-05-04

ynet ידיעות אחרונותעימות ליד אלסקה: מטוסים רוסיים הוסטו ממסלולםynet ידיעות אחרונותהסלמה במתיחות בין רוסיה לארה"ב: לראשונה שלחו הרוסים שני מטוסי קרב סוחוי 35 כדי ללוות שני מפציצי טופולב 95 סמוך לשמי אלסקה. מטוסי קרב חמקניים F-22 של חיל האוויר האמריקני, שפטרלו באזור, הניסו אותם. ynetפורסם: 04.05.17 , 16:03. (צילום: shutterstock, רויטרס). עוד עימות אווירי בין רוסיה לארצות הברית, הפעם ליד אלסקה: חיל האוויר האמריקני הסיט היום (ה') ממסלולם ארבעה מטוסים רוסיים, כ-80 ק"מ דרומית מערבית לצ'ריוט שבאלסקה, שבועיים לאחר תקרית חריגה נוספת בגבול שבמסגרתה נצפו שני מפציצים רוסיים שמסוגלים לשאת פצצות ...עימות באוויר: מטוסים רוסים הוסטו ממסלולםסרוגיםall 2 news articles »


150 שנה למכירת אלסקה לארה"ב: הגעגועים רודפים את הרוסים - הארץ
2017-04-04

הארץ150 שנה למכירת אלסקה לארה"ב: הגעגועים רודפים את הרוסיםהארץ... שהתייחס לסוגיה בתוכנית שיחות עם מאזינים, אמר כי "אנחנו לא צריכים להתרגש בגלל זה". עם זאת, בפורום בינלאומי שנערך ביום חמישי בעיר ארכנגלסק בצפון רוסיה, בנושא החוג הארקטי, אמר פוטין כי פעילות ארה"ב באלסקה עלולה לערער את הסדר העולמי. הוא הוסיף כי פיתוח מערכת הטילים האמריקאית באלסקה היא "אחת מבעיות הביטחון הדחופות ביותר". הרוסים התחילו להתיישב באלסקה ב–1784, והקימו תחנות סחר וכנסיות אורתודוקסיות לאורך החוף. בשנות ה–60 של המאה ה–18, לאחר שהפסידו במלחמת קרים לאימפריה הבריטית, ומתוך חשש כי הבריטים יכבשו את ...and more »


Alaska Airlines Removes Passenger After He Catcalls Flight Attendant - Huffington Post
2016-10-12

Huffington PostAlaska Airlines Removes Passenger After He Catcalls Flight AttendantHuffington PostWomen do not enjoy being catcalled, whether they're walking down the street or flying 36,000 feet in the air. And thanks to a swift move by Alaska Airlines, one flight attendant did not have to endure being harassed in her workplace. In a Facebook post ...Alaska Airlines - Home | FacebookFacebookAlaska Airlines Kicked a Passenger Off for CatcallingFortuneall 85 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net