מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר יומי של אלומיניום

גרף יומי מעודכן של לונדון מתכת תמורת מחיר של אלומיניום

מחיר לטון מטרי

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לק"ג
מחיר בדולרמחיר ביורומחיר בפאונד

מחזור אלומיניום

אלומיניום הוא 100% למחזור ללא כל אובדן של איכויות הטבעי. התאוששות המתכת באמצעות מיחזור הפכה היבט חשוב של תעשיית האלומיניום. מיחזור היתה פעילות פרופיל נמוך עד ה -1960 המאוחרות, כאשר השימוש הגובר של פחיות אלומיניום משקה והביא אותו למודעות הציבור.

מיחזור כרוך המסת גרוטאות, תהליך זה דורש רק 5% מהאנרגיה המשמש לייצור אלומיניום ממחצבים, עופרות, אם כי חלק משמעותי (עד 15% של החומר קלט) הולך לאיבוד סיג (אפר כמו תחמוצת). סיג יכול לעבור תהליך נוסף כדי לחלץ אלומיניום.

באירופה אלומיניום חוויות שיעורים גבוהים של מיחזור, הנעים בין 42% פחיות משקה, 85% חומרי בנייה ו -95% של כלי תחבורה.

אלומיניום ממוחזר המכונה אלומיניום משני, אבל שומר על תכונות פיזיות כמו אלומיניום העיקרי. אלומיניום משני מיוצר במגוון רחב של פורמטים מועסק 80% זריקות סגסוגת. שימוש נוסף חשוב עבור שחול.

סיג הלבן מייצור אלומיניום העיקרי מפעילות מיחזור משני עדיין מכיל כמויות שימושיות של אלומיניום שאפשר להפיק תעשייתית. התהליך מייצר מטילי אלומיניום, יחד עם חומר פסולת מורכבים ביותר. פסולת זו קשה לניהול. הוא מגיב עם מים, משחרר תערובת של גזים (כולל, בין השאר, מימן, אמוניה אצטילן,), אשר באופן ספונטני מתלקח במגע עם האוויר, מגע עם האוויר הלח תוצאות לשחרור של כמויות עצומות של גז אמוניה. למרות קשיים אלה, פסולת מצאה שימוש כחומר מילוי של אספלט ובטון.

הידיעה על אלומיניום

This RSS feed URL is deprecated
2017-12-17

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


אל תגידו ככה: לדברים האלה יש סיבה Did you know, that the hole in your spaghetti spoon holds the recommended portion for one serving size of spaghetti. An ... - mako (הודעות לעיתונות)
2017-12-17

אל תגידו ככה: לדברים האלה יש סיבה Did you know, that the hole in your spaghetti spoon holds the recommended portion for one serving size of spaghetti. An ...mako (הודעות לעיתונות)... הארוכה היין יישמר בטמפרטורה הנכונה. המסמרים בג'ינס שלכם נועדו למנוע שחיקה וקרעים בנקודות שנוטות להשתפשף. את הפטנט הזה רשמו החייט ג'ייקוב דייוויס והסוחר לוי שטראוס ב-1873 – ויצרו את מכנסי הג'ינס ואת חברת ליוויס. ואם כבר ג'ינס, אז הכיסים הקטנים במכנסי הג'ינס שימשו במאה ה-19 לשעוני כיס. A post shared by Luis Rabinal (@rabinal) on Dec 10, 2017 at 10:45am PST. הבליטות על מקשי האותיות ח' (J באנגלית) ו-כ' (F באנגלית) במקלדת נועדו לסייע למקם את האצבעות כשמשתמשים בשיטת הקלדה עיוורת. מקלדת | צילום: שאטרסטוק ...


VIP בוטיק: פנינת הנדל”ן הסודית של הדרום - ישראל היום
2017-12-17

ישראל היוםVIP בוטיק: פנינת הנדל”ן הסודית של הדרוםישראל היוםמרפסות השמש בפרויקט כוללות מעקה אלומיניום בשילוב זכוכית, וכן, נקודת מים. כפי שציינו, קיימת אפשרות להוספת בריכת שחייה או ג'קוזי בגינה או במרפסת הגג.. מעבר לשלל הפינוקים שהוזכרו, אתם יכולים להרגיש ביטחון בדירה שלכם כי תהיה לכם דלת בטחון מעוצבת בכניסה ודלתות פנים איכותיות בלבד. כמו כן, החלונות עשוים מזכוכית כפולה שתבודד לכם את הרעש והחום. במטבח החדש תיהנו מארונות למעלה ולמטה (גם בצד) ותוכלו לבחור במגוון גוונים. בנוסף, תקבלו גם שיש מטבח מסוג “קיסר” - גם כאן את הצבע אתם תבחרו. הריצוף בבית יהיה 60X60 מסוג של ...


לקראת החורף – כדאי לתחזק את גג הרעפים - מקומונט גבעת שמואל (הודעות לעיתונות)
2017-12-17

לקראת החורף – כדאי לתחזק את גג הרעפיםמקומונט גבעת שמואל (הודעות לעיתונות)חשוב לנקות את המרזבים כך שיובטח ניקוז יעיל של מי גשם. תיקון כל תקלה המתגלה במהלך הביקורת במידה ומתגלה תקלה, אחת או כמה, במהלך הביקורת הנ"ל אין לדחות את הטיפול בה. בדרך כלל מדובר בתיקון קל כגון החלפת רעף שבור או כמה רעפים שנשברו (למשל בעת התקנת קולטי שמש על הגג). בפעמים אחרות עלולה להתגלות תקלה בהיקף גדול יותר כגון שקיעה של אזור בגג כתוצאה מתכנון והתקנה לקויים או פשוט בשל עייפות החומר בגגות ישנים. גילוי מוקדם של תקלות בגג הרעפים יאפשר די זמן לדאוג לטיפול בהן לפני בוא החורף. בגגות רעפים ישנים אשר להם ...


סמסונג תציג ב-CES שלושה מחשבים חדשים בסדרת ה-Notebook 9 - TGspot
2017-12-17

TGspotסמסונג תציג ב-CES שלושה מחשבים חדשים בסדרת ה-Notebook 9TGspotהיצרניות השונות מתחילות להעלות הילוך לקרת תערוכת CES 2018, ואחת מהן היא סמסונג (Samsung) שהודיעה שהיא הולכת להציג בכנס ובתערוכה שלושה מחשבים ניידים חדשים בסדרת מחשבי ה-Notebook 9 שלה, במהדורת 2018 – וזה אומר קודם כל שימוש במעבדי Core i7 מהדור השמיני של אינטל (Intel). המעניין מבין השלושה הוא כנראה ה-Notebook 9 Pen. מחשב הפיך זה מגיע עם העט אלקטרוני הקנייני של סמסונג, S Pen, שמוכר היטב למשתמשי הטלפונים בסדרת ה-Galaxy Note שלה, וגם יתפקד פחות או יותר אותו הדבר: הוצאתו מתא האחסון שלו תגרום להופעת יישומים ...סמסונג מכריזה על סדרת Notebook 9 החדשה, לצד דגם המשלב S Pen - ג'ירפהg-rafa (הודעות לעיתונות) (בלוג)all 3 news articles »


שברולט סילברדו חדש נחשף, ישווק מ-2018 - אוטו - אוטו
2017-12-17

אוטושברולט סילברדו חדש נחשף, ישווק מ-2018 - אוטואוטושברולט חשפה דור חדש לטנדר המצליח, עם עיצוב מודרני והבטחה למשקל עצמי מופחת. ומתי יגיע לישראל?and more »


השמועות על מותם של המחשבים האישיים היו מוקדמות - גלובס
2017-12-16

גלובסהשמועות על מותם של המחשבים האישיים היו מוקדמותגלובסיש בעולם מי שטוען, שהמחשבים האישיים והניידים יידרסו על ידי הטלפונים החכמים ועל ידי המוצרים הזולים מסין באותה דרך, שבה נדרסו המצלמות הדיגיטליות ושעוני היד המסורתיים. אבל, למרות שהטלפונים ממלאים כיום חלק לא מבוטל מהמשימות אותן מילאו בעבר ניידים, עדיין קיימות לא מעט נישות בהן נמשך ביקוש למחשבים אישיים "מסורתיים" עם מסך ומקלדת, ולעזרים תואמים. עבור הנישות הללו ממשיכים היצרנים להשקיע הון בחידושים פורצי דרך. X360 של HP: לפטופ מנהלים אולטימטיבי. גם בעידן הניידים הסיניים ב-300 דולר קיים עוד ביקוש למחשבי לפטופ ...


מבחן לאופני ברגמונט חשמליים - פשוט, בסיסי, עדיין יקר - ynet ידיעות אחרונות
2017-12-16

ynet ידיעות אחרונותמבחן לאופני ברגמונט חשמליים - פשוט, בסיסי, עדיין יקרynet ידיעות אחרונותאופני הרים חשמליים הם כבר תופעה שאי אפשר להתעלם ממנה. כעת מתרחב ההיצע עם זוג בסיסי, אבל המחיר עדיין גבוה. רוני נאקפורסם: 16.12.17 , 19:45. אופני הרים חשמליים זכו כבר לתדמית של מקטבי חובבי סינגלים. חלקם מבין שאין ברירה אלא לקבל את החיה החדשה, אחרים כועסים וזועפים ומבטלים את תקפותם בבוז. כך או אחרת, אופני ההרים החשמליים נמצאים כאן, לתמיד ובכל קטגוריה אפשרית. כעת מתרחב ההיצע עם אופני הרים חשמליים ראשונים בעלי זנב קשיח וחבילת אבזור צנועה יחסית, והכל במטרה לשמור על מחיר נמוך. יחסית. (פז בר). עוד על אופני ...


אפריליה שיבר 900 במבחן דרכים - מגזין - עולם הרכב - ערוץ הספורט - ערוץ הספורט
2017-12-13

פול גזאפריליה שיבר 900 במבחן דרכים - מגזין - עולם הרכב - ערוץ הספורטערוץ הספורט... • נתונים טכניים: מנוע 2 צילינדרים בתצורת V 90 מעלות, 896 סמ"ק, 95 כ"ס, 9.1 קג"מ, הזרקה עם מצערות חשמליות ו-3 מצבי ניהול מנוע, בקרת החלקה ב-3 מצבים, 6 הילוכים, קלאץ' מחליק, שלדת מסבך משולשי פלדה + אלומיניום, מזלג הפוך 43 מ"מ קייבה עם כיוונון מלא, זרוע אלומיניום עם בולם יחיד, דיסקים קדמיים 320 מ"מ, אחורי 240 מ"מ, ABS, אורך 2,130 מ"מ, בסיס ...רכיבה ראשונה: אפריליה שיבר 900 - Fullgazפול גזall 2 news articles »


חברת אלומאיר המתמחה בפרויקטים בתחום האלומיניום מבקשת הקפאת הליכים ... - TheMarker
2017-12-04

TheMarkerחברת אלומאיר המתמחה בפרויקטים בתחום האלומיניום מבקשת הקפאת הליכים ...TheMarkerהחברה מראשון לציון נקלעה לחובות של 43 מיליון שקל □ גם הבעלים עמית קלינגר מבקש הקפאת הליכים אישית □ בין לקוחות החברה נמצאות קבוצת תשובה, קבוצת מצלאוי, אוניברסיטת תל-אביב, רשות העתיקות וקופת חולים הכללית.and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net