מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחירי הבנזין פרמיה מהשוק בארה"ב בתמורה

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של בנזין, קונבנציונאלי פרמיה

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר ביורו

דלק פרמיום (קונבנציונלי)

בנזין הוא רעיל שקוף, בגוון צהוב תערובת נוזלית, שמקורם בנפט, אשר משמש בעיקר כדלק במנועי בעירה פנימית. כמו כן הוא משמש כממיס, הידוע בעיקר ביכולתו לדלל מצייר. היא מורכבת בעיקר של פחמימנים מתקבל על ידי זיקוק השבר של נפט, משופרת עם פחמימנים ארומטיים טולואן ובנזין להגדיל את דירוג אוקטן שלה. כמויות קטנות של תוספים שונים הם נפוצים, לצורך ביצוע כוונון מנוע או צמצום גזי הפליטה המזיקים. תערובות חלקם מכילים גם כמויות משמעותיות של אתנול כדלק חלופי חלקית. בצפון אמריקה, המונח הוא "בנזין", מקוצר לעתים קרובות בשימוש המדוברת של "גז", ואילו העדכנית ביותר או לשעבר ממדינות חבר העמים הבריטי, השתמש "דלק" טווח. תחת תנאי הסביבה מדינה נורמלית חומר שלה הוא נוזל ולא גז נכון לעומת גז נפט נוזלי או "גז טבעי".

חדשות דלק

This RSS feed URL is deprecated
2018-05-27

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


פחמימות, חלבונים וסיבים תזונתיים: מה אתם יודעים על ה'דלק' שהגוף צריך? - מעריב
2018-05-27

מעריבפחמימות, חלבונים וסיבים תזונתיים: מה אתם יודעים על ה'דלק' שהגוף צריך?מעריבהגוף האנושי הוא דבר מופלא ומורכב, הוא זקוק לחומרים מסוימים כדי שיוכל לפעול. בחנו את עצמכם: באילו חומרים מדובר, ואיך משיגים אותם. מעריב אונליין. /. 27/05/2018 11:01. תגיות: ארוחת בוקר אוכל ארוחה בריאה לילדים. חברים אוכלים פיצה, צילום אילוסטרציה. (צילום:אינג אימג'). שתף בפייסבוק שתף בטוויטר. הצעות מהרשת. פופולרי בקהילה. Sponsored. Sponsored. טרגדיה ליד מזרח י-ם: שלושה ילדים נחנקו למוות בתוך רכב. CyanScooter. 2d. חבל שכשקורה אצלנו מקרים כאלה הם רוקדים ושמחים...לעומתנו, שאנו מרגישים צער על כל ילד שמת, ולא ...


השוטר בא להציל - ואז מצא תחנת דלק פיראטית - כל הזמן - כל הזמן
2018-05-26

כל הזמןהשוטר בא להציל - ואז מצא תחנת דלק פיראטית - כל הזמןכל הזמןשוטר שנטל חלק בפעילות משטרתית מוגברת ביישוב חורה הבחין באמצע הכביש בציפור מדממת. השוטר אסף אליו את הציפור ושלח תמונתה למומחה שהודיע לו כי מדובר בציפור נדירה מזן ...שוטר סייע לציפור נדירה שנפצעה וחשף "על הדרך" תחנת דלק בלתי חוקית: "הציל ...חדשות 0404לא נגענו: הודעת המשטרה נפתחה בציפור פצועה והסתיימה במעצר מציל חיים ...הארץall 3 news articles »


שופכים דלק ומציתים את הרכב בחניון • צפו - כיכר השבת
2018-05-24

כיכר השבתשופכים דלק ומציתים את הרכב בחניון • צפוכיכר השבתבשבוע שעבר הציתו אלמונים רכב בחניון ברחוב המצביאים בלוד וכתוצאה מכך נגרם נזק לשני כלי רכב נוספים שחנו בסמוך. כוח משטרה שהגיע למקום פתח בסריקות ואיתר רכב ובו שני חשודים - בני 30 ו-23, תושבי לוד - במעורבות באירוע ועצר אותם לחקירה. השוטרים הבחינו כי החשודים מתנשפים בכבדות ומאחד מהם נידף ריח של חומר דליק. בנוסף, ברכבם נמצא חומר החשוד כסם ולאחר בדיקה נמצא כי נהג הרכב נוהג כשהוא בפסילה. מחקירת האירוע עלה חשד לפיו, הגיעו השניים ברכב לבניין ברחוב המצביאים בלוד, כשאחד מהם נכנס לחניון ובידו מיכל עם חומר דליק ...בקור רוח: צעיר שופך דלק על הרכב ומעלה אותו באש • צפובחדרי חרדיםall 5 news articles »


הצלחה לתשובה: דלק תמלוגים גייסה 113 מיליון דולר בהנפקת אג"ח ראשונית - TheMarker
2018-05-23

TheMarkerהצלחה לתשובה: דלק תמלוגים גייסה 113 מיליון דולר בהנפקת אג"ח ראשוניתTheMarkerדלק תמלוגים - התאגיד הבורסאי שהקימה דלק אנרגיה (139,900 -1.06%) בשליטתו העקיפה של יצחק תשובה, לרכישת תמלוגי העל ממאגר תמר - הודיעה הבוקר על השלמת השלב המוסדי בהנפקת האג"ח. ההנפקה הינה השלב הראשון בהעברת חלקה של דלק אנרגיה בתמלוגים מתמר, כשחלקה השני יכלול גיוס הון (מניות). עם השלמת גיוס ההון ייסחרו האג"ח ומניות דלק תמלוגים בבורסה. יעד גיוס החוב עמד על 113 מיליון דולר (כ-400 מיליון שקל), בעוד בשלב המוסדי נרשמו ביקושים של כ-260 מיליון דולר - מעל פי שניים מהיקף הגיוס המבוקש. ההנפקה כללה איגרות חוב הצמודות ...שלב א' בהנפקת דלק תמלוגים עבר בהצלחה: גייסה 113 מיליון ד'גלובסדלק אנרגיה בהסכם מותנה להעברת זכויות לתמלוגי על מחזקות תמר ודלית לדלק תמלוגיםספונסר (הודעות לעיתונות)all 3 news articles »


יו"ר צ'קפוינט ומנכ"ל דלק US במגעים להקמת בנק דיגיטלי בישראל - מעריב
2018-05-21

מעריביו"ר צ'קפוינט ומנכ"ל דלק US במגעים להקמת בנק דיגיטלי בישראלמעריביו"ר צ'קפויטנט מריוס נכט ומנכ"ל דלק US עוזי ימין מנהלים מגעים עם בנק ישראל לקבלת אישור להקים את הבנק הדיגיטלי הראשון בישראל. הקמת הבנק מחייבת הון עצמי של כ-120 מיליון דולר, כאשר היזמים ישקיעו 60 מיליון דולר בחלקים שווים ואילו יתרת הסכום תגויס ממשקיעים אחרים או מהנפקה בבורסה. במידה והבנק יקום הוא יהווה תחרות למערכת הבנקאות הקיימת. מקורב לנכט סיפר כי "היזמים מאמינים שהמערכות הפיננסיות מצויות על סף מהפכה טכנולוגית דרמטית והם רוצים להיות החלוצים של מהפכה זו בישראל, ובכך לתרום תרומה חשובה לקידומה ולצמיחתה ...


בזכות המאגרים שכבר לא בבעלותה: עלייה של 12% ברווחי דלק קידוחים - כלכליסט
2018-05-16

כלכליסטבזכות המאגרים שכבר לא בבעלותה: עלייה של 12% ברווחי דלק קידוחיםכלכליסטירידת האחזקות במאגר תמר צמצמה את הכנסות דלק קידוחים( 1,064.0 2.21% הוסף לתיק האישי )ברבעון הפותח של 2018. השותפות המחזיקה ב-22% ממאגר תמר וב-45% ממאגר לוויתן רשמה בשלושת החודשים הראשונים של השנה הכנסות של 106.6 מיליון דולר - לעומת 145 מיליון דולר ברבעון המקביל. הירידה נובעת מדילול אחזקותיה של דלק קידוחים במאגר תמר, בעיקר מעקבות מכירת זכויות לתמר פטרוליום - בסך הכול ירדה השותפות לאחזקה של 22% בתמר כאמור, בהשוואה ל-31.25% ברבעון המקביל. קראו עוד בכלכליסט: תחזיות התזרים של קבוצת דלק לא עומדות במבחן הזמן ...דלק קידוחים: הקפי המכירות מתמר שמרו על רמת שיא ועמדו ברבעון על כ-BCM 2.4ספונסר (הודעות לעיתונות)all 2 news articles »


לפנק את פינקי: על מה יקבל יו"ר דלק רכב בונוס של יותר מחצי מיליון שקל? - גלובס
2018-05-16

גלובסלפנק את פינקי: על מה יקבל יו"ר דלק רכב בונוס של יותר מחצי מיליון שקל?גלובספינקלמן נכנס לתפקיד מנכ"ל דלק השקעות כאשר אי.די.בי עדיין שלטה בחברה. תחת ניהולו נכנסה דלק לענפי הפטרוכימיה וחיפושי הנפט. דלק הפכה גם גורם משמעותי בבעלות על חברת שופרסל, ובהמשך, בענפי הרכב, הגז והתשתיות. פינקלמן הוא המנהל הבכיר ביותר בקבוצה שנשאר, ואף קודם לתפקיד המנכ"ל, לאחר כניסתו של תשובה לדלק. מוקדם יותר השבוע סיכמה דלק רכב את הרבעון הראשון של השנה עם צמיחה של 17% במספר המכוניות שמכרה, שהגיע לכ-7,900, שהעלתה את הכנסותיה ב-10% לכ-1.2 מיליארד שקל. לצד זאת הציגה החברה צניחה של 37% ברווחיה, שהסתכמו ב-63 ...נוהרים לב.מ.וו: זינוק במכירות מותג היוקרה של דלק רכבכלכליסטהתחזקות הין היפני הפילה את רווחי דלק רכב ברבעוןBizportalall 6 news articles »


דלק קידוחים מתחמקת מתשלום שכ"ט למפקח בהליך מיסוי? - גלובס
2018-05-10

גלובסדלק קידוחים מתחמקת מתשלום שכ"ט למפקח בהליך מיסוי?גלובסבמסגרת ההליך המשפטי מונה גיסין קידר ל"מפקח". לאחר קבלת פסק הדין פנו משרדי עורכי הדין כבירי נבו קידר ושות' ומשרד גיסין ושות' לשותפה הכללי בשותפות, דלק קידוחים, בדרישה להחזר הוצאות המפקח, לרבות שכר טרחת עורכי הדין, החזר על תשלומי אגרות והוצאות שונות. הדרישה התבססה על הוראות פקודת השותפויות, שקובעת כי ברירת המחדל היא שהשותף הכללי בשותפות הוא שיישא בהוצאות המפקח, אלא אם קבע בית המשפט אחרת. בשלב זה, כך לפי הבקשה שהגישו המפקחים, טענו בדלק קידוחים כי מכיוון שהשופט אלטוביה קבע בסוף פסק הדין, כי "בנסיבות העניין ...


בריטניה: "בטעות השתמשנו בסוריה בטילים עם חימוש תרמו-בארי, פצצות דלק-אוויר" - Israel Defense
2018-05-07

Israel Defenseבריטניה: "בטעות השתמשנו בסוריה בטילים עם חימוש תרמו-בארי, פצצות דלק-אוויר"Israel Defenseמשרד ההגנה הבריטי הודה כי בטעות שיגרו כטמ"מים בריטיים מדגם MQ-9 REAPER טילים עם חימוש תרמו-בארי בסוריה. מדובר בנשק קטלני רב-עוצמה, פצצות דלק-אוויר. משרד ההגנה השיב בסוף השבוע לשאילתה על סמך חוק חופש המידע. בתשובה נאמר כי הכטמ"מים שיגרו 19 טילי HELLFIRE AGM-114N4 בסוריה בחודשיים הראשונים של שנת 2017. טילים תרמו-באריים מפזרים לאוויר חימושים קטנים המתפוצצים לפני שהטיל עצמו פוגע במטרה על הקרקע. אחרי הפגיעה של טיל, מתפוצץ החימוש הנמצא בתוכו, וכך נוצרת תערובת של אוויר ודלק שמתפוצצת אף היא. חימוש זה ידוע ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net