מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים חמוץ מחירי הנפט גולמי במערב טקסס

גרף יומי מעודכן של מחירי הנפט הגולמי חמוץ

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר ביורו

נפט גולמי חמוץ

נפט גולמי חמוץ הוא נפט גולמי המכיל גופרית טומאה. זה נפוץ למצוא נפט גולמי המכיל כמה זיהומים. כאשר רמת הגופרית סך השמן> 0.5% שמן נקרא "חמוץ". זיהומים צורך להסיר לפני זה גולמי באיכות נמוכה יותר ניתן לזקק לתוך דלק, ובכך להגדיל את עלות הטיפול. התוצאה היא דלק במחיר גבוה יותר מאשר זה עשוי נפט גולמי מתוק. כך גולמי חמוץ מעובד בדרך כלל לתוך נפט כבד כגון סולר ודלק במקום בנזין כדי להפחית את עלות העיבוד. רוב גופרית של נפט גולמי מתרחשת קשור אטומי פחמן, עם כמות קטנה המתרחשים כמו גופרית היסודות בתמיסה כמו גז מימן גופרתי. נפט חמוץ יכולים להיות רעילים מאכל, במיוחד כאשר השמן מכיל רמות גבוהות של מימן גופרתי. בריכוזים נמוכים שמן יש ריח של ביצים סרוחות, אך בריכוזים גבוהים שאיפה של מימן גופרתי היא קטלנית באופן מיידי. בריכוזים גבוהים יותר, מימן גופרתי עלולה לגרום נזק עצבי חוש הריח, עיבוד גז חסר ריח יעיל לגילוי, בעוד משתק את מערכת הנשימה. אם החשיפה אינה קטלנית, השפעותיו על גוף האדם דומים לאלו של תסמונת מלחמת המפרץ, כולל עייפות, כאבי ראש כרוניים, סחרחורות, בעיות עור, בעיות זיכרון, מומים מולדים, וכן שורה של בעיות נשימה כגון אסטמה. נפט גולמי חמוץ צריך להיות מיוצב על ידי בעל גז מימן גופרתי (H2S) להסיר אותה לפני מובלים על ידי מיכליות נפט מטעמי בטיחות. מאז גולמי חמוץ נפוץ יותר מתוק גולמי במפרץ מקסיקו בארה"ב, Platts יצא מרס 2009 עם ביצועים חדשים גולמי חמוץ (נפט גולמי) סמן שמן שנקרא "אמריקה דה מרקר גולמי (ACM)". דובאי גולמי (ו גולמי עומאן) שניהם שמנים גולמי חמוץ שימשו כסמן (נפט גולמי) benchmark שמן שמנים במזרח התיכון גולמי במשך זמן מה.

חדשות אחרונות על נפט גולמי חמוץ

This RSS feed URL is deprecated
2018-03-23

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


נפטא שוקלת למחוק את ישראמקו אינק מהנאסד"ק - גלובס - גלובס
2018-03-22

גלובסנפטא שוקלת למחוק את ישראמקו אינק מהנאסד"ק - גלובסגלובסבהמשך לשורה של מהלכי מיזוג ורכישה בפירמידת חברות הגז והנדל"ן אקויטל-יואל, דיווחה אמש חברת נפטא, המרכזת את עסקי הגז של הקבוצה, כי דירקטוריון החברה "הינחה את ההנהלה לבחון את האפשרויות השונות למחיקתה של החברה-הבת, ישראמקו אינק (מוחזקת כ-73%), מהמסחר בבורסת נאסד"ק, לרבות בדרך של הצעת רכש למלוא מניות ישראמקו אינק הנמצאות בידי ...בדרך לעסקה של 100 מיליון דולר? נפטא שוקלת למחוק את ישראמקו אינק מנאסד"קTheMarkerall 4 news articles »


לאומי שוקי הון על פז נפט: ”הפרמיה הקיימת מוצדקת ומגלמת את סיכוני הענף” - ספונסר (הודעות לעיתונות)
2018-03-22

לאומי שוקי הון על פז נפט: ”הפרמיה הקיימת מוצדקת ומגלמת את סיכוני הענף”ספונסר (הודעות לעיתונות)אלה פריד, אנליסטית בכירה לתחום הגז והאנרגיה בלאומי (2150↓1.15%−) שוקי הון, מפרסמת היום את התייחסותה למניית פז נפט. להלן עיקרי הסקירה: אנו מותירים את ההמלצה שלנו למניית פז על "משקל שוק" ואת מחיר היעד על 607 שקלים. אנו ממשיכים לצפות מהחברה לביצועים יציבים, למרות שההמלצות להפחתה של עד כ- 8 אג' ממרווח השיווק של בנזין בשירות מלא (ושל 4 אג' בשירות עצמי) טרם הופעלו. נציין, כי עיכוב ההפחתה, שהייתה אמורה להיכנס לתוקף ב-1 בינואר 2018, מעורר ציפיות מסויימות בסקטור לריכוך ההמלצות. עם זאת, רבים בענף סבורים כי עדיין ...and more »


פחות נפט, יותר גז: ועדת הכספים אישרה פה אחד את רפורמת המיסוי הירוק - TheMarker
2018-03-14

TheMarkerפחות נפט, יותר גז: ועדת הכספים אישרה פה אחד את רפורמת המיסוי הירוקTheMarkerפתרון המשבר הקואליציוני סלל את הדרך עבור ועדת הכספים, בראשות ח"כ משה גפני (יהדות התורה), לאשר פה אחד את התוכנית להעלאת המיסוי על דלקים מזהמים. בתחילת השבוע טענה הוועדה כי יידרשו דיונים שיימשכו חודשים כדי לדון בהשלכות המיסוי, ונראה היה כי הרפורמה בדרך לטרפוד - אך היום (ד') הם אישרו כמעט את כל ההצעות שהגישו משרדי האוצר והאנרגיה. מטרת הרפורמה היא להגביר את השימוש בגז טבעי בתחבורה הציבורית ובענפי התעשייה וייצור החשמל, ובמקביל להפחית את השימוש בסולר, פחם ופטקוק - שנחשבים למזהמי אוויר מרכזיים. הרפורמה צפויה ...and more »


חקירות הטייקונים בסין: נעצר מנכ"ל חברת נפט מטאורית ומסתורית - TheMarker
2018-03-09

TheMarkerחקירות הטייקונים בסין: נעצר מנכ"ל חברת נפט מטאורית ומסתוריתTheMarkerיה ג'יאנמינג, מייסד ויו"ר תאגיד הנפט הצומח CEFC, נחקר על ידי הרשויות בסין - כך לפי גורמים שמעורים בנושא. יה, שהפך את CEFC מחברה לא מוכרת לאחת השחקניות המרכזיות בשוק האנרגיה העולמי, נחקר בשל "עניינים כלכליים". נכון לעכשיו, לא ברור אם החקירה הסתיימה. סוכנות המדיה קאישין דיווחה בראשונה על החקירה ביום חמישי. עם זאת, באותו יום נכתב באתר החברה כי "CEFC ממשיכה לפעול כרגיל, והדיווחים בתקשורת על יה הם חסרי בסיס וחסרי אחריות". מניות חברות הקשורות ל-CEFC בהונג קונג, סינגפור ושנזן ירדו בעקבות הפרסום. בשנחאי הופסק ...


גדעון תדמור רוכש 23% מתגלית נפט במפרץ מקסיקו: "עד 150 מיליון חביות נפט" - TheMarker
2018-03-08

TheMarkerגדעון תדמור רוכש 23% מתגלית נפט במפרץ מקסיקו: "עד 150 מיליון חביות נפט"TheMarkerשותפות נאוויטס פטרוליום (779.2 +1.79%) , שבשליטת גדעון תדמור, מגדילה את פורטפוליו נכסי האנרגיה שלה במפרץ מקסיקו. היום (ה') דיווחה נאוויטס כי זכתה במכרז על זכויות בתגלית המוכחת שננדואה (Shenandoah), תוך שיתוף פעולה עם שתיים משותפותיה בפרויקט בקסקין – המפעילה LLOG, וקרן Blackstone. תמורת הרכישה ישולם סך של כ-1.8 מיליון דולר. תגלית Shenandoah (שננדואה) שמוערכת בכ-150-100 מיליון חביות נפט כוללת 3 זיכיונות, הממוקמים כ-155 מייל דרומית ללואיזיאנה, במפרץ מקסיקו, ארה"ב, בעומק מים של כ-1,770 מטר. ב-2009 התגלתה ...נאוויטס פטרוליום של גדעון תדמור זכתה במכרז לחיפושי נפט במפרץ מקסיקוכלכליסטנאוויטס רוכשת נכס נפט במפרץ מקסיקו ב-1.8 מיליון דולרגלובסנאוויטס רוכשת 23% מתגלית נפט במפרץ מקסיקו תמורת 1.8 מיליון דולרBizportalall 5 news articles »


שחל השיג את הסכמת אבו-מאזן לקידוח נפט בסמוך לראש-העין - גלובס
2018-03-06

גלובסשחל השיג את הסכמת אבו-מאזן לקידוח נפט בסמוך לראש-העיןגלובסקבוצת אנשי עסקים בראשות שר האנרגיה לשעבר עו"ד משה שחל, הכוללת את מנכ"ל החברה לישראל לשעבר ניר גלעד ואת יזם חיפושי הגז הוותיק גדעון תדמור, תתמודד במכרז שתפרסם המדינה על הזכויות לקידוח נפט בשטח חזקת "גבעות עולם". ל"גלובס" נודע כי שחל נפגש בשבועות האחרונים עם יו"ר הרשות הפלסטינית אבו-מאזן ועם בכירים ברשות והשיג את הסכמת הרשות הפלסטינית לקידוח בשטח שחציו נמצא בתוך שטחי הרשות. מדובר בשטח נרחב באזור ראש-העין שחציו משתרע בשטחי הרשות הפלסטינית. פוטנציאל הנפט באזור מוערך במאות מיליוני חביות אך השותפות גבעות עולם ...and more »


מנצלת את הגאות במחיר הנפט: "הזדמנות ישראלית" הודיעה על כוונתה להפיק נפט מכ-8-10 בארות נפט בארה"ב - Funder (הודעות לעיתונות)
2018-03-04

מנצלת את הגאות במחיר הנפט: "הזדמנות ישראלית" הודיעה על כוונתה להפיק נפט מכ-8-10 בארות נפט בארה"בFunder (הודעות לעיתונות)לאחר שהחלה בהפקת נפט מסחרית בארה"ב, שותפות חיפושי הגז והנפט "הזדמנות ישראלית" מנצלת את מחירי הנפט הגבוהים ותחל בהשלמת בארות נוספות בשטח הפרויקט שרכשה בצפון דקוטה. בדיווח שהוציאה הבוקר מציינת השותפות כי דירקטוריון השותף הכללי אישר עדכון בתכנית העבודה לשנת 2018, כך שבמהלך השנה צפויה "הזדמנות ישראלית" לבצע יחד עם שותפיה 4 השלמות לבארות קיימות ולאחר מכן יבחן השותף הכללי כדאיות השלמת 2-4 בארות נוספות, כך שככל שתושלם כל התוכנית כאמור צפויה "הזדמנות ישראלית" להפיק נפט מכ-8-10 בארות נפט. זאת לאחר שהשותפות ...


הזדמנות ישראלית רוצה להפיק השנה נפט מ-8 עד 10 בארות בצפון דקוטה - כלכליסט
2018-03-04

כלכליסטהזדמנות ישראלית רוצה להפיק השנה נפט מ-8 עד 10 בארות בצפון דקוטהכלכליסטשותפות חיפושי האנרגיה הזדמנות ישראלית( 139.1 --- הוסף לתיק האישי ) הציבה לעצמה יעד לשנת 2018 להפיק נפט מ-8 עד 10 בארות במדינת צפון דקוטה בארה"ב. קראו עוד בכלכליסט: "הזדמנות ישראלית" החלה להפיק נפט בארה"ב: המניה מזנקת בתל אביב · הזדמנות ישראלית בצפון דקוטה: השותפות השלימה רכישת בארות נפט ב-2.5 מיליון דולר · הזדמנות ישראלית חתמה על מזכר הבנות לרכישת זכויות בבארות נפט בארה"ב. החברה דיווחה היום (א') למשקיעים על תוכנית העבודה שלה לשנה הקרובה, שממנה עולה כי בכוונתה לבצע השלמות לארבע בארות קיימות במדינה ..."הזדמנות ישראלית" נערכת להפקת נפט מ-10 בארות בצפון דקוטה כבר במהלך 2018Tashtiotבשל עליית מחירי הנפט: "הזדמנות ישראלית" מרחיבה חיפושי נפט בארה"בBizportalall 4 news articles »


חיפושי נפט בקולומביה מאיימים על "נהר חמשת הצבעים" שהפך לאטרקציה תיירותית - הארץ
2018-02-27

הארץחיפושי נפט בקולומביה מאיימים על "נהר חמשת הצבעים" שהפך לאטרקציה תיירותיתהארץ"אפשר לראות את זה ממאי ועד נובמבר". מים צלולים מלאים בקלאוויגרה אדומה זורמים מעל לסלעים החומים של אזור גויאנה, ויוצרים מחזה ססגוני מרהיב מדי שנה. הנהר הסמוך, קאנו קריסטאלס, הפך להיות אטרקציית תיירות של ממש והוא מכונה "נהר חמשת הצבעים" או "נהר הקשת הנמסה". דיאס, שעובדת כמדריכה בעונת התיירות, ראתה במרחק כמה צעדים דליפה שחורה המכתימה את הנהר. זוהי הסיבה הנוספת לתשומת הלב שלה זוכה האזור: נפט. חברה טקסאנית קיוותה לחפור בארות נפט סמוך למערכת האקולוגית המיוחדת הזאת. אך כיום, סכסוך בין החברה לבין ממשלת קולומביה ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net