מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר יומי של אלומיניום

גרף יומי מעודכן של לונדון מתכת תמורת מחיר של אלומיניום

מחיר לטון מטרי

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לק"ג
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר ביורו

מחזור אלומיניום

אלומיניום הוא 100% למחזור ללא כל אובדן של איכויות הטבעי. התאוששות המתכת באמצעות מיחזור הפכה היבט חשוב של תעשיית האלומיניום. מיחזור היתה פעילות פרופיל נמוך עד ה -1960 המאוחרות, כאשר השימוש הגובר של פחיות אלומיניום משקה והביא אותו למודעות הציבור.

מיחזור כרוך המסת גרוטאות, תהליך זה דורש רק 5% מהאנרגיה המשמש לייצור אלומיניום ממחצבים, עופרות, אם כי חלק משמעותי (עד 15% של החומר קלט) הולך לאיבוד סיג (אפר כמו תחמוצת). סיג יכול לעבור תהליך נוסף כדי לחלץ אלומיניום.

באירופה אלומיניום חוויות שיעורים גבוהים של מיחזור, הנעים בין 42% פחיות משקה, 85% חומרי בנייה ו -95% של כלי תחבורה.

אלומיניום ממוחזר המכונה אלומיניום משני, אבל שומר על תכונות פיזיות כמו אלומיניום העיקרי. אלומיניום משני מיוצר במגוון רחב של פורמטים מועסק 80% זריקות סגסוגת. שימוש נוסף חשוב עבור שחול.

סיג הלבן מייצור אלומיניום העיקרי מפעילות מיחזור משני עדיין מכיל כמויות שימושיות של אלומיניום שאפשר להפיק תעשייתית. התהליך מייצר מטילי אלומיניום, יחד עם חומר פסולת מורכבים ביותר. פסולת זו קשה לניהול. הוא מגיב עם מים, משחרר תערובת של גזים (כולל, בין השאר, מימן, אמוניה אצטילן,), אשר באופן ספונטני מתלקח במגע עם האוויר, מגע עם האוויר הלח תוצאות לשחרור של כמויות עצומות של גז אמוניה. למרות קשיים אלה, פסולת מצאה שימוש כחומר מילוי של אספלט ובטון.

הידיעה על אלומיניום

This RSS feed URL is deprecated
2018-06-24

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


אלומיני ” – מופע קסום ואינטראקטיבי לכל המשפחה במהדורת קיץ. - אשקובית חדשות לב השומרון (בלוג)
2018-06-24

אשקובית חדשות לב השומרון (בלוג)אלומיני ” – מופע קסום ואינטראקטיבי לכל המשפחה במהדורת קיץ.אשקובית חדשות לב השומרון (בלוג)בחודש אוגוסט יעלה במוזיאון תל אביב לאמנות, המופע ” אלומיני “, המיועד לכל המשפחה, מבית היוצר של המופע הבינלאומי “אלומיניום”. המופע “אלומיני” משלב תנועה, תיאטרון ויזואלי, והרבה הומור, צינורות ואביזרים מאלומיניום הקמים לתחיה ומואנשים באמצעות מוזיקה ומחול. ביצירה הייחודית והמקורית חוברים החומר,המוזיקה והרקדנים לחוויה בימתית מלאת קסם המשלבת תנועה,תיאטרון ויזואלי מוסיקה והומור. כל אלה סוחפים את קהל הילדים וההורים לחוויה מסקרנת ורב חושית. המופע מספר את סיפורו של אוצר במוזיאון, המקדיש את זמנו לצחצוח וסידור ...


המנעול ׳׳החכם׳׳ הזה נפרץ תוך שניות | גיקטיים - גיקטיים
2018-06-24

גיקטייםהמנעול ׳׳החכם׳׳ הזה נפרץ תוך שניות | גיקטייםגיקטייםהטרנד של מוצרים “חכמים” שמתחברים לאינטרנט או לסמארטפון משתלט על חיינו – אבל לא בטוח שהוא משפר אותם במשהו, כפי שגילו החודש המוני פראיירים לקוחות שקנו את המנעול ...המנעול ה"חכם" נפרץ - תוך שניות - Makomakoall 3 news articles »


חושפים שרירים: האיחוד האירופי יטיל מס על מוצרים מארה"ב - גלובס
2018-06-20

גלובסחושפים שרירים: האיחוד האירופי יטיל מס על מוצרים מארה"בגלובסהאיחוד האירופי יטיל מכסי ייבוא של 25% על רשימת מוצרים המיוצרים בארה"ב והמיובאים לאירופה, כך דיווחה היום (ד') סוכנות הידיעות רויטרס. המסים החדשים מגיעים בתגובה להחלטת הנשיא טראמפ להטיל מכסי ייבוא על אלומיניום ופלדה מאירופה. המהלך מאשרר את מה שכולם חוששים ממנו בשווקים בחודשים האחרונים: טראמפ מכניס את העולם במהירות למלחמת סחר שאיש, פרט לטראמפ עצמו ככל-הנראה, אינו רוצה בה. בכך הוא בעצם מערער את יציבות הסחר העולמית, ואיש לא יודע מה יהיו התוצאות ארוכות הטווח של המהלך. נציבת הסחר של האיחוד האירופי, סיסיליה ...


מלחמת סחר? כך עוקפת סין את מכסי הפלדה של ארה"ב - גלובס - גלובס
2018-06-05

גלובסמלחמת סחר? כך עוקפת סין את מכסי הפלדה של ארה"ב - גלובסגלובסיצרנים סינים, שמגובים במימון ממשלתי של עשרות מיליארדי דולרים, חמקו מרוב המכסים שהטילו ארה"ב והאיחוד האירופי אחרי שסגרו את הייצור המקומי לטובת התרחבות בחו"ל.and more »


טראמפ הטיל מכסי מגן נגד קנדה, מקסיקו ואירופה - ערוץ עשר (הודעות לעיתונות)
2018-06-01

ערוץ עשר (הודעות לעיתונות)טראמפ הטיל מכסי מגן נגד קנדה, מקסיקו ואירופהערוץ עשר (הודעות לעיתונות)טראמפ הטיל מכסי מגן נגד קנדה, מקסיקו ואירופה. לאחר שבמשך חודשיים, ארה"ב החריגה מדינות מסוימות מהמכסים על פלדה ואלומיניום, הודיע ממשל טראמפ כי תמה תקופת החסד. האיחוד האירופי הודיע כי יציג בזמן הקרוב צעדי נגד. מלחמת סחר בפתח? ממשל טראמפ הטיל היום (חמישי) מכסי מגן על ייבוא אלומיניום ופלדה נגד קנדה, מקסיקו ואירופה. פעולת ארה"ב מגיעה בתום חודשיים שבה המדינות הוחרגו ממכסים אלה. שר המסחר האמריקני, ווילבור רוס, אמר בשיחת טלפון עם עיתונאים כי המס, שייכנס לתוקף בחצות, יהיה בגובה 25% על ייבוא פלדה ו-10% על ייבוא ...בעקבות הטלת מכסי המגן: אירופה, קנדה ומקסיקו זועמות על טראמפHebrew Newsall 5 news articles »


סגירה אדומה באירופה עקב השינויים במדיניות המס של ארה"ב - גלובס
2018-05-31

גלובססגירה אדומה באירופה עקב השינויים במדיניות המס של ארה"בגלובסמדובר במכס של 25% על ברזל מיובא ו-10% על אלומיניום והם יכנסו לתוקף מחר (היום בחצות לפי שעון ארה"ב). שר המסחר האמריקאי וילבר רוס ציין כי הממשל האמריקאי יטיל גם הגבלות על הייבוא ממדינות אחרות, כמו דרום קוראיה, ארגנטינה, אוסטרליה וברזיל. נדמה היה כי איטליה שועטת לקראת משבר פוליטי שמצית מחדש את הדיון הציבורי על עתיד אירופה, כולל הישארותה בגוש האירו של איטליה, שכלכלתה היא השלישית בגודלה בגוש. באסיפה השנתית של הבנק, אמר נגיד הבנק המרכזי של איטליה איגנזיו ויסקו כי כל מהלך שיחליש את מצבה הפיננסי של המדינה עלול ...


טראמפ מימש האיום: הטיל מכסי יבוא על אלומיניום ופלדה; אירופה: "זה פרוטקציוניזם חד וחלק" - TheMarker
2018-05-31

TheMarkerטראמפ מימש האיום: הטיל מכסי יבוא על אלומיניום ופלדה; אירופה: "זה פרוטקציוניזם חד וחלק"TheMarkerהממשל האמריקאי הודיע היום (ה') כי החליט להטיל מכסים על יבוא פלדה ואולומיניום מהאיחוד האירופי, קנדה ומקסיקו. שר המסחר האמריקאי ווילבור רוס הודיע על ההחלטה שתשפיע על כמה בעלות ברית חשובות של ארה"ב ומדינות החברות בנאט"ו. באירופה הגיבו בזעם על ההחלטה והאשימו את ארה"ב במדיניות פרוטקציוניסטית. "האיחוד האירופי מאמין כי המכסים שהטילה ארה"ב באופן חד צדדי אינם מוצדקים וסותרים את כללי ארגון הסחר העולמי (WTO). זהו פרוטקציוניזם, חד וחלק", אמר נשיא הנציבות האירופית, ז'אן-קלוד יונקר. יונקר ציין כי כמו ארה"ב, גם האיחוד ...האיחוד האירופי: המכסים האמריקאיים - "משחק מסוכן"כלכליסטטראמפ מטיל מכס על ברזל ואלומיניום מקנדה, מקסיקו ואירופהגלובסבעלות בריתה של ארה"ב נגד טראמפ: "אנחנו איום ביטחוני?"ynet ידיעות אחרונותוואלה! -Hebrew News -Bizportalall 23 news articles »


טראמפ שוקל הטלת מכסים על אלומיניום וברזל מאירופה - גלובס
2018-05-31

גלובסטראמפ שוקל הטלת מכסים על אלומיניום וברזל מאירופהגלובסטראמפ שוקל הטלת מכסים על אלומיניום וברזל מאירופה. בימים האחרונים החריף נשיא ארה"ב את ההתבטאויות נגד הסכם הסחר המתגבש עם סין, ונראה כי פניו לשיפור עמדות ביחסי הסחר מול אירופה. שירות גלובס 31/05/2018, 12:09. דונלד טראמפ / צילום: Jonathan Ernst, רויטרס. נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, שוקל להטיל מכסים על אלומיניום וברזל מאירופה. נראה כי הידיעות שמתפרסמות בארה"ב הן בלון ניסוי שיוצא משדרות פנסילבניה. מוקדם יותר השנה החריג הנשיא טראמפ את מדינות האיחוד האירופי מהמכסים שהטיל על ברזל ואלומיניום שמיובאים לארה"ב מסין ...


תתעוררו! שחקן חדש בשוק הקפה | ישראל היום - ישראל היום
2018-05-30

ישראל היוםתתעוררו! שחקן חדש בשוק הקפה | ישראל היוםישראל היוםרבים מחובבי הקפה צורכים את הקפסולות של נספרסו ואחרות • כעת תאגיד קפה עולמי משיק מותג שיימכר בישראל אוכל.Allmarketing - שוק הקפסולות צמח ב- 29% בשנההכל שיווקall 2 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net