מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר יומי של אלומיניום

גרף יומי מעודכן של לונדון מתכת תמורת מחיר של אלומיניום

מחיר לטון מטרי

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לק"ג
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר ביורו

מחזור אלומיניום

אלומיניום הוא 100% למחזור ללא כל אובדן של איכויות הטבעי. התאוששות המתכת באמצעות מיחזור הפכה היבט חשוב של תעשיית האלומיניום. מיחזור היתה פעילות פרופיל נמוך עד ה -1960 המאוחרות, כאשר השימוש הגובר של פחיות אלומיניום משקה והביא אותו למודעות הציבור.

מיחזור כרוך המסת גרוטאות, תהליך זה דורש רק 5% מהאנרגיה המשמש לייצור אלומיניום ממחצבים, עופרות, אם כי חלק משמעותי (עד 15% של החומר קלט) הולך לאיבוד סיג (אפר כמו תחמוצת). סיג יכול לעבור תהליך נוסף כדי לחלץ אלומיניום.

באירופה אלומיניום חוויות שיעורים גבוהים של מיחזור, הנעים בין 42% פחיות משקה, 85% חומרי בנייה ו -95% של כלי תחבורה.

אלומיניום ממוחזר המכונה אלומיניום משני, אבל שומר על תכונות פיזיות כמו אלומיניום העיקרי. אלומיניום משני מיוצר במגוון רחב של פורמטים מועסק 80% זריקות סגסוגת. שימוש נוסף חשוב עבור שחול.

סיג הלבן מייצור אלומיניום העיקרי מפעילות מיחזור משני עדיין מכיל כמויות שימושיות של אלומיניום שאפשר להפיק תעשייתית. התהליך מייצר מטילי אלומיניום, יחד עם חומר פסולת מורכבים ביותר. פסולת זו קשה לניהול. הוא מגיב עם מים, משחרר תערובת של גזים (כולל, בין השאר, מימן, אמוניה אצטילן,), אשר באופן ספונטני מתלקח במגע עם האוויר, מגע עם האוויר הלח תוצאות לשחרור של כמויות עצומות של גז אמוניה. למרות קשיים אלה, פסולת מצאה שימוש כחומר מילוי של אספלט ובטון.

הידיעה על אלומיניום

This RSS feed URL is deprecated
2018-03-23

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


תנודתיות בוול סטריט: הנאסד"ק עבר לאדום, דויטשה בנק מאבדת 2% - Bizportal
2018-03-23

Bizportalתנודתיות בוול סטריט: הנאסד"ק עבר לאדום, דויטשה בנק מאבדת 2%Bizportalסגירה:2,643.69 פתיחה:2,646.71 גבוה:2,657.67 נמוך:2,639.97 מחזור:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים הרכב מדד ביצועים כתבות נוספות בנושא: {דאו ג"ונס} נאסד"ק -0.06% נאסד"ק 7,162.29 -0.06% נאסד"ק סגירה:7,166.68 פתיחה:7,170.68 גבוה:7,194.31 נמוך:7,128.62 מחזור:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים הרכב מדד ביצועים כתבות נוספות בנושא: הכותרות העיקריות הערב מתייחסות למלחמת הסחר המתפתחת בין ארה"ב לסין. אמש החליט נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, להטיל מכסים על ייבוא של מוצרים מסין בהיקף של 50 מיליארד דולר, זאת בהמשך למכסים שהטיל על ייבוא ...and more »


מלחמת הסחר: אחרי וול סטריט ואסיה, ירידות גם בבורסות אירופה - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-23

ynet ידיעות אחרונותמלחמת הסחר: אחרי וול סטריט ואסיה, ירידות גם בבורסות אירופהynet ידיעות אחרונותנשיא ארה"ב דונלד טראמפ הטיל אתמול מכסים על מוצרי טכנולוגיה מסין בהיקף של 60 מיליארד דולר ושלח את וול סטריט לירידות שערים חדות. הבוקר איימה סין שתמסה 128 מוצרים אמריקאיים, ובורסות אסיה הגיבו גם הן בירידות חדות. כעת באירופה, דאקס וקאק מאבדים כמעט 1% בפתיחת המסחר. "כלכליסט"עדכון אחרון: 23.03.18 , 12:22. המסחר בבורסות אסיה ננעל הבוקר (ו') בירידות שערים חדות, על רקע מלחמת הסחר המתפתחת בין ארה"ב וסין. מדד ניקיי צלל ב-4.5% בבורסת טוקיו, בורסת שנגחאי צנחה ב-3.4% ובורסת הונג קונג ירדה ב-3.2%. בתוך כך, המסחר ...האיום של סין לטראמפ: הטלת מכס על 128 מוצרים אמריקאייםכלכליסטall 9 news articles »


מבחן אופניים Koning 26 Pro - ענק מחושמל - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-23

מבחן אופניים Koning 26 Pro - ענק מחושמלynet ידיעות אחרונותהגלגלים מאסיביים מאד עם טבורים מחוזקים, שפיצים מאד עבים וחישוקי אלומיניום עם צמיגים רחבים בעלי דופן גבוהה. אלו לא צמיגי אופני הרים אלא כ-30% עפר ו-70% כביש. (פז בר). (פז בר). עוד ראוי להזכיר את מעצורי הדיסק ההידראוליים. מערכת של Tektro - שוב, שכיחים באופני הרים - מסוגלת להתמודד עם אופניים כבדים במשקל של כ-24 ק"ג הנעים ב-25 קמ"ש תקניים, או הרבה יותר מזה במורד תלול. מחיר הדגם מתחיל ב-5,000 שקלים ומגיע ל-7,000 שקלים בגרסה המאובזרת ביותר עם סוללת 10.5 אמפר. מה רוכב? באופניים האלה הכל יותר גדול מהרגיל. המרחק ...


התשובה הסינית לטראמפ - ואיך היא באמת יכולה להכות את ארה"ב? - TheMarker
2018-03-22

TheMarkerהתשובה הסינית לטראמפ - ואיך היא באמת יכולה להכות את ארה"ב?TheMarkerסין מתכננת מכסים על יבוא אמריקאי של חזיר, אלומיניום ממוחזר, צינורות פלדה, פירות ויין - כך נכתב בהצהרה שפורסמה הלילה על ידי משרד המסחר הסיני. סין גם תבקש לנקוט בצעדי משפטיים נגד ארה"ב בארגון הסחר העולמי (WTO) כתגובה למכסים המתוכננים על יבוא של פלדה ואלומיניום. סין קראה לארה"ב לפתוח בדיאלוג כדי לפתור את הסכסוך. נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, הודיע אתמול על הטלת מכסים על יבוא סחורות סיניות בהיקף של 50 מיליארד דולר, והורה לשר האוצר מנוצ'ין לגבש המלצות להגבלת השקעות של חברות סיניות בארה"ב. ההחלטה באה בתגובה להפרות ...טראמפ ירה את הירייה הראשונה במלחמת סחר עם סיןגלובסטראמפ הטיל מכסים על מוצרי טכנולוגיה מסין: "הם גונבים מאתנו קניין רוחני"כלכליסטall 39 news articles »


מלחמת הסחר הפילה את בורסות אסיה: ניקיי צלל ב-4.5%, שנגחאי צנחה ב-3.4% - כלכליסט
2018-03-22

כלכליסטמלחמת הסחר הפילה את בורסות אסיה: ניקיי צלל ב-4.5%, שנגחאי צנחה ב-3.4%כלכליסט... 4.41%) האנג סנג( 30,165.30 2.92%) שנגחאי( 3,142.22 3.72%). 10:10 - המסחר בבורסות אדיה ננעל בירידות שערים חדות על רקע מלחמת הסחר המתפתחת בין ארה"ב וסין. מדד ניקיי צלל ב-4.5% בבורסת טוקיו, בורסת שנגחאי התרסקה ב-3.4% ובורסת הונג קונג ירדה ב-3.2%. 8:25 - אחרי ירידות השערים החדות שנרשמו אמש בוול סטריט - גם בורסות אסיה מאבדות גובה רב הבוקר (ו'), על רקע המכסים שהטיל אמש נשיא ארה"ב דונלד טראמפ על מוצרי טכנולוגיה מסין והתגובה הסינית שלא איחרה לבוא. מדד ניקיי היפני מתרסק ב-4.3%, האנג סנג מאבד 3% ובורסת שנגחאי ...and more »


הרכישות און ליין אשר הובילו למשבר בענף האופנה מחייבות את בעלי הרשתות ללמוד על הרגלי הצריכה בישראל - טלנירי
2018-03-22

טלניריהרכישות און ליין אשר הובילו למשבר בענף האופנה מחייבות את בעלי הרשתות ללמוד על הרגלי הצריכה בישראלטלניריקבוצת 1G המתמחה באבטחה אנושית וטכנולוגית מתחברת לטרנד העולמי של שליטה מרחוק ונכנסת לענף האופנה עם מערכת טכנולוגיה חדשנית. הטכנולוגיה מאפשרת לקבל מגוון פתרונות ונתונים ברמת החנות והרשת – היא לא רק מגנה מפני גניבות, אלא גם מספקת לרשתות ערך מוסף מבחינת נתוני צריכה בחנויות. המידע מסייע לרשתות להתייעל ולקבל מידע חיוני שיווקי על הרגלי הצריכה של הקונים ועל מצב הרשתות על מנת לעמוד בקו אחד עם טרנד הקניות באונליין. הטכנולוגיה כבר נמצאת בשימוש ברשתות אופנה בינלאומיות בישראל ובעולם. המערכת החדשה מאפשרת בראש ...and more »


פרגולות אלומיניום או פרגולות עץ – זו השאלה! - The Pulse (הודעות לעיתונות)
2018-03-20

The Pulse (הודעות לעיתונות)פרגולות אלומיניום או פרגולות עץ – זו השאלה!The Pulse (הודעות לעיתונות)כאשר השוואתי בין פרגולות אלומיניום לבין פרגולות עץ בחנתי את האפשרויות על פי מספר פרמטרים, ואלו התוצאות. מודולאריות פתיחת הגג. יהיה זה נכון לומר שכל הפרגולות נבנו כך שיוכלו לספק לנו צל, זו אקסיומה. אולם לא כל הפרגולות נולדות שוות. לפרגולות אלומיניום יש יתרון שלא ניתן למצוא בפרגולות העשויות עץ – היכולת שלנו לפתוח ולסגור את הסוכך כאוות נפשנו. זה מנגנון שלא ניתן, אפוא, למצוא בפרגולות עץ. פרגולות האלומיניום למעשה מעניקות לנו את האפשרות לשחק עם הגג: לפתוח אותו לגמרי, לסגור אותו לגמרי או רק לפתוח חלקית. בניגוד ...


"עניין של ביטחון לאומי": טראמפ הטיל מכסים על ייבוא אלומיניום ופלדה - מעריב
2018-03-08

מעריב"עניין של ביטחון לאומי": טראמפ הטיל מכסים על ייבוא אלומיניום ופלדהמעריבשתף בפייסבוק שתף בטוויטר. נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ הודיע הערב (חמישי), במסיבת עיתונאים שקיים בבית הלבן, כי הוא החליט להטיל מכס של 25% על ייבוא אלומיניום ו-10% על ייבוא פלדה למדינתו, זאת על אף הלחץ הרב שהופעל עליו בנושא על ידי בכירים באיחוד האירופי, שביקשו ממנו לא לעשות זאת. עם זאת, הוא נסוג מן ההתחייבויות הקודמות שלו, והסכים להוציא מרשימת המדינות שעל ייבוא מהן יוטל המכס. במסגרת זו, הוצאו מהרשימה מקסיקו, אוסטרליה וקנדה, כמו גם מספר מדינות נוספות. בדבריו, התייחס טראמפ לייבוא מתכת ואלומיניום לארצו כאל ...


הטלת מכס על אלומיניום ופלדה תייקר שימורים ופחיות משקה - כלכליסט
2018-03-02

כלכליסטהטלת מכס על אלומיניום ופלדה תייקר שימורים ופחיות משקהכלכליסטכוונת נשיא ארה"ב להטיל מכס על יבוא פלדה ואלומיניום ייאלץ את תעשיית המזון והמשקאות בארה"ב להכניס את היד עמוק לכיס. בענף הפחיות מזהירים: "מפעלים ייסגרו, וייגרם נזק ליותר מעשרת אלפים עובדים". בנוסף, הצרכן האמריקאי ייאלץ לשלם יותר עבור שימורים ופחיות שתייה. שירות כלכליסט 08:5803.03.18. תגיות: · קוקה קולה · דונלד טראמפ · מילר קורס · פלדה · אלומיניום · מכס. לאחר עימות בבית הלבן טראמפ מטיל מכסים על יבוא פלדה ואלומיניום הנשיא הודיע היום על הטלת מכס בסך 25% על יבוא פלדה ושל 10% על אלומיניום; זאת בעקבות ויכוח בין ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net