מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מייפל ליף הקנדית המטבע זהב מחירי מתעדכן מדי יום

גרף יומי מעודכן של מחירי יומית של מייפל ליף מטבעות

מחיר לאונקיה טרוי

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר בפאונד

מייפל ליף קנדי

גולד הקנדית מייפל ליף הוא מטילי זהב מטבע רשמי של קנדה, מופק על ידי המטבעה המלכותית הקנדית. פרי יוזמתם של וולטר אוט, הוא אחד הטהור רגיל בנושא מטבעות זהב בעולם [עריכה] עם תוכן זהב עדינות של 0.9999 millesimal (24 קראט), עם כמה בעיות מיוחדות 0.99999 בסדר. כלומר, הוא מכיל מתכות בסיס כמעט ללא כל זהב בלבד, ממכרות בקנדה.

המטבע הוצג בשנת 1979. באותו זמן את המטבע מטילי היחיד היה קרוגרנגד, אשר לא היה זמין באופן נרחב בגלל החרם הכלכלי של האפרטהייד בדרום אפריקה. מטבעות שהוטבעו בין 1979 ל 1982 יש תוכן זהב של 0.999.

המטבע מוצע גרם 1 / 20., גרם 1 / 10., גרם 1 / 4., 1 / 2 גרם. ו -1 גרם. כתות ו מובטחת להכיל את כמות הצהיר (ב אונקיות טרוי) זהב .9999 קנס (24 - קרט). המטבעות בעלי מעמד הילך חוקי בקנדה ערכים הפנים שלהם ($ 1, 5 $, 10 $, 20 $ ו -50 $), בכפוף לחוק המטבע הקנדי המלכותי הקנדי מנטה חוק. למרות לקטגוריות כמו "אי - במחזור מטבעות מטילי" בחוק מנטה, מטבעות אלה עדיין הילך חוקי על פי חוק מטבע.

1 / 20, 1 / 10, 1 / 4, ו 1 / 2 מטבעות לאונקיה טרוי זהים בעיצוב למטבע אחד טרוי גרם, למעט סימנים בצידי הפנים ולהפוך המציין את המשקל הערך הנקוב של מטבע. בשנת 1994, 1 / 15 גרם. (הערך הנקוב 2.00 $) מטבעות זהב ופלטינה הוצאו, ככל הנראה לשימוש ותכשיטים. הם לא היו פופולריים מאוד, 1994 נשאר השנה היחידה שבה זהב 1 / 15 גרם ו מטילי מטבעות פלטינה יוצרו.

החל משנת 1988 מייפל ליף יש גם מטבעות שנטבעו פלטינה 0.9995 עדין, בעל משקל זהה וערכים פנים כמו מטבעות זהב. מאז 1988, אחד גרם 0.9999 עדין Maple Leaf כסף יש גם פגע, עם ערך נקוב של 5 $. בשנת 2005, 0.9995-קנס פלדיום מייפל ליף 1 מטבע עוז הוצג, עם ערך נקוב של 50 $. זה מטבע פלדיום כפוף טובין פדרלי ומס שירותי בקנדה.

ב -3 במאי 2007, חשפה הקנדית המלכותית מנטה הזהב מייפל ליף מטבע עם ערך נקוב של 1,000,000 $, אם כי התוכן היה שווה זהב מעל 2,000,000 $ באותה תקופה. הוא מודד 50 ס"מ קוטר של 3 ס"מ עובי ויש לו מסה של 100 ק"ג, בטוהר של 99.999%. האמן הוא סטנלי וויטן. המטבע הוא בעיקר מוצר קידום מכירות, לתת מנטה פרופיל בינלאומי גבוה יותר. מטבע של מאה קילוגרם נתפסה ראווה חד פעמי לקידום הקו החדש של נענע של זהב אחד לאונקיה 99.999-טהור אחוזים מייפל ליף מטבעות הכסף, אבל אחרי הקונים מעוניינים כמה ניגשו נענע הודיעה לייצר אותם הורה ולמכור אותם בין 2.5 $ ו - 3 מיליון דולר. נכון ל 3 מאי 2007 היו חמישה צווי אישר.

מטבעות זהב קנדי

החוזים העתידיים על הזהב נחלשים במהלך המסחר בארה"ב - Investing.com Israel
2017-10-17

Investing.com Israelהחוזים העתידיים על הזהב נחלשים במהלך המסחר בארה"בInvesting.com Israelבחטיבת הקומקס של בורסת הניימקס, החוזים העתידיים על הזהב למסירה בדצמבר נסחרו במחיר של 1289.06 דולר לאונקיה בשעת הכתיבה, בירידה של 1.07%. מוקדם יותר היום נסחרו החוזים בנמוך יומי של 1284.15 דולר לאונקיה. הזהב צפוי למצוא תמיכה ברמה של 1284.15 דולר והתנגדות ברמה של 1308.40 דולר. החוזים עתידיים על מדד דולר ארה"ב, העוקב אחרי ביצועי המטבע האמריקאי אל מול סל של ששה מטבעות מובילים אחרים, עלה 0.23% למחיר של 93.35 דולר. כמו כן בקומקס, הכסף למסירה בדצמבר ירד 1.68% למחיר של 17.077 דולר לאונקיה כאשר הנחושת למסירה ...and more »


הביטקוין דוהר, "כל פיפס מקפיץ אותו" - גלובס - גלובס
2017-10-15

גלובסהביטקוין דוהר, "כל פיפס מקפיץ אותו" - גלובסגלובסשוק הביטקוין לוהט בימים האחרונים, ומחירו הגיע במהלך היום ליותר מ-5800 דולר □ בבתי ההשקעות עדיין חשדנים כלפי המטבעות הדיגיטליים ורואים בהם מכשיר השקעה ספקולטיבי ...האם הביטקוין הווירטואלי נמצא בדרך להכרה רשמית? - וואלה! עסקים וצרכנותוואלה!הביטקוין לא שווה בלי האנונימיות - כלכליסטכלכליסטall 6 news articles »


ביטקוין תוצרת בית? ככה עושים את זה ברוסיה - TheMarker
2017-10-12

TheMarkerביטקוין תוצרת בית? ככה עושים את זה ברוסיהTheMarkerבמטבח של דמיטרי גוטוב במוסקבה יש גם מיזם אוטומטי לכרייה - לא של זהב או מתכות תעשייתיות אחרות שרבים מייצאים מרוסיה, אלא של מטבעות דיגיטליים כמו המטבע אתר של אתריום. מאז שהתקין מערכת DIY מחיבור של מעבדים גראפיים מכמה מחשבים שונים באפריל, גוטוב הרוויח 3,000 דולר במטבעות דיגיטליים ושילם את עלות הציוד שרכש לשם כך. גוטוב, שעובד במשך היום בחברת מיקור חוץ שיושבת במוסקבה, הוא אחד מרוסים רבים שעוסק בכרייה מאז שמחיר המטבעות הדיגיטליים, כמו אתר וביטקוין, התחיל לנסוק. הממשלה הרוסית, מצדה, עדיין לא סיפקה מסגרת ...and more »


הביטקוין שוב מתפצל? בואו נעשה סדר - גיקטיים
2017-10-10

גיקטייםהביטקוין שוב מתפצל? בואו נעשה סדרגיקטייםעבור מטבע פיזי כמו זהב, חוקי הפיזיקה קובעים את תכונותיו. עבור מטבע ריכוזי כמו ש”ח, הגופים הממונים עליו כמו בנק ישראל קובעים כיצד הוא מתנהג. אך מה דינו של מטבע המבוסס כולו על קוד תוכנה ומידע דיגיטלי, ללא גוף מרכזי השולט בו? התשובה היא שהכוח נתון בידי המשתמשים, היכולים להחליט באיזו גרסה של התוכנה הם משתמשים. מכיוון שמדובר בקוד פתוח, ניתן תמיד לקחת את התוכנה ולכתוב גרסה חדשה שלה. אם כולם יעברו להשתמש בגרסה זו, שינינו למעשה את הפרוטוקול עליו מבוסס המטבע. אם חלק מהמשתמשים יאמצו את הגרסה החדשה, נקבל מטבע חדש ...and more »


ייתכן שהמחשב שלכם הוא מכרה זהב, ואתם אפילו לא ידעתם - הארץ
2017-10-08

הארץייתכן שהמחשב שלכם הוא מכרה זהב, ואתם אפילו לא ידעתםהארץבחודש שעבר התברר כי אתר שיתוף הקבצים פיירט ביי (The Pirate Bay) ואתר רשת הטלוויזיה האמריקאית שואוטיים השתמשו במחשבי הגולשים כדי לכרות מטבעות דיגיטליים, ובשבוע שעבר הצטרף לרשימה גם האתר הרשמי של כריסטיאנו רונאלדו. כל השלושה השתמשו בכלי חדש שפיתחה חברת קוינהייב (Coinhive), המאפשר לאתרים לכרות מטבעות וירטואליים — במקרה הזה, מטבע חדש יחסית (נולד ב-2014) בשם מונרו (Monero, פה אפשר להבין יותר טוב על מה מדובר) — באמצעות שימוש במעבדים של מחשבי הגולשים שלהם, ולעשות דרכם רווח. קטע מקוד המקור של האתר הרשמי של ...


הוועד האולימפי הקפיא הקשרים עם ברזיל - בעקבות מעצרו של מארגן ריו 2016 - כלכליסט
2017-10-08

כלכליסטהוועד האולימפי הקפיא הקשרים עם ברזיל - בעקבות מעצרו של מארגן ריו 2016כלכליסטpowered by. דיאק היה חבר בעל זכות הצבעה בוועד האולימפי כשהוחלט להעניק לריו את זכויות האירוח באירוע שהתקיים בקופנהגן לפני שמונה שנים. דה מנזש העביר לפי החשדות 1.5 מיליון דולר באמצעות חברה שהקים בנו של דיאק, פאפא מאסאטה, זאת במטרה להשיג את קולות חברי הוועד האפריקאים בעד ריו. החקירה מצאה כי בחודש האחרון הגיש נוזמן בקשות להחזרי מס עבור הכנסות של 480 אלף ריאל (155 אלף דולר) שנמצאו בביתו בחמש מטבעות שונים ו-16 מטילי זהב במשקל קילוגרם כל אחד שהפקיד בשוויץ. הגשת הצהרות המס נועדה לפי חשד הרשויות לספק "מראית עין ...and more »


מזכרות אנטישמיות בפרלמנט הפולני? - ערוץ 7
2017-10-05

ערוץ 7מזכרות אנטישמיות בפרלמנט הפולני?ערוץ 7מזכרות אנטישמיות? צילום: רפאל פנקובסקי, ארגון "לעולם לא עוד". האם הפרלמנט הפולני מציע למבקרים לרכוש מזכרות המזוהות על ידי רבים עם האנטישמיות הישנה ומציגות יהודים כ"בעלי ממון"? רפאל פנקובסקי, יו"ר ארגון "לעולם לא עוד", טוען כי נדהם לראות בחנות המזכרות הרשמית בתוך הפרלמנט הפולני בוורשה את הבובות הקטנות בדמות יהודי חרדי המחזיק מטבע זהב בידו. בובות דומות נמכרות בחנויות מזכרות רבות ברחבי פולין, ופולנים רבים רואים בהם סמל להצלחה ועושר ואף מחזיקים בובה דומה בביתם כקמע להצלחה, אולם רבים טוענים כי מדובר בקיבוע ...


הכירו את 3 הגורואים הכלכליים שחושבים שהביטקוין לא שווה כלום - כלכליסט
2017-10-01

כלכליסטהכירו את 3 הגורואים הכלכליים שחושבים שהביטקוין לא שווה כלוםכלכליסטבלי תמיכה מרכזית יהיה קשה עד בלתי אפשרי להפוך מטבעות כמו ביטקוין לחוקיים ולחלק מהמיינסטרים. צילום: גטי אימג'ס. גם זוכה פרס נובל לכלכלה פול קרוגמן שייך למקהלת המתנגדים. כבר שנים שהוא מטיל ספק ביכולת ההישרדות של הביטקוין. עוד ב-2013 טען קרוגמן במאמר דעה שפורסם בניו יורק ... בעוד שלאחרונה הפך הביטקוין לנכס הבטוח המועדף על חלק מהמשקיעים במקום זהב, הוא לא משאב מוגבל כמו הזהב. ניתן לשנות את הפרוטוקולים של הביטקוין בכל רגע, כך שיותר מ-21 מיליון מטבעות ייכרו בסופו של דבר. בנוסף, בלי תמיכה ממשלתית, אין מי שיציב ...and more »


הווטרינרים נדהמו לגלות 519 מטבעות זהב בקיבת הצבה - כיכר השבת
2017-03-07

כיכר השבתהווטרינרים נדהמו לגלות 519 מטבעות זהב בקיבת הצבהכיכר השבתהיא נאלצה לעבור ניתוח מסובך שארך כשבע שעות במהלכו חלצו הווטרינרים מקיבתה 915 מטבעות שונים ושני קרסי דיג במשקל של 5 קילו, כ-8% ממשקלה הכללי שעמד על 59 קילו. "צבי הים הם טורפים אופורטוניסטים, שמתנסים פעמים רבות במזון שהם לא מכירים, במיוחד כשהם חיים בסביבה קבועה כמו בבריכה בשבי", אמר ל-ynet יניב לוי, מנהל המרכז הארצי להצלת צבי ים של רשות הטבע והגנים. "ידוע כי לעתים צבים אוכלים צדפים ואבנים קטנות כדי לסייע להם בטחינת המזון שהם אוכלים". לדבריו, גם בארץ מובאים מידי שנה לטיפול במרכז הארצי להצלת צבי ים, צבים ...and more »


חיפשו מטבעות זהב עתיקים בבאר הלמות - ונעצרו - ynet ידיעות אחרונות
2017-02-13

ynet ידיעות אחרונותחיפשו מטבעות זהב עתיקים בבאר הלמות - ונעצרוynet ידיעות אחרונותשודדי העתיקות חיפשו ממצאים עתיקים באמצעות מכושים וגלאי מתכות באתר מהתקופה הביזנטית הנמצא בנגב המערבי. ברשות העתיקות אמרו כי יוגשו נגד השודדים כתבי אישום. איתי בלומנטלפורסם: 13.02.17 , 15:07. חוליית שודדי עתיקות מרהט נתפסה בסוף השבוע על ידי מפקחי רשות העתיקות כשהם חופרים באתר הארכיאולוגי "באר הלמות" הסמוך לאופקים. חברי החוליה נעצרו בשטח, נלקחו לחקירה במשטרה ושוחררו למעצר בית של חמישה ימים. רכב הגי'פ ששימש את החשודים נתפס ובהמשך, כך מבטיחים ברשות העתיקות, יוגשו נגדם כתבי אישום. גלאי מתכות שנמצא אצל ...שודדי עתיקות נתפסו בדרום: "חיפשנו מטבעות זהב"NRGשודדי עתיקות חפשו מטבעות זהב מצאו עצמם באזיקים "על חם"The Pulse (הודעות לעיתונות)all 7 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net