מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחירי הבנזין פרמיה מהשוק בארה"ב בתמורה

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של בנזין, קונבנציונאלי פרמיה

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר בפאונד

דלק פרמיום (קונבנציונלי)

בנזין הוא רעיל שקוף, בגוון צהוב תערובת נוזלית, שמקורם בנפט, אשר משמש בעיקר כדלק במנועי בעירה פנימית. כמו כן הוא משמש כממיס, הידוע בעיקר ביכולתו לדלל מצייר. היא מורכבת בעיקר של פחמימנים מתקבל על ידי זיקוק השבר של נפט, משופרת עם פחמימנים ארומטיים טולואן ובנזין להגדיל את דירוג אוקטן שלה. כמויות קטנות של תוספים שונים הם נפוצים, לצורך ביצוע כוונון מנוע או צמצום גזי הפליטה המזיקים. תערובות חלקם מכילים גם כמויות משמעותיות של אתנול כדלק חלופי חלקית. בצפון אמריקה, המונח הוא "בנזין", מקוצר לעתים קרובות בשימוש המדוברת של "גז", ואילו העדכנית ביותר או לשעבר ממדינות חבר העמים הבריטי, השתמש "דלק" טווח. תחת תנאי הסביבה מדינה נורמלית חומר שלה הוא נוזל ולא גז נכון לעומת גז נפט נוזלי או "גז טבעי".

חדשות דלק

This RSS feed URL is deprecated
2018-05-21

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


יו"ר צ'קפוינט ומנכ"ל דלק US במגעים להקמת בנק דיגיטלי בישראל - מעריב
2018-05-21

מעריביו"ר צ'קפוינט ומנכ"ל דלק US במגעים להקמת בנק דיגיטלי בישראלמעריביו"ר צ'קפויטנט מריוס נכט ומנכ"ל דלק US עוזי ימין מנהלים מגעים עם בנק ישראל לקבלת אישור להקים את הבנק הדיגיטלי הראשון בישראל. הקמת הבנק מחייבת הון עצמי של כ-120 מיליון דולר, כאשר היזמים ישקיעו 60 מיליון דולר בחלקים שווים ואילו יתרת הסכום תגויס ממשקיעים אחרים או מהנפקה בבורסה. במידה והבנק יקום הוא יהווה תחרות למערכת הבנקאות הקיימת. מקורב לנכט סיפר כי "היזמים מאמינים שהמערכות הפיננסיות מצויות על סף מהפכה טכנולוגית דרמטית והם רוצים להיות החלוצים של מהפכה זו בישראל, ובכך לתרום תרומה חשובה לקידומה ולצמיחתה ...


יו"ר צ'ק פוינט רוצה להקים בנק דיגיטלי ראשון בישראל - שוק ההון - TheMarker - TheMarker
2018-05-20

TheMarkerיו"ר צ'ק פוינט רוצה להקים בנק דיגיטלי ראשון בישראל - שוק ההון - TheMarkerTheMarkerמריוס נכט, יחד עם מנכ"ל דלק US, מובילים קבוצת משקיעים שמנהלת מגעים עם המפקחת על הבנקים כדי לקבל רישיון להקמת הבנק □ הקבוצה שכרה את המפקח על הבנקים לשעבר דודו ...מריוס נכט ועוזי ימין רוצים להקים בנק דיגיטלי - גלובסגלובסמסתמן: מריוס נכט יקים בנק דיגיטלי בישראל - אנשים ומחשבים - פורטל חדשות ...Daily Maily אנשים ומחשביםמריוס נכט ועוזי ימין רוצים להקים בנק דיגיטלי "מטעמי ציונות" - כלכליסטכלכליסטall 4 news articles »


האנגר סמוך לתחנת דלק וצובר גז עולה באש בירושלים, לוחם אש נפצע קל - מעריב
2018-05-18

מעריבהאנגר סמוך לתחנת דלק וצובר גז עולה באש בירושלים, לוחם אש נפצע קלמעריבהאנגר סמוך לתחנת דלק וצובר גז עולה באש בירושלים, לוחם אש נפצע קל. שבעה צוותי כיבוי והצלה מתחנת ירושלים, בסיוע רכבי אספקת מים ומנופי גבהים, בפיקודו של רב רשף שלום זערור, פועלים בשעה האחרונה בשריפת האנגר עמוס בסחורה בשכונת סילוואן. בסמוך להאנגר הבוער, נמצאת תחנת דלק וצובר גז גדול. לוחמי האש מבצעים הגנה על תחנת הדלק והצובר, במקביל לפעולות הכיבוי ומניעת התפשטות האש למבנים סמוכים. כתוצאה מהשריפה, נפגע מפקד צוות לוחמי אש באורח קל, ופונה לבית החולים ע"י אמבולנס של מד"א ירושלים. אלון חכמון. /. 18/05/2018 13:33 ...and more »


נעצרו שני חשודים בשוד הבוקר בתחנת דלק - כל הזמן
2018-05-17

כל הזמןנעצרו שני חשודים בשוד הבוקר בתחנת דלקכל הזמןבהמשך לדיווח משעות הבוקר אודות תקיפתו ושוד של מוכרן בתחנת דלק בסמוך לצומת מחניים על ידי שני רעולי פנים ששדדו מהמקום עשרות חפיסות סיגריות ומאות שקלים. בפעילות חקירתית מהירה בשילוב אמצעים טכנולוגיים נעצרו לפני זמן קצר על ידי שוטרי משטרת ישראל חשוד וחשודה(שנות ה-20 טובא זנגרייה)במעורבות בשוד וברשותם נתפסו ממצאים הקושרים אותם לארוע. החשודים נחקרים בשעה זו ומחר בשעות הבוקר יובאו לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבימ"ש שלום נצרת.


לפנק את פינקי: על מה יקבל יו"ר דלק רכב בונוס של יותר מחצי מיליון שקל? - גלובס
2018-05-17

גלובסלפנק את פינקי: על מה יקבל יו"ר דלק רכב בונוס של יותר מחצי מיליון שקל?גלובספינקלמן נכנס לתפקיד מנכ"ל דלק השקעות כאשר אי.די.בי עדיין שלטה בחברה. תחת ניהולו נכנסה דלק לענפי הפטרוכימיה וחיפושי הנפט. דלק הפכה גם גורם משמעותי בבעלות על חברת שופרסל, ובהמשך, בענפי הרכב, הגז והתשתיות. פינקלמן הוא המנהל הבכיר ביותר בקבוצה שנשאר, ואף קודם לתפקיד המנכ"ל, לאחר כניסתו של תשובה לדלק. מוקדם יותר השבוע סיכמה דלק רכב את הרבעון הראשון של השנה עם צמיחה של 17% במספר המכוניות שמכרה, שהגיע לכ-7,900, שהעלתה את הכנסותיה ב-10% לכ-1.2 מיליארד שקל. לצד זאת הציגה החברה צניחה של 37% ברווחיה, שהסתכמו ב-63 ...נוהרים לב.מ.וו: זינוק במכירות מותג היוקרה של דלק רכבכלכליסטהתחזקות הין היפני הפילה את רווחי דלק רכב ברבעוןBizportalall 6 news articles »


בזכות המאגרים שכבר לא בבעלותה: עלייה של 12% ברווחי דלק קידוחים - כלכליסט
2018-05-16

כלכליסטבזכות המאגרים שכבר לא בבעלותה: עלייה של 12% ברווחי דלק קידוחיםכלכליסטהשותפות המחזיקה בתמר ובלווייתן נהנתה ברבעון הראשון מתמלוגים של 48 מיליון דולר ממאגרי כריש ותנין שמכרה לאנרג'יאן; לתוצאות תרמה גם עלייה של 2% במחיר הגז, ל-5.45 דולר ליחידת אנרגיה. ליאור גוטמן 11:5616.05.18. תגיות: · דלק קידוחים · דוחות כספיים · בורסת תל אביב · מאגר תמר · מאגר לווייתן. ירידת האחזקות במאגר תמר צמצמה את הכנסות דלק קידוחים( 1,008.0 0.80% הוסף לתיק האישי )ברבעון הפותח של 2018. השותפות המחזיקה ב-22% ממאגר תמר וב-45% ממאגר לוויתן רשמה בשלושת החודשים הראשונים של השנה הכנסות של 106.6 מיליון דולר ...דלק קידוחים: הקפי המכירות מתמר שמרו על רמת שיא ועמדו ברבעון על כ-BCM 2.4ספונסר (הודעות לעיתונות)all 2 news articles »


דלק קידוחים מתחמקת מתשלום שכ"ט למפקח בהליך מיסוי? - גלובס
2018-05-10

גלובסדלק קידוחים מתחמקת מתשלום שכ"ט למפקח בהליך מיסוי?גלובסבמסגרת ההליך המשפטי מונה גיסין קידר ל"מפקח". לאחר קבלת פסק הדין פנו משרדי עורכי הדין כבירי נבו קידר ושות' ומשרד גיסין ושות' לשותפה הכללי בשותפות, דלק קידוחים, בדרישה להחזר הוצאות המפקח, לרבות שכר טרחת עורכי הדין, החזר על תשלומי אגרות והוצאות שונות. הדרישה התבססה על הוראות פקודת השותפויות, שקובעת כי ברירת המחדל היא שהשותף הכללי בשותפות הוא שיישא בהוצאות המפקח, אלא אם קבע בית המשפט אחרת. בשלב זה, כך לפי הבקשה שהגישו המפקחים, טענו בדלק קידוחים כי מכיוון שהשופט אלטוביה קבע בסוף פסק הדין, כי "בנסיבות העניין ...


תחזיות התזרים של קבוצת דלק לא עומדות במבחן הזמן - כלכליסט
2018-04-24

כלכליסטתחזיות התזרים של קבוצת דלק לא עומדות במבחן הזמןכלכליסטקבוצת דלק צפויה לנסות למכור השנה את השווי הנובע לה (הן ישירות והן באמצעות דלק אנרגיה ואולי גם כהן פיתוח) מתמלוגי־העל ממאגר תמר. המהלך הראשון יהיה באמצעות ניסיון ההנפקה הצפוי של הזכות של דלק אנרגיה לתמלוגי־על ממאגרי תמר ודלית. החברה פרסמה הערכת שווי גבוהה לתמלוגים אלו, שמתבססת על ההערכה הגבוהה שלה לגבי המחיר העתידי של הגז מתמר. סביר להניח שהמחיר שבו נכס זה יימכר יהיה נמוך מהערכת השווי האופטימית. בנוסף, עד סוף 2021 קבוצת דלק מחוייבת לחסל את אחזקותיה במאגר תמר. באותו מועד מאגר לווייתן כבר צפוי להניב הכנסות ...קבוצת דלק מקדמת הנפקת חברה ייעודית חדשהגלובסתשובה ימכור את התמלוגים מתמר לציבור לפי שווי מבוקש של 700 מיליון שקלTheMarkerתשובה מממש את תמלוגי העל מתמר באמצעות הנפקת חברה חדשהBizportalall 9 news articles »


ארקו מתרחבת: רכשה ושכרה עוד 267 תחנות דלק וחנויות נוחות - גלובס
2018-04-22

גלובסארקו מתרחבת: רכשה ושכרה עוד 267 תחנות דלק וחנויות נוחותגלובסבעקבות השלמת העסקה גדלה פעילות GPM בארה"ב ל-1,224 אתרים בהפעלה עצמית, ואספקת דלקים ל-138 תחנות דלק המופעלות על ידי אחרים, ב-22 מדינות. מניית ארקו הגיבה להודעת החברה בעלייה של כ-3%. שווי החברה הגיע לכ-1.5 מיליארד שקל, לאחר עלייה של 450% במניה בפרק זמן של חמש שנים. אריק קוטלר, יו"ר ומנכ"ל ארקו, ציין כי "העסקה הנוכחית, שבמסגרתה נרכשה רשת ותיקה וידועה בדרום ארה"ב, ממשיכה לבסס את GPM כחברה מובילה בתעשיית חנויות הנוחות בארה"ב. עם השלמת העסקה צועדת ארקו לקראת המקום החמישי בארה"ב מבין רשתות חנויות הנוחות. אנו ...GPM של ארקו רכשה כ-270 תחנות דלק וחנויות נוחות נוספות בארה”בספונסר (הודעות לעיתונות)all 4 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net