מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחירי הבנזין פרמיה מהשוק בארה"ב בתמורה

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של בנזין, קונבנציונאלי פרמיה

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר בפאונד

דלק פרמיום (קונבנציונלי)

בנזין הוא רעיל שקוף, בגוון צהוב תערובת נוזלית, שמקורם בנפט, אשר משמש בעיקר כדלק במנועי בעירה פנימית. כמו כן הוא משמש כממיס, הידוע בעיקר ביכולתו לדלל מצייר. היא מורכבת בעיקר של פחמימנים מתקבל על ידי זיקוק השבר של נפט, משופרת עם פחמימנים ארומטיים טולואן ובנזין להגדיל את דירוג אוקטן שלה. כמויות קטנות של תוספים שונים הם נפוצים, לצורך ביצוע כוונון מנוע או צמצום גזי הפליטה המזיקים. תערובות חלקם מכילים גם כמויות משמעותיות של אתנול כדלק חלופי חלקית. בצפון אמריקה, המונח הוא "בנזין", מקוצר לעתים קרובות בשימוש המדוברת של "גז", ואילו העדכנית ביותר או לשעבר ממדינות חבר העמים הבריטי, השתמש "דלק" טווח. תחת תנאי הסביבה מדינה נורמלית חומר שלה הוא נוזל ולא גז נכון לעומת גז נפט נוזלי או "גז טבעי".

חדשות דלק

הצלחה למוסדיים: יובל רכלבסקי מונה לדח"צ בדלק אנרגיה - כלכליסט
2017-08-16

כלכליסטהצלחה למוסדיים: יובל רכלבסקי מונה לדח"צ בדלק אנרגיהכלכליסטרכלבסקי צפוי להיכנס מיידית לתפקיד ובכך יבוא לקיצו פרק זמן ארוך בן 9 חודשים שבו לא אויש תפקיד הדח"צ בחברה, שבשליטתה של קבוצת דלק (88.23%), בשל מחלוקות בין ההנהלה לבין בעלי מניות המיעוט. רכלבסקי (67) בעל חברת ייעוץ עסקית, כיהן בעבר כיו"ר מועצת ההנדסאים והטכנאים במשרד הכלכלה. קודם לכן, היה הממונה על השכר במשרד האוצר ומ"מ נציב שירות המדינה במשרד ראש הממשלה. קודמו בתפקיד דח"צ בדלק אנרגיה היה אברהם רינות. הסיבה המרכזית שלא מונה עד עכשיו דירקטור נעוצה בעובדה ששני המועמדים הקודמים – שקיבלו את המלצתה של אנטרופי ...


יובל רכלבסקי מונה לדירקטור בחברת דלק - News1 מחלקה ראשונה
2017-08-15

News1 מחלקה ראשונהיובל רכלבסקי מונה לדירקטור בחברת דלקNews1 מחלקה ראשונהיובל רכלבסקי, הממונה לשעבר על השכר באוצר, מונה (יום ג', 15.8.17) לדירקטור חיצוני בחברת דלק מערכות אנרגיה. מאז פרישתו של רכלבסקי מן האוצר, בשנת 2005, כיהן כסמנכ"ל משאבי אנוש בחברת בזק. מאז שנת 2008 הוא עומד בראש משרד 'רכלבסקי יעוץ, יזמות פרויקטים בע"מ. הוא מכהן כדירקטור חיצוני בחברת אורדע פרינט תעשיות ומכהן כיו"ר מועצת המנהדסים והטכנאים. לרכלבסקי תואר במשפטים מהמרכז הבינתחומי הרצליה, תואר ראשון בכלכלה ויחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.and more »


הרווח המתואם של דלק קידוחים זינק ב-30%; חילקה 800 מיליון דולר בשנה כדיווידנדים - TheMarker
2017-08-15

TheMarkerהרווח המתואם של דלק קידוחים זינק ב-30%; חילקה 800 מיליון דולר בשנה כדיווידנדיםTheMarkerדלק קידוחים (1,280 +0.79%) , שותפות האנרגיה בשליטתו העקיפה של יצחק תשובה, הרוויחה ברבעון השני של 2017 כ- 59 מיליון דולר, ירידה של 9% לעומת הרבעון המקביל ב-2016. בניטרול הפחתת עלות קידוח דולפין שלא הוכר כתגלית, הרווח הסתכם בכ-83.5 מיליון דולר, גידול של כ-30% לעומת הרבעון השני ב-2016. רווחי השותפות בחציון הראשון של 2017 עמדו על 137 מיליון דולר – עלייה של כ-8%. העלייה נבעה מהמשך הגידול במכירות הגז מתמר במשק. מדובר ברבעון הראשון אותו מסכמת דלק קידוחים כשותפות ממוזגת, לאחר השלמת מיזוגה עם אבנר במהלך חודש מאי ...ירידה קלה ברווחי דלק קידוחים - תחלק דיבידנד של 300 מיליון דולרכלכליסטדוחות דלק קידוחים: עלייה בצריכת הגז מתמר, תחלק דיבידנדגלובסבהשפעת העלויות מקידוח דולפין: דלק קידוחים רשמה רווח רבעוני של 59 מיליון ד'ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)all 3 news articles »


לאחר 3 שנים במשרד: תקציב 'מנטה' עוזב את - אייס
2017-08-15

אייסלאחר 3 שנים במשרד: תקציב 'מנטה' עוזב אתאייסבתוך מספר חודשים, המנכ"לית החדשה אסתר אלדן בונה מחדש את המערך התקשורתי לאחר שדבי תקשורת הוחלף ברני רהב. בימים אלו עורכת החברה סבב פגישות ראשוני עם משרדי פרסום. משה בנימין | 15/08/17 12:00 0. לאחר 3 שנים במשרד: תקציב 'מנטה' עוזב את m&c saatchi. סדרת הפרסומות החדשה לרשת הנוחות מנטה, צילום: מסך. לאחר כשנתיים וחצי שבהן רשמה פעילות ערה במדיה, חברת דלק צפויה להיפרד ממשרד הפרסום m&c saatchi תל אביב שטיפל בתקציב הפרסום הכולל את חנויות מנטה וקפה ג'ו - כך נודע לאייס. מהלך זה משלים את הפרידה ממשרד יחסי הציבור דבי ...


הערכות: דלק עומדת בפני הסכם נוסף למכירת השליטה בהפניקס - גלובס
2017-08-10

גלובסהערכות: דלק עומדת בפני הסכם נוסף למכירת השליטה בהפניקסגלובסקבוצת הביטוח הפניקס, המנוהלת על-ידי אייל לפידות, נמצאת בשליטת קבוצת דלק מאז 2006. ההסכם עם יאנגו הסינית הוא מהלך רביעי בתקופה של קצת יותר משנתיים למכירת השליטה בחברה לרוכש זר, לאחר ששלושת הניסיונות קודמים - למשפחת קושנר האמריקאית, לחברה הסינית פוסון ולחברת הביטוח האמריקאית AmTrust - לא צלחו. קבוצת דלק חייבת למכור את מניות השליטה בהפניקס בשל חוק הריכוזיות, אבל מעוניינים למכור את החברה בהקדם גם כחלק משינוי אסטרטגי במיקוד העסקי שלה לתחומי האנרגיה. כך גם בכלל ביטוח. כמו כן, גם בית ההשקעות השני בגודלו במשק ...and more »


שיטה חדשנית לגידול אצות לשם ייצור ביו-דלק - הידען
2017-08-06

הידעןשיטה חדשנית לגידול אצות לשם ייצור ביו-דלקהידעןחוקרים מאוניברסיטת המדינה של וושינגטון הצליחו לפתח שיטה חדשנית לגידול יעיל יותר של אצות – בתקופה של ימים במקום בשבועות – תוך הפיכת האצות לשימושיות יותר עבור מספר תחומים, לרבות בתחום הייצור של ביו-דלק. אילוסטרציה: pixabay. [תרגום מאת ד"ר נחמני משה]. ממצאי המחקר פורסמו בכתב העת המדעי Algal Research. חוקרים מעוניינים לגדל אצות באופן יעיל בשביל התועלות הסביבתיות שלהן. שמן המתקבל מתוך אצות כאלו יוכל לשמש כדלק חלופי לנפט והאצות עצמן תוכלנה לשמש גם בתור מזון, מספוא, תוספת סיבים, דשנים, פיגמנטים ותרופות. גידול ...


הופעת בכורה: קבוצת דלק בוחנת הנפקת מניות בכורה - גלובס
2017-08-02

גלובסהופעת בכורה: קבוצת דלק בוחנת הנפקת מניות בכורהגלובסשבשליטת יצחק תשובה דיווחה היום (ד'), כי היא בוחנת את האפשרות להנפיק לראשונה מניות בכורה לציבור, ולרשום אותן למסחר בבורסה בת"א. זאת לאחר שבחודש מארס האחרון אישר דירקטוריון הבורסה לניירות ערך בת"א עקרונות לקביעת הנחיות, שיאפשרו לחברות הציבוריות להנפיק מניות בכורה. עם זאת, בקבוצת דלק הדגישו, כי ביצוע ההנפקה, המבנה שלה, היקפה ותנאיה טרם נקבעו סופית, והדבר כפוף לשיקול דעת החברה, לתנאי השוק ולקבלת כל האישורים הנדרשים על פי דין. נוסף על כך הבהירה קבוצת דלק, כי אין בכוונת החברה להנפיק מניות בכורה במהלך 2017 ...דלק בוחנת הנפקת מניות בכורה - המניה מאבדת גובהBizportalקבוצת דלק בוחנת גיוס הון באמצעות הנפקת מניות בכורהכלכליסטקב' דלק בוחנת הנפקת מניות בכורה לציבור ורישומן בבורסת ת”אספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)all 4 news articles »


תוקף ההפקעה פג, והמדינה מזרימה דלק בקרקע פרטית ללא רשות - TheMarker
2017-08-01

TheMarkerתוקף ההפקעה פג, והמדינה מזרימה דלק בקרקע פרטית ללא רשותTheMarkerהחברה הממשלתית תשתיות נפט (תש"ן), האחראית על הולכת תזקיקי נפט ברחבי הארץ, מזרימה בשלוש השנים האחרונות דלק בשטחים שבהם איבדה כבר את זכויות המעבר שלה — כך עולה מפנייה דחופה ששיגרה בשבוע שעבר הנהלת החברה לשרי הממשלה. בפנייה נכתב כי בשלושה מקטעים שבהם מזרימה תש"ן בנזין, סולר וקרוסין (דלק למטוסים), בעיקר עבור נתב"ג ועבור בסיסי חיל האוויר תל נוף וחצור — תקופת ההפקעה של הקרקע שבה מוטמן הצינור פקעה בתחילת 2014, ומאז לא חודשה. הפנייה מתייחסת למקטע של 12 ק"מ בין גלילות לבר־אילן, מקטע של 19 ק"מ בקו אשדוד־מושב ...and more »


מגורים ליד תחנת דלק: המדינה אדישה לסיכון - כלכליסט
2017-07-26

כלכליסטמגורים ליד תחנת דלק: המדינה אדישה לסיכוןכלכליסטהדיון בנושא תחנות הדלק החל ב־2014, בעת שמספר פרויקטים של התחדשות עירונית ברמת גן לא קיבלו היתר בשל האיסור לבנות בנייני מגורים ברדיוס של פחות מ־40 מטר מתחנת דלק קיימת. בשל החשש כי מספר גדול של מיזמי התחדשות עירונית ייתקעו בשל המגבלה הזו, המועצה הארצית לתכנון ולבנייה אישרה תיקון לתמ"א 18 (תוכנית המתאר הארצית לתחנות דלק), שצמצם את המרחק בין תחנות דלק לבנייני מגורים מ־40 מטר ל־20 מטר. לפי התיקון, המרחק בין תחנות דלק קטנות וזעירות – שבהן שתי עמדות תדלוק לשני כלי רכב לכל היותר – למיזמי התחדשות עירונית יעמוד ...


מכרו דלק מהול ויפצו את הציבור באספרסו או מים מינרליים - ynet ידיעות אחרונות
2017-07-20

ynet ידיעות אחרונותמכרו דלק מהול ויפצו את הציבור באספרסו או מים מינרלייםynet ידיעות אחרונותמכרו דלק מהול ויפצו את הציבור באספרסו או מים מינרליים. הסדר פשרה בייצוגית נגד חברות דלק שנחשדו במהילה: חברת דלק תפצה צרכנים בכוס קפה ובקבוק מים. אם ההסכם יתקבל, הפיצוי יחולק בכ-150 תחנות ורק בתנאי שהלקוחות יקנו אצלה 10 ליטר דלק לפחות. חברות נוספות שנתבעו יחלקו גם עץ ריחני, וילון צד לרכב או עיתון יומי. גובה התביעה המקורי: 554.4 מיליון שקל. גובה הפשרה: 2 מיליון שקל. מירב קריסטלפורסם: 20.07.17 , 14:43. כוס קפה תמורת דלק מהול? זה הסדר הפשרה בייצוגית: חברות דלק שנחשדו במהילת דלק יפצו צרכנים ב-3-1 מוצרים ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net