מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר הנפט הגולמי המתוק בארצות הברית

גרף יומי מעודכן של לואיזיאנה מחיר ספוט של נפט גולמי (מתוק)

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר בפאונד

נפט גולמי (מתוק)

נפט גולמי מתוק הוא סוג של נפט. נפט נחשב "מתוק" אם הוא מכיל פחות מ -0.5% גופרית, לעומת רמה גבוהה יותר של גופרית נפט גולמי חמוץ. נפט גולמי מתוק מכיל כמויות קטנות של מימן גופרתי ודו תחמוצת הפחמן. איכות גבוהה, שמן גולמי נמוך גופרית הוא נפוץ לעיבוד לתוך בנזין היא ביקוש גבוה, במיוחד במדינות המתועשות. "נפט גולמי קל ומתוק" הוא הגרסה המבוקשים ביותר של נפט גולמי כפי שהוא מכיל כמות גדולה באופן לא פרופורציונלי של שברים אלה המשמשים בתהליך דלק (נפט), נפט, באיכות גבוהה סולר (נפט וגז). המונח "מתוק" מקורו כי רמה נמוכה של גופרית מספק את השמן עם טעם מתוק מעט, ריח נעים. מחפשי המאה התשע עשרה היו הטעם והריח כמויות קטנות של נפט כדי לקבוע את איכותו.

חדשות נפט גולמי ברחבי העולם

This RSS feed URL is deprecated
2018-03-23

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


החוזים העתידיים על הנפט מתחזקים במהלך המסחר באירופה - Investing.com Israel
2018-03-23

החוזים העתידיים על הנפט מתחזקים במהלך המסחר באירופהInvesting.com Israelהחוזים העתידיים על הנפט מתחזקים במהלך המסחר באירופה. סחורות וחוזים עתידייםלפני 8 דקות (23.03.2018 15:25). נשמר. ראו פריטים שמורים. מאמר זה כבר נשמר ב-פריטים שמורים. © Reuters. החוזים העתידיים על הנפט מתחזקים במהלך המסחר באירופה. Investing.com - החוזים העתידיים על הנפט עלו במהלך המסחר באירופה ביום שישי. בבורסת הניימקס, החוזים העתידיים על הנפט למסירה במאי נסחרו במחיר של 64.64 דולר לחבית בשעת הכתיבה, בעלייה של 0.53%. מוקדם יותר היום נסחרו החוזים בבגבוה יומי של 65.40 דולר לחבית. הנפט צפוי למצוא תמיכה ברמה ...and more »


הפחד חזר לשווקים: דאו גונס נפל בכמעט 3% לאחר הטלת המכסים של טראמפ - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-22

ynet ידיעות אחרונותהפחד חזר לשווקים: דאו גונס נפל בכמעט 3% לאחר הטלת המכסים של טראמפynet ידיעות אחרונותנשיא ארה"ב הודיע על מכסי מגן על מוצרי טכנולוגיה סיניים - וניו יורק חזרה לרעוד. נאסד"ק צלל ב-2.5%. אופנהיימר: "הסינים יגיבו מיידית". בואינג איבדה 5.2% עקב חשש מאיבוד הזמנות מסין. פייסבוק ירדה ב-2.7% לאחר סבב ההתנצלויות של צוקרברג.הפחד חזר לשווקים: דאו ג'ונס נפל בכמעט 3% לאחר הטלת המכסים של טראמפכלכליסטall 5 news articles »


פייסבוק איבדה 2.6%, אמזון עקפה את גוגל בשווי שוק - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-20

פייסבוק איבדה 2.6%, אמזון עקפה את גוגל בשווי שוקynet ידיעות אחרונותמדד דאו ג'ונס עלה ב-0.5%, נאסד"ק עלה ב-0.3%. נציבות הסחר הפדרלית פתחה בחקירה נגד פייסבוק. "כלכליסט"פורסם: 20.03.18 , 22:05. וול סטריט ננעלה בעליות, כשאחת ההתפתחויות המשמעותיות במסחר הלילה היא עלייתה של אמזון ב-2.7% תוך שהיא עוקפת את גוגל בשווי שוק - 767 מיליארד דולר לעומת 763 מיליארד דולר. ברקע למסחר. מחיר הנפט (WTI) עלה היום ב-2.2%, ונקבע על 63 דולר לחבית. מחיר הזהב ירד היום ב-0.5% (5.90 דולר), ונקבע על 1,311.90 דולר לאונקיה (הרמה הנמוכה מאז 1 במרץ). בנעילה באירופה: דאקס עלה ב-0.7%, קאק עלה ב-0.6 ...and more »


אדום כהה בנעילה בוול סטריט: פייסבוק נחתכה ב-6.8% - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-19

ynet ידיעות אחרונותאדום כהה בנעילה בוול סטריט: פייסבוק נחתכה ב-6.8%ynet ידיעות אחרונותברקע למסחר. מחיר הנפט הגולמי מסוג WTI איבד 0.5%, ועומד על 62.06 דולר לחבית. מחיר הזהב עלה ב-0.4%, ל-1,317.8 דולר לאונקיה. מגמה אדומה נרשמה גם בנעילה באירופה - פוטסי נסוג ב-1.7%, דאקס נחלש ב-1.4%, קאק ירד ב-1.1%. לצפייה בפרויקטים חדשים בנדל"ן לחצו כאן · מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו · לפנייה לכתב/ת · שלחו כתבההרשמה לניוזלטרעיתון שישי לחודש מתנה! שתף ב- שתף ב-. תגיות: וול סטריט · שוק ההון · בורסה · by Taboola by Taboola · Sponsored Links Sponsored Links · Promoted Links Promoted Links. כתבות נוספות. רמי ברכה ...and more »


בורסת הנפט של סין תושק בשבוע הבא. האם מעמד ארה"ב יחלש? - Bizportal
2018-03-18

Bizportalבורסת הנפט של סין תושק בשבוע הבא. האם מעמד ארה"ב יחלש?Bizportalלסוחרים בבורסה תנתן האפשרות בחוזים עתידיים על נפט במטבע מקומי, כמו גם משקיעים זרים, אשר יוכלו להשתתף במסחר כיוון שהבורסה תרשם באיזור השוק הפתוח של שנחאי. נציין כי לטווח הארוך, במידה ותרשם הצלחה במסחר בחוזה העתידי, ייתכן ותהיה למחיר החוזה העתידי השפעה גדולה על מחיר חביות הנפט המיוצאות לסין. בנוסף, תוצאה של מהלך כזה עלולה להביא לכך שרבים מספקי הנפט בעולם יתמחרו נפט ביואן, כך שמעמדו של הדולר כמטבע המוביל בסחר בנפט עלול להפגע מאוד. בדומה לחוזים העתידיים על האורל ברוסיה, חוזה עתידי ביואן על נפט היה מטרה אותה ...and more »


עליות קלות בנעילה בבורסות ניו יורק - ynet ידיעות אחרונות
2018-03-16

כלכליסטעליות קלות בנעילה בבורסות ניו יורקynet ידיעות אחרונותעליות קלות בנעילה בבורסות ניו יורק. המדדים המובילים ננעלו בעליות של עד 0.3% על רקע נתוני מאקרו חיוביים: אופטימיות בקרב משקי הבית החלשים בארה"ב, וגידול חד בתוצר התעשייתי. בכיר בנייקי פוטר עקב טענות ל"התנהגות בלתי הולמת". מחיר הנפט ירד היום ב-1.9% ונקבע על יותר מ-62 דולר לחבית. שירות כלכליסטפורסם: 16.03.18 , 22:16. 22:00 - המדדים המובילים בניו יורק ננעלו הערב בעליות קלות, על רקע של שורה של נתוני מאקרו חיוביים שגברו על חוסר הוודאות הפוליטית בוושינגטון והחשש מהשפעות אפשריות של מלחמת סחר קרובה. דאו ג'ונס עלה ...עליות קלות בנעילה בניו יורק; מניית ברודקום צנחה ב-5%כלכליסטall 2 news articles »


מחירי הנפט ומרווחי הזיקוק הקפיצו את הכנסות ורווחי בזן - גלובס
2018-03-15

גלובסמחירי הנפט ומרווחי הזיקוק הקפיצו את הכנסות ורווחי בזןגלובסהרווח התפעולי התזרימי ( EBITDA) בתחום הדלקים צמח ב-2017 ב-38.5% לרמה של 388 מיליון דולר ובתחום הפולימרים נרשם גידול של 5% ב-EBITDA לרמה של 212 מיליון דולר. בסך הכל רשמה בזן עלייה של 25.7% ב-EBITDA השנתי שהסתכם בכ-620 מיליון דולר. המחיר הממוצע של נפט גולמי מסוג ברנט ברבעון הרביעי של שנת 2017 עמד על כ-61 דולר לחבית, לעומת כ-49 דולר לחבית ברבעון המקביל אשתקד, ובסוף הרבעון עמד המחיר על 66.5 דולר. עוד בנושא שוק ההון. המסחר בת"א ננעל בירידות שערים; אל על ירדה ב-3% · מגמה אדומה בת"א; איילון מזנקת במעל 17 ...הרווח התפעולי של בזן גדל ב-40% ברבעון הרביעיTheMarkerבזן סיכמה שנה עם צמיחה של 66% ברווח הנקי ל-262 מיליון דולרספונסר (הודעות לעיתונות)מניית מעו"ף שזוכה להעלאת המלצה מפסגות אחרי הדו"חותBizportalall 7 news articles »


פיטורי טילרסון: איך זה ישפיע על מחיר הנפט - TheMarker
2018-03-14

TheMarkerפיטורי טילרסון: איך זה ישפיע על מחיר הנפטTheMarkerכשרקס טילרסון התמנה לתפקיד שר החוץ בממשלו של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, בחירתו נחשבה בלתי־רגילה — האיש לא היה דיפלומט, גנרל או פוליטיקאי. עם זאת, כמנכ"ל אקסון מוביל, הוא היה עתיר ניסיון בינלאומי שצבר בזירת העסקים. תחת טילרסון, כונתה אקסון מוביל "מדינה בתוך מדינה" — עם פעילות בשש היבשות. ניסיונו בנפט, התחום העסקי הגיאופוליטי ביותר שיש, עמד גם הוא לזכותו במינוי. אחת ההסתייגויות הבולטות בעת ההכרזה על מינויו של טילרסון היתה קשריו ההדוקים עם רוסיה. לאקסון היו פרויקטים מצליחים ברוסיה, וטילרסון, המיודד עם נשיא ...


פוטין מבטיח לחלץ את אזרחי רוסיה מהעוני, אך רק הנפט יוכל לקיים את ההבטחה - הארץ
2018-03-12

הארץפוטין מבטיח לחלץ את אזרחי רוסיה מהעוני, אך רק הנפט יוכל לקיים את ההבטחההארץמחיר הנפט צנח מיותר מ–100 דולר לחבית לפחות מ–30 דולר, ואוצר המדינה נפגע. במקביל, סנקציות בינלאומיות מנעו מחברות וממוסדות פיננסיים רוסיים גישה אל שוקי ההון. כתוצאה מכך, שקעה רוסיה במיתון אכזרי שפגע במעמד הבינוני, גרם אבטלה ושחק את החסכונות. מאז, חלפה סכנת הקריסה של הכלכלה הרוסית. מחיר הנפט שב ועלה ליותר מ–60 דולר לחבית, והסנקציות אילצו את החברות הרוסיות להיגמל מהתמכרותן הלא בריאה לחובות בינלאומיים. מאז תחילת השנה שעברה, הכלכלה הרוסית שוב צומחת, אם כי במתינות רבה. התחזית של הבנק העולמי עבורה היא של גידול ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net