מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים חמוץ מחירי הנפט גולמי במערב טקסס

גרף יומי מעודכן של מחירי הנפט הגולמי חמוץ

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר בפאונד

נפט גולמי חמוץ

נפט גולמי חמוץ הוא נפט גולמי המכיל גופרית טומאה. זה נפוץ למצוא נפט גולמי המכיל כמה זיהומים. כאשר רמת הגופרית סך השמן> 0.5% שמן נקרא "חמוץ". זיהומים צורך להסיר לפני זה גולמי באיכות נמוכה יותר ניתן לזקק לתוך דלק, ובכך להגדיל את עלות הטיפול. התוצאה היא דלק במחיר גבוה יותר מאשר זה עשוי נפט גולמי מתוק. כך גולמי חמוץ מעובד בדרך כלל לתוך נפט כבד כגון סולר ודלק במקום בנזין כדי להפחית את עלות העיבוד. רוב גופרית של נפט גולמי מתרחשת קשור אטומי פחמן, עם כמות קטנה המתרחשים כמו גופרית היסודות בתמיסה כמו גז מימן גופרתי. נפט חמוץ יכולים להיות רעילים מאכל, במיוחד כאשר השמן מכיל רמות גבוהות של מימן גופרתי. בריכוזים נמוכים שמן יש ריח של ביצים סרוחות, אך בריכוזים גבוהים שאיפה של מימן גופרתי היא קטלנית באופן מיידי. בריכוזים גבוהים יותר, מימן גופרתי עלולה לגרום נזק עצבי חוש הריח, עיבוד גז חסר ריח יעיל לגילוי, בעוד משתק את מערכת הנשימה. אם החשיפה אינה קטלנית, השפעותיו על גוף האדם דומים לאלו של תסמונת מלחמת המפרץ, כולל עייפות, כאבי ראש כרוניים, סחרחורות, בעיות עור, בעיות זיכרון, מומים מולדים, וכן שורה של בעיות נשימה כגון אסטמה. נפט גולמי חמוץ צריך להיות מיוצב על ידי בעל גז מימן גופרתי (H2S) להסיר אותה לפני מובלים על ידי מיכליות נפט מטעמי בטיחות. מאז גולמי חמוץ נפוץ יותר מתוק גולמי במפרץ מקסיקו בארה"ב, Platts יצא מרס 2009 עם ביצועים חדשים גולמי חמוץ (נפט גולמי) סמן שמן שנקרא "אמריקה דה מרקר גולמי (ACM)". דובאי גולמי (ו גולמי עומאן) שניהם שמנים גולמי חמוץ שימשו כסמן (נפט גולמי) benchmark שמן שמנים במזרח התיכון גולמי במשך זמן מה.

חדשות אחרונות על נפט גולמי חמוץ

This RSS feed URL is deprecated
2017-12-14

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


סעודיה מנסה להיגמל מנפט - News1 מחלקה ראשונה
2017-12-14

News1 מחלקה ראשונהסעודיה מנסה להיגמל מנפטNews1 מחלקה ראשונהחברת הנפט הממשלתית ארמקו מתכוננת להנפקה הגדולה ביותר בהיסטוריה ומתכננת להיכנס לתחומים חדשים לחלוטין - כולל בריאות ותיירות. אבל זה אומר, שהיא זקוקה להכנסות מהנפט כדי לממן את ההשקעות הללו. מקור: אנג'לי ראוואל, אנדרו וורד, פייננשל טיימס (10/12/2017). ▫ ▫ ▫. פי שלושה משטחה של מונקו, פלדה בכמות כפולה מזו שבגשר שער הזהב, 20 מיליארד דולר, המתקן הכימי הגדול ביותר שנבנה בבת אחת בעולם. כל אלו מאפיינים את מפעל סנדרה במזרח סעודיה, אשר הושלם לפני שלושה חודשים בידי חברת ארמקו – חברת הנפט שבבעלות ממשלת הממלכה. פייננשל ...and more »


ספונסר - פז נפט גייסה כ-400 מיליון ש”ח בהנפקת אג”ח - ספונסר (הודעות לעיתונות)
2017-12-13

ספונסר - פז נפט גייסה כ-400 מיליון ש”ח בהנפקת אג”חספונסר (הודעות לעיתונות)פז נפט (60220↑1.02%) דיווחה הערב על תוצאות ההנפקה על פי דוח הצעת המדף שפורסם ב-12 בצדמבר, 2017, על פי תשקיף מדף שפורסם בחודש אוגוסט. על פי דוח הצעת המדף, הוצעו לציבור עד 470 מיליון ש"ח ע.נ. של אגרות חוב סדרה ז' ב- 470 אלף יחידות כאשר כל יחידה כוללת אלף ש"ח ע.נ., בדרך של הצעה אחידה במכרז על שיעור קבוע של ריבית שנתית צמודה ...and more »


הבנק העולמי יפסיק לממן קידוחי נפט וגז עד 2019 - TheMarker
2017-12-13

TheMarkerהבנק העולמי יפסיק לממן קידוחי נפט וגז עד 2019TheMarkerהבנק העולמי יפסיק את התמיכה הפיננסית בקידוחי נפט וגז עד 2019. זאת בתגובה לשינוי האקלים המהווה איום גדל והולך כל כדור הארץ, כך הודיע אתמול (ג') הבנק. ההצהרה פורסמה במהלך פסגת וואן פלאנט בפריז (One Planet Summit) שכינסו נשיא צרפת, עמנואל מקרון; נשיא הבנק העולמי, יים יונג קים; ומזכ"ל האו"ם, אנטוניו גוטארס, לציון שנתיים לאמנת פריז. הבנק העולמי הפסיק ב-2010 את מתן ההלוואות לתחנות כוח שפועלות על פחם, אך קבוצות שתדלנות הפעילו עליו לחץ לעצור גם את ההלוואות בסך מיליארד דולר בשנה שהוא מעניק לקידוחי נפט וגז ...


נפט מסוג ברנט עובר את רף ה-65 דולר לחבית בראשונה מאז 2015 - TheMarker
2017-12-11

TheMarkerנפט מסוג ברנט עובר את רף ה-65 דולר לחבית בראשונה מאז 2015TheMarkerמחירו של נפט מסוג ברנט עולה המעל ל-65 דולר חבית בפעם הראשונה זה שנתיים וחצי לאחר שאחד מצינורות הנפט החשובים בעולם הושבת בעקבות גילוי סדק בצינור. החוזים העתידיים על נפט מסוג ברנט עולים ב-1.4% בבורסת הסחורות של לונדון לרמה הגבוהה ביותר מאז ה-10 ביוני 2015, לאחר שאתמול עלה מחיר נפט מסוג ברנט ב-2%. בבדיקה שגרתית שערכה אינואס (Ineos) מפעילת מערכת פורטייס – מערכת צינורות הנפט בים הצפוני –התגלה סדק באחד הצינורות שמצריך את השבתת המערכת לצורך תיקונו. תיקון הסדק ייארך כשבועיים. בנוסף, לפי תחזיות הכלכלנים ארה"ב ...


הנפט בשיא של יותר משנתיים - TheMarker
2017-12-11

TheMarkerהנפט בשיא של יותר משנתייםTheMarkerמחיר הנפט הגולמי בלונדון קפץ היום לרמתו הגבוהה ביותר זה למעלה משנתיים על רקע דיווחים כי צינור נפט מרכזי בים הצפוני יושבת למשך שבועות לצורך תיקון דליפה. מחיר הנפט הגולמי בניו יורק נסגר בשיא של יותר משבוע. החוזים על הנפט הגולמי מסוג ברנט למסירה בפברואר נסגרו במחיר של 64.69 דולר לחבית, הסגירה הגבוהה ביותר מאז יוני 2015, לאחר עלייה של 2% בבורסת ICE בלונדון. החוזים על הנפט הגולמי מסוג טקסס מתוק למסירה בינואר נסגרו במחיר של 57.99 דולר לחבית, עלייה של 1.1%, בבורסת הסחורות של ניו יורק. נפט גולמי. 10:18. עליות ...and more »


הנפט עלה היום על רקע סגירת צינור נפט בים הצפוני - ספונסר (הודעות לעיתונות)
2017-12-11

הנפט עלה היום על רקע סגירת צינור נפט בים הצפוניספונסר (הודעות לעיתונות)חוזים עתידיים על נפט נסגרו בעליות היום, כאשר הברנט עולה לשיא של יותר משנתיים, וזאת על רקע דיווחים על סגירת צינור נפט חשוב בים הצפוני אשר עשויה להמשך שבועות. במקביל, הנפט בניו יורק נסגר בשיא של שבוע והתאושש מירידה של 1.7% בשבוע שעבר. הנפט עלה ב-63 סנט, או 1.1%, ונסגר במחיר של 57.99 דולר לחבית בניו יורק. הברנט עלה ב-2% ל-64.69 דולר לחבית בלונדון. מצאתם טעות בכתבה? ספרו לנו ונתקן. תוכן פרסומי. {1}. לכתבה הזו התפרסמו 1 תגובות. הוסיפו תגובה לכתבה. שם. נושא. תוכן. שלח/י תגובה. בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי ...and more »


עיראק חתמה על חוזה לייצוא 30-60 אלף חביות נפט גולמי לאיראן - מעריב
2017-12-09

מעריבעיראק חתמה על חוזה לייצוא 30-60 אלף חביות נפט גולמי לאיראןמעריבעיראק ואיראן חתמו על חוזה הקשור לשליטה בשדות הנפט הנמצאים בעיר כירכוכ, כך דווח היום (שבת) בטלוויזיה המקומי, מפי שר הנפט העיראקי. על פי הדיווח, במסגרת החוזה, עיראק תייצא לאיראן בין 30 ל-60 אלף חביות נפט גולמי. שר הנפט של עיראק אמר בחודש שעבר כי הם מתכוונים להכפיל את הייצור ולהגיע למיליון חביות ביום. הייצור התחדש לאחר שכוחות עיראק כבשו מחדש את העיר מידי הכורדים, באוקטובר האחרון. כזכור, באוקטובר האחרון דווח בכלי תקשורת בעיראק כי הצבא השתלט על שני הגשרים אלטון-כוברי ונהר א-זאב, במרחק 35 ק"מ מצפון מערב ...


סין זוללת נפט: היבוא בנובמבר - בהיקף השני בגודלו אי פעם - כלכליסט
2017-12-08

כלכליסטסין זוללת נפט: היבוא בנובמבר - בהיקף השני בגודלו אי פעםכלכליסטיבוא הנפט לסין עמד בחודש שעבר על רמתו השנייה הגבוהה ביותר אי פעם - מגמה המטיבה עם היצרניות האמריקאיות. קראו עוד בכלכליסט: טירוף הביטקוין: "עשוי להוות זרז למהלך נגד הדולר" · אקסון מובייל רוצה להיכנס לשדות הנפט של מצרים · הסכמה באופ"ק: הקיצוצים בתפוקת הנפט יוארכו עד סוף 2018. על פי נתונים שאספה חברת המחקר ClipperData, שמנטרת את תנועת מיכליות נפט, יבוא הנפט האמריקאי לסין טיפס לשיא בנובמבר, לאחר ש-289 אלף חביות נשלחו למדינה מדי יום. מדובר אמנם בחלק קטן מכלל 9.01 מיליון החביות שסין ייבאה בחודש שעבר מדי יום ...


שותפות מודיעין מדווחת לראשונה על הפקת נפט מתגלית הנפט ב-Grapevine - BOAZ GOLAN
2017-12-05

BOAZ GOLANשותפות מודיעין מדווחת לראשונה על הפקת נפט מתגלית הנפט ב-GrapevineBOAZ GOLANשותפות החיפושים מודיעין דיווחה היום על תוצאות מבחני ההפקה בשני הפרויקטים שלה בקליפורניה. בפרויקט Grapevine, בו ביצעה מודיעין ביחד עם שותפיה קידוח שהחל בחודש יולי, נמצא כי במבחני ההפקה, שנערכו בין התאריכים 20 לאוקטובר ועד ה-27 בנובמבר (כאשר בתקופה זו נסגר הברז בראש הבאר למשך 7 ימים), הופקו 6,593 חביות נפט. מבחני ההפקה בוצעו באופן בו המפעיל וויסת את קצב ההפקה, וזה עמד בממוצע בתקופת המבחנים על כ-232 חביות ליום. בשבועות הקרובים תפרסם השותפות דוח משאבים, שיוכן על-ידי מעריך חיצוני על בסיס תוצאות מבחני ההפקה ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net