מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים חמוץ מחירי הנפט גולמי במערב טקסס

גרף יומי מעודכן של מחירי הנפט הגולמי חמוץ

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר בפאונד

נפט גולמי חמוץ

נפט גולמי חמוץ הוא נפט גולמי המכיל גופרית טומאה. זה נפוץ למצוא נפט גולמי המכיל כמה זיהומים. כאשר רמת הגופרית סך השמן> 0.5% שמן נקרא "חמוץ". זיהומים צורך להסיר לפני זה גולמי באיכות נמוכה יותר ניתן לזקק לתוך דלק, ובכך להגדיל את עלות הטיפול. התוצאה היא דלק במחיר גבוה יותר מאשר זה עשוי נפט גולמי מתוק. כך גולמי חמוץ מעובד בדרך כלל לתוך נפט כבד כגון סולר ודלק במקום בנזין כדי להפחית את עלות העיבוד. רוב גופרית של נפט גולמי מתרחשת קשור אטומי פחמן, עם כמות קטנה המתרחשים כמו גופרית היסודות בתמיסה כמו גז מימן גופרתי. נפט חמוץ יכולים להיות רעילים מאכל, במיוחד כאשר השמן מכיל רמות גבוהות של מימן גופרתי. בריכוזים נמוכים שמן יש ריח של ביצים סרוחות, אך בריכוזים גבוהים שאיפה של מימן גופרתי היא קטלנית באופן מיידי. בריכוזים גבוהים יותר, מימן גופרתי עלולה לגרום נזק עצבי חוש הריח, עיבוד גז חסר ריח יעיל לגילוי, בעוד משתק את מערכת הנשימה. אם החשיפה אינה קטלנית, השפעותיו על גוף האדם דומים לאלו של תסמונת מלחמת המפרץ, כולל עייפות, כאבי ראש כרוניים, סחרחורות, בעיות עור, בעיות זיכרון, מומים מולדים, וכן שורה של בעיות נשימה כגון אסטמה. נפט גולמי חמוץ צריך להיות מיוצב על ידי בעל גז מימן גופרתי (H2S) להסיר אותה לפני מובלים על ידי מיכליות נפט מטעמי בטיחות. מאז גולמי חמוץ נפוץ יותר מתוק גולמי במפרץ מקסיקו בארה"ב, Platts יצא מרס 2009 עם ביצועים חדשים גולמי חמוץ (נפט גולמי) סמן שמן שנקרא "אמריקה דה מרקר גולמי (ACM)". דובאי גולמי (ו גולמי עומאן) שניהם שמנים גולמי חמוץ שימשו כסמן (נפט גולמי) benchmark שמן שמנים במזרח התיכון גולמי במשך זמן מה.

חדשות אחרונות על נפט גולמי חמוץ

צניחה של כ-9% בשער הדולר קלקלה למדינה את ההכנסות מתמלוגי הגז - כלכליסט
2017-08-16

כלכליסטצניחה של כ-9% בשער הדולר קלקלה למדינה את ההכנסות מתמלוגי הגזכלכליסטהכנסות המדינה מהפקת גז, נפט, מחצבי טבע אחרים ואגרות הסתכמו בחציון הראשון של שנת 2017 בכ-403.3 מיליון שקל. מדובר בירידה של כ-1.8% לעומת סך הכנסות של כ-410.6 מיליון שקל בחציון המקביל ב-2016. הנתונים מתייחסים רק לתמלוגי הפקת הגז, הנפט והמחצבים, והם אינם כוללים את הכנסות המדינה ממס חברות של שותפות תמר, היא ספקית הגז הכמעט בלעדית של המשק הישראלי (כ-1.2% מאספקת הגז מקורה במצוף הגז הנוזלי של חברת החשמל). אלו משולמים בסוף כל שנה כמקדמות מס, כאשר בעוד שנתיים וחצי יצטרף לסל הכנסות המדינה גם "מס ששינסקי", הוא היטל ...


פז נפט: הנזק מהשריפה בבית הזיקוק באשדוד - כ-20 מיליון ש”ח - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-08-15

פז נפט: הנזק מהשריפה בבית הזיקוק באשדוד - כ-20 מיליון ש”חספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)בהמשך לדיווח של פז נפט (58540↓0.78%−) מאתמול (שני) בנוגע לדליקה שפרצה בבית הזיקוק של החברה הבת פז בית זיקוק אשדוד בע"מ, מודיעה החברה כי להערכתה, אומדן הנזק שנגרם כתוצאה מהאירוע יסתכם בסך של כ- 20 מיליוני ש"ח, וזאת בהתחשב בפוליסות הביטוח הקיימות לפז"א. בפז מדגישים כי המידע הנ"ל מתבסס על אומדן והערכה שהחברה ערכה. יתכן שבפועל ההשפעה של האירוע על החברה תהיה שונה וזאת ככל ויהיה שינוי בעלות כינון המתקן ו/או בפרק הזמן שיידרש לכינון המתקן ו/או ככל ויחולו שינויים בהנחות העבודה של החברה בכל הנוגע לייצוא ו/או ...


מחיר חבית נפט ירד הערב ב-2.5% עקב הגברת הפקה של מדינות אופק - ספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)
2017-08-14

מחיר חבית נפט ירד הערב ב-2.5% עקב הגברת הפקה של מדינות אופקספונסר (הודעות לעיתונות) (רישום)מחירי הנפט סגרו הערב, יום שני, בירידה של 2.5% , הרמה הנמוכה ביותר מזה שלושה שבועות, בלחץ מחששות לגבי הפקה מתמשכת של חברי אופ"ק ומפיקי נפט מפצלי נפט. דוחות נפרדים של ארגון המדינות המייצאות נפט וסוכנות האנרגיה הבינלאומית בשבוע שעבר הראו עלייה חודשית בתפוקת הנפט של חברי אופ"ק. דו"ח שפורסם ביום שני ממנהל מידע האנרגיה חשף גם ציפיות לעלייה של 117,000 חביות בהפקה השנתית של ארצות הברית בחודש הבא. . מצאתם טעות בכתבה? ספרו לנו ונתקן. כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך. משקיע בבורסה? מגיעים לך החזרי מס בגין פעילות ...and more »


דולר קנדי מול פסו מקסיקני – לסחור את המשא-ומתן על נפט"א בלי חשיפה לדולר - TheMarker
2017-08-14

TheMarkerדולר קנדי מול פסו מקסיקני – לסחור את המשא-ומתן על נפט"א בלי חשיפה לדולרTheMarkerבבסיס קמפיין הבחירות של דונלד טראמפ עמד העיקרון של שבירת הסכמים ברחבי העולם. התזה: טראמפ הוא רב-אמן במשא ומתן ויצליח לשפר לאין ערוך את ההסכמים לטובת ארה"ב, ובמיוחד לשפר את המצב עבור מצביעי צווארון כחול. גולת הכותרת היתה ההבטחה לשיפור עמדות ב-NAFTA - הסכם הסחר החופשי של צפון אמריקה. לאחר הקמפיין הסוער ביותר שהאמריקאי כותב שורות אלו ראה בחייו, טראמפ יגיע סוף סוף למשא ומתן על ההסכם ביום שלישי, והוא ניגש לעניין בשקט בלתי אופייני. האם זה בגלל שהוא ממוקד כרגע בהתמודדות מול יריב "ראוי" יותר במזרח, מה שגורם ...


מודיעין קפצה ב-50% ב-2017; סימני נפט משמעותיים גם בפרויקט Grapevine - TheMarker
2017-08-09

TheMarkerמודיעין קפצה ב-50% ב-2017; סימני נפט משמעותיים גם בפרויקט GrapevineTheMarkerהאינדיקציות החיוביות בנוגע לפעילות הנפט של מודיעין (978.2 -0.5%) בקליפורניה ממשיכות. שותפות האנרגיה, שבשליטת אי.די.בי פתוח וצחי סולטן, דיווחה על סימני נפט משמעותיים בקידוח בפרויקט Grapevine. לפני מספר שבועות כבר דיווחה מודיעין על סימני נפט גם בפרויקט השכן, Mountain View. בעקבות הדיווח מהיום, מודיעין עולה בכ-9% - ומשלימה זינוק של כ-50% מתחילת 2017. המניה מרכזת מחזור של כ-600 אלף שקל. הקידוח ב-Grapevine, בהשקעה של כ-2 מיליון דולר, החל בתחילת יולי (קידוח Chardonnay 47X-35). הקידוח נועד להגיע לפרוספקט (מבנה ...


שותפות מודיעין מדווחת על פוטנציאל לסימני נפט בשדה בקליפורניה - כלכליסט
2017-08-09

כלכליסטשותפות מודיעין מדווחת על פוטנציאל לסימני נפט בשדה בקליפורניהכלכליסטעל פי הדיווח, לאחר קידוח של 4.4 קילומטר בפרויקט שבו שותפה מודיעין נמצאו סימנים ראשוניים להימצאותו של נפט בפרויקט. המפעיל המליץ על ביצוע מבחני הפקה. ניר טל 10:5409.08.17. תגיות: · מודיעין אנרגיה · נפט · צחי סולטן · אי.די.בי פתוח. שותפות מודיעין אנרגיה( 978.2 0.50% הוסף לתיק האישי ) מדווחת היום (ד') על פוטנציאל להימצאותו של נפט בפרויקט Grapevine של החברה בקליפורניה. על פי הדיווח, הנשען על דיווחי המפעיל בפרויקט (Grapevine Energy), נמצאו סימנים פוטנציאלים המעידים על פטרוליום מסוג נפט, בבדיקות מאמתות שנערכו ...מודיעין אנרגיה: סימני נפט משמעותיים בקליפורניהNews1 מחלקה ראשונהall 4 news articles »


ניגריה: עשרות הרוגים בניסיון חילוץ משלחת נפט מבוקו חראם - נענע 10
2017-07-27

נענע 10ניגריה: עשרות הרוגים בניסיון חילוץ משלחת נפט מבוקו חראםנענע 10בניגריה נהרגו אמש (חמישי) עשרות בני אדם, בהם אזרחים וחיילים, בניסיון חילוץ של משלחת חיפוש נפט, שנחטפה ככל הנראה על ידי ארגון הטרור בוקו חראם בצפון מזרח המדינה. לפי הדיווחים בכלי התקשורת המקומיים, המשלחת שנחטפה הייתה מורכבת מעובדי חברת הנפט הממשלתית, חוקרי אקדמיה ואנשי צוות. בניסיון החילוץ השתתפו אנשי צבא ואזרחים מתנדבים. לפחות 12 אנשי צבא נהרגו ולפי דיווחים שונים מספר ההרוגים הכולל נע בין 30 עד 50 איש. לכתבות נוספות בחדשות 10: עימותים ליליים בירושלים: שוטרים פינו מתבצרים במסגד · הסנאט בארה"ב אישר הטלת ...and more »


US Ally Iraq Turns to Russia for Military Support, Oil Deals and Nation Building - Newsweek
2017-07-25

NewsweekUS Ally Iraq Turns to Russia for Military Support, Oil Deals and Nation BuildingNewsweekIraq's vice president has reached out to Russia during a high-profile visit, saying he seeks closer ties with Moscow after 14 consecutive years of U.S. military intervention in his country. During a visit to Moscow, Iraqi Vice President Nouri al-Maliki ...and more »


מודיעין אנרגיה חושפת: מו"מ עם מפיקת הנפט השישית בגודלה בשוק האמריקאי - Tashtiot
2017-07-24

גלובסמודיעין אנרגיה חושפת: מו"מ עם מפיקת הנפט השישית בגודלה בשוק האמריקאיTashtiotהמשא ומתן שמנהלת השותפות מתבצע ביחד עם שותפים נוספים ונועד לרכישת זכויות בשלושה פרויקטים לחיפושי נפט בשכבות עמוקות – פרויקט Cassini, פרויקט Shideler ופרויקט Concord – בהם היא צפויה להחזיק, לצד משקיעים נוספים, בזכויות בפרויקטים, ובאופן ישיר בכשליש מסך הזכויות בכל פרויקט. זכויות אלה, באם תירכשנה, יתווספו להחזקה של מודיעין ב-24.75% בפרויקט Mountain View וכ-25% מהזכויות בפרויקט Grapevine, אף הם במחוז Kern בקליפורניה. לאחרונה הסתיים קידוח ראשון במסגרת פרויקט Mountain View והשותפים נערכים לביצוע מבחני הפקה ...מודיעין: מו"מ לרכישת זכויות לחיפושי נפט בקליפורניהגלובסall 5 news articles »


רציו פטרוליום: פוטנציאל ל-100 מיליון חביות נפט בשני רישיונות בים הצפוני - TheMarker
2017-07-24

TheMarkerרציו פטרוליום: פוטנציאל ל-100 מיליון חביות נפט בשני רישיונות בים הצפוניTheMarkerלקראת כינוס האסיפה הכללית בשבוע הבא, שבה תועלה להצבעה החלטה על השקעה בשני רישיונות חיפוש נפט בים בצפוני, רציו פטרוליום מפרסמת נתונים ראשונים לגבי פוטנציאל הנפט. שותפות החיפושים, שבשליטת המשפחות לנדאו ורוטלוי, פירסמה דו"ח משאבים מנובאים לרישיונות P.1989 ו-P.1763. הדו"ח הצביע על פוטנציאל של יותר מ-100 מיליון חביות נפט, וסיכויי הצלחה הנחשבים טובים לאקספלורציה בים. רציו פטרוליום עולה ב-1.7%. ברישיון הראשון, P.1989, שבו צפויה רציו להחזיק ב-15%, מתייחס דו"ח המשאבים לשני מבנים גיאולוגיים (פרוספקטים). במבנה ...רציו פטרולים: פוטנציאל לכ-100 מיליון חביות נפט בים הצפוניגלובספוטנציאל גבוה לרציו פטרוליוםEnergiaNews"הגעתי לגיאנה והיתה לי הארה: זה נראה כמו לווייתן"כלכליסטall 5 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net