מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים נפט גולמי ביניים כיתה היומית מחיר

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של נפט גולמי (קושינג)

מחיר לחבית

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר בפאונד

ציון נפט גולמי ביניים

(WTI), הידוע גם בשם אור טקסס מתוק, הוא סוג של נפט גולמי המשמש כאמת מידה בתמחור הנפט. זהו שמן אור (צפיפות נמוכה) ומתוקים (נמוך גופרית) גולמי. זה המצרך הבסיסי של ניו יורק מרכנתיל חילופי חוזים עתידיים בנפט. המחיר של WTI הפניה לעתים קרובות בדיווחי החדשות על מחירי הנפט, לצד המחיר של נפט גולמי מסוג ברנט מהים הצפוני. סמנים נוספים כוללים את הנפט חשוב גולמי בדובאי סל הפניה אופ"ק.

WTI הוא נפט גולמי קל, עם כוח הכבידה API של כ 39.6 ו הסגולי של כ - 0.827, שהוא קל יותר מאשר נפט גולמי מסוג ברנט. הוא מכיל גופרית על 0.24%, והיא מדורגת ובכך כמו נפט גולמי מתוק (לאחר פחות מ -0.5% גופרית), מתוק יותר ברנט אשר גופרית 0.37%. WTI מעודן בעיקר באזורי המערב התיכון חוף המפרץ בארצות הברית, שכן הוא דלק באיכות גבוהה מיוצר בתוך המדינה.

אחרון נפט גולמי חדשות

נעילה מעורבת באסיה: הניקיי עלה 0.38% לשיא, שנחאי ירדה 0.19% - Bizportal
2017-10-17

Bizportalנעילה מעורבת באסיה: הניקיי עלה 0.38% לשיא, שנחאי ירדה 0.19%Bizportalמחיר הנפט עלה 0.3% לרמת מחיר של 52 דולר לחבית. מחיר הזהב ירד 0.85% ונסחר כעת על רמת מחיר של 1292 דולר לאונקיה. סין הציעה לחברת הנפט הסעודית, ארמקו לרכוש באופן פרטי עד 5% מנתח החברה.בשבועות האחרונים דווח על מגעים של הממשל הסיני לרכישת חלק מנתח חברת הנפט ארמקו. אתמול דווח על שני חברות הנפט הסיניות, PetroChina ו-Sinopec שהביעו עניין ברכישה ישירה טרם ההנפקה. החברות הינן חלק מקרנות העושר הריבוניות בסין.מחר יערך בבייג'ינג כנס המפלגה הקומוניסטית ה-19. הכנס, שיערך הפעם בשנה אי-זוגית (נערך בפעם האחרונה ב-2012 ...and more »


המפעלים המזהמים ימשיכו לזהם שנתיים נוספות - באישור הממשלה - תעשייה ... - TheMarker
2017-10-16

TheMarkerהמפעלים המזהמים ימשיכו לזהם שנתיים נוספות - באישור הממשלה - תעשייה ...TheMarkerהצעת החלטה שתוגש לממשלה ביום ראשון תעסוק בהאצת חיבור המפעלים לגז, אולם תאשר דחייה בצמצום זיהום האוויר במפרץ חיפה.and more »


ספונסר - המסחר בוול סטריט מתנהל בעליות שערים קלות; טבע יורדת בכמעט ... - ספונסר (הודעות לעיתונות)
2017-10-16

ספונסר - המסחר בוול סטריט מתנהל בעליות שערים קלות; טבע יורדת בכמעט ...ספונסר (הודעות לעיתונות)המסחר בוול סטריט נפתח היום (ב') במגמה חיובית, ביומו הראשון של שבוע המסחר בארה"ב. היום יפורסמו נתוני מאקרו ועונת הדוחות הכספיים לרבעון השלישי תמשיך. ביום שישי המסחר ננעל ...and more »


אחרי סילוק דאעש: מסלימה המלחמה על הנפט בעיראק - כלכליסט
2017-10-16

כלכליסטאחרי סילוק דאעש: מסלימה המלחמה על הנפט בעיראקכלכליסטהשתלטות צבא עיראק על שדה נפט וגז בחבל הכורדי מקפיצה את מחירי הנפט. העליות ממשיכות את המגמה שיצר טראמפ כשסירב לאשרר את הסכם הגרעין עם איראן. דורון פסקין 18:2116.10.17. תגיות: · עיראק · נפט · ברנט · כורדיסטן · פשמרגה · רוסנפט. מחירי הנפט ממשיכים לטפס היום (ב') בעקבות דיווחים שהגיעו מצפון עיראק על עימותים בין הצבא העיראקי והכוחות הכורדים, הפשמרגה. קראו עוד בכלכליסט: לקראת משאל העם של הכורדים בעיראק: האם תחל מלחמה על הנפט? יצוא הנפט מעיראק במאי - בשיא של חצי שנה · הקיצוץ של אופ"ק עובד: מדינות הקרטל הפחיתו ...


אירן כבשה את שדות הנפט הכורדיים - News1 מחלקה ראשונה
2017-10-16

News1 מחלקה ראשונהאירן כבשה את שדות הנפט הכורדייםNews1 מחלקה ראשונהכוחות של צבא עירק ומשמרות המהפכה האירניים, השתלטו (יום ב', 16.10.17) על שדות הנפט של הכורדים בעיר כרכוך. הכוחות הכורדיים בעיר נסוגו מהמקום, כמעט ללא קרב. הכוחות העירקיים והאירניים השתלטו גם על נמל התעופה בעיר ובסיסי צבא. הם מסרו כי הפעולה הצבאית יצאה לפועל-כנקמה על משאל העם שקיימו הכורדים ובו החליטו על רצונם בעצמאות. מפקדי הפשמרגה - הכוחות המזוינים של הממשלה האזורית של כורדיסטן, מסרו כי "בגדד תשלם מחיר כבד על כיבוש העיר כרכוך". הן האשימו פקידים מקומיים בעיר כרכוך בבגידה והבטיחו לבוא עמם חשבון. בכוונת ...and more »


עליות בסיום המסחר בבורסות אירופה; סגירה חיובית באסיה - גלובס
2017-10-16

גלובסעליות בסיום המסחר בבורסות אירופה; סגירה חיובית באסיהגלובסהמסחר בבורסות אסיה ננעל בעליות שערים וזאת בעיקר הודות לנתוני המאקרו החיוביים שפורסמו בסוף השבוע בארה"ב. החוזים על המדדים בארה"ב נסחרים בעליות. המגמה החיובית שסיימה את המסחר בסוף השבוע בניו יורק מגיעה היום לשאר בורסות העולם. בסך הכל האווירה הכללית חיובית כשנתון מעניין שתומך במגמה באסיה הוא האינפלציה בסין שעלתה בחודש ספטמבר ב-1.6% בהתאם לתחזיות המוקדמות. עליות המחירים בסין מיוחסות לשני נתונים משמעותיים: הנתון הראשון הוא צמצום בייצור של המפעלים המקומיים והנתון השני הוא עליית מחירי הנפט העולמי. יש לזכור ...


גאות עולמית: הגורם שמתדלק את שוקי המניות - גלובס
2017-10-15

גאות עולמית: הגורם שמתדלק את שוקי המניותגלובסהצלילה במחירי הנפט, שהחלה באמצע שנת 2014, מרמות של 114 דולר ו-107 דולר (מחירי חבית נפט מסוג ברנט ו-WTI, בהתאמה) ועד לשפל של קצת יותר מ-25 דולר בפברואר 2016, היוותה את אחד מהטריגרים הבולטים לתנודתיות החריפה שחוו השווקים הפיננסיים בשנים 2015 ו-2016. שנה וחצי חלפה מאז רמת השפל במחיר הנפט, העולם עומד על תילו ומסתבר שגם המשקיעים שכחו לגמרי את התחזיות לקריסת חברות, מדינות, מלחמות, ושאר ההפחדות. עם זאת היו גם כאלה שהעריכו אז, בשיא השפל, שהנפט יתייצב מעל מחיר של 50 דולר, והכלכלה בסופו של דבר תיהנה מאוד ממחירי ...


"10 דולר לחבית": מחירי הנפט עלולים לקרוס מוקדם יותר משחשבנו - גלובל ... - TheMarker
2017-10-14

TheMarker"10 דולר לחבית": מחירי הנפט עלולים לקרוס מוקדם יותר משחשבנו - גלובל ...TheMarkerמנכ"ל חברת מחקר בתחום האנרגיה מזהיר כי מחירי הנפט יקרסו ב-80% – בעיקר בגלל המכוניות החשמליות.and more »


"חיפושי הנפט והגז סובלים ממחסור בכספים להשקעות" - גלובס
2017-10-10

גלובס"חיפושי הנפט והגז סובלים ממחסור בכספים להשקעות"גלובס"אכן הייתה התקדמות גדולה, והדברים האלה כאן כדי להישאר, אבל צריך להבין שהאנרגיה הירוקה היא עדיין חלק קטן משוק האנרגיה העולמי. החלק הזה משפיע כמובן על השוק כולו, וצפוי להמשיך לצמוח, אבל זה תהליך הדרגתי, שייקח עוד הרבה שנים. הצרכים של אנרגיה בעולם ימשיכו לצמוח, וחלקה של האנרגיה האלטרנטיבית יגדל, אבל עדיין יהיה ביקוש רב גם לגז ולנפט בעשורים הקרובים. "מה שישפיע על מחירי הנפט והגז הוא בעיקר הירידה בעודפי ההיצע. יש עלייה במספר אסדות הגז שפועלות במפרץ מקסיקו, וארה"ב עומדת להפוך ליצואנית גז עולמית. לדעתי המחירים ...and more »


תמיר פישמן >> מחירי הנפט זינקו השבוע וזאת בעקבות ציפיות השוק לגידול בביקוש, ומצד שני לירידה בהיצע - Funder (הודעות לעיתונות)
2017-09-23

Funder (הודעות לעיתונות)תמיר פישמן >> מחירי הנפט זינקו השבוע וזאת בעקבות ציפיות השוק לגידול בביקוש, ומצד שני לירידה בהיצעFunder (הודעות לעיתונות)בנוסף, פורסמו נתונים על מחירי הדירות ומהם עולה כי בהשוואת העסקאות שבוצעו בחודשים יוני 2017 – יולי 2017, לעומת העסקאות שבוצעו בחודשים מאי 2017 – יוני 2017, מחירי הדירות עלו ב-0.4%. עלייה זו מבטאת את שינוי המחירים בניכוי שינויי האיכות, בתמהיל ובסוג הדירות. עוד פרסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה את מדד המחירים של התפוקה התעשייתית ליעדים מקומיים ובו נרשמה עלייה של 1.6% המשקפת רמה של 90.8 נקודות. העלייה הגדולה ביותר נרשמה בסעיף מוצרי נפט מזוקק ובו נרשם זינוק של 9.7%. עליית המחיר משקפת בעיקר את התייקרות הדלקים ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net