מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר מעודכן היומי של גז בוטאן

גרף יומי מעודכן של מחיר הספוט של הגז בוטאן מטקסס

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר בפאונד

גז בוטאן

בוטאן הוא אחד הפחמימנים הפשוטים ממשפחת האלקאנים. נוסחתו הכימית היא C4H10 או באופן מורחב: CH3CH2CH2CH3 או, בצורתו האחרת (איזובוטאן, CH(CH3)3). מולקולת הבוטאן בנויה משרשרת בלתי מסועפת של ארבעה אטומי פחמן שאליהם קשורים עשרה אטומי מימן. זהו גז דליק, אשר ניתן לנזל אותו בקלות ומשמש בעיקר לחימום ולבישול. שריפת בוטאן בנוכחות מספקת של חמצן יוצרת פחמן דו-חמצני ומים (שרפה מלאה), בעוד ששריפה בחוסר חמצן יוצרת פיח (פחמן) ופחמן חד-חמצני (שרפה חלקית). מכיוון שהגז חסר צבע וריח, נהוג להוסיף למיכלי הגז המיועדים לשימוש ביתי תרכובת גופרית בעלת ריח אופייני, לשם זיהוי דליפות ומניעת תאונות. בין שימושיו הנוספים הוא נמצא במצתים לסיגריות ובמיכלי ניקוי בלחץ המיועדים לניקוי מוצרי אלקטרוניקה. גז זה מגיע לצרכנים במצב נוזלי במיכלי הגז בגלל הלחץ הרב בתוך המיכל. כשהבוטאן הנוזלי משתחרר מן המיכל הוא הופך מיד לגז.

הידיעה על גז

This RSS feed URL is deprecated
2018-05-27

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


הרשויות בעזה הסירו את התינוקת שנטען שמתה משאיפת גז מרשימת ההרוגים ... - הארץ
2018-05-27

הארץהרשויות בעזה הסירו את התינוקת שנטען שמתה משאיפת גז מרשימת ההרוגים ...הארץמשרד הבריאות ברצועה הודיע כי כל עוד נסיבות מותה של לילא אל-גנדור בחקירה, היא תוסר מהרשימה. בתחילה טענו הפלסטינים כי התינוקת מתה משאיפת גז מדמיע, אולם צה"ל הטיל ספק ...הפלסטינים הוציאו את התינוקת מעזה מרשימת הרוגי צה"ל - Ynetynet ידיעות אחרונותמשרד הבריאות בעזה מאשר: התינוקת המתה הוצאה מרשימת הרוגי צה''לערוץ 20all 3 news articles »


WATCH Demonstrators Set Off Smoke Bombs Near Netanyahu's Home - Sputnik International
2018-05-26

Sputnik InternationalWATCH Demonstrators Set Off Smoke Bombs Near Netanyahu's HomeSputnik InternationalREAD MORE: Netanyahu Ally Urges US to Recognize Israel's Golan Heights Claim – Reports. According to police, the prime minister was at home at the time. The environmental activists and organizers of the rally denounced the use of smoke bombs, saying ...Demonstrators set off smoke bombs near PM's Caesarea home, with him insideThe Times of Israelall 22 news articles »


מדד גז ונפט - מתכווץ כדי להתרחב? - Bizportal
2018-05-22

Bizportalמדד גז ונפט - מתכווץ כדי להתרחב?Bizportalסקטור נפט גז הוא אחד המעניינים בשוק המקומי. וגם אם ההתנהגות שלו בחלק מהזמן קשה לפיענוח הרי שהוא מצית את דמיונם של רבים. בתקופה האחרונה התנודתיות המאפיינת אותו יורדת משמעותית, רק כדי לעלות בעתיד הקרוב. כתבות נוספות בנושא: הרצף העולה במדד ה-S&P 500 נשבר, הזדמנות לצאת? בגרף השבועי. בגרף השבועי אפשר לראות את מהלך העלית מרמת 954.88 ועד לשיא של 1,021.32 נקודות. מיד לאחר מכן התבצע מעבר משלב 2 שהוא שלב העליות לשלב 3 שהוא שלב התיקון. במסגרתו נסוג המדד עד לשפל של 939.62 נקודות. תיקון זה חיסל בין 33% - 66% מהרצף ...


פלילי: שלושה נפצעו בפיצוץ בלון גז - כל הזמן
2018-05-22

כל הזמןפלילי: שלושה נפצעו בפיצוץ בלון גזכל הזמןהלילה התקבל דיווח במשטרה על פיצוץ בלון גז בדירה ברחוב ס"א בת"א. מהדירה פונו שלושה גברים בשנות ה30 עם פצעי כוויות בגופם בדרגות בינוני עד קשה (עפ"י גורמי רפואה). מחקירה ראשונית עולה חשד לפלילים ונבדק קשר בין הפיצוץ לחומרים החשודים כמסוכנים שנמצאו בסמוך לבלון הגז. עוד באתר. בן 33 חטף תיק מקשישה מוגבלת · שלא יחסר: גנב משאבת בטון · "ידענו שחייבים להציל אותה" – השוטרים בצד הדרך. השארת תגובה. ביטול. שם: אימייל. תגובה: Desktop_360x260.gif. 87a7683f-090d-4a84-86a9-f7da7cff8c4a.jpg. וידאו לכל הוידאו » · יצהר ...


שלושה פצועים בינוני עד קשה מפיצוץ בלון גז בדירה בת"א, חשד לפלילים - מעריב
2018-05-21

מעריבשלושה פצועים בינוני עד קשה מפיצוץ בלון גז בדירה בת"א, חשד לפליליםמעריבשלושה פצועים בינוני עד קשה מפיצוץ בלון גז בדירה בת"א, חשד לפלילים. הלילה התקבל דיווח במשטרה על פיצוץ בלון גז בדירה ברחוב ס"א בת"א. מהדירה פונו שלושה גברים בשנות ה-30 עם פצעי כוויות בגופם בדרגות בינוני עד קשה (עפ"י גורמי רפואה). מחקירה ראשונית עולה חשד לפלילים ונבדק קשר בין הפיצוץ לחומרים החשודים כסמים שנמצאו בסמוך לבלון הגז. אלון חכמון. /. 22/05/2018 08:23. מבזקים נוספים. גרמניה: "מצטערים מאוד על ביטול הפגישה בין דונלד טראמפ לקים ג'ונג און". רויטרס |. 25/05/2018 12:56. רגב: "שמחה שמשבר הכדורסל הגיע ...


חרף איסור בין לאומי, כמות גדולה של גז מדלל אוזון נפלטת לאוויר ממקור לא ידוע - הארץ
2018-05-17

הארץחרף איסור בין לאומי, כמות גדולה של גז מדלל אוזון נפלטת לאוויר ממקור לא ידועהארץכמות הפליטות של גז CFC-11 הגורם להידלדלות שכבת האוזון באטמוספירה עלתה בחדות, אף שייצור גז זה נאסר באמנה הבין לאומית. כך התברר במחקר שפורסם היום (חמישי) בכתב העת המדעי Nature, והתבסס על מדידות שערכו מדעני המינהל האוקיינוסים והאטמוספירה הלאומי בארה"ב (NOAA) בהוואי. טרם התברר מה מקור הפליטות, אולם מדענים סבורים כי הוא נמצא באחת ממדינות מזרח אסיה. CFC-11 הוא הגז השני הנפוץ ביותר בין החומרים המדללים באטמוספירה. הוא משתייך לסדרת חומרים המכילים כלור, שמשמשים בין השאר כממיסים או לצרכי קירור. כשגז זה מגיע ...


משרד הבריאות בעזה חוזר בו: לא ברור אם התינוקת מתה משאיפת גז - הארץ
2018-05-16

הארץמשרד הבריאות בעזה חוזר בו: לא ברור אם התינוקת מתה משאיפת גזהארץגורם רשמי במשרד הבריאות בעזה אמר היום (שלישי) כי לא ברור כעת אם התינוקת לילא אנואר אל-גנדור, שמתה ברצועת עזה, מתה משאיפת גז מדמיע במהלך העימותים עם הצבא. זאת לאחר שצה"ל הטיל ספק בגרסתו המוקדמת יותר של המשרד באשר לנסיבות מותה של הפעוטה. הגורם, שסירב להזדהות, אמר כי נסיבות מותה של אל-גנדור נחקרות כעת. התינוקת לילא אל-גנדור. אל-גנדור, בת שמונה חודשים, היא אחת מ-60 תושבי הרצועה שמתו ביום העימותים עם צה"ל בגבול הרצועה. מלבדה נהרגו שבעה קטינים, בני 14 עד 16. "יש ספק יסודי באמינות הודעת משרד הבריאות של חמאס ...דו"צ בערבית: התינוקת שנטען כי מתה משאיפת גז – מתה ממום לבערוץ 20all 7 news articles »


חברת החשמל רוכשת גז נוזלי מארה"ב במחיר גבוה - כלכליסט
2018-05-15

כלכליסטחברת החשמל רוכשת גז נוזלי מארה"ב במחיר גבוהכלכליסטהגז הנוזלי צפוי להגיע לראשונה בסוף החודש. חברת החשמל תשלם מחיר של כ־12 דולר ליחידת אנרגיה - כפול ממה שהיא משלמת על גז טבעי למאגר תמר. ליאור גוטמן 08:0516.05.18. תגיות: · גז נוזלי · חברת החשמל · ארה"ב. בסוף החודש צפוי להגיע לחופי ישראל גז נוזלי שרכשה חברת החשמל לראשונה מארצות הברית, במקום מהספק הבריטי הרגיל של חברת החשמל ‑ בריטיש פטרוליום. ל"כלכליסט" נודע כי חברת החשמל תשלם מחיר של כ־12 דולר ליחידת אנרגיה, מחיר כפול מזה שהיא משלמת על גז טבעי למאגר תמר. הסיבה למחיר הגבוה של הגז היא זינוק של כ־70% במחיר ...and more »


הרס בכרם שלום: פלסטינים הציתו צינורות גז לעזה - ynet ידיעות אחרונות
2018-05-11

ynet ידיעות אחרונותהרס בכרם שלום: פלסטינים הציתו צינורות גז לעזהynet ידיעות אחרונותמתפרעים בצדו הפלסטיני של מעבר הסחורות פגעו דווקא בצינורות המובילים גז מישראל לבתיהם. צה"ל: בפעם השנייה תוך ימים הפלסטינים פוגעים בציוד הומניטרי שנועד לעזור להם - חמאס אחראי. קודם לכן: 15,000 הפגינו בגבול עם רימונים, מטעני צינור ועפיפונים בוערים. פלסטיני אחד נהרג. יואב זיתון, מתן צורי ואליאור לויעדכון אחרון: 12.05.18 , 00:06. במהלך התפרעויות הפלסטינים אתמול (ו') בגבול רצועת עזה השחיתו והציתו מאות מהם כמה מוקדים בצדו הפלסטיני של מעבר הסחורות בכרם שלום. הם פגעו בצינורות המובילים גז מישראל לרצועת עזה ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net