מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר מעודכן היומי של גז בוטאן

גרף יומי מעודכן של מחיר הספוט של הגז בוטאן מטקסס

מחיר לגלון

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לליטר
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר בפאונד

גז בוטאן

בוטאן הוא אחד הפחמימנים הפשוטים ממשפחת האלקאנים. נוסחתו הכימית היא C4H10 או באופן מורחב: CH3CH2CH2CH3 או, בצורתו האחרת (איזובוטאן, CH(CH3)3). מולקולת הבוטאן בנויה משרשרת בלתי מסועפת של ארבעה אטומי פחמן שאליהם קשורים עשרה אטומי מימן. זהו גז דליק, אשר ניתן לנזל אותו בקלות ומשמש בעיקר לחימום ולבישול. שריפת בוטאן בנוכחות מספקת של חמצן יוצרת פחמן דו-חמצני ומים (שרפה מלאה), בעוד ששריפה בחוסר חמצן יוצרת פיח (פחמן) ופחמן חד-חמצני (שרפה חלקית). מכיוון שהגז חסר צבע וריח, נהוג להוסיף למיכלי הגז המיועדים לשימוש ביתי תרכובת גופרית בעלת ריח אופייני, לשם זיהוי דליפות ומניעת תאונות. בין שימושיו הנוספים הוא נמצא במצתים לסיגריות ובמיכלי ניקוי בלחץ המיועדים לניקוי מוצרי אלקטרוניקה. גז זה מגיע לצרכנים במצב נוזלי במיכלי הגז בגלל הלחץ הרב בתוך המיכל. כשהבוטאן הנוזלי משתחרר מן המיכל הוא הופך מיד לגז.

הידיעה על גז

מידעטק נותנת גז: מעלה אתר תדמית ושירות בפזגז - Daily Maily אנשים ומחשבים
2017-06-25

Daily Maily אנשים ומחשביםמידעטק נותנת גז: מעלה אתר תדמית ושירות בפזגזDaily Maily אנשים ומחשביםפזגז הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל לאספקת גז. פזגז מציעה אנרגיה ירוקה, יעילה וחסכונית שמקורה בגז ומקפידה על שירות קשוב ומקצועי בסטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר,ירוק יותר, נקי יותר ויעיל יותר. עלות הפרויקט של האתר החדש מוערכת בכ-200 אלף שקלים. האתר מציג ללקוחות מידע זמין ועדכני על החברה, מיקום סניפים, אפשרויות יצירת קשר, הורדת טפסים נפוצים, הוראות בזמן חירום ועוד. האתר מאפשר ללקוחות לבצע פעולות שוטפות כדוגמת: תשלום חשבון גז, הזמנת מיכלים, הזמנת בדיקת בטיחות תקופתית ותיאום טכנאי, בקשה לרכישת מוצרים צורכי ...


חשד לדליפת גז: אישה נמצאה ללא רוח חיים בדירה בירושלים - ynet ידיעות אחרונות
2017-06-24

ynet ידיעות אחרונותחשד לדליפת גז: אישה נמצאה ללא רוח חיים בדירה בירושליםynet ידיעות אחרונותמרחבי הרשת. Definition · What Melissa Sue Andersion Looks Like Now is InsaneDefinition. Undo. Home Chef · Harrington: This Meal Service is Cheaper Than Your Local StoreHome Chef. Undo. by Taboola by Taboola · Sponsored Links Sponsored Links · Promoted Links Promoted Links. חשד לדליפת גז: אישה נמצאה ללא רוח חיים בדירה בירושלים. אישה בשנות ה-50 לחייה נמצאה ללא רוח חיים על ידי בנה בדירה בשכונת פסגת זאב. שוטרים שהגיעו למקום הריחו ריח של גז. מבדיקה ראשונית עלה כי במקום חיבור גז שאינו תקני. ynet פורסם: 24.06 ...אישה נמצאה ללא רוח חיים, חשש לדליפת גזישראל היוםבת 50 נמצאה ללא רוח חיים בי-םmakoאישה נמצאה ללא רוח חיים בירושליםהרשת המקומיתall 5 news articles »


גופת אישה נמצאה בפסגת זאב, חשש שמתה מדליפת גז - מעריב
2017-06-24

מעריבגופת אישה נמצאה בפסגת זאב, חשש שמתה מדליפת גזמעריבמסתמנת אפשרות שהיא מתה מדליפת גז, אך כל כיווני החקירה נבדקים. האירוע החל היום בצהריים כאשר במשטרה התקבל דיווח אודות גופת אישה שנמצאה בדירה ביישוב. השוטרים דיווחו שעם הגעתם לדירה הריחו ריח של גז. למקום הגיעו חוקרי משטרה ומחקירה ראשונית עולה כי בנה של האם, כבן 29 המתגורר עימה, סיפר כי הוא ישן בסלון הבית וכשהתעורר ניגש לחדרה של אימו וראה אותה שוכבת ללא רוח חיים והזעיק את מד"א. למקום הגיעו כוחות משטרה וצוותי כיבוי והצלה אשר ניתקו את חיבור הגז בדירה. מהודעת המשטרה נמסר כי מבדיקה ראשונית עלה כי מדובר בחיבור ...


אישה כבת 50 מתה בביתה בי-ם; חיבור גז פיראטי נמצא בדירה - וואלה!
2017-06-24

וואלה!אישה כבת 50 מתה בביתה בי-ם; חיבור גז פיראטי נמצא בדירהוואלה!אישה בשנות ה-50 לחייה נמצאה היום (שבת) כשהיא ללא רוח חיים בדירתה בשכונת פסגת זאב שבירושלים. חובשים ופרמדיקים שהגיעו לזירה דיווחו על ריח של גז במקום. בשלב זה סיבת המוות אינה ברורה, אולם נמסר כי בדירה נמצא חיבור גז פיראטי. כעת, על פי גורמי החקירה, נבדקת האפשרות שהאישה נחנקה משאיפת הגז. חוקרי משטרה הגיעו לדירה, בצפון הבירה, ומחקירה ראשונית שביצעו עולה כי בנה של האם, בן 29, המתגורר עמה, סיפר כי הוא ישן בסלון הבית. כשהתעורר, לדבריו, הוא ניגש לחדרה של אמו וראה אותה שוכבת ללא רוח חיים והזעיק את מד"א. למקום ...and more »


השר שטייניץ מבטיח גז טבעי לאילת אבל מקורות מימון ולוחות זמנים עדיין אין - ערב ערב באילת
2017-06-23

ערב ערב באילתהשר שטייניץ מבטיח גז טבעי לאילת אבל מקורות מימון ולוחות זמנים עדיין איןערב ערב באילתאלא שנושא הבאת גז טבעי לאילת כבר עלה ונדחה בעבר במספר צורות: כבר בשנת 2012 הודיע המשרד להגנת הסביבה כי הוא מתנגד לתוכניתן של החברות הממשלתיות נתג"ז (נתיבי הגז הטבעי לישראל) וקצא"א (קו צינור נפט אילת-אשקלון), להקים בנמל הנפט באילת מתקן גדול להנזלת גז. מתקן זה אמור היה לקלוט את הגז הטבעי שהתגלה במאגרי הים התיכון. הגז הטבעי תוכנן לזרום לאילת בצינורות של קצא"א, ולעבור כאן למיכליות ענק שיובילוהו לשווקים במזרח אסיה. המתקן שתוכנן בנמל הנפט באילת אמור היה לקלוט חמישה מיליון טון של גז טבעי בשנה. הקמתו האפשרית ...


גז רעיל הרג חלק מהנספים בלונדון? - mako
2017-06-22

makoגז רעיל הרג חלק מהנספים בלונדון?makoעל פי ההערכות, בשל המיקום הבעייתי של הלוחות, ייתכן כי דירות המגדל התמלאו בכמות גז שעשויה הייתה להרוג את הדיירים. אלא שלאור מצבן הקשה של גופות הנספים, ייתכן כי לא יתאפשר לקבוע מהו התפקיד של הגז בגרימת מותם. ממשרד ראש הממשלה תרזה מיי נמסר כי בכ-600 גורדי שחקים נוספים בלונדון ישנו חיפוי דומה לזה שבמגדל גרנפל. "כמובן שאנחנו נמצאים בקשר רציף עם כלל הרשויות המקומיות ומפצירים בהם לשלוח לנו בדחיפות את הדגימות ואנחנו נערוך את הבדיקות הדרושות", מסרה דוברת המשרד. לוחות הבידוד הכילו גזים רעילים | צילום: רויטרס ...and more »


הפיצוץ בבריסל: המחבל זוהה, נשא עליו מכל גז ומסמרים - נענע 10
2017-06-21

נענע 10הפיצוץ בבריסל: המחבל זוהה, נשא עליו מכל גז ומסמריםנענע 10בבלגיה ממשיכים היום (רביעי) לחקור את הניסיון לפיגוע הטרור אמש בתחנת הרכבת במרכז בריסל. לדברי תובע פדרלי, על המחבל שהתפוצץ תיק ובו מכל גז ומסמרים. עוד הוסיף, כי המחבל בינו אזרח מרוקני, אשר לא היה מוכר לרשויות. האירוע כזכור התרחש בשעות הלילה, אז הגיע המחבל לתחנה. הוא צעק "אללה אכבר", כך על פי עדי ראייה, ולאחר מכן ניסה להיכנס למתחם הרכבת. הוא נורה על ידי שוטרים שהיו במקום, והמטען שהיה עליו התפוצץ. >> כתבות נוספות בחדשות 10: סרנה נגד נתניהו: "הסיטואציה היא דו-קרב בין זבוב לטנק, זו תביעת השתקה" · ליצמן נגד ...


גז טבעי יוזרם לאיזור התעשיה הדרומי באשקלון - אשקלונט
2017-06-19

אשקלונטגז טבעי יוזרם לאיזור התעשיה הדרומי באשקלוןאשקלונטהפרויקט, שעלותו מסתכמת בכ-10 מיליון ש"ח, כלל הקמה של צינור גז טבעי באורך של כ-4 ק"מ, וארבע תחנות קצה לחיבור המפעלים שצפויים לצרוך כ-10 מיליון מ"ק של גז טבעי בשנה. עם השלמתו, יהיו 36 מפעלים מחוברים למערכת הגז הטבעי באזור הנגב והדרום, ובעתיד יתחברו גם מפעלים נוספים באזור התעשייה באשקלון ואף שכונות מגורים בעיר. משרד האנרגיה מעודד צרכנים רבים ככל הניתן להתחבר לגז הטבעי הישראלי וליהנות מיתרונותיו הרבים. לאחרונה השיק המשרד קמפיין רחב היקף שמסביר כיצד ניתן להתחבר לתשתית הגז הטבעי, ועל המענקים הניתנים לגופים ...אושרה הזרמת גז טבעי למפעלים באזור התעשייה באשקלוןכלכליסט4 מפעלי תעשייה באשקלון קיבלו אישור הזרמה לגז טבעיגלובסארבעה מפעלים חוברו לגזEnergiaNewsall 5 news articles »


נותנים גז ליחסים - ישראל היום
2017-06-15

ישראל היוםנותנים גז ליחסיםישראל היוםנוסף על כך חתמו הממשלות על הצהרה משותפת בתחום יחסי החוץ; התשתיות, האנרגיה ומים - גז טבעי, אנרגיות מתחדשות, יעילות אנרגטית ותחליפי נפט, חיזוק שיתוף פעולה כלכלי בתחום האנרגיה ומים; הגנת הסביבה; מחקר וחדשנות; טכנולוגיות טלקומוניקציה; תעשייה ועסקים קטנים ובינוניים ותפוצות. בהצהרה המשותפת נכתב כי המדינות "יפעלו בנחישות לעבוד יחד ולחלוק ניסיון, ידע ומומחיות ולהביא לשותפות פורה שמועילה לא רק לעמיהן, אלא לאזור כולו". רה"מ נתניהו השתתף לצד ראש הממשלה היווני והנשיא הקפריסאי בטקס הסרת הלוט לציון הקמת מוזיאון לזכר ...and more »


חברת נתיבי גז חנכה את הקו המזרחי - EnergiaNews
2017-06-14

EnergiaNewsחברת נתיבי גז חנכה את הקו המזרחיEnergiaNewsצינור ההולכה החדש ישמש כעורק ראשי דו כיווני להולכת גז טבעי מרמלה- לאליקים (מתקן "חגית"), ויאפשר חיבור לקוחות חדשים לאורך הקו ובעתיד הזרמת גז ממאגר לוויתן למשק המקומי. ה"קו המזרחי" יצטרף ל"קו הימי", אשר שימש עד היום כעורק בודד להזרמת הגז מאשדוד לצפון ולאזור מפרץ חיפה. עם סיום הפרויקט גדלה גם הקיבולת של המערכת בכ- 30% ובכך תשתפר יתירות המערכת והגמישות התפעולית לצרכני הגז. במהלך הפרויקט הושם דגש מיוחד על הצמדת תשתיות אורכיות באמצעות הנחת הצינור בתוואי תשתית קיים, זאת על מנת לנצל ביעילות את עתודות הקרקע ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2017 זהב.net