מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחיר מטבעות הזהב אמריקן איגל מתעדכן מדי יום

גרף יומי מעודכן של המחירים אמריקן איגל

מחיר לאונקיה טרוי

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגרם
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר בפאונד

אמריקן איגל מטבעות זהב

זהב אמריקן איגל הוא זהב מטילי המטבע הרשמי של ארצות הברית. מורשה לפי חוק מטילים מטבע זהב של 1985, זה היה הראשון שפורסמו בשנת 1986 על ידי ארצות הברית מנטה.

שווי השוק של המטבעות הוא בדרך כלל שווה עומד שווי השוק של התוכן הזהב שלהם, ולא לפי ערכם הנקוב. החל ביולי 2011 ל -5 $, 10 $, 25 $, ו - 50 $ מטבעות על ידי הערך הנקוב שווים ולמכור כ $ 180, $ 430, $ 650, ו - 1,650 $ דולר בהתאמה. הערכים פנים הם יחסי המשקלים למעט 1 / 4 גרם מטבע, אשר יהיה אז 12.50 $. מחירי המכירה שלהם בפועל להשתנות בהתבסס על מחיר הספוט הנוכחי של זהב. ארצות הברית מנטה מייצרת גם גרסה הוכחה עבור אספנים מטבע. מטבעות אלו מיוצרים המטבעה ווסט פוינט ב בווסט פוינט, ניו יורק לשאת סימן של מנטה ("W") או מתחת לתאריך.

מטבעות זהב

This RSS feed URL is deprecated
2018-03-23

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


החוזים העתידיים על הזהב מתחזקים במהלך המסחר באירופה - Investing.com Israel
2018-03-23

Investing.com Israelהחוזים העתידיים על הזהב מתחזקים במהלך המסחר באירופהInvesting.com Israelהחוזים העתידיים על הזהב מתחזקים במהלך המסחר באירופה. סחורות וחוזים עתידייםלפני 13 דקות (23.03.2018 13:35). נשמר. ראו פריטים שמורים. מאמר זה כבר נשמר ב-פריטים שמורים. © Reuters. החוזים העתידיים על הזהב מתחזקים במהלך המסחר באירופה. Investing.com - החוזים העתידיים על הזהב עלו במהלך המסחר באירופה ביום שישי. בחטיבת הקומקס של בורסת הניימקס, החוזים העתידיים על הזהב למסירה באפריל נסחרו במחיר של 1342.30 דולר לאונקיה בשעת הכתיבה, בעלייה של 1.12%. מוקדם יותר היום נסחרו החוזים בגבוה יומי של 1343.10 דולר לאונקיה ...and more »


מה יכול טראמפ ללמוד ממדיניות האננס של ממשלת ישראל? - גלובס
2018-03-23

גלובסמה יכול טראמפ ללמוד ממדיניות האננס של ממשלת ישראל?גלובסבימים שבעולם שלט כסף עולמי בינלאומי ואחיד, כלומר הזהב, כל סוגיית האיזון בין יבוא ליצוא וכל סוגיית המחירים הקשורה בהם טופלו באופן אוטומטי על ידי הכסף עצמו בעזרת מנגנון שכונה price-specie flow mechanism ("מנגנון המחירים-זרימת המתכות היקרות"). עוד בנושא וול סטריט ושוקי עולם. נעילה אדומה בנ"י: חשש ממלחמת סחר בעקבות הטלת המכסים · טראמפ ירה את הירייה הראשונה במלחמת סחר עם סין · אחרי שנה בתפקיד: מנכ"ל אבן קיסר - רענן זילברמן מתפטר · מגרגירים ועד חומצות: מהם סוגי הפילינג השונים הנפוצים כיום? מאחר שבסיס המטבע ...and more »


ארה"בדונלד טראמפמסיםממשלת ישראלמשרד החקלאות - גלובס
2018-03-23

גלובסארה"בדונלד טראמפמסיםממשלת ישראלמשרד החקלאותגלובסבימים שבעולם שלט כסף עולמי בינלאומי ואחיד, כלומר הזהב, כל סוגיית האיזון בין יבוא ליצוא וכל סוגיית המחירים הקשורה בהם טופלו באופן אוטומטי על ידי הכסף עצמו בעזרת מנגנון שכונה price-specie flow mechanism ("מנגנון המחירים-זרימת המתכות היקרות"). עוד בנושא וול סטריט ושוקי עולם. נעילה אדומה בנ"י: חשש ממלחמת סחר בעקבות הטלת המכסים · טראמפ ירה את הירייה הראשונה במלחמת סחר עם סין · אחרי שנה בתפקיד: מנכ"ל אבן קיסר - רענן זילברמן מתפטר · להגיע לשיא: ארבעה דברים שהופכים מנהלים לטובים יותר. מאחר שבסיס המטבע היה זהה ...


ההשקה של Sea of Thieves נתקלה בבעיות - mako
2018-03-21

makoההשקה של Sea of Thieves נתקלה בבעיותmakoהמשחק Sea of Thieves, שיצא אתמול לקונסולת ה-Xbox One ול-PC, הוא אחד מהמשחקים המסקרנים ביותר של התקופה. גיימרים רבים חיכו לרגע בו שרתי המשחק יפתחו, והם יקבלו הזדמנות להכנס לעולם שכולו פיראטים, אוצרות, ספינות וקראקנים. רק מה: כשהשרתים סוף סוף נפתחו הם לא הצליחו להתמודד עם כל הגיימרים שניסו לשחק בו זמנית. מכיוון ש-Sea of Thieves הוא משחק המוני, הוא מבוסס על חיבור רציף לשרתי המשחק ברשת. השרתים האלה לא עמדו בעומס והתחילו לעשות בעיות. כך למשל, שחקנים התלוננו על כך שלמרות שהם סיימו משימות בהצלחה , הם לא צברו ...and more »


המשקיעים מחפשים מקלט: הזהב התאושש משפל של 3 שבועות - TheMarker
2018-03-19

TheMarkerהמשקיעים מחפשים מקלט: הזהב התאושש משפל של 3 שבועותTheMarkerהמשקיעים מחפשים מקלט: הזהב התאושש משפל של 3 שבועות. שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שלח במייל. מחיר הזהב התאושש משפל של כמעט שלושה שבועות לאחר שהירידות החדות בוול סטריט הגבירו את הביקוש למתכת היקרה הנחשבת למקלט עבור המשקיעים בעתות משבר. היחלשות הדולר בעולם אף היא תמכה בזהב שמחירו הנקוב בדולרים, ועל כן הפך להשקעה אטרקטיבית יותר עבור משקיעים בעלי מטבעות אחרים. החוזים על הזהב למסירה באפריל נסגרו במחיר של 1,317.8 דולר לאונקייה, עלייה של 0.4%, בבורסת הסחורות של ניו יורק. החוזים נסגרו ביום שישי ברמתם הנמוכה ביותר ...and more »


הכירו את לירת הזהב - האם היא פטורה ממס? - Bizportal
2018-03-18

Bizportalהכירו את לירת הזהב - האם היא פטורה ממס?Bizportalבניגוד לביטקוין, "לירה זהב" (בוליון) מהווה הליך חוקי כמטבע בישראל ולכן הפרשי השער הנוצרים בגין השקעה זו פטורים ממס. כתבות נוספות בנושא: האם חוק חדלות פירעון החדש מעודד לקיחת סיכונים? מטבע "בוליון" הוא מטבע מתכתי (זהב, כסף וכו") במשקל ידוע המוטבע עליו. בנק ישראל החל להנפיק מטבעות בוליון, לראשונה בתולדות ההנפקה בישראל, בשנת 2010. הנפקת המטבעות כאמור צירפה את מדינת ישראל אל מדינות בולטות, ביניהן ארה"ב, קנדה, בריטניה, אוסטרליה, דרום אפריקה, אוסטריה וסין – המנפיקות מטבעות בוליון חדשים בכל שנה. בישראל הונפקו ...


"סביר שבקרוב פירמות ה-BIG 4 ינפיקו מטבע דיגיטלי משותף" - כלכליסט
2018-03-12

כלכליסט"סביר שבקרוב פירמות ה-BIG 4 ינפיקו מטבע דיגיטלי משותף"כלכליסטכיום, חברה העוסקת בתחום לא יכולה לפתוח חשבון בנק, ואפילו לא יכולה להמיר מטבעות קריפטוגרפים (ביטקוין וכו') דרך חשבונות ישראלים". Sponsored Comments are paid messages in response to an article, created by anyone interested in having his or her point of view prominently displayed. Learn More. powered by. ביטוי דגיטלי לנכסים. לדברי מנכ"ל EY בישראל, אחת הבשורות שהביאה טכנולוגית הבלוקצ'יין היא בהענקת ביטוי דיגיטלי לנכסים, על גבי הרשת. הדרך הפופולרית לעשות זאת כיום היא להנפיק אסימונים המבוססים על אותם נכסים ...


מהיום ניתן להשתמש במטבעות הזהב שלכם כדי לקבל הנחה בחנות של נינטנדו - Vgames.co.il
2018-03-06

Vgames.co.ilמהיום ניתן להשתמש במטבעות הזהב שלכם כדי לקבל הנחה בחנות של נינטנדוVgames.co.ilנינטנדו מוסיפה היום פיצ'ר שהרבה אנשים חיכו לו מאז שהוא הוכרז לראשונה בתחילת חודש פברואר, במסגרתו יהיה ניתן להשתמש במטבעות הזהב שאתם צוברים מקניות של משחקים עבור הנחות בחנות הדיגיטלית של נינטנדו, ה-Nintendo Eshop, על משחקי Nintendo Switch. כל 100 מטבעות זהב יהיו שווים דולר אחד של הנחה על משחק, כך שאם תרצו לקנות את משחק הקירבי החדש ל-Nintendo Switch - Kirby Star Allies - ויש לכם 1000 מטבעות זהב, המשחק יעלה לכם 49.99 דולר במקום 59.99. ברוב המקרים, על המשתמשים להגיע למינימום של כמות מטבעות מסוימת בשביל לקבל ...


מאחורי הקלעים: כך הסכימה מדינה ריבונית לקבל מטבע דיגיטלי - TheMarker
2018-03-06

TheMarkerמאחורי הקלעים: כך הסכימה מדינה ריבונית לקבל מטבע דיגיטליTheMarkerהדובר המרכזי בדיון על מטבעות הקריפטו והבלוקצ'יין היה פרופ' דני צידון, לשעבר משנה למנכ"לית בנק לאומי, שציין כי "הטכנולוגיה של הבלוקצ'יין היא בעלת פוטנציאל אדיר. עם זאת, צריך לעצור לפני שמכריזים עליו כמהפכה, כי היסטורית מעולם לא הצליחו לזהות את המהפכה הכלכלית הבאה. זה לא קרה עם האינטרנט, ולא עם מהפכות כלכליות אחרות. זְכרו כי המערכת הפיננסית שילמה יותר כסף על קנסות מאשר היא הפסידה בעסקים. כך, עד שהתחום הזה יהיה תחת רגולציה, והאמריקאים ייתנו לזה אישור, מערכת הבנקאות לא תפעל בתחום. כך, מי שאין לו אוויר ...and more »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net