מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחירי הבנזין פרמיה מהשוק בארה"ב בתמורה

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של בנזין, קונבנציונאלי פרמיה

מחיר לליטר

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגלון
מחיר בדולרמחיר ביורומחיר בפאונד

דלק פרמיום (קונבנציונלי)

בנזין הוא רעיל שקוף, בגוון צהוב תערובת נוזלית, שמקורם בנפט, אשר משמש בעיקר כדלק במנועי בעירה פנימית. כמו כן הוא משמש כממיס, הידוע בעיקר ביכולתו לדלל מצייר. היא מורכבת בעיקר של פחמימנים מתקבל על ידי זיקוק השבר של נפט, משופרת עם פחמימנים ארומטיים טולואן ובנזין להגדיל את דירוג אוקטן שלה. כמויות קטנות של תוספים שונים הם נפוצים, לצורך ביצוע כוונון מנוע או צמצום גזי הפליטה המזיקים. תערובות חלקם מכילים גם כמויות משמעותיות של אתנול כדלק חלופי חלקית. בצפון אמריקה, המונח הוא "בנזין", מקוצר לעתים קרובות בשימוש המדוברת של "גז", ואילו העדכנית ביותר או לשעבר ממדינות חבר העמים הבריטי, השתמש "דלק" טווח. תחת תנאי הסביבה מדינה נורמלית חומר שלה הוא נוזל ולא גז נכון לעומת גז נפט נוזלי או "גז טבעי".

חדשות דלק

This RSS feed URL is deprecated
2018-10-21

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


הממשלה אישרה: משה ברקת הוא ממונה על רשות שוק ההון - גלובס
2018-10-21

גלובסהממשלה אישרה: משה ברקת הוא ממונה על רשות שוק ההוןגלובסהממשלה אישרה: משה ברקת הוא ממונה על רשות שוק ההון. ברקת שימש כיו"ר הפניקס החזקות והפניקס ביטוח וכן כדירקטור בחברות דלק ○ ברקת הינו רואה חשבון מוסמך וד"ר למנהל עסקים מאוניברסיטת קולומביה, בעל תואר ראשון בחשבונאות וחקר ביצועים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני נוסף במנהל עסקים בהתמחויות מימון וביטוח. שירות גלובס 21/10/2018, 19:56. משה ברקת / צילום: תמר מצפי. עכשיו זה רשמי: הממשלה אישרה היום (א') את מינויו של משה ברקת לממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. ברקת (53), מכהן כיום כיועץ בכיר לגופים פיננסיים ...


נתפס על חם פורץ לתחנת דלק בנתניה - חדשות MivzakLive
2018-10-21

נתפס על חם פורץ לתחנת דלק בנתניהחדשות MivzakLiveנתפס על חם פורץ לתחנת דלק בנתניה. גיא אברהם פורסם לפני 6 שעות מבזקים 159 צפיות. בערב יום שישי האחרון, התקבל במשטרת ישראל דיווח על פריצה לתחנת דלק וגניבה ברחוב גיבורי ישראל בנתניה. שוטרים שהגיעו תוך דקות ספורות למקום, הבחינו בגבר כשכפפות לידיו כשהוא גונב קופסאות סיגריות רבות ומכניס אותן לשקית. השוטרים עצרו את החשוד בתוך תחנת הדלק והוא הובא לחקירה בתחנת המשטרה. בדיון שהתקיים בבית משפט השלום בפתח תקווה עוד באותו היום, הוארך מעצרו של החשוד ב-4 ימים נוספים.and more »


תיעוד: שדדו תחנות דלק ודקרו מוכר‎ - mako
2018-10-15

makoתיעוד: שדדו תחנות דלק ודקרו מוכר‎makoב-24 לספטמבר הגיעו ארבעת החשודים, 3 תושבי חדרה והרביעי תושב אשקלון, לתחנת דלק בגבעת אולגה ושם שדדו את המוכר בחנות הנוחות. אחד מהם אף תועד כשהוא דוקר אותו באלימות מספר פעמים. המוכר נפצע בתקרית קל עד בינוני ופונה לבית החולים הלל יפה לקבלת טיפול רפואי בעקבות המקרה. שוטר שהיה בחופשה באותה הזמן והיה בסמוך לתחנת הדלק, זיהה את החשודים כשהם יצאו מהמקום לאחר השוד והחל במרדף אחריהם תוך שהוא מזעיק את המשטרה. הניידות שהגיעו לטפל במקרה עצרו שניים מהחשודים כשברשותם הכסף ששדדו. כיומיים אחרי המקרה חשוד נוסף המעורב ...and more »


"מורכבות החוזים בלווייתן והתחרות מעלות את סיכון האשראי של דלק" - TheMarker
2018-10-11

TheMarker"מורכבות החוזים בלווייתן והתחרות מעלות את סיכון האשראי של דלק"TheMarkerבתרחיש הבסיס, לא הניחה מידרוג קבלת דיווידנדים מאיתקה ב2019-2018 – והיא אף אינה שוללת אפשרות של הזרמות הון נוספות לאיתקה מקבוצת דלק. בהמשך התייחסו כלכלני מידרוג לרמת המינוף של דלק, שעומדת על 52% (LTV – היחס בין החוב נטו לשווי הנכסים). במידרוג ציינו שרמת המינוף דווקא עלתה בשנה האחרונה על אף הפחתת החוב הפיננסי ל-7.6 מיליארד שקל, לעומת 8.5 מיליארד שקל ארבעה רבעונים קודם לכן. הגידול במינוף נבע בין היתר ממדיניות חלוקת הדיווידנדים הנדיבה של קבוצת דלק. במידרוג הדגישו כי המשך הקיטון בחוב מותנה בהיקף המימושים ...


רונן יפו, מקורבו של תשובה, ימשיך לקבל מקבוצת דלק 600 אלף שקל בשנה עבור ייעוץ - TheMarker
2018-10-11

TheMarkerרונן יפו, מקורבו של תשובה, ימשיך לקבל מקבוצת דלק 600 אלף שקל בשנה עבור ייעוץTheMarkerבדיווח לבורסה נכתב כי "נחה דעתה של ועדת הביקורת שההתקשרות נעשית בתנאי שוק, שהיא במהלך העסקים הרגיל של החברה ושאינה פוגעת בטובת החברה". עוד נכתב כי "ועדת הביקורת בחנה הצעה מחברה אחרת בשוק המתמחה בייעוץ, ליווי וניהול בתחום פרויקטים של נדל"ן. ועדת הביקורת מצאה כי ההתקשרות עם המנהל הינה בתנאים הטובים מתנאי השוק וכי היא לטובת החברה, בהתבסס בין היתר על העלות לחברה ועל ניסיונו העשיר ומומחיותו של יפו". אלעד מגורים עוסקת ביזום, תכנון והקמה של דירות ברחבי המדינה. החברה נרכשה על ידי דלק נדל"ן (לשעבר, חברה בת של ...הוארך בשנתיים חוזה הייעוץ של רונן יפו בקבוצת דלקNews1 מחלקה ראשונהall 4 news articles »


הפעם זה הצליח: תשובה מוחק את דלק אנרגיה מהמסחר - גלובס
2018-10-09

גלובסהפעם זה הצליח: תשובה מוחק את דלק אנרגיה מהמסחרגלובסדלק דיווחה הערב כי 8.7% מבעלי המניות של דלק אנרגיה נענו להצעה מתוך 11.8% מבעלי המניות. בעקבות הצלחת המהלך תעלה ההחזקה של קבוצת דלק בדלק אנרגיה מ-88.2% לכ-96.9%, מה שמאפשר לה לבצע רכישה כפויה ליתרת המניות (של המחזיקים שלא נענו להצעת הרכש). על פי נתונים שאסף אתר Stockr.co.il, הגופים המוסדיים החזיקו ערב פרסום ההצעה ב-5.7% ממניות דלק אנרגיה - כלומר, קרוב ל-50% מהחזקות הציבור. הגוף המוסדי בעל ההחזקה הגדולה ביותר הם קרנות ההשתלמות של המורים והגננות, שהחזיקו ב-2.1% מהחברה. מחזיקים גדולים נוספים הם כלל ביטוח (1 ...בזכות המורים והגננות: תשובה הצליח למחוק את דלק אנרגיה – בעסקה של מיליארד שקלTheMarkerתשובה ישלם מיליארד שקל - ודלק אנרגיה תימחק מהבורסהכלכליסטחברת דלק רוצה להפוך לבעלת 100% בדלק אנרגיה מציעה הצעת רכש לבעלי המניותספונסר (הודעות לעיתונות)Bizportalall 6 news articles »


דלק תקים את מתקן ההתפלה הגדול בעולם? התחייבה למכור את שורק א' - TheMarker
2018-10-03

TheMarkerדלק תקים את מתקן ההתפלה הגדול בעולם? התחייבה למכור את שורק א'TheMarkerועדת הריכוזיות הודיעה היום כי "במטרה לפתור את הקושי שבגידול בריכוזיות הכלל-משקית של קבוצת דלק ובריכוזיות הענפית של IDE, מבלי לפגוע בתחרות במכרז, הגיעו ועדת המכרזים, רשות המים והביוב, רשות ההגבלים העסקיים והוועדה להסכמה על מתווה שלפיו תמורת האפשרות להתמודד במכרז על מתקן שורק ב', בין לבדה ובין ביחד עם אחרים, תמכור IDE את מתקן שורק א' בתקופה מוסכמת". המתווה כולל התחייבות של IDE למכור את שורק א' אף אם לא תזכה במתקן שורק ב', ובלבד שיובטח לה שבמקרה בו לא תזכה בשורק ב' תוכל להתמודד במכרז על מתקן התפלה משמעותי ...and more »


בניגוד לשנים עברו: עובדי דלק ישראל לא קיבלו משכורות לפני החג - כלכליסט
2018-09-28

כלכליסטבניגוד לשנים עברו: עובדי דלק ישראל לא קיבלו משכורות לפני החגכלכליסטעשרות רבות של עובדי דלק ישראל גילו הבוקר (ו') שמשכורות חודש ספטמבר שלהם לא הופקדו בחשבון הבנק. מדובר בעובדי המטה של החברה, בעובדי תחנות הדלק ובעובדי פי גלילות. קראו עוד בכלכליסט: בעלי המניות דחו גם את הצעת הרכש המשופרת של תשובה בדלק · דלק, נובל אנרג'י ואיסט גז המצרית רוכשות 40% מצנרת הגז המושבתת של EMG · קבוצת דלק סיימה את הרבעון בירידה של 5.5% ברווח הנקי. למרות שחודש ספטמבר לא הסתיים, הנוהג הוותיק בדלק ישראל הוא שאת השכר השוטף של כל חודש משלמים מוקדם מהקצוב בחוק, ולכן עובדי החברה נהנים מהזכות לקבל שכר ...


דלק, נובל ואיסט גז רוכשות 39% מ-EMG לפי 1.3 מיליארד דולר - גלובס
2018-09-26

גלובסדלק, נובל ואיסט גז רוכשות 39% מ-EMG לפי 1.3 מיליארד דולרגלובסאת המניות ב-EMG (כאמור 39% מהחברה) תרכוש EMED - חברה בבעלות משותפת של דלק קידוחים (25%), נובל אנרג'י (25%) ואיסט גז המצרית (50%). המניות הנרכשות כוללות בעיקר את חלקם של חברת ההחזקות אמפל, שקרסה תחת שליטתו של יוסי מימן (כ-12% מ-EMG); חברת מרחב הפרטית של מימן (8.2%); המיליארדר האמריקאי סם זל (כ-12%) וגופים מוסדיים מישראל (כ-4.5%). EMED תשלם תמורת מניות EMG סכום של 518 מיליון דולר (המשקף שווי של כ-1.3 מיליארד דולר ל-EMG כולה). חלקה של דלק קידוחים בהשקעה עומד על 185 מיליון דולר, נובל אנרג׳י תשלם 185 מיליון ...מנכ"ל דלק קידוחים על עסקת EMG: "לווייתן הופך לעוגן האנרגטי המרכזי באגן הים התיכון"TheMarkerדלק קידוחים ונובל אנרג'י רוכשות 40% מצנרת הגז המצרית של EMGynet ידיעות אחרונותייצוא הגז למצרים: "דלק" רכשה חלק מהצינור המוליך לישראלערוץ עשרBizportal -News1 מחלקה ראשונה -כאן תאגיד השידור הישראליall 18 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net