מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחירי הבנזין פרמיה מהשוק בארה"ב בתמורה

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של בנזין, קונבנציונאלי פרמיה

מחיר לליטר

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגלון
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר ביורו

דלק פרמיום (קונבנציונלי)

בנזין הוא רעיל שקוף, בגוון צהוב תערובת נוזלית, שמקורם בנפט, אשר משמש בעיקר כדלק במנועי בעירה פנימית. כמו כן הוא משמש כממיס, הידוע בעיקר ביכולתו לדלל מצייר. היא מורכבת בעיקר של פחמימנים מתקבל על ידי זיקוק השבר של נפט, משופרת עם פחמימנים ארומטיים טולואן ובנזין להגדיל את דירוג אוקטן שלה. כמויות קטנות של תוספים שונים הם נפוצים, לצורך ביצוע כוונון מנוע או צמצום גזי הפליטה המזיקים. תערובות חלקם מכילים גם כמויות משמעותיות של אתנול כדלק חלופי חלקית. בצפון אמריקה, המונח הוא "בנזין", מקוצר לעתים קרובות בשימוש המדוברת של "גז", ואילו העדכנית ביותר או לשעבר ממדינות חבר העמים הבריטי, השתמש "דלק" טווח. תחת תנאי הסביבה מדינה נורמלית חומר שלה הוא נוזל ולא גז נכון לעומת גז נפט נוזלי או "גז טבעי".

חדשות דלק

This RSS feed URL is deprecated
2018-04-21

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


האם העסוקנה החרדית שופכת דלק על מדורת השנאה כלפי החרדים? - חרדים10
2018-04-20

חרדים10האם העסוקנה החרדית שופכת דלק על מדורת השנאה כלפי החרדים?חרדים10יכול להיות שנטורי קרתא והעדה החרדית צדקו? בעיני, ממש לא! לא צדקו בעבר ולא צודקים כיום. איני מתחבר כלל לשיטה הזו, בפרט כאשר כיום הולך ומתגלה הביזנס שעומד מאחורי ה'קנאים' הללו. • האם יש משהו ב'ישראליות' שהוא טוב בעיניך והיית מאמץ אותו? למרות כל ההבדלים שיש כאן בארץ, ולמרות עירוב הקבוצות והעדות, יש כאן בסוף אחדות יפה בין המגזרים והעדות. הוכחה לכך היא בכל מקרה של מבצע ו/או מלחמה – וכמובן שצריך לעבוד על זה עוד ולשפר. • אחרי 70 שנה – האם הציבור החרדי רואה עצמו ישראלי, כחלק מזהותו האישית? כחרדי ספרדי תמיד ...


דלק במיליוני דולר נגנב באפגניסטן - News1 מחלקה ראשונה
2018-04-17

News1 מחלקה ראשונהדלק במיליוני דולר נגנב באפגניסטןNews1 מחלקה ראשונהדלק במיליוני דולר נגנב מהרשויות האמריקניות והאפגניות, וכנראה הועבר לרשות טאליבן. כך אומר ארגון בקרה אזרחי, המפקח על מאמצי הבינוי באפגניסטן. גניבת דלק הפכה לענף פורה מאוד באפגניסטן, למרות ניסיונות להילחם בשחיתות במדינה. כך אומר ארגון סיגא"ר בדוח, שפרסם בסוף השבוע שעבר. הארגון מעריך, כי דלק בלפחות 154.4 מיליוני דולר נגנב באפגניסטן בשנים האחרונות. כיוון שיש רישום גרוע, אי-אפשר לדעת כמה דלק נעלם. דוח סיגא"ר פורסם כשהפנטגון הודיע על חידוש החוזה החמש-שנתי להספקת דלק לכוחות האפגניים בשיעור של כשני מיליארדי ...and more »


המשטרה סגרה תחנת דלק פיראטית בעראבה • תיעוד - כיכר השבת
2018-04-17

כיכר השבתהמשטרה סגרה תחנת דלק פיראטית בעראבה • תיעודכיכר השבתהיום (שלישי) בשעות הבוקר בוצעה פעילות אכיפה משולבת בעיר עראבה כנגד תחנת דלק פיראטית שהופעלה בתוך שכונת מגורים, צמוד למכולת והיוותה סכנה ממשית לביטחון הציבור. הפעילות התקיימה בהובלת משטרת ישראל בשילוב זרועות אכיפה נוספים: רשות מקרקעי ישראל, מנהל הדלק במשרד האנרגיה, כבאות והצלה, מס הכנסה, המשרד לאיכות הסביבה ומשטרה הירוקה. מהמשטרה מסרו כי עיסוק בדלק ללא רישיון ובאופן פיראטי, הובלתו והתקנתו בניגוד לחוק, מהווים סכנת חיים ממשית לציבור, ועלולים לגרום לפציעות קשות ולמוות, לכן במטרה למגר את התופעה ולמנוע הקמת ...and more »


קבוצת אלון מכרה מניות דלק US במעל ל-200 מיליון ד' - גלובס
2018-04-16

גלובסקבוצת אלון מכרה מניות דלק US במעל ל-200 מיליון ד'גלובסל"גלובס" נודע כי בשבועיים האחרונים ניצלה קבוצת אלון את הזינוק הנוסף במחירה של מניית דלק US, לצורך מימוש יתרת האחזקה בה תמורת יותר מ-200 מיליון דולר (700 מיליון שקל). האחזקה בדלק US, שמפעילה בתי זיקוק בארה"ב, הייתה עד לאחרונה אחד משני הנכסים המרכזיים של קבוצת אלון, אלא שזינוק של כ-70% שרשמה מניית דלק US בחצי השנה האחרונה הפכה את מנייתה לנכס ראוי למכירה, לצורך פירעון החוב למחזיקים. את המכירה הראשונה ביצעה קבוצת אלון לפני כשלושה חודשים, כאשר מכרה 2 מיליון מניות של דלק US לחברה עצמה, בתמורה לכ-75 מיליון ...and more »


העתיד כבר כאן: תחנת דלק חמקנית באוויר An error occurred. - mako
2018-04-15

makoהעתיד כבר כאן: תחנת דלק חמקנית באוויר An error occurred.makoAn error occurred. Try watching this video on www.youtube.com, or enable JavaScript if it is disabled in your browser. תוכנית ה MQ-25 נועדה לספק לצי האמריקני מל"ט חמקני בעל יכולת המראה מנושאת מטוסים, כשאחת מדרישות הפנטגון היא יכולת להעביר כ-6.35 טון דלק בטווח של 800 ק"מ מנושאת המטוסים ממנה יופעל. ברגע שיכנס המל"ט לשרות, הוא יאריך באופן משמעותי את טווח הפעולה של מטוסי הקרב בצי, כמו F/A-18E/F Super Hornet, F-35C ועוד. הדגם של לוקהיד מרטין מזכיר מאוד את ה-B-2, מטוס הפצצה חמקן בעל יכולת שיגור של נשק גרעיני ...and more »


עוד כישלון של תשובה בניסיון למחוק את דלק אנרגיה - גלובס
2018-04-15

גלובסעוד כישלון של תשובה בניסיון למחוק את דלק אנרגיהגלובסבכיר בשוק: "אין מחיר שבו הצעת הרכש של דלק הייתה עוברת, פשוט מכיוון שיש מספיק מחזיקי מניות שהשיקולים שלהם לא כלכליים בלבד". 15/04/2018, 20:52 שלח תגובה במייל קובי ישעיהו · דלק אנרגיההצעת רכשיצחק תשובה · נושאים למעקב >>. מאגר תמר / צילום: אלבטרוס. קבוצת דלק של יצחק תשובה נכשלה, פעם נוספת מני רבות, בניסיונה למחוק את מניות החברה הבת דלק אנרגיה מהמסחר. זאת, למרות שבתחילת השבוע שעבר שיפרה דלק את רכיב המזומן בהצעת הרכש. לשם הצלחת המהלך הייתה זקוקה דלק, המחזיקה ב-88.2% מההון בדלק אנרגיה, להיענות חיובית מצד ...דלק עשויה להנפיק הפעילות בחו"ל ללא מחיקת דלק אנרגיהכלכליסטall 3 news articles »


"לא רוצים מניות קבוצת דלק": משקיעים בדלק אנרגיה במכתב גלוי ליצחק תשובה - TheMarker
2018-04-12

TheMarker"לא רוצים מניות קבוצת דלק": משקיעים בדלק אנרגיה במכתב גלוי ליצחק תשובהTheMarkerלתוצאות המו"מ יש השלכות משמעותיות על קבוצת דלק, כיוון שעם הצלחתו היא תיפרד מנכס שמניב לה הכנסות מכובדות, שחשובות במיוחד בעת שהיא 'סופגת' את האכזבות מהשקעותיה בים הצפוני". עוד הדגישו המשקיעים כי העיתוי של הצעת הרכש מגיע בעת שלדלק אנרגיה צפויים לזרום רווחים רבים מאחזקתה בדלק קידוחים, וגם בזכות תמלוגי העל שמקבלת דלק אנרגיה משדה תמר, שגדלו בתחילת 2018 לכ-5% מהכנסות של דלק קידוחים (מועד "החזר ההשקעה" בתמר). "למשקיעי דלק אנרגיה, שהתרכזו והתמחו במשך שנים בנושאי תגליות הגז, אין מושג ואין עניין בשלל הנושאים בהם ...נכשלה הצעת הרכש של קבוצת דלק למניות דלק אנרגיהגלובסכישלון לקבוצת דלק: נדחתה הצעת הרכש לדלק אנרגיהכלכליסטעכשיו זה רשמי: נכשלה הצעת הרכש של קבוצת דלקBizportalספונסר (הודעות לעיתונות)all 17 news articles »


לאומי פרטנרס מעדכנת המלצה למניית קבוצת דלק, האפסייד - 32% - Bizportal
2018-04-12

Bizportalלאומי פרטנרס מעדכנת המלצה למניית קבוצת דלק, האפסייד - 32%Bizportalלאומי פרטנרס פרסם עדכון סקירה למניית קבוצת דלק והציב מחיר יעד של 750 שקל, המשקף אפסייד של 32% על מחיר המנייה נכון להיום. בתוך כך, מניית דלק קבוצה +0.37% דלק קבוצה 56,850 +0.37% דלק קבוצה בסיס:56,640 פתיחה:56,970 גבוה:57,020 נמוך:56,300 תמורה:8,879,937 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: עולה 0.6%. כתבות נוספות בנושא: לרגל 70 למדינה: 7 הטייקונים שאיבדו את העצמאות. לאומי לקחה בסקירתה את תוצאות הרבעון הרביעי של קבוצת דלק, בה הציגה החברה הפסד נקי לבעלי המניות של החברה של 208 מליון ...


דלק מכרה ברווח ההחזקות בפארו שדיווחה "תגלית משמעותית" - גלובס
2018-04-04

גלובסדלק מכרה ברווח ההחזקות בפארו שדיווחה "תגלית משמעותית"גלובסכמו כן, בחלק מהנכסים כאמור משמשת פארו", וש"אין בפארו בעל שליטה והחברה (דלק, ר"ש) הינה בעלת המניות הגדולה ביותר מבין בעלי מניותיה". עוד דיווחה דלק בדוחות הכספיים ל-2017 כי בעקבות רווח הון של כ-873 מיליון שקל ממכירת החזקה של 9.25% במאגר "תמר" היא הציגה קפיצה של 94% ברווח הנקי שלה בשנת 2017, לעומת 2016, שעמד על סך כולל של כ-1.2 מיליארד שקל. זאת, למרות מחיקה של כ-35 מיליון דולר (כ-120 מיליון שקל) בפעילות ההפקה בים הצפוני דרך איתקה, שאליה נכנסה דלק כחלק ממאמציה להתרחב בפעילות הבינלאומית, בצל יציאה מתחומים ...בפרמיה של 20% על מחיר השוק: דלק מוכרת אחזקותיה בפארו פטרוליום ב-350 מיליון שקלTheMarkerדלק חיסלה אחזקותיה בפארו פטרוליום תמורת 350 מיליון שקלכלכליסטקבוצת דלק תמכור את כל אחזקותיה בפארו תמורת 350 מיליון שקלBizportalall 8 news articles »


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net