מחיר.זהב.נט

תמונה זהב

גרף של מחירים מחירי הבנזין פרמיה מהשוק בארה"ב בתמורה

גרף יומי מעודכן של מחיר יומי של בנזין, קונבנציונאלי פרמיה

מחיר לליטר

 בטוויטר זהב.net RSS ספיסר זהב.net RSS
 
מחיר לגלון
מחיר בדולרמחיר בשקלמחיר ביורו

דלק פרמיום (קונבנציונלי)

בנזין הוא רעיל שקוף, בגוון צהוב תערובת נוזלית, שמקורם בנפט, אשר משמש בעיקר כדלק במנועי בעירה פנימית. כמו כן הוא משמש כממיס, הידוע בעיקר ביכולתו לדלל מצייר. היא מורכבת בעיקר של פחמימנים מתקבל על ידי זיקוק השבר של נפט, משופרת עם פחמימנים ארומטיים טולואן ובנזין להגדיל את דירוג אוקטן שלה. כמויות קטנות של תוספים שונים הם נפוצים, לצורך ביצוע כוונון מנוע או צמצום גזי הפליטה המזיקים. תערובות חלקם מכילים גם כמויות משמעותיות של אתנול כדלק חלופי חלקית. בצפון אמריקה, המונח הוא "בנזין", מקוצר לעתים קרובות בשימוש המדוברת של "גז", ואילו העדכנית ביותר או לשעבר ממדינות חבר העמים הבריטי, השתמש "דלק" טווח. תחת תנאי הסביבה מדינה נורמלית חומר שלה הוא נוזל ולא גז נכון לעומת גז נפט נוזלי או "גז טבעי".

חדשות דלק

This RSS feed URL is deprecated
2018-07-18

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news


מעריב | תות בננה הוביל לפינוי רפואי: שתתה ממשקה של ספירנג וחשה ברע - מעריב
2018-07-18

מעריבמעריב | תות בננה הוביל לפינוי רפואי: שתתה ממשקה של ספירנג וחשה ברעמעריבזה נשמע בהתחלה כמו משהו לא הגיוני, אבל האמת המפחידה ובעיקר מזל גדול היו מנת חלקה של טוהר בן שמעון, תושבת קרית גת, אשר חוותה אמש מקרה מזעזע, כאשר התיישבה עם בני ...and more »


בנק ישראל: שיתוף-פעולה של תחנות דלק מעלה מחיר הסולר - גלובס - גלובס
2018-07-18

גלובסבנק ישראל: שיתוף-פעולה של תחנות דלק מעלה מחיר הסולר - גלובסגלובסהמחקר שפורסם עושה שימוש בנתונים של Waze על משך הנסיעה בין תחנות דלק ○ עוד נמצא כי מחיר הסולר יורד כמעט ב-2.5% כאשר מפצלים את המותג הגדול בשוק לתחנות עצמאיות ...בנק ישראל: היעדר תחרות בין תחנות הדלק מייקר את הדלק ב-2.5% - כלכליסטכלכליסטספונסר - בנק ישראל: פיצול המותג הגדול בשוק הדלק לתחנות עצמאיות יוריד את ...ספונסר (הודעות לעיתונות)all 4 news articles »


Gaza Flare-up: Israel Must Admit the Truth - Burning Kites Don't Justify War - Haaretz
2018-07-18

HaaretzGaza Flare-up: Israel Must Admit the Truth - Burning Kites Don't Justify WarHaaretzThe supply of fuel into the Strip was due to be halted from Tuesday morning until the following Sunday. The area of the fishing zone permitted to the Palestinians is also being reduced for a second time. When it comes to shipments of food and medicine ...and more »


השמועות על חזרתם של אסי דלק וגאיה נויפלד היו מוקדמות - כלבו – חיפה והצפון
2018-07-17

כלבו – חיפה והצפוןהשמועות על חזרתם של אסי דלק וגאיה נויפלד היו מוקדמותכלבו – חיפה והצפוןלפני שבעה חודשים סיפרנו לכם על פרידתם של אסי דלק וגאיה נויפלד. לפני שבועיים, בעקבות שידור התוכנית "בגובה העיניים" עם גלית גוטמן שבה הם נראו מאושרים מתמיד, החלו השמועות על חזרתם זה לחיקה של זו. אבל אז התברר שזה היה שידור חוזר. 18.7.18 08:39. מאת: בועז כהן. כשאסי דלק וגאיה נויפלד הקימו את אום כולתום – ממסעדה טבעונית שמתמחה בחומוס בציר מוריה – סנובה גילתה עניין רב בזוג. בכל זאת, לא בכל יום פוגשים בבני זוג מעורבים – הוא ערבי מוסלמי והיא ילדת טובים חיפה – שאהבתם צולחת את כל הדעות הקדומות. לפני שנה סיפרנו לכם ...


דלק קבוצה: איתקה בוחנת אפשרויות לרכישת נכסי נפט בים הצפוני - ספונסר (הודעות לעיתונות)
2018-07-17

דלק קבוצה: איתקה בוחנת אפשרויות לרכישת נכסי נפט בים הצפוניספונסר (הודעות לעיתונות)זאת על מנת להגדיל את אחזקותיה בנכסי הנפט והמתקנים בנכסי הליבה הקיימים שלה ולגיוון פורטפוליו הנכסים המפיקים באזור פעילותה. מערכת ספונסר 17/07/2018 13:44. א+א- 2. בהמשך לאמור בדוח התקופתי של החברה ליום 31.12.17 אשר פורסם ביום 28.3.18 ולדוח המיידי של החברה בדבר אישור תכנית רכישה מיום 25.6.16, החברה מעדכנת כי נכון למועד זה, חברת בת של החברה,Ithaca Energy Inc,ממשיכה לפעול בהתאם לאסטרטגיה שהגדירה ליצירת ערך בטווח הארוך בים הצפוני ובמסגרת זו היא נמצאת במשא ומתן עם שותפיה בשדות ובעלי זכויות אחרים בים הצפוני ...


מעבר כרם שלום לרצועת עזה ייסגר ממחר להעברת דלק וסולר - הארץ
2018-07-16

הארץמעבר כרם שלום לרצועת עזה ייסגר ממחר להעברת דלק וסולרהארץישראל הטילה מגבלות נוספות על העברת הסחורות לרצועת עזה, וממחר בבוקר (שלישי) ועד יום ראשון תופסק העברת דלק וסולר לרצועה. בהודעה שפרסם הערב שר הביטחון אביגדור ליברמן, נמסר כי מזון ותרופות יועברו בכפוף לאישור פרטני. בפועל, כל משלוח יותנה באישור מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אולם נראה שלא צפויה פגיעה אמתית בהעברת המזון. כמו כן, מרחב הדיג יצומצם ממחר משישה מייל לשלושה מייל. בתוך כך, מצרים הודיעה הערב על סגירת מעבר רפיח החל ממחר מסיבות טכניות. "לאור המשך ניסיונות הטרור מצד ארגון הטרור חמאס, החליט שר הביטחון, מר ...


בתגובה להמשך טרור העפיפונים: ישראל תפסיק מעבר דלק וגז מכרם שלום - מעריב
2018-07-16

מעריבבתגובה להמשך טרור העפיפונים: ישראל תפסיק מעבר דלק וגז מכרם שלוםמעריבבתגובה להמשך הפרחת עפיפוני התבערה מרצועת עזה, ישראל צפויה להפסיק ממחר העברת דלק וגז לרצועת עזה ממעבר כרם שלום עד יום ראשון הקרוב, זאת לאחר שצה"ל הודיע בשבוע שעבר כי לא יתבצע כל ייצוא או שיווק של סחורות מרצועת עזה במעבר הסחורות ויתאפשר מעבר של ציוד הומניטרי בלבד, הכולל מזון ותרופות, שמאושרים באופן פרטני על ידי מתאם פעולות הממשלה בשטחים. ממשרד הביטחון נמסר כי "לאור המשך ניסיונות הטרור מצד ארגון הטרור חמאס, החליט שר הביטחון, אביגדור ליברמן, בהתייעצות עם ראש המטה הכללי, על סגירת מעבר כרם שלום להכנסת דלק וגז ...מעבר כרם שלום ייסגר, גם מעבר רפיח לא ייפתחynet ידיעות אחרונותall 11 news articles »


דלק ישראל מתכננת לשווק גז טבעי דחוס ב-12 תחנות תדלוק בהשקעה של כ-36 מיליון שקל - TheMarker
2018-07-10

TheMarkerדלק ישראל מתכננת לשווק גז טבעי דחוס ב-12 תחנות תדלוק בהשקעה של כ-36 מיליון שקלTheMarkerדלק ישראל, חברה בת של קבוצת דלק (134,700 -1.46%) , השתתפה באחרונה בהזמנה של משרד האנרגיה (קול קורא) לקבלת הצעות להקמת מתקני תדלוק או תחנות תדלוק בגז טבעי דחוס (גט"ד) בסיוע ממשלתי. דלק ישראל הציעה להתקין משאבות גט"ד ב-12 תחנות תדלוק שבבעלותה בפרישה ארצית, בהשקעה כוללת של כ-36 מיליון שקל. משרד האנרגיה מקצה כ-100 מיליון שקל לקידום התקנת משאבות ומתקני גט"ד בתחנות דלק לתחבורה כבדה, הנחשבת למזהמת הגדולה בעיקר במרכזי ערים. הגז משמש בעיקר למשאיות גדולות, ונחשב מקור אנרגיה פחות מזהם ויותר זול עבור משאיות כבדות ...דלק ישראל הודיעה על הפעלת מתקן גז דחוסBizportalall 2 news articles »


האקרים פרצו למשאבת דלק - וגנבו ממנה 2000 ליטר בשעה וחצי - TheMarker
2018-07-09

TheMarkerהאקרים פרצו למשאבת דלק - וגנבו ממנה 2000 ליטר בשעה וחציTheMarkerאחרי שכבר פרצו למחשבים של אנשים, ממשלות ותאגידים בכל רחבי העולם - נראה כי להאקרים בארה"ב יש תחביב חדש: גניבת דלק. משטרת דטרויט מחפשת אחר שני האקרים שפרצו לתחנת דלק וגנבו יותר מ-2,200 ליטרים של דלק בשווי של יותר מ-1,800 דולר. אין הרבה פרטים טכניים לגבי הפריצה, שנמשכה כשעה וחצי. ההאקרים השתמשו ככל הנראה בתוכנה שאיפשרה להם להשתלט על המשאבה מרחוק. במהלך פרק הזמן הזה לא הצליח עובד תחנת הדלק לכבות את המשאבה שנפרצה, ולפחות עשר מכוניות מילאו באותו זמן דלק בחינם. זו אינה הפעם הראשונה שבה נגנב בצורה הזו דלק ...


מחיר הזהב | זהב.נט אתר סלולרי

עוד מחירים של סחורות וגרפים

מחיר נפט (ביניים)
מחיר נפט (חמוץ)
מחיר מזוט
מחיר פרופאן
מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
מחיר הנפט (מתוק)
מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

מחיר קרוגרנד
מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
מחיר בוטאן
מחיר הגז הטבעי
מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
מחיר זהב פזו מקסיקני
מחירי האלומיניום
מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

גרף של מחיר נפט (ביניים)
גרף של מחיר נפט (חמוץ)
גרף של מחיר מזוט
גרף של מחיר פרופאן
גרף של מחיר דלק פרמיום (קונבנציונלי)
גרף של מחיר הנפט (מתוק)
גרף של מחיר הנפט הגולמי (אלסקה)
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוכה)

גרף של מחיר קרוגרנד
גרף של מחיר מייפל ליף (מטבע זהב)
גרף של מחיר אמריקן איגל (מטבע זהב)
גרף של מחיר בוטאן
גרף של מחיר הגז הטבעי
גרף של מחיר הדלק דיזל (גופרית נמוך מאוד)
גרף של מחיר זהב פזו מקסיקני
גרף של מחירי האלומיניום
גרף של מחיר נירוסטה (מיחזור מתכת)

Copyright © 2007-2018 זהב.net